Atlétikai Magyar Szuper Liga 2019



Férfi 100m (60m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Boros Bence1996Szolnoki MÁV-SE404
2Kádasi Zalán1994BHSE324
3Máté Tamás1998BHSE212
4Szabó Dániel1997ARAK UP Akadémia192
5Szabó László1991FTC142
6Sipos János1991Szolnoki MÁV-SE132
7Pázmándi Dominik2000Szolnoki MÁV-SE121
8Dr. Osztrogonácz András1994BHSE113
9Bézsenyi Gergely Viktor1991GEAC102
10Farkas Bence2002DOVASE71
11Kiss Csaba1996Tiszaújvárosi SC53
12Wahl Zoltán2000Budafoki MTE41
13Eszes Dániel1999Dunakeszi VSE31
14Szeles Bálint1998Egri Sportiskola SE31
15Révfalvi Tibor2002BHSE21
15Gönczi Pál1991BHSE21
17Nagy Richárd2002BHSE21
18Ajide Dániel2000GEAC21
19Szigeti Csongor Barnabás1997VEDAC11

Férfi 200m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Boros Bence1996Szolnoki MÁV-SE555
2Bézsenyi Gergely Viktor1991GEAC274
3Dr. Osztrogonácz András1994BHSE235
4Szabó László1991FTC152
5Máté Tamás1998BHSE121
6Sipos János1991Szolnoki MÁV-SE122
7Kádasi Zalán1994BHSE103
8Szabó Dániel1997ARAK UP Akadémia91
9Boda Boldizsár1998Haladás VSE92
10Farkas Bence2002DOVASE81
11Wahl Zoltán2000Budafoki MTE61
12Soltész Dávid János1999Szolnoki MÁV-SE51
13Halász Kristóf2002DSC-SI51
14Baki Barnabás1999ZALASZÁM-ZAC52
15Gönczi Pál1991BHSE41
16Eszes Dániel1999Dunakeszi VSE32
17Enyingi Patrik Simon2001FTC31
18Orosz Bence Tamás1998BHSE21
19Vadászi Viktor Ákos2001VEDAC21
20Pócs Dominik Ádám2001Egri Sportiskola SE11
21Kovács Dániel1997FTC11
22Vecsey László2003Horn-Bercsényi DSE11

Férfi 400m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Molnár Attila2002SVSE253
2Boda Boldizsár1998Haladás VSE223
3Pozsgai Dániel1993FTC213
4Huller Dániel Gellért2001Dunakeszi VSE162
5Varga Lőrinc Mihály2000AC Bonyhád142
6Fekete Gábor1998FTC133
7Együd Máté1996TFSE122
8Koroknai Tibor1990DSC-SI101
9Csahóczi Csanád2002Keszthely VDSE92
10Tarlukács Ádám1993BHSE82
11Deák Nagy Marcell1992GEAC71
12Kemény Dávid1995Vasas42
13Steigerwald Ernő2002Békéscsabai AC31
14Ott Benjámin1998ZALASZÁM-ZAC31
15Takács Ákos1982GEAC31
16Tasi Tibor Dávid1996NYSC11
17Tóth Máté1997POSTÁS SE11
18Győri Balázs2000DSC-SI11

Férfi 800m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Vindics Balázs1994UTE564
2Kiss Gergő Xavér1995SVSE485
3Együd Máté1996TFSE335
4Pápai Márton1995GEAC254
5Vörös Márk1997HÓDIÁK SE194
6Kelemen Bence1995TFSE143
7Varga Lőrinc Mihály2000AC Bonyhád122
8Kazi Tamás1985FTC121
9Ott Benjámin1998ZALASZÁM-ZAC103
10Süli Richárd1998TFSE103
11Polyánki Bence1999BHSE51
12K. Nagy Tamás1998BHSE22
13Szabó Milán1998Vasas21
14Dr. Gutema Emánuel1986DSC-SI11
15Baráth Benjámin2000DSC-SI11

