Szakadó hóesés és napsütés egyaránt jellemezte a szolnoki Sport XXI-es versenyt

Módosított helyszínen került megrendezésre az év első Sport XXI versenye. Szolnoki Véső úti sporttelep biztosította az U12-es korosztály számára a versenyzési lehetőséget. Az időjárás szélsőséges, igazi téli és kora tavaszi arcát mutatta. Szakadó hóesésben kezdtek a 10-11 éves atléták, de az eredményhirdetést már napsütésben hirdették a csapatok részére.

Két megyéből öt csapat tudott ebben a nehéz időszakban rajthoz állni. Sok gyereket nem engedtek el a szüleik vagy az iskolája a pandémia miatt. Ez az öt csapat a körülményeket tekintve szép számnak mondható. A verseny különlegessége az volt még, hogy ez egy terem megmérettetésnek indult, de elővigyázatossági okokból szabadtéren lett lebonyolítva.

Első helyen a Szolnok csapata végzett őket a dobogó második fokán követte a Törökszentmiklósi DAK és a Békéscsabai AC. A dobogóról lecsúszva szép versenyzéssel a Békési DAC „A” és „B” csapatai végeztek.