Atlétikai Magyar Szuper Liga 2019



Férfi 100m (60m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Boros Bence1996Szolnoki MÁV-SE313
2Kádasi Zalán1994BHSE253
3Máté Tamás1998BHSE212
4Szabó László1991FTC142
5Pázmándi Dominik2000Szolnoki MÁV-SE121
6Szabó Dániel1997ARAK UP Akadémia81
7Dr. Osztrogonácz András1994BHSE82
8Sipos János1991Szolnoki MÁV-SE81
9Farkas Bence2002DOVASE71
10Bézsenyi Gergely Viktor1991GEAC61
11Kiss Csaba1996Tiszaújvárosi SC42
12Wahl Zoltán2000Budafoki MTE41
13Eszes Dániel1999Dunakeszi VSE31
14Szeles Bálint1998Egri Sportiskola SE31
15Gönczi Pál1991BHSE21
16Nagy Richárd2002BHSE21
17Ajide Dániel2000GEAC21
18Szigeti Csongor Barnabás1997VEDAC11

Férfi 200m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Boros Bence1996Szolnoki MÁV-SE333
2Bézsenyi Gergely Viktor1991GEAC223
3Máté Tamás1998BHSE121
4Dr. Osztrogonácz András1994BHSE123
5Boda Boldizsár1998Haladás VSE92
6Kádasi Zalán1994BHSE92
7Farkas Bence2002DOVASE81
8Szabó László1991FTC71
9Sipos János1991Szolnoki MÁV-SE61
10Soltész Dávid János1999Szolnoki MÁV-SE51
11Enyingi Patrik Simon2001FTC31
12Orosz Bence Tamás1998BHSE21
13Baki Barnabás1999ZALASZÁM-ZAC21
14Eszes Dániel1999Dunakeszi VSE11
15Pócs Dominik Ádám2001Egri Sportiskola SE11
16Kovács Dániel1997FTC11

Férfi 400m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Molnár Attila2002SVSE253
2Boda Boldizsár1998Haladás VSE182
3Fekete Gábor1998FTC112
4Csahóczi Csanád2002Keszthely VDSE92
5Tarlukács Ádám1993BHSE82
6Huller Dániel Gellért2001Dunakeszi VSE81
7Varga Lőrinc Mihály2000AC Bonyhád71
8Deák Nagy Marcell1992GEAC71
9Pozsgai Dániel1993FTC61
10Együd Máté1996TFSE51
11Kemény Dávid1995Vasas42
12Ott Benjámin1998ZALASZÁM-ZAC31
13Takács Ákos1982GEAC31
14Tóth Máté1997POSTÁS SE11
15Győri Balázs2000DSC-SI11

Férfi 800m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kiss Gergő Xavér1995SVSE293
2Vindics Balázs1994UTE282
3Együd Máté1996TFSE183
4Vörös Márk1997HÓDIÁK SE143
5Kelemen Bence1995TFSE122
6Kazi Tamás1985FTC121
7Pápai Márton1995GEAC92
8Varga Lőrinc Mihály2000AC Bonyhád81
9Süli Richárd1998TFSE62
10Ott Benjámin1998ZALASZÁM-ZAC52
11Polyánki Bence1999BHSE51
12K. Nagy Tamás1998BHSE22

Férfi 1500m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Vörös Márk1997HÓDIÁK SE283
2Kiss Gergő Xavér1995SVSE192
3Vindics Balázs1994UTE152
4Chis Laviniu199781
5Szögi István Dániel1995SVSE81
6Pápai Márton1995GEAC61
7Ványi Tamás2000Budaörsi DSE51
8Lendvai András1998DSC-SI52
9Gregor László1992Békéscsabai AC51
10Kelemen Bence1995TFSE41
11Reguly Ábel1999DSC-SI41
12Dragusin Ionut Valentin199631
13Szinte Bálint2003Reménység Vác31
14Diószegi Dávid1998Békéscsabai AC31
15Süli Richárd1998TFSE21
16Józsa Bence1997BHSE21
17Ott Benjámin1998ZALASZÁM-ZAC21
18Dénes Mátyás1998Ikarus BSE11
19Jakab András2004DSC-SI11

