Atlétikai Junior Magyar Liga 2019



Férfi 100m (60m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Haufe Rajmund2000FTC253
2Kalácska Áron2000Horn-Bercsényi DSE173
3Ajide Dániel2000GEAC162
4Dienes Mátyás2001ZALASZÁM-ZAC163
5Pócs Dominik Ádám2001Egri Sportiskola SE112
6Bundschu Patrik2001Vasas112
7Illovszky Dániel2000BHSE71
8Gaál Botond2000BHSE72
9Czipó Marcell2001KSI SE72
10Kállai Balázs Zsolt2000BHSE62
11Wahl Zoltán2000Budafoki MTE61
12Vadászi Viktor Ákos2001VEDAC41
13Balogh Péter2001AC Bonyhád41
14Kocsis Erik Albert2001FTC31
15Raffael Zsolt2001BHSE22
16Téglási Ákos2000NYSC21
17Sajgó Dávid2001Vasas11

Férfi 200m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Pócs Dominik Ádám2001Egri Sportiskola SE162
2Czipó Marcell2001KSI SE143
3Bundschu Patrik2001Vasas122
4Ajide Dániel2000GEAC91
5Enyingi Patrik Simon2001FTC92
6Wahl Zoltán2000Budafoki MTE91
7Haufe Rajmund2000FTC71
8Dienes Mátyás2001ZALASZÁM-ZAC71
9Tímár Bendegúz2000Vasas61
10Illovszky Dániel2000BHSE61
11Csányi Krisztofer2001ZALASZÁM-ZAC61
12Kalácska Áron2000Horn-Bercsényi DSE61
13Gaál Botond2000BHSE51
14Birizdó Ábel Márton2001FTC51
15Borka Bálint2000Győri Atlétikai Club41
16Antal Kristóf2001ARAK UP Akadémia41
17Téglási Ákos2000NYSC41
18Balogh Péter2001AC Bonyhád31
19Ecker Tamás2001Haladás VSE31
20Rab Ákos2001PSN Zrt.11

Férfi 400m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Huller Dániel Gellért2001Dunakeszi VSE273
2Varga Lőrinc Mihály2000AC Bonyhád142
3Győri Balázs2000DSC-SI132
4Felsmann Balázs2000Vasas102
5Rab Ákos2001PSN Zrt.93
6Borka Bálint2000Győri Atlétikai Club72
7Csókás Nikolasz2000ARAK UP Akadémia72
8Enyingi Patrik Simon2001FTC61
9Tímár Bendegúz2000Vasas41
10Hrisca Valentin Gabriel200041
11Ecker Tamás2001Haladás VSE31
12Kasoly Benedek2000KSI SE21
13Czipó Marcell2001KSI SE21

Férfi 800m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kasoly Benedek2000KSI SE193
2Varga Lőrinc Mihály2000AC Bonyhád182
3Vasali Dávid2001FTC142
4Apáti Bence2001Békéscsabai AC132
5Baráth Benjámin2000DSC-SI133
6Lengyel Gábor2001Pegazus Atlétika133
7Horváth Csongor2000KSI SE72
8Huller Dániel Gellért2001Dunakeszi VSE71
9Ványi Tamás2000Budaörsi DSE51
10Rókus Gellért2001TSC-Geotech51
11Csókás Nikolasz2000ARAK UP Akadémia51
12Felber Balázs2001SVSE21
13Csák Tamás2000Csömöri Sport Kft.21

Férfi 1500m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Csák Tamás2000Csömöri Sport Kft.193
2Palkovits István2000KARC182
3Horváth Csongor2000KSI SE173
4Ványi Tamás2000Budaörsi DSE152
5Apáti Bence2001Békéscsabai AC132
6Vasali Dávid2001FTC82
7Válik Ferenc2000KARC82
8Majoros Csaba Máté1998Budaörsi DSE71
9Háder Olivér2001TSC-Geotech72
10Szemerei Levente2000Szekszárdi Sportközpont NKft.71
11Murányi Máté2001BHSE62
12Kovács Ferenc Soma2004Budaörsi DSE51
13Marczika András Béla2001Csömöri Sport Kft.41
14Kasoly Benedek2000KSI SE31
15Felber Balázs2001SVSE32
16Lomb Ádám2001PVSK32
17Bácskai Bence2000BHSE31
18Csáki Attila Zoltán2000SZKHSE11

