Versenynaptár

Versenynaptár

Dátum Verseny Város Liga Kiírás Eredmény
01.09 Mezei Futó Liga 2. forduló Szekszárd ML, U20ML, U18ML, U16MF
01.16 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
01.20 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozata... Bonyhád
01.21 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozata 1.... Bonyhád
01.23 MASZ rúdugró felmérő Budapest
01.23 2. MTK nyílt fedettpályás ugró verseny Budapest
01.24 Fedettpályás Újévi GYAC Kupa Győr
01.24 ARAK fedettpályás verseny Székesfehérvár
01.27 TSC-Geotech nyílt fedett pályás magasugró verseny Tatabánya
01.27 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozat... Bonyhád
01.28 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozat 2.... Bonyhád
01.30 to 01.31 Budapest Nyílt Fedettpályás Bajnoksága Budapest
01.30 Vám-Szakértő Kupa Zalaegerszeg
01.30 Indoor Track & Field Vienna Meeting Bécs, AUT
02.06 to 02.07 Fedettpályás U16 Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Budapest
02.06 to 02.07 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny és Szuper Liga 3... Budapest SzL
02.06 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny Budapest
02.10 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozat... Bonyhád
02.11 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozat, 3.... Bonyhád
02.13 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny Budapest
02.13 to 02.14 Fedettpályás Felnőtt, U20 és U18 Összetett... Budapest
02.13 Fedettpályás U20 és U18 Gyalogló Magyar Bajnokság... Budapest
02.13 to 02.14 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny Budapest
02.17 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozat... Bonyhád
02.18 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozat, 4.... Bonyhád
02.19 XVI. Kondex Kupa Zalaegerszeg
02.20 to 02.21 Fedettpályás Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Budapest SzL
02.20 FSE dobóverseny I. forduló Székesfehérvár
02.20 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
02.26 MTK U14 Rúdugró Verseny Budapest
02.27 A Gödöllői EAC téli gerelyhajító versenye Gödöllő
02.27 to 02.28 Fedettpályás U20 és U18 Atlétikai Magyar... Budapest U20L, U18L
02.28 Fedettpályás MASZ meghívásos magasugró verseny Budapest
03.04 to 03.07 36. EA Fedettpályás Európa-bajnokság Toruń, POL
03.06 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely SzL
03.06 U16 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely
03.06 Mezei Futó Liga 3. forduló – Megoldás Kft. Kupa Szombathely ML, U20ML, U18ML, U16MF
03.07 Maraton Magyar Bajnokság - 2021 Debrecen
03.07 Sport XXI - DDR terem Bonyhád
03.19 Sport XXI - DKMR terem Szolnok
03.20 Sport XXI - KöMR pálya Budapest
03.20 Sport XXI - NYDR terem Zalaegerszeg
03.20 50km Gyalogló Magyar Bajnokság Dudince, SVK
03.20 Sport XXI - ÉMR terem Budapest
03.20 U20 és U18 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely U20L, U18L
03.21 113. Mezei Futó Magyar Bajnokság Kecskemét ML, U20ML, U18ML, U16MF
03.25 Paralimpiai Felkészítő Verseny Budapest
03.27 to 03.28 Fedettpályás U16 és U14 Összetett Atlétikai... Budapest, Budapest
04.10 24 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság Balatonalmádi
04.10 FSE dobóverseny II. Forduló Székesfehérvár
04.10 100km-es Ultrafutó Magyar Bajnokság Balatonalmádi
