Atlétikai Junior Magyar Liga 2018



Férfi 100m (60m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Baki Barnabás1999ZALASZÁM-ZAC234
2Pisch Milán1999ARAK UP Akadémia182
3Soltész Dávid János1999Szolnoki MÁV-SE173
4Pázmándi Dominik2000Szolnoki MÁV-SE162
5Kállai Balázs Zsolt2000BHSE143
6Fejér Gergely2000BHSE102
7Juhász András2000SVSE91
8Wahl Zoltán2000Budafoki MTE71
9Domonkos Csaba1999Békéscsabai AC72
10Dublinszki Iván1999MVSI51
11Illovszky Dániel2000BHSE41
12Haufe Rajmund2000FTC31
13Kalovits Balázs2000BSC21
14Béni Gergő Roland2000NYSC11

Férfi 200m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Baki Barnabás1999ZALASZÁM-ZAC264
2Soltész Dávid János1999Szolnoki MÁV-SE264
3Wahl Zoltán2000Budafoki MTE253
4Sárközi Dominik1999Haladás VSE112
5Martinek Richárd1999Dunakeszi VSE92
6Galambos Martin2000Haladás VSE91
7Illovszky Dániel2000BHSE82
8Szabó Kristóf1999NYSC82
9Bencsik Zsombor1999FTC82
10Pisch Milán1999ARAK UP Akadémia71
11Felsmann Balázs2000Vasas72
12Haufe Rajmund2000FTC51
13Szabó Kristóf1999Vasas52
14Kalovits Balázs2000BSC41
15Béni Gergő Roland2000NYSC31
16Győri Balázs2000DSC-SI11

Férfi 400m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Varga Lőrinc2000AC Bonyhád273
2Győri Balázs2000DSC-SI274
3Balogh Zsombor1999VEDAC264
4Csókás Nikolasz2000ARAK UP Akadémia153
5Felsmann Balázs2000Vasas123
6Bencsik Zsombor1999FTC112
7Wahl Zoltán2000Budafoki MTE91
8Horváth András1999SVSE92
9Sárközi Dominik1999Haladás VSE82
10Jagodics Dennis1999Haladás VSE51
11Szabó Kristóf1999Vasas51
12Nagy Ábris2000Titán TC41
13Novák Boldizsár2000ARAK UP Akadémia31
14Szeiffert András1999Ikarus BSE31
15Szabó Kristóf1999NYSC21
16Baráth Benjámin2000DSC-SI21
17Martinek Richárd1999Dunakeszi VSE21
18Toronyi Gergely2000Titán TC11
19Jenei Botond2000GEAC11

Férfi 800m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kasoly Benedek2000KSI SE294
2Varga Lőrinc2000AC Bonyhád273
3Balogh Zsombor1999VEDAC213
4Baráth Benjámin2000DSC-SI204
5Horváth András1999SVSE154
6Kis Lajos1999Békéscsabai AC143
7Reguly Ábel1999DSC-SI122
8Frey Ferenc2000BHSE82
9Horváth Csongor2000KSI SE71
10Nagy Bence Attila2000Ikarus BSE52
11Jerémiás Donát2000Ikarus BSE51
12Csák Tamás2000Csömöri Sport Kft.31
13Nádas János2000Vasas31
14Imre Kornél1999VEDAC31
15Kocsis Zsombor1999ARAK UP Akadémia31
16Pop Leonardo1999BEAC21
17Iván Levente2000MVSI21
18Házos Tamás2000BHSE11
19Loósz Péter2000Vasas11
20Szelley Áron Krisztián1999FTC11

Férfi 1500m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Palkovits István2000KARC273
2Horváth Csongor2000KSI SE213
3Reguly Ábel1999DSC-SI163
4Szemerei Levente2000Szekszárdi Sportközpont Nkft.142
5Ványi Tamás2000Budaörsi DSE132
6Kis Lajos1999Békéscsabai AC122
7Bácskai Bence2000BHSE112
8Kasoly Benedek2000KSI SE113
9Nagy Bence Attila2000Ikarus BSE104
10Frey Ferenc2000BHSE92
11Loósz Péter2000Vasas82
12Csák Tamás2000Csömöri Sport Kft.61
13Kovács Balázs2000BHSE61
14Iván Levente2000MVSI41
15Nádas János2000Vasas21
16Turkevi-Nagy Dávid2000KARC21
17Szalai Marcell1999Ikarus BSE11
18Holecskó Máté1999NYSC11

