Atlétikai Ifjúsági Magyar Liga 2017



Fiú 100m (60m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kalovits Balázs2000BSC203
2Bérces Gergely2000Ikarus BSE162
3Fejér Gergely2000Bp. Honvéd SE143
4Dienes Mátyás2001ZALASZÁM-ZAC122
5Téglási Ákos2000NYSC122
6Wahl Zoltán2000Budafoki MTE91
7Huller Dániel Gellért2001Dunakeszi VSE91
8Illovszky Dániel2000Bp. Honvéd SE93
9Kállai Balázs Zsolt2000Ikarus BSE93
10Maróthy Péter2001Csepeli DAC71
11Berenczei Richárd2001Vasas72
12Németh Csongor Gergely2000Vasas61
13Csaba Viktor2001Dunakeszi VSE41
14Raffael Zsolt2001Bp. Honvéd SE41
15Sajgó Dávid2001Vasas31
16Porkoláb Ákos Benjamin2001Szekszárdi Sportközpont Nkft.21
17Seres Soma2000MAFC21
18Pénzváltó Gábor2000Dunakeszi VSE11
19Béni Gergő Roland2000NYSC11

Fiú 200m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Wahl Zoltán2000Budafoki MTE253
2Bérces Gergely2000Ikarus BSE233
3Kalovits Balázs2000BSC153
4Czipó Marcell2001KSI SE92
5Galambos Martin2000Haladás VSE91
6Dienes Mátyás2001ZALASZÁM-ZAC71
7Béni Gergő Roland2000NYSC61
8Téglási Ákos2000NYSC62
9Nagy Ábris2000Titán TC61
10Ajide Dániel2000Gödöllői EAC61
11Csaba Viktor2001Dunakeszi VSE51
12Pénzváltó Gábor2000Dunakeszi VSE52
13Győri Balázs2000DSC-SI41
14Németh Csongor Gergely2000Vasas31
15Kállai Balázs Zsolt2000Ikarus BSE31
16Toronyi Gergely2000Titán TC31
17Tímár Bendegúz2000Vasas31
17Huller Dániel Gellért2001Dunakeszi VSE31
19Kovács Mátyás2001ARAK UP Akadémia21
20Illovszky Dániel2000Bp. Honvéd SE21
21Fejér Gergely2000Bp. Honvéd SE21
22Hellenpárt Balázs2001FTC11

Fiú 400m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Varga Lőrinc2000AC Bonyhád223
2Felsmann Balázs2000Vasas132
3Huller Dániel Gellért2001Dunakeszi VSE112
4Győri Balázs2000DSC-SI102
5Novák Boldizsár2000ARAK UP Akadémia91
6Czipó Marcell2001KSI SE92
7Jerémiás Donát2000Ikarus BSE91
8Visi Szabolcs2001ARAK UP Akadémia71
9Krisztián Bence2001FTC71
10Kovács Máté2000NYSC62
11Koroknai Ákos Zétény2001Budaörsi DSE61
12Juhász András2000VEDAC51
13Galambos Martin2000Haladás VSE51
14Nagy Ábris2000Titán TC41
15Sass Ádám2000NYSC41
16Béni Gergő Roland2000NYSC31
17Ecker Tamás2001Haladás VSE32
18Varga Bercel2001KSI SE31
19Papp Imre Dániel2001Dunakeszi VSE31
20Regényi Ákos2000Ikarus BSE31
21Mitru Máté2001VEDAC21
22Jenei Botond2000Gödöllői EAC11