Férfi 5000m (10000/3000m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Palkovits István2000KARC182
2Deák Bence Roland2001Győri Atlétikai Club173
3Bácskai Bence2000BHSE122
4Szőke Balázs2001DSC-SI112
5Szabó Marcell2001DSC-SI92
6Szemerei Levente2000Szekszárdi Sportközpont NKft.71
7Kovács Balázs2000BHSE61
8Marczika András Béla2001Csömöri Sport Kft.51
9Nagy Bence Attila2000Ikarus BSE51
10Háder Olivér2001TSC-Geotech41
11Csörgits Máté2001BEAC11

Férfi 110m (60m) gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kalácska Áron2000Horn-Bercsényi DSE182
2Bundschu Patrik2001Vasas142
3Balogh Péter2001AC Bonyhád132
4Jahola Péter2000ARAK UP Akadémia92
5Tigyi József2001Miskolci Sportiskola72
6Ajide Dániel2000GEAC71
7Varga Bercel2001KSI SE41
8Barczai Botond2001Vasas42
9Mihály Ádám Bence2001GEAC41

Férfi 400m gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Huller Dániel Gellért2001Dunakeszi VSE182
2Csókás Nikolasz2000ARAK UP Akadémia142
3Varga Bercel2001KSI SE112
4Kalácska Áron2000Horn-Bercsényi DSE61
5Polk Bálint2000MAFC51

Férfi 3000m akadály (2000m akadály)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Felber Balázs2001SVSE142
2Deák Bence Roland2001Győri Atlétikai Club122
3Prantner Zoltán2001Szekszárdi Sportközpont NKft.122
4Marczika András Béla2001Csömöri Sport Kft.102
5Kovács Balázs2000BHSE91
6Szemerei Levente2000Szekszárdi Sportközpont NKft.91
7Csörgits Máté2001BEAC62
8Szabó Marcell2001DSC-SI41

Férfi Magasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Horváth Koppány2000MMAC253
2Márton Ferenc2001AC Bonyhád254
3Matos Dániel2000AC Bonyhád244
4Smelka Károly Richárd2001FTC194
5Németh Mátyás2001Szekszárdi Sportközpont NKft.183
6Horváth Csaba Benjamin1997Ikarus BSE91
7Ozváry Balázs2001ARAK UP Akadémia83
8Tóth Jonatán2001Szolnoki MÁV-SE63
9Seres Soma2000MAFC62
10Láng Gergő2000Albertirsai SE52
11Koi Márk2001FTC11

Férfi Rúdugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Mihály Ádám Bence2001GEAC273
2Ozváry Balázs2001ARAK UP Akadémia132
3Schlick-Szabó Áron2000GEAC122
4Molnár Dániel2001GEAC92
5Magyari Benedek2001GEAC71
6Polk Bálint2000MAFC62
7Majzik Bálint2000MAFC31

Férfi Távolugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Gerics Roland2001TSC-Geotech182
2Pethő Márton2000Haladás VSE183
3Kállai Balázs Zsolt2000BHSE143
4Szabó Máté2001AC Bonyhád142
5Salamon András2000TSC-Geotech132
6Nagy Milán2001Szolnoki MÁV-SE122
7Németh Mátyás2001Szekszárdi Sportközpont NKft.102
8Pázmándi Dominik2000Szolnoki MÁV-SE91
9Zámbori Kornél Zoltán2001Békéscsabai AC82
10Fazekas Mátyás2001AC Bonyhád62
11Márton Ferenc2001AC Bonyhád31
12Sajgó Dávid2001Vasas21
13Bán Attila2001TSC-Geotech21
14Farkas Ádám2000REAC SI SE11

Férfi Hármasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Ötvös Mihály2000Vasas284
2Gerics Roland2001TSC-Geotech213
3Iván Zsombor2001Miskolci Sportiskola162
4Smelka Károly Richárd2001FTC164
5Homonnai Dávid2001ARAK UP Akadémia143
6Németh Mátyás2001Szekszárdi Sportközpont NKft.132
7Leveleki Bence Miklós2000NYSC91
8Horváth Márk2000Horn-Bercsényi DSE72
9Dormán Boldizsár2001Keszthely VDSE41
10Vámosi József2001NYSC11