Férfi 5000m (10000/3000m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Palkovits István2000KARC273
2Bazsik Máté2000Vasas163
3Kovács Balázs2000BHSE142
4Bácskai Bence2000BHSE122
5Csák Tamás2000Csömöri Sport Kft.102
6Horváth Csongor2000KSI SE92
7Szemerei Levente2000Szekszárdi Sportközpont Nkft.71
8Jankov Máté2000Veresegyház VSK61
9Falusy Dániel2000Budaörsi DSE41

Férfi 110m (60m) gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Eszes Dániel1999Dunakeszi VSE364
2Kalácska Áron2000Bercsényi DSE264
3Bak Bálint1999Ikarus BSE173
4Tano Leonardo1999Ikarus BSE142
5Németh András1999UTE144
6Ajide Dániel2000GEAC133
7Lovistyék Bálint1999Dunakeszi VSE134
8Németh Benedek1999ZALASZÁM-ZAC113
9Szamosi András1999GEAC102
10Legéndi Bendegúz1999Albertirsai SE83

Férfi 400m gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Csókás Nikolasz2000ARAK UP Akadémia273
2Lovistyék Bálint1999Dunakeszi VSE203
3Jahola Péter2000ARAK UP Akadémia163
4Szeiffert András1999Ikarus BSE132
5Imre Kornél1999VEDAC103
6Bencsik Ádám1999MAFC91
7Nagy Benjamin Ákos2000MVSI82
8Iván Levente2000MVSI31
9Angyal Balázs1999Szekszárdi Sportközpont Nkft.11

Férfi 3000m akadály (2000m akadály)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Csák Tamás2000Csömöri Sport Kft.253
2Kovács Balázs2000BHSE182
3Iván Levente2000MVSI61

Férfi Magasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Horváth Koppány2000MMAC273
2Angyal Balázs1999Szekszárdi Sportközpont Nkft.274
3Legéndi Bendegúz1999Albertirsai SE264
4Abdul Kevin Kristóf1999FTC233
5Láng Gergő2000Albertirsai SE194
6Mogyorósi Levente1999MAFC133
7Gábris Dávid1999KSI SE72
8Tano Leonardo1999Ikarus BSE71
9Seres Soma2000MAFC42

Férfi Rúdugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Simonváros Csanád1999GEAC273
2Gábris Dávid1999KSI SE244
3Szamosi András1999GEAC233
4Seres Soma2000MAFC224
5Schlick-Szabó Áron2000GEAC173
6Majzik Bálint2000MAFC133
7Gladys Bálint1999KSI SE113
8Varga Hunor1999KSI SE71

Férfi Távolugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kállai Balázs Zsolt2000BHSE274
2Pázmándi Dominik2000Szolnoki MÁV-SE253
3Salamon András2000TSC-Geotech253
4Varga Péter Balázs1999NYSC203
5Bencsik Ádám1999MAFC122
6Ötvös Mihály2000Vasas92
7Pethő Márton2000Haladás VSE82
8Farkas Ádám2000REAC SI SE82
9Varga Hunor1999KSI SE83
10Gábris Dávid1999KSI SE51
11Szépe Gergő1999ARAK UP Akadémia51
12Martini Gergő2000AC Bonyhád31
13Szivák Barna2000Titán TC21

Férfi Hármasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Ötvös Mihály2000Vasas334
2Balogh Kristóf1999Bercsényi DSE213
3Horváth Márk2000Bercsényi DSE113
4Leveleki Bence Miklós2000NYSC91
5Szenderffy Dániel1999Dunakeszi VSE91
6Tóth Gergely1999ARAK UP Akadémia82
7Szépe Gergő1999ARAK UP Akadémia61
8Szivák Barna2000Titán TC51
9Baranyó Patrik2000KARC41

