01.04 |
MTK Budapest Rúdugró Verseny |
Budapest |
|
|
|
|
01.13 |
Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... |
Szombathely |
|
|
|
|
01.13 |
UTE Felmérő Rúdugró versenye |
Budapest |
|
|
|
|
01.20 |
Nyíregyháza nyílt fedettpályás verseny 2024 |
Nyíregyháza |
|
|
|
|
01.21 |
ARAK fedettpályás verseny |
Székesfehérvár |
|
|
|
|
01.26 |
Vám-Szakértő Kupa Zalaegerszeg Nyílt U14-U16... |
Zalaegerszeg |
|
|
|
|
01.27 |
Nyíregyháza nyílt fedettpályás versenye |
Nyíregyháza |
|
|
|
|
01.28 |
Budapest Régió Fedettpályás Bajnokság |
Budapest |
|
|
|
|
01.31 |
TSC-Geotech fedett pályás magasugró versenye |
Tatabánya |
|
|
|
|
02.03 |
MASZ téli távolugró versenye |
Budapest |
|
|
|
|
02.03 - 02.04 |
Fedettpályás U16 Atlétikai Magyar Bajnokság 2024 |
Budapest |
|
|
|
|
02.03 - 02.04 |
MASZ Fedettpályás Versenye |
Budapest |
|
|
|
|
02.09 |
XIX. Kondex Kupa |
Zalaegerszeg |
|
|
|
|
02.10 - 02.11 |
Fedettpályás Felnőtt, U20 és U18 Összetett... |
Budapest |
|
|
|
|
02.10 - 02.11 |
MASZ Fedettpályás Versenye |
Budapest |
|
|
|
|
02.11 |
Szolnoki Diszkoszvető Verseny |
Szolnok |
|
|
|
|
02.17 |
Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... |
Szombathely |
|
|
|
|
02.17 - 02.18 |
50. Fedettpályás Atlétikai Magyar Bajnokság |
Nyíregyháza |
|
|
|
|
02.24 |
MATE-GEAC téli gerelyhajító verseny |
Gödöllő |
|
|
|
|
02.24 |
VEDAC Dobóakadémia Dobóversenye I. |
Veszprém |
|
|
|
|
02.24 - 02.25 |
Fedettpályás U20 és U18 Atlétikai Magyar... |
Nyíregyháza |
|
|
|
|
02.28 |
Téli Dobó Magyar Bajnokság 2024 |
Budapest |
|
|
|
|
03.01 - 03.03 |
WA Fedettpályás Világbajnokság |
Glasgow, Egyesült Királyság |
|
|
|
|
03.02 |
Fedettpályás Szenior Magyar Bajnokság 2024 |
Budapest |
|
|
|
|
03.02 |
VSD Fedettpályás U16, U14 és Gyermek versenye |
Dunakeszi |
|
|
|
|
03.09 |
6 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság 2024 (III.... |
Tapolca |
|
|
|
|
03.09 - 03.10 |
EA Dobó Európa Kupa |
Leira, Portugália |
|
|
|
|
03.09 - 03.10 |
Fedettpályás U16 és U14 Összetett Atlétikai... |
Budapest |
|
|
|
|
03.16 |
U20, U18 és U16 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2024 |
Budapest |
|
|
|
|
03.24 |
Felnőtt és U23 20 km-es és Fiatalkorúak Országúti... |
Békéscsaba |
|
|
|
|
03.30 |
Omszki Ultra 100 - Sallai Zsuzsi Emlékverseny |
Budakalász |
|
|
|
|
03.30 |
Szombathelyi Dobó SE -Németh Pál Dobóakadémia... |
Szombathely |
|
|
|
|
03.30 |
45. WA Mezei Futó Világbajnokság |
Belgrád, Szerbia |
|
|
|
|
04.06 |
92nd Poděbrady Walking - Gyalogló Válogatott... |
Poděbrady |
|
|
|
|
04.07 |
Hegyifutó Félmaratoni Magyar Bajnokság 2024 |
Szentgál |
|
|
|
|
04.07 |
Szentgáli Hegyi- és Terepfutó verseny |
Szentgál |
|
|
|
|
04.10 |
Diákolimpia® - Mezei Futóbajnokság (II-III-IV-V-... |
Gödöllő |
|
|
|
|
04.13 |
12 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság 2024 (VI.... |
Martonvásár |
|
|
|
|
04.13 |
III. Szikora Gyula Súlylökő Emlékverseny |
Vác |
|
|
|
|
04.14 |
Budapest Mezei Futó Bajnokság és Szenior Mezei... |
Budapest |
