Atlétikai Junior Magyar Liga 2019



Férfi 100m (60m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Haufe Rajmund2000FTC91
2Ajide Dániel2000GEAC71
3Wahl Zoltán2000Budafoki MTE61
4Kalácska Áron2000Horn-Bercsényi DSE51
5Dienes Mátyás2001ZALASZÁM-ZAC41
6Kállai Balázs Zsolt2000BHSE31
7Téglási Ákos2000NYSC21
8Raffael Zsolt2001BHSE11

Férfi 200m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Bundschu Patrik2001Vasas91
2Wahl Zoltán2000Budafoki MTE91
3Pócs Dominik Ádám2001Egri Sportiskola SE71
4Dienes Mátyás2001ZALASZÁM-ZAC71
5Csányi Krisztofer2001ZALASZÁM-ZAC61
6Kalácska Áron2000Horn-Bercsényi DSE61
7Birizdó Ábel Márton2001FTC51
8Czipó Marcell2001KSI SE51
9Antal Kristóf2001ARAK UP Akadémia41
10Téglási Ákos2000NYSC41
11Ecker Tamás2001Haladás VSE31
12Enyingi Patrik Simon2001FTC21
13Rab Ákos2001PSN Zrt.11

Férfi 400m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Huller Dániel Gellért2001Dunakeszi VSE182
2Győri Balázs2000DSC-SI132
3Rab Ákos2001PSN Zrt.82
4Borka Bálint2000Győri Atlétikai Club72
5Varga Lőrinc Mihály2000AC Bonyhád71
6Felsmann Balázs2000Vasas51
7Hrisca Valentin Gabriel200041
8Csókás Nikolasz2000ARAK UP Akadémia41
9Ecker Tamás2001Haladás VSE31
10Czipó Marcell2001KSI SE21

Férfi 800m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kasoly Benedek2000KSI SE132
2Varga Lőrinc Mihály2000AC Bonyhád91
3Vasali Dávid2001FTC71
4Huller Dániel Gellért2001Dunakeszi VSE71
5Lengyel Gábor2001Pegazus Atlétika61
6Apáti Bence2001Békéscsabai AC61
7Rókus Gellért2001TSC-Geotech51
8Csókás Nikolasz2000ARAK UP Akadémia51
9Horváth Csongor2000KSI SE31
10Csák Tamás2000Csömöri Sport Kft.21
11Baráth Benjámin2000DSC-SI11

Férfi 1500m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Csák Tamás2000Csömöri Sport Kft.193
2Horváth Csongor2000KSI SE122
3Ványi Tamás2000Budaörsi DSE91
4Palkovits István2000KARC91
5Majoros Csaba Máté1998Budaörsi DSE71
6Háder Olivér2001TSC-Geotech72
7Szemerei Levente2000Szekszárdi Sportközpont NKft.71
8Vasali Dávid2001FTC61
9Apáti Bence2001Békéscsabai AC61
10Kovács Ferenc Soma2004Budaörsi DSE51
11Válik Ferenc2000KARC41
12Marczika András Béla2001Csömöri Sport Kft.41
13Murányi Máté2001BHSE31
14Kasoly Benedek2000KSI SE31
15Felber Balázs2001SVSE32
16Bácskai Bence2000BHSE31
17Lomb Ádám2001PVSK21
18Csáki Attila Zoltán2000SZKHSE11

Férfi 5000m (10000/3000m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Deák Bence Roland2001Győri Atlétikai Club112
2Szabó Marcell2001DSC-SI92
3Palkovits István2000KARC91
4Szőke Balázs2001DSC-SI71
5Szemerei Levente2000Szekszárdi Sportközpont NKft.71
6Kovács Balázs2000BHSE61
7Nagy Bence Attila2000Ikarus BSE51
8Bácskai Bence2000BHSE51
9Háder Olivér2001TSC-Geotech41
10Csörgits Máté2001BEAC11

