Eredmények

Eredmények

Dátum Verseny Város Liga Eredmény
01.07 Dunakeszi VSE Fedettpályás Junior, Ifi, Serdülő... Dunakeszi
01.12 Kölyökatlétika terem Tamási
01.13 MASZ nyílt rúdugró felmérő verseny Budapest
01.13 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
01.13 Zalaegerszeg Nyílt Újonc- Serdülő Fedett Pályás... Zalaegerszeg
01.13 Sport XXI - NYMR terematlétika Sopron
01.14 Nyílt fedett pályás újonc és serdülő atlétikai... Nyíregyháza
01.17 AC Bonyhád téli felkészülési ranglista... Bonyhád
01.19 Sport XXI - DKMR terem Békés
01.20 Budapest Régió Nyílt Fedettpályás Bajnokság Budapest
01.20 Sport XXI - DDR terem Bonyhád
01.21 ARAK újonc, serdülő és nyílt verseny Székesfehérvár
01.21 Nyíregyházi Sportcentrum nyílt ifjúsági fedett... Nyíregyháza
01.21 Sport XXI - KMR terematlétika Gödöllő
01.21 Sport XXI - ÉMR terematlétika Gödöllő
01.24 AC Bonyhád téli felkészülési ranglista... Bonyhád
01.25 Kölyökatlétika terem Győr
01.25 Kölyökatlétika terem Mosonmagyaróvár
01.27 - 01.28 Magyarország Újonc Fedettpályás Bajnoksága - 2018... Budapest
01.27 - 01.28 MASZ fedettpályás nyílt verseny Budapest
01.27 Indoor Track and Field Vienna Bécs/AUT
01.27 ORV fedettpályás verseny Pozsony/SVK
01.28 Elán Indoor Meeting and Slovak Open Walking... Pozsony/SVK
01.28 Sport XXI - ÉKMR terem Miskolc
01.30 Kölyökatlétika terem Dombóvár
01.31 Kölyökatlétika terem Gyula
02.03 - 02.04 Magyarország Serdülő Fedettpályás Bajnoksága 2018... Budapest SL
02.03 - 02.04 MASZ fedettpályás nyílt verseny Budapest
02.03 VEDAC Dobóakadémia téli versenysorozat 2018/I Veszprém
02.04 MASZ Szuper Liga három próba verseny Budapest SzL
02.07 TSC-Geotech nyílt fedett pályás magasugró versenye Tatabánya
02.07 AC Bonyhád téli felkészülési ranglista... Bonyhád
02.09 AC Bonyhád téli felkészülési ranglista... Bonyhád
02.10 - 02.11 Magyarország Felnőtt, Junior és Ifjúsági... Budapest
02.10 - 02.11 MASZ fedettpályás nyílt verseny Budapest
02.10 Magyarország Fedettpályás Ifjúsági és Junior... Budapest
02.10 Zalaegerszeg Nyílt Fedett Pályás Atlétikai... Zalaegerszeg
02.10 Sport XXI - Alföld Régió terem Szolnok
02.10 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
02.11 Sport XXI - KMR terematlétika Nyíregyháza
02.14 AC Bonyhád téli felkészülési ranglista... Bonyhád
02.17 - 02.18 Magyarország Fedettpályás Atlétikai Bajnoksága -... Budapest SzL
02.18 Sport XXI - NYDR terem Zalaegerszeg
02.21 Kölyökatlétika terem Kiskunhalas
02.23 Sport XXI - AR terem Kiskunhalas
02.24 - 02.25 Magyarország Fedettpályás Ifjúsági és Junior... Budapest JL, IfL
02.24 Magyarország Téli Dobó Bajnoksága - 2018 Szombathely SzL
02.24 Magyarország Serdülő és Újonc Téli Dobó Országos... Szombathely SL
03.03 - 03.04 Magyarország Serdülő és Újonc Összetett... Budapest
03.03 Magyarország Junior és Ifjúsági Téli Dobó... Szombathely JL, IfL
