Sport XXI. a Balaton partján

Először járt a Balaton partján a Sport XXI. program. A Dél-Dunántúl régió mezei futóversenyét a Zamárdi Petőfi SE szakosztály rendezte Zamárdiban, a Kossuth rendezvénytéren. Remek időjárás fogadta az öt szakosztály hét-hét csapatát, öröm volt futni egy jót a tó partján. Az U11-es korosztály 1200 métert teljesített a 600 méteres körön, míg az U13-asok 1800 métert futottak. A szervezőknek köszönhetően a pálya érthetően ki volt jelölve.

U11-es korosztályban a DOVASE győzött 135 helyezési ponttal megelőzve a 157 pontot gyűjtő Kaposvári Sportiskola csapatát. A dobogó harmadik fokára egy Dombóvár-Szekszárd vegyes csapat állhatott fel. Az U13-asok csapatversenyében első lett a Szekszárdi Sportközpont csapata 96 helyezési ponttal, második a DOVASE 114, harmadik a FAVORIT AC siófoki különítménye lett 178 ponttal.

A szervezőknek köszönhetően egyéniben is nemenként éremjutalomban részesültek a dobogósok.