Hétvégi eredmények

Luzern, Manhattan, Desenzano, Prága

A Luzern  óvárosában tartott nagy hagyományú utcai futóversenyen harmadik helyen ért célba Kálovics Anikó. A férfiak versenyében Bene Barnabás a hetedik legjobb volt.   Eredmények/női    .    Eredmények/ffi

Az Egyesült Államok-beli Manhattanben  rendezett Ward Haylett Invitational verseny 800 méteres számát Bozzay Boglárka nyerte/2:05,83 p.

Az IAAF World Combined Events Challenge sorozatba tartozó desenzánói tízpróba versenyen Szabó Attila  7225 ponttal a 12. helyen végzett.   Eredmények

Rakonczai Bea  2:45:41 órás eredménnyel  tizedikként teljesítette a prágai maraton távját! Győzött a kenyai Lydia Cheromei/2;22:34pb, a férfiaknál honfitársa Benson Barus/2;07:07pb. állhatott fel a dobogó tetejére.

Ebben a versenyben jól futott a veszprémi Kovács Tamás, aki 2;17:43 -as idővel - az olimpiai B szintnél jobb eredménnyel - A 14. helyen fejezte be a távot! (ML)   Eredmények

Kálovics Anikó és Rakonczai Bea Encsen - 2010 OB félmaraton  Kovács Tamás maraton után - 2010 ITA