Dombóváron zárult a sorozat

Taroltak a hazai lányok – Eredmények – Pontverseny - Fotóalbum

Dombóvár 2010A III.Baron von Twickel Mezeifutó-versenysorozat dombóvári, befejező állomásán a lányok mind az öt kategóriájában hazai győzelem született. A jó időjáráshoz társult színvonalas rendezés és az élvezetes verseny  méltó zárása volt az idén is sikeres sorozatnak.

„ - Dombóváron tejjel-mézzel folyó Kánaán várta a futókat a ligetben – írta összefoglalójában Scherer Tamás, az eseménysorozat szervezője. -   Fazekas Gáspár, a verseny házigazdája alaposan kitett magáért: volt itt tea, gyümölcs, friss pogácsa, rétes, forralt bor és minden, ami kell egy jó mezei versenyhez.

Munkáját csak tetézte, hogy a leány-női futamokban rendre a DOVASE-s lányok fordultak elsőként a célegyenesbe. A legkisebbeknél  Reizinger Dóra győzött,  a gyermek korosztályban Tóth Lili Anna, serdülőben nővére Tóth Virág. Az ifiknél Beke Zsanett megelőzte Kovács Dórát, a nők versenyében pedig Szabó Tünde volt a legjobb.

A fiúknál meglepő nem történt. Miniben Horváth András lett az első, majd következett Kishanti Martin győzelme, aztán Halmai Balázs állhatott a dobogó tetejére, Halász Ádám és Marát Patrik ma sem bírt Budai Leventével, és Várbíró Attila is könnyedén nyerte a 3600 métert.

Dombóvár 2010

A pontversenyben Kovács Dóra és Budai Levente járt a legjobban: 20-20 ezer forintos utalványt vehettek Ágoston Szilvesztertől, az INTERSPORT kaposvári áruházának üzletvezető-helyettesétől. Az abszolút dobogósok az ECO-SENSUS és a DUNARÉT Kft. ajándékait kapták.

A versenykiírásban felsorolt további elismerések is kiosztásra kerültek. Alapítványunk 5-5 ezer forintos különdíját Adorján Fruzsina (Szekszárdi AK SE) és Pál Achilles (AC Szekszárd) vehették át. Sajnálattal mondhatom, hogy a III. Baron von Twickel mezeifutó-versenysorozat véget ért, de mindenkit várunk 2011-ben. Jövőre csapatversennyel bővítjük a programot!” – fejezte be Scherer Tamás. (infó. szervezők)