Atlétikai Ifjúsági Magyar Liga



Fiú 100m (60m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kristály Csanád Endre1999Tiszaújvárosi SC294
2Pisch Milán1999ARAK UP Akadémia273
3Eszes Dániel1999Dunakeszi VSE162
4Agbaria Toma2000Békéscsabai AC163
5Szemes Máté1999Psn Zrt122
6Less Dávid1999Reménység Vác122
7Baki Barnabás1999ZALASZÁM-ZAC102
8Bak Bálint1999Ikarus BSE91
9Galambos Martin2000Haladás VSE72
10Apródi Patrik2000BSC61
10Bagladi Marcell1999ZALASZÁM-ZAC61
12Szépe Gergő1999ARAK UP Akadémia51
13Illovszky Dániel2000Bp. Honvéd SE51
14Haufe Rajmund2000FTC41
15Fejér Gergely2000Bp. Honvéd SE31
16Papp Bence1999DOVASE21
17Rédei Tamás1999FTC21
18Kalovits Balázs2000BSC21
19Pénzváltó Gábor2000UTE11
20Farkas Dominik2000BSC11

Fiú 200m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kristály Csanád Endre1999Tiszaújvárosi SC314
2Eszes Dániel1999Dunakeszi VSE273
3Ajide Dániel2000Gödöllői EAC183
4Papp Bence1999DOVASE133
5Haufe Rajmund2000FTC132
6Baki Barnabás1999ZALASZÁM-ZAC122
7Wahl Zoltán2000Budafoki MTE123
8Martinek Richárd1999UTE91
9Szabó Kristóf1999NYSC92
10Rédei Tamás1999FTC72
11Fejér Gergely2000Bp. Honvéd SE72
12Pisch Milán1999ARAK UP Akadémia71
13Bérces Gergely2000Ikarus BSE61
14Tarnai Balázs1999FTC62
15Világi Marcell1999MVSI61
16Győri Balázs2000DSC-SI51
17Téglási Ákos2000NYSC41
18Vadász Zsolt2000AC Bonyhád41
19Bagladi Marcell1999ZALASZÁM-ZAC41
20Hrakovszky Erik Martin1999PVSK31
21Sárközi Dominik1999Haladás VSE31
22Galambos Martin2000Haladás VSE21
23Kónya Erik1999UTE21
24Bőr Péter Ákos2000FTC21
25Kapitány Márton1999Gödöllői EAC21
26Apródi Patrik2000BSC21
27Gladys Bálint1999KSI SE11
28Tímár Bendegúz2000Vasas11

Fiú 400m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Jagodics Dennis1999Haladás VSE364
2Wahl Zoltán2000Budafoki MTE284
3Nagy Ábris2000Titán TC143
4Martinek Richárd1999UTE132
5Szabó Kristóf1999NYSC132
6Bérces Gergely2000Ikarus BSE112
7Baráth Benjámin2000DSC-SI113
8Sárközi Dominik1999Haladás VSE72
9Bencsik Ádám1999MAFC71
10Sass Ádám2000NYSC72
11Káplár Ákos2000MVSI72
12Bartha Előd Attila1999Budafoki MTE71
13Kvasnica Matej200061
14Nagy Dániel1999Ikarus BSE61
15Lovistyék Bálint1999Dunakeszi VSE51
16Nagy Benjamin Ákos2000MVSI51
17Gladys Bálint1999KSI SE51
18Novák Boldizsár2000ARAK UP Akadémia41
19Katona Ádám1999Gödöllői EAC42
20Kovács Ferenc2000DSC-SI41
21Lóczi Márk2000Ikarus BSE41
22Tran Thanh Binh1999POSTÁS SE31
23Telek Zsigmond2002Vasas31
24Varga Lőrinc2000AC Bonyhád21
25Balogh Zsombor1999VEDAC21
26Kiss Máté András1999NYSC21
27Felsmann Balázs2000Vasas11
28Tamás Máté1999Gödöllői EAC11
29Illés Gábor2000NYSC11

