A tokiói nyári olimpia atlétikaversenyeinek időrendje

Tokyo 2020, Photo: World Athletics

A csoport- és futambeosztásokat a versenyek előtti nap készítik el, így a magyar atléták versenyeinek pontos kezdési idejét mindig az adott verseny előtti napon pontosítjuk majd ebben az anyagban. Minden idő magyarországi idő szerint. Kiemelés: biztos magyar résztvevő.

JÚLIUS 30. PÉNTEK

- délelőtti program

2:00 női 100 méter, 1. kör

2:15 férfi magasugrás, selejtező

2:30 férfi 3000 akadály, selejtező

2:45 férfi diszkoszvetés, selejtező, A csoport

3:25 női 800 méter, előfutamok (3:41 Bartha Kéri-Bianka | előfutam: 6. hely, összesítés: 33. hely)

4:20 férfi diszkoszvetés, selejtező, B csoport

4:25 férfi 400 gát, előfutamok (4:25 Koroknai Máté | előfutam: 6. hely, összesítés: 26. hely)

5:15 női 100 méter, előfutamok

- esti program

12:00 női 5000 méter, selejtező

12:05 női hármasugrás, selejtező

12:25 női súlylökés, selejtező (12:25 Márton Anita | összesítés: 21. hely)

13:00 4*400 méteres vegyes váltó

13:30 férfi 10 000 méter, DÖNTŐ

JÚLIUS 31. SZOMBAT

- délelőtti program

2:00 női 400 gát, előfutamok

2:30 női diszkoszvetés, selejtező, A csoport

2:40 férfi rúdugrás, selejtező

2:50 férfi 800 méter, előfutamok

3:55 női diszkoszvetés, selejtező, B csoport

4:09 női 100 gát, előfutamok (Kozák Luca | 4. előfutam: 3. hely)

4:35 férfi 100 méter, 1. kör

- esti program

12:10 férfi távolugrás, selejtező

12:15 női 100 méter, elődöntők

12:45 férfi 100 méter, előfutamok

13:15 férfi diszkoszvetés, DÖNTŐ

13:50 női 800 méter, elődöntők

14:35 4*400 méteres vegyes váltó, DÖNTŐ

14:50 női 100 méter, DÖNTŐ

AUGUSZTUS 1. VASÁRNAP

- délelőtti program

2:10 női kalapácsvetés, selejtező, A csoport (Gyurátz Réka | selejtező "A" csoport: 12. hely)

2:50 női távolugrás, selejtező (Nguyen Anasztázia | selejtező "B" csoport: 7. hely)

2:55 női 3000 akadály, selejtező (Kácser Zita | 2. előfutam: 13. hely)

3:10 női 3000 akadály, selejtező (Tóth Lili Anna | 3. előfutam: 7. hely)

3:35 női súlylökés, DÖNTŐ

3:45 férfi 400 méter, előfutamok

- esti program

12:10 férfi magasugrás, DÖNTŐ

12:15 férfi 100 méter, elődöntők

12:45 női 100 gát, elődöntők (Kozák Luca | DNF)

13:15 női hármasugrás, DÖNTŐ

13:25 férfi 800 méter, elődöntők

14:05 férfi 400 gát, elődöntők

14:50 férfi 100 méter, DÖNTŐ

AUGUSZTUS 2. HÉTFŐ

- délelőtti program

2:00 férfi kalapácsvetés, selejtező, A csoport (Halász Bence | selejtező "A" csoport: 9. hely | összesítés: 14. hely)

2:35 női 1500 méter, előfutamok

3:20 férfi távolugrás, DÖNTŐ

3:30 női 200 méter, előfutamok

4:50 női 100 gát, DÖNTŐ

- esti program

12:20 női rúdugrás, selejtező

12:25 női 200 méter, elődöntők

13:00 női diszkoszvetés, DÖNTŐ

13:05 férfi 400 méter, elődöntők

13:35 női 400 gát, elődöntők

14:15 férfi 3000 akadály, DÖNTŐ

14:40 női 5000 méter, DÖNTŐ

AUGUSZTUS 3. KEDD

- délelőtti program

2:00 férfi hármasugrás, selejtező

2:05 férfi 1500 méter, előfutamok (Szögi István | előfutam: 12. hely, összesítés: 23. hely)

2:20 női gerelyhajítás, selejtező, A csoport (Szilágyi Réka | selejtező "A" csoport: 12. hely)

2:45 női 400 méter, előfutamok

3:50 női távolugrás, DÖNTŐ

4:05 férfi 200 méter, előfutamok

5:20 férfi 400 gát, DÖNTŐ

- esti program

12:10 férfi 110 gát, előfutamok (Szűcs Valdó)