Fiú 800m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Varga Lőrinc2000AC Bonyhád344
2Házos Tamás2000Bp. Honvéd SE152
3Bodó Barnabás2001ARAK UP Akadémia143
4Apáti Bence2001Békéscsabai AC132
5Kasoly Benedek2000KSI SE122
6Baráth Benjámin2000DSC-SI102
7Lengyel Gábor2001BEAC62
8Varga Benedek2001ARAK UP Akadémia61
9Nagy Gergő2001Titán TC51
10Tóth Benjamin2000Budaörsi DSE51
11Ványi Tamás2000Budaörsi DSE41
12Csáki Attila Zoltán2000SZKHSE41
13Egri Áron2000Vasas31
14Jenei Botond2000Gödöllői EAC31
15Polk Bálint2000MAFC31
16Frey Ferenc2000Bp. Honvéd SE21
17Kindle Szabolcs2000DSC-SI21
18Iván Levente2000MVSI21
19Felber Balázs2001VEDAC11
20Mezei Gellért2000Keszthely VDSE11

Fiú 1500m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Apáti Bence2001Békéscsabai AC243
2Horváth Csongor2000Ikarus BSE183
3Szemerei Levente2000Szekszárdi Sportközpont Nkft.162
4Bácskai Bence2000Bp. Honvéd SE122
5Kasoly Benedek2000KSI SE112
6Ványi Tamás2000Budaörsi DSE104
7Frey Ferenc2000Bp. Honvéd SE91
8Iván Levente2000MVSI72
9Házos Tamás2000Bp. Honvéd SE71
10Csáki Attila Zoltán2000SZKHSE51
11Szabó Áron2000Békéscsabai AC41
12Palkovits István2000KARC42
13Polk Bálint2000MAFC41
14Felber Balázs2001VEDAC41
15Háder Olivér2001TSC-Geotech31
16Kovács Balázs2000Ikarus BSE31
17Baranyai Artúr2000Psn Zrt11

Fiú 3000m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Palkovits István2000KARC233
2Szemerei Levente2000Szekszárdi Sportközpont Nkft.182
3Háder Olivér2001TSC-Geotech143
4Bácskai Bence2000Bp. Honvéd SE102
5Baranyai Artúr2000Psn Zrt82
6Szőke Balázs2001DSC-SI82
7Kasoly Benedek2000KSI SE71
8Szabó Áron2000Békéscsabai AC72
9Szauter Ábel2001ARAK UP Akadémia71
10Bazsik Máté2000Vasas61
11Kovács Balázs2000Ikarus BSE61
12Posta Döme2001Szekszárdi Sportközpont Nkft.51
13Karai Levente2000Mogyi SE Baja51
14Bridge Henry2001Vasas41
15Borók Boldizsár2001Ikarus BSE31
16Jankov Máté2000Veresegyház VSK31
17Simon Dezső2000Psn Zrt21
18Turkevi-Nagy Dávid2000KARC11
19Csáki Attila Zoltán2000SZKHSE11

Fiú 110m (60m) gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Huller Dániel Gellért2001Dunakeszi VSE294
2Kalácska Áron2000Győri Atlétikai Club273
3Borgulya András2000Albertirsai SE173
4Maróthy Péter2001Csepeli DAC153
5Fekete Gergő2001Szekszárdi Sportközpont Nkft.92
6Balogh Péter2001AC Bonyhád82
7Illovszky Dániel2000Bp. Honvéd SE82
8Ajide Dániel2000Gödöllői EAC71
9Jahola Péter2000ARAK UP Akadémia61
10Szimeiszter Ákos2001KSI SE62
11Ács Zsolt2000TSC-Geotech31
12Sajgó Dávid2001Vasas21
13Seres Soma2000MAFC22
14Smelka Károly Richárd2001FTC21

Fiú 400m gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Huller Dániel Gellért2001Dunakeszi VSE233
2Regényi Ákos2000Ikarus BSE182
3Doma Botond2001Vasas102
4Zsár Dániel2001UTE71
5Csókás Nikolasz2000ARAK UP Akadémia61
6Jahola Péter2000ARAK UP Akadémia61
7Felsmann Balázs2000Vasas41
8Sinay Domonkos2000Vasas41
9Nagy Benjamin Ákos2000MVSI31
10Gombolai Balázs2001ARAK UP Akadémia31
11Ladányi Viktor2000Dunakeszi VSE21

