Atlétikai Junior Magyar Liga 2017



Férfi 100m (60m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Eszes Dániel1999Dunakeszi VSE294
2Máté Tamás1998Keszthely VDSE182
3Orosz Bence Tamás1998Bp. Honvéd SE163
4Domonkos Csaba1999Békéscsabai AC123
5Szeles Bálint1998Egri Sportiskola SE112
6Martinek Richárd1999Dunakeszi VSE102
7Baki Barnabás1999ZALASZÁM-ZAC92
8Pálmai Márk1998Bp. Honvéd SE91
9Pisch Milán1999ARAK UP Akadémia71
10Bencsik Zsombor1999FTC62
11Jámbor Szabolcs István1998NYSC41
12Papp Bence1999DOVASE41
13Gergely Bence1998NYSC31
14Posta Martin1998MMAC21
15Dublinszki Iván1999MVSI21
16Kristály Csanád Endre1999Tiszaújvárosi SC11
17Zilai János1998Szekszárdi Sportközpont Nkft.11
18Less Dávid1999Reménység Vác11

Férfi 200m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kristály Csanád Endre1999Tiszaújvárosi SC234
2Eszes Dániel1999Dunakeszi VSE142
3Tóth Norbert1998Egri Sportiskola SE142
4Martinek Richárd1999Dunakeszi VSE132
5Bencsik Ádám1999MAFC123
6Máté Tamás1998Keszthely VDSE91
7Pálmai Márk1998Bp. Honvéd SE91
8Baki Barnabás1999ZALASZÁM-ZAC82
9Boda Boldizsár1998Haladás VSE71
10Pisch Milán1999ARAK UP Akadémia61
11Bencsik Zsombor1999FTC62
12Orosz Bence Tamás1998Bp. Honvéd SE51
13Balogh Kristóf1999Győri Atlétikai Club51
14Szeles Bálint1998Egri Sportiskola SE41
15Székács Máté1998Favorit AC32
16Győri Péter1998DSC-SI31
17Tóth Zsombor1998Gödöllői EAC21
18Pöstényi Márk1999Tiszaújvárosi SC21
19Szabó Kristóf1999Vasas11
20Lovistyék Bálint1999Dunakeszi VSE11

Férfi 400m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Fekete Gábor1998Titán TC213
2Boda Boldizsár1998Haladás VSE182
3Martinek Richárd1999Dunakeszi VSE132
4Tóth Norbert1998Egri Sportiskola SE122
5Jagodics Dennis1999Haladás VSE71
6Balogh Zsombor1999VEDAC71
7Szabó Kristóf1999Vasas71
8Szlovák Balázs1998KSI SE61
9Karsai Dominik Tamás1999KSI SE51
10K. Nagy Tamás1998DSC-SI51
11Zsoldos László1998KARC41
12Sárközi Dominik1999Haladás VSE31
13Katona Ádám1999Gödöllői EAC32
14Mile Benedek1998KARC31
15Kocsis Zsombor1999ARAK UP Akadémia21
16Csizmadia Gábor1998Favorit AC11

Férfi 800m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Ott Benjámin1998ZALASZÁM-ZAC344
2Polyánki Bence1999Budaörsi DSE153
3Süli Richárd1998Gyulasport Nonprofit Kft.132
4Izbéki Balázs1998TSC-Geotech112
5Kis Lajos1999Békéscsabai AC112
6K. Nagy Tamás1998DSC-SI102
7Kovács Marcell András1998Bp. Honvéd SE91
8Horváth András1999VEDAC92
9Szelley Áron Krisztián1999FTC72
10Balogh Zsombor1999VEDAC51
11Plesz Boldizsár1999ARAK UP Akadémia42
12Szabó Bence1999GYAK41
13Reguly Ábel1999DSC-SI41
14Matos Dávid1998AC Bonyhád21
15Kocsis Zsombor1999ARAK UP Akadémia21
16Szalai Marcell1999Ikarus BSE11
17Mile Benedek1998KARC11