Férfi Súlylökés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kovács László2000Ikarus BSE344
2Fischer Márk1999Ikarus BSE304
3Tóth Balázs2000NYSC244
4Luka Ádám2000Győri Atlétikai Club164
5Kapitány Kristóf2000Mohácsi TE142
6Aranyi Ferenc1999VEDAC143
7Fodor József1999Békési DAC113
8Schmidt Péter1999Mohácsi TE71
9Czeller Gábor Sándor1999VEDAC72
10Losonczi Csongor2000SZVSE62
11Balogh Róbert2000Győri Atlétikai Club31
12Balogh Máté2000AC Bonyhád11

Férfi Diszkoszvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Aranyi Ferenc1999VEDAC344
2Varga Donát2000Dobó SE324
3Czeller Gábor Sándor1999VEDAC254
4Bedegi Bence2000VEDAC204
5Bognár Gyula2000Ikarus BSE102
6Keresztesi Kristóf1999Békéscsabai AC103
7Bicsak Mihály2000FTC93
8Balogh Máté2000AC Bonyhád73
9Luka Ádám2000Győri Atlétikai Club52
10Bakos László1999ARAK UP Akadémia41
11Boros Máté Botond2000Bódéért HE31
12Sipos Adrián2000NYSC22
13Fodor József1999Békési DAC21

Férfi Kalapácsvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Varga Donát2000Dobó SE364
2Czeller Gábor Sándor1999VEDAC284
3Barcza Balázs2000VEDAC244
4Cserháti Simon2000VEDAC204
5Antal Ármin1999Dobó SE102
6Szoboszlai Soma2000VEDAC103
7Losonczi Csongor2000SZVSE83
8Lokodi Zsombor1999ARAK UP Akadémia31

Férfi Gerelyhajítás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kovács Noel1999Ikarus BSE273
2Juhász Bence2000TSC-Geotech203
3Mogyorósi Levente1999MAFC203
4Tolnai Levente2000Reménység Vác194
5Gladys Bálint1999KSI SE153
6Láng Gergő2000Albertirsai SE154
7Horváth Leon1999Ikarus BSE122
8Kurucz Dávid1999Szolnoki MÁV-SE92
9Gábris Dávid1999KSI SE51
10Nagy Kristóf2000Győri Atlétikai Club21

Férfi Gyaloglás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Soltész Benjamin2000Hunyadi DSE243
2Sárossi Bálint2000TSC-Geotech91
3Horváth Dániel2000DSC-SI71

Női 100m (60m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Furulyás Lili Fruzsina2000UTE324
2Farkas Petra Beáta1999Dunakeszi VSE273
3Sipos Borbála1999KSI SE194
4Pótha Johanna2000GEAC183
5Knipfer Ágnes2000Szolnoki MÁV-SE163
6Molnár Fanni Gyöngyi2000BHSE143
7Varga Panna Diána2000ZALASZÁM-ZAC102
8Víg Zsanett2000Eötvös DSE92
9Szabó Zsófia1999VEDAC62
10Lipták Aliz2000REAC SI SE31
11Kalóz Nikolett2000Szolnoki MÁV-SE21
12Csernyánszky Flóra1999GEAC21
13Lutter Lotti2000Vasas11
14Püski Lilla2000Békéscsabai AC11

Női 200m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Pótha Johanna2000GEAC304
2Furulyás Lili Fruzsina2000UTE273
3Víg Zsanett2000Eötvös DSE253
4Király Adél2000BHSE244
5Tichov Fruzsina1999BHSE174
6Rapai Fanni2000Ikarus BSE123
7Sipos Borbála1999KSI SE102
8Füleky Dorottya2000Vasas72
9Horváth Dorottya2000GEAC62
10Mandeville Dominika2000Vasas41
11Botos Boglárka2000NYSC31
12Varga Panna Diána2000ZALASZÁM-ZAC31
13Csighy Adrienn2000Ikarus BSE31
14Tóth Rebeka1999UTE31
15Erdei Tamara1999Ikarus BSE21
16Molnár Fanni Gyöngyi2000BHSE21
17Szabó Zsófia1999VEDAC11
18Losonczi Emese2000FTC11

