Atlétikai Magyar Szuper Liga 2018



Férfi 100m (60m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szabó Dániel1997ARAK UP Akadémia242
2Sipos János1991Szolnoki MÁV-SE243
3Boros Bence1996Szolnoki MÁV-SE233
4Kádasi Zalán1994BHSE193
5Illovszky Dominik2002BHSE182
6Máté Tamás1998BHSE112
7Pisch Milán1999ARAK UP Akadémia102
8Bézsenyi Gergely Viktor1991GEAC82
9Szabó László1991FTC81
10Pázmándi Dominik2000Szolnoki MÁV-SE61
11Orosz Zoltán István1992BHSE41
12Osztrogonácz András1994BHSE31
13Ecseki Dániel1989Szolnoki MÁV-SE31

Férfi 200m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szabó László1991FTC434
2Máté Tamás1998BHSE202
3Boros Bence1996Szolnoki MÁV-SE162
4Bézsenyi Gergely Viktor1991GEAC142
5Erdélyi Zoltán Tibor1995Szekszárdi Sportközpont Nkft.122
6Havasi Róbert1991UTE93
7Boda Boldizsár1998Haladás VSE81
8Szabó Dániel1997ARAK UP Akadémia71
9Osztrogonácz András1994BHSE72
10Kemény Dávid1995Vasas61
11Orosz Zoltán István1992BHSE62
12Wahl Zoltán2000Budafoki MTE51
13Sipos János1991Szolnoki MÁV-SE41
14Kovács Miklós1993Békéscsabai AC42
15Móricz Bálint1995Haladás VSE41
16Tasi Tibor Dávid1996NYSC41
17Baki Barnabás1999ZALASZÁM-ZAC11
18Gönczi Pál1991BHSE11
19Martinek Richárd1999Dunakeszi VSE11

Férfi 400m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Együd Máté1996TFSE384
2Kemény Dávid1995Vasas254
3Boda Boldizsár1998Haladás VSE203
4Szabó László1991FTC132
5Tasi Tibor Dávid1996NYSC112
6Molnár Attila2002SVSE92
7Török Amadeus Arthur1996TFSE93
8Wahl Zoltán2000Budafoki MTE81
9Varga Lőrinc2000AC Bonyhád82
10Fekete Gábor1998FTC62
11Győri Balázs2000DSC-SI32
12Kővári Tamás1993BHSE31
13Felsmann Balázs2000Vasas21
14Tamási Ottó Ferenc1994KARC21
15Vorsléger Zoltán1989KSI SE11
16Csahóczi Csanád2002Keszthely VDSE11

Férfi 800m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kiss Gergő1995SVSE233
2Kazi Tamás1985DSC-SI142
3Kelemen Bence1995TFSE143
4Pápai Márton1995DSC-SI132
5Vindics Balázs1994UTE101
6Dr. Gutema Emánuel1986DSC-SI82
7Szemeti Péter1988MAC72
8Süli Richárd1998Gyulasport Nonprofit Kft.71
9Varga Lőrinc2000AC Bonyhád62
10Wagner Gábor1986Ikarus BSE31
11Balogh Zsombor1999VEDAC32
12Izbéki Balázs1998BHSE31
13Kovács Marcell András1998BHSE21
14Tóth Mikós1996DSC-SI21

Férfi 1500m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kovács Benjámin Ádám1995BHSE273
2Kovács Marcell András1998BHSE224
3Kazi Tamás1985DSC-SI212
4Vindics Balázs1994UTE192
5Kiss Gergő1995SVSE183
6Vörös Márk1997HÓDIÁK SE173
7Szemeti Péter1988MAC153
8Fazekas Milán Gábor1993Psn Zrt103
9Kelemen Bence1995TFSE73
10Pápai Márton1995DSC-SI72
11Bácskai Bence2000BHSE21
12Szalai Benjamin1992SVSE21
13Ott Benjámin1998ZALASZÁM-ZAC11