Férfi 5000m (10000/3000m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kovács Marcell András1998BHSE243
2Kovács Benjámin Ádám1995BHSE202
3Kovács Attila1996SZoESE132
4Molnár Ákos1991Vasas122
5Farkas Dárius Ádám1991BEAC102
6Fazekas Milán Gábor1993KARC92
7Horváth György1985SZoESE82
8Szemerei Levente2000Szekszárdi Sportközpont NKft.71
8Gregor László1992Békéscsabai AC71
10Jacsev Sámuel1998SZoESE61
11Bácskai Bence2000BHSE53
12Palkovits István2000KARC51
12Honti Attila1989BHSE51
14Jenkei Péter1992Vasas41
15Kovács Balázs2000BHSE41
16Zsetnyai Ákos2002SVSE31
17Dénes Ervin1996Ikarus BSE21
18Diószegi Dávid1998Békéscsabai AC21

Férfi 110m (60m) gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szűcs Valdó1995ZALASZÁM-ZAC302
2Eszes Dániel1999Dunakeszi VSE293
3Lovistyék Bálint1999Dunakeszi VSE224
4Szeles Bálint1998Egri Sportiskola SE101
5Kemenes Ákos1996GEAC92
6Kalácska Áron2000Horn-Bercsényi DSE71
7Balogh Péter2001AC Bonyhád61
8Tano Leonardo1999Ikarus BSE51
9Bak Bálint1999Ikarus BSE41
10Bartalos Dávid1995Haladás VSE11

Férfi 400m gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Huller Dániel Gellért2001Dunakeszi VSE222
2Varga Dániel1997FTC182
3Bencsik Ádám1999Ikarus BSE112
4Lovistyék Bálint1999Dunakeszi VSE82
5Csókás Nikolasz2000ARAK UP Akadémia71
6Perge Attila2002Egri Sportiskola SE72
7Kemény Dávid1995Vasas51
8Rontó Zsolt1995BHSE21

Férfi 3000m akadály

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Nick Márton1997SVSE132
2Dénes Ervin1996Ikarus BSE132
3Lendvai András1998DSC-SI101
4Kovács Balázs2000BHSE91
5Diószegi Dávid1998Békéscsabai AC51
6Felber Balázs2001SVSE51
7Dénes Mátyás1998Ikarus BSE41
8Deák Bence Roland2001Győri Atlétikai Club31
9Marczika András Béla2001Csömöri Sport Kft.21

Férfi Magasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Horváth Csaba Benjamin1997Ikarus BSE233
2Agárdi Péter1998BHSE162
3Bándli Olivér1995BHSE152
4Jankovics Dániel János1995BSC142
5Bakosi Péter1993NYSC141
6Hodossy-Takács Sámuel2002DSC-SI132
7Abdul Kevin Kristóf1999FTC82
8Horváth Koppány2000MMAC61
9Abrudan Luca200051
10Sántik Dávid1994VEDAC41
11Kiraly Balint200141
12Márton Ferenc2001AC Bonyhád21
13Hasegan Claudiu199821
14Deutsch Domonkos1998MTK Budapest21
15Zelena Zalán1995MTK Budapest11
16Guth Mátyás2003Ikarus BSE11
17Angyal Balázs1999Szekszárdi Sportközpont NKft.11

Férfi Rúdugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Böndör Dániel1998AC Bonyhád172
2Barcsay Csanád Ákos1997TFSE122
3Kéri Tamás1993Ikarus BSE112
4Simonváros Csanád1999GEAC101
5Nagy Marcell2002MTK Budapest92
6Böndör Márton2002AC Bonyhád41
7Mihály Ádám Bence2001GEAC41
8Bánovics József2003GEAC31
9Scheidler Dávid2002AC Bonyhád21
10Szamosi András1999GEAC21
11Vári Péter2002MTK Budapest11
12Bánházi Botond2003Ikarus BSE11

Férfi Távolugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szabó László1991FTC383
2Pázmándi Dominik2000Szolnoki MÁV-SE303
3Pap Kristóf1998Haladás VSE213
4Galambos Tibor1991FTC172
5Bánhidi Bence1989FTC92
6Fedor Benjámin1998TSC-Geotech92
7Gerics Roland2001TSC-Geotech52
8Pethő Márton2000Haladás VSE52
9Pál Robin1991NYSC51
10Kállai Balázs Zsolt2000BHSE21
11Varga Péter Balázs1999NYSC11
12Nagy Milán2001Szolnoki MÁV-SE11
13Mohácsi Soma Márton1994KARC11