Férfi 1500m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Vörös Márk1997HÓDIÁK SE345
2Vindics Balázs1994UTE334
3Kiss Gergő Xavér1995SVSE314
4Pápai Márton1995GEAC203
5Szögi István Dániel1995SVSE183
6Kovács Marcell András1998BHSE142
7Chis Laviniu199781
8Ványi Tamás2000Budaörsi DSE72
9Lendvai András1998DSC-SI52
10Reguly Ábel1999DSC-SI52
11Gregor László1992Békéscsabai AC51
12Kelemen Bence1995TFSE41
13Süli Richárd1998TFSE42
14Dragusin Ionut Valentin199631
15Szinte Bálint2003Reménység Vác31
16Diószegi Dávid1998Békéscsabai AC31
17Józsa Bence1997BHSE21
18Ott Benjámin1998ZALASZÁM-ZAC21
19Szabó Milán1998Vasas11
20Dénes Mátyás1998Ikarus BSE11
21Jakab András2004DSC-SI11

Férfi 5000m (10000/3000m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kovács Benjámin Ádám1995BHSE293
2Kovács Marcell András1998BHSE243
3Fazekas Milán Gábor1993KARC143
4Molnár Ákos1991Vasas143
5Kovács Attila1996SZoESE132
6Farkas Dárius Ádám1991BEAC133
7Palkovits István2000KARC122
8Horváth György1985SZoESE123
9Jacsev Sámuel1998SZoESE72
10Szemerei Levente2000Szekszárdi Sportközpont NKft.71
10Gregor László1992Békéscsabai AC71
12Szögi István Dániel1995SVSE61
13Bácskai Bence2000BHSE53
14Honti Attila1989BHSE51
15Jenkei Péter1992Vasas41
16Kovács Balázs2000BHSE41
17Zsetnyai Ákos2002SVSE31
18Dénes Ervin1996Ikarus BSE21
19Diószegi Dávid1998Békéscsabai AC21

Férfi 110m (60m) gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szűcs Valdó1995ZALASZÁM-ZAC473
2Eszes Dániel1999Dunakeszi VSE384
3Lovistyék Bálint1999Dunakeszi VSE255
4Szeles Bálint1998Egri Sportiskola SE212
5Kalácska Áron2000Horn-Bercsényi DSE122
6Balogh Péter2001AC Bonyhád102
7Kemenes Ákos1996GEAC103
8Tano Leonardo1999Ikarus BSE51
9Bak Bálint1999Ikarus BSE41
10Kriszt Botond András1996GEAC21
11Bartalos Dávid1995Haladás VSE11

Férfi 400m gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Huller Dániel Gellért2001Dunakeszi VSE303
2Koroknai Tibor1990DSC-SI262
3Varga Dániel1997FTC243
4Bencsik Ádám1999Ikarus BSE183
5Perge Attila2002Egri Sportiskola SE174
6Lovistyék Bálint1999Dunakeszi VSE144
7Kemény Dávid1995Vasas102
8Csókás Nikolasz2000ARAK UP Akadémia71
9Kalácska Áron2000Horn-Bercsényi DSE31
10Bakó Martin Attila2003Csepeli DAC21
11Rontó Zsolt1995BHSE21

Férfi 3000m akadály

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Nick Márton1997SVSE234
2Lendvai András1998DSC-SI182
3Gregor László1992Békéscsabai AC162
4Diószegi Dávid1998Békéscsabai AC163
5Kovács Balázs2000BHSE132
6Dénes Ervin1996Ikarus BSE132
7Szemerei Levente2000Szekszárdi Sportközpont NKft.101
8Deák Bence Roland2001Győri Atlétikai Club93
9Felber Balázs2001SVSE51
10Dénes Mátyás1998Ikarus BSE41
11Matkó Csaba1993GEAC21
12Marczika András Béla2001Csömöri Sport Kft.21