Férfi 5000m (10000/3000m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kovács Benjámin Ádám1995BHSE212
2Juhász Balázs1996DSC-SI193
3Jenkei Péter1992Vasas153
4Palkovits István2000KARC122
5Honti Attila1989BHSE122
6Horváth György1985SZoESE112
7Gregor László1992Békéscsabai AC91
8Galamb Csaba1994KARC92
9Tábor Miklós1986Békéscsabai AC81
10Fazekas Milán Gábor1993Psn Zrt63
11Koszár Zsolt1986VEDAC51
12Bicsák Bence1995Psn Zrt51
13Szalai Benjamin1992SVSE41
13Józsa Gábor1983MAC41
15Szemerei Levente2000Szekszárdi Sportközpont Nkft.31
16Molnár Ákos1991Vasas21
17Lendvai András1998Győri Atlétikai Club21
18Kovács Balázs2000BHSE11

Férfi 110m (60m) gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szeles Bálint1998Egri Sportiskola SE394
2Dr. Baji Balázs1989BHSE382
3Eszes Dániel1999Dunakeszi VSE142
4Botka Levente József1996FTC132
5Szűcs Valdó1995ZALASZÁM-ZAC111
6Bartalos Dávid1995Haladás VSE102
7Tano Leonardo1999Ikarus BSE92
8Kriszt Botond András1996GEAC62
9Németh Benedek1999ZALASZÁM-ZAC61
10Bak Bálint1999Ikarus BSE51
11Németh András1999UTE41
12Raffai Péter1996GEAC41
13Bencsik Ádám1999MAFC21
14Käfer Levente1987UTE21
15Kemenes Ákos1996GEAC11

Férfi 400m gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Koroknai Tibor1990DSC-SI262
2Varga Dániel1997FTC243
3Tamási Ottó Ferenc1994KARC112
4Huller Dániel Gellért2001Dunakeszi VSE81
5Doma Botond2001Vasas71
6Lovistyék Bálint1999Dunakeszi VSE51
7Szeiffert András1999Ikarus BSE41
8Takács Dávid1986SVSE41
9Bencsik Ádám1999MAFC31
10Jahola Péter2000ARAK UP Akadémia31
11Botka Levente József1996FTC21
12Tóth András1991SVSE11

Férfi 3000m akadály

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Dénes Ervin1996Ikarus BSE213
2Dani Áron1991BEAC152
3Nick Márton1997SVSE153
4Lendvai András1998Győri Atlétikai Club142
5Tóth András1991SVSE113
6Juhász Balázs1996DSC-SI101
7Szalai Benjamin1992SVSE61
8Szabó Sándor1993MAC31

Férfi Magasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Agárdi Péter1998BHSE283
2Jankovics Dániel János1995BSC273
3Bakosi Péter1993NYSC262
4Horváth Csaba Benjamin1997Ikarus BSE173
5Bándli Olivér1995KSI SE154
6Erdélyi Zoltán Tibor1995Szekszárdi Sportközpont Nkft.132
7Abdul Kevin Kristóf1999FTC93
8Horváth László1992KSI SE61
9Horváth Koppány2000MMAC62
10Deutsch Domonkos1998MTK Budapest51
11Sántik Dávid1994VEDAC41
12Kótai Gábor1990Haladás VSE31
12Soos Levente2003GEAC31
14Zelena Zalán1995MVSI11

Férfi Rúdugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Simonváros Csanád1999GEAC303
2Barcsay Csanád Ákos1997TFSE254
3Kéri Tamás1993Ikarus BSE224
4Mihály Ádám Bence2001GEAC193
5Szamosi András1999GEAC143
6Nagy Marcell2002MTK Budapest133
7Böndör Dániel1998AC Bonyhád122
8Böndör Márton2002AC Bonyhád103
9Fatér Zoltán1998GEAC52
10Scheidler Dávid2002AC Bonyhád31
11Molnár Dániel2001GEAC21

