Junior Liga 2020



Férfi 100m (60m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Farkas Bence2002PSN Zrt.213
2Pap Márk2002Ikarus BSE182
3Bundschu Patrik2001Vasas173
4Dienes Mátyás2001ZALASZÁM-ZAC123
5Pócs Dominik Ádám2001Egri Sportiskola SE103
6Illovszky Dominik2002BHSE91
7Bíró Dávid2002DOVASE83
8Halász Kristóf2002DSC-SI61
9Sipos Rajmund Kristóf2002Győri Atlétikai Club41
10Rab Ákos2001PSN Zrt.32
11Révfalvi Tibor2002BHSE21

Férfi 200m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Farkas Bence2002PSN Zrt.243
2Pap Márk2002Ikarus BSE162
3Nagy Richárd2002BHSE112
4Steigerwald Ernő2002Békéscsabai AC102
5Almási Olivér2002MTK Budapest102
6Bundschu Patrik2001Vasas103
7Czipó Marcell2001BHSE72
8Sipos Rajmund Kristóf2002Győri Atlétikai Club71
9Halász Kristóf2002DSC-SI61
10Pócs Dominik Ádám2001Egri Sportiskola SE32
11Jakab Máté2002KARC31
12Kiss Máté2002Horn-Bercsényi DSE21
13Csahóczi Csanád2002Keszthely VDSE11
14Pintér Erik2002Miskolci Sportiskola11

Férfi 400m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Huller Dániel Gellért2001Dunakeszi VSE273
2Molnár Attila2002SVSE213
3Csahóczi Csanád2002Keszthely VDSE133
4Steigerwald Ernő2002Békéscsabai AC122
5Czipó Marcell2001BHSE123
6Normann Márton2002GEAC72
7Enyingi Patrik Simon2001FTC51
8Palicsek Botond2002KSI SE52
9Varga Bercel2001KSI SE42
10Galántai Bence2002TSC-Geotech32
11Krisztián Bence2001FTC21

Férfi 800m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Apáti Bence2001Békéscsabai AC233
2Csahóczi Csanád2002Keszthely VDSE152
3Biros Benedek2002SVSE132
4Kovács Máté2002Békéscsabai AC113
5Felber Balázs2001SVSE102
6Huller Dániel Gellért2001Dunakeszi VSE91
7Sós Barnabás2002DSC-SI72
8Schein Péter2002DVTK73
9Vasali Dávid2001FTC62
10Krisztián Bence2001FTC52
11Rókus Gellért2001TSC-Geotech52

Férfi 1500m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Zsetnyai Ákos2002SVSE273
2Apáti Bence2001Békéscsabai AC203
3Biros Benedek2002SVSE132
4Háder Olivér2001TSC-Geotech113
5Sós Barnabás2002DSC-SI92
6Marx Balázs2002Győri Atlétikai Club72
7Sali Dávid2002Budaörsi DSE61
8Juhász Patrik2002MFSE52
9Pataki Péter Attila2002BHSE51
10Borka Vince2002BEAC31
11Galkó Csongor2001GEAC21
12Murányi Máté2001BHSE11
13Papp Máté2002Gyulasport Nonprofit Kft.11

Férfi 5000m (10000/3000m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Zsetnyai Ákos2002SVSE273
2Marx Balázs2002Győri Atlétikai Club213
3Deák Bence Roland2001Győri Atlétikai Club173
4Háder Olivér2001TSC-Geotech133
5Fekete Balázs2002BHSE102
6Pataki Péter Attila2002BHSE51
7Marx Bálint2002Győri Atlétikai Club42
8Galkó Csongor2001GEAC42
9Szakály Bence2002BHSE31
10Molnár Balázs2002Békéscsabai AC31
11Bereczki Péter2002FOOTOUR S.E. TATA21
12Juhász Patrik2002MFSE11

Férfi 110m (60m) gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Almási Olivér2002MTK Budapest162
2Pap Márk2002Ikarus BSE162
3Nagy Richárd2002BHSE152
4Palicsek Botond2002KSI SE153
5Balogh Péter2001AC Bonyhád132
6Tigyi József2001Miskolci Sportiskola113
7Barczai Botond2001Vasas51
8Bundschu Patrik2001Vasas41
9Varga Bercel2001KSI SE31