Fiú 800m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kis Lajos1999Békéscsabai AC304
2Házos Tamás2000Bp. Honvéd SE274
3Balogh Zsombor1999VEDAC203
4Baráth Benjámin2000DSC-SI163
5Varga Lőrinc2000AC Bonyhád143
6Kocsis Zsombor1999ARAK UP Akadémia123
7Vágó Zsombor2000KSI SE91
8Horváth András1999VEDAC93
9Horváth Csongor2000Ikarus BSE91
10Tóth Benjamin2000Budaörsi DSE82
11Holecskó Máté1999NYSC71
12Szelley Áron Krisztián1999FTC71
13Reguly Ábel1999DSC-SI61
14Nagy Bence Attila2000Ikarus BSE62
15Szalai Marcell1999Ikarus BSE52
16Polyánki Bence1999Budaörsi DSE41
17Plesz Boldizsár1999ARAK UP Akadémia41
18Frey Ferenc2000UTE41
19Tatai Bálint Gábor2000UTE41
20Egri Áron2000Vasas31
21Szabó Bence1999Egri Sportiskola SE21
22Deák Bence Roland2001Győri Atlétikai Club21

Fiú 1500m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Hallósy Levente Pál1999Titán TC324
2Frey Ferenc2000UTE254
3Házos Tamás2000Bp. Honvéd SE162
4Szemerei Levente2000Szekszárdi Sportközpont Nkft.162
5Kis Lajos1999Békéscsabai AC102
6Vágó Zsombor2000KSI SE102
7Bácskai Bence2000Bp. Honvéd SE71
8Reguly Ábel1999DSC-SI72
9Horváth Csongor2000Ikarus BSE71
10Hegedűs László1999KARC61
11Nagy Dániel1999Ikarus BSE61
12Paár Balázs2000Győri Atlétikai Club52
13Ványi Tamás2000Budaörsi DSE51
14Bazsik Máté2000Vasas51
15Palkovits István2000KARC42
16Szalai Marcell1999Ikarus BSE41
17Szelley Áron Krisztián1999FTC31
18Szabó Áron2000Békéscsabai AC31
19Tatai Bálint Gábor2000UTE21
20Nagy Bence Attila2000Ikarus BSE11

Fiú 3000m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Nagy Dániel1999Ikarus BSE324
2Szemerei Levente2000Szekszárdi Sportközpont Nkft.273
3Kovács Balázs2000Ikarus BSE264
4Palkovits István2000KARC173
5Holecskó Máté1999NYSC102
6Szabó Áron2000Békéscsabai AC92
7Bácskai Bence2000Bp. Honvéd SE82
8Baranyai Artúr2000Psn Zrt62
9Csereklei Krisztián Tamás2000Szekszárdi Sportközpont Nkft.51
10Iván Levente2000MVSI41
11Jobbágy Dániel Péter2000Dunakeszi VSE41
12Paár Balázs2000Győri Atlétikai Club31
13Kovács Ruben2000VEDAC31
14Hegedűs László1999KARC21
15Falusy Dániel2000Budaörsi DSE21
16Boda Miksa2000Psn Zrt11
17Ferencz Ábel1999Veresegyház VSK11

Fiú 110m (60m) gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Eszes Dániel1999Dunakeszi VSE344
2Bak Bálint1999Ikarus BSE324
3Kalácska Áron2000Győri Atlétikai Club244
4Illovszky Dániel2000Bp. Honvéd SE244
5Lovistyék Bálint1999Dunakeszi VSE143
6Németh András1999UTE134
7Borgulya András2000Albertirsai SE103
8Ajide Dániel2000Gödöllői EAC72
9Pintér Balázs1999BSC73
10Tano Leonardo1999Ikarus BSE71
11Bencsik Ádám1999MAFC52
12Németh Benedek1999ZALASZÁM-ZAC21
13Majzik Bálint2000MAFC11