Fiú 2000m akadály

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Felber Balázs2001VEDAC142
2Kovács Balázs2000Ikarus BSE91
3Szemerei Levente2000Szekszárdi Sportközpont Nkft.91
4Iván Levente2000MVSI61
5Csereklei Krisztián Tamás2000Szekszárdi Sportközpont Nkft.51
6Borók Boldizsár2001Ikarus BSE41
7Tóth Boldizsár2001DOVASE31

Fiú Magasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Borgulya András2000Albertirsai SE274
2Németh Mátyás2001Szekszárdi Sportközpont Nkft.173
3Horváth Koppány2000MMAC162
4Smelka Károly Richárd2001FTC153
4Láng Gergő2000Albertirsai SE153
6Pázmándi Dominik2000Szolnoki SC-SI91
7Tégi Benjámin2000TSC-Geotech82
8Tímár Gergely2001ARAK UP Akadémia61
9Bárdos Balázs2000Szolnoki SC-SI51
10Bódi Ákos2000Egri Sportiskola SE51
11Seres Soma2000MAFC41
12Csókás Nikolasz2000ARAK UP Akadémia31
13Iván Zsombor2001MVSI21
14Márton Ferenc2001AC Bonyhád11
14Tóth Jonatán2001Szolnoki SC-SI11

Fiú Rúdugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Mihály Ádám Bence2001Gödöllői EAC273
2Rádonyi Barnabás2001KSI SE233
3Molnár Dániel2001Gödöllői EAC194
4Magyari Benedek2001Gödöllői EAC183
5Tímár Gergely2001ARAK UP Akadémia112
6Solymossi László2001ARAK UP Akadémia82
7Schlick-Szabó Áron2000Gödöllői EAC72
8Bohátka Ádám2000DSC-SI21
9Ozváry Balázs2001ARAK UP Akadémia21
10Seres Soma2000MAFC11

Fiú Távolugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kállai Balázs Zsolt2000Ikarus BSE233
2Fazekas Mátyás2001AC Bonyhád133
3Szabó Máté2001AC Bonyhád112
4Ötvös Mihály2000Vasas102
5Salamon András2000TSC-Geotech91
6Martini Gergő2000AC Bonyhád91
7Horváth Koppány2000MMAC91
8Fekete Gergő2001Szekszárdi Sportközpont Nkft.71
9Árvai Kevin2001Keszthely VDSE61
10Szivák Barna2000Titán TC61
11Porkoláb Ákos Benjamin2001Szekszárdi Sportközpont Nkft.62
12Gerics Roland2001TSC-Geotech61
13Nagy Milán2001Szolnoki SC-SI52
13Varga Bercel2001KSI SE51
15Fejes Karsa2001KSI SE52
16Smelka Károly Richárd2001FTC31
17Sajgó Dávid2001Vasas31
18Parai Dávid2001Bp. Honvéd SE31
19Csókás Nikolasz2000ARAK UP Akadémia31
20Márton Ferenc2001AC Bonyhád21
21Ntumazah Sebastian2001NYSC21
22Hellenpárt Balázs2001FTC11
23Matos Dániel2000AC Bonyhád11

Fiú Hármasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Csókás Nikolasz2000ARAK UP Akadémia203
2Iván Zsombor2001MVSI203
3Leveleki Bence Miklós2000NYSC182
4Sajgó Dávid2001Vasas82
5Ötvös Mihály2000Vasas71
6Iván Levente2000MVSI71
7Németh Mátyás2001Szekszárdi Sportközpont Nkft.72
8Salamon András2000TSC-Geotech71
9Gerics Roland2001TSC-Geotech61
10Fejes Karsa2001KSI SE51
11Szivák Barna2000Titán TC41
12Baranyó Patrik2000KARC31
13Fazekas Mátyás2001AC Bonyhád31
14Szabó Máté2001AC Bonyhád21

