Atlétikai Junior Magyar Liga



Férfi 100m (60m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szeles Bálint1998Egri Sportiskola SE284
2Szabó Dániel1997ARAK UP Akadémia273
3Pálmai Márk1998Bp. Honvéd SE223
4Tóth Norbert1998Egri Sportiskola SE224
5Németh Csaba Bálint1997Vasas152
6Szigeti Csongor Barnabás1997VEDAC113
7Góger Ádám1997ARAK UP Akadémia102
8Tóth Áron1998Bp. Honvéd SE71
9Schmidtka Vince1998KARC71
10Cserődi Ádám1997Reménység Vác61
11Köcse Richárd1997ZALASZÁM-ZAC51
12Hegedűs Mátyás1997ARAK UP Akadémia41
13Kerestély Koppány Dávid1997BEAC41
14Orosz Bence Tamás1998Bp. Honvéd SE32
15Kovács Dániel1997UTE31
16Gergely Bence1998NYSC31

Férfi 200m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Pálmai Márk1998Bp. Honvéd SE284
2Szabó Dániel1997ARAK UP Akadémia273
3Boda Boldizsár1998Haladás VSE254
4Tóth Norbert1998Egri Sportiskola SE244
5Győri Árpád1997DSC-SI233
6Szigeti Csongor Barnabás1997VEDAC123
7Szeles Bálint1998Egri Sportiskola SE72
8Németh Csaba Bálint1997Vasas71
9Tóth Balázs1997DSC-SI62
10Kovács Dániel1997UTE61
11Góger Ádám1997ARAK UP Akadémia51
12Ott Artúr1997FTC51
13Köcse Richárd1997ZALASZÁM-ZAC51
14Székács Máté1998Favorit AC41
15Győri Péter1998DSC-SI41
16Molnár Szabolcs1997Bp. Honvéd SE41
17Tóth Máté1997POSTÁS SE31
18K. Nagy Tamás1998DSC-SI32
19Szabó Gábor András1998BEAC31
20Szlovák Balázs1998KSI SE31
21Orosz Bence Tamás1998Bp. Honvéd SE21
22Juhász Zsolt1998ARAK UP Akadémia21
23Gergely Bence1998NYSC21
24Cseke Zoltán1997SZVSE11

Férfi 400m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Boda Boldizsár1998Haladás VSE364
2Győri Árpád1997DSC-SI253
3Tóth Máté1997POSTÁS SE214
4Tóth Balázs1997DSC-SI143
5Fekete Gábor1998Titán TC133
6K. Nagy Tamás1998DSC-SI133
7Kökény Péter1997Dunakeszi VSE92
8Naszódi Benedek1997KSI SE72
9Tóth Norbert1998Egri Sportiskola SE71
10Bakonyi Péter1997DSC-SI61
11Kovács Dániel1997UTE61
12Molnár Gergő1997Békési DAC51
13Ott Artúr1997FTC52
14Zsoldos László1998KARC42
15Adorján Ádám1998Ikarus BSE41
16Magyar Tamás Gábor1998UTE41
17Szlovák Balázs1998KSI SE31
18Técsi Péter1998Ikarus BSE21
19Németh Ádám1997UTE21

Férfi 800m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kovács Marcell András1998Bp. Honvéd SE364
2Ott Benjámin1998ZALASZÁM-ZAC304
3Tóth Máté1997POSTÁS SE234
4Matos Dávid1998AC Bonyhád123
5Takács Krisztián1997Szekszárdi Sportközpont Nkft.122
6Vörös Márk1997HÓDIÁK112
7Izbéki Balázs1998TSC-Geotech102
8Fekete Gábor1998Titán TC102
9Barabás Gábor1997VEDAC93
10Bertalan Renátó1997VEDAC72
11Józsa Bence1997Bp. Honvéd SE71
12Süli Richárd1998GYAC61
13Pápai Benedek1998Gödöllői EAC41
14Kökény Péter1997Dunakeszi VSE31
15Gyenes Donát1998MVSI21
16Göllény Zsombor1997BEAC21
17Halász Ákos1998HÓDIÁK11
18Fekete Ábel1998Ikarus BSE11

Férfi 1500m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Ott Benjámin1998ZALASZÁM-ZAC294
2Kovács Marcell András1998Bp. Honvéd SE253
3Tóth Róbert Ferenc1997MVSI182
4Diószegi Dávid1998Békéscsabai AC163
5Bertalan Renátó1997VEDAC132
6Vörös Márk1997HÓDIÁK102
7Gyenes Donát1998MVSI102
8Tyukodi Dániel1997MVSI92
9Süli Richárd1998GYAC91
10Barabás Gábor1997VEDAC82
11Józsa Bence1997Bp. Honvéd SE63
12Szántó Bence1997TSC-Geotech61
13Lendvai András1998Győri Atlétikai Club61
14Jenes Zoltán János1997Gödöllői EAC61
15Izbéki Balázs1998TSC-Geotech51
16Deák Bálint1997Szekszárdi Sportközpont Nkft.52
17Kocsondi Lóránt1997Margitszigeti AC41
18Mócz Dániel1998GYAC31
19Tóth Mihály1997Bp. Honvéd SE21