Fiú 400m gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Jerémiás Donát2000Ikarus BSE364
2Regényi Ákos2000Ikarus BSE294
3Lovistyék Bálint1999Dunakeszi VSE244
4Szeiffert András1999Ikarus BSE163
5Martinek Richárd1999UTE71
6Varga Hunor1999KSI SE61
7Slahutka Ádám Tamás2000Dunakeszi VSE62
8Kónya Dávid2000Keszthely VDSE51
9Lengyel Zalán1999KSI SE52
10Nagy Benjamin Ákos2000MVSI52
11Németh András1999UTE51
12Felsmann Balázs2000Vasas41
13Csókás Nikolasz2000ARAK UP Akadémia41
14Lóczi Márk2000Ikarus BSE42
15Győri Balázs2000DSC-SI11

Fiú 2000m akadály

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Nagy Dániel1999Ikarus BSE253
2Kovács Balázs2000Ikarus BSE203
3Szabó Áron2000Békéscsabai AC133
4Csereklei Krisztián Tamás2000Szekszárdi Sportközpont Nkft.112
5Szemerei Levente2000Szekszárdi Sportközpont Nkft.91
6Holecskó Máté1999NYSC92
7Iván Levente2000MVSI92
8Csák Tamás2000Csömöri Sport Kft.91
9Jobbágy Dániel Péter2000Dunakeszi VSE63
10Szelley Áron Krisztián1999FTC52

Fiú Magasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Borgulya András2000Albertirsai SE284
2Pázmándi Dominik2000Szolnoki SC-SI273
3Legéndi Bendegúz1999Albertirsai SE244
4Abdul Kevin Kristóf1999FTC233
5Horváth Koppány2000MMAC203
6Oláh Péter1999UTE204
7Gábris Dávid1999KSI SE61
8Láng Gergő2000Albertirsai SE62
9Tégi Benjámin2000TSC-Geotech52
10Tano Leonardo1999Ikarus BSE51
11Almási Bence2000Egri Sportiskola SE31
12Angyal Balázs1999Szekszárdi Sportközpont Nkft.11
13Navratil Ádám1999FTC11

Fiú Rúdugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Simonváros Csanád1999Gödöllői EAC364
2Szamosi András1999Gödöllői EAC284
3Mercz Kevin1999AC Bonyhád254
4Bohátka Ádám2000DSC-SI163
5Szalay Péter Benedek2000MTK Budapest112
6Majzik Bálint2000MAFC41
7Kormány Levente1999Ikarus BSE41
8Somogyi Kristóf2000Ikarus BSE31

Fiú Távolugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Bencsik Ádám1999MAFC264
2Leveleki Bence Miklós2000NYSC253
3Salamon András2000TSC-Geotech253
4Szenderffy Dániel1999Dunakeszi VSE194
5Varga Péter Balázs1999NYSC183
6Kónya Patrik1999UTE164
7Szépe Gergő1999ARAK UP Akadémia132
8Haufe Rajmund2000FTC113
9Kállai Balázs Zsolt2000Ikarus BSE102
10Kémenes Áron2000FTC102
11Illovszky Dániel2000Bp. Honvéd SE92
12Nagy Tamás1999KARC62
13Világi Marcell1999MVSI61
14Tóth Gergely1999ARAK UP Akadémia31
15Mercz Kevin1999AC Bonyhád21
16Szabó Gáspár2000Vasas21
17Balogh Kristóf1999Győri Atlétikai Club21
18Pénzváltó Gábor2000UTE21
19Gladys Bálint1999KSI SE11
20Kovács Máté2000NYSC11

Fiú Hármasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Leveleki Bence Miklós2000NYSC253
2Bencsik Ádám1999MAFC234
3Szenderffy Dániel1999Dunakeszi VSE223
4Tóth Gergely1999ARAK UP Akadémia163
5Balogh Kristóf1999Győri Atlétikai Club132
6Nagy Tamás1999KARC72
7Majzik Bálint2000MAFC61
8Varga Péter Balázs1999NYSC52
9Buda Gábor1999Dunakeszi VSE51
10Zagyvai Péter1999Dunakeszi VSE41
11Salamon András2000TSC-Geotech31
12Mercz Kevin1999AC Bonyhád11