Férfi Hármasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1László Dávid1992Haladás VSE283
2Pál Robin1991NYSC253
3Galambos Tibor1991FTC172
4Pap Kristóf1998Haladás VSE152
5Szenderffy Dániel1999Dunakeszi VSE143
6Prekli Zoltán1991FTC123
7Bartalos Dávid1995Haladás VSE42
8Bánhidi Bence1989FTC31
9Gerics Roland2001TSC-Geotech31
10Ötvös Mihály2000Vasas21
11Rivasz Martin2002Mezőtúri AC11
12Böröndy Hunor1993KARC11

Férfi Súlylökés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Detrik Balázs1995Ikarus BSE354
2Kerekes László1992NYSC264
3Kürthy Lajos Imre1986Mohácsi TE203
4Fischer Márk1999Ikarus BSE174
5Kovács László2000Ikarus BSE153
6Rakovszky Tibor István1994Maximus SE132
7Fekete István2001KARC92
8Kapitány Kristóf2000Mohácsi TE63
9Halász Bence1997Dobó SE42
10Varga Zsolt Csaba1972PVSK21
11Szőllősi István1995Reménység Vác21
12Káplár János1994NYSC21
13Tóth Balázs2000NYSC11

Férfi Diszkoszvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szikszai Róbert1994NYSC353
2Káplár János1994NYSC243
3Halász Bence1997Dobó SE213
4Gulyás Norbert1983BSC123
5Szebegyinszki Richárd1998Békéscsabai AC102
6Rába Dániel1998Dobó SE73
7Kürthy Lajos Imre1986Mohácsi TE52
8Varga Donát2000Dobó SE52
9Czeller Gábor Sándor1999VEDAC52
10Aczél Norbert1997ZALASZÁM-ZAC11

Férfi Kalapácsvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Halász Bence1997Dobó SE443
2Hudi Ákos1991Dobó SE273
3Rába Dániel1998Dobó SE273
4Pásztor Bence1995ARAK UP Akadémia222
5Varga Donát2000Dobó SE183
6Varga Balázs1998Dobó SE133
7Nagy Gergely1991Pápai AC123
8Czeller Gábor Sándor1999VEDAC21
9Fábián Zoltán1969Haladás VSE22
10Doma Benedek2001Dobó SE11

Férfi Gerelyhajítás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Rivasz-Tóth Norbert1996Szolnoki MÁV-SE252
2Rab Attila1994Ikarus BSE112
3Bašić Bartul199591
4Schmölcz Márk Xavér1997TSC-Geotech81
5Jancsik Tamás2001MTK Budapest82
6Petz Barnabás1997MTK Budapest61
7Kovács Noel1999Ikarus BSE62
8Gál Mihály1994Szolnoki MÁV-SE41
9Járvás Máté Tamás2001UTE11

Férfi Gyaloglás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Venyercsán Bence Barnabás1996BHSE313
2Bagdány Tomasz1995TSC-Geotech273
3Tóth Norbert2001Hunyadi DSE183
4Burger Donát1997TSC-Geotech143
5Srp Miklós Domonkos1993BHSE91
6Nyerges Balázs István2001Hunyadi DSE72
7Gál Vencel Levente2001Miskolci Sportiskola52
8Varga Dávid2001Miskolci Sportiskola32
9Gonda Levente2003BHSE31
9Papp Ferenc1981SZVSE31
11Kovács András1966BHSE21
12Varga Máté Ferenc2002Hunyadi DSE21
13Soltész Benjamin2000Hunyadi DSE11

Férfi Összetett (Hárompróba)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Tóth Zsombor1998GEAC173
2Szamosi András1999GEAC122
3Kriszt Botond András1996GEAC122
4Szabó László1991FTC111
5Gábris Dávid1999KSI SE102
6Galambos Tibor1991FTC91
7Raffai Péter1996TFSE71
8Tamási Ottó Ferenc1994KARC72
9Berek András2002FTC61
10Mercz Kevin1999AC Bonyhád61
11Kemenes Ákos1996GEAC62
12Szász Bence1993FTC41
13Varga Bercel2001KSI SE11