Férfi Súlylökés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Fekete István2001KARC344
2Kovács László2000Ikarus BSE304
3Tóth Balázs2000NYSC183
4Berkes Adrián2001SZVSE154
5Kapitány Kristóf2000Mohácsi TE102
6Péringer Márk2001VEDAC92
7Doma Benedek2001Dobó SE82
8Luka Ádám2000Győri Atlétikai Club73
9Almási Sándor2001KARC31
10Losonczi Csongor2000SZVSE31
11Bujdosó Gergely2001JBDSE31
12Bognár Gyula2000Ikarus BSE21

Férfi Diszkoszvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Varga Donát2000Dobó SE294
2Péringer Márk2001VEDAC253
3Thardi-Veress Vajk2001ARAK UP Akadémia244
4Bedegi Bence2000VEDAC204
5Berkes Adrián2001SZVSE123
6Doma Benedek2001Dobó SE114
7Bognár Gyula2000Ikarus BSE102
8Marázi Filip2001Szolnoki MÁV-SE62
9Dudás Vencel2001Maximus SE41
10Bicsak Mihály2000FTC21
11Cserháti Simon2000VEDAC21
12Sipos Adrián2000NYSC11
13Losonczi Csongor2000SZVSE11
14Minyó Bence János2001VEDAC11

Férfi Kalapácsvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Varga Donát2000Dobó SE364
2Doma Benedek2001Dobó SE264
3Cserháti Simon2000VEDAC244
4Leposa Dávid2001ARAK UP Akadémia214
5Minyó Bence János2001VEDAC174
6Losonczi Csongor2000SZVSE83
7Buús Dávid2000Dobó SE31
8Berkes Adrián2001SZVSE21

Férfi Gerelyhajítás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Járvás Máté Tamás2001UTE294
2Jancsik Tamás2001MTK Budapest273
3Somodi Bálint2001Ikarus BSE174
4Tolnai Levente2000Reménység Vác143
5Láng Gergő2000Albertirsai SE123
6Canea Zoltán2001GEAC112
7Mátés István2001Győri Atlétikai Club61
8Juhász Bence2000TSC-Geotech51
9Polk Bálint2000MAFC51
10Bágyi Gábor2000Albertirsai SE31
11Kovács Gergely2001Békési DAC31

Férfi Gyaloglás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Horváth Dániel2000DSC-SI162
2Varga Dávid2001Miskolci Sportiskola152
3Tóth Norbert2001Hunyadi DSE91
4Gál Vencel Levente2001Miskolci Sportiskola71
5Nyerges Balázs István2001Hunyadi DSE51
6Soltész Benjamin2000Hunyadi DSE41

Női 100m (60m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Takács Boglárka2001ARAK UP Akadémia182
2Nagy Pálma2001ZALASZÁM-ZAC163
3Fodor Júlia Boglárka2001Vasas153
4Pótha Johanna2000GEAC142
5Göblyös Csenge2001DOVASE122
6Hager Rita2001KARC102
7Kuti Nikolett2000FTC91
8Sztrehárszky Boglárka2001BHSE82
9Knipfer Ágnes2000Szolnoki MÁV-SE62
10Diószegi Kata2000MTK Budapest61
11Répássy Hanna2001Horn-Bercsényi DSE51
12Sinka Gabriella2001FTC51
13Nagy Lili2001Eötvös DSE41
14Mundruczó Nóra2001Békéscsabai AC41
15Nagy Júlia2001Egri Sportiskola SE31
16Papadopulu Phaedra2001FTC21
17Svarda Dóra2001Horn-Bercsényi DSE11

