Bulgáriában versenyez hétvégén a magyar atléta válogatott a Csapat Európa-bajnokságon
2021. június 19-én 15.00 órakor Klekner Hanga rúdugrásával megkezdte szereplését a magyar atléta válogatott a Csapat Európa-bajnokságon a bulgáriai Stara Zagorában.
Stream: https://www.youtube.com/watch?v=c8ShWMx-Yag
Hivatalos eredmény oldal: https://stara-zagora21results.european-athletics.com/en/results/athletic...
Mindkét nap összefoglalóval jelentkezünk, hírek közben a magyar atlétika facebook oldalán!
Hajrá magyar atlétika!
A magyar csapat:
nők:
100 méter: Csóti Jusztina (FTC)
200 méter: Csóti Jusztina (FTC)
400 méter: Nádházy Evelin (Gödöllői EAC)
800 méter: Bartha-Kéri Bianka (SVSE)
1500 méter: Varga Gréta Barbara (SVSE)
3000 méter: Ohn Kinga (BEAC)
5000 méter: Szabó Nóra (Margitszigeti AC)
100m gát: Répási Petra (FTC)
400m gát: Molnár Janka (Budafoki MTE)
3000m akadály: Kácser Zita (Debreceni Sportcentrum)
magasugrás: Szabó Barbara (UTE)
rúdugrás: Klekner Hanga (Debreceni Sportcentrum)
távolugrás: Farkas Petra (Budapesti Honvéd SE)
hármasugrás: Áts Viktória (Tatabányai SC)
súlylökés: Veiland Violetta (Szegedi VSE)
diszkoszvetés: Kerekes Dóra (Nyíregyházi Sportcentrum)
kalapácsvetés: Németh Zsanett (Szombathelyi Dobó SE)
gerelyhajítás: Moravcsik Angéla (MTK Budapest)
4x100 méter: Kéri Bettina (SVSE), Csóti Jusztina (FTC), Takács Boglárka (ARAK), Sorok Klaudia (Budapesti Honvéd SE)
4x400 méter: Bartha-Kéri Bianka (SVSE), Mátó Sára (ARAK), Molnár Janka (Budafoki MTE), Nádházy Evelin (Gödöllői EAC)
férfiak:
100 méter: Máté Tamás (FTC)
200 méter: Máté Tamás (FTC)
400 méter: Molnár Attila (SVSE)
800 méter: Vindics Balázs (UTE)
1500 méter: Szögi István (SVSE)
3000 méter: Vörös Márk (UTE)
5000 méter: Szemerei Levente (Szekszárdi Sportközpont)
110m gát: Szeles Bálint (Egri SSE)
400m gát: Koroknai Máté (Debreceni Sportcentrum)
3000m akadály: Palkovits István (Kecskeméti ARC)
magasugrás: Jankovics Dániel (MTK Budapest)
rúdugrás: Nagy Marcell (MTK Budapest)
távolugrás: Virovecz István (FTC)
hármasugrás: Szenderffy Dániel (VSD)
súlylökés: Tóth Balázs (Nyíregyházi SC)
diszkoszvetés: Huszák János (FTC)
kalapácsvetés: Rába Dániel (Szombathelyi Dobó SE)
gerelyhajítás: Járvás Máté (UTE)
4x100 méter: Illovszky Dominik (Budapesti Honvéd SE), Máté Tamás (FTC), Szabó Dániel (ARAK), Kádasi Zalán (Budapesti Honvéd SE)
4x400 méter: Enyingi Patrik (FTC), Huller Dániel (VSD), Molnár Attila (SVSE), Nadj Levente (Békéscsabai AC)