Fiú Súlylökés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kovács László2000Ikarus BSE364
2Kapitány Kristóf2000Mohácsi TE213
3Balogh Róbert2000Győri Atlétikai Club194
4Fekete István2001KARC173
5Tóth Balázs2000NYSC132
6Bognár Gyula2000Ikarus BSE102
7Tőkési Levente2000NYSC72
8Varga Richárd Patrik2000Győri Atlétikai Club72
9Bicsak Mihály2000FTC42
10Luka Ádám2000Győri Atlétikai Club42
11Somodi Bálint2001Ikarus BSE32
12Pèringer Màrk2001VEDAC31
13Balogh Máté2000AC Bonyhád32
14Munkás Máté2001Mohácsi TE11

Fiú Diszkoszvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Bognár Gyula2000Ikarus BSE324
2Bedegi Bence2000VEDAC294
3Varga Donát2000Dobó SE274
4Tóth Balázs2000NYSC153
5Bicsak Mihály2000FTC134
6Berkes Adrián2001SZVSE93
7Balogh Máté2000AC Bonyhád72
8Doma Benedek2001Dobó SE73
9Marázi Filip2001Szolnoki SC-SI42
10Pèringer Màrk2001VEDAC32
11Sipos Adrián2000NYSC21

Fiú Kalapácsvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Varga Donát2000Dobó SE364
2Barcza Balázs2000VEDAC264
3Doma Benedek2001Dobó SE264
4Leposa Dávid2001ARAK UP Akadémia164
5Putz Norbert2000VEDAC154
6Buús Dávid2000Dobó SE133
7Minyó Bence János2001VEDAC53
8Kassai Dominik2000Dobó SE52
9Cserháti Simon2000VEDAC31
10Losonczi Csongor2000SZVSE33

Fiú Gerelyhajítás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Jancsik Tamás2001Reménység Vác273
2Canea Zoltán2001Gödöllői EAC264
3Mátés István2001Győri Atlétikai Club183
4Ács Zsolt2000TSC-Geotech112
5Bágyi Gábor2000Albertirsai SE113
6Kalányos Bence2001Haladás VSE82
7Juhász Bence2000TSC-Geotech71
8Kiss Tamás Koppány2001Szolnoki SC-SI72
9Járvás Máté Tamás2001UTE72
10Bundschu Patrik2001Vasas51
11Polk Bálint2000MAFC41
12Berta Richárd2000UTE31
13Bogdán András2000Gödöllői EAC31
14Kresztyankó Krisztián2000NYSC21

Fiú Gyaloglás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Tóth Norbert2001Hunyadi DSE162
2Gál Vencel Levente2001MVSI122
3Varga Dávid2001MVSI112
4Horváth Dániel2000DSC-SI102
5Sárossi Bálint2000TSC-Geotech91
6Nyerges Balázs István2001Hunyadi DSE72

Leány 100m (60m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Takács Boglárka2001ARAK UP Akadémia162
2Nagy Pálma2001ZALASZÁM-ZAC153
3Víg Zsanett2000Eötvös DSE132
4Pótha Johanna2000Gödöllői EAC132
5Göblyös Csenge2001DOVASE91
6Nagy Júlia2001Egri Sportiskola SE92
7Khamitova Taisia2001KSI SE92
8Furulyás Lili Fruzsina2000UTE91
9Varga Panna Diána2000ZALASZÁM-ZAC71
10Berényi Natália2001DOVASE72
11Király Adél2000Bp. Honvéd SE61
12Lakatos Panna2001Soproni AC62
13Fodor Júlia Boglárka2001Vasas51
14Mona Blanka2000Vasas41
15Balogh Csenge2001NYSC41
16Zádeczki Luca2000MVSI31
17Knipfer Ágnes2000Szolnoki SC-SI32
18Fedor Emese2000ARAK UP Akadémia31
19Püski Lilla2000Békéscsabai AC21
20Gődény Pálma2000FTC21
21Mester Nóra2001Vasas21