03.03 Mezei futó Magyar Liga 4. forduló Gödöllő JL, IfL, SL, ML
03.03 Sport XXI - ÉMR mezei Gödöllő
03.03 Sport XXI - KöMR mezei Gödöllő
03.09 Sport XXI - DDR mezei Dombóvár
03.10 - 03.11 Dobó Európa Kupa Leiria/POR
03.11 Magyarország 100 km-es Ultrafutó Bajnoksága - 2018 Velence
03.12 Magyarország Fedettpályás Szenior Bajnoksága -... Budapest
03.17 Magyarország 110. Mezei Futó Bajnoksága - 2018 Kecskemét ML
03.22 VEDAC Dobóakadémia dobóversenye 2018/I Veszprém
03.23 Kölyökatlétika terem Szolnok
03.24 Magyarország Felnőtt 50 km és U23 35 km Gyalogló... Dudince
03.28 MASZ felnőtt és U18 fogyatékos sportolók... Budapest
03.31 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
04.07 Nemzetközi gyalogló verseny és gyalogló... Poděbrady/CZE
04.07 Reménység Vác gerelyhajító versenye Vác
04.07 Budapest Nyílt Mezei Bajnoksága - Pólus Futónap Budapest
04.12 VEDAC Dobóakadémia dobóversenye 2018/II Veszprém
04.14 Magyarország Nyílt Terepfutó Félmaraton... Győrújbarát
04.20 Németh István Emlékverseny Euro Geo Kupa Zalaegerszeg
04.20 Szekszárd Város Atlétika Versenye Szekszárd
04.21 GEAC gyermek, újonc, serdülő és ifjúsági... Gödöllő
04.21 Sport XXI - NYMR pályaverseny Zalaegerszeg
04.21 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
04.21 Szentesi Dobóverseny Szentes
04.22 Magyarország 20 km-es és Fiatalkorúak Hosszútávú... Békéscsaba SzL
04.22 Győri AC II. felkészülési dobóversenye Győr
04.22 Sport XXI - ÉKMR pálya Miskolc
04.22 Sport XXI - KMR pálya Nyíregyháza
04.28 Tiszaújváros XVIII. Nemzetközi Atlétikai Versenye Tiszaújváros SL
04.28 VEDAC Évadnyitó Dobóversenye Veszprém JL, IfL, SL
04.29 Magyarország 10 000 méteres országos bajnoksága... Budapest SzL, JL, IfL, SL
05.01 Magyarország 50 km-es Ultrafutó Bajnoksága Budakalász
05.01 5. Ecsedi László Emlékverseny Albertirsa
05.03 ARAK felnőtt, junior, ifjúsági serdülő és újonc... Székesfehérvár
05.05 - 05.06 Magyarország Ifjúsági és Serdülő Ügyességi és... Székesfehérvár PDF ikon Csapatverseny
05.05 - 05.06 Szuper Liga 3 próba valamint Junior és Ifjúsági... Székesfehérvár SzL, JL, IfL
05.05 8.Görömbölyi Terepfutó verseny - Terepfutó... Miskolc
05.05 Magyarország Serdülő Gyalogló Csapatbajnoksága -... Székesfehérvár PDF ikon Csapatverseny
05.05 Sport XXI - ÉDR pálya Tata
05.06 Magyarország Nyílt Terepfutó Maraton Bajnoksága... Eger-Felsőtárkány
05.07 Veszprémi Súlylökő párbaj Veszprém
05.11 - 05.13 Magyarország Atlétikai Csapatbajnoksága Elődöntő... Bonyhád, Zalaegerszeg
05.12 - 05.13 Magyarország Atlétikai Csapatbajnoksága Elődöntő... Miskolc
05.16 Kopp Kupa Nyílt Országos Atlétikai Verseny Békéscsaba
05.17 Kölyökatlétika verseny Zalaegerszeg
05.18 Sport XXI - AR pálya Kecskemét
05.19 - 05.20 Rába Kupa Győr SzL, JL, IfL, SL
05.19 - 05.20 Magyarország Felnőtt, U23 és Junior Összetett... Győr PDF ikon Csapatverseny
