Eredmények

Eredmények

Dátum Verseny Város Liga Eredmény
01.11 Újévi GyAC Kupa és Nemzetközi Súlylökő Verseny Győr
01.11 Sport XXI - ÉDR terem Mosonmagyaróvár
01.12 Dunakeszi VSE Fedettpályás Junior, Ifjúsági,... Dunakeszi
01.12 Sport XXI - KDR terem Pápa
01.16 AC Bonyhád felkészülési ranglista versenysorozat... Bonyhád
01.18 Budapest Nyílt Fedettpályás Bajnoksága Budapest
01.18 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
01.19 ARAK újonc, serdülő és nyílt verseny Székesfehérvár
01.23 Kölyökatlétika terem Mosonmagyaróvár
01.24 Vám-Szakértő Kupa Újonc-Serdülő Verseny Zalaegerszeg
01.25 Sport XXI - NYDR terem Zalaegerszeg
01.25 Sport XXI - DDR terem Bonyhád
01.25 Sport XXI - KöMR terem Gödöllő
01.25 Sport XXI - ÉMR terem Gödöllő
01.25 ORV Fedettpályás Verseny Pozsony, SVK
02.01 to 02.02 Magyarország Fedettpályás Újonc Bajnoksága - 2020 Budapest
02.01 to 02.02 MASZ Nyílt Fedettpályás Versenye Budapest
02.08 to 02.09 Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága -... Budapest SL
02.08 to 02.09 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny, egyben Szuper... Budapest SzL
02.13 AC Bonyhád felkészülési ranglista versenysorozat... Bonyhád
02.14 Sport XXI - DKMR terem Békés
02.15 Magyarország Fedettpályás Ifjúsági és Junior... Budapest
02.15 to 02.16 Magyarország Felnőtt, Junior és Ifjúsági... Budapest
02.15 to 02.16 MASZ Nyílt Fedettpályás Atlétikai Verseny Budapest
02.15 XV. Kondex Kupa Nyílt Fedettpályás Verseny Zalaegerszeg
02.15 MTK nyílt fedettpályás magasugró versenye Budapest
02.20 AC Bonyhád felkészülési ranglista versenysorozat... Bonyhád
02.22 to 02.23 Magyarország Fedettpályás Atlétikai Bajnoksága -... Budapest SzL
02.22 VEDAC Dobóakadémia dobóversenye 2020/I. Veszprém
02.22 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
02.23 Sport XXI - KMR terem Debrecen
02.29 to 03.01 Magyarország Fedettpályás Ifjúsági és Junior... Budapest JL, IfL
03.03 Sport XXI - Alföld Régió terem Szentes
03.06 Magyarország Fedettpályás Szenior Országos... Budapest
03.07 Magyarország Téli Dobó Bajnoksága - 2020 Szombathely SzL
03.07 Magyarország Serdülő és Újonc Téli Dobó... Szombathely SL
03.07 to 03.08 Magyarország Újonc és Serdülő Fedettpályás... Budapest
03.11 MASZ felnőtt és U18 fogyatékos sportolók... Budapest
03.14 Magyarország Junior és Ifjúsági Téli Dobó... Szombathely JL, IfL
03.14 Sport XXI - ÉKMR terem Miskolc
03.21 Szombathelyi Dobó SE- Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
05.23 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
06.06 Szombathelyi Dobó Se - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
06.13 VEDAC Dobóakadémia dobóversenye 2020/II. Tapolca
06.13 Dél-alföldi Dobó Versenysorozat - szegedi állomás Szeged
06.20 VEDAC Dobóakadémia dobóversenye 2020/III. Tapolca
06.20 Dél-alföldi Dobó Versenysorozat - szentesi állomás Szentes
06.26 AC Bonyhád serdülő, ifjúsági, junior és felnőtt... Bonyhád
06.26 Kopp Kupa Nyílt Országos verseny - Dél-alföldi... Békéscsaba
06.27 A Gödöllői EAC gyermek, újonc, serdülő, ifjúsági... Gödöllő