04.11 Nyílt Hegyifutó Félmaratoni Magyar Bajnokság Szentgál
04.17 A Vasas SC esti versenye Budapest
04.17 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
04.18 Felnőtt 20 km-es és Fiatalkorúak Hosszútávú... Békéscsaba SzL
04.23 Vitanika Rúdugró Kupasorozat 1. forduló Biatorbágy
04.24 Szentesi Dobóverseny Szentes
04.24 III. Kis Károly Emléknap és a VEDAC Dobóakadémia... Pápa
04.24 IX. Nyílt Hosszútávú Hegyifutó Magyar Bajnokság Sirok-Kőkútpuszta
04.25 50 kilométeres Ultrafutó Magyar Bajnokság Nagyatád
04.25 Gödöllői EAC gerelyhajító- és felkészülési... Gödöllő U20L, U18L
05.01 Sport XXI - ÉKMR terem Miskolc
05.01 to 05.02 5. WA Váltófutó Világbajnokság Szilézia, POL
05.01 to 05.02 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság ÉK terület – 1.... Vác
05.01 to 05.02 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság DNY terület 1.... Székesfehérvár
05.01 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
05.08 Váltófutó Magyar Bajnokság 2021 Kecskemét
05.08 to 05.09 21. EA Dobó Európa Kupa Split, CRO
05.09 47. Paulínyi Jenő Emlékverseny Budapest SzL, U20L, U18L
05.09 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Elődöntő 2021 -... Budapest
05.14 to 05.15 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság ÉNY terület - 1.... Győr
05.14 to 05.15 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság DK terület - 1.... Debrecen
05.15 to 05.16 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Elődöntő 2021... Győr
05.15 to 05.16 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Elődöntő 2021... Debrecen
05.16 9. EA Gyalogló Csapat Európa-bajnokság Poděbrady, CZE
05.16 50 mérföldes Ultrafutó Magyar Bajnokság 2021 Balatonfüred
05.21 Sport XXI - Alföld Régió terem Szeged
05.21 Vitanika Rúdugró Kupasorozat 2. forduló Biatorbágy
05.22 Sport XXI - KMR terem Debrecen
05.22 to 05.23 Budapest Bajnokság és Budapest Open - Schulek... Budapest SzL, U20L, U18L
05.22 Sport XXI - DKMR pálya Szolnok
05.22 Hegyi Váltófutó Magyar Bajnokság Miskolc
05.27 Sport XXI - DDR pálya Szekszárd
05.28 Sport XXI - AR pálya Kecskemét
05.28 Sport XXI - NYDR "terem" Zalaegerszeg
05.28 Sport XXI - KDR terem Pápa
05.29 Kiss Antal Gyalogló Emlékverseny Tatabánya SzL
05.29 Magyar Egyetemi – Főiskolai Országos Atlétikai... Győr
05.29 Sport XXI - ÉKMR pálya Eger
05.29 FSE dobóverseny III. Forduló Székesfehérvár
05.29 Válogatott váltó és Szuper Liga férfi magasugró... Győr SzL
05.29 Sport XXI - ÉDR terem Győr
05.30 Budapest Nyílt Felnőtt Bajnokság Budapest SzL
06.02 P-T-S Legendary Athletics Meeting Somorja, SVK
06.03 13. LIESE PROKOP Memorial St.Pölten
06.05 8. Kis-Balaton Bajnokság Veszprém
06.05 Magyar Nagydíj Sorozat Tatabánya - World... Tatabánya
06.05 Sport XXI - KMR pálya - 29. Kovács Gyula... Debrecen
06.05 10000m-es Európa Kupa Birmingham, GBR
06.05 Sport XXI - ÉKMR pálya I. Miskolc
06.06 62. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság Veszprém SzL, U20L, U18L
06.09 Raiffeisen Austrian Open Eisenstadt
06.09 SVSE Egyéni csúcsok verseny sorozat I. forduló Veszprém SzL, U18L
06.10 Sport XXI AR pálya I. - egyéni Kecskemét
06.10 Sport XXI -DDR pálya Szekszárd
06.11 Sport XXI - NYDR pálya I. Zalaegerszeg
06.11 Albertirsa U14 Összetett Bajnoksága Albertirsa