Férfi 400m gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Molnár Attila2002SVSE213
2Huller Dániel Gellért2001Dunakeszi VSE182
3Galántai Bence2002TSC-Geotech173
4Bánóczy Árpád Nimród2002Vasas142
5Péntek Kristóf Pál2002Dunakeszi VSE41
6Rezeli Martin2001VEDAC31

Férfi 3000m akadály (2000m akadály)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Horváth Barnabás2002Kaposvári AC213
2Galkó Csongor2001GEAC193
3Deák Bence Roland2001Győri Atlétikai Club182
4Felber Balázs2001SVSE122
5Rezeli Martin2001VEDAC92
6Marx Bálint2002Győri Atlétikai Club82

Férfi Magasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Hodossy-Takács Sámuel2002DSC-SI243
2Török Gergely2002Miskolci Sportiskola233
3Németh Mátyás2001KARC193
4Márton Ferenc2001AC Bonyhád153
5Palicsek Botond2002KSI SE82
6Smelka Dániel2002FTC41
7Tóth Jonatán2001Szolnoki MÁV-SE31

Férfi Rúdugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Böndör Márton2002AC Bonyhád243
2Nagy Marcell2002MTK Budapest233
3Scheidler Dávid2002AC Bonyhád163
4Vári Péter2002MTK Budapest153
5Molnár Dániel2001GEAC82
6Mihály Ádám Bence2001GEAC71
7Török Vilmos2002GEAC31

Férfi Távolugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Nagy Milán2001Szolnoki MÁV-SE233
2Pintér Erik2002Miskolci Sportiskola213
3Szabó Máté2001AC Bonyhád143
4Papp Tamás2002FTC143
5Rivasz Martin2002Mezőtúri AC112
6Gerics Roland2001TSC-Geotech91
7Antal Bálint2002KSI SE52
8Homonnai Dávid2001ARAK UP Akadémia42
9Sajgó Dávid2001Vasas42
10Zámbori Kornél Zoltán2001Békéscsabai AC31
11Smelka Dániel2002FTC21

Férfi Hármasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Rivasz Martin2002Mezőtúri AC213
2Iván Zsombor2001Miskolci Sportiskola193
3Gerics Roland2001TSC-Geotech182
4Fejes Karsa2001FTC183
5Homonnai Dávid2001ARAK UP Akadémia123
6Németh Mátyás2001KARC113
7Rády Bálint Gábor2002Dunakeszi VSE73

Férfi Súlylökés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Doma Benedek2001Dobó SE193
2Fekete István2001KARC182
3Strigencz Zalán2002VEDAC123
4Berkes Adrián2001SZVSE112
5Péringer Márk2001VEDAC102
6Járvás Máté Tamás2001UTE92
7Katavics Balázs2002Dobó SE82
8Méhes Krisztián2002Dobó SE72
9Gábor Levente2002SZVSE73
10Taután Dominik2002Gyulasport Nonprofit Kft.71
11Gábor Tamás2002SZVSE21
12Laczkó Márk2002BEAC11

Férfi Diszkoszvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Strigencz Zalán2002VEDAC243
2Péringer Márk2001VEDAC223
3Thardi-Veress Vajk2001ARAK UP Akadémia183
4Csontos Márton2002BSC173
5Katavics Balázs2002Dobó SE93
6Gábor Tamás2002SZVSE72
7Doma Benedek2001Dobó SE63
8Gábor Levente2002SZVSE63
9Méhes Krisztián2002Dobó SE21

Férfi Kalapácsvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Doma Benedek2001Dobó SE273
2Katavics Balázs2002Dobó SE213
3Sztupák László2002Pápai AC183
4Lipők Dávid2002Tamási TAM - BAU AC113
5Minyó Bence János2001VEDAC103
6Méhes Krisztián2002Dobó SE102
7Jankó Dominik2002Tamási TAM - BAU AC73
8Petróczy András2002Dobó SE63

Férfi Gerelyhajítás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Jancsik Tamás2001MTK Budapest233
2Járvás Máté Tamás2001UTE182
3Nagy Zsombor2002Ikarus BSE163
4Mihajlovic Alex2002GEAC122
5Lukács Gergő2002Reménység Vác123
6Kiss Gergő2002Reménység Vác102
7Somodi Bálint2001Ikarus BSE103

Férfi Gyaloglás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Varga Dávid2001Miskolci Sportiskola213
2Tóth Norbert2001Hunyadi DSE182
3Gál Vencel Levente2001Miskolci Sportiskola142
4Nyerges Balázs István2001Hunyadi DSE102