Női 400m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Botos Boglárka2000NYSC253
2Tóth Rebeka1999UTE203
3Rapai Fanni2000Ikarus BSE203
4Tichov Fruzsina1999BHSE183
5Erdei Tamara1999Ikarus BSE133
6Tóth Fruzsina2000Vasas123
7Király Adél2000BHSE123
8Darabos Aliz1999ARAK UP Akadémia92
9Csernyánszky Sára2000GEAC93
10Tóth Rebeka2000FTC71
11Kovács Gabriella1999KSI SE62
12Víg Zsanett2000Eötvös DSE51
13Sipos Borbála1999KSI SE51
14Frei Dalma2000GEAC52
15Mandeville Dominika2000Vasas51
16Mona Blanka2000Vasas41
17Almási Fanni Kata1999UTE41

Női 800m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Erdélyi Katinka2000Győri Atlétikai Club344
2Darabos Aliz1999ARAK UP Akadémia244
3Nagy Julianna2000Margitszigeti AC204
4Bányai Petra1999SVSE162
5Almási Nikolett2000KARC164
6Punk Adrienn2000ARAK UP Akadémia92
7Finta Sára Katalin1999Ikarus BSE91
8Kocsis Kata2000AC Bonyhád72
9Budai Boglárka1999ARAK UP Akadémia51
10Mona Blanka2000Vasas41
11Kovács Gabriella1999KSI SE31
12Jánosi Lilla Zsuzsanna1999BEAC31
13Gál Petra1999Soproni AC11

Női 1500m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Erdélyi Katinka2000Győri Atlétikai Club284
2Bányai Petra1999SVSE233
3Nagy Julianna2000Margitszigeti AC193
4Pavuk Tíra1999Békéscsabai AC162
5Svastits Judit2000Vasas143
6Bánhidi Eszter2000BHSE133
7Máté Anna1999Kaposvári AC112
8Mógor Boglárka1999BHSE91
9Jánosi Lilla Zsuzsanna1999BEAC72
10Punk Adrienn2000ARAK UP Akadémia52
11Finta Sára Katalin1999Ikarus BSE41
12Wochna Eszter1999TFSE31
13Járdi Emese2000KARC21
14Almási Nikolett2000KARC11

Női 5000m (10000/3000m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Mógor Boglárka1999BHSE243
2Pavuk Tíra1999Békéscsabai AC223
3Vékony Vanda1999Budaörsi DSE194
4Bánhidi Eszter2000BHSE163
5Máté Anna1999Kaposvári AC142
6Kocsis Kata2000AC Bonyhád82
7Jánosi Lilla Zsuzsanna1999BEAC82
8Járdi Emese2000KARC32
9Csepeli Angéla2000Favorit AC21

Női 100m (60m) gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Varga Eszter2000Haladás VSE243
2Gődény Pálma2000FTC184
3Sztrehárszky Katinka1999BHSE173
4Furulyás Lili Fruzsina2000UTE162
5Csetényi Eszter2000ARAK UP Akadémia112
6Vanya Vivien2000Soproni AC113
7Mátó Sára2000ARAK UP Akadémia91
8Csernyánszky Flóra1999GEAC61
9Szépe Flóra2000ARAK UP Akadémia41
10Licht Vivien Rebeka2000Ikarus BSE21

Női 400m gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Tóth Rebeka1999UTE253
2Csernyánszky Sára2000GEAC183
3Sztrehárszky Katinka1999BHSE173
4Tóth Fruzsina2000Vasas152
5Frei Dalma2000GEAC133
6Mátó Sára2000ARAK UP Akadémia91
7Csetényi Eszter2000ARAK UP Akadémia41

Női 3000m akadály (2000m akadály)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Jánosi Lilla Zsuzsanna1999BEAC233
2Mógor Boglárka1999BHSE182
3Kocsis Kata2000AC Bonyhád122

Női Magasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Fekete Fanni2000Reménység Vác314
2van Doremalen Dóra1999FTC233
3Mórocz Boglárka2000MAFC193
4Szépe Flóra2000ARAK UP Akadémia183
5Kriszt Katalin Viktória1999GEAC173
6Nánási Katalin2000Gyulasport Nonprofit Kft.134
7Virók Erna Sára2000BHSE122
8Katona Kitti1999AC Bonyhád91
9Keszei Virág2000Vasas52
10Szőke Anett2000ZALASZÁM-ZAC31
11Krasznai Anna1999ZALASZÁM-ZAC21

