Eredmények

Eredmények

Dátum Verseny Város Liga Eredmény
01.09 Mezei Futó Liga 2. forduló Szekszárd ML, U20ML, U18ML, U16MF
01.16 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
01.20 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozata... Bonyhád
01.21 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozata 1.... Bonyhád
01.23 2. MTK nyílt fedettpályás ugró verseny Budapest
01.23 MASZ rúdugró felmérő Budapest
01.24 Fedettpályás Újévi GYAC Kupa Győr
01.24 ARAK fedettpályás verseny Székesfehérvár
01.27 TSC-Geotech nyílt fedett pályás magasugró verseny Tatabánya
01.27 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozat... Bonyhád
01.28 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozat 2.... Bonyhád
01.30 - 01.31 Budapest Nyílt Fedettpályás Bajnoksága Budapest
01.30 Vám-Szakértő Kupa Zalaegerszeg
02.06 - 02.07 Fedettpályás U16 Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Budapest
02.06 - 02.07 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny és Szuper Liga 3... Budapest SzL
02.06 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny Budapest
02.10 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozat... Bonyhád
02.11 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozat, 3.... Bonyhád
02.13 - 02.14 Fedettpályás Felnőtt, U20 és U18 Összetett... Budapest
02.13 - 02.14 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny Budapest
02.13 Fedettpályás U20 és U18 Gyalogló Magyar Bajnokság... Budapest
02.13 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny Budapest
02.17 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozat... Bonyhád
02.18 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozat, 4.... Bonyhád
02.19 XVI. Kondex Kupa Zalaegerszeg
02.20 - 02.21 Fedettpályás Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Budapest SzL
02.20 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
02.20 FSE dobóverseny I. forduló Székesfehérvár
02.26 MTK U14 Rúdugró Verseny Budapest
02.27 - 02.28 Fedettpályás U20 és U18 Atlétikai Magyar... Budapest U20L, U18L
02.27 A Gödöllői EAC téli gerelyhajító versenye Gödöllő
02.28 Fedettpályás MASZ meghívásos magasugró verseny Budapest
03.06 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely SzL
03.06 U16 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely
03.06 Mezei Futó Liga 3. forduló – Megoldás Kft. Kupa Szombathely ML, U20ML, U18ML, U16MF
03.07 Maraton Magyar Bajnokság - 2021 Debrecen PDF ikon Csapateredmények
03.07 Sport XXI - DDR terem Bonyhád
03.19 Sport XXI - DKMR terem Szolnok
03.20 U20 és U18 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely U20L, U18L
03.20 50km Gyalogló Magyar Bajnokság Dudince, SVK
03.20 Sport XXI - KöMR pálya Budapest
03.20 Sport XXI - ÉMR terem Budapest
03.21 113. Mezei Futó Magyar Bajnokság Kecskemét ML, U20ML, U18ML, U16MF
03.25 Paralimpiai Felkészítő Verseny Budapest
03.27 - 03.28 Fedettpályás U16 és U14 Összetett Atlétikai... Budapest, Budapest
04.10 100km-es Ultrafutó Magyar Bajnokság Balatonalmádi
04.10 24 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság Balatonalmádi
04.10 FSE dobóverseny II. Forduló Székesfehérvár
04.11 Nyílt Hegyifutó Félmaratoni Magyar Bajnokság Szentgál
04.17 A Vasas SC esti versenye Budapest
04.17 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
04.18 Felnőtt 20 km-es és Fiatalkorúak Hosszútávú... Békéscsaba SzL
04.23 Vitanika Rúdugró Kupasorozat 1. forduló Biatorbágy