06.12 Sport XXI - DKMR pálya Békéscsaba
06.12 to 06.13 U23 és U20 Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Miskolc U20L
06.15 Sport XXI - WHC Kupa Zalaegerszeg
06.15 Vidékbajnokság Zalaegerszeg SzL
06.16 Sport XXI - KDR pálya Székesfehérvár
06.16 Sport XXI - ÉMR pálya Gödöllő
06.16 Savaria Kupa Szombathely SzL, U20L, U18L
06.16 Sport XXI - KöMR pálya I. Gödöllő
06.16 Sport XXI - KMR pálya Nyíregyháza
06.17 to 06.18 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság ÉK terület – 2.... Gödöllő
06.17 to 06.18 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság DNY terület - 2.... Pécs
06.18 Sport XXI - ÉDR pálya Tatabánya
06.18 Nyílt Országos Atlétikai felkészítő verseny Békéscsaba
06.19 to 06.20 37. Honvéd Kupa Nemzetközi Atlétikai Verseny Székesfehérvár SzL, U20L, U18L
06.19 to 06.20 Felnőtt, U23 és U20 Összetett Atlétikai Magyar... Székesfehérvár
06.19 to 06.20 9. EA Csapat Európa-bajnokság 2. liga Stara Zagora, BUL
06.23 Sport XXI - KöMR pálya Budapest
06.24 to 06.25 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság ÉNY terület – 2.... Pápa
06.24 to 06.25 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság DK terület – 2.... Nyíregyháza
06.26 Banskobystrický chodecký míting Besztercebánya, SK
06.26 to 06.27 126. Atlétikai Magyar Bajnokság Debrecen SzL
06.29 XIII. Németh Pál Emlékverseny 2021/5 Szombathely
06.29 UTE magasugró verseny Budapest
06.29 TSC-Geotech nemzetközi ugróversenye Tatabánya
07.02 GEAC Ugrónap Gödöllő U20L, U18L
07.02 Sport XXI - ÉDR pálya Győr
07.03 to 07.04 BAUHAUS Juniors Gala Mannheim, GER
07.03 19. Hegyifutó Európa-bajnokság Cinfaes, POR
07.03 to 07.04 Rába Kupa Győr SzL, U20L, U18L
07.03 to 07.04 U18, U16 és U14 Összetett Atlétikai Magyar... Győr
07.03 Magyarország Szenior Bajnoksága 2021 Budapest
07.03 FSE dobóverseny IV. forduló Székesfehérvár
07.05 to 07.06 World Athletics Continental Tour Gold - Gyulai... Székesfehérvár
07.08 to 07.11 13. EA U23 Európa-bajnokság Tallinn, EST
07.15 to 07.18 26. EA U20 Európa-bajnokság Tallinn, EST
07.28 AC Bonyhád Ugró Verseny Bonyhád SzL
07.28 SVSE Egyéni csúcsok verseny sorozat II. forduló Veszprém SzL, U20L, U18L
07.31 to 08.08 XXXII. IOC Nyári Olimpiai Játékok Tokió, JPN
07.31 VEDAC Szintfelmérő dobóversenye Veszprém Nevezés
07.31 XIII. Nyílt Hegyifutó Magyar Bajnokság Parádfürdő-Kékestető
08.07 to 08.08 U18 Atlétikai Magyar Bajnokság Szekszárd U18L
08.12 Dr. Papp Pál – Csermák József Kalapácsvető... Veszprém SzL Nevezés
08.13 Vitanika Rúdugró Kupasorozat 3. forduló Biatorbágy Nevezés
08.14 7. Ecsedi László Emlékverseny Albertirsa
08.14 U18 válogatott viadal Hodonín, CZE
08.17 to 08.22 18. WA U20 Világbajnokság Nairobi, KEN
08.18 Nyíregyháza Szuper Liga Versenye 2021 Nyíregyháza SzL
08.18 SVSE Egyéni csúcsok verseny sorozat III. forduló Veszprém SzL
08.23 to 08.28 FISU Nyári Egyetemi Világjátékok / Universiade Chengdu, CHI
08.24 WA Continental Tour Bronze – Magyar Nagydíj... Budapest
08.24 to 09.05 XVI. IOC Nyári Paralimpia Tokió, JPN
08.25 Bonyhádi ugrónap II. Bonyhád SzL, U20L, U18L
08.26 to 08.27 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság DNY terület - 3.... Szekszárd
08.26 to 08.27 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság ÉK terület – 3.... Miskolc
