Atlétikai Ifjúsági Magyar Liga 2019



Fiú 100m (60m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Halász Kristóf2002DSC-SI91
2Klinkó Barnabás2003BHSE71
3Sipos Rajmund Kristóf2002Győri Atlétikai Club61
4Csóti Dániel2002Ócsa SE51
5Iberhardt Bence2003DOVASE41
6Csornai János2003ARAK UP Akadémia31
7Bíró Dávid2002DOVASE21
8Kiss Máté2002Horn-Bercsényi DSE11

Fiú 200m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Révfalvi Tibor2002BHSE91
2Bánóczy Árpád Nimród2002Vasas91
3Normann Márton2002GEAC82
4Ecker Dávid2003Haladás VSE71
5Molnár Attila2002SVSE71
6Farkas Bence2002DOVASE61
7Vágvölgyi Csaba Rezső2002FTC51
8Halász Kristóf2002DSC-SI51
9Tóth Gábor2002GEAC41
10Csahóczi Csanád2002Keszthely VDSE41
11Pető András2003ZALASZÁM-ZAC31
12Csornai János2003ARAK UP Akadémia31
13Berek András2002FTC21
14Sipos Rajmund Kristóf2002Győri Atlétikai Club21
15Kaposi Márton2002GEAC11

Fiú 400m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Csahóczi Csanád2002Keszthely VDSE253
2Tóth Gábor2002GEAC102
3Bakó Martin Attila2003Csepeli DAC102
4Molnár Attila2002SVSE91
5Steigerwald Ernő2002Békéscsabai AC71
6Normann Márton2002GEAC61
7Galántai Bence2002TSC-Geotech62
8Juhász Roland2003Dunakeszi VSE62
9Bánóczy Árpád Nimród2002Vasas61
10Nadj Levente László2003Békéscsabai AC51
11Levron Antoine2003Margitszigeti AC51
12Soos Levente2003GEAC41
13Palicsek Botond2002KSI SE41
14Veres Andrei200221
15Kaposi Márton2002GEAC21
16Pető András2003ZALASZÁM-ZAC21
17Perge Attila2002Egri Sportiskola SE11
18Tóvári Levente2002Dunakeszi VSE11

Fiú 800m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Németh Mihály Márk2003Haladás VSE91
2Pintér-Horváth Mátyás2003Győri Atlétikai Club91
3Molnár András Barnabás2003GEAC71
4Sali Dávid2002Budaörsi DSE71
5Figerl Boldizsár2003Pápai AC61
6Edvy András2002VEDAC61
7Kreicz Máté2002GEAC51
8Sós Barnabás2002DSC-SI51
9Makovinyi Attila2003GYAK41
10Schein Péter2002Miskolci Sportiskola31
11Kovács Máté2002Békéscsabai AC21
12Markó Péter Dániel2002Győri Atlétikai Club11

Fiú 1500m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Marx Balázs2002Győri Atlétikai Club193
2Sós Barnabás2002DSC-SI162
3Zsetnyai Ákos2002SVSE162
4Szinte Bálint2003Reménység Vác143
5Biros Benedek2002Győri Atlétikai Club92
6Pataki Péter Attila2002BHSE82
7Makovinyi Attila2003GYAK51
8Pintér-Horváth Mátyás2003Győri Atlétikai Club51
9Papp Máté2002Gyulasport Nonprofit Kft.41
10Marx Bálint2002Győri Atlétikai Club41
11Molnár András Barnabás2003GEAC31
12Farkas Balázs András2002Miskolci Sportiskola21
13Molnár Balázs2002Gyulasport Nonprofit Kft.21
14Tóth Szilveszter Dominik2003KARC21
15Juhász Patrik2002GYAK11
16Hegedűs Kristóf2003TSC-Geotech11