Férfi Távolugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szabó László1991FTC313
2Galambos Tibor1991FTC283
3Salamon András2000TSC-Geotech233
4Pap Kristóf1998Haladás VSE162
5Bánhidi Bence1989POSTÁS SE112
6Fedor Benjámin1998Reménység Vác82
7Virovecz István1989FTC41
8Lesku Patrik1997DSC-SI31
9Szépe Gergő1999ARAK UP Akadémia31
10Pázmándi Dominik2000Szolnoki MÁV-SE21
11Nagy Milán2001Szolnoki SC-SI21
12Csermely Viktor1994KARC21
13Mohácsi Soma Márton1994KARC11
14Szabó Máté2001AC Bonyhád11
15Erdélyi Zoltán Tibor1995Szekszárdi Sportközpont Nkft.11

Férfi Hármasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Galambos Tibor1991FTC454
2Prekli Zoltán1991FTC234
3Böröndy Hunor1993KARC204
4Bartalos Dávid1995Haladás VSE143
5Leveleki Bence Miklós2000NYSC132
6Székács Máté1998Favorit AC82
7Szenderffy Dániel1999Dunakeszi VSE81
8Kiss Dániel Botond1990FTC73
9Fejes Karsa2001KSI SE62
10Erdélyi Zoltán Tibor1995Szekszárdi Sportközpont Nkft.41
11Gerics Roland2001TSC-Geotech42
12Lapite Rajmund1996FTC21
13Ötvös Mihály2000Vasas11

Férfi Súlylökés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Rakovszky Tibor1994Maximus SE334
2Detrik Balázs1995Ikarus BSE243
3Kerekes László1992NYSC214
4Szabó Gyula1995Dobó SE204
5Kürthy Lajos Imre1986Mohácsi TE183
6Varga Zsolt Csaba1972PVSK82
7Szurcsik Milán1996Mohácsi TE84
8Gulyás Norbert1983BSC52
9Halász Bence1997Dobó SE42
10Szikszai Róbert1994NYSC31
11Kovács László2000Ikarus BSE21
12Kapitány Kristóf2000Mohácsi TE21
13Aczél Norbert1997ZALASZÁM-ZAC11

Férfi Diszkoszvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szikszai Róbert1994NYSC514
2Huszák János1992FTC333
3Káplár János1994NYSC314
4Kővágó Zoltán1979Szolnoki Honvéd292
5Halász Bence1997Dobó SE143
6Mozsdényi Dávid1986VEDAC103
7Gulyás Norbert1983BSC103
8Szabó Gyula1995Dobó SE51
9Szebegyinszki Richárd1998Békéscsabai AC32
10Vekas Martin1998ZALASZÁM-ZAC21
11Kovács Róbert1986Békéscsabai AC11
12Aczél Norbert1997ZALASZÁM-ZAC11

Férfi Kalapácsvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Halász Bence1997Dobó SE483
2Pásztor Bence1995ARAK UP Akadémia434
3Hudi Ákos1991Dobó SE404
4Rába Dániel1998Dobó SE314
5Varga Donát2000Dobó SE204
6Varga Balázs1998Dobó SE113
7Nagy Gergely1991Pápai AC64
8Mester László1994Haladás VSE41
9Árvai Krisztián1993Győri Atlétikai Club43
10Szentivánszky Péter1998Haladás VSE31
11Fábián Zoltán1969Haladás VSE21

Férfi Gerelyhajítás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Rivasz-Tóth Norbert1996Szolnoki MÁV-SE242
2Rab Attila1994Ikarus BSE223
3Magyari Zoltán1985MTK Budapest203
4Petz Barnabás1997FTC112
5Gál Mihály1994Szolnoki MÁV-SE102
6Adame Máté1994Reménység Vác103
7Török Krisztián1987VEDAC72
8Schmölcz Márk Xavér1997TSC-Geotech41
9Bóta Ármin1998UTE31
10Kovács Noel1999Ikarus BSE32
11Szabó Bence1998UTE21
12Hortobágyi János1991Békési DAC11