Férfi Magasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Jankovics Dániel János1995BSC324
2Horváth Csaba Benjamin1997Ikarus BSE294
3Bándli Olivér1995BHSE233
4Hodossy-Takács Sámuel2002DSC-SI193
5Sántik Dávid1994VEDAC183
6Agárdi Péter1998BHSE162
7Bakosi Péter1993NYSC141
8Abdul Kevin Kristóf1999FTC123
9Angyal Balázs1999Szekszárdi Sportközpont NKft.83
10Horváth Koppány2000MMAC61
11Abrudan Luca200051
12Németh Mátyás2001Szekszárdi Sportközpont NKft.41
13Kiraly Balint200141
14Kótai Gábor1990Haladás VSE31
15Kovács Benedek2002REAC SI SE31
16Márton Ferenc2001AC Bonyhád21
17Smelka Károly Richárd2001FTC21
18Hasegan Claudiu199821
19Deutsch Domonkos1998MTK Budapest21
20Zelena Zalán1995MTK Budapest11
21Matos Dániel2000AC Bonyhád11
22Guth Mátyás2003Ikarus BSE11
23Raffai Péter1996TFSE11

Férfi Rúdugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kéri Tamás1993Ikarus BSE375
2Simonváros Csanád1999GEAC323
3Böndör Dániel1998AC Bonyhád324
4Mihály Ádám Bence2001GEAC184
5Böndör Márton2002AC Bonyhád163
6Barcsay Csanád Ákos1997TFSE163
7Nagy Marcell2002MTK Budapest143
8Bánovics József2003GEAC62
9Bánházi Botond2003Ikarus BSE62
10Scheidler Dávid2002AC Bonyhád62
11Szamosi András1999GEAC42
12Raffai Péter1996TFSE32
13Vári Péter2002MTK Budapest11
13Bánovics Károly2003GEAC11

Férfi Távolugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szabó László1991FTC605
2Pázmándi Dominik2000Szolnoki MÁV-SE495
3Galambos Tibor1991FTC304
4Pap Kristóf1998Haladás VSE213
5Bánhidi Bence1989FTC164
6Gerics Roland2001TSC-Geotech154
7Fedor Benjámin1998TSC-Geotech113
8Varga Péter Balázs1999NYSC102
9Salamon András2000TSC-Geotech82
10Pethő Márton2000Haladás VSE52
11Pál Robin1991NYSC51
12Mohácsi Soma Márton1994KARC32
13Kállai Balázs Zsolt2000BHSE21
14Nagy Milán2001Szolnoki MÁV-SE11

Férfi Hármasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1László Dávid1992Haladás VSE384
2Pál Robin1991NYSC334
3Galambos Tibor1991FTC283
4Prekli Zoltán1991FTC255
5Pap Kristóf1998Haladás VSE152
6Szenderffy Dániel1999Dunakeszi VSE143
7Bartalos Dávid1995Haladás VSE103
8Bánhidi Bence1989FTC82
9Gerics Roland2001TSC-Geotech82
10Ötvös Mihály2000Vasas62
11Fejes Karsa2001KSI SE41
12Böröndy Hunor1993KARC42
13Lapite Rajmund1996FTC21
14Rivasz Martin2002Mezőtúri AC11

Férfi Súlylökés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Detrik Balázs1995Ikarus BSE455
2Kerekes László1992NYSC335
3Kürthy Lajos Imre1986Mohácsi TE224
4Fischer Márk1999Ikarus BSE225
5Rakovszky Tibor István1994Maximus SE193
6Kovács László2000Ikarus BSE184
7Fekete István2001KARC133
8Kapitány Kristóf2000Mohácsi TE63
9Halász Bence1997Dobó SE42
10Tóth Balázs2000NYSC22
11Varga Zsolt Csaba1972PVSK21
12Szőllősi István1995Reménység Vác21
13Káplár János1994NYSC21