08.26 to 08.29 3. EA U18 Európa-bajnokság Rieti, ITA
08.28 to 08.29 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság ÉNY terület – 3.... Tatabánya
08.28 to 08.29 U20 és U18 ligaszámok - Szolnok Szolnok U20L, U18L
08.28 to 08.29 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság DK terület – 3.... Szolnok
09.04 to 09.05 8. Atlétikai Magyar Szuper Liga Döntő Budapest SzL
09.05 International Track&Field Meeting Maribor, SLO
09.11 to 09.12 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Döntő Székesfehérvár
09.12 Felnőtt és U23 Félmaraton Magyar Bajnokság 2021 Székesfehérvár
09.18 to 09.19 U16 Atlétikai Magyar Bajnokság Győr
09.19 10000 méteres Magyar Bajnokság Budapest
09.25 U16 Válogatott Viadal Znojmo, CZE
09.25 to 09.26 5. Atlétikai Magyar U18 Liga Döntő Budapest U18L
09.25 to 09.26 5. Atlétikai Magyar U20 Liga Döntő Budapest U20L
09.25 12 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság Veszprém
10.02 to 10.03 U18 és U16 Ügyességi- és Gátfutó Atlétikai Magyar... Székesfehérvár
10.02 to 10.03 IAU 24 órás Ultrafutó Világbajnokság Temesvár, ROM
10.23 6 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság Budakalász
10.23 6 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság Budakalász
10.30 Terep Ultrafutó Magyar Bajnokság Várpalota
10.31 IAU 50km-es Ultrafutó Világbajnokság TPE
11.11 to 11.14 1. Hegyi- és Terepfutó Világbajnokság (WMTRC) Csiangmaj, THA
12.12 28. EA Mezei Futó Európa-bajnokság Dublin, IRL
Dátum Verseny Város Liga Kiírás Eredmény
02.06 to 02.07 Fedettpályás U16 Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Budapest
02.13 Fedettpályás U20 és U18 Gyalogló Magyar Bajnokság... Budapest
02.13 to 02.14 Fedettpályás Felnőtt, U20 és U18 Összetett... Budapest
02.20 to 02.21 Fedettpályás Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Budapest SzL
02.27 to 02.28 Fedettpályás U20 és U18 Atlétikai Magyar... Budapest U20L, U18L
03.06 U16 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely
03.06 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely SzL
03.07 Maraton Magyar Bajnokság - 2021 Debrecen
03.20 50km Gyalogló Magyar Bajnokság Dudince, SVK
03.20 U20 és U18 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely U20L, U18L
03.21 113. Mezei Futó Magyar Bajnokság Kecskemét ML, U20ML, U18ML, U16MF
03.27 to 03.28 Fedettpályás U16 és U14 Összetett Atlétikai... Budapest, Budapest
04.10 100km-es Ultrafutó Magyar Bajnokság Balatonalmádi
04.10 24 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság Balatonalmádi
04.11 Nyílt Hegyifutó Félmaratoni Magyar Bajnokság Szentgál
04.18 Felnőtt 20 km-es és Fiatalkorúak Hosszútávú... Békéscsaba SzL
04.24 IX. Nyílt Hosszútávú Hegyifutó Magyar Bajnokság Sirok-Kőkútpuszta
04.25 50 kilométeres Ultrafutó Magyar Bajnokság Nagyatád
05.08 Váltófutó Magyar Bajnokság 2021 Kecskemét
05.09 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Elődöntő 2021 -... Budapest
05.15 to 05.16 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Elődöntő 2021... Győr
05.15 to 05.16 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Elődöntő 2021... Debrecen
05.22 Hegyi Váltófutó Magyar Bajnokság Miskolc
06.12 to 06.13 U23 és U20 Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Miskolc U20L
06.19 to 06.20 Felnőtt, U23 és U20 Összetett Atlétikai Magyar... Székesfehérvár