Férfi Gyaloglás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Venyercsán Bence Barnabás1996BHSE232
2Helebrandt Máté1989NYSC141
3Srp Miklós Domonkos1993BHSE122
4Tokodi Dávid1991FTC82
5Sárossi Bálint2000TSC-Geotech81
6Bagdány Tomasz1995TSC-Geotech71
7Kovács Soma1997MVSI62
8Tóth Norbert2001Hunyadi DSE51
9Burger Donát1997TSC-Geotech42
10Venyercsán László1971BHSE11
11Varga Dávid2001MVSI11

Férfi Összetett (Hárompróba)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kriszt Botond András1996GEAC122
2Zsivoczky-Pandel Attila1977KARC91
2Naszódi Benedek1997KSI SE91
4Raffai Péter1996GEAC71
5Szabó László1991FTC71
6Kemenes Ákos1996GEAC72
7Szász Bence1993FTC51
8Tóth Zsombor1998GEAC41
9Kurucz Gergely1981ELTE SE Sashegyi gepárdok41
10Mogyorósi Levente1999MAFC31
11Bencsik Ádám1999MAFC31
12Kun-Szabó Balázs1989Vasas21
13Botka Levente József1996FTC11
14Vágó András1988FTC11

Női 100m (60m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Nguyen Anasztázia1993MTK Budapest504
2Schmelcz Vivien Fanny1992BHSE304
3Takács Boglárka2001ARAK UP Akadémia253
4Hajdú Lotti1998Szolnoki MÁV-SE193
5Kaptur Éva1987BHSE172
6Kéri Bettina1997SVSE113
7Kerekes Gréta1992DSC-SI71
8Furulyás Lili Fruzsina2000UTE41
9Sajtos Anna1996BHSE41
10Turcsik Katalin1981BHSE42
11Skriván Bíbor2003Psn Zrt41
12Fodor Júlia Boglárka2001Vasas31
13Ecseki-Tóth Zsófi1995Szolnoki MÁV-SE31
14Pótha Johanna2000GEAC21
15Simon Virág2002Győri Atlétikai Club11
16Endrész Klaudia2001ARAK UP Akadémia11
17Knipfer Ágnes2000Szolnoki MÁV-SE11

Női 200m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Furulyás Lili Fruzsina2000UTE182
2Kaptur Éva1987BHSE182
3Hajdú Lotti1998Szolnoki MÁV-SE162
4Sajtos Anna1996BHSE163
5Simon Virág2002Győri Atlétikai Club122
6Nádházy Evelin1995GEAC121
7Ferenczi Melinda1997ZALASZÁM-ZAC102
8Kéri Bettina1997SVSE91
9Molnár Janka2001Budafoki MTE81
10Turcsik Katalin1981BHSE72
11Mohai Regina2003ARAK UP Akadémia51
12Zsiga Mónika1996ARAK UP Akadémia51
13Kőszegi Míra2002Budafoki MTE51
14Pótha Johanna2000GEAC41
15Ecseki-Tóth Zsófi1995Szolnoki MÁV-SE31
16Nagy Pálma2001ZALASZÁM-ZAC32
17Szép Viola Gréta1998Psn Zrt31
18Dobi Larina Adrienn2003Ikarus BSE21
19Rapai Fanni2000Ikarus BSE21
20Kulcsár Panka Éva2001Budafoki MTE21
21Vajda Virág2003Ikarus BSE11
22Szűcs Bianka2004Budaörsi DSE11

Női 400m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Nádházy Evelin1995GEAC323
2Molnár Janka2001Budafoki MTE293
3Répássy Hanna2001Győri Atlétikai Club193
4Széll Gyöngyi1991BEAC194
5Kéri Bianka1994SVSE111
6Tóth Rebeka1999UTE112
7Osváth Krisztina1996NYSC71
8Simon Virág2002Győri Atlétikai Club61
9Sajtos Anna1996BHSE61
10Együd Luca1998TFSE52
11Göncz Anna1997SVSE41
12Ferencz Anna1997TFSE42
13Botos Boglárka2000NYSC31
14Rapai Fanni2000Ikarus BSE31
15Kulcsár Panka Éva2001Budafoki MTE32
16Kőszegi Míra2002Budafoki MTE31
17Tichov Fruzsina1999BHSE11
18Tollas Gizella Boglárka2001FTC11
19Nyeste Ágnes1997Békési DAC11