Fiú Súlylökés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kovács László2000Ikarus BSE364
2Kapitány Kristóf2000Mohácsi TE324
3Tóth Balázs2000NYSC224
4Schmidt Péter1999Mohácsi TE204
5Balogh Róbert2000Győri Atlétikai Club204
6Úrbán Ákos1999NYSC112
7Keleti Dániel Márk2000KSI SE112
8Samu Máté1999Győri Atlétikai Club114
9Fodor József1999Békési DAC82
10Mizera Tamás1999Reménység Vác72
11Bognár Gyula2000Ikarus BSE61
12Bicsak Mihály2000FTC52
13Vizi Roland Gábor2000NYSC41
14Varga Richárd Patrik2000Győri Atlétikai Club41
15Luka Ádám2000Győri Atlétikai Club32
16Bernáth Márk1999Mohácsi TE31
17Antal Ármin1999Dobó SE31
18Paulik Bence2000NYSC21
19Földesi Attila1999NYSC11
20Varga Donát2000Dobó SE11

Fiú Diszkoszvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Czeller Gábor Sándor1999VEDAC344
2Varga Donát2000Dobó SE304
3Bognár Gyula2000Ikarus BSE284
4Bedegi Bence2000VEDAC163
5Kapitány Kristóf2000Mohácsi TE123
6Bicsak Mihály2000FTC103
7Aranyi Ferenc1999Mezőtúr SSE91
8Scheidler Barnabás1999AC Bonyhád92
9Balogh Máté2000AC Bonyhád72
10Doma Marcell1999NYSC62
11Tóth Balázs2000NYSC52
12Jagodics Kristóf1999Dobó SE51
13Keresztesi Kristóf1999Békéscsabai AC41
14Tőkési Levente2000NYSC41
15Putz Norbert2000VEDAC41
16Bernáth Márk1999Mohácsi TE31
17Sipos Adrián2000NYSC31
18Samu Máté1999Győri Atlétikai Club31
19Úrbán Ákos1999NYSC21
20Paulik Bence2000NYSC21
21Antal Ármin1999Dobó SE21
22Balogh Róbert2000Győri Atlétikai Club22

Fiú Kalapácsvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Varga Donát2000Dobó SE364
2Czeller Gábor Sándor1999VEDAC304
3Barcza Balázs2000VEDAC254
4Antal Ármin1999Dobó SE224
5Bokor Ádám2000Haladás VSE174
6Putz Norbert2000VEDAC164
7Jagodics Kristóf1999Dobó SE92
8Cserháti Simon2000VEDAC83
9Buús Dávid2000Dobó SE63
10Hajgató Felícián2000Haladás VSE31
11Kassai Dominik2000Dobó SE21
12Király Róbert2000Haladás VSE11

Fiú Gerelyhajítás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kovács Noel1999Ikarus BSE364
2Bágyi Gábor2000Albertirsai SE274
3Berta Richárd2000Bp. Honvéd SE214
4Váczi Dániel2000Gödöllői EAC173
5Dávid Kornél1999Reménység Vác143
6Juhász Bence2000TSC-Geotech113
7Kurucz Dávid1999Szolnoki SC-SI102
8Horváth Leon1999Ikarus BSE92
9Ács Zsolt2000TSC-Geotech71
10Bogdán András2000Gödöllői EAC31
11Szitter Márton1999Gödöllői EAC11
12Kresztyankó Krisztián2000NYSC11
13Gladys Bálint1999KSI SE11

Fiú Gyaloglás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Horváth Dániel2000DSC-SI233
2Sárossi Bálint2000TSC-Geotech182
3Dani Péter2000BEAC122
4Dani András2000BEAC102

