Ezüst és bronz a zárónapon

Amiben elindultak - abban érmet nyertek

Komiszár Kr ,Loránd L, Vincze D, Nguyen A.-Doha 09

A dohai Gymnasiade esős zárónapja továbbra is jó eredményeket hozott a magyar atlétáknak. A lányok 200 méteres síkfutásában Komiszár Krisztina 24,82 mp/+1,6  eredménnyel bronzérmes helyen végzett, ezzel a 100 méter után ebben a versenyszámban is a dobogó harmadik fokára állhatott. A leány vágtaváltó nagy küzdelem után ezüstérmet szerzett az olasz négyes mögött:1. ITA 2:11,01 - 2. HUN / Nguyen Anasztázia, Komiszár Kriszta, Vincze Dorina, Loránd Lilla 2:11,14 p.

Szenzációs hetet zártak a magyar fiatalok a középiskolások katari világjátékán. A négy sportágban rajthoz állt csapatot hat atléta erősítette - szó szerint -, hiszen minden rajthoz állásuk érmes helyezéssel zárult.

Győzött 100 méteren Nguen Anasztázia és 400-on Deák Nagy Marcell. Második helyen futott be a világbajnokságon is kiválóan szerepelt vágtaváltó és öt bronzérem tette teljessé ezt a parádés sorozatot: Komiszár Krisztina 100 és 200 méter, Loránd Lilla 400 m, Vincze Dorina 400 gát és Gregor László 1000 méter.