Női 800m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Erdélyi Katinka2000Győri Atlétikai Club314
2Ohn Kinga1991BEAC263
3Perjés Fanni1993BEAC154
4Kéri Bianka1994SVSE131
5Kószás Kriszta1994TSC-Geotech121
6Ferencz Anna1997TFSE103
7Osváth Krisztina1996NYSC91
8Heffner Hédi2001BEAC92
9Kácser Zita1988DSC-SI81
10K. Szabó Gabriella2002DSC-SI71
11Bányai Petra1999SVSE51
12Darabos Aliz1999ARAK UP Akadémia41
13Zahorán Adrienn1998Békéscsabai AC31
14Apáthy Sophie1991Vasas31
15Budai Boglárka1999ARAK UP Akadémia32
16Szőke-Kiss Anna2002Ikarus BSE31
17Göncz Anna1997SVSE32
18Répássy Hanna2001Győri Atlétikai Club31
19Bánhidi Eszter2000BHSE11

Női 1500m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kószás Kriszta1994TSC-Geotech293
2Gyürkés Viktória1992Ikarus BSE252
3Kácser Zita1988DSC-SI202
4Böhm Lilla1994BHSE152
5Dr. Aradi Bernadett1987DSC-SI132
6Ohn Kinga1991BEAC122
7Perjés Fanni1993BEAC61
8Bányai Petra1999SVSE62
9Mógor Boglárka1999BHSE61
10Heffner Hédi2001BEAC51
11Somogyi Anett1996SVSE41
12Lendvai Luca2001Győri Atlétikai Club41
13Kozák Rebeka1997Győri Atlétikai Club41
14Máté Anna1999Kaposvári AC31
15Magyar Veronika2001SVSE31
16Biacsi Ilona1985SZVSE31
17Biacsi Bernadett1985SZVSE21
18Erdélyi Katinka2000Győri Atlétikai Club11

Női 5000m (10000/3000m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Böhm Lilla1994BHSE243
2Kácser Zita1988DSC-SI232
3Tóth Lili Anna1998BHSE192
4Kószás Kriszta1994TSC-Geotech142
5Gyürkés Viktória1992Ikarus BSE121
6Mógor Boglárka1999BHSE112
7Weiler Virág1996KSI SE102
8Badis Anissa Zsófia1987VEDAC93
9Gulyás Vera1986DSC-SI61
10Somogyi Anett1996SVSE51
11Sárszegi Noémi1996Psn Zrt51
12Pavuk Tíra1999Békéscsabai AC41
12Szabó Tünde1989PVSK41
14Pataki Anna1997KSI SE31
15Szederkényi-Takács Andrea1981EAC31
16Szerencsi Ildikó1985KSI SE21
17Máté Anna1999Kaposvári AC11

Női 100m (60m) gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kozák Luca1996DSC-SI453
2Sorok Klaudia1998Győri Atlétikai Club434
3Kerekes Gréta1992DSC-SI423
4Répási Petra1996GEAC354
5Edőcs Fanni Andrea1998MVSI133
6Nemes Rita1989MVSI112
7Krizsán Xénia1993MTK Budapest71
8Molnár Judit1995KSI SE62
9Zsivoczky-Farkas Györgyi1985BHSE61
10Varga Eszter2000Haladás VSE32
11Sztrehárszky Katinka1999BHSE31
12Vanya Vivien2000Soproni AC21
13Szűcs Noémi1997HÓDIÁK SE11