07.02 Egyéni csúcsok versenysorozata I. forduló Veszprém
07.03 Szekszárd Város Nyílt Versenye Szekszárd
07.04 MTK Budapest Felkészülési Versenye Budapest
07.04 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
07.05 Dél-alföldi Dobó Versenysorozat - kecskeméti... Kecskemét
07.09 DSC-SI meghívásos 800m-es versenye Debrecen
07.09 Egyéni csúcsok versenysorozata II. forduló Veszprém
07.11 Gödöllői EAC Ugrónap Gödöllő
07.15 GYAC Felkészülési Ugró Verseny Győr
07.16 Egyéni csúcsok versenysorozata III. forduló Veszprém
07.16 DSC-SI Meghívásos versenye 2. forduló Debrecen
07.17 AC Bonyhád rúdugró versenye Bonyhád
07.18 Magyarország XII. Nyílt Hegyifutó Bajnoksága Parádfürdő-Kékestető
07.18 MTK - Felkészülési verseny Budapest
07.18 TSC-Geotech pályaavató távol- és hármasugró... Tatabánya
07.18 VEDAC Dobóakadémia dobóversenye 2020/IV. Tapolca
07.19 Ikarus BSE újonc, serdülő, ifjúsági, junior,... Budapest
07.24 ARAK dobóverseny Székesfehérvár
07.25 to 07.26 Magyarország Felnőtt, U23 és Junior Összetett... Budapest
07.25 to 07.26 36. Honvéd Kupa Nemzetközi Atlétikai Verseny Budapest SzL, JL, IfL
07.25 XII. Németh Pál Emléknap Szombathely
08.01 to 08.02 Budapest OPEN és Budapest Bajnokság Budapest SzL, JL, IfL
08.08 to 08.09 125. Atlétikai Magyar Bajnokság Budapest SzL
08.15 to 08.16 Magyarország Junior és Utánpótlás Atlétikai... Budapest JL
08.18 Egyéni csúcsok sorozata IV. forduló Veszprém
08.19 World Continental Tour Gold - 10. Gyulai István... Székesfehérvár
08.20 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
08.22 to 08.23 Magyarország Ifjúsági Atlétikai Bajnoksága - 2020 Debrecen IfL
08.26 Magyar Egyetemi – Főiskolai Országos Atlétikai... Székesfehérvár
08.28 ARAK dobóverseny II. forduló Székesfehérvár
08.28 I. Viadukt Rúdugró Kupa Biatorbágy
08.28 Albertirsa Újonc Összetett Bajnoksága Albertirsa
08.29 to 08.30 4. Atlétikai Ifjúsági Magyar Liga Döntő Budapest IfL
08.29 to 08.30 4. Atlétikai Junior Magyar Liga Döntő Budapest JL
08.29 Válogatott váltóverseny Budapest
09.05 to 09.06 Magyarország Atlétikai Csapatbajnokság Döntő -... Székesfehérvár
09.06 Magyarország Felnőtt és U23 Félmaraton Bajnoksága... Budapest
09.06 Magyarország Szenior Bajnoksága 2020 Budapest
09.09 GEAC Serdülő és Újonc Versenye Gödöllő
09.10 Szekszárd város ifjúsági, serdülő és újonc... Szekszárd
09.11 Sport XXI - NYDR pálya Zalaegerszeg
09.11 Sport XXI - DKMR pálya Békéscsaba
09.12 to 09.13 7. Atlétikai Magyar Szuper Liga Döntő Budapest SzL
09.12 Sport XXI - KMR pálya Nyíregyháza
09.12 Albertirsa Gyermek Bajnoksága Albertirsa
09.12 Válogatott váltóverseny Budapest
09.13 Sport XXI - ÉKMR pálya Miskolc
09.17 Sport XXI - DDR pálya Szekszárd
09.18 to 09.20 Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai... Tatabánya SL
09.21 Sport XXI - AR pálya Hódmezővásárhely
09.24 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
09.25 Sport XXI - ÉDR pálya Győr
09.25 Sport XXI - KDR pálya Székesfehérvár
09.26 Sport XXI - ÉMR pálya Albertirsa
09.27 Magyarország 20 km-es és Fiatalkorúak Hosszútávú... Békéscsaba