Férfi 1500m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Ott Benjámin1998ZALASZÁM-ZAC243
2Izbéki Balázs1998TSC-Geotech153
3Diószegi Dávid1998Békéscsabai AC132
4Süli Richárd1998Gyulasport Nonprofit Kft.132
5Kis Lajos1999Békéscsabai AC112
6Kovács Marcell András1998Bp. Honvéd SE91
7Lendvai András1998Győri Atlétikai Club71
8Szalai Marcell1999Ikarus BSE61
9Nagy Dániel1999Ikarus BSE51
10Csiszár Péter1998NYSC31
11Imre Kornél1999VEDAC21
12Dénes Mátyás1998Ikarus BSE21
13Szabó Bence1999GYAK11

Férfi 5000m (10000/3000m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Dénes Mátyás1998Ikarus BSE203
2Lendvai András1998Győri Atlétikai Club182
3Diószegi Dávid1998Békéscsabai AC162
4Csiszár Péter1998NYSC153
5Jacsev Sámuel1998SZoESE71
6Koch Ágoston1998BEAC61
7Bajzáth Péter1999NYSC41
8Nagy Dániel1999Ikarus BSE41
9Horváth Arnold1999Kaposvári AC21

Férfi 110m (60m) gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szeles Bálint1998Egri Sportiskola SE364
2Eszes Dániel1999Dunakeszi VSE213
3Tano Leonardo1999Ikarus BSE183
4Csizmadia Gábor1998Favorit AC143
5Bak Bálint1999Ikarus BSE122
6Németh Benedek1999ZALASZÁM-ZAC92
7Németh András1999UTE62
8Tóth Zsombor1998Gödöllői EAC41
9Lovistyék Bálint1999Dunakeszi VSE41
10Angyal Balázs1999Szekszárdi Sportközpont Nkft.21

Férfi 400m gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Csizmadia Gábor1998Favorit AC273
2Mile Benedek1998KARC142
3Martinek Richárd1999Dunakeszi VSE122
4Varga Hunor1999KSI SE122
5Lengyel Zalán1999KSI SE41

Férfi 3000m akadály (2000m akadály)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Lendvai András1998Győri Atlétikai Club182
2Dénes Mátyás1998Ikarus BSE71
3Holecskó Máté1999NYSC61

Férfi Magasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Agárdi Péter1998Bp. Honvéd SE253
2Abdul Kevin Kristóf1999FTC253
3Legéndi Bendegúz1999Albertirsai SE214
4Angyal Balázs1999Szekszárdi Sportközpont Nkft.153
5Nagy Roland1998Egri Sportiskola SE92
6Gábris Dávid1999KSI SE82
7Oláh Péter1999UTE61
8Deutsch Domonkos1998MTK Budapest51
9Linkecs Patrik1998Egri Sportiskola SE41
10Tóth Zsombor1998Gödöllői EAC41

Férfi Rúdugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Böndör Dániel1998AC Bonyhád324
2Simonváros Csanád1999Gödöllői EAC253
3Szamosi András1999Gödöllői EAC234
4Mercz Kevin1999AC Bonyhád183
5Fatér Zoltán1998Gödöllői EAC102
6Bohátka Zsolt1998DSC-SI72
7Varga Hunor1999KSI SE31

Férfi Távolugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szépe Gergő1999ARAK UP Akadémia162
2Székács Máté1998Favorit AC152
3Szenderffy Dániel1999Dunakeszi VSE152
4Bencsik Ádám1999MAFC153
5Kónya Patrik1999UTE103
6Tóth Zsombor1998Gödöllői EAC82
7Varga Péter Balázs1999NYSC72
8Világi Marcell1999MVSI71
9Herczeg Roland1998KARC61
10Buzga Zoltán1998NYSC11
11Varga Hunor1999KSI SE11

Férfi Hármasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Buzga Zoltán1998NYSC223
2Székács Máté1998Favorit AC182
3Balogh Kristóf1999Győri Atlétikai Club183
4Szenderffy Dániel1999Dunakeszi VSE162
5Tóth Gergely1999ARAK UP Akadémia163
6Bencsik Ádám1999MAFC113
7Herczeg Roland1998KARC102
8Szabó Milán1998Vasas52
9Daróczi Ákos1998TSC-Geotech51
10Székely Péter1998Vasas41
11Varga Péter Balázs1999NYSC31
12Dormán Barnabás1999Keszthely VDSE11