|
|
|
|
04.20 |
II. Tiszavirág Kupa |
Szolnok |
|
|
|
|
04.20 |
VI. Kis Károly emlékverseny |
Pápa |
|
|
|
|
04.20 |
Szekszárdi Szezonnyitó Verseny |
Szekszárd |
|
|
|
|
04.21 |
WA Gyalogló Csapat Világbajnokság |
Antalya, Törökország |
|
|
|
|
04.21 |
Maraton Magyar Bajnokság 2024 (41. Vienna City... |
Bécs |
|
|
|
|
04.26 |
Németh István Emlékverseny Euro Geo Kupa |
Zalaegerszeg |
|
|
|
Nevezés |
04.27 |
Szentesi Dobóverseny |
Szentes |
|
|
|
Nevezés |
04.27 |
MATE-GEAC toplista verseny |
Gödöllő |
|
|
|
Nevezés |
04.27 |
VEDAC Dobóakadémia Évadnyitó Dobóversenye |
Veszprém |
|
|
|
Nevezés |
04.27 |
10 000 méteres Magyar Bajnokság 2024 |
Gödöllő |
|
|
|
Nevezés |
04.28 |
UTE Rúdugró verseny |
Budapest |
|
|
|
Nevezés |
04.28 |
XXIX. Dr Vanyek Béla Emlékverseny |
Vác |
|
|
|
Nevezés |
05.01 |
10. Ecsedi László Emlékverseny |
Albertirsa |
|
|
|
Nevezés |
05.04 - 05.05 |
U16 és U14 Területi Liga Verseny 2024 - Centrum... |
Budapest |
10, 11 |
|
|
|
05.04 - 05.05 |
U16 és U14 Területi Liga Verseny 2024 - Nyugat -... |
Győr |
10, 11 |
|
|
|
05.04 - 05.05 |
U16 és U14 Területi Liga Verseny 2024 - Kelet - 1... |
Gödöllő |
10, 11 |
|
|
|
05.04 - 05.05 |
WA Váltófutó Világverseny |
Nassau, Bahama-szigetek |
|
|
|
|
05.10 |
VITANIKA Rúdugró kupasorozat_1.forduló |
Biatorbágy |
|
|
|
|
05.11 |
MillFood Kupa |
Bonyhád |
|
|
|
|
05.11 |
XVI. Hegyifutó Magyar Bajnokság (3. Kékes... |
Gyöngyös, Gyöngyös |
|
|
|
Nevezés |
05.11 - 05.12 |
Magyar Egyetemi - Főiskolai Országos Atlétikai... |
Veszprém |
|
|
|
|
05.11 - 05.12 |
VEDAC nyílt verseny (MEFOB keretében) |
Veszprém |
|
|
|
|
05.12 |
50. Paulinyi Jenő Emlékverseny |
Budapest |
|
|
|
|
05.18 |
Váltófutó Magyar Bajnokság 2024 |
Kaposvár |
|
|
|
|
05.18 |
UTE Rúdugró Versenye I |
Budapest |
|
|
|
|
05.21 |
Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... |
Szombathely |
|
|
|
|
05.22 |
Diákolimpia® - Egyéni és Váltófutó pályabajnokság... |
Szolnok |
|
|
|
|
05.23 |
Diákolimpia® - Többpróba - IV. korcsoport |
Szolnok |
|
|
|
|
05.23 |
Egyéni csúcsok versenye 2024 - 1. forduló |
Veszprém |
|
|
|
|
05.24 |
Diákolimpia® - Többpróba - II. korcsoport |
Zalaegerszeg |
|
|
|
|
05.25 - 05.26 |
Diákolimpia® - Egyéni és Váltófutó Pályabajnokság... |
Győr |
|
|
|
|
05.25 |
UTE Rúdugró versenye II |
Budapest |
|
|
|
|
05.25 - 05.26 |
Felnőtt és U23 Összetett Atlétikai Magyar... |
Budapest |
|
|
|
|
05.26 |
Magyar Nagydíjsorozat, Budapest - WA Continental... |
Budapest |
|
|
|
|
05.27 |
Diákolimpia® - Egyéni és Váltófutó Pályabajnokság... |
Budapest |
|
|
|
|
05.28 |
Diákolimpia® - Többpróba - III. korcsoport |
Budapest |
|
|
|
|
05.30 |
MATE-GEAC ugró verseny |
Gödöllő |
|
|
|
|
05.31 - 06.02 |
EA Hegyi- és Terepfutó Európa-bajnokság |
Annecy, Franciaország |
|
|
|
|
06.01 - 06.02 |
Budapest OPEN Schulek Ágoston Emlékverseny -... |
Budapest |
|
|
|
|
06.06 - 06.12 |
EA Európa-bajnokság |
Róma, Olaszország |
|
|
|
|
06.07 |
ZÁÉV Kupa Országos Vidék Bajnokság |
Zalaegerszeg |
|
|
|
|
06.07 |