04.24 IX. Nyílt Hosszútávú Hegyifutó Magyar Bajnokság Sirok-Kőkútpuszta
04.24 III. Kis Károly Emléknap és a VEDAC Dobóakadémia... Pápa
04.24 Szentesi Dobóverseny Szentes
04.25 50 kilométeres Ultrafutó Magyar Bajnokság Nagyatád
04.25 Gödöllői EAC gerelyhajító- és felkészülési... Gödöllő U20L, U18L
05.01 - 05.02 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság ÉK terület – 1.... Vác
05.01 - 05.02 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság DNY terület 1.... Székesfehérvár
05.01 Sport XXI - ÉKMR terem Miskolc
05.01 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
05.08 Váltófutó Magyar Bajnokság 2021 Kecskemét
05.09 47. Paulínyi Jenő Emlékverseny Budapest SzL, U20L, U18L
05.09 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Elődöntő 2021 -... Budapest
05.14 - 05.15 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság DK terület - 1.... Debrecen
05.14 - 05.15 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság ÉNY terület - 1.... Győr
05.15 - 05.16 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Elődöntő 2021... Győr
05.15 - 05.16 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Elődöntő 2021... Debrecen
05.16 50 mérföldes Ultrafutó Magyar Bajnokság 2021 Balatonfüred
05.21 Sport XXI - Alföld Régió terem Szeged
05.21 Vitanika Rúdugró Kupasorozat 2. forduló Biatorbágy
05.22 - 05.23 Budapest Bajnokság és Budapest Open - Schulek... Budapest SzL, U20L, U18L
05.22 Hegyi Váltófutó Magyar Bajnokság Miskolc
05.22 Sport XXI - KMR terem Debrecen
05.22 Sport XXI - DKMR pálya Szolnok
05.27 Sport XXI - DDR pálya Szekszárd
05.28 Sport XXI - KDR terem Pápa
05.28 Sport XXI - NYDR "terem" Zalaegerszeg
05.28 Sport XXI - AR pálya Kecskemét
05.29 Kiss Antal Gyalogló Emlékverseny Tatabánya SzL
05.29 Magyar Egyetemi – Főiskolai Országos Atlétikai... Győr
05.29 FSE dobóverseny III. Forduló Székesfehérvár
05.29 Sport XXI - ÉDR terem Győr
05.29 Válogatott váltó és Szuper Liga férfi magasugró... Győr SzL
05.29 Sport XXI - ÉKMR pálya Eger
05.30 Budapest Nyílt Felnőtt Bajnokság Budapest SzL
06.05 Magyar Nagydíj Sorozat Tatabánya - World... Tatabánya
06.05 8. Kis-Balaton Bajnokság Veszprém
06.05 Sport XXI - KMR pálya - 29. Kovács Gyula... Debrecen
06.05 Sport XXI - ÉKMR pálya I. Miskolc
06.06 62. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság Veszprém SzL, U20L, U18L
06.09 SVSE Egyéni csúcsok verseny sorozat I. forduló Veszprém SzL, U18L
06.10 Sport XXI -DDR pálya Szekszárd
06.10 Sport XXI AR pálya I. - egyéni Kecskemét
06.11 Albertirsa U14 Összetett Bajnoksága Albertirsa
06.11 Sport XXI - NYDR pálya I. Zalaegerszeg
06.12 - 06.13 U23 és U20 Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Miskolc U20L
06.15 Sport XXI - WHC Kupa Zalaegerszeg
06.15 Vidékbajnokság Zalaegerszeg SzL
06.16 Savaria Kupa Szombathely SzL, U20L, U18L
06.16 Sport XXI - KöMR pálya I. Gödöllő
06.16 Sport XXI - KDR pálya Székesfehérvár
06.17 - 06.18 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság DNY terület - 2.... Pécs
06.17 - 06.18 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság ÉK terület – 2.... Gödöllő
06.18 Nyílt Országos Atlétikai felkészítő verseny Békéscsaba
06.18 Sport XXI - ÉDR pálya Tatabánya
06.19 - 06.20 Felnőtt, U23 és U20 Összetett Atlétikai Magyar... Székesfehérvár PDF ikon Csapateredmények
06.19 - 06.20 37. Honvéd Kupa Nemzetközi Atlétikai Verseny Székesfehérvár SzL, U20L, U18L
06.23 Sport XXI - KöMR pálya Budapest