09.27 Magyarország 10 000 méteres Bajnoksága - 2020 Budapest
09.27 Sport XXI - DDR pálya II. Kaposvár
09.27 XVI. Németh Miklós Gerelyhajító Verseny Vác
09.27 Sport XXI - KöMR pálya Budapest
09.30 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
10.02 II. Viadukt Rúdugró Kupa Biatorbágy
10.02 Kölyökatlétika pályaverseny Miskolc
10.03 to 10.04 Magyarország Ifjúsági és Serdülő Ügyességi és... Székesfehérvár PDF icon Csapatverseny
10.03 Sport XXI - NYDR pálya I. Szombathely
10.03 Magyarország Serdülő Gyalogló Csapatbajnoksága -... Székesfehérvár PDF icon Csapatverseny
10.03 Budapest Nyílt Gyermekbajnoksága - 2020 Budapest
10.03 Sport XXI - ÉKMR pálya Eger
10.07 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
10.09 Sport XXI - KDR pálya II. Veszprém
10.09 Sport XXI - AR pálya II. Kecskemét
10.10 to 10.11 Magyarország Ifjúsági, Serdülő és Újonc Összetett... Székesfehérvár PDF icon Csapatverseny
10.10 to 10.11 VEDAC Dobóakadémia Évadzáró dobóversenye, Dr.... Veszprém, Tapolca
10.10 Sport XXI - KMR pálya II. Debrecen
10.11 Magyarország Maraton Bajnoksága - 2020 Budapest
10.14 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
10.18 VII. Märcz Róbert Nemzetközi Gyaloglóverseny Pécs, Vasas
Dátum Verseny Város Liga Eredmény
02.01 to 02.02 Magyarország Fedettpályás Újonc Bajnoksága - 2020 Budapest
02.08 to 02.09 Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága -... Budapest SL
02.15 Magyarország Fedettpályás Ifjúsági és Junior... Budapest
02.15 to 02.16 Magyarország Felnőtt, Junior és Ifjúsági... Budapest
02.22 to 02.23 Magyarország Fedettpályás Atlétikai Bajnoksága -... Budapest SzL
02.29 to 03.01 Magyarország Fedettpályás Ifjúsági és Junior... Budapest JL, IfL
03.06 Magyarország Fedettpályás Szenior Országos... Budapest
03.07 Magyarország Téli Dobó Bajnoksága - 2020 Szombathely SzL
03.07 Magyarország Serdülő és Újonc Téli Dobó... Szombathely SL
03.07 to 03.08 Magyarország Újonc és Serdülő Fedettpályás... Budapest
03.14 Magyarország Junior és Ifjúsági Téli Dobó... Szombathely JL, IfL
07.18 Magyarország XII. Nyílt Hegyifutó Bajnoksága Parádfürdő-Kékestető
07.25 to 07.26 Magyarország Felnőtt, U23 és Junior Összetett... Budapest
08.08 to 08.09 125. Atlétikai Magyar Bajnokság Budapest SzL
08.15 to 08.16 Magyarország Junior és Utánpótlás Atlétikai... Budapest JL
08.22 to 08.23 Magyarország Ifjúsági Atlétikai Bajnoksága - 2020 Debrecen IfL
09.05 to 09.06 Magyarország Atlétikai Csapatbajnokság Döntő -... Székesfehérvár
09.06 Magyarország Felnőtt és U23 Félmaraton Bajnoksága... Budapest
09.06 Magyarország Szenior Bajnoksága 2020 Budapest
09.18 to 09.20 Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai... Tatabánya SL
09.27 Magyarország 20 km-es és Fiatalkorúak Hosszútávú... Békéscsaba
09.27 Magyarország 10 000 méteres Bajnoksága - 2020 Budapest
10.03 to 10.04 Magyarország Ifjúsági és Serdülő Ügyességi és... Székesfehérvár PDF icon Csapatverseny
10.03 Magyarország Serdülő Gyalogló Csapatbajnoksága -... Székesfehérvár PDF icon Csapatverseny
10.10 to 10.11 Magyarország Ifjúsági, Serdülő és Újonc Összetett... Székesfehérvár PDF icon Csapatverseny
10.11 Magyarország Maraton Bajnoksága - 2020 Budapest
Dátum Verseny Város Eredmény
01.11 Sport XXI - ÉDR terem Mosonmagyaróvár
01.12 Sport XXI - KDR terem Pápa
01.25 Sport XXI - NYDR terem Zalaegerszeg
01.25 Sport XXI - DDR terem Bonyhád
01.25 Sport XXI - KöMR terem Gödöllő
01.25 Sport XXI - ÉMR terem Gödöllő
02.14 Sport XXI - DKMR terem Békés
02.23 Sport XXI - KMR terem Debrecen
03.03 Sport XXI - Alföld Régió terem Szentes
03.14 Sport XXI - ÉKMR terem Miskolc
09.11 Sport XXI - NYDR pálya Zalaegerszeg
09.11 Sport XXI - DKMR pálya Békéscsaba
09.12 Sport XXI - KMR pálya Nyíregyháza
09.13 Sport XXI - ÉKMR pálya Miskolc
09.17 Sport XXI - DDR pálya Szekszárd
09.21 Sport XXI - AR pálya Hódmezővásárhely
09.25 Sport XXI - ÉDR pálya Győr
09.25 Sport XXI - KDR pálya Székesfehérvár
09.26 Sport XXI - ÉMR pálya Albertirsa
09.27 Sport XXI - DDR pálya II. Kaposvár
09.27 Sport XXI - KöMR pálya Budapest
10.03 Sport XXI - NYDR pálya I. Szombathely
10.03 Sport XXI - ÉKMR pálya Eger
10.09 Sport XXI - KDR pálya II. Veszprém
10.09 Sport XXI - AR pálya II. Kecskemét
10.10 Sport XXI - KMR pálya II. Debrecen
Dátum Verseny Város Eredmény
01.11 Újévi GyAC Kupa és Nemzetközi Súlylökő Verseny Győr
01.16 AC Bonyhád felkészülési ranglista versenysorozat... Bonyhád
01.18 Budapest Nyílt Fedettpályás Bajnoksága Budapest
01.18 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
01.24 Vám-Szakértő Kupa Újonc-Serdülő Verseny Zalaegerszeg
01.25 ORV Fedettpályás Verseny Pozsony, SVK
02.01 to 02.02 MASZ Nyílt Fedettpályás Versenye Budapest
02.08 to 02.09 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny, egyben Szuper... Budapest
02.13 AC Bonyhád felkészülési ranglista versenysorozat... Bonyhád
02.15 to 02.16 MASZ Nyílt Fedettpályás Atlétikai Verseny Budapest
02.15 XV. Kondex Kupa Nyílt Fedettpályás Verseny Zalaegerszeg
02.20 AC Bonyhád felkészülési ranglista versenysorozat... Bonyhád
02.22 VEDAC Dobóakadémia dobóversenye 2020/I. Veszprém
02.22 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
03.21 Szombathelyi Dobó SE- Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
07.02 Egyéni csúcsok versenysorozata I. forduló Veszprém
07.09 Egyéni csúcsok versenysorozata II. forduló Veszprém
07.16 Egyéni csúcsok versenysorozata III. forduló Veszprém
07.25 to 07.26 36. Honvéd Kupa Nemzetközi Atlétikai Verseny Budapest
08.01 to 08.02 Budapest OPEN és Budapest Bajnokság Budapest
08.18 Egyéni csúcsok sorozata IV. forduló Veszprém
08.19 World Continental Tour Gold - 10. Gyulai István... Székesfehérvár
08.20 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
09.24 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
09.27 XVI. Németh Miklós Gerelyhajító Verseny Vác
09.30 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
10.07 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
10.14 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
10.18 VII. Märcz Róbert Nemzetközi Gyaloglóverseny Pécs, Vasas
Back to Top
 
 

Közösségi oldalaink:




© 2020 Magyar Atlétikai Szövetség.
Minden jog fenntartva.