SPORT XXI - mezei futóverseny

Kettős szolnoki siker

Békéscsaba mellett, a Pósteleki Parkerdőben rendezték a Sport XXI program következő állomását, mely a mezei futóverseny volt.
A versenyzőket, edzőket valamint a kisérőket, szülőket szép és változatos környezet, kiváló szervezés és nem utolsó sorban remek időjárás fogadta. Minden adott volt a népes 120 fő fölötti mezőny megmérettetéséhez.
Az U13-as korosztályban hat, míg U11-ben hét csapat mérte össze a tudását.
A csapatversenyben kettős szolnoki siker született, az U11-es korosztály tagjainál – akik 1500 métert teljesítettek – második helyen a Kopp Békéscsabai AC csapata, harmadikon pedig a Hódiák SE kicsinyei végeztek.
Az U13-as korosztály valamivel hosszabb, 2000 méteres körpályán futott, itt a Szolnoki SC-SI ,,A” csapata mögött a Hódiák SE ért célba, a dobogó harmadik fokára pedig a Szolnoki SC-SI ,,B” csapata állhatott fel.