Férfi Diszkoszvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szikszai Róbert1994NYSC595
2Káplár János1994NYSC365
3Halász Bence1997Dobó SE264
4Kővágó Zoltán1979Szolnoki Honvéd232
5Huszák János1992FTC192
6Gulyás Norbert1983BSC175
7Szebegyinszki Richárd1998Békéscsabai AC102
8Rába Dániel1998Dobó SE84
9Mozsdényi Dávid1986VEDAC72
10Kürthy Lajos Imre1986Mohácsi TE73
11Varga Donát2000Dobó SE52
12Czeller Gábor Sándor1999VEDAC52
13Aczél Norbert1997ZALASZÁM-ZAC11

Férfi Kalapácsvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Halász Bence1997Dobó SE755
2Rába Dániel1998Dobó SE465
3Pásztor Bence1995ARAK UP Akadémia434
4Hudi Ákos1991Dobó SE435
5Varga Balázs1998Dobó SE245
6Varga Donát2000Dobó SE225
7Nagy Gergely1991Pápai AC185
8Pars Krisztián1982Dobó SE131
9Czeller Gábor Sándor1999VEDAC73
10Fábián Zoltán1969Haladás VSE22
11Doma Benedek2001Dobó SE11

Férfi Gerelyhajítás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Rivasz-Tóth Norbert1996Szolnoki MÁV-SE393
2Rab Attila1994Ikarus BSE264
3Jancsik Tamás2001MTK Budapest194
4Schmölcz Márk Xavér1997TSC-Geotech172
5Gál Mihály1994Szolnoki MÁV-SE133
6Petz Barnabás1997MTK Budapest122
7Kovács Noel1999Ikarus BSE103
8Bašić Bartul199591
9Török Krisztián1987VEDAC31
10Járvás Máté Tamás2001UTE22
11Hortobágyi János1991Békési DAC21

Férfi Gyaloglás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Venyercsán Bence Barnabás1996BHSE313
2Bagdány Tomasz1995TSC-Geotech273
3Tóth Norbert2001Hunyadi DSE183
4Burger Donát1997TSC-Geotech143
5Srp Miklós Domonkos1993BHSE91
6Nyerges Balázs István2001Hunyadi DSE72
7Gál Vencel Levente2001Miskolci Sportiskola52
8Varga Dávid2001Miskolci Sportiskola32
9Gonda Levente2003BHSE31
9Papp Ferenc1981SZVSE31
11Kovács András1966BHSE21
12Varga Máté Ferenc2002Hunyadi DSE21
13Soltész Benjamin2000Hunyadi DSE11

Férfi Összetett (Hárompróba)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Tóth Zsombor1998GEAC173
2Szamosi András1999GEAC122
3Kriszt Botond András1996GEAC122
4Szabó László1991FTC111
5Gábris Dávid1999KSI SE102
6Galambos Tibor1991FTC91
7Raffai Péter1996TFSE71
8Tamási Ottó Ferenc1994KARC72
9Berek András2002FTC61
10Mercz Kevin1999AC Bonyhád61
11Kemenes Ákos1996GEAC62
12Szász Bence1993FTC41
13Varga Bercel2001KSI SE11

Női 100m (60m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Takács Boglárka2001ARAK UP Akadémia363
2Csóti Jusztina1998BHSE345
3Kozák Luca1996DSC-SI323
4Kaptur Éva1987BHSE243
5Sorok Klaudia1998Horn-Bercsényi DSE222
6Furulyás Lili Fruzsina2000Pegazus Atlétika214
7Hajdú Lotti1998Szolnoki MÁV-SE174
8Farkas Petra Beáta1999BHSE132
9Dr. Nguyen Anasztázia1993MTK Budapest121
10Kerekes Gréta1992DSC-SI101
11Kéri Bettina1997SVSE94
12Schmelcz Vivien Fanny1992BHSE82
13Skriván Bíbor2003BHSE51
14Kőszegi Míra2002Budafoki MTE31
15Pótha Johanna2000GEAC11
16Göblyös Csenge2001DOVASE11