Női 100m (60m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Takács Boglárka2001ARAK UP Akadémia273
2Fodor Júlia Boglárka2001Vasas183
3Nagy Pálma2001ZALASZÁM-ZAC173
4Endrész Klaudia2001MTK Budapest143
5Göblyös Csenge2001Ikarus BSE71
6Simon Virág2002Horn-Bercsényi DSE61
7Nagy Lili2001Eötvös DSE62
8Kulcsár Panka Éva2001Budafoki MTE62
9Vadkerti Lili2002Egri Sportiskola SE32
10Mundruczó Nóra2001Békéscsabai AC31
11Ivancsó Adrienn Mónika2002Csepeli DAC21

Női 200m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Takács Boglárka2001ARAK UP Akadémia253
2Molnár Janka2001Budafoki MTE162
3Fodor Júlia Boglárka2001Vasas163
4Kőszegi Míra2002Budafoki MTE132
5Nagy Pálma2001ZALASZÁM-ZAC113
6Dobránszky Laura Lola2002GEAC92
7Kulcsár Panka Éva2001Budafoki MTE62
8Makovnyik Krisztina2002Eötvös DSE52
9Sztrehárszky Boglárka2001BHSE31
10Dávid Anna2002DSC-SI31
11Németh Nóra2002GEAC21
12Tollas Gizella Boglárka2001MTK Budapest11
13Szécsényi Anna Míra2002Ikarus BSE11

Női 400m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Répássy Hanna2001Horn-Bercsényi DSE253
2Dávid Anna2002DSC-SI183
3Szécsényi Anna Míra2002Ikarus BSE163
4K. Szabó Gabriella2002DSC-SI102
5Molnár Janka2001Budafoki MTE91
6Simon Virág2002Horn-Bercsényi DSE71
7Hadnagy Zsóka2002SVSE72
8Rajna Fanni2001TSC-Geotech52
9Papadopulu Phaedra2001FTC41
10Szűcs Dóra Zita200231
11Makovnyik Krisztina2002Eötvös DSE21
12Vatulik Réka2002Favorit AC11
13Bornemissza Anna Sára2001Egri Sportiskola SE11

Női 800m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Répássy Hanna2001Horn-Bercsényi DSE273
2Heffner Hédi2001BEAC193
3K. Szabó Gabriella2002DSC-SI142
4Urbán Zita2002BHSE112
5Kindl Júlia2002BEAC113
6Madácsi Eszter Helka2002BEAC83
7Gedra Szabina2001SVSE72
8Néda Júlia2002UTE51
9Kishanti Petra2002Favorit AC41
10Bálint Laura2002VEDAC32
11Garai Graciana Csenge2002NYSC11

Női 1500m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Urbán Zita2002BHSE273
2Heffner Hédi2001BEAC193
3Lendvai Luca2001DSC-SI143
4Köcsky Tamara2001Soproni AC122
5K. Szabó Gabriella2002DSC-SI91
6Bálint Laura2002VEDAC82
7Schmölcz Sára2002TSC-Geotech83
8Néda Júlia2002UTE51
9Magyar Veronika2001SVSE31

Női 5000m (10000/3000m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Magyar Veronika2001SVSE213
2Lendvai Luca2001DSC-SI213
3Merényi Panna2002Ikarus BSE182
4Baka Szilvia2001Gyulasport Nonprofit Kft.143
5Schmölcz Sára2002TSC-Geotech113
6Varga Borbála Anna2001Horn-Bercsényi DSE82
7Varga Eszter2002PSN Zrt.61

Női 100m (60m) gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Dobránszky Laura Lola2002GEAC223
2Szűcs Szabina2002KARC182
3Ley Fanni2001FTC173
4Bacsa Fanni2001Miskolci Sportiskola122
5Decker Szonja2002Vasas51
6Fodor Nikolett2001III. kerület TVE31
7Horváth Csenge2002Favorit AC21
8Ivancsó Adrienn Mónika2002Csepeli DAC11

Női 400m gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kiszel Zsófia2001DSC-SI253
2Szécsényi Anna Míra2002Ikarus BSE183
3Ignácz Alexandra2001Egri Sportiskola SE163
4Hadnagy Zsóka2002SVSE132
5Vatulik Réka2002Favorit AC113
6Rajna Fanni2001TSC-Geotech103
7Molnár Janka2001Budafoki MTE91
8Bornemissza Anna Sára2001Egri Sportiskola SE42
9Tibola Zsófia2001TSC-Geotech11

