Hírek futóversenyekről

Merényi Tímea győzelme / Horváth Jenő 48 óra alatt / Tudás Útja Félmaraton

Magyar siker Ljubljanában -   Merényi Tímea, a Bp.Honvéd idén maraton bajnokságot nyert atlétája győzött a ljubljanai félmaratoni futóversenyen/1;19:40 ó. Soltész Tamás a tízedik; a maratoni távon Hakkel Tünde a 12. legjobb volt. Havas-jeges eső, erős szél és nulla fok körüli hőmérséklet nehezítette a versenyzők dolgát. (Berendi Antal)   Eredmények

Merényi Tímea Ljubljanában

Negyvennyolc órán belül -   Horváth Jenő szövetséghez eljuttatott információjában arról tájékoztatta a honlapot, hogy sikeresen teljesítette egyfolytában a Bécs- Pozsony- Budapest ultramaraton 316 kilométerét. Időeredménye: 47 óra 59 perc 49 mp.

A részletek  ITT  olvashatók

Horváth Jenő útközben

Tudás Útját Félmaraton és Akadémiai 6 km -   November 11-én, 11,00 órakor a budapesti Nagyvárad térről rajtol a Tudás Útja félmaratoni verseny. A Nemzetközi Olimpiai Bizottság elnöke, Jacques Rogge védnöksége alatt lebonyolításra kerülő hagyományos esemény keretében:

Nyílt Egyetemi Európa Kupa,  Magyar Egyetemi - Főiskolai Bajnokság (MEFOB) - egyetemi-főiskolai hallgatók részvételével,  Kerekesszékes verseny, Akadémiai 6-os példaadó demonstrációs 6km-es futás, Fókusz tudományos és kulturális találkozó  kerül megrendezésre. (Bp.Atl.szöv.)