Fiú 3000m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Zsetnyai Ákos2002SVSE182
2Szabó Ádám2003Békéscsabai AC71
3Marx Balázs2002Győri Atlétikai Club71
4Tentea Darius200361
5Molnár Balázs2002Gyulasport Nonprofit Kft.61
6Oszlánczi Ádám2002Ikarus BSE51
7Marx Bálint2002Győri Atlétikai Club51
8Takács Bertalan Máté2002Ikarus BSE41
9Biros Benedek2002Győri Atlétikai Club41
10Gyarmati Áron Csaba2002Ikarus BSE31
11Tóth Márton2003SVSE31
12Tóth Szilveszter Dominik2003KARC21
13Szőke-Kiss Jácint2003GEAC11

Fiú 110m (60m) gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Nagy Richárd2002BHSE142
2Polyák Zoltán2003Ikarus BSE132
3Gálpál Zsombor2003Ikarus BSE102
4Almási Olivér2002Dunakeszi VSE91
5Palicsek Botond2002KSI SE61
6Kalmár Bence2003Soproni AC61
7Petz Dávid2002Egri Sportiskola SE41
8Sipos Boldizsár2002KSI SE31
9Pető András2003ZALASZÁM-ZAC31
10Lakatos András2003ARAK UP Akadémia21
11Perge Attila2002Egri Sportiskola SE11

Fiú 400m gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Bánóczy Árpád Nimród2002Vasas91
2Perge Attila2002Egri Sportiskola SE71
3Kapusi Barnabás2002Vasas61
4Bakó Martin Attila2003Csepeli DAC51
5Pető András2003ZALASZÁM-ZAC41
6Galántai Bence2002TSC-Geotech31
7Péntek Kristóf Pál2002Dunakeszi VSE21
8Pauer Patrik2002SVSE11

Fiú 2000 méter akadály

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Takács Bertalan Máté2002Ikarus BSE122
2Tóth Márton2003SVSE91
3Szőke-Kiss Jácint2003GEAC91
4Oszlánczi Ádám2002Ikarus BSE92
5Horváth Barnabás2002Kaposvári AC71
6Gyarmati Áron Csaba2002Ikarus BSE72
7Marx Bálint2002Győri Atlétikai Club61
8Stiegelmayer András2003DSC-SI61

Fiú Magasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Smelka Dániel2002FTC152
2Guth Mátyás2003Ikarus BSE112
3Palicsek Botond2002KSI SE92
4Hodossy-Takács Sámuel2002DSC-SI91
5Török Gergely2002Miskolci Sportiskola71
6Tóth Máté András2003Veresegyház VSK62
7Zuber Marcell2003FTC41
8Soos Levente2003GEAC41
9Darida Levente2003VEDAC31
10Kovács Benedek2002REAC SI SE31
11Berta Barnabás2002Reménység Vác21
12Hellenpárt Gábor2003FTC11

Fiú Rúdugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Nagy Marcell2002MTK Budapest182
2Bánovics József2003GEAC132
3Vári Péter2002MTK Budapest102
4Böndör Márton2002AC Bonyhád71
5Bánházi Botond2003Ikarus BSE61
6Bánovics Károly2003GEAC52
7Ladányi Viktor2003GEAC52
8Krámer Péter2003Ikarus BSE52
9Lakatos András2003ARAK UP Akadémia41

Fiú Távolugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Pintér Erik2002Miskolci Sportiskola91
2Hodossy-Takács Sámuel2002DSC-SI71
3Antal Bálint2002KSI SE61
4Smelka Dániel2002FTC51
5Nadj Levente László2003Békéscsabai AC41
6Rivasz Martin2002Mezőtúri AC31
7Papp Tamás2002Ócsa SE21
8Monoki Benjamin2003Miskolci Sportiskola11

Fiú Hármasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Muszka-Kalló Péter2002ARAK UP Akadémia132
2Láng Tamás Róbert2003KSI SE91
3Rivasz Martin2002Mezőtúri AC91
4Gönczy Donát2003Albertirsai SE82
5Monoki Benjamin2003Miskolci Sportiskola71
6Berta Barnabás2002Reménység Vác61
7Vincellér Martin2002ARAK UP Akadémia51
8Csetényi Zsolt2003ARAK UP Akadémia41
9Csúri Bence2003FTC21
10Ternák Tamás2003Mezőtúri AC11