Férfi 110m (60m) gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kalácska Áron2000Horn-Bercsényi DSE182
2Bundschu Patrik2001Vasas142
3Balogh Péter2001AC Bonyhád132
4Jahola Péter2000ARAK UP Akadémia92
5Tigyi József2001Miskolci Sportiskola72
6Ajide Dániel2000GEAC71
7Varga Bercel2001KSI SE41
8Barczai Botond2001Vasas42
9Mihály Ádám Bence2001GEAC41

Férfi 400m gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Huller Dániel Gellért2001Dunakeszi VSE91
2Csókás Nikolasz2000ARAK UP Akadémia71
3Varga Bercel2001KSI SE61
4Polk Bálint2000MAFC51

Férfi 3000m akadály (2000m akadály)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szemerei Levente2000Szekszárdi Sportközpont NKft.91
2Felber Balázs2001SVSE61
3Deák Bence Roland2001Győri Atlétikai Club41
4Marczika András Béla2001Csömöri Sport Kft.21

Férfi Magasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Németh Mátyás2001Szekszárdi Sportközpont NKft.142
2Márton Ferenc2001AC Bonyhád132
3Matos Dániel2000AC Bonyhád102
4Horváth Csaba Benjamin1997Ikarus BSE91
5Smelka Károly Richárd2001FTC92
6Horváth Koppány2000MMAC71
7Tóth Jonatán2001Szolnoki MÁV-SE52
7Ozváry Balázs2001ARAK UP Akadémia52
9Seres Soma2000MAFC21
10Koi Márk2001FTC11

Férfi Rúdugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Mihály Ádám Bence2001GEAC182
2Schlick-Szabó Áron2000GEAC71
3Ozváry Balázs2001ARAK UP Akadémia61
4Molnár Dániel2001GEAC51
5Polk Bálint2000MAFC41

Férfi Távolugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Gerics Roland2001TSC-Geotech91
2Pethő Márton2000Haladás VSE71
3Nagy Milán2001Szolnoki MÁV-SE61
4Fazekas Mátyás2001AC Bonyhád51
5Kállai Balázs Zsolt2000BHSE41
6Zámbori Kornél Zoltán2001Békéscsabai AC31
7Bán Attila2001TSC-Geotech21
8Farkas Ádám2000REAC SI SE11

Férfi Hármasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Gerics Roland2001TSC-Geotech213
2Ötvös Mihály2000Vasas193
3Iván Zsombor2001Miskolci Sportiskola162
4Smelka Károly Richárd2001FTC103
5Homonnai Dávid2001ARAK UP Akadémia92
6Leveleki Bence Miklós2000NYSC91
7Horváth Márk2000Horn-Bercsényi DSE72
8Németh Mátyás2001Szekszárdi Sportközpont NKft.61
9Dormán Boldizsár2001Keszthely VDSE41
10Vámosi József2001NYSC11

Férfi Súlylökés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Fekete István2001KARC162
2Kovács László2000Ikarus BSE162
3Péringer Márk2001VEDAC61
4Berkes Adrián2001SZVSE62
5Luka Ádám2000Győri Atlétikai Club62
6Tóth Balázs2000NYSC61
7Kapitány Kristóf2000Mohácsi TE51
8Doma Benedek2001Dobó SE41
9Almási Sándor2001KARC31
10Bujdosó Gergely2001JBDSE31

Férfi Diszkoszvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Varga Donát2000Dobó SE223
2Thardi-Veress Vajk2001ARAK UP Akadémia183
3Péringer Márk2001VEDAC162
4Bedegi Bence2000VEDAC163
5Berkes Adrián2001SZVSE92
6Doma Benedek2001Dobó SE93
7Marázi Filip2001Szolnoki MÁV-SE62
8Bognár Gyula2000Ikarus BSE51
9Dudás Vencel2001Maximus SE41
10Bicsak Mihály2000FTC21
11Cserháti Simon2000VEDAC21
12Losonczi Csongor2000SZVSE11
13Minyó Bence János2001VEDAC11