05.19 Zalaszám Kupa Vidékbajnokság 2018 Zalaegerszeg SzL, JL, IfL, SL
05.19 Savaria Kupa Szombathely SzL, JL, IfL, SL
05.19 Sport XXI - NyDR pálya Zalaegerszeg
05.23 Sport XXI- DKMR pályaverseny Békéscsaba
05.24 VEDAC Dobóakadémia dobóversenye 2018/III Veszprém
05.24 Sport XXI - KDR pálya Székesfehérvár
05.26 - 05.27 Diákolimpia V. és a VI. kcs.Országos döntő Győr
05.26 60 éve város Ajka diszkoszvető versenysorozat I.... Ajka
05.28 Kölyökatlétika pálya Tamási
05.30 VEDAC futó és ugrónap Serényi István emlékverseny Veszprém SzL, JL, IfL, SL
06.02 - 06.03 Budapest Open Schulek Ágoston Emlékverseny Budapest SzL, JL, IfL, SL
06.02 Gyalogló Liga Verseny Tatabánya SzL, SL
06.07 ARAK nyílt felnőtt, junior, ifjúsági serdülő és... Székesfehérvár
06.09 - 06.10 Magyarország Junior és Utánpótlás Atlétikai... Miskolc JL
06.09 U18 (Ifjúsági) válogatott viadal SLO-CZE-HUN-SVK Ptuj/SLO
06.09 - 06.10 Magyarország 12 órás Ultrafutó Bajnoksága - 2018 Velence
06.13 GEAC Ugró Gála Gödöllő SzL, SL
06.13 SVSE Gyermek atlétikai verseny és futónap Veszprém
06.15 MESSE RIED LA-MEETING 2018 Ried im Innkreis
06.16 - 06.17 Magyarország Ifjúsági (U18) Atlétikai Bajnokság... Győr IfL
06.16 U20 (Junior) válogatott viadal CZE-HUN-POL-SLO-SVK Vyškov/CZE
06.20 MTK gyermek, újonc és serdülő rúdugró verseny Budapest
06.22 - 06.24 123. Atlétikai Magyar Bajnokság Székesfehérvár SzL
06.27 GEAC Serdülő Liga rúdugró verseny Gödöllő SL
06.27 Szekszárd Újonc és Serdülő versenye Szekszárd
06.28 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
06.29 Paulinyi Emlékverseny Budapest/Ikarus JL, IfL, SL
06.30 XIV. Hopp Parádé Székesfehérvár
06.30 60 éve város Ajka diszkoszvető versenysorozat II... Ajka
07.01 - 07.02 8. Gyulai István Memorial - Atlétikai Magyar... Székesfehérvár SzL, SL
07.04 Meghívásos Atlétika Verseny - Győr Győr
07.14 - 07.15 Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai... Miskolc SzL, SL
07.20 6. Kis-Balaton Bajnokság Veszprém
07.21 60. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság Veszprém SzL, JL, IfL
07.21 Magyarország X. Nyílt Hegyifutó Bajnoksága Parádfürdő-Mátraháza-Kékestető
07.26 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
07.27 - 07.28 34. Honvéd Kupa nemzetközi atlétikai verseny Budapest SzL, JL, IfL
07.28 60 éve város Ajka diszkoszvető versenysorozat III... Ajka
07.29 Magyarország Szenior Atlétikai Bajnoksága - 2018 Budapest
08.11 AC Bonyhád Ugróversenye 2018 Bonyhád SzL, JL, IfL
08.18 Budapest Nyílt Junior és Ifjúsági Bajnokság Budapest JL, IfL
08.18 Dr. Papp Pál – Csermák József Kalapácsvető... Tapolca JL
08.18 60 éve város Ajka diszkoszvető versenysorozat IV... Ajka
08.24 Albertirsa Összetett Újonc Bajnoksága Albertirsa
08.25 - 08.26 5. Atlétikai Magyar Szuper Liga Döntő Budapest SzL
