Sport XXI. Program Mezei futóverseny Közép-Magyarország régió Budapest, 2021.11.13.

2021. november 13-án, szombaton került megrendezésre a Közép-Magyarország régió Sport XXI. mezei futóversenye. A helyszín ezúttal a Pólus Center mögötti patakpart területe volt, ami a budapesti szövetség által rendezett Pólus-mezei futóversenyekről régóta ismerős helyszín.

Élénk érdeklődés mellett zajlott a verseny, melyben a Sport XXI. korosztályból összesen 97 induló regisztrált, szinte hajszál pontosan megosztva a két nem között.

A verseny végén 6 értékelhető csapateredmény született, ami hozzávetőleg az induló létszám felét fedte le.

A bő 2 km-es távon a 4 fiú és 4 fő lány alkotta egységek versenyében első helyezést a Vasas csapata érte (61 helyezési szám). Második helyen az Ikarus „A” csapata ért célba (75) , harmadik helyezett az Ikarus „B” csapata végzett (158).