Fiú Súlylökés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Horváth Márk2003Győri Atlétikai Club132
2Tóth Patrik2003Győri Atlétikai Club122
3Gábor Tamás2002SZVSE91
4Méhes Krisztián2002Dobó SE71
5Laczkó Márk2002BEAC61
6Strigencz Zalán2002Tamási TAM - BAU AC61
7Buzsáki Bence Benedek2002BEAC51
8Gábor Levente2002SZVSE31
9Katavics Balázs2002Dobó SE21
10Czabán Áron2003NYSC11

Fiú Diszkoszvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Strigencz Zalán2002Tamási TAM - BAU AC182
2Katavics Balázs2002Dobó SE82
3Czabán Áron2003NYSC82
4Gábor Tamás2002SZVSE71
5Csontos Márton2002BSC71
6Viszkeleti Vencel2003Dobó SE72
7Gábor Levente2002SZVSE61
8Méhes Krisztián2002Dobó SE51
9Rédecsi Roland2003Győri Atlétikai Club52
10Csizmadia Zsombor2002VEDAC21
11Illés Dorián2003Tamási TAM - BAU AC11

Fiú Kalapácsvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Katavics Balázs2002Dobó SE162
2Sztupák László2002Pápai AC162
3Viszkeleti Vencel2003Dobó SE112
4Méhes Krisztián2002Dobó SE61
5Petróczy András2002Dobó SE62
6Lipők Dávid2002Tamási TAM - BAU AC51
7Gábor Tamás2002SZVSE41
8Kovács Levente2003Dobó SE42
9Gellén Richárd2002Dobó SE31
10Németh Bence Boldizsár2002Tamási TAM - BAU AC21
11Németh Levente Gergő2003Dobó SE11

Fiú Gerelyhajítás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kiss Gergő2002Reménység Vác122
2Mihajlovic Alex2002GEAC91
3Gálpál Zsombor2003Ikarus BSE91
4Bágyi Viktor2003Albertirsai SE92
5Lukács Gergő2002Reménység Vác71
6Nagy Zsombor2002Ikarus BSE61
7Dányi Péter2003Ikarus BSE41
8Menyhárt Márk László2002GEAC21
9Svorenj Gergő2003FTC11

Fiú Gyaloglás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Bánk Leon2003Miskolci Sportiskola91

Leány 100m (60m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Skriván Bíbor2003BHSE91
2Mohai Regina2003ARAK UP Akadémia71
3Simon Virág2002Horn-Bercsényi DSE61
4Gimesi Kata2003ARAK UP Akadémia51
5Tóth Anna2003Miskolci Sportiskola41
6Nagy Vanessza Noémi2003BHSE31
7Csáki Eszter2003Miskolci Sportiskola21
8Vadkerti Lili2002Egri Sportiskola SE11

Leány 200m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Bognár Anna2003BHSE91
2Kőszegi Míra2002Budafoki MTE91
3Hóbor Leticia Lilla2002MAFC71
4Mohai Regina2003ARAK UP Akadémia71
5Bajnóczi Sára2003ZALASZÁM-ZAC61
6Simon Virág2002Horn-Bercsényi DSE61
7Szűcs Dóra Zita2002FTC51
8Dávid Anna2002DSC-SI51
9Vadkerti Lili2002Egri Sportiskola SE41
10Dobi Larina Adrienn2003Ikarus BSE41
11Ivancsó Adrienn Mónika2002Csepeli DAC31
12Decker Szonja2002Vasas31
13Csonka Dorina2003ZALASZÁM-ZAC21
14Dobránszky Laura Lola2002GEAC21
15Kassai Boglárka2002FTC11
16Hadnagy Zsóka2002SVSE11