Leány 100m (60m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Farkas Petra Beáta1999UTE344
2Sipos Csenge1999Ikarus BSE264
3Lipták Aliz2000KSI SE142
4Víg Zsanett2000Eötvös DSE112
5Csighy Adrienn2000POSTÁS SE91
6Csernyánszky Flóra1999Gödöllői EAC82
7Furulyás Lili Fruzsina2000UTE71
8Horváth Nikoletta1999Eötvös DSE71
9Vincze Kamilla2000DSC-SI61
10Pazonyi Réka1999NYSC61
11Tichov Fruzsina1999Bp. Honvéd SE51
12Király Adél2000Bp. Honvéd SE41
13Püski Lilla2000Békéscsabai AC41
14Lengyel Anna1999Vasas42
15Váradi Viktória1999Bp. Honvéd SE41
16Zádeczki Luca2000MVSI41
17Sipos Borbála1999KSI SE31
18Csitkovics Viktória1999Győri Atlétikai Club31
19Soltész Hanna2000Ócsa SE31
20Kertész Csenge1999Vasas11

Leány 200m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Király Adél2000Bp. Honvéd SE294
2Renkó Evelin1999VEDAC253
3Furulyás Lili Fruzsina2000UTE253
4Mátó Sára2000ARAK UP Akadémia112
5Rapai Fanni2000Ikarus BSE112
6Sipos Csenge1999Ikarus BSE91
7Csernyánszky Sára2000Gödöllői EAC71
8Tichov Fruzsina1999Bp. Honvéd SE71
9Erdei Tamara1999Ikarus BSE61
10Gődény Pálma2000FTC61
11Ludányi Virág1999Ikarus BSE61
12Csetényi Eszter2000ARAK UP Akadémia51
13Botos Boglárka2000NYSC52
14Frei Dalma2000Gödöllői EAC51
15Kovács Gabriella1999KSI SE51
16Sipos Borbála1999KSI SE42
17Csighy Adrienn2000POSTÁS SE41
18Mandeville Dominika2000Vasas41
19Víg Zsanett2000Eötvös DSE31
20Szerb Katalin2000Favorit AC31
21Pazonyi Réka1999NYSC31
22Lutter Lotti2000Vasas21
23Füleky Dorottya2000Vasas21
24Fekete Zsófia1999Szekszárdi Sportközpont Nkft.11

Leány 400m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Rapai Fanni2000Ikarus BSE264
2Renkó Evelin1999VEDAC213
3Budai Boglárka1999ARAK UP Akadémia193
4Király Adél2000Bp. Honvéd SE142
5Botos Boglárka2000NYSC143
6Darabos Aliz1999ARAK UP Akadémia113
7Orosz Dóra2000DSC-SI112
8Csernyánszky Sára2000Gödöllői EAC91
9Zápotočná Sofia200091
10Mátó Sára2000ARAK UP Akadémia91
11Tichov Fruzsina1999Bp. Honvéd SE82
12Sipos Borbála1999KSI SE82
13Erdei Tamara1999Ikarus BSE71
14Pejkó Dominika Erzsébet1999MVSI41
15Szerb Katalin2000Favorit AC31
16Fekete Zsófia1999Szekszárdi Sportközpont Nkft.31
17Tóth Rebeka1999UTE21
18Punk Adrienn2000ARAK UP Akadémia11
19Mandeville Dominika2000Vasas11

Leány 800m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Erdélyi Katinka2000Győri Atlétikai Club274
2Darabos Aliz1999ARAK UP Akadémia193
3Punk Adrienn2000ARAK UP Akadémia193
4Németh Eszter1999Gödöllői EAC194
5Finta Sára Katalin1999Ikarus BSE182
6Kocsis Kata2000AC Bonyhád184
7Budai Boglárka1999ARAK UP Akadémia162
8Gárdos Piroska1999Keszthely VDSE122
9Simon Kati2000DOVASE71
10Maróti Katalin Ágnes1999KSI SE71
11Stefkó Boglárka1999Gödöllői EAC72
12Orosz Dóra2000DSC-SI62
13Mona Blanka2000Vasas62
14Hegedűs Luciána Liza2000ARAK UP Akadémia41
15Józsa Dorina2000FTC31
16Svastits Judit2000Vasas31
17Ludmán Eszter2000Gödöllői EAC21
18Mátó Gréta1999ARAK UP Akadémia21