Női 200m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Pótha Johanna2000GEAC203
2Takács Boglárka2001ARAK UP Akadémia182
3Mundruczó Nóra2001Békéscsabai AC173
4Nagy Pálma2001ZALASZÁM-ZAC112
5Furulyás Lili Fruzsina2000Pegazus Atlétika91
6Papadopulu Phaedra2001FTC93
7Király Adél2000BHSE71
8Molnár Janka2001Budafoki MTE71
9Hager Rita2001KARC61
10Kuti Nikolett2000FTC61
11Molnár Nóra2000ZALASZÁM-ZAC51
12Sztrehárszky Boglárka2001BHSE51
13Göblyös Csenge2001DOVASE41
14Víg Zsanett2000Eötvös DSE41
15Tollas Gizella Boglárka2001FTC31
16Sándor Dorka2000BHSE31
17Füleky Dorottya2000Vasas31
18Fodor Júlia Boglárka2001Vasas21
19Hamitova Taiszija2001GEAC21
20Kulcsár Panka Éva2001Budafoki MTE21
21Varga Panna Diána2000ZALASZÁM-ZAC11
22Tóth Fruzsina2000Vasas11

Női 400m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Molnár Janka2001Budafoki MTE182
2Répássy Hanna2001Horn-Bercsényi DSE132
3Tóth Fruzsina2000Vasas112
4Ignácz Alexandra2001Egri Sportiskola SE102
5Füleky Dorottya2000Vasas91
6Mátó Sára2000ARAK UP Akadémia71
7Botos Boglárka2000NYSC72
8Tollas Gizella Boglárka2001FTC71
9Dancsák Mirtill2001Dunakeszi VSE61
10Bornemissza Anna Sára2001Egri Sportiskola SE51
11Mandeville Dominika2000Vasas51
12Vladulescu Cristina200141
13Kiszel Zsófia2001KARC41
14Rapai Fanni2000Ikarus BSE31
15Víg Zsanett2000Eötvös DSE21
16Heiden Zoé2001FTC21
17Kulcsár Panka Éva2001Budafoki MTE11

Női 800m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Répássy Hanna2001Horn-Bercsényi DSE162
2Heffner Hédi2001BEAC152
3Kocsis Kata2000AC Bonyhád142
4Nagy Julianna2000Margitszigeti AC132
5Köcsky Tamara2001Soproni AC133
6Gedra Szabina2001SVSE92
7Erdélyi Katinka2000Győri Atlétikai Club71
8Kiszel Zsófia2001KARC41
9Dulai Panna Rebeka2001Vasas31
10Almási Nikolett2000KARC31
11Józsa Dorina2000FTC21
12Svastits Judit2000Vasas11
13Csonka Fanni2001NYSC11

Női 1500m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Véber Cintia2001BHSE364
2Heffner Hédi2001BEAC132
3Almási Nikolett2000KARC102
4Wochna Eszter1999TFSE71
5Hornyák Anna Mária2000BHSE72
6Erdélyi Katinka2000Győri Atlétikai Club71
7Lendvai Luca2001Győri Atlétikai Club61
8Köcsky Tamara2001Soproni AC62
9Magyar Veronika2001SVSE51
10Baka Szilvia2001Gyulasport Nonprofit Kft.41
11Hangya Adrienn2001AC Bonyhád41
12Bánhidi Eszter2000BHSE31
13Járdi Emese2000KARC31
14Kocsis Kata2000AC Bonyhád21

Női 5000m (10000/3000m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Hangya Adrienn2001AC Bonyhád132
2Magyar Veronika2001SVSE112
3Lendvai Luca2001Győri Atlétikai Club91
4Véber Cintia2001BHSE91
5Járdi Emese2000KARC71
6Bánhidi Eszter2000BHSE51
7Hornyák Anna Mária2000BHSE41
8Zákányi Panna2000Miskolci Sportiskola41

Női 100m (60m) gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Bacsa Fanni2001Miskolci Sportiskola273
2Gődény Pálma2000FTC254
3Varga Eszter2000Haladás VSE213
4Ley Fanni2001FTC132
5Papadopulu Phaedra2001FTC82
6Vanya Vivien2000Soproni AC83
7Fodor Júlia Boglárka2001Vasas61
8Marosi Viktória2001MTK Budapest41
9Fodor Nikolett2001III. kerület TVE41
10Ignácz Alexandra2001Egri Sportiskola SE21