Női 200m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Nádházy Evelin1995GEAC313
2Csóti Jusztina1998BHSE314
3Takács Boglárka2001ARAK UP Akadémia252
4Hajdú Lotti1998Szolnoki MÁV-SE194
5Kőszegi Míra2002Budafoki MTE142
6Kéri Bettina1997SVSE133
7Furulyás Lili Fruzsina2000Pegazus Atlétika112
8Turcsik Katalin1981BHSE113
9Sorok Klaudia1998Horn-Bercsényi DSE81
10Molnár Janka2001Budafoki MTE81
11Kozák Luca1996DSC-SI71
12Kaptur Éva1987BHSE71
13Simon Virág2002Horn-Bercsényi DSE72
14Sipos Borbála1999KSI SE61
15Nagy Vanessza Noémi2003BHSE51
16Szűcs Bianka2004Budaörsi DSE51
17Fekete Júlia2005VEDAC41
18Nagy Júlia2001Egri Sportiskola SE31
19Víg Zsanett2000Eötvös DSE21
20Berzsenyi Kata2003SVSE21
21Mátó Sára2000ARAK UP Akadémia21
22Hager Rita2001KARC11
23Széll Gyöngyi1991BEAC11
24Szigeti Beatrix1999VEDAC11

Női 400m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Nádházy Evelin1995GEAC504
2Répássy Hanna2001Horn-Bercsényi DSE223
3Molnár Janka2001Budafoki MTE212
4Széll Gyöngyi1991BEAC205
5Zsiga Mónika1996ARAK UP Akadémia132
6Simon Virág2002Horn-Bercsényi DSE112
7Tóth Rebeka1999UTE112
8Bartha - Kéri Bianka1994SVSE91
9Kaptur Éva1987BHSE81
10Kőszegi Míra2002Budafoki MTE81
11Tichov Fruzsina1999BHSE62
12Ferencz Anna1997TFSE61
13Mátó Sára2000ARAK UP Akadémia61
14Tóth Laura2004POSTÁS SE52
15Szűcs Dóra Zita2002FTC51
16Rédling Renáta2005VEDAC41
17Víg Zsanett2000Eötvös DSE31
18Együd Luca1998TFSE32
19Gajdos Dominika Liliána2003Ikarus BSE31
20Utasi Alexa Éva2004POSTÁS SE21
21Dávid Anna2002DSC-SI11

Női 800m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Ferencz Anna1997TFSE334
2Kószás Kriszta1994TSC-Geotech233
3Bartha - Kéri Bianka1994SVSE212
4Bányai Petra1999SVSE204
5Heffner Hédi2001BEAC193
6Wagner-Gyürkés Viktória1992Ikarus BSE121
7Babinyecz Anna2005Csepeli DAC102
8Gajdos Dominika Liliána2003Ikarus BSE102
9Göncz Anna1997SVSE84
10Kocsis Kata2000AC Bonyhád72
11Erdélyi Katinka2000Győri Atlétikai Club61
12Járay-Venter Melinda1978Haladás VSE41
13Utasi Alexa Éva2004POSTÁS SE41
14Perjés Fanni1993BEAC41
15Kirsch Natália2003SVSE31
16Tóth Laura2004POSTÁS SE31
17Wochna Eszter1999TFSE21
18Nemes Rita1989Miskolci Sportiskola21
19K. Szabó Gabriella2002DSC-SI21
20Mihály Réka1996Békéscsabai AC11
21Muszil Ágnes2003ZALASZÁM-ZAC11