Leány 200m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Király Adél2000Bp. Honvéd SE193
2Mátó Sára2000ARAK UP Akadémia182
3Víg Zsanett2000Eötvös DSE162
4Furulyás Lili Fruzsina2000UTE122
5Nagy Júlia2001Egri Sportiskola SE122
6Takács Boglárka2001ARAK UP Akadémia112
7Pótha Johanna2000Gödöllői EAC113
8Tollas Gizella Boglárka2001BEAC92
9Molnár Janka2001Budafoki MTE71
10Lakatos Panna2001Soproni AC51
11Khamitova Taisia2001KSI SE41
12Tóth Rebeka2000FTC41
13Rapai Fanni2000Ikarus BSE31
14Tóth Sára2001Bp. Honvéd SE31
15Vanya Vivien2000Soproni AC31
16Kulcsár Panka Éva2001Budafoki MTE31
17Nagy Pálma2001ZALASZÁM-ZAC21
18Sándor Dorka2000Bp. Honvéd SE21
19Hager Rita2001KARC21
20Göblyös Csenge2001DOVASE11
21Szalay Teréz Luca2000III. kerület TVE11
22Losonczi Emese2000FTC11

Leány 400m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Csernyánszky Sára2000Gödöllői EAC193
2Király Adél2000Bp. Honvéd SE162
3Répássy Hanna2001Győri Atlétikai Club112
4Mester Nóra2001Vasas91
5Molnár Janka2001Budafoki MTE91
6Rapai Fanni2000Ikarus BSE82
7Botos Boglárka2000NYSC71
8Pótha Johanna2000Gödöllői EAC71
9Tollas Gizella Boglárka2001BEAC61
10Heiden Zoé2001FTC42
11Kulcsár Panka Éva2001Budafoki MTE41
12Punk Adrienn2000ARAK UP Akadémia31
13Tóth Fruzsina2000Vasas22

Leány 800m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Punk Adrienn2000ARAK UP Akadémia233
2Erdélyi Katinka2000Győri Atlétikai Club182
3Heffner Hédi2001BEAC163
4Józsa Dorina2000FTC134
5Répássy Hanna2001Győri Atlétikai Club122
6Magyar Veronika2001VEDAC92
7Nagy Julianna2000Margitszigeti AC91
8Khalil Habiba2000UTE92
9Kocsis Kata2000AC Bonyhád82
10Dömösi Petra2001Titán TC71
11Orosz Dóra2000DSC-SI62
12Németh Ajsa Réka2000Ikarus BSE31
13Stanga Sára2001TSC-Geotech21
14Tonté Szabina2001KARC21
15Simon Kati2000DOVASE11

Leány 1500m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Erdélyi Katinka2000Győri Atlétikai Club243
2Lendvai Luca2001Győri Atlétikai Club193
3Véber Cintia2001Bp. Honvéd SE182
4Józsa Dorina2000FTC133
5Hornyák Anna Mária2000Bp. Honvéd SE122
6Magyar Veronika2001VEDAC113
7Nagy Julianna2000Margitszigeti AC71
8Heffner Hédi2001BEAC61
9Baka Szilvia2001Gyulasport Nonprofit Kft.61
10Bánhidi Eszter2000Bp. Honvéd SE41
11Svastits Judit2000Vasas31
12Kocsis Kata2000AC Bonyhád31
13Mona Blanka2000Vasas21
14Stanga Sára2001TSC-Geotech21
15Csepeli Angéla2000Favorit AC11
16Németh Ajsa Réka2000Ikarus BSE11
17Dulai Panna Rebeka2001Vasas11