12:15 férfi súlylökés, selejtező, A csoport

12:20 férfi rúdugrás, DÖNTŐ

13:00 férfi 5000 méter, selejtező

13:35 férfi kalapácsvetés, DÖNTŐ

13:40 férfi súlylökés, selejtező, B csoport

13:50 férfi 200 méter, elődöntők

14:25 női 800 méter, DÖNTŐ

14:50 női 200 méter, DÖNTŐ

AUGUSZTUS 4. SZERDA

- délelőtti program

2:00 férfi tízpróba, 1. szám – 100 méter

2:05 férfi gerelyhajítás, selejtező, A csoport (Rivasz-Tóth Norbert)

2:51 női hétpróba, 1. szám – 100 gát (Krizsán Xénia)

2:55 férfi tízpróba, 2. szám – távolugrás

3:35 női hétpróba, 2. szám – magasugrás (Krizsán Xénia)

4:00 férfi 110 gát, elődöntők (Szűcs Valdó)

4:30 női 400 gát, DÖNTŐ

4:40 férfi tízpróba, 3. szám – súlylökés

- esti program

11:30 férfi tízpróba, 4. szám – magasugrás

12:00 női 1500 méter, elődöntők

12:05 női hétpróba, 3. szám – súlylökés (Krizsán Xénia)

12:30 női 400 méter, elődöntők

13:00 női 3000 akadály, DÖNTŐ

13:15 férfi kalapácsvetés, DÖNTŐ

13:38 női hétpróba, 4. szám – 200 méter (Krizsán Xénia)

14:05 férfi 800 méter, DÖNTŐ

14:30 férfi tízpróba, 5. szám – 400 méter

14:55 férfi 200 méter, DÖNTŐ

AUGUSZTUS 5. CSÜTÖRTÖK

2:00 férfi tízpróba, 6. szám – 110 gát

2:10 női magasugrás, selejtező

2:40 női hétpróba, 5. szám – távolugrás (Krizsán Xénia)

2:50 férfi tízpróba, 7. szám – diszkoszvetés, A csoport

3:00 női 4*100 méter, selejtező

3:55 férfi tízpróba, 7. szám – diszkoszvetés, B csoport

4:00 férfi hármasugrás, DÖNTŐ

4:05 férfi súlylökés, DÖNTŐ

4:30 férfi 4*100 méter, selejtező

4:55 férfi 110 gát, DÖNTŐ

5:30 női hétpróba, 6. szám – gerelyhajítás, A csoport (Krizsán Xénia) (csoportbeosztás előző nap)

5:45 férfi tízpróba, 8. szám – rúdugrás

6:40 női hétpróba, 6. szám – gerelyhajítás, B csoport (Krizsán Xénia) (csoportbeosztás előző nap)

- délutáni program

9:30 férfi 20 km gyaloglás, DÖNTŐ

- esti program

12:15 férfi tízpróba, 9. szám – gerelyhajítás – A csoport

12:20 női rúdugrás, DÖNTŐ

12:25 női 4*400 méter, selejtező

13:00 férfi 1500 méter, elődöntők

13:20 férfi tízpróba, 9. szám – gerelyhajítás – B csoport

14:00 férfi 400 méter, DÖNTŐ

14:20 női hétpróba, 7. UTOLSÓ szám – 800 méter (Krizsán Xénia)

14:40 férfi tízpróba, 10. UTOLSÓ szám – 1500 méter

22:30 férfi 50 km gyaloglás, DÖNTŐ (Helebrandt Máté, Venyercsán Bence)

AUGUSZTUS 6. PÉNTEK

- délutáni program

9:30 női 20 km gyaloglás, DÖNTŐ (Kovács Barbara, Madarász Viktória)

- esti program

13:25 férfi 4*400 méter, selejtező

13:50 női gerelyhajítás, DÖNTŐ

14:00 férfi 5000 méter, DÖNTŐ

14:35 női 400 méter, DÖNTŐ

14:50 női 1500 méter, DÖNTŐ

15:30 női 4*100 méter, DÖNTŐ

15:50 férfi 4*100 méter, DÖNTŐ

AUGUSZTUS 7. SZOMBAT

- reggeli program

0:00 női maratoni, DÖNTŐ

- esti program

12:35 női magasugrás, DÖNTŐ

12:45 női 10 000 méter, DÖNTŐ

13:00 férfi gerelyhajítás, DÖNTŐ

13:40 férfi 1500 méter, DÖNTŐ

14:30 női 4*400 méter, DÖNTŐ

14:50 férfi 4*400 méter, DÖNTŐ

AUGUSZTUS 8. vasárnap

0:00 férfi maratoni, DÖNTŐ

 

Back to Top

Közösségi oldalaink:




© 2021 Magyar Atlétikai Szövetség.
Minden jog fenntartva.