08.25 - 08.26 2. Atlétikai Serdülő Magyar Liga Döntő Budapest SL
09.01 - 09.02 2. Atlétikai Junior Magyar Liga Döntő - 2018 Budapest JL
09.01 - 09.02 2. Atlétikai Ifjúsági Magyar Liga Döntő - 2018 Budapest IfL
09.08 - 09.09 Magyarország Atlétikai Csapatbajnoksága Döntő -... Székesfehérvár
09.08 - 09.09 Magyarország Serdülő Csapatbajnoksága - 2018 Székesfehérvár PDF ikon Csapatverseny
09.09 Magyarország Felnőtt és U23 Félmaraton Bajnoksága... Budapest
09.13 X. Németh Pál Emléknap Szombathely
09.14 Sport XXI - KDR pálya Veszprém
09.15 Magyarország Atlétikai Váltófutó Bajnoksága - 2018 Szekszárd
09.15 - 09.16 Magyarország 24 órás ultrafutó Bajnoksága Velence
09.15 IV. Bányász Kupa és Király János Diszkoszvető... Ajka
09.15 Tisza Kupa Nemzetközi Nyílt Atlétikai Dobó Verseny Szeged
09.16 Kaposvári Sándor Emlékverseny Vác
09.16 130 éves az MTK - rúdugró verseny Budapest
09.16 Sport XXI - KMR pálya Budapest
09.16 Sport XXI - ÉDR pálya Tatabánya
09.16 Sport XXI - ÉMR pálya Budapest
09.19 Sport XXI - DDR pálya Szekszárd
09.22 - 09.23 Magyarország Ifjúsági, Serdülő és Újonc Összetett... Székesfehérvár PDF ikon Csapatverseny
09.22 Szentesi Dobóverseny Szentes
09.22 I. Kis Károly Emléknap Veszprém
09.23 Magyarország 10 km-es Országúti Futóbajnoksága... Szombathely
09.27 Sport XXI - DKMR pálya Gyula
09.27 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
09.29 Öt Ország U16 Válogatott Viadala: HUN-CRO-CZE-SLO... Győr
09.29 Sport XXI - KMR pálya Debrecen
09.29 Sport XXI - ÉKMR pálya Miskolc
09.29 Sport XXI - AR pálya Kecskemét
09.30 XIV. Németh Miklós Gerelyhajító Verseny Vác
10.04 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
10.04 Sport XXI - DKMR pálya Hódmezővásárhely
10.05 Sport XXI - KDR pálya Székesfehérvár
10.06 VEDAC Dobóakadémia Évadzáró dobóversenye Veszprém
10.06 Sport XXI - NYMR pálya Szombathely
10.06 Sport XXI - AR pálya Kiskunfélegyháza
10.06 Budapest Nyílt Gyermekbajnoksága 2018 Budapest
10.07 Magyarország Maraton Bajnoksága - 2018 Budapest
10.07 Sport XXI - ÉKMR pálya Miskolc
10.11 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
10.14 V. Märcz Róbert Nemzetközi Gyaloglóverseny Pécs, Vasas
10.14 Sport XXI - KöMR és ÉMR pálya Gödöllő
10.23 Magyarország 6 órás Ultrafutó Bajnoksága - 2018 Szentendre
10.27 Mezei futó Magyar Liga 1. forduló - Kopp Kupa Békéscsaba ML
10.27 Sport XXI - DKMR mezei Békéscsaba
10.28 Sport XXI - ÉDR pálya Győr
11.03 Magyarország Terep Ultrafutó Bajnoksága 2018 -... Budapest
11.10 Sport XXI - AR mezei Kiskunhalas
11.10 Sport XXI - ÉDR mezei Tatabánya
11.11 Mezei futó Magyar Liga 2. forduló Nemesvámos ML
11.11 Sport XXI - KDR mezei Nemesvámos
11.23 Sport XXI - NYDR mezei Zalaegerszeg
11.24 Mezei futó Magyar Liga 3. forduló Salgótarján ML
12.03 - 12.04 XIX. Tapsifüles Kupa Kecskemét
Dátum Verseny Város Liga Eredmény