WHC Kupa - „Ki a leggyorsabb, ki a legkitartóbb... |
Zalaegerszeg |
|
|
|
|
06.08 - 06.09 |
U16 és U14 Területi Liga Verseny 2024 - Centrum... |
Szekszárd |
10, 11 |
|
|
|
06.08 - 06.09 |
U16 és U14 Területi Liga Verseny 2024 - Kelet - 2... |
Nyíregyháza |
10, 11 |
|
|
|
06.08 - 06.09 |
Kvali Kupa |
Szekszárd |
|
|
|
|
06.08 - 06.09 |
U16 és U14 Területi Liga Verseny 2024 - Nyugati... |
Veszprém |
|
|
|
|
06.14 |
ARAK TOP lista verseny |
Székesfehérvár |
|
|
|
|
06.15 - 06.16 |
U18 Atlétikai Magyar Bajnokság 2024 |
Székesfehérvár |
|
|
|
|
06.22 |
10 000 méteres Gyalogló Magyar Bajnokság 2024 |
|
|
|
|
|
06.22 |
U20 Válogatott viadal |
Brno, Csehország |
|
|
|
|
06.22 |
40. Honvéd Kupa |
Budapest |
|
|
|
|
06.23 |
65. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság |
Veszprém |
|
|
|
|
06.25 |
WA CT Silver Meeting - VI. Németh Pál Memorial -... |
Szombathely |
|
|
|
|
06.29 - 06.30 |
100 km-es Ultrafutó Magyar Bajnokság 2024 |
Budakalász |
|
|
|
Nevezés |
06.29 - 06.30 |
129. Atlétikai Magyar Bajnokság |
Budapest |
|
|
|
|
07.05 |
U18 Válogatott viadal |
Besztercebánya (Banska Bystrica ), Szlovákia |
|
|
|
|
07.09 |
Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíj... |
Székesfehérvár |
|
|
|
|
07.18 - 07.21 |
5. EA U18 Európa-bajnokság |
Besztercebánya (Banska Bystrica ), Szlovákia |
|
|
|
|
07.26 |
TSC-Geotech ugró versenye |
Tatabánya |
|
|
|
|
07.27 |
Szenior Atlétikai Magyar Bajnokság 2024 |
Budapest |
|
|
|
|
07.27 - 07.28 |
U23 és U20 Atlétikai Magyar Bajnokság 2024 |
Szolnok |
|
|
|
|
08.01 - 08.11 |
33. Olimpiai Játékok |
Párizs, Franciaország |
|
|
|
|
08.10 |
Bionwell Magyarország 50 km-es Ultrafutó Magyar... |
Nagyatád |
|
|
|
Nevezés |
08.26 - 08.31 |
20. WA U20 Világbajnokság |
Lima, Peru |
|
|
|
|
09.07 - 09.08 |
U16 és U14 Területi Liga Verseny 2024 - Nyugat -... |
Kaposvár |
|
|
|
|
09.07 - 09.08 |
U16 és U14 Területi Liga Verseny 2024 - Centrum... |
Kecskemét |
|
|
|
|
09.07 - 09.08 |
U16 és U14 Területi Liga Verseny 2024 - Kelet 3.... |
Szolnok |
|
|
|
|
09.08 |
Félmaraton Magyar Bajnokság 2024 |
|
|
|
|
|
09.14 - 09.15 |
Atlétikai Magyar Csapatbajnokság 2024 |
|
|
|
|
|
09.20 |
Albertirsa U14 Összetett Versenye |
Albertirsa |
|
|
|
|
09.21 - 09.22 |
U16 Atlétikai Magyar Bajnokság 2024 |
Székesfehérvár |
|
|
|
|
09.21 - 09.22 |
U20 és U18 Összetett Magyar Bajnokság 2024 |
Székesfehérvár |
|
|
|
|
09.28 |
U16 Válogatott viadal |
|
|
|
|
|
09.29 |
XX. Németh Miklós Gerelyhajító Verseny |
Vác |
|
|
|
|
10.05 - 10.06 |
U16 és U14 Összetett Magyar Bajnokság 2024 |
Kecskemét |
|
|
|
|
10.05 |
VEDAC Dobóakadémia Évadzáró Dobóversenye |
Veszprém |
|
|
|
|
10.05 |
Terep Ultrafutó Magyar Bajnokság 2024 |
Cserszegtomaj |
|
|
|
Nevezés |
10.12 |
U16 Gyalogló Magyar Csapatbajnokság 2024 |
Nyíregyháza |
|
|
|
|
10.12 - 10.13 |
Ügyességi- és Gátfutó Atlétikai Magyar... |
Nyíregyháza |
|
|
|
|
11.16 |
Mezei Futó Magyar Bajnokság 2024 |
|
|
|
|
|
12.08 |
30. SPAR Mezeifutó Európa-bajnokság |
Antalya, Törökország |
|
|
|
|