Leány 400m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Simon Virág2002Horn-Bercsényi DSE182
2Dobi Larina Adrienn2003Ikarus BSE142
3Vajda Virág2003Ikarus BSE122
4Szűcs Dóra Zita2002FTC123
5Hornyik Anna2003BEAC123
6Gajdos Dominika Liliána2003Ikarus BSE102
7Dávid Anna2002DSC-SI91
8Muszil Ágnes2003ZALASZÁM-ZAC82
9K. Szabó Gabriella2002DSC-SI61
10Szécsényi Anna Míra2002Ikarus BSE31
11Hadnagy Zsóka2002SVSE31
12Tóth Nikolett2003CVSE21
13Makovnyik Krisztina2002Eötvös DSE11
14Chirila Adina200311
15Berzsenyi Kata2003SVSE11

Leány 800m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Koncz Kata2003SVSE91
2K. Szabó Gabriella2002DSC-SI91
3Kirsch Natália2003SVSE71
4Kovács Anna2003Haladás VSE72
5Gajdos Dominika Liliána2003Ikarus BSE71
6Kovács Zsófia2003BHSE61
7Sabjanics Zorka2003ZALASZÁM-ZAC51
8Muszil Ágnes2003ZALASZÁM-ZAC51
9Szőke-Kiss Anna2002Ikarus BSE41
10Tóth Nikolett2003CVSE31
11Néda Júlia2002UTE21

Leány 1500m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Varga Gréta Barbara2003SVSE182
2Zatykó Luca2002Győri Atlétikai Club152
3Majsa Nikolett2002Győri Atlétikai Club132
4László Dóra2002Győri Atlétikai Club112
5Néda Júlia2002UTE71
6Kovács Zsófia2003BHSE71
7Mag Viktória2003Salgótarjáni AC51
8Mag Fruzsina2003Salgótarjáni AC41
9Gecse Eszter2003JBDSE31
10Nagy Szilvia2003Salgótarjáni AC21

Leány 3000m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Varga Gréta Barbara2003SVSE162
2Zatykó Luca2002Győri Atlétikai Club122
3Mag Viktória2003Salgótarjáni AC91
4Urbán Zita2002Ikarus BSE71
5Szőke-Kiss Anna2002Ikarus BSE51
6Mag Fruzsina2003Salgótarjáni AC51
7Sigmond Sára2003SVSE41
8Schmölcz Sára2002TSC-Geotech31
9Farkas Dalma Franciska2003BHSE21

Leány 100m (60m) gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Tóth Anna2003Miskolci Sportiskola152
2Decker Szonja2002Vasas142
3Dobránszky Laura Lola2002GEAC112
4Szűcs Szabina2002KARC91
5Bognár Anna2003BHSE62
6Vadkerti Lili2002Egri Sportiskola SE41
7Hóbor Leticia Lilla2002MAFC42
8Borhy Anna Mária2002PSN Zrt.41
9Fedor Veronika2003Reménység Vác31
10Mester Orsolya2002Reménység Vác21
11Ledinszky Virág2003Vasas21

Leány 400m gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Mohai Regina2003ARAK UP Akadémia91
2Decker Szonja2002Vasas71
3Gombolai Nóra2003ARAK UP Akadémia61
4Hadnagy Zsóka2002SVSE51
5Berzsenyi Kata2003SVSE41

Leány 2000 méter akadály

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Sigmond Sára2003SVSE112
2Varga Gréta Barbara2003SVSE91
3Koncz Kata2003SVSE91
4Urbán Zita2002Ikarus BSE71
5Varga Eszter2002PSN Zrt.71
6Dragahicescu Alexandra200261
7Szőke-Kiss Anna2002Ikarus BSE41

Leány Magasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szűcs Szabina2002KARC162
2Barna Patrícia2003KARC152
3Bihari Emese2002FTC132
4Karkiss Léna2003FTC82
5Palotai Dorina2003KARC72
6Goschi Anna2002FTC51
7Kovácsi Anna Karina2002PSN Zrt.41
8Dancsó Dorottya2003AC Bonyhád31
9Mórocz Zsófia Liza2003Vasas31
10Meluzsin Melinda2003Ikarus BSE11
10Makó Luca2002Ikarus BSE11