Leány 1500m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Erdélyi Katinka2000Győri Atlétikai Club334
2Németh Eszter1999Gödöllői EAC194
3Elek Zita Sára1999Szekszárdi Sportközpont Nkft.182
4Stefkó Boglárka1999Gödöllői EAC184
5Józsa Dorina2000FTC173
6Hegedűs Luciána Liza2000ARAK UP Akadémia142
7Hornyák Anna Mária2000Bp. Honvéd SE102
8Pavuk Tíra1999Békéscsabai AC91
9Hir Csenge Karola1999ZALASZÁM-ZAC82
10Csepeli Angéla2000Favorit AC82
11Mógor Boglárka1999Bp. Honvéd SE71
12Finta Sára Katalin1999Ikarus BSE51
13Máté Anna1999Kaposvári AC41
14Kocsis Kata2000AC Bonyhád41
15Nagy Julianna2000Margitszigeti AC31
16Punk Adrienn2000ARAK UP Akadémia11

Leány 3000m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Pavuk Tíra1999Békéscsabai AC364
2Hornyák Anna Mária2000Bp. Honvéd SE193
3Mógor Boglárka1999Bp. Honvéd SE142
4Hegedűs Luciána Liza2000ARAK UP Akadémia142
5Vékony Vanda1999Budaörsi DSE142
6Csepeli Angéla2000Favorit AC123
7Hir Csenge Karola1999ZALASZÁM-ZAC92
8Elek Zita Sára1999Szekszárdi Sportközpont Nkft.61
9Máté Anna1999Kaposvári AC31
10Laczkó Szabina Blanka1999Tornádó SE31
11Bánhidi Eszter2000Bp. Honvéd SE21
12Strijk Johanna Mária2000DOVASE11
13Laczkó Rozina Luca2000Tornádó SE11

Leány 100m (60m) gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Varga Eszter2000Haladás VSE193
2Csernyánszky Flóra1999Gödöllői EAC194
3Furulyás Lili Fruzsina2000UTE182
4Licht Vivien Rebeka2000Ikarus BSE163
5Kovács Marianna2000MMAC152
6Mátó Sára2000ARAK UP Akadémia142
7Kovács Kitti Barbara2000DSC-SI102
8Sztrehárszky Katinka1999Bp. Honvéd SE102
9Lór Anna1999KARC92
10Mórocz Boglárka2000MAFC82
11Szerb Katalin2000Favorit AC62
12Csetényi Eszter2000ARAK UP Akadémia51
13Kareczki Réka1999Reménység Vác51
14Tóth Rebeka1999UTE51
15Otterbein Laura2000Psn Zrt51
16Manninger Borka2000Reménység Vác41
17Zádeczki Luca2000MVSI21

Leány 400m gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szerb Katalin2000Favorit AC294
2Csernyánszky Sára2000Gödöllői EAC214
3Almási Fanni Kata1999UTE162
4Tóth Rebeka1999UTE162
5Faragó Tímea2000KARC144
6Csetényi Eszter2000ARAK UP Akadémia112
7Szabó Boróka1999Favorit AC112
8Almási Nikolett2000KARC103
9Varga Eszter2000Haladás VSE91
10Tómács Renáta2000Egri Sportiskola SE71
11Tar Nóra2000HÓDIÁK61
12Nagy Emese2000Egri Sportiskola SE62
13Mandeville Dominika2000Vasas41
14Ludányi Virág1999Ikarus BSE42
15Losonczi Emese2000FTC41
16Frei Dalma2000Gödöllői EAC31
17Tóth Fruzsina2000Vasas21