Női 1500m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kószás Kriszta1994TSC-Geotech263
2Böhm Lilla1994BHSE233
3Wagner-Gyürkés Viktória1992Ikarus BSE131
4Varga Gréta Barbara2003SVSE122
5Kirsch Natália2003SVSE122
6Prisecaru Claudia1997111
7Jenna Wyns1993111
8Bányai Petra1999SVSE114
9Heffner Hédi2001BEAC92
10Véber Cintia2001BHSE72
11Kocsis Kata2000AC Bonyhád71
12Ladányi Fruzsina1997SVSE61
13Novák Natália1998Békéscsabai AC61
14K. Szabó Gabriella2002DSC-SI51
15Mógor Boglárka1999BHSE41
16Biacsi Bernadett1985SZVSE41
17Lendvai Luca2001Győri Atlétikai Club41
18Zatykó Luca2002Győri Atlétikai Club31
19Kovács Orsolya1996TFSE21
20Wochna Eszter1999TFSE11
21Jánosi Lilla Zsuzsanna1999BEAC11

Női 5000m (10000/3000m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Mógor Boglárka1999BHSE273
2Pataki Anna1997KSI SE172
3Bicsák Flóra1997UTE162
4Járdi Emese2000KARC123
5Lendvai Luca2001Győri Atlétikai Club102
6Tóth Lili Anna1998BHSE101
7Jánosi Lilla Zsuzsanna1999BEAC71
8Gulyás Vera1986DSC-SI71
9Ladányi Fruzsina1997SVSE61
10Magyar Veronika2001SVSE63
11Varga Gréta Barbara2003SVSE61
12Móczó Zsanett1985Vasas51
13Szerencsi Ildikó1985KSI SE51
13Zatykó Luca2002Győri Atlétikai Club51
15Erdélyi Katinka2000Győri Atlétikai Club41
15Kovács Orsolya1996TFSE41
17Horváth Tímea1994BHSE31

Női 100m (60m) gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kozák Luca1996DSC-SI453
2Kerekes Gréta1992DSC-SI302
3Nemes Rita1989Miskolci Sportiskola243
4Krizsán Xénia1993MTK Budapest212
5Sorok Klaudia1998Horn-Bercsényi DSE192
6Répási Petra1996GEAC172
7Szűcs Noémi1997HÓDIÁK SE174
8Edőcs Fanni Andrea1998BHSE163
9Dobránszky Laura Lola2002GEAC164
10Bacsa Fanni2001Miskolci Sportiskola101
11Varga Eszter2000Haladás VSE102
12Decker Szonja2002Vasas41
13Ley Fanni2001FTC31
14Sztrehárszky Katinka1999BHSE21
15Gődény Pálma2000FTC11
16Molnár Judit1995KSI SE11

Női 400m gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Nádházy Evelin1995GEAC212
2Tóth Rebeka1999UTE182
3Molnár Judit1995KSI SE184
4Szűcs Noémi1997HÓDIÁK SE163
5Horváth Dóra1984Ikarus BSE132
6Molnár Janka2001Budafoki MTE121
7Mátó Sára2000ARAK UP Akadémia121
8Kiszel Zsófia2001KARC92
9Zsiga Mónika1996ARAK UP Akadémia81
10Ignácz Alexandra2001Egri Sportiskola SE83
11Sztrehárszky Katinka1999BHSE71
12Bornemissza Anna Sára2001Egri Sportiskola SE42
13Donka Réka2003DSC-SI21
14Krumesz Csilla2003HÓDIÁK SE11

Női 3000m akadály

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Jánosi Lilla Zsuzsanna1999BEAC334
2Wagner-Gyürkés Viktória1992Ikarus BSE151
3Kácser Zita1988DSC-SI111
4Kovács Orsolya1996TFSE112
5Tóth Lili Anna1998BHSE91
6Mógor Boglárka1999BHSE81
7Kocsis Kata2000AC Bonyhád61
8Magyar Veronika2001SVSE31
9Sigmond Sára2003SVSE21