06.26 to 06.27 126. Atlétikai Magyar Bajnokság Debrecen SzL
07.03 to 07.04 U18, U16 és U14 Összetett Atlétikai Magyar... Győr
07.03 Magyarország Szenior Bajnoksága 2021 Budapest
07.31 XIII. Nyílt Hegyifutó Magyar Bajnokság Parádfürdő-Kékestető
08.07 to 08.08 U18 Atlétikai Magyar Bajnokság Szekszárd U18L
09.11 to 09.12 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Döntő Székesfehérvár
09.12 Felnőtt és U23 Félmaraton Magyar Bajnokság 2021 Székesfehérvár
09.18 to 09.19 U16 Atlétikai Magyar Bajnokság Győr
09.19 10000 méteres Magyar Bajnokság Budapest
09.25 12 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság Veszprém
10.02 to 10.03 U18 és U16 Ügyességi- és Gátfutó Atlétikai Magyar... Székesfehérvár
10.23 6 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság Budakalász
10.23 6 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság Budakalász
10.30 Terep Ultrafutó Magyar Bajnokság Várpalota
Dátum Verseny Város Liga Kiírás Eredmény
01.09 Mezei Futó Liga 2. forduló Szekszárd ML, U20ML, U18ML, U16MF
02.06 to 02.07 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny és Szuper Liga 3... Budapest SzL
02.20 to 02.21 Fedettpályás Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Budapest SzL
02.27 to 02.28 Fedettpályás U20 és U18 Atlétikai Magyar... Budapest U20L, U18L
03.06 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely SzL
03.06 Mezei Futó Liga 3. forduló – Megoldás Kft. Kupa Szombathely ML, U20ML, U18ML, U16MF
03.20 U20 és U18 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely U20L, U18L
03.21 113. Mezei Futó Magyar Bajnokság Kecskemét ML, U20ML, U18ML, U16MF
04.18 Felnőtt 20 km-es és Fiatalkorúak Hosszútávú... Békéscsaba SzL
04.25 Gödöllői EAC gerelyhajító- és felkészülési... Gödöllő U20L, U18L
05.09 47. Paulínyi Jenő Emlékverseny Budapest SzL, U20L, U18L
05.22 to 05.23 Budapest Bajnokság és Budapest Open - Schulek... Budapest SzL, U20L, U18L
05.29 Válogatott váltó és Szuper Liga férfi magasugró... Győr SzL
05.29 Kiss Antal Gyalogló Emlékverseny Tatabánya SzL
05.30 Budapest Nyílt Felnőtt Bajnokság Budapest SzL
06.06 62. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság Veszprém SzL, U20L, U18L
06.09 SVSE Egyéni csúcsok verseny sorozat I. forduló Veszprém SzL, U18L
06.12 to 06.13 U23 és U20 Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Miskolc U20L
06.15 Vidékbajnokság Zalaegerszeg SzL
06.16 Savaria Kupa Szombathely SzL, U20L, U18L
06.19 to 06.20 37. Honvéd Kupa Nemzetközi Atlétikai Verseny Székesfehérvár SzL, U20L, U18L
06.26 to 06.27 126. Atlétikai Magyar Bajnokság Debrecen SzL
07.02 GEAC Ugrónap Gödöllő U20L, U18L
07.03 to 07.04 Rába Kupa Győr SzL, U20L, U18L
07.28 AC Bonyhád Ugró Verseny Bonyhád SzL
07.28 SVSE Egyéni csúcsok verseny sorozat II. forduló Veszprém SzL, U20L, U18L
08.07 to 08.08 U18 Atlétikai Magyar Bajnokság Szekszárd U18L
08.12 Dr. Papp Pál – Csermák József Kalapácsvető... Veszprém SzL Nevezés
08.18 SVSE Egyéni csúcsok verseny sorozat III. forduló Veszprém SzL
08.18 Nyíregyháza Szuper Liga Versenye 2021 Nyíregyháza SzL
08.25 Bonyhádi ugrónap II. Bonyhád SzL, U20L, U18L
08.28 to 08.29 U20 és U18 ligaszámok - Szolnok Szolnok U20L, U18L
09.04 to 09.05 8. Atlétikai Magyar Szuper Liga Döntő Budapest SzL