06.24 - 06.25 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság ÉNY terület – 2.... Pápa
06.24 - 06.25 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság DK terület – 2.... Nyíregyháza
06.26 - 06.27 126. Atlétikai Magyar Bajnokság Debrecen SzL
06.29 XIII. Németh Pál Emlékverseny 2021/5 Szombathely
06.29 UTE magasugró verseny Budapest
06.29 TSC-Geotech nemzetközi ugróversenye Tatabánya
07.02 GEAC Ugrónap Gödöllő U20L, U18L
07.03 - 07.04 U18, U16 és U14 Összetett Atlétikai Magyar... Győr PDF ikon Csapatverseny, PDF ikon Csapatverseny - U14
07.03 - 07.04 Rába Kupa Győr SzL, U20L, U18L
07.03 Magyarország Szenior Bajnoksága 2021 Budapest
07.03 FSE dobóverseny IV. forduló Székesfehérvár
07.05 - 07.06 World Athletics Continental Tour Gold - Gyulai... Székesfehérvár
07.28 SVSE Egyéni csúcsok verseny sorozat II. forduló Veszprém SzL, U20L, U18L
07.28 AC Bonyhád Ugró Verseny Bonyhád SzL
07.31 XIII. Nyílt Hegyifutó Magyar Bajnokság Parádfürdő-Kékestető
07.31 VEDAC Szintfelmérő dobóversenye Veszprém
08.07 - 08.08 U18 Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Szekszárd U18L
08.12 Dr. Papp Pál – Csermák József Kalapácsvető... Veszprém SzL
08.13 Vitanika Rúdugró Kupasorozat 3. forduló Biatorbágy
08.14 7. Ecsedi László Emlékverseny Albertirsa
08.18 SVSE Egyéni csúcsok verseny sorozat III. forduló Veszprém SzL
08.18 Nyíregyháza Szuper Liga Versenye 2021 Nyíregyháza SzL
08.24 Magyar Nagydíjsorozat, Budapest - World Athletics... Budapest
08.25 AC Bonyhád Ugró Verseny Bonyhád SzL, U20L, U18L
08.26 - 08.27 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság DNY terület - 3.... Szekszárd
08.26 - 08.27 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság ÉK terület – 3.... Miskolc U20L, U18L
08.28 - 08.29 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság ÉNY terület – 3.... Tatabánya
08.28 - 08.29 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság DK terület – 3.... Szolnok
08.28 - 08.29 U20 és U18 ligaszámok - Szolnok Szolnok U20L, U18L
09.02 - 09.08 EMU 6 napos ultramarathoni világkupa - 2021 Balatonfüred
09.04 - 09.05 8. Atlétikai Magyar Szuper Liga Döntő Budapest SzL
09.10 Vitanika Rúdugró Kupasorozat 4. forduló Biatorbágy
09.11 - 09.12 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Döntő 2021 Székesfehérvár
09.12 Felnőtt és U23 Félmaraton Magyar Bajnokság 2021 Székesfehérvár PDF ikon WA pályahitelesítési okirat
09.17 Sport XXI - AR pálya II. Szeged
09.17 Sport XXI - KDR pálya Veszprém
09.18 - 09.19 U16 Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Győr
09.18 Sport XXI - ÉKMR pálya Eger
09.18 Sport XXI - ÉDR pálya Győr
09.19 10 000 méteres Magyar Bajnokság 2021 Budapest
Dátum Verseny Város Liga Eredmény
02.06 - 02.07 Fedettpályás U16 Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Budapest
02.13 - 02.14 Fedettpályás Felnőtt, U20 és U18 Összetett... Budapest
02.13 Fedettpályás U20 és U18 Gyalogló Magyar Bajnokság... Budapest
02.20 - 02.21 Fedettpályás Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Budapest SzL
02.27 - 02.28 Fedettpályás U20 és U18 Atlétikai Magyar... Budapest U20L, U18L
03.06 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely SzL
03.06 U16 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely
03.07 Maraton Magyar Bajnokság - 2021 Debrecen PDF ikon Csapateredmények
03.20 U20 és U18 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely U20L, U18L
03.20 50km Gyalogló Magyar Bajnokság Dudince, SVK
