Álláshirdetés irodai asszisztens pozícióra

A munkakör:

Az asszisztens adminisztratív munkatársként támogatja a Magyar Atlétikai Szövetség központi irodájának munkáját, közreműködik az iroda napi szintű működésében.

Főbb feladatok, munkák:

  • bejövő-kimenő posta érkeztetése, iktatása, dokumentálása,
  • vendégek és telefonhívások fogadása,
  • tárgyalások, megbeszélések adminisztratív és logisztikai előkészítése, lebonyolítása,
  • közreműködés sajtófigyelésben és sajtótermékek elektromos dokumentálásában,
  • központi adatbázis naprakészen tartása,
  • közvetlen munkatársak napi munkájának támogatása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum középiskolai végzettség,
  • kommunikációképes angol nyelvtudás előny,
  • számítógépes ismeretek (MS Office erős felhasználói szintű ismerete),
  • analitikus gondolkodásmód,
  • rugalmasság, csapatjátékosság, tanulni vágyás,
  • jó monotóniatűrő képesség,
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség,
  • határozott, udvarias fellépés,
  • megbízhatóság, jó szervezőkészség,
  • önálló és pontos munkavégzés, dolgozni akarás és tudás,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk:

  • családias légkör, kis létszámú iroda, inspiráló munkakörnyezet, versenyképes díjazás

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 1146, Istvánmezei út 1-3., esetenként rendezvények helyszíne

Munkába állás várható időpontja:

  • azonnal

Back to Top