Leány Rúdugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kulcsár Boglárka2002KSI SE182
2Hornácsik Gréta 2002MTK Budapest91
3Garamvölgyi Petra2003PSN Zrt.71
4Borhy Anna Mária2002PSN Zrt.61
5Hullán Zsófi Sarolta2003Ikarus BSE51
6Saás Dorka2003MTK Budapest41
7Kovács Petra2002MTK Budapest31
8Schmutzer Csilla Abigél2002GEAC21
9Kovács Johanna2002ARAK UP Akadémia11

Leány Távolugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szűcs Szabina2002KARC91
2Barna Patrícia2003KARC71
3Rácz Vivien2002DSC-SI61
4Gimesi Kata2003ARAK UP Akadémia51
5Szikossy Szilvia2003FTC41
6Czifra Lili Dóra2003HÓDIÁK SE31
7Bartha Lilla2003BHSE21
8Kareczki Petra2003Reménység Vác11

Leány Hármasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Radócz Viktória2002TSC-Geotech182
2Szabó Laura2002Keszthely VDSE122
3Záhonyi Bori2003Albertirsai SE92
4Kovács Dorina2002ARAK UP Akadémia82
5Goschi Anna2002FTC71
6Papp Dorina2002Miskolci Sportiskola61
7Hegyi Boglárka Gréta2003KARC31
8Magyar Nóra2003NYSC11

Leány Súlylökés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Berregi Bernadett2003BEAC142
2Losonczi Blanka2002SZVSE91
3Gálpál Zsófia2003Ikarus BSE71
4Kling Réka2003AC Bonyhád71
5Jeruska Petra2003Albertirsai SE61
6Hermann Gréta2002VEDAC61
7Garai Viktória2002Békéscsabai AC41
8Rácz Luca2002Szolnoki SC-SI31
9Wagner Kíra2003SZVSE21
10Péter-Szabó Sára2002SZVSE11

Leány Diszkoszvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Giczi Eszter2002Dobó SE182
2Varga Virág Dorina2002Dobó SE112
3Albert Blanka2003Dobó SE82
4Losonczi Blanka2002SZVSE71
5Péter-Szabó Sára2002SZVSE61
6Eszenyi Napsugár2002GEAC51
7Holacsek Vanda2002Szekszárdi Sportközpont NKft.51
8Zsiga Boglárka2003NYSC52
9Buús Borbála2002Dobó SE31
10Balassa Andrea2003Favorit AC31

Leány Kalapácsvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Giczi Eszter2002Dobó SE182
2Albert Blanka2003Dobó SE142
3Varga Virág Dorina2002Dobó SE102
4Vereszki Anna Léna2003Dunakeszi VSE82
5Csatári Dominika2002VEDAC61
6Buús Borbála2002Dobó SE61
7Szabó Vivien2003Dobó SE31

Leány Gerelyhajítás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Sári Pálma2002Egri Sportiskola SE142
2Eszenyi Napsugár2002GEAC91
3Garai Viktória2002Békéscsabai AC91
4Gulyás Johanna2002Szolnoki SC-SI61
5Ivancsó Adrienn Mónika2002Csepeli DAC61
6Nagy Viktória2002Szolnoki SC-SI51
7Gálpál Zsófia2003Ikarus BSE51
8Till Adél2002VEDAC52
9Baumgartner Vivien2002Győri Atlétikai Club41
10Zánkai Zsófia2003Ikarus BSE41
11Berczelly Réka2003Reménység Vác31
12Angyal Henrietta2002Csepeli DAC21
13Fábián Orsolya2002Győri Atlétikai Club11
14Tóth Lilla2003Ikarus BSE11

Leány Gyaloglás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Tamás Dorottya2003Miskolci Sportiskola91
2Molnár Boglárka2003Miskolci Sportiskola71
Back to Top

Közösségi oldalaink:




© 2019 Magyar Atlétikai Szövetség.
Minden jog fenntartva.