Női Magasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Fekete Fédra1998BHSE275
2Renner Luca1998GEAC263
3Krizsán Xénia1993MTK Budapest223
4Szabó Barbara1990UTE212
5Szabó Beatrix1995MTK Budapest204
6Sinka Noémi1991III. kerület TVE133
7Kárpáti Enikö Kata2001PSN Zrt.122
8Bara Ligia Damaris1994101
9Bihari Emese2002FTC82
10Nemes Rita1989Miskolci Sportiskola82
11Barna Patrícia2003KARC82
12Keszthelyi Luca2004Szolnoki SC-SI51
13Rengle Alesia Alesia Maria200341
14Kriszt Katalin Viktória1999GEAC32
15Goschi Anna2002FTC31
16Szűcs Szabina2002KARC31
17Fodor Zsófia1995UTE21
18Szegner Kitti Veronika2004Reménység Vác21

Női Rúdugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szabó Diana Rozália1993MTK Budapest425
2Siskó Zsófia1994ARAK UP Akadémia364
3Klekner Hanga Csenge1999DSC-SI182
4Garamvölgyi Petra2003PSN Zrt.174
5Hornácsik Gréta 2002MTK Budapest153
6Gebauer Maja2001KSI SE133
7Németh Kitti1997MTK Budapest92
8Horváth Felicia1993BHSE92
9Kulcsár Boglárka2002KSI SE82
10Kováts Fanni Virág2004MTK Budapest72
11Rákos Bettina Rebeka2002MTK Budapest52
12Fróna Hanna2001Ikarus BSE41
13Petry Alexandra2000MTK Budapest31
14Borhy Anna Mária2002PSN Zrt.31
15Visontai Orsolya2004UTE21
16Nonn Eszter2004MTK Budapest21
17Hullán Zsófi Sarolta2003Ikarus BSE21
18Bánovics Dorottya2001GEAC11

Női Távolugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Farkas Petra Beáta1999BHSE464
2Dr. Nguyen Anasztázia1993MTK Budapest443
3Lesti Diana1998KARC283
4Nemes Rita1989Miskolci Sportiskola132
5Hódi Nóra1987HÓDIÁK SE112
6Rácz Vivien2002DSC-SI103
7Fekete Fanni2000Reménység Vác91
8Krizsán Xénia1993MTK Budapest91
9Endrész Klaudia2001ARAK UP Akadémia81
10Gődény Pálma2000FTC73
11Németh Nikolett1998BEAC71
12Szűcs Szabina2002KARC61
13Bacsa Fanni2001Miskolci Sportiskola41
14Hevesi Hanna2001DSC-SI41
15Simon Viktória2001ARAK UP Akadémia42
16Gazdag Florina1998MTK Budapest31
17Tóth Virág2001Horn-Bercsényi DSE31
18Knipfer Zsófia1999Szolnoki MÁV-SE11
19Ekler Luca1998TFSE11

Női Hármasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Áts Viktória2001TSC-Geotech364
2Nyisztor Petra1996NYSC243
3Radócz Viktória2002TSC-Geotech204
4Hoffer Krisztina1990TSC-Geotech192
5Szabó Beatrix1995MTK Budapest163
6Hargitai Vanda1997BSC143
7Bajnok Eszter1997Favorit AC91
8Szabó Laura2002Keszthely VDSE72
9Kónya Enikő2002UTE51
10Fodor Anna2001DSC-SI52
11Tóth Virág2001Horn-Bercsényi DSE41
12Hegyi Boglárka Gréta2003KARC31
13Erdei Dorottya1991FTC21
14Barna Patrícia2003KARC21
15Szépe Flóra2000ARAK UP Akadémia11
16Hódi Nóra1987HÓDIÁK SE11
17Tarnóczy Virág1998KARC11