Női 400m gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kiszel Zsófia2001KARC162
2Bornemissza Anna Sára2001Egri Sportiskola SE163
3Tóth Fruzsina2000Vasas132
4Mátó Sára2000ARAK UP Akadémia91
5Molnár Janka2001Budafoki MTE91
6Ignácz Alexandra2001Egri Sportiskola SE92
7Kovács Tamara2001Miskolci Sportiskola51

Női 3000m akadály (2000m akadály)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Magyar Veronika2001SVSE182
2Kocsis Kata2000AC Bonyhád71
3Zákányi Panna2000Miskolci Sportiskola61

Női Magasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kárpáti Enikö Kata2001PSN Zrt.273
2Fekete Fanni2000Reménység Vác264
3Mórocz Boglárka2000Vasas122
4Fodor Nikolett2001III. kerület TVE112
5Mátó Sára2000ARAK UP Akadémia71
6Simon Zsófia2001ARAK UP Akadémia51
7Kóródi Klaudia2001Szolnoki MÁV-SE31

Női Rúdugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Petry Alexandra2000MTK Budapest193
2Gebauer Maja2001KSI SE182
3Fróna Hanna2001Ikarus BSE183
4Bánovics Dorottya2001GEAC163
5Döme Adél2000Győri Atlétikai Club132
6Várnagy Dorka2001ARAK UP Akadémia72
7Kondrák Réka Anna2000GEAC71

Női Távolugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Endrész Klaudia2001ARAK UP Akadémia182
2Bacsa Fanni2001Miskolci Sportiskola142
3Áts Viktória2001TSC-Geotech112
4Fekete Fanni2000Reménység Vác112
5Simon Viktória2001ARAK UP Akadémia82
6Tóth Virág2001Horn-Bercsényi DSE72
7Svegál Anasztázia2000AC Bonyhád71
8Knipfer Ágnes2000Szolnoki MÁV-SE52
9Gődény Pálma2000FTC52
10Szépe Flóra2000ARAK UP Akadémia41

Női Hármasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Áts Viktória2001TSC-Geotech273
2Tóth Virág2001Horn-Bercsényi DSE142
3Szépe Flóra2000ARAK UP Akadémia112
4Fodor Anna2001DSC-SI102
5Simon Viktória2001ARAK UP Akadémia92
6Hóbor Annamária Karolina2000MAFC71
7Molnár Blanka2001Békéscsabai AC52
8Széki Dóra Anna2001NYSC31
9Hidy Nicole Réka2001Soproni AC21

Női Súlylökés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Beregszászi Renáta2001KARC273
2Marosi Viktória2001MTK Budapest183
3Németh Zsanett2000Dobó SE173
4Zsiga Kinga2000NYSC142
5Rajczi Bianka2001Dobó SE123
6Zsoldos Viktória2000ZALASZÁM-ZAC41
7Bánovics Dorottya2001GEAC21

Női Diszkoszvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Németh Zsanett2000Dobó SE304
2Zsiga Kinga2000NYSC273
3Rajczi Bianka2001Dobó SE214
4Beregszászi Renáta2001KARC132
5Szőke Anett2000ZALASZÁM-ZAC112
6Zavagyil Zia2001Favorit AC82
7Kopácsi Barbara2000Favorit AC83
8Gombás Petra2001VEDAC62

Női Kalapácsvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Németh Zsanett2000Dobó SE364
2Brandl Lilla2001ARAK UP Akadémia274
3Rajczi Bianka2001Dobó SE214
4Gombás Petra2001VEDAC193
5Csernyik Dzsenifer2000Vitalitás SE133

Női Gerelyhajítás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szabó Eszter2001UTE273
2Marosi Viktória2001MTK Budapest244
3Forsthoffer Réka Flóra2000Ikarus BSE183
4Borostyánkői Dorottya2001FTC174
5Misák Dominika2001TSC-Geotech162
6Kuller Jázmin Virág2000Győri Atlétikai Club92
7Fekete Fanni2000Reménység Vác82
8Mórocz Boglárka2000Vasas71
9Szécsi Noémi2001Ikarus BSE21

Női Gyaloglás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Pevec Eli200191
2Csörgő Dóra2001Hunyadi DSE91
3Krenek Klara200171
Back to Top

Közösségi oldalaink:




© 2019 Magyar Atlétikai Szövetség.
Minden jog fenntartva.