Férfi 5000m (10000/3000m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Nick Márton1997VEDAC304
2Szántó Bence1997TSC-Geotech304
3Lendvai András1998Győri Atlétikai Club213
4Bertalan Renátó1997VEDAC182
5Deák Bálint1997Szekszárdi Sportközpont Nkft.174
6Zarnóczai Zalán István1997Keszthely VDSE92
7Tyukodi Dániel1997MVSI91
8Józsa Bence1997Bp. Honvéd SE82
9Koch Ágoston1998Soproni AC62
10Csiszár Péter1998NYSC61
11Koch Domonkos1997BEAC62
12Tóth Róbert Ferenc1997MVSI51
12Diószegi Dávid1998Békéscsabai AC51
14Tóth Mihály1997Bp. Honvéd SE41
15Dénes Mátyás1998Ikarus BSE32
16Mócz Dániel1998GYAC31

Férfi 110m (60m) gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szeles Bálint1998Egri Sportiskola SE364
2Csizmadia Gábor1998Favorit AC274
3Székács Máté1998Favorit AC254
4Linkecs Patrik1998Egri Sportiskola SE164
5Újházi Balázs1997Békéscsabai AC122
6Tóth Zsombor1998Gödöllői EAC112
7Horváth Rezső1997Soproni AC103
8Kökény Péter1997Dunakeszi VSE73
9Pap Attila1997PVSK41
10Luna Fermin1998MAFC41
11Nagy Levente1998DSC-SI31

Férfi 400m gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Csizmadia Gábor1998Favorit AC324
2Bakonyi Péter1997DSC-SI213
3Kökény Péter1997Dunakeszi VSE214
4Nagy Levente1998DSC-SI193
5Mile Benedek1998KARC182
6Szabó Gábor András1998BEAC41

Férfi 3000m akadály (2000m akadály)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Lendvai András1998Győri Atlétikai Club304
2Nick Márton1997VEDAC273
3Deák Bálint1997Szekszárdi Sportközpont Nkft.264
4Dénes Mátyás1998Ikarus BSE244
5Koscsó Kristóf1998NYSC92
6Csiszár Péter1998NYSC31

Férfi Magasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Agárdi Péter1998Bp. Honvéd SE294
2Horváth Csaba Benjamin1997Ikarus BSE273
3Nagy Roland1998Egri Sportiskola SE264
4Linkecs Patrik1998Egri Sportiskola SE204
5Deutsch Domonkos1998MTK Budapest193
6Csáfordi Gergő1998VEDAC153
7Hegedűs Mátyás1997ARAK UP Akadémia71
8Ignácz Dániel1998Szekszárdi Sportközpont Nkft.62
9Székely Péter1998Vasas41

Férfi Rúdugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Böndör Dániel1998AC Bonyhád364
2Fatér Zoltán1998Gödöllői EAC244
3Barcsay Csanád Ákos1997Ikarus BSE233
4Simon Kristóf1998AC Bonyhád173
5Lévay Dániel1997Ikarus BSE163
6Tóth Zsombor1998Gödöllői EAC132
7Bohátka Zsolt1998DSC-SI102
8Rajka László1998Gödöllői EAC41

Férfi Távolugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Pap Kristóf1998Haladás VSE364
2Fedor Benjámin1998Reménység Vác294
3Albert Botond Gergő1997Albertirsai SE254
4Székács Máté1998Favorit AC184
5Lesku Patrik1997DSC-SI162
6Sándor Kristóf1998Favorit AC153
7Tóth Zsombor1998Gödöllői EAC112
8Ratkó Flórián1997Győri Atlétikai Club72
9Naszódi Benedek1997KSI SE61
10Hegedűs Mátyás1997ARAK UP Akadémia61
11Tóth Ádám1998Dunakeszi VSE41
12Hoffer Ferenc1998KARC41
13Székely Péter1998Vasas31
14Gulyás Martin1998Tamási TAM - BAU AC31
15Takács Félix1998NYSC21
16Kenyeres Erik László1998Szolnoki MÁV-SE11
17Schmidtka Vince1998KARC11

Férfi Hármasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Buzga Zoltán1998NYSC294
2Pap Kristóf1998Haladás VSE273
3Székács Máté1998Favorit AC233
4Ratkó Flórián1997Győri Atlétikai Club164
5Sándor Kristóf1998Favorit AC134
6Schmidtka Vince1998KARC122
7Ignácz Dániel1998Szekszárdi Sportközpont Nkft.113
8Tóth Ádám1998Dunakeszi VSE91
9Herczeg Roland1998KARC61
10Nagy Roland1998Egri Sportiskola SE61
11Daróczi Ákos1998TSC-Geotech61
12Hoffer Ferenc1998KARC51
13Deák Norbert Attila1997TSC-Geotech41