Női Rúdugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kondrák Réka Anna2000GEAC284
2Klekner Hanga Csenge1999DSC-SI273
3Petry Alexandra2000MTK Budapest274
4Döme Adél2000Békéscsabai AC153
5Braun Barbara2000Békéscsabai AC102
6Kriszt Annamária Beáta1999GEAC71

Női Távolugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Farkas Petra Beáta1999Dunakeszi VSE364
2Fekete Fanni2000Reménység Vác264
3Gődény Pálma2000FTC234
4Knipfer Ágnes2000Szolnoki MÁV-SE193
5Szilágyi Petra2000Békési DAC144
6Csighy Adrienn2000Ikarus BSE143
7Fedor Noémi2000Reménység Vác113
8Zádeczki Luca2000MVSI92
9Lipták Aliz2000REAC SI SE61
10Szabó Zsófia1999VEDAC42
11Szalay Teréz Luca2000III. kerület TVE41
12Virók Erna Sára2000BHSE31
13Szépe Flóra2000ARAK UP Akadémia21
14Svegál Anasztázia2000AC Bonyhád11
15Veres Bernadett1999MTK Budapest11

Női Hármasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Széki Petra Diána1999NYSC203
2Kühne Gréta2000UTE152
3Zádeczki Luca2000MVSI142
4Szépe Flóra2000ARAK UP Akadémia91
5Veres Csilla Zsófia2000UTE51
6Girán Laura2000DSC-SI41
7Nagy Boglárka2000NYSC31
8Zsótér Nóra2000HÓDIÁK SE21
9Prekli Dalma1999UTE11

Női Súlylökés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Monoki Katalin1999Reménység Vác324
2Zsiga Kinga2000NYSC304
3Takács Dóra1999ZALASZÁM-ZAC264
4Katos Boglárka1999Mohácsi TE203
5Németh Zsanett2000Dobó SE164
6Nagy Ágnes1999SZVSE133
7Veréb Alexandra1999NYSC82
8Fábián Eszter1999Győri Atlétikai Club73
9Kiss Virág1998Győri Atlétikai Club51
10Csihar Szandra1997Győri Atlétikai Club41
11Pinhasov Mirjam2000NYSC42
12Illés Zsófia2000AC Bonyhád11

Női Diszkoszvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Takács Dóra1999ZALASZÁM-ZAC344
2Zsiga Kinga2000NYSC314
3Monoki Katalin1999Reménység Vác264
4Németh Zsanett2000Dobó SE173
5Nagy Ágnes1999SZVSE123
6Szőke Anett2000ZALASZÁM-ZAC82
7Veréb Alexandra1999NYSC82
8Fábián Eszter1999Győri Atlétikai Club73
9Kopácsi Barbara2000Favorit AC72
10Illés Zsófia2000AC Bonyhád32
11Horváth Sára1999ZALASZÁM-ZAC21

Női Kalapácsvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Németh Zsanett2000Dobó SE364
2Marton Nóra Lili2000ARAK UP Akadémia284
3Kormány Réka2000Vitalitás SE214
4Csernyik Dzsenifer2000Vitalitás SE204
5Csáky Janka1999KARC183
6Nagy Ágnes1999SZVSE72

Női Gerelyhajítás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Máté Fanni Szabina1999VEDAC364
2Kareczki Réka1999Reménység Vác274
3Nagyszokolyai Flóra2000Győri Atlétikai Club234
4Fábián Eszter1999Győri Atlétikai Club164
5Bóbis Dorina1999Reménység Vác164
6Szilágyi Petra2000Békési DAC154
7Tóth Laura1999Egri Sportiskola SE133
8Schmölcz Mirtill2000TSC-Geotech61
9Ádám Dorka2000Albertirsai SE21
10Mórocz Boglárka2000MAFC21
11Kuller Jázmin Virág2000Győri Atlétikai Club11

Női Gyaloglás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Komoróczy Laura Petronella1999BHSE253
2Dimanopulosz Daphne1999BHSE162
Back to Top

Közösségi oldalaink:




© 2019 Magyar Atlétikai Szövetség.
Minden jog fenntartva.