Női 100m (60m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Csóti Jusztina1998BHSE284
2Takács Boglárka2001ARAK UP Akadémia232
3Kozák Luca1996DSC-SI222
4Furulyás Lili Fruzsina2000Pegazus Atlétika214
5Kaptur Éva1987BHSE172
6Farkas Petra Beáta1999BHSE132
7Hajdú Lotti1998Szolnoki MÁV-SE133
8Sorok Klaudia1998Horn-Bercsényi DSE131
9Dr. Nguyen Anasztázia1993MTK Budapest121
10Kerekes Gréta1992DSC-SI101
11Kéri Bettina1997SVSE83
12Schmelcz Vivien Fanny1992BHSE51
13Skriván Bíbor2003BHSE51
14Kőszegi Míra2002Budafoki MTE31
15Pótha Johanna2000GEAC11
16Göblyös Csenge2001DOVASE11

Női 200m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Csóti Jusztina1998BHSE243
2Nádházy Evelin1995GEAC212
3Kőszegi Míra2002Budafoki MTE142
4Hajdú Lotti1998Szolnoki MÁV-SE143
5Takács Boglárka2001ARAK UP Akadémia131
6Furulyás Lili Fruzsina2000Pegazus Atlétika112
7Molnár Janka2001Budafoki MTE81
8Kozák Luca1996DSC-SI71
9Kaptur Éva1987BHSE71
10Nagy Vanessza Noémi2003BHSE51
11Kéri Bettina1997SVSE42
12Turcsik Katalin1981BHSE42
13Simon Virág2002Horn-Bercsényi DSE41
14Mátó Sára2000ARAK UP Akadémia21
15Széll Gyöngyi1991BEAC11

Női 400m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Nádházy Evelin1995GEAC262
2Répássy Hanna2001Horn-Bercsényi DSE142
3Zsiga Mónika1996ARAK UP Akadémia132
4Molnár Janka2001Budafoki MTE111
5Széll Gyöngyi1991BEAC103
6Bartha - Kéri Bianka1994SVSE91
7Kaptur Éva1987BHSE81
8Kőszegi Míra2002Budafoki MTE81
9Tóth Rebeka1999UTE61
10Tichov Fruzsina1999BHSE62
11Mátó Sára2000ARAK UP Akadémia61
12Tóth Laura2004POSTÁS SE52
13Simon Virág2002Horn-Bercsényi DSE51
14Víg Zsanett2000Eötvös DSE31
15Utasi Alexa Éva2004POSTÁS SE21
16Együd Luca1998TFSE11

Női 800m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Ferencz Anna1997TFSE182
2Bányai Petra1999SVSE163
3Wagner-Gyürkés Viktória1992Ikarus BSE121
4Babinyecz Anna2005Csepeli DAC102
5Gajdos Dominika Liliána2003Ikarus BSE102
6Bartha - Kéri Bianka1994SVSE101
7Heffner Hédi2001BEAC71
8Kószás Kriszta1994TSC-Geotech71
9Erdélyi Katinka2000Győri Atlétikai Club61
10Göncz Anna1997SVSE42
11Utasi Alexa Éva2004POSTÁS SE41
12Perjés Fanni1993BEAC41
13Tóth Laura2004POSTÁS SE31
14Kocsis Kata2000AC Bonyhád21
15K. Szabó Gabriella2002DSC-SI21
16Muszil Ágnes2003ZALASZÁM-ZAC11

Női 1500m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kószás Kriszta1994TSC-Geotech162
2Böhm Lilla1994BHSE152
3Wagner-Gyürkés Viktória1992Ikarus BSE131
4Varga Gréta Barbara2003SVSE122
5Prisecaru Claudia1997111
6Jenna Wyns1993111
7Heffner Hédi2001BEAC92
8Bányai Petra1999SVSE93
9Véber Cintia2001BHSE72
10Ladányi Fruzsina1997SVSE61
11Mógor Boglárka1999BHSE41
12Lendvai Luca2001Győri Atlétikai Club41
13Zatykó Luca2002Győri Atlétikai Club31
14Kovács Orsolya1996TFSE21
15Jánosi Lilla Zsuzsanna1999BEAC11

Női 5000m (10000/3000m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Mógor Boglárka1999BHSE182
2Pataki Anna1997KSI SE172
3Tóth Lili Anna1998BHSE101
4Bicsák Flóra1997UTE91
5Járdi Emese2000KARC82
6Lendvai Luca2001Győri Atlétikai Club71
7Jánosi Lilla Zsuzsanna1999BEAC71
8Gulyás Vera1986DSC-SI71
9Varga Gréta Barbara2003SVSE61
10Zatykó Luca2002Győri Atlétikai Club51
10Szerencsi Ildikó1985KSI SE51
12Kovács Orsolya1996TFSE41
12Erdélyi Katinka2000Győri Atlétikai Club41
12Magyar Veronika2001SVSE42
15Horváth Tímea1994BHSE31

