Bulgáriában versenyez hétvégén a magyar atléta válogatott a Csapat Európa-bajnokságon

Csapat Eb 2021

2021. június 19-én 15.00 órakor Klekner Hanga rúdugrásával megkezdte szereplését a magyar atléta válogatott a Csapat Európa-bajnokságon a bulgáriai Stara Zagorában.

Stream: https://www.youtube.com/watch?v=c8ShWMx-Yag

Hivatalos eredmény oldal: https://stara-zagora21results.european-athletics.com/en/results/athletic...

Mindkét nap összefoglalóval jelentkezünk, hírek közben a magyar atlétika facebook oldalán!

Hajrá magyar atlétika!

A magyar csapat:

nők:

100 méter: Csóti Jusztina (FTC)

200 méter: Csóti Jusztina (FTC)

400 méter: Nádházy Evelin (Gödöllői EAC)

800 méter: Bartha-Kéri Bianka (SVSE)

1500 méter: Varga Gréta Barbara (SVSE)

3000 méter: Ohn Kinga (BEAC)

5000 méter: Szabó Nóra (Margitszigeti AC)

100m gát: Répási Petra (FTC)                         

400m gát: Molnár Janka (Budafoki MTE)

3000m akadály: Kácser Zita (Debreceni Sportcentrum)

magasugrás: Szabó Barbara (UTE)

rúdugrás: Klekner Hanga (Debreceni Sportcentrum)

távolugrás: Farkas Petra (Budapesti Honvéd SE)

hármasugrás: Áts Viktória (Tatabányai SC)

súlylökés: Veiland Violetta (Szegedi VSE)

diszkoszvetés: Kerekes Dóra (Nyíregyházi Sportcentrum)

kalapácsvetés: Németh Zsanett (Szombathelyi Dobó SE)

gerelyhajítás: Moravcsik Angéla (MTK Budapest)

4x100 méter: Kéri Bettina (SVSE), Csóti Jusztina (FTC), Takács Boglárka (ARAK), Sorok Klaudia (Budapesti Honvéd SE)

4x400 méter: Bartha-Kéri Bianka (SVSE), Mátó Sára (ARAK), Molnár Janka (Budafoki MTE), Nádházy Evelin   (Gödöllői EAC)

férfiak:

100 méter: Máté Tamás (FTC)

200 méter: Máté Tamás (FTC)

400 méter: Molnár Attila (SVSE)

800 méter: Vindics Balázs (UTE)

1500 méter: Szögi István (SVSE)

3000 méter: Vörös Márk (UTE)

5000 méter: Szemerei Levente (Szekszárdi Sportközpont)

110m gát: Szeles Bálint (Egri SSE)

400m gát: Koroknai Máté (Debreceni Sportcentrum)

3000m akadály: Palkovits István (Kecskeméti ARC)

magasugrás: Jankovics Dániel (MTK Budapest)

rúdugrás: Nagy Marcell (MTK Budapest)

távolugrás: Virovecz István (FTC)

hármasugrás: Szenderffy Dániel (VSD)

súlylökés: Tóth Balázs (Nyíregyházi SC)

diszkoszvetés: Huszák János (FTC)

kalapácsvetés: Rába Dániel (Szombathelyi Dobó SE)

gerelyhajítás: Járvás Máté (UTE)

4x100 méter: Illovszky Dominik (Budapesti Honvéd SE), Máté Tamás (FTC), Szabó Dániel (ARAK), Kádasi Zalán (Budapesti Honvéd SE)

4x400 méter: Enyingi Patrik (FTC), Huller Dániel (VSD), Molnár Attila (SVSE), Nadj Levente (Békéscsabai AC)

Back to Top

Közösségi oldalaink:




© 2021 Magyar Atlétikai Szövetség.
Minden jog fenntartva.