Sport XXI. Program Észak - Dunántúli régió Teremversenye 2021.12.04.

Szombaton Győrben került megrendezésre az Nyugat-Dunántúli régió Sport XXI. versenye.

Sajnos a létszám a koronavírus járvány miatt alacsonyabb volt a megszokottnál, de így is hangulatos versenyt vívtak a megjelent csapatok. A Sport XXI. verseny előtt tartották a Kölyökből Atléta verseny egyesületi megmérettetését is, ahol U8 és U10 korosztályú atléta palánták versenyeztek.

U12 korosztályban a házigazda Győri AC „A” csapata nyerte, őket követte a TSC Geotech „A” csapata. A Győri AC „B” csapata a dobogó harmadik fokára állhatott fel.

A verseny különlegességei közé tartozik, hogy már 6. éve a győri Bagolyvár Gyermekotthon több, mint 40 lakója számára adománygyűjtést is tartottak a szervezők, mely ismét sikeres volt.

A gyermekek érmet, kupát, sport szeletet, valamint ajándékcsomagot is átvehettek az eredményhirdetésnél. Az ajándékcsomagokat a Horn Magyarország Kft biztosította, melyet ezúton is köszönünk!

A verseny végén a 2010-ben született atlétákat „búcsúztattuk” a Sport XXI. versenyrendszertől, és átvehették a MASZ által biztosított ’újonc lettem’ pólót is.