Nyári kánikula, ismét kazincbarcikai győzelem az első pályaversenyen

Sport XXI. program Északkelet-magyarországi régió 1. pályaverseny - 2021. június 05. szombat

Nyári napsütés várta a régió első pályaversenyére érkezőket a miskolci Atlétikai Centrumban.

A két megyéből öt egyesület vett részt a versenyen és  versengett egymással, a kazincbarcikai, egri, a miskolci és újra az ózdi.

60 méteres gátfutással kezdtünk, majd körforgásos rendszerben zajlottak az ügyességi számok: távolugrás, magasugrás és a kislabdahajítás. Az összes csapat egyszerre végezte a gyakorlatokat, így gyorsan, pörgősen követték egymást az események. Legtöbben a 60 gát, a távolugrást, és kislabdahajítást választották.

Az állóképességi számban már igazi nyári kánikula volt, ami nagy kihívás volt a kis atlétáknak, de kiválóan helytálltak, nagyszerűen versenyeztek.

Nagy küzdelemben a KVSE csapat nyert, a második helyen az Egri Sportiskola csapata, míg a dobogó harmadik fokán az Ózdi Bolyky Teknőc csapata végzett.

Az eredményhirdetésnél a helyezettek érmet kaptak, emellett minden résztvevő energia szelettel, gyümölcslevével gazdagodott.