Férfi Súlylökés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szabó Mátyás1998Favorit AC364
2Schmidt Péter1999Mohácsi TE183
3Szabó Patrik1998NYSC142
4Bógó Bence Zsolt1998Mohácsi TE143
5Fodor József1999Békési DAC133
6Szebegyinszki Richárd1998Békéscsabai AC92
7Rába Dániel1998Dobó SE72
8Samu Máté1999Győri Atlétikai Club62
9Fischer Márk1999Ikarus BSE51
10Mizera Tamás1999Reménység Vác51
11Aranyi Ferenc1999Mezőtúri AC41
12Gladys Bálint1999KSI SE41
13Tóth Zsombor1998Gödöllői EAC31
14Stefka Márton1998Győri Atlétikai Club21
15Bernáth Márk1999Mohácsi TE11

Férfi Diszkoszvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szebegyinszki Richárd1998Békéscsabai AC253
2Szabó Mátyás1998Favorit AC254
3Czeller Gábor Sándor1999VEDAC214
4Rába Dániel1998Dobó SE183
5Aranyi Ferenc1999Mezőtúri AC162
6Vekas Martin1998ZALASZÁM-ZAC123
7Keresztesi Kristóf1999Békéscsabai AC83
8Samu Máté1999Győri Atlétikai Club41
9Fischer Márk1999Ikarus BSE31
10Scheidler Barnabás1999AC Bonyhád31
11Antal Ármin1999Dobó SE32
12Bakos László1999ARAK UP Akadémia31
13Stefka Márton1998Győri Atlétikai Club11

Férfi Kalapácsvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Varga Balázs1998Haladás VSE304
2Rába Dániel1998Dobó SE273
3Czeller Gábor Sándor1999VEDAC234
4Szentivánszky Péter1998Haladás VSE183
5Antal Ármin1999Dobó SE123
6Móricz Roland1998Haladás VSE113
7Lokodi Zsombor1999ARAK UP Akadémia73
8Varró Balázs László1999Dunakeszi VSE11

Férfi Gerelyhajítás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kovács Noel1999Ikarus BSE364
2Bóta Ármin1998Egri Sportiskola SE274
3Horváth Leon1999Ikarus BSE254
4Szabó Bence1998UTE143
5Gladys Bálint1999KSI SE92
6Tóth Zsombor1998Gödöllői EAC41
7Kurucz Dávid1999Szolnoki MÁV-SE31
8Karsai Dominik Tamás1999KSI SE31

Női 100m (60m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Csóti Jusztina1998Bp. Honvéd SE273
2Sipos Borbála1999KSI SE254
3Farkas Petra Beáta1999Dunakeszi VSE162
4Csernyánszky Flóra1999Gödöllői EAC123
5Hajdú Lotti1998Szolnoki MÁV-SE61
6Bottlik Judit1998Bp. Honvéd SE61
7Szabó Zsófia1999VEDAC61
8Sipos Csenge1999Ikarus BSE61
9Gyurka Borbála1998Favorit AC51
10Kertész Csenge1999Vasas42
11Konecsni Panna1999MAFC41
12Szigeti Beatrix1999VEDAC41
13Juhász Rebeka Aranka1998FTC31
14Fülöp Virág1998VEDAC31
15Lengyel Anna1999Vasas21
16Szép Viola Gréta1998Psn Zrt11

Női 200m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Csóti Jusztina1998Bp. Honvéd SE182
2Sipos Borbála1999KSI SE163
3Renkó Evelin1999VEDAC142
4Gyurka Borbála1998Favorit AC112
5Tichov Fruzsina1999Bp. Honvéd SE102
6Szabó Boróka1999Favorit AC71
7Bottlik Judit1998Bp. Honvéd SE71
8Hajdú Lotti1998Szolnoki MÁV-SE61
9Fekete Zsófia1999Szekszárdi Sportközpont Nkft.61
10Juhász Rebeka Aranka1998FTC61
11van Doremalen Dóra1999FTC51
12Sipos Csenge1999Ikarus BSE51
13Kertész Csenge1999Vasas41
14Együd Luca1998TFSE31
15Fülöp Virág1998VEDAC21
16Tóth Rebeka1999UTE21
17Erdei Tamara1999Ikarus BSE11