01.27 - 01.28 Magyarország Újonc Fedettpályás Bajnoksága - 2018... Budapest
02.03 - 02.04 Magyarország Serdülő Fedettpályás Bajnoksága 2018... Budapest SL
02.10 - 02.11 Magyarország Felnőtt, Junior és Ifjúsági... Budapest
02.10 Magyarország Fedettpályás Ifjúsági és Junior... Budapest
02.17 - 02.18 Magyarország Fedettpályás Atlétikai Bajnoksága -... Budapest SzL
02.24 - 02.25 Magyarország Fedettpályás Ifjúsági és Junior... Budapest JL, IfL
02.24 Magyarország Téli Dobó Bajnoksága - 2018 Szombathely SzL
02.24 Magyarország Serdülő és Újonc Téli Dobó Országos... Szombathely SL
03.03 - 03.04 Magyarország Serdülő és Újonc Összetett... Budapest
03.03 Magyarország Junior és Ifjúsági Téli Dobó... Szombathely JL, IfL
03.11 Magyarország 100 km-es Ultrafutó Bajnoksága - 2018 Velence
03.12 Magyarország Fedettpályás Szenior Bajnoksága -... Budapest
03.17 Magyarország 110. Mezei Futó Bajnoksága - 2018 Kecskemét ML
03.24 Magyarország Felnőtt 50 km és U23 35 km Gyalogló... Dudince
04.14 Magyarország Nyílt Terepfutó Félmaraton... Győrújbarát
04.29 Magyarország 10 000 méteres országos bajnoksága... Budapest SzL, JL, IfL, SL
05.01 Magyarország 50 km-es Ultrafutó Bajnoksága Budakalász
05.05 - 05.06 Magyarország Ifjúsági és Serdülő Ügyességi és... Székesfehérvár PDF ikon Csapatverseny
05.05 Magyarország Serdülő Gyalogló Csapatbajnoksága -... Székesfehérvár PDF ikon Csapatverseny
05.11 - 05.13 Magyarország Atlétikai Csapatbajnoksága Elődöntő... Bonyhád, Zalaegerszeg
05.12 - 05.13 Magyarország Atlétikai Csapatbajnoksága Elődöntő... Miskolc
05.19 - 05.20 Magyarország Felnőtt, U23 és Junior Összetett... Győr PDF ikon Csapatverseny
05.26 - 05.27 Diákolimpia V. és a VI. kcs.Országos döntő Győr
06.09 - 06.10 Magyarország Junior és Utánpótlás Atlétikai... Miskolc JL
06.09 - 06.10 Magyarország 12 órás Ultrafutó Bajnoksága - 2018 Velence
06.16 - 06.17 Magyarország Ifjúsági (U18) Atlétikai Bajnokság... Győr IfL
06.22 - 06.24 123. Atlétikai Magyar Bajnokság Székesfehérvár SzL
07.14 - 07.15 Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai... Miskolc SzL, SL
07.21 Magyarország X. Nyílt Hegyifutó Bajnoksága Parádfürdő-Mátraháza-Kékestető
07.29 Magyarország Szenior Atlétikai Bajnoksága - 2018 Budapest
09.08 - 09.09 Magyarország Atlétikai Csapatbajnoksága Döntő -... Székesfehérvár
09.08 - 09.09 Magyarország Serdülő Csapatbajnoksága - 2018 Székesfehérvár PDF ikon Csapatverseny
09.09 Magyarország Felnőtt és U23 Félmaraton Bajnoksága... Budapest
09.15 Magyarország Atlétikai Váltófutó Bajnoksága - 2018 Szekszárd
09.15 - 09.16 Magyarország 24 órás ultrafutó Bajnoksága Velence
09.22 - 09.23 Magyarország Ifjúsági, Serdülő és Újonc Összetett... Székesfehérvár PDF ikon Csapatverseny
09.23 Magyarország 10 km-es Országúti Futóbajnoksága... Szombathely
10.07 Magyarország Maraton Bajnoksága - 2018 Budapest