Leány 3000m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Csepeli Angéla2000Favorit AC243
2Hornyák Anna Mária2000Bp. Honvéd SE162
3Lendvai Luca2001Győri Atlétikai Club152
4Bánhidi Eszter2000Bp. Honvéd SE71
5Mona Blanka2000Vasas71
6Rojik Dóra2001Margitszigeti AC71
7Zarnóczai Virág2001Keszthely VDSE61
8Baka Szilvia2001Gyulasport Nonprofit Kft.51
9Kocsis Kata2000AC Bonyhád41
10Hangya Adrienn2001AC Bonyhád31
11Laczkó Rozina Luca2000Tornádó SE11

Leány 100m (60m) gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Varga Eszter2000Haladás VSE253
2Bacsa Fanni2001MVSI182
3Gődény Pálma2000FTC153
4Licht Vivien Rebeka2000Ikarus BSE112
5Pőcze Kinga2001Dunakeszi VSE102
6Otterbein Laura2000Psn Zrt92
7Ley Fanni2001FTC92
8Mátó Sára2000ARAK UP Akadémia71
9Furulyás Lili Fruzsina2000UTE61
10Marosi Viktória2001MTK Budapest51
11Kovács Marianna2000MMAC51
12Oroszy Rebeka2001Haladás VSE41
13Papadopulu Phaedra2001FTC41
14Hidy Nicole Réka2001Soproni AC31

Leány 400m gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Csernyánszky Sára2000Gödöllői EAC233
2Pőcze Kinga2001Dunakeszi VSE163
3Kulcsár Panka Éva2001Budafoki MTE152
4Frei Dalma2000Gödöllői EAC122
5Tóth Fruzsina2000Vasas102
6Kiszel Zsófia2001KARC91
7Csetényi Eszter2000ARAK UP Akadémia91
8Bátai Luca2000Vasas51
9Tar Nóra2000HÓDIÁK41
10Domsi Nóra2001Győri Atlétikai Club21
11Rajna Fanni2001TSC-Geotech11

Leány 2000m akadály

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kocsis Kata2000AC Bonyhád162
2Strijk Johanna Mária2000DOVASE132
3Véber Cintia2001Bp. Honvéd SE91

Leány Magasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Virók Erna Sára2000Ikarus BSE203
2Kárpáti Enikö Kata2001Psn Zrt182
3Mórocz Boglárka2000MAFC173
4Fodor Nikolett2001III. kerület TVE132
5Simon Zsófia2001ARAK UP Akadémia133
6Szépe Flóra2000ARAK UP Akadémia122
7Marosi Viktória2001MTK Budapest61
8Fekete Fanni2000Reménység Vác51
9Janzsó Anna2001ARAK UP Akadémia51
10Otterbein Laura2000Psn Zrt51
11Szőke Anett2000ZALASZÁM-ZAC41
12Nánási Katalin2000Gyulasport Nonprofit Kft.21
13Csenki Tamara2001ARAK UP Akadémia21
14Faragó Tímea2000KARC11

Leány Rúdugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Braun Barbara2000Békéscsabai AC284
2Gebauer Maja2001KSI SE273
3Girán Laura2000DSC-SI244
4Döme Adél2000Békéscsabai AC173
5Marosi Viktória2001MTK Budapest123
6Fodor Nikolett2001III. kerület TVE72
7Fróna Hanna2001Ikarus BSE72
8Kondrák Réka Anna2000Gödöllői EAC71
9Petry Alexandra2000MTK Budapest53
10Horváth Dorottya2000Gödöllői EAC21

Leány Távolugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Virók Erna Sára2000Ikarus BSE203
2Bacsa Fanni2001MVSI162
3Endrész Klaudia2001ARAK UP Akadémia162
4Otterbein Laura2000Psn Zrt102
5Csenki Tamara2001ARAK UP Akadémia92
6Marosi Viktória2001MTK Budapest91
7Fekete Fanni2000Reménység Vác72
8Knipfer Ágnes2000Szolnoki SC-SI51
9Szalay Teréz Luca2000III. kerület TVE51
10Simon Viktória2001ARAK UP Akadémia41
11Khamitova Taisia2001KSI SE41
12Hevesi Hanna2001DSC-SI31
13Zádeczki Luca2000MVSI31
14Dékány Fanni Erika2001HÓDIÁK31
15Gődény Pálma2000FTC21
16Áts Viktória2001TSC-Geotech11