09.25 to 09.26 5. Atlétikai Magyar U20 Liga Döntő Budapest U20L
09.25 to 09.26 5. Atlétikai Magyar U18 Liga Döntő Budapest U18L
Dátum Verseny Város Kiírás Eredmény
03.07 Sport XXI - DDR terem Bonyhád PDF icon Kiírás
03.19 Sport XXI - DKMR terem Szolnok PDF icon Kiírás
03.20 Sport XXI - ÉMR terem Budapest PDF icon Kiírás
03.20 Sport XXI - NYDR terem Zalaegerszeg PDF icon Kiírás
03.20 Sport XXI - KöMR pálya Budapest PDF icon Kiírás
05.01 Sport XXI - ÉKMR terem Miskolc PDF icon Kiírás
05.21 Sport XXI - Alföld Régió terem Szeged PDF icon Kiírás
05.22 Sport XXI - KMR terem Debrecen PDF icon Kiírás
05.22 Sport XXI - DKMR pálya Szolnok PDF icon Kiírás
05.27 Sport XXI - DDR pálya Szekszárd PDF icon Kiírás
05.28 Sport XXI - AR pálya Kecskemét PDF icon Kiírás
05.28 Sport XXI - KDR terem Pápa PDF icon Kiírás
05.28 Sport XXI - NYDR "terem" Zalaegerszeg PDF icon Kiírás
05.29 Sport XXI - ÉDR terem Győr PDF icon Kiírás
05.29 Sport XXI - ÉKMR pálya Eger PDF icon Kiírás
06.05 Sport XXI - KMR pálya - 29. Kovács Gyula... Debrecen PDF icon Kiírás
06.05 Sport XXI - ÉKMR pálya I. Miskolc PDF icon Kiírás
06.10 Sport XXI AR pálya I. - egyéni Kecskemét PDF icon Kiírás
06.10 Sport XXI -DDR pálya Szekszárd PDF icon Kiírás
06.11 Sport XXI - NYDR pálya I. Zalaegerszeg PDF icon Kiírás, PDF icon Útmutató
06.12 Sport XXI - DKMR pálya Békéscsaba PDF icon Kiírás
06.15 Sport XXI - WHC Kupa Zalaegerszeg PDF icon Kiírás
06.16 Sport XXI - ÉMR pálya Gödöllő PDF icon Kiírás
06.16 Sport XXI - KDR pálya Székesfehérvár PDF icon Kiírás, File Nevezési lap
06.16 Sport XXI - KöMR pálya I. Gödöllő PDF icon Kiírás
06.16 Sport XXI - KMR pálya Nyíregyháza PDF icon Kiírás
06.18 Sport XXI - ÉDR pálya Tatabánya PDF icon Kiírás, File Nevezési lap
06.23 Sport XXI - KöMR pálya Budapest PDF icon Kiírás
07.02 Sport XXI - ÉDR pálya Győr PDF icon Kiírás, File Nevezési lap
Dátum Verseny Város Hivatkozás Kiírás Eredmény
01.09 Mezei Futó Liga 2. forduló Szekszárd PDF icon Kiírás
01.16 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF icon Kiírás
01.20 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozata... Bonyhád PDF icon Kiírás
01.21 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozata 1.... Bonyhád PDF icon Kiírás
01.23 2. MTK nyílt fedettpályás ugró verseny Budapest PDF icon Kiírás
01.27 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozat... Bonyhád PDF icon Kiírás
01.28 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozat 2.... Bonyhád PDF icon Kiírás
01.30 Vám-Szakértő Kupa Zalaegerszeg PDF icon Kiírás
01.30 Indoor Track & Field Vienna Meeting Bécs, AUT PDF icon Kiírás
02.06 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny Budapest PDF icon Kiírás
02.06 to 02.07 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny és Szuper Liga 3... Budapest PDF icon Kiírás
02.10 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozat... Bonyhád PDF icon Kiírás
02.11 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozat, 3.... Bonyhád PDF icon Kiírás
02.13 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny Budapest PDF icon Kiírás
02.13 to 02.14 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny Budapest PDF icon Kiírás
02.17 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozat... Bonyhád PDF icon Kiírás