Női 400m gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Molnár Janka2001Budafoki MTE192
2Kőszegi Míra2002Budafoki MTE182
3Kiszel Zsófia2001KARC183
4Mátó Sára2000ARAK UP Akadémia131
5Tóth Rebeka1999UTE112
6Kulcsár Panka Éva2001Budafoki MTE93
7Zsiga Mónika1996ARAK UP Akadémia81
8Szűcs Noémi1997HÓDIÁK SE82
9Tóth Fruzsina2000Vasas51
10K. Szabó Gabriella2002DSC-SI51
11Nyeste Ágnes1997Békési DAC42
12Farsang Evelin1989SVSE42
13Csernyánszky Sára2000GEAC21
14Frei Dalma2000GEAC11

Női 3000m akadály

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Gyürkés Viktória1992Ikarus BSE282
2Kószás Kriszta1994TSC-Geotech222
3Kácser Zita1988DSC-SI212
4Jánosi Lilla Zsuzsanna1999BEAC143
5Mógor Boglárka1999BHSE132
6Tóth Lili Anna1998BHSE91
7Pavuk Tíra1999Békéscsabai AC91
8Kocsis Kata2000AC Bonyhád72
9Merényi Panna2002Ikarus BSE41
10Magyar Veronika2001SVSE31
11Kovács Orsolya1996TFSE21
12Szőke-Kiss Anna2002Ikarus BSE21
13Tamás Zsófia2003DOVASE11

Női Magasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Renner Luca1998GEAC394
2Fekete Fédra1998Reménység Vác274
3Krizsán Xénia1993MTK Budapest162
4Zsivoczky-Farkas Györgyi1985BHSE111
5Horváth Anikó1989Békési DAC82
6Borhy Anna Mária2002Psn Zrt61
7Erős Enikő1986FTC61
8Szépe Flóra2000ARAK UP Akadémia62
9Szabó Beatrix1995MTK Budapest51
10Virók Erna Sára2000BHSE51
11Kárpáti Enikö Kata2001Psn Zrt51
12Fekete Fanni2000Reménység Vác41
13Katona Kitti1999AC Bonyhád41
14Janzsó Anna2001ARAK UP Akadémia31
15Goschi Anna2002FTC31
16Barna Patrícia2003KARC21
17Kriszt Katalin Viktória1999GEAC21
18Simon Zsófia2001ARAK UP Akadémia11

Női Rúdugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Siskó Zsófia1994ARAK UP Akadémia394
2Klekner Hanga Csenge1999DSC-SI253
3Szabó Diana Rozália1993MTK Budapest244
4Kulcsár Boglárka2002KSI SE194
5Németh Kitti1997MTK Budapest174
6Hornácsik Gréta Daniella2002MTK Budapest114
7Gebauer Maja2001KSI SE92
8Borhy Anna Mária2002Psn Zrt31
9Döme Adél2000Békéscsabai AC32
10Kriszt Annamária Beáta1999GEAC31
11Petry Alexandra2000MTK Budapest21
12Horváth Felicia1993BHSE21
13Rákos Bettina Rebeka2002MTK Budapest11
14Fróna Hanna2001Ikarus BSE11
15Braun Barbara2000Békéscsabai AC11

Női Távolugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Nguyen Anasztázia1993MTK Budapest333
2Farkas Petra Beáta1999Dunakeszi VSE293
3Lesti Diana1998KARC192
4Endrész Klaudia2001ARAK UP Akadémia112
5Zsivoczky-Farkas Györgyi1985BHSE72
6Krizsán Xénia1993MTK Budapest71
7Hevesi Hanna2001DSC-SI61
8Tóth Virág2001Győri Atlétikai Club51
9Hajdú Lotti1998Szolnoki MÁV-SE51
10Szabó Beatrix1995MTK Budapest41
11Bali Zóra2001Szolnoki SC-SI41
12Beliczay Léna2002FTC31
13Poharanszki Anna2004VEDAC21
14Bacsa Fanni2001MVSI21
15Szűcs Szabina2002KARC11