10.23 Magyarország 6 órás Ultrafutó Bajnoksága - 2018 Szentendre
11.03 Magyarország Terep Ultrafutó Bajnoksága 2018 -... Budapest
Dátum Verseny Város Liga Eredmény
02.03 - 02.04 Magyarország Serdülő Fedettpályás Bajnoksága 2018... Budapest SL
02.04 MASZ Szuper Liga három próba verseny Budapest SzL
02.17 - 02.18 Magyarország Fedettpályás Atlétikai Bajnoksága -... Budapest SzL
02.24 - 02.25 Magyarország Fedettpályás Ifjúsági és Junior... Budapest JL, IfL
02.24 Magyarország Téli Dobó Bajnoksága - 2018 Szombathely SzL
02.24 Magyarország Serdülő és Újonc Téli Dobó Országos... Szombathely SL
03.03 Magyarország Junior és Ifjúsági Téli Dobó... Szombathely JL, IfL
03.03 Mezei futó Magyar Liga 4. forduló Gödöllő JL, IfL, SL, ML
03.17 Magyarország 110. Mezei Futó Bajnoksága - 2018 Kecskemét ML
04.22 Magyarország 20 km-es és Fiatalkorúak Hosszútávú... Békéscsaba SzL
04.28 Tiszaújváros XVIII. Nemzetközi Atlétikai Versenye Tiszaújváros SL
04.28 VEDAC Évadnyitó Dobóversenye Veszprém JL, IfL, SL
04.29 Magyarország 10 000 méteres országos bajnoksága... Budapest SzL, JL, IfL, SL
05.05 - 05.06 Szuper Liga 3 próba valamint Junior és Ifjúsági... Székesfehérvár SzL, JL, IfL
05.19 - 05.20 Rába Kupa Győr SzL, JL, IfL, SL
05.19 Zalaszám Kupa Vidékbajnokság 2018 Zalaegerszeg SzL, JL, IfL, SL
05.19 Savaria Kupa Szombathely SzL, JL, IfL, SL
05.30 VEDAC futó és ugrónap Serényi István emlékverseny Veszprém SzL, JL, IfL, SL
06.02 - 06.03 Budapest Open Schulek Ágoston Emlékverseny Budapest SzL, JL, IfL, SL
06.02 Gyalogló Liga Verseny Tatabánya SzL, SL
06.09 - 06.10 Magyarország Junior és Utánpótlás Atlétikai... Miskolc JL
06.13 GEAC Ugró Gála Gödöllő SzL, SL
06.16 - 06.17 Magyarország Ifjúsági (U18) Atlétikai Bajnokság... Győr IfL
06.22 - 06.24 123. Atlétikai Magyar Bajnokság Székesfehérvár SzL
06.27 GEAC Serdülő Liga rúdugró verseny Gödöllő SL
06.29 Paulinyi Emlékverseny Budapest/Ikarus JL, IfL, SL
07.01 - 07.02 8. Gyulai István Memorial - Atlétikai Magyar... Székesfehérvár SzL, SL
07.14 - 07.15 Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai... Miskolc SzL, SL
07.21 60. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság Veszprém SzL, JL, IfL
07.27 - 07.28 34. Honvéd Kupa nemzetközi atlétikai verseny Budapest SzL, JL, IfL
08.11 AC Bonyhád Ugróversenye 2018 Bonyhád SzL, JL, IfL
08.18 Budapest Nyílt Junior és Ifjúsági Bajnokság Budapest JL, IfL
08.18 Dr. Papp Pál – Csermák József Kalapácsvető... Tapolca JL
08.25 - 08.26 5. Atlétikai Magyar Szuper Liga Döntő Budapest SzL
08.25 - 08.26 2. Atlétikai Serdülő Magyar Liga Döntő Budapest SL
09.01 - 09.02 2. Atlétikai Junior Magyar Liga Döntő - 2018 Budapest JL
09.01 - 09.02 2. Atlétikai Ifjúsági Magyar Liga Döntő - 2018 Budapest IfL
10.27 Mezei futó Magyar Liga 1. forduló - Kopp Kupa Békéscsaba ML