Női Súlylökés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Márton Anita1989Békéscsabai AC504
2Veiland Violetta1998ZALASZÁM-ZAC385
3Váradi Krisztina1993Maximus SE315
4Beregszászi Renáta2001KARC175
5Nemes Rita1989Miskolci Sportiskola123
6Krizsán Xénia1993MTK Budapest102
7Zsivoczky-Farkas Györgyi1985BHSE92
8Tucsa Veronika1997NYSC82
9Losonczi Blanka2002SZVSE52
10Monoki Katalin1999SZVSE53
11Kling Réka2003AC Bonyhád21

Női Diszkoszvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Váradi Krisztina1993Maximus SE355
2Kerekes Dóra1994NYSC324
3Zsiga Kinga2000NYSC245
4Márton Anita1989Békéscsabai AC212
5Gyurátz Réka1996Dobó SE173
6Losonczi Blanka2002SZVSE154
7Giczi Eszter2002Dobó SE144
8Veiland Violetta1998ZALASZÁM-ZAC83
9Monoki Katalin1999SZVSE62
10Kocsis Alexandra1994Maximus SE62
11Németh Zsanett2000Dobó SE32
12Péter-Szabó Sára2002SZVSE31
13Takács Dóra1999ZALASZÁM-ZAC11

Női Kalapácsvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Gyurátz Réka1996Dobó SE695
2Gergelics Cintia1991Dobó SE385
3Orbán Éva1984VEDAC284
4Németh Zsanett2000Dobó SE234
5Brandl Lilla2001ARAK UP Akadémia205
6Gombás Petra2001VEDAC124
7Giczi Eszter2002Dobó SE83
8Rajczi Bianka2001Dobó SE52
9Kéri Andrea1984Haladás VSE31
10Csatári Jázmin2004VEDAC31
11Albert Blanka2003Dobó SE32
12Viszkeleti Villő Anna2005Szombathelyi SI32
13Zsigovics Panna2004ARAK UP Akadémia21
14Csatári Dominika2002VEDAC11

Női Gerelyhajítás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szilágyi Réka1996DSC-SI383
2Bogdán Annabella1992Békéscsabai AC264
3Moravcsik Angéla1996MTK Budapest162
4Tremmel Barbara1998UTE152
5Jákfalvi Blanka1995Ikarus BSE144
6Misák Dominika2001TSC-Geotech123
7Szabó Eszter2001UTE51
8Štefanac Laura199851
9Nyisztor Petra1996NYSC51
10Máté Fanni Szabina1999VEDAC41
11Zsivoczky-Farkas Györgyi1985BHSE41
12Sári Pálma2002Egri Sportiskola SE41
13Forsthoffer Réka Flóra2000Ikarus BSE31
14Korompay Zsuzsanna1996DSC-SI31
15Marosi Viktória2001MTK Budapest22
16Nagy Viktória2002Szolnoki SC-SI21
17Fábián Eszter1999Győri Atlétikai Club21

Női Gyaloglás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Madarász Viktória1985UTE272
2Récsei Rita1996BHSE223
3Kovács Barbara1993Békéscsabai AC192
4Csörgő Dóra2001Hunyadi DSE122
5Biróné dr Molnár Valéria1977BEAC82
6Torma Anett1984UTE61
7Kovács Andrea1980Futóbarátok51
8Spiller Tiziana Kinga2003BHSE51
9Dimanopulosz Daphne1999BHSE31
10Szónok Katalin1982Hunyadi DSE31
11Komoróczy Laura Petronella1999BHSE21

Női Összetett (Hárompróba)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Krizsán Xénia1993MTK Budapest373
2Nemes Rita1989Miskolci Sportiskola172
3Szabó Beatrix1995MTK Budapest132
4Marosi Viktória2001MTK Budapest92
5Gődény Pálma2000FTC72
6Kárpáti Enikö Kata2001PSN Zrt.61
7Nyisztor Petra1996NYSC51
8Mórocz Boglárka2000Vasas31
Back to Top

Közösségi oldalaink:




© 2019 Magyar Atlétikai Szövetség.
Minden jog fenntartva.