Női 100m (60m) gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kozák Luca1996DSC-SI282
2Krizsán Xénia1993MTK Budapest212
3Nemes Rita1989Miskolci Sportiskola172
4Kerekes Gréta1992DSC-SI171
5Szűcs Noémi1997HÓDIÁK SE153
6Dobránszky Laura Lola2002GEAC153
7Edőcs Fanni Andrea1998BHSE122
8Sorok Klaudia1998Horn-Bercsényi DSE111
9Bacsa Fanni2001Miskolci Sportiskola101
10Varga Eszter2000Haladás VSE102
11Répási Petra1996GEAC71
12Decker Szonja2002Vasas41
13Ley Fanni2001FTC31
14Sztrehárszky Katinka1999BHSE21
15Gődény Pálma2000FTC11
16Molnár Judit1995KSI SE11

Női 400m gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Nádházy Evelin1995GEAC212
2Molnár Janka2001Budafoki MTE121
3Szűcs Noémi1997HÓDIÁK SE122
4Tóth Rebeka1999UTE91
5Zsiga Mónika1996ARAK UP Akadémia81
6Horváth Dóra1984Ikarus BSE61
7Ignácz Alexandra2001Egri Sportiskola SE62
8Molnár Judit1995KSI SE62
9Kiszel Zsófia2001KARC31
10Bornemissza Anna Sára2001Egri Sportiskola SE31
11Donka Réka2003DSC-SI21
12Krumesz Csilla2003HÓDIÁK SE11

Női 3000m akadály

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Jánosi Lilla Zsuzsanna1999BEAC192
2Kovács Orsolya1996TFSE71
3Kocsis Kata2000AC Bonyhád61

Női Magasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Fekete Fédra1998BHSE203
2Szabó Beatrix1995MTK Budapest122
3Szabó Barbara1990UTE121
4Bara Ligia Damaris1994101
5Barna Patrícia2003KARC82
6Krizsán Xénia1993MTK Budapest81
7Bihari Emese2002FTC71
8Kárpáti Enikö Kata2001PSN Zrt.71
9Sinka Noémi1991III. kerület TVE61
10Keszthelyi Luca2004Szolnoki SC-SI51
11Rengle Alesia Alesia Maria200341
12Nemes Rita1989Miskolci Sportiskola41
13Renner Luca1998GEAC41
14Goschi Anna2002FTC31
15Szűcs Szabina2002KARC31
16Szegner Kitti Veronika2004Reménység Vác21

Női Rúdugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Klekner Hanga Csenge1999DSC-SI182
2Siskó Zsófia1994ARAK UP Akadémia182
3Szabó Diana Rozália1993MTK Budapest152
4Kulcsár Boglárka2002KSI SE82
5Hornácsik Gréta 2002MTK Budapest51
6Fróna Hanna2001Ikarus BSE41
7Horváth Felicia1993BHSE41
8Kováts Fanni Virág2004MTK Budapest31
9Gebauer Maja2001KSI SE31
9Borhy Anna Mária2002PSN Zrt.31
11Visontai Orsolya2004UTE21
12Garamvölgyi Petra2003PSN Zrt.11

Női Távolugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Farkas Petra Beáta1999BHSE333
2Dr. Nguyen Anasztázia1993MTK Budapest272
3Lesti Diana1998KARC182
4Hódi Nóra1987HÓDIÁK SE112
5Krizsán Xénia1993MTK Budapest91
6Endrész Klaudia2001ARAK UP Akadémia81
7Nemes Rita1989Miskolci Sportiskola61
8Rácz Vivien2002DSC-SI62
9Szűcs Szabina2002KARC61
10Bacsa Fanni2001Miskolci Sportiskola41
11Hevesi Hanna2001DSC-SI41
12Gődény Pálma2000FTC42
13Gazdag Florina1998MTK Budapest31
14Tóth Virág2001Horn-Bercsényi DSE31
15Simon Viktória2001ARAK UP Akadémia21
16Knipfer Zsófia1999Szolnoki MÁV-SE11
17Ekler Luca1998TFSE11