Női 400m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Renkó Evelin1999VEDAC182
2Gyurka Borbála1998Favorit AC152
3Takács Eliza1998Győri Atlétikai Club142
4Szabó Boróka1999Favorit AC142
5Együd Luca1998TFSE133
6Sipos Borbála1999KSI SE132
7Erdei Tamara1999Ikarus BSE133
8Budai Boglárka1999ARAK UP Akadémia112
9Bencsik Kamilla1998VEDAC82
10Bottlik Judit1998Bp. Honvéd SE51
11Kovács Gabriella1999KSI SE41
12Tóth Rebeka1999UTE41
13Bogdán Klaudia1999Tovafutók SE31
14Tichov Fruzsina1999Bp. Honvéd SE31
15Almási Fanni Kata1999UTE21
16Irsán Réka1999FTC21
17Fekete Zsófia1999Szekszárdi Sportközpont Nkft.11
18Ludányi Virág1999Ikarus BSE11

Női 800m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Takács Eliza1998Győri Atlétikai Club152
2Novák Natália1998Békéscsabai AC142
3Bányai Petra1999VEDAC132
4Budai Boglárka1999ARAK UP Akadémia112
5Tóth Lili Anna1998Bp. Honvéd SE91
6Kovács Gabriella1999KSI SE91
7Finta Sára Katalin1999Ikarus BSE82
8Zahorán Adrienn1998Békéscsabai AC72
9Bencsik Kamilla1998VEDAC61
10Gál Fanni1999Soproni AC41
11Darabos Aliz1999ARAK UP Akadémia31
12Gál Petra1999Soproni AC31

Női 1500m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Tóth Lili Anna1998Bp. Honvéd SE273
2Novák Natália1998Békéscsabai AC213
3Bányai Petra1999VEDAC163
4Pavuk Tíra1999Békéscsabai AC112
5Hir Csenge Karola1999ZALASZÁM-ZAC82
6Szalai Anett1998POSTÁS SE51
7Máté Anna1999Kaposvári AC41
8Jánosi Lilla Zsuzsanna1999BEAC31
9Bencsik Kamilla1998VEDAC21
10Gál Fanni1999Soproni AC21
11Gál Petra1999Soproni AC11

Női 5000m (10000/3000m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Máté Anna1999Kaposvári AC233
2Pavuk Tíra1999Békéscsabai AC223
3Hir Csenge Karola1999ZALASZÁM-ZAC112
4Mógor Boglárka1999Bp. Honvéd SE91
5Tóth Lili Anna1998Bp. Honvéd SE91
6Laczkó Szabina Blanka1999Tornádó SE51
7Jánosi Lilla Zsuzsanna1999BEAC41
8Vajkovics Viktória1998Veresegyház VSK31

Női 100m (60m) gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Sorok Klaudia1998Győri Atlétikai Club273
2Csernyánszky Flóra1999Gödöllői EAC183
3Edőcs Fanni Andrea1998MVSI142
4Renner Luca1998Gödöllői EAC61
5Veres Fanni1998Békési DAC51
6Kriszt Katalin Viktória1999Gödöllői EAC41
7Antal Izabella1998Szolnoki MÁV-SE31
8Katona Kitti1999AC Bonyhád21

Női 400m gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Ludányi Virág1999Ikarus BSE193
2Tóth Rebeka1999UTE182
3Szabó Boróka1999Favorit AC152
4Almási Fanni Kata1999UTE122
5Szabó Enikő1998KSI SE102
6Veres Fanni1998Békési DAC31
7Sztrehárszky Katinka1999Bp. Honvéd SE21

