Első hely Karlsruhéban, magasugró sikerek a tengerentúlon

A MASZ Nemzetközi verseny  megnézhető videón

Szép magyar siker született a Karlsruhéban  megrendezett fedett pályás IAAF Permit versenyen. Két időfutam alapján a 400 métert az idén már Bécsben is kiválóan futó Deák Nagy Marcell nyerte/47,10 mpEredmények     .    IAAF tudósítás

Az Egyesült Államokban, egy „maratoni” magasugró versenyen Harsányi Olivér az első helyen végzett/212 cm - Szabó Barbara a második legjobb volt/180 cm. A tengerentúlon tanuló két válogatott atléta 32 férfi és 38 női indulót rajthoz állító versenyen vett részt.  Eredmények

A vasárnapi MASZ Nemzetköziről élő videó közvetítést adó hunrun.com honlapon megtekinthető a versenyről készült felvétel. Az oldalon rendszeresesen jelentkező – és nézhető - rádiós stúdió beszélgetés egyik vendége múlt csütörtökön Bene Barna volt. (ML)