Az U20 EB magyar résztvevői

A 80 ezer fős toscanai város, Grosseto lesz a házigazdája az U20 (Junior) Európa-bajnokságnak, július 20-23. között. A városról az első írásos említés 803-ból származik, és – ahogy ez Toscanában általában is igaz – bőven van látnivaló a környéken. No, és a tengerpart közelsége sem éppen taszító.  A magyar küldöttség mégsem elsősorban ezekért, hanem egy sikeres szereplést remélve utazik Olaszországba.

Az U20 (Junior) Európa-bajnokságon résztvevő magyar csapat összetétele a következő:

Atléták/ Férfiak

Máté Tamás - 100, 200m, 4x100m / Keszthelyi VDSE - Csikós József

Pisch Milán - 4x100m / ARAK - Varga Tamás

Boda Boldizsár - 400m, 4x400m / Haladás VSE - Lengyák György

Jagodics Dennis - 400m, 4x400m / Haladás VSE - Lengyák György

Fekete Gábor - 4x400m / Titán TC - Hajdú Sándor

Kovács Marcell - 800m / Bp. Honvéd SE - Csoma Ferenc, Káldy Zoltán

Szeles Bálint - 110m gát, 4x100m / Egri SSE - Petrovai József

Eszes Dániel - 110m gát, 4x100m / Dunakeszi VSE - Maracskó Pál

Jerémiás Donát - 400m gát, 4x400m / Ikarus BSE - ifj. Tomhauser István

Lendvai András - 3000m akadály / Győri AC - Suba László

Agárdi Péter – Magas / Bp. Honvéd SE - Varga Péter

Simonváros Csanád – Rúd / GEAC - Szörényi István

Böndör Dániel – Rúd / AC Bonyhád – Scheidler Géza

Kovács László – Súly / Ikarus BSE - Kovács Gyula

Szebegyinszki Richárd – Diszkosz / Békéscsabai AC - Kurucsó Péter

Aranyi Ferenc – Diszkosz / Mezőtúri AC - Barta Gyula

Rába Dániel – Kalapács / Dobó SE - Németh Zsolt, Németh László

Varga Balázs – Kalapács / Haladás VSE - Lezsák Balázs

Varga Donát – Kalapács / Dobó SE - Németh Zsolt, Németh László

Kovács Noel – Gerely / Ikarus BSE - Kovács Gyula

Sárossi Bálint - 10000m gyaloglás / Tatabányai SC - Farkas Zoltán

Nők

Csóti Jusztina - 100/200m, 4x100m / Zalaszám-ZAC - Csikós József

Furulyás Lili - 4x100m / UTE - Käfer Levente

Hajdú Lotti - 4x100m / Szolnoki MÁV SE - Ecseki Tibor

Novák Natália - 1500m / Békéscsabai AC - Tóth Sándor

Sorok Klaudia - 100m gát, 4x100m / Győri AC - Farkas Roland

Edőcs Fanni - 100m gát / MVSI - Tigyi József

Mátó Sára - 400m gát / ARAK - Tölgyesi Előd

Tóth Lili Anna - 3000m akadály / DOVASE - Fazekas Gáspár

Pavuk Tíra - 3000m akadály / Békéscsabai AC - Urbanikné Rosza Mária

Mógor Boglárka - 3000m akadály / Bp. Honvéd SE - Csoma Ferenc, Káldy Zoltán

Renner Luca - Hétpróba / GEAC - Zsivoczky Attila

Fekete Fédra – Magas / Váci Reménység - Szikora Gyula, Fekete György

Klekner Hanga – Rúd / Debreceni SC-SI - Géczi Gergő

Farkas Petra – Távol / Dunakeszi VSE - Szenczi László

Lesti Diana – Távol / KARC - Dömötör Balázs

Veiland Violetta – Súly / Zalaszám-ZAC - Bognár Szabolcs

Takács Dóra – Diszkosz / Zalaszám-ZAC - Bognár Szabolcs

Németh Zsanett – Kalapács / Dobó SE - Németh Zsolt, Németh László

Tremmel Barbara – Gerely / UTE - Széles Lajos

Máté Fanni – Gerely / Szekszárdi SK Nkft - Scherer Tamás

              

Kísérők

Németh Zsolt / csapatvezető

Lengyák György / Up. referens, szakmai csapatvezető

Daka Tímea / technikai vezető

Czúcz Andrea / technikai asszisztens

Dr. Kovács Katalin Krisztina / orvos

Szűts Zoltán / masszőr

Horváth Márton / masszőr

Bognár Szabolcs / edző

Csikós József / edző

Dömötör Balázs / edző

Farkas Roland / edző

Fazekas Gáspár / edző

Géczi Gergő / edző

Maracskó Pál / edző

Németh Roland / szakági referens

Petrovai József / szakági referens

Szenczi László / edző

Szörényi István / edző

Török Krisztián / szakági referens

Tölgyesi Előd / edző

Zsivoczky Attila / edző

A további felkészüléshez és versenyzéshez sok sikert kívánok az atlétáknak és edzőiknek!   Spiriev Attila sportigazgató

                                                                                                                  

Csatolt dokumentumok: 
Back to Top

Közösségi oldalaink:




© 2017 Magyar Atlétikai Szövetség.
Minden jog fenntartva.