11.11 Mezei futó Magyar Liga 2. forduló Nemesvámos ML
11.24 Mezei futó Magyar Liga 3. forduló Salgótarján ML
Dátum Verseny Város Eredmény
01.13 Sport XXI - NYMR terematlétika Sopron
01.19 Sport XXI - DKMR terem Békés
01.20 Sport XXI - DDR terem Bonyhád
01.21 Sport XXI - KMR terematlétika Gödöllő
01.21 Sport XXI - ÉMR terematlétika Gödöllő
01.28 Sport XXI - ÉKMR terem Miskolc
02.10 Sport XXI - Alföld Régió terem Szolnok
02.11 Sport XXI - KMR terematlétika Nyíregyháza
02.18 Sport XXI - NYDR terem Zalaegerszeg
02.23 Sport XXI - AR terem Kiskunhalas
03.03 Sport XXI - ÉMR mezei Gödöllő
03.03 Sport XXI - KöMR mezei Gödöllő
03.09 Sport XXI - DDR mezei Dombóvár
04.21 Sport XXI - NYMR pályaverseny Zalaegerszeg
04.22 Sport XXI - ÉKMR pálya Miskolc
04.22 Sport XXI - KMR pálya Nyíregyháza
05.05 Sport XXI - ÉDR pálya Tata
05.18 Sport XXI - AR pálya Kecskemét
05.19 Sport XXI - NyDR pálya Zalaegerszeg
05.23 Sport XXI- DKMR pályaverseny Békéscsaba
05.24 Sport XXI - KDR pálya Székesfehérvár
09.14 Sport XXI - KDR pálya Veszprém
09.16 Sport XXI - KMR pálya Budapest
09.16 Sport XXI - ÉDR pálya Tatabánya
09.16 Sport XXI - ÉMR pálya Budapest
09.19 Sport XXI - DDR pálya Szekszárd
09.27 Sport XXI - DKMR pálya Gyula
09.29 Sport XXI - KMR pálya Debrecen
09.29 Sport XXI - ÉKMR pálya Miskolc
09.29 Sport XXI - AR pálya Kecskemét
10.04 Sport XXI - DKMR pálya Hódmezővásárhely
10.05 Sport XXI - KDR pálya Székesfehérvár
10.06 Sport XXI - NYMR pálya Szombathely
10.06 Sport XXI - AR pálya Kiskunfélegyháza
10.07 Sport XXI - ÉKMR pálya Miskolc
10.14 Sport XXI - KöMR és ÉMR pálya Gödöllő
10.27 Sport XXI - DKMR mezei Békéscsaba
10.28 Sport XXI - ÉDR pálya Győr
11.10 Sport XXI - AR mezei Kiskunhalas
11.10 Sport XXI - ÉDR mezei Tatabánya
11.11 Sport XXI - KDR mezei Nemesvámos
11.23 Sport XXI - NYDR mezei Zalaegerszeg
Dátum Verseny Város Eredmény
01.13 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
01.13 Zalaegerszeg Nyílt Újonc- Serdülő Fedett Pályás... Zalaegerszeg
01.20 Budapest Régió Nyílt Fedettpályás Bajnokság Budapest
01.27 - 01.28 MASZ fedettpályás nyílt verseny Budapest
01.27 Indoor Track and Field Vienna Bécs/AUT
01.27 ORV fedettpályás verseny Pozsony/SVK
01.28 Elán Indoor Meeting and Slovak Open Walking... Pozsony/SVK
02.03 - 02.04 MASZ fedettpályás nyílt verseny Budapest
02.03 VEDAC Dobóakadémia téli versenysorozat 2018/I Veszprém
02.04 MASZ Szuper Liga három próba verseny Budapest
02.07 TSC-Geotech nyílt fedett pályás magasugró versenye Tatabánya
02.07 AC Bonyhád téli felkészülési ranglista... Bonyhád
02.10 - 02.11 MASZ fedettpályás nyílt verseny Budapest
02.10 Zalaegerszeg Nyílt Fedett Pályás Atlétikai... Zalaegerszeg
02.10 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
02.14 AC Bonyhád téli felkészülési ranglista... Bonyhád
03.03 Mezei futó Magyar Liga 4. forduló Gödöllő