Női 3000m akadály (2000m akadály)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Magyar Veronika2001SVSE233
2Varga Eszter2002PSN Zrt.182

Női Magasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szűcs Szabina2002KARC273
2Goschi Anna2002FTC203
3Kóródi Klaudia2001Szolnoki MÁV-SE163
4Bihari Emese2002FTC71
5Fodor Nikolett2001III. kerület TVE51

Női Rúdugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Hornácsik Gréta2002MTK Budapest253
2Rákos Bettina Rebeka2002MTK Budapest183
3Borhy Anna Mária2002PSN Zrt.162
4Bánovics Dorottya2001GEAC133
5Kulcsár Boglárka2002KSI SE61
6Fróna Hanna2001Ikarus BSE41
7Várnagy Dorka2001ARAK UP Akadémia31

Női Távolugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Endrész Klaudia2001MTK Budapest273
2Áts Viktória2001TSC-Geotech203
3Rácz Vivien2002DSC-SI193
4Vadkerti Lili2002Egri Sportiskola SE92
5Borhy Anna Mária2002PSN Zrt.92
6Szabó Laura2002Keszthely VDSE72
7Pakodi Csenge2002FTC73
8Bali Zóra2001TFSE51
9Stráma Klaudia Inez2002HÓDIÁK SE31
10Tóth Virág2001Horn-Bercsényi DSE21
11Gollnhofer Adrienn2002ARAK UP Akadémia11
12Horváth Csenge2002Favorit AC11

Női Hármasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Áts Viktória2001TSC-Geotech253
2Szűcs Szabina2002KARC233
3Szabó Laura2002Keszthely VDSE143
4Papp Dorina2002Miskolci Sportiskola112
5Horváth Csenge2002Favorit AC61
6Tóth Virág2001Horn-Bercsényi DSE41
7Matkovics Vivien2001KARC21

Női Súlylökés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Losonczi Blanka2002SZVSE253
2Beregszászi Renáta2001KARC233
3Rácz Luca2002Szolnoki MÁV-SE183
4Péter-Szabó Sára2002SZVSE123
5Baranyai Viktória2002UTE82
6Rajczi Bianka2001Dobó SE83
7Marosi Viktória2001MTK Budapest72
8Stráma Klaudia Inez2002HÓDIÁK SE73
9Giczi Eszter2002Dobó SE21
10Fábián Orsolya2002Győri Atlétikai Club11

Női Diszkoszvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Losonczi Blanka2002SZVSE273
2Péter-Szabó Sára2002SZVSE203
3Beregszászi Renáta2001KARC132
4Eszenyi Napsugár2002GEAC102
5Rajczi Bianka2001Dobó SE103
6Varga Virág Dorina2002Dobó SE92
7Giczi Eszter2002Dobó SE82
8Gombás Petra2001VEDAC52
9Buús Borbála2002Dobó SE42
10Baranyai Viktória2002UTE21
11Till Adél2002VEDAC21
12Jámbor Petra2002ZALASZÁM-ZAC11

Női Kalapácsvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Rajczi Bianka2001Dobó SE243
2Gombás Petra2001VEDAC223
3Brandl Lilla2001ARAK UP Akadémia203
4Buús Borbála2002Dobó SE123
5Giczi Eszter2002Dobó SE102
6Csatári Dominika2002VEDAC93
7Varga Virág Dorina2002Dobó SE83
8Decsi Dorka2002Dobó SE53

Női Gerelyhajítás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Sári Pálma2002MTK Budapest273
2Eszenyi Napsugár2002GEAC173
3Marosi Viktória2001MTK Budapest173
4Misák Dominika2001TSC-Geotech132
5Till Adél2002VEDAC83
6Gulyás Johanna2002Szolnoki MÁV-SE72
7Nagy Viktória2002Szolnoki MÁV-SE62
8Ivancsó Adrienn Mónika2002Csepeli DAC62

Női Gyaloglás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Csörgő Dóra2001Hunyadi DSE162
2Zahorán Petra2002Békéscsabai AC162
3Jezsoviczki Anna2002Hunyadi DSE122
Back to Top

Közösségi oldalaink:




© 2021 Magyar Atlétikai Szövetség.
Minden jog fenntartva.