Leány 2000m akadály

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kocsis Kata2000AC Bonyhád213
2Mógor Boglárka1999Bp. Honvéd SE182
3Ludmán Eszter2000Gödöllői EAC122
4Pavuk Tíra1999Békéscsabai AC91
5Strijk Johanna Mária2000DOVASE61
6Németh Eszter1999Gödöllői EAC51
7Bauer Hanna2000Győri Atlétikai Club41

Leány Magasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kriszt Katalin Viktória1999Gödöllői EAC273
2Virók Erna Sára2000Ikarus BSE274
3Katona Kitti1999AC Bonyhád274
4Fekete Fanni2000Reménység Vác264
5Mórocz Boglárka2000MAFC204
6Otterbein Laura2000Psn Zrt122
7Manninger Borka2000Reménység Vác123
8Kardos Orsolya1999Vasas91
9Hajnal Szabina2000DSC-SI82
10Szőke Anett2000ZALASZÁM-ZAC62
11Kareczki Réka1999Reménység Vác51
12Szépe Flóra2000ARAK UP Akadémia41
13van Doremalen Dóra1999FTC31
14Egervári Kornélia2000III. kerület TVE31
15Perge Júlia2000Egri Sportiskola SE21

Leány Rúdugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Klekner Hanga Csenge1999DSC-SI344
2Schvara Anna1999AC Bonyhád304
3Girán Laura2000DSC-SI244
4Braun Barbara2000Békéscsabai AC203
5Horváth Dorottya2000Gödöllői EAC194
6Döme Adél2000Békéscsabai AC153
7Kondrák Réka Anna2000Gödöllői EAC142
8Bánhegyi Anna2000Ikarus BSE82
9Lehota Lili1999ARAK UP Akadémia41
10Solt Eszter2000KSI SE31
11Ackermann Anita2000ARAK UP Akadémia21
12Egervári Kornélia2000III. kerület TVE11
13Szatmári Anna Katalin2000Békéscsabai AC11

Leány Távolugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Farkas Petra Beáta1999UTE273
2Fekete Fanni2000Reménység Vác254
3Virók Erna Sára2000Ikarus BSE243
4Zádeczki Luca2000MVSI133
5Lipták Aliz2000KSI SE122
6Knipfer Zsófia1999Szolnoki SC-SI112
7Veres Bernadett1999UTE82
8Gődény Pálma2000FTC82
9Nagy Alexandra1999Szolnoki SC-SI82
10Kovács Kitti Barbara2000DSC-SI82
11Tóth Rebeka1999UTE71
12Mátó Sára2000ARAK UP Akadémia61
13Bársony Rozina2000Egri Sportiskola SE61
14Otterbein Laura2000Psn Zrt61
15Knipfer Ágnes2000Szolnoki SC-SI52
16Széki Petra Diána1999NYSC51
17Kareczki Réka1999Reménység Vác41
18Püski Lilla2000Békéscsabai AC31
19Varga Eszter2000Haladás VSE31
20Mórocz Boglárka2000MAFC31
21Váradi Viktória1999Bp. Honvéd SE21
22Váczi Kamilla2000Gödöllői EAC21
23Lór Anna1999KARC21
24Berényi Flóra Kata2000Békéscsabai AC11

Leány Hármasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kühne Gréta2000UTE304
2Váczi Kamilla2000Gödöllői EAC254
3Széki Petra Diána1999NYSC184
4Csincsi Barbara2000ARAK UP Akadémia183
5Kerék Kata1999ARAK UP Akadémia143
6Knipfer Zsófia1999Szolnoki SC-SI142
7Lipták Aliz2000KSI SE91
8Mórocz Boglárka2000MAFC92
9Szépe Flóra2000ARAK UP Akadémia82
10Zádeczki Luca2000MVSI71
11Veres Csilla Zsófia2000UTE43
12Prekli Dalma1999UTE31
13Katona Kitti1999AC Bonyhád21
14Tavasi Tamara1999UTE21