03.10 - 03.11 Dobó Európa Kupa Leiria/POR
03.22 VEDAC Dobóakadémia dobóversenye 2018/I Veszprém
03.31 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
04.07 Nemzetközi gyalogló verseny és gyalogló... Poděbrady/CZE
04.12 VEDAC Dobóakadémia dobóversenye 2018/II Veszprém
04.20 Németh István Emlékverseny Euro Geo Kupa Zalaegerszeg
04.21 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
04.21 Szentesi Dobóverseny Szentes
04.22 Magyarország 20 km-es és Fiatalkorúak Hosszútávú... Békéscsaba
04.28 Tiszaújváros XVIII. Nemzetközi Atlétikai Versenye Tiszaújváros
04.28 VEDAC Évadnyitó Dobóversenye Veszprém
05.06 Magyarország Nyílt Terepfutó Maraton Bajnoksága... Eger-Felsőtárkány
05.19 - 05.20 Rába Kupa Győr
05.19 Zalaszám Kupa Vidékbajnokság 2018 Zalaegerszeg
05.19 Savaria Kupa Szombathely
05.24 VEDAC Dobóakadémia dobóversenye 2018/III Veszprém
05.30 VEDAC futó és ugrónap Serényi István emlékverseny Veszprém
06.02 - 06.03 Budapest Open Schulek Ágoston Emlékverseny Budapest
06.02 Gyalogló Liga Verseny Tatabánya
06.09 U18 (Ifjúsági) válogatott viadal SLO-CZE-HUN-SVK Ptuj/SLO
06.13 GEAC Ugró Gála Gödöllő
06.15 MESSE RIED LA-MEETING 2018 Ried im Innkreis
06.16 U20 (Junior) válogatott viadal CZE-HUN-POL-SLO-SVK Vyškov/CZE
06.28 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
06.30 XIV. Hopp Parádé Székesfehérvár
07.01 - 07.02 8. Gyulai István Memorial - Atlétikai Magyar... Székesfehérvár
07.04 Meghívásos Atlétika Verseny - Győr Győr
07.21 60. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság Veszprém
07.26 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
07.27 - 07.28 34. Honvéd Kupa nemzetközi atlétikai verseny Budapest
08.11 AC Bonyhád Ugróversenye 2018 Bonyhád
08.18 Budapest Nyílt Junior és Ifjúsági Bajnokság Budapest
08.18 Dr. Papp Pál – Csermák József Kalapácsvető... Tapolca
09.01 - 09.02 2. Atlétikai Junior Magyar Liga Döntő - 2018 Budapest
09.01 - 09.02 2. Atlétikai Ifjúsági Magyar Liga Döntő - 2018 Budapest
09.13 X. Németh Pál Emléknap Szombathely
09.15 Tisza Kupa Nemzetközi Nyílt Atlétikai Dobó Verseny Szeged
09.16 Kaposvári Sándor Emlékverseny Vác
09.22 Szentesi Dobóverseny Szentes
09.22 I. Kis Károly Emléknap Veszprém
09.27 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
09.29 Öt Ország U16 Válogatott Viadala: HUN-CRO-CZE-SLO... Győr
09.30 XIV. Németh Miklós Gerelyhajító Verseny Vác
10.04 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
10.06 VEDAC Dobóakadémia Évadzáró dobóversenye Veszprém
10.11 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
10.14 V. Märcz Róbert Nemzetközi Gyaloglóverseny Pécs, Vasas
11.11 Mezei futó Magyar Liga 2. forduló Nemesvámos
11.24 Mezei futó Magyar Liga 3. forduló Salgótarján
Back to Top

Közösségi oldalaink:




© 2018 Magyar Atlétikai Szövetség.
Minden jog fenntartva.