Férfi Kalapácsvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Varga Donát2000Dobó SE273
2Doma Benedek2001Dobó SE193
3Cserháti Simon2000VEDAC183
4Leposa Dávid2001ARAK UP Akadémia173
5Minyó Bence János2001VEDAC123
6Losonczi Csongor2000SZVSE52
7Buús Dávid2000Dobó SE31

Férfi Gyaloglás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Varga Dávid2001Miskolci Sportiskola91
2Gál Vencel Levente2001Miskolci Sportiskola71

Női 100m (60m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Takács Boglárka2001ARAK UP Akadémia182
2Pótha Johanna2000GEAC142
3Göblyös Csenge2001DOVASE122
4Fodor Júlia Boglárka2001Vasas92
5Nagy Pálma2001ZALASZÁM-ZAC72
6Knipfer Ágnes2000Szolnoki MÁV-SE62
7Mundruczó Nóra2001Békéscsabai AC41
8Hager Rita2001KARC31
9Svarda Dóra2001Horn-Bercsényi DSE11

Női 200m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Pótha Johanna2000GEAC132
2Furulyás Lili Fruzsina2000Pegazus Atlétika91
3Takács Boglárka2001ARAK UP Akadémia91
4Molnár Janka2001Budafoki MTE71
5Nagy Pálma2001ZALASZÁM-ZAC61
6Molnár Nóra2000ZALASZÁM-ZAC51
7Mundruczó Nóra2001Békéscsabai AC51
8Papadopulu Phaedra2001FTC41
9Víg Zsanett2000Eötvös DSE41
10Tollas Gizella Boglárka2001FTC31
11Füleky Dorottya2000Vasas31
12Hamitova Taiszija2001GEAC21
13Kulcsár Panka Éva2001Budafoki MTE21
14Varga Panna Diána2000ZALASZÁM-ZAC11
15Tóth Fruzsina2000Vasas11

Női 400m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Ignácz Alexandra2001Egri Sportiskola SE91
2Molnár Janka2001Budafoki MTE91
3Tollas Gizella Boglárka2001FTC71
4Répássy Hanna2001Horn-Bercsényi DSE71
5Dancsák Mirtill2001Dunakeszi VSE61
6Tóth Fruzsina2000Vasas61
7Bornemissza Anna Sára2001Egri Sportiskola SE51
8Mandeville Dominika2000Vasas51
9Vladulescu Cristina200141
10Kiszel Zsófia2001KARC41
11Botos Boglárka2000NYSC31
12Heiden Zoé2001FTC21
13Kulcsár Panka Éva2001Budafoki MTE11

Női 800m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Répássy Hanna2001Horn-Bercsényi DSE91
2Erdélyi Katinka2000Győri Atlétikai Club71
3Heffner Hédi2001BEAC61
4Kocsis Kata2000AC Bonyhád51
5Kiszel Zsófia2001KARC41
6Almási Nikolett2000KARC31
7Köcsky Tamara2001Soproni AC21
8Csonka Fanni2001NYSC11

Női 1500m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Véber Cintia2001BHSE273
2Wochna Eszter1999TFSE71
3Erdélyi Katinka2000Győri Atlétikai Club71
4Almási Nikolett2000KARC61
5Heffner Hédi2001BEAC61
6Hornyák Anna Mária2000BHSE51
7Magyar Veronika2001SVSE51
8Baka Szilvia2001Gyulasport Nonprofit Kft.41
9Hangya Adrienn2001AC Bonyhád41
10Járdi Emese2000KARC31
11Kocsis Kata2000AC Bonyhád21
12Köcsky Tamara2001Soproni AC11

Női 5000m (10000/3000m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Véber Cintia2001BHSE91
2Járdi Emese2000KARC71
3Hangya Adrienn2001AC Bonyhád61
4Magyar Veronika2001SVSE51
5Zákányi Panna2000Miskolci Sportiskola41