Női Hármasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Áts Viktória2001TSC-Geotech283
2Nyisztor Petra1996NYSC182
3Szabó Beatrix1995MTK Budapest122
4Hargitai Vanda1997BSC112
5Radócz Viktória2002TSC-Geotech113
6Hoffer Krisztina1990TSC-Geotech81
7Szabó Laura2002Keszthely VDSE72
8Kónya Enikő2002UTE51
9Fodor Anna2001DSC-SI52
10Tóth Virág2001Horn-Bercsényi DSE41
11Hegyi Boglárka Gréta2003KARC31
12Barna Patrícia2003KARC21
13Hódi Nóra1987HÓDIÁK SE11
14Tarnóczy Virág1998KARC11

Női Súlylökés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Márton Anita1989Békéscsabai AC393
2Veiland Violetta1998ZALASZÁM-ZAC314
3Váradi Krisztina1993Maximus SE254
4Beregszászi Renáta2001KARC144
5Krizsán Xénia1993MTK Budapest102
6Nemes Rita1989Miskolci Sportiskola102
7Zsivoczky-Farkas Györgyi1985BHSE92
8Monoki Katalin1999SZVSE42
9Tucsa Veronika1997NYSC31
10Kling Réka2003AC Bonyhád21
11Losonczi Blanka2002SZVSE11

Női Diszkoszvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kerekes Dóra1994NYSC253
2Váradi Krisztina1993Maximus SE203
3Zsiga Kinga2000NYSC133
4Gyurátz Réka1996Dobó SE122
5Márton Anita1989Békéscsabai AC111
6Giczi Eszter2002Dobó SE113
7Veiland Violetta1998ZALASZÁM-ZAC72
8Losonczi Blanka2002SZVSE72
9Németh Zsanett2000Dobó SE32
10Monoki Katalin1999SZVSE21
11Takács Dóra1999ZALASZÁM-ZAC11
12Kocsis Alexandra1994Maximus SE11

Női Kalapácsvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Gyurátz Réka1996Dobó SE413
2Orbán Éva1984VEDAC233
3Gergelics Cintia1991Dobó SE223
4Brandl Lilla2001ARAK UP Akadémia133
5Németh Zsanett2000Dobó SE112
6Giczi Eszter2002Dobó SE83
7Rajczi Bianka2001Dobó SE52
8Gombás Petra2001VEDAC32
9Kéri Andrea1984Haladás VSE31
10Viszkeleti Villő Anna2005Szombathelyi SI21
11Albert Blanka2003Dobó SE11

Női Gerelyhajítás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szilágyi Réka1996DSC-SI262
2Bogdán Annabella1992Békéscsabai AC142
3Moravcsik Angéla1996MTK Budapest71
4Tremmel Barbara1998UTE61
5Jákfalvi Blanka1995Ikarus BSE62
6Štefanac Laura199851
7Nyisztor Petra1996NYSC51
8Zsivoczky-Farkas Györgyi1985BHSE41
9Misák Dominika2001TSC-Geotech31
10Korompay Zsuzsanna1996DSC-SI31
11Fábián Eszter1999Győri Atlétikai Club21
12Marosi Viktória2001MTK Budapest11

Női Gyaloglás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Madarász Viktória1985UTE272
2Récsei Rita1996BHSE223
3Kovács Barbara1993Békéscsabai AC192
4Csörgő Dóra2001Hunyadi DSE122
5Biróné dr Molnár Valéria1977BEAC82
6Torma Anett1984UTE61
7Kovács Andrea1980Futóbarátok51
8Spiller Tiziana Kinga2003BHSE51
9Dimanopulosz Daphne1999BHSE31
10Szónok Katalin1982Hunyadi DSE31
11Komoróczy Laura Petronella1999BHSE21

Női Összetett (Hárompróba)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Krizsán Xénia1993MTK Budapest373
2Nemes Rita1989Miskolci Sportiskola172
3Szabó Beatrix1995MTK Budapest132
4Marosi Viktória2001MTK Budapest92
5Gődény Pálma2000FTC72
6Kárpáti Enikö Kata2001PSN Zrt.61
7Nyisztor Petra1996NYSC51
8Mórocz Boglárka2000Vasas31
Back to Top

Közösségi oldalaink:




© 2019 Magyar Atlétikai Szövetség.
Minden jog fenntartva.