Női 3000m akadály (2000m akadály)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Jánosi Lilla Zsuzsanna1999BEAC253
2Mógor Boglárka1999Bp. Honvéd SE91

Női Magasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Fekete Fédra1998Reménység Vác253
2Kriszt Katalin Viktória1999Gödöllői EAC132
3Renner Luca1998Gödöllői EAC91
4van Doremalen Dóra1999FTC91
5Katona Kitti1999AC Bonyhád51

Női Rúdugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kriszt Annamária Beáta1999Gödöllői EAC253
2Klekner Hanga Csenge1999DSC-SI91

Női Távolugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Lesti Diana1998KARC182
2Farkas Petra Beáta1999Dunakeszi VSE162
3Renner Luca1998Gödöllői EAC132
4Varga Nikolett1998Haladás VSE61
5Veres Bernadett1999MTK Budapest51
6Ekler Luca1998TFSE51
7Kerék Kata1999ARAK UP Akadémia41
8Gazdag Florina1998MTK Budapest41
9Gyöngyösi Terézia1998Békési DAC31
10Széki Petra Diána1999NYSC32
11Németh Nikolett1998BEAC31
12Kovács Dóra1998Szolnoki MÁV-SE21

Női Hármasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Gyurka Borbála1998Favorit AC273
2Kerék Kata1999ARAK UP Akadémia193
3Varga Nikolett1998Haladás VSE162
4Széki Petra Diána1999NYSC133
5Dankó Anna1998Dunakeszi VSE102
6Uzsoki Virág1998Mezőtúri AC92
7Tarnóczy Virág1998KARC51
8Prekli Dalma1999UTE32
9Szanyi Dorottya1999PVSK21

Női Súlylökés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Veiland Violetta1998ZALASZÁM-ZAC273
2Takács Dóra1999ZALASZÁM-ZAC203
3Katos Boglárka1999Mohácsi TE193
4Monoki Katalin1999Reménység Vác183
5Azumah Felícia1999BSC133
6Kareczki Réka1999Reménység Vác52
7Tremmel Barbara1998UTE41
8Kontra Margit1998AC Bonyhád42
9Nagy Ágnes1999HÓDIÁK21
10Fábián Eszter1999Győri Atlétikai Club21

Női Diszkoszvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Takács Dóra1999ZALASZÁM-ZAC364
2Veiland Violetta1998ZALASZÁM-ZAC213
3Azumah Felícia1999BSC214
4Monoki Katalin1999Reménység Vác163
5Kontra Margit1998AC Bonyhád122
6Ódor Vivien1998Vitalitás SE103
7Varga Barbara1998Dobó SE82
8Uzsoki Virág1998Mezőtúri AC52
9Fábián Eszter1999Győri Atlétikai Club51
10Németh Eszter1998Dobó SE42
11Varga Anita1998Dobó SE21
12Nagy Ágnes1999HÓDIÁK11
13Milfai Viktória1999Dobó SE11

Női Kalapácsvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Csébi Fruzsina1999Pápai AC364
2Ódor Vivien1998Vitalitás SE244
3Németh Eszter1998Dobó SE203
4Varga Barbara1998Dobó SE112
5Varga Anita1998Dobó SE113
6Csáky Janka1999KARC92
7Milfai Viktória1999Dobó SE62

Női Gerelyhajítás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Máté Fanni Szabina1999Szekszárdi Sportközpont Nkft.344
2Tóth Laura1999Egri Sportiskola SE244
3Kareczki Réka1999Reménység Vác173
4Bóbis Dorina1999Reménység Vác163
5Tremmel Barbara1998UTE91
6Papp Zsófia1998AC Bonyhád82
7Fábián Eszter1999Győri Atlétikai Club52
8Uzsoki Virág1998Mezőtúri AC32
9Nagy Regina1999Győri Atlétikai Club11

Női Gyaloglás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Dimanopulosz Daphne1999Bp. Honvéd SE91
2Tatay Kata Tünde1999Bp. Honvéd SE71
Back to Top

Közösségi oldalaink:




© 2019 Magyar Atlétikai Szövetség.
Minden jog fenntartva.