Női 100m (60m) gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Bacsa Fanni2001Miskolci Sportiskola273
2Varga Eszter2000Haladás VSE213
3Gődény Pálma2000FTC163
4Papadopulu Phaedra2001FTC82
5Vanya Vivien2000Soproni AC83
6Ley Fanni2001FTC61
7Fodor Júlia Boglárka2001Vasas61
8Marosi Viktória2001MTK Budapest41
9Fodor Nikolett2001III. kerület TVE41
10Ignácz Alexandra2001Egri Sportiskola SE21

Női 400m gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Molnár Janka2001Budafoki MTE91
2Bornemissza Anna Sára2001Egri Sportiskola SE71

Női 3000m akadály (2000m akadály)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Magyar Veronika2001SVSE91

Női Magasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kárpáti Enikö Kata2001PSN Zrt.273
2Fekete Fanni2000Reménység Vác173
3Mórocz Boglárka2000Vasas122
4Fodor Nikolett2001III. kerület TVE112
5Mátó Sára2000ARAK UP Akadémia71
6Simon Zsófia2001ARAK UP Akadémia51
7Kóródi Klaudia2001Szolnoki MÁV-SE31

Női Rúdugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Döme Adél2000Győri Atlétikai Club132
2Petry Alexandra2000MTK Budapest132
3Fróna Hanna2001Ikarus BSE112
4Gebauer Maja2001KSI SE91
5Kondrák Réka Anna2000GEAC71
6Bánovics Dorottya2001GEAC31
7Várnagy Dorka2001ARAK UP Akadémia21

Női Távolugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Endrész Klaudia2001ARAK UP Akadémia91
2Bacsa Fanni2001Miskolci Sportiskola71
3Tóth Virág2001Horn-Bercsényi DSE61
4Áts Viktória2001TSC-Geotech51
5Szépe Flóra2000ARAK UP Akadémia41
6Simon Viktória2001ARAK UP Akadémia31
7Gődény Pálma2000FTC21
8Knipfer Ágnes2000Szolnoki MÁV-SE11

Női Hármasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Áts Viktória2001TSC-Geotech182
2Hóbor Annamária Karolina2000MAFC71
3Tóth Virág2001Horn-Bercsényi DSE71
4Fodor Anna2001DSC-SI61
5Szépe Flóra2000ARAK UP Akadémia51
6Simon Viktória2001ARAK UP Akadémia41
7Molnár Blanka2001Békéscsabai AC31
8Hidy Nicole Réka2001Soproni AC21

Női Súlylökés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Beregszászi Renáta2001KARC91
2Zsiga Kinga2000NYSC71
3Marosi Viktória2001MTK Budapest61
4Németh Zsanett2000Dobó SE51
5Zsoldos Viktória2000ZALASZÁM-ZAC41
6Rajczi Bianka2001Dobó SE31
7Bánovics Dorottya2001GEAC21

Női Diszkoszvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Zsiga Kinga2000NYSC182
2Németh Zsanett2000Dobó SE142
3Rajczi Bianka2001Dobó SE112
4Kopácsi Barbara2000Favorit AC72
5Szőke Anett2000ZALASZÁM-ZAC61
6Zavagyil Zia2001Favorit AC51
7Gombás Petra2001VEDAC41

Női Kalapácsvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Németh Zsanett2000Dobó SE273
2Brandl Lilla2001ARAK UP Akadémia213
3Rajczi Bianka2001Dobó SE163
4Csernyik Dzsenifer2000Vitalitás SE133
5Gombás Petra2001VEDAC122

Női Gyaloglás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szemerei Levente2000Szekszárdi Sportközpont NKft.91
2Felber Balázs2001SVSE61
3Deák Bence Roland2001Győri Atlétikai Club41
4Marczika András Béla2001Csömöri Sport Kft.21
Back to Top

Közösségi oldalaink:




© 2019 Magyar Atlétikai Szövetség.
Minden jog fenntartva.