03.21 113. Mezei Futó Magyar Bajnokság Kecskemét ML, U20ML, U18ML, U16MF
03.27 - 03.28 Fedettpályás U16 és U14 Összetett Atlétikai... Budapest, Budapest
04.10 100km-es Ultrafutó Magyar Bajnokság Balatonalmádi
04.10 24 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság Balatonalmádi
04.11 Nyílt Hegyifutó Félmaratoni Magyar Bajnokság Szentgál
04.18 Felnőtt 20 km-es és Fiatalkorúak Hosszútávú... Békéscsaba SzL
04.24 IX. Nyílt Hosszútávú Hegyifutó Magyar Bajnokság Sirok-Kőkútpuszta
04.25 50 kilométeres Ultrafutó Magyar Bajnokság Nagyatád
05.08 Váltófutó Magyar Bajnokság 2021 Kecskemét
05.09 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Elődöntő 2021 -... Budapest
05.15 - 05.16 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Elődöntő 2021... Győr
05.15 - 05.16 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Elődöntő 2021... Debrecen
05.22 Hegyi Váltófutó Magyar Bajnokság Miskolc
06.12 - 06.13 U23 és U20 Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Miskolc U20L
06.19 - 06.20 Felnőtt, U23 és U20 Összetett Atlétikai Magyar... Székesfehérvár PDF ikon Csapateredmények
06.26 - 06.27 126. Atlétikai Magyar Bajnokság Debrecen SzL
07.03 - 07.04 U18, U16 és U14 Összetett Atlétikai Magyar... Győr PDF ikon Csapatverseny, PDF ikon Csapatverseny - U14
07.03 Magyarország Szenior Bajnoksága 2021 Budapest
07.31 XIII. Nyílt Hegyifutó Magyar Bajnokság Parádfürdő-Kékestető
08.07 - 08.08 U18 Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Szekszárd U18L
09.11 - 09.12 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Döntő 2021 Székesfehérvár
09.12 Felnőtt és U23 Félmaraton Magyar Bajnokság 2021 Székesfehérvár PDF ikon WA pályahitelesítési okirat
09.18 - 09.19 U16 Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Győr
09.19 10 000 méteres Magyar Bajnokság 2021 Budapest
Dátum Verseny Város Liga Eredmény
01.09 Mezei Futó Liga 2. forduló Szekszárd ML, U20ML, U18ML, U16MF
02.06 - 02.07 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny és Szuper Liga 3... Budapest SzL
02.20 - 02.21 Fedettpályás Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Budapest SzL
02.27 - 02.28 Fedettpályás U20 és U18 Atlétikai Magyar... Budapest U20L, U18L
03.06 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely SzL
03.06 Mezei Futó Liga 3. forduló – Megoldás Kft. Kupa Szombathely ML, U20ML, U18ML, U16MF
03.20 U20 és U18 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely U20L, U18L
03.21 113. Mezei Futó Magyar Bajnokság Kecskemét ML, U20ML, U18ML, U16MF
04.18 Felnőtt 20 km-es és Fiatalkorúak Hosszútávú... Békéscsaba SzL
04.25 Gödöllői EAC gerelyhajító- és felkészülési... Gödöllő U20L, U18L
05.09 47. Paulínyi Jenő Emlékverseny Budapest SzL, U20L, U18L
05.22 - 05.23 Budapest Bajnokság és Budapest Open - Schulek... Budapest SzL, U20L, U18L
05.29 Kiss Antal Gyalogló Emlékverseny Tatabánya SzL
05.29 Válogatott váltó és Szuper Liga férfi magasugró... Győr SzL
05.30 Budapest Nyílt Felnőtt Bajnokság Budapest SzL
06.06 62. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság Veszprém SzL, U20L, U18L
06.09 SVSE Egyéni csúcsok verseny sorozat I. forduló Veszprém SzL, U18L
06.12 - 06.13 U23 és U20 Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Miskolc U20L
06.15 Vidékbajnokság Zalaegerszeg SzL
06.16 Savaria Kupa Szombathely SzL, U20L, U18L
06.19 - 06.20 37. Honvéd Kupa Nemzetközi Atlétikai Verseny Székesfehérvár SzL, U20L, U18L
06.26 - 06.27 126. Atlétikai Magyar Bajnokság Debrecen SzL