Leány Súlylökés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szatló Nóra2000Ikarus BSE364
2Monoki Katalin1999Reménység Vác284
3Takács Dóra1999ZALASZÁM-ZAC284
4Lór Anna1999KARC234
5Azumah Felícia1999BSC204
6Kareczki Réka1999Reménység Vác143
7Rózsa Boglárka2000Reménység Vác144
8Szabó Anett2000Dobó SE82
9Faragó Dominika1999DSC-SI72
10Fábián Eszter1999Győri Atlétikai Club62
11Szigeti Evelin2000Haladás VSE41
12Zsoldos Viktória2000ZALASZÁM-ZAC42
13Nagy Ágnes1999HÓDIÁK31
14Nagy Márta2000Győri Atlétikai Club31
15Katos Boglárka1999Mohácsi TE21
16Németh Zsanett2000Dobó SE21
17Pinhasov Mirjam2000NYSC11
18Zsiga Kinga2000NYSC11
19Ádám Dorka2000Albertirsai SE11

Leány Diszkoszvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Takács Dóra1999ZALASZÁM-ZAC364
2Szabó Anett2000Dobó SE264
3Monoki Katalin1999Reménység Vác254
4Zsiga Kinga2000NYSC233
5Azumah Felícia1999BSC214
6Németh Zsanett2000Dobó SE174
7Zsoldos Viktória2000ZALASZÁM-ZAC102
8Kovács Noémi Zsuzsann1999NYSC62
9Pinhasov Mirjam2000NYSC32
10Fábián Eszter1999Győri Atlétikai Club32
11Nagy Ágnes1999HÓDIÁK21
12Illés Zsófia2000AC Bonyhád21
13Katos Boglárka1999Mohácsi TE11
14Horváth Sára1999ZALASZÁM-ZAC11

Leány Kalapácsvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Németh Zsanett2000Dobó SE364
2Szabó Anett2000Dobó SE274
3Csáky Janka1999KARC224
4Csernyik Dzsenifer2000Vitalitás SE204
5Marton Nóra Lili2000ARAK UP Akadémia184
6Csébi Fruzsina1999Pápai AC162
7Milfai Viktória1999Dobó SE134
8Szigeti Evelin2000Haladás VSE82
9Kormány Réka2000Vitalitás SE63
10Dudok Diána2000Vitalitás SE31
11Király Barbara2000Pápai AC22

Leány Gerelyhajítás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szilágyi Petra2000Békési DAC274
2Bóbis Dorina1999Reménység Vác233
3Schmölcz Mirtill2000TSC-Geotech213
4Máté Fanni Szabina1999Szekszárdi Sportközpont Nkft.203
5Nagyszokolyai Flóra2000Győri Atlétikai Club204
6Lór Anna1999KARC173
7Faragó Dominika1999DSC-SI144
8Tóth Laura1999Egri Sportiskola SE132
9Kareczki Réka1999Reménység Vác133
10Fábián Eszter1999Győri Atlétikai Club103
11Otterbein Laura2000Psn Zrt51
12Mátó Sára2000ARAK UP Akadémia51
13Mórocz Boglárka2000MAFC51
14Kosik Kira2000Reménység Vác41
15Frei Dalma2000Gödöllői EAC31
16Ádám Dorka2000Albertirsai SE32

Leány Gyaloglás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Dimanopulosz Daphne1999Bp. Honvéd SE364
2Komoróczy Laura Petronella1999Bp. Honvéd SE274
3Hornyák Anna Mária2000Bp. Honvéd SE274
4Szabó Réka2000Békéscsabai AC173
5Tatay Kata Tünde1999Bp. Honvéd SE123
6Balogh Bianka1999Hunyadi DSE102
7Szilágyi Emma2000Békési DAC62
8Portisch Lilla2000Hunyadi DSE51
Back to Top

Közösségi oldalaink:




© 2019 Magyar Atlétikai Szövetség.
Minden jog fenntartva.