02.18 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozat, 4.... Bonyhád PDF icon Kiírás
02.19 XVI. Kondex Kupa Zalaegerszeg PDF icon Kiírás
02.20 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF icon Kiírás
03.04 to 03.07 36. EA Fedettpályás Európa-bajnokság Toruń, POL
04.17 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF icon Kiírás
05.01 to 05.02 5. WA Váltófutó Világbajnokság Szilézia, POL
05.01 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF icon Kiírás
05.08 to 05.09 21. EA Dobó Európa Kupa Split, CRO
05.16 9. EA Gyalogló Csapat Európa-bajnokság Poděbrady, CZE
05.22 to 05.23 Budapest Bajnokság és Budapest Open - Schulek... Budapest PDF icon Kiírás
05.30 Budapest Nyílt Felnőtt Bajnokság Budapest PDF icon Kiírás
06.02 P-T-S Legendary Athletics Meeting Somorja, SVK PDF icon Kiírás
06.03 13. LIESE PROKOP Memorial St.Pölten PDF icon Kiírás
06.05 10000m-es Európa Kupa Birmingham, GBR
06.05 Magyar Nagydíj Sorozat Tatabánya - World... Tatabánya PDF icon Kiírás
06.06 62. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság Veszprém PDF icon Kiírás
06.09 Raiffeisen Austrian Open Eisenstadt
06.09 SVSE Egyéni csúcsok verseny sorozat I. forduló Veszprém PDF icon Kiírás
06.15 Vidékbajnokság Zalaegerszeg PDF icon Kiírás
06.16 Savaria Kupa Szombathely PDF icon Kiírás
06.19 to 06.20 9. EA Csapat Európa-bajnokság 2. liga Stara Zagora, BUL
06.19 to 06.20 37. Honvéd Kupa Nemzetközi Atlétikai Verseny Székesfehérvár PDF icon Kiírás
06.26 Banskobystrický chodecký míting Besztercebánya, SK PDF icon Kiírás
06.29 XIII. Németh Pál Emlékverseny 2021/5 Szombathely PDF icon Kiírás
06.29 TSC-Geotech nemzetközi ugróversenye Tatabánya PDF icon Kiírás
06.29 UTE magasugró verseny Budapest PDF icon Kiírás
07.03 to 07.04 Rába Kupa Győr PDF icon Kiírás
07.03 19. Hegyifutó Európa-bajnokság Cinfaes, POR
07.03 to 07.04 BAUHAUS Juniors Gala Mannheim, GER
07.05 to 07.06 World Athletics Continental Tour Gold - Gyulai... Székesfehérvár PDF icon Kiírás
07.08 to 07.11 13. EA U23 Európa-bajnokság Tallinn, EST
07.15 to 07.18 26. EA U20 Európa-bajnokság Tallinn, EST
07.28 SVSE Egyéni csúcsok verseny sorozat II. forduló Veszprém PDF icon Kiírás
07.28 AC Bonyhád Ugró Verseny Bonyhád PDF icon Kiírás
07.31 to 08.08 XXXII. IOC Nyári Olimpiai Játékok Tokió, JPN
07.31 VEDAC Szintfelmérő dobóversenye Veszprém PDF icon Kiírás
08.12 Dr. Papp Pál – Csermák József Kalapácsvető... Veszprém PDF icon Kiírás
08.14 U18 válogatott viadal Hodonín, CZE
08.17 to 08.22 18. WA U20 Világbajnokság Nairobi, KEN
08.18 SVSE Egyéni csúcsok verseny sorozat III. forduló Veszprém PDF icon Kiírás
08.23 to 08.28 FISU Nyári Egyetemi Világjátékok / Universiade Chengdu, CHI PDF icon Elhalasztva!
08.24 WA Continental Tour Bronze – Magyar Nagydíj... Budapest
08.24 to 09.05 XVI. IOC Nyári Paralimpia Tokió, JPN
08.26 to 08.29 3. EA U18 Európa-bajnokság Rieti, ITA PDF icon Elmarad!
09.05 International Track&Field Meeting Maribor, SLO PDF icon Kiírás
09.25 U16 Válogatott Viadal Znojmo, CZE
10.02 to 10.03 IAU 24 órás Ultrafutó Világbajnokság Temesvár, ROM
10.31 IAU 50km-es Ultrafutó Világbajnokság TPE
11.11 to 11.14 1. Hegyi- és Terepfutó Világbajnokság (WMTRC) Csiangmaj, THA
Back to Top
 
 

Közösségi oldalaink:




© 2021 Magyar Atlétikai Szövetség.
Minden jog fenntartva.