Férfi Súlylökés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Halász Bence1997Dobó SE364
2Szabó Mátyás1998Favorit AC324
3Holló Henrik1997Ikarus BSE254
4Krammer Kornél1997BSC173
5Rába Dániel1998Dobó SE163
6Aczél Norbert1997ZALASZÁM-ZAC164
7Bógó Bence Zsolt1998Mohácsi TE134
8Szabó Patrik1998NYSC62
9Juhász János1997Mohácsi TE51
10Esztergály Koppány1998Gödöllői EAC52
11Szebegyinszki Richárd1998Békéscsabai AC41
12Naszódi Benedek1997KSI SE41
13Weisz Mátyás1998Győri Atlétikai Club41
14Havay János1997ZALASZÁM-ZAC31

Férfi Diszkoszvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Halász Bence1997Dobó SE364
2Szebegyinszki Richárd1998Békéscsabai AC304
3Szabó Mátyás1998Favorit AC264
4Rába Dániel1998Dobó SE244
5Aczél Norbert1997ZALASZÁM-ZAC184
6Esztergály Koppány1998Gödöllői EAC123
7Juhász János1997Mohácsi TE72
8Deák Vincze1997NYSC51
9Tóth Zsombor1998Gödöllői EAC51
10Vekas Martin1998ZALASZÁM-ZAC41
11Havay János1997ZALASZÁM-ZAC42
12Érszegi András1997Dobó SE21
13Bógó Bence Zsolt1998Mohácsi TE11
14Weisz Mátyás1998Győri Atlétikai Club11

Férfi Kalapácsvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Halász Bence1997Dobó SE364
2Rába Dániel1998Dobó SE284
3Varga Balázs1998Haladás VSE254
4Szentivánszky Péter1998Haladás VSE244
5Móricz Roland1998Haladás VSE184
6Stadtschmitzer Miklós1997VEDAC124
7Érszegi András1997Dobó SE93

Férfi Gerelyhajítás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Schmölcz Márk Xavér1997TSC-Geotech364
2Bóta Ármin1998Egri Sportiskola SE314
3Tóth Zsombor1998Gödöllői EAC203
4Petz Barnabás1997Egri Sportiskola SE142
5Kerekes Marcell1998Gödöllői EAC92
6Für Máté1997ARAK UP Akadémia82
7Szabó Bence1998UTE31
8Máté Csaba1998Maximus SE11

Férfi Gyaloglás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kovács Soma1997MVSI364
2Burger Donát1997TSC-Geotech142

Női 100m (60m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Csóti Jusztina1998ZALASZÁM-ZAC364
2Sorok Klaudia1998Győri Atlétikai Club253
3Reizinger Fanni1997Bp. Honvéd SE193
4Hajdú Lotti1998Szolnoki MÁV-SE183
5Dudás Anetta1997NYSC184
6Szalay Dalma1997TFSE133
7Gyurka Borbála1998Favorit AC102
8Kéri Bettina1997VEDAC92
9Ferenczi Melinda1997ZALASZÁM-ZAC71
10Baráti Patrícia1997Gödöllői EAC71
11Kiss Diána1997BSC62
12Szép Viola Gréta1998PVSK62
13Rippel Rebeka1998Bp. Honvéd SE61
14Koczkás Dóra1997Gödöllői EAC41
15Őry Boglárka1998Bp. Honvéd SE41
16Edőcs Fanni Andrea1998MVSI31
17Kusztor Kitti1997Keszthely VDSE11

Női 200m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Csóti Jusztina1998ZALASZÁM-ZAC364
2Kiss Diána1997BSC224
3Gyurka Borbála1998Favorit AC183
4Szűcs Noémi1997HÓDIÁK162
5Hajdú Lotti1998Szolnoki MÁV-SE163
6Reizinger Fanni1997Bp. Honvéd SE152
7Ferenczi Melinda1997ZALASZÁM-ZAC142
8Kéri Bettina1997VEDAC144
9Együd Luca1998TFSE133
10Koczkás Dóra1997Gödöllői EAC82
11Baráti Patrícia1997Gödöllői EAC61
12Szabó Enikő1998KSI SE51
13Szalay Dalma1997TFSE41
14Bágyi Erika1998Albertirsai SE31
15Konkoly Virág1998SZVSE31
16Renner Luca1998Gödöllői EAC21
17Tácsik Anna1998DSC-SI21
18Csorba Eszter1997VEDAC11
19Dudás Anetta1997NYSC11

Női 400m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Gyurka Borbála1998Favorit AC324
2Nyeste Ágnes1997Békési DAC264
3Takács Eliza1998Győri Atlétikai Club254
4Konkoly Virág1998SZVSE193
5Szűcs Noémi1997HÓDIÁK182
6Együd Luca1998TFSE163
7Jahola Dóra1997ARAK UP Akadémia61
8Bágyi Erika1998Albertirsai SE51
9Tácsik