Vácot is meghódította a Sport XXI

A 2020-as évben minden korosztály számára a versenyek rendezése és lebonyolítása sem mehet a szokásos ritmusban és formában. Ez alól a Sport XXI-es korosztály versenyei sem maradtak ki. Ez az új helyzet azonban lehetőséget adott arra, hogy az Észak-Magyarországi Régióban új helyszíneket, egyesületek vonjunk be a versenyrendezési feladatokba. Így került az Észak-Magyarországi Régió II. pályaversenye a nem rég újonnan átadott váci atlétika pályára. A szervezők és a vezetőség remek munkát végzett. Sportágunkat megillető szép környezetben, remek szervezés mellett mutathatta meg az U11 és U13-as korosztály képességeit.

Az U11-es korosztályban a Csepeli DAC végzett az első helyen, a dobogó második fokára állhatott a Dunakeszi VSE, míg a harmadik helyen a GEAC csapata végzett.

Az U13-as korosztályban is a Csepeli DAC ifjú atlétái bizonyultak a legjobbnak, őket követte a második helyen a GEAC “A” csapata és a dobogó harmadik fokára a GEAC “Medve” nevű csapata állhatott fel.