Leány Hármasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Fodor Anna2001DSC-SI273
2Kühne Gréta2000UTE173
3Áts Viktória2001TSC-Geotech152
4Balogh Csenge2001NYSC142
5Tóth Virág2001Győri Atlétikai Club133
6Zádeczki Luca2000MVSI112
7Széki Dóra Anna2001NYSC103
8Váczi Kamilla2000Gödöllői EAC41
9Braun Barbara2000Békéscsabai AC21
10Veres Csilla Zsófia2000UTE11

Leány Súlylökés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szatló Nóra2000Ikarus BSE273
2Beregszászi Renáta2001KARC213
3Zsiga Kinga2000NYSC213
4Pinhasov Mirjam2000NYSC102
5Szabó Anett2000Dobó SE92
6Rózsa Boglárka2000Reménység Vác51
7Zsoldos Viktória2000ZALASZÁM-ZAC51
8Antal Enikő2001NYSC41
9Illés Zsófia2000AC Bonyhád31
10Mátó Sára2000ARAK UP Akadémia31
11Rajczi Bianka2001Dobó SE21
12Szigeti Evelin2000Haladás VSE21
13Németh Zsanett2000Dobó SE11
14Marosi Viktória2001MTK Budapest11

Leány Diszkoszvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Zsiga Kinga2000NYSC364
2Szabó Anett2000Dobó SE274
3Németh Zsanett2000Dobó SE244
4Szabó Eszter2001Albertirsai SE82
5Beregszászi Renáta2001KARC82
6Rajczi Bianka2001Dobó SE82
7Zavagyil Zia2001Favorit AC72
8Szőke Anett2000ZALASZÁM-ZAC61
9Zsoldos Viktória2000ZALASZÁM-ZAC62
10Szigeti Evelin2000Haladás VSE51
11Illés Zsófia2000AC Bonyhád42
12Pinhasov Mirjam2000NYSC31
13Gombás Petra2001VEDAC11
14Antal Enikő2001NYSC11

Leány Kalapácsvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Németh Zsanett2000Dobó SE273
2Szigeti Evelin2000Haladás VSE274
3Gombás Petra2001VEDAC234
4Szabó Anett2000Dobó SE173
5Rajczi Bianka2001Dobó SE153
6Csernyik Dzsenifer2000Vitalitás SE103
7Brandl Lilla2001ARAK UP Akadémia93
8Szrenka Viktória2001Vitalitás SE73
9Kormány Réka2000Vitalitás SE41
10Marton Nóra Lili2000ARAK UP Akadémia32

Leány Gerelyhajítás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Nagyszokolyai Flóra2000Győri Atlétikai Club244
2Szabó Eszter2001Albertirsai SE182
3Szilágyi Petra2000Békési DAC183
4Ádám Dorka2000Albertirsai SE164
5Marosi Viktória2001MTK Budapest133
6Forsthoffer Réka Flóra2000Ikarus BSE102
7Misák Dominika2001TSC-Geotech91
8Mórocz Boglárka2000MAFC93
9Schmölcz Mirtill2000TSC-Geotech71
10Szatló Nóra2000Ikarus BSE61
11Kovács Eszter2001Haladás VSE51
12Bálint Noémi2000Szolnoki SC-SI31
13Szlovák Réka2000KSI SE31
14Mátó Sára2000ARAK UP Akadémia11

Leány Gyaloglás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Csörgő Dóra2001Hunyadi DSE182
2Szilágyi Emma2000Békési DAC71
Back to Top

Közösségi oldalaink:




© 2019 Magyar Atlétikai Szövetség.
Minden jog fenntartva.