Női Hármasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Hoffer Krisztina1990TSC-Geotech444
2Hargitai Vanda1997BSC234
3Áts Viktória2001TSC-Geotech193
4Szabó Beatrix1995MTK Budapest183
5Bajnok Eszter1997Favorit AC101
6Zajácz Petra1996NYSC92
7Radócz Viktória2002TSC-Geotech92
8Kónya Enikő2002FTC83
9Tóth Virág2001Győri Atlétikai Club72
10Simon Viktória2001ARAK UP Akadémia72
11Fodor Anna2001DSC-SI53
12Szirbucz Andrea1972REAC SI SE21
13Kühne Gréta2000UTE11
14Szépe Flóra2000ARAK UP Akadémia11

Női Súlylökés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Márton Anita1989Békéscsabai AC363
2Veiland Violetta1998ZALASZÁM-ZAC304
3Váradi Krisztina1993Maximus SE234
4Tucsa Veronika1997NYSC164
5Zsivoczky-Farkas Györgyi1985BHSE153
6Krizsán Xénia1993MTK Budapest102
7Katos Boglárka1999Mohácsi TE83
8Monoki Katalin1999Reménység Vác62
9Takács Dóra1999ZALASZÁM-ZAC63
10Kerekes Dóra1994NYSC31

Női Diszkoszvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kerekes Dóra1994NYSC324
2Váradi Krisztina1993Maximus SE264
3Márton Anita1989Békéscsabai AC212
4Gyurátz Réka1996Dobó SE163
5Takács Dóra1999ZALASZÁM-ZAC164
6Veiland Violetta1998ZALASZÁM-ZAC144
7Giczi Eszter2002Dobó SE104
8Zsiga Kinga2000NYSC72
9Kocsis Alexandra1994Maximus SE52
10Monoki Katalin1999Reménység Vác21
11Németh Zsanett2000Dobó SE11
12Eszenyi Napsugár2002GEAC11

Női Kalapácsvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Gyurátz Réka1996Dobó SE393
2Gergelics Cintia1991Dobó SE344
3Orbán Éva1984VEDAC324
4Németh Zsanett2000Dobó SE214
5Kéri Andrea1984Haladás VSE174
6Giczi Eszter2002Dobó SE104
7Brandl Lilla2001ARAK UP Akadémia72
8Rajczi Bianka2001Dobó SE64
9Ódor Vivien1998Vitalitás SE53

Női Gerelyhajítás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Moravcsik Angéla1996MTK Budapest313
2Tremmel Barbara1998UTE213
3Máté Fanni Szabina1999VEDAC143
4Krizsán Xénia1993MTK Budapest122
5Bogdán Annabella1992Békéscsabai AC92
6Nagyszokolyai Flóra2000Győri Atlétikai Club82
7Jákfalvi Blanka1995Ikarus BSE73
8Bakos Karolina1993Szolnoki MÁV-SE41
9Tóth Janka1990Szolnoki MÁV-SE32
10Kareczki Réka1999Reménység Vác31
11Fábián Eszter1999Győri Atlétikai Club21
12Bóbis Dorina1999Reménység Vác11

Női Gyaloglás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kovács Barbara1993Békéscsabai AC202
2Récsei Rita1996BHSE142
3Torma Anett1984UTE91
4Bodorkós-Horváth Katalin1967Dobó SE92
5Dimanopulosz Daphne1999BHSE61
6Rabné Récsei Petra1990BHSE51
7Komoróczy Laura Petronella1999BHSE41
8Tóth Andrea1971BHSE31

Női Összetett (Hárompróba)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Krizsán Xénia1993MTK Budapest182
2Szabó Beatrix1995MTK Budapest132
3Nguyen Anasztázia1993MTK Budapest71
4Nemes Rita1989MVSI61
5Mátó Sára2000ARAK UP Akadémia51
6Gődény Pálma2000FTC51
7Hódi Nóra1987HÓDIÁK SE41
8Zsivoczky-Farkas Györgyi1985BHSE41
9Fekete Fanni2000Reménység Vác42
10Marosi Viktória2001MTK Budapest31
11Veres Bernadett1999MTK Budapest21
Back to Top

Közösségi oldalaink:




© 2018 Magyar Atlétikai Szövetség.
Minden jog fenntartva.