07.02 GEAC Ugrónap Gödöllő U20L, U18L
07.03 - 07.04 Rába Kupa Győr SzL, U20L, U18L
07.28 SVSE Egyéni csúcsok verseny sorozat II. forduló Veszprém SzL, U20L, U18L
07.28 AC Bonyhád Ugró Verseny Bonyhád SzL
08.07 - 08.08 U18 Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Szekszárd U18L
08.12 Dr. Papp Pál – Csermák József Kalapácsvető... Veszprém SzL
08.18 SVSE Egyéni csúcsok verseny sorozat III. forduló Veszprém SzL
08.18 Nyíregyháza Szuper Liga Versenye 2021 Nyíregyháza SzL
08.25 AC Bonyhád Ugró Verseny Bonyhád SzL, U20L, U18L
08.26 - 08.27 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság ÉK terület – 3.... Miskolc U20L, U18L
08.28 - 08.29 U20 és U18 ligaszámok - Szolnok Szolnok U20L, U18L
09.04 - 09.05 8. Atlétikai Magyar Szuper Liga Döntő Budapest SzL
Dátum Verseny Város Eredmény
01.09 Mezei Futó Liga 2. forduló Szekszárd
01.16 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
01.20 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozata... Bonyhád
01.21 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozata 1.... Bonyhád
01.23 2. MTK nyílt fedettpályás ugró verseny Budapest
01.27 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozat... Bonyhád
01.28 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozat 2.... Bonyhád
01.30 Vám-Szakértő Kupa Zalaegerszeg
02.06 - 02.07 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny és Szuper Liga 3... Budapest
02.06 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny Budapest
02.10 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozat... Bonyhád
02.11 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozat, 3.... Bonyhád
02.13 - 02.14 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny Budapest
02.13 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny Budapest
02.17 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozat... Bonyhád
02.18 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozat, 4.... Bonyhád
02.19 XVI. Kondex Kupa Zalaegerszeg
02.20 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
04.17 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
05.01 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
05.22 - 05.23 Budapest Bajnokság és Budapest Open - Schulek... Budapest
05.30 Budapest Nyílt Felnőtt Bajnokság Budapest
06.05 Magyar Nagydíj Sorozat Tatabánya - World... Tatabánya
06.06 62. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság Veszprém
06.09 SVSE Egyéni csúcsok verseny sorozat I. forduló Veszprém
06.15 Vidékbajnokság Zalaegerszeg
06.16 Savaria Kupa Szombathely
06.19 - 06.20 37. Honvéd Kupa Nemzetközi Atlétikai Verseny Székesfehérvár
06.29 XIII. Németh Pál Emlékverseny 2021/5 Szombathely
06.29 UTE magasugró verseny Budapest
06.29 TSC-Geotech nemzetközi ugróversenye Tatabánya
07.03 - 07.04 Rába Kupa Győr
07.05 - 07.06 World Athletics Continental Tour Gold - Gyulai... Székesfehérvár
07.28 SVSE Egyéni csúcsok verseny sorozat II. forduló Veszprém
07.28 AC Bonyhád Ugró Verseny Bonyhád
07.31 VEDAC Szintfelmérő dobóversenye Veszprém
08.12 Dr. Papp Pál – Csermák József Kalapácsvető... Veszprém
08.18 SVSE Egyéni csúcsok verseny sorozat III. forduló Veszprém
08.24 Magyar Nagydíjsorozat, Budapest - World Athletics... Budapest
08.25 AC Bonyhád Ugró Verseny Bonyhád
09.02 - 09.08 EMU 6 napos ultramarathoni világkupa - 2021 Balatonfüred
Back to Top

Közösségi oldalaink:




© 2021 Magyar Atlétikai Szövetség.
Minden jog fenntartva.