Borongós, szeles időben miskolci és kazincbarcikai sikerek

Sport XXI. program / Északkelet-Magyarország Régió, pályaverseny

A szeptember 29-i kedvezőtlen időjárás – az eső és erős szél - megváltoztatta a verseny tervezett menetét és beosztását a második pályaversenyen, Miskolcon. Az U11-es korosztálynak a gátváltót és a rúdugrást a futófolyosón készítettük elő, hiszen a nagy szél felborított mindent. A váltó és a futószámok után a megszokott koreográfia szerint egymás után teljesítették a csapatok az ügyességi számokat A gyerekek és edzőik már nagyon várták a megmérettetést.

A versenyen három egyesület és egy általános iskola KA csapata mérte össze felkészültségét. Az MVSI „A” csapata nyerte az U13-sok vetélkedését, második helyen a Kazincbarcika  együttese, míg a dobogó harmadik fokán Egri Sportiskola  KA csapata végzett. Az U11-esek között ismét a KVSI  lett az első az Egri Sportiskola  és a harmadik helyen végző MVSI „A” csapata előtt.

Mindkét korosztályban jó hangulatú, nagyon szoros verseny volt. Következő eseményünk az egyéni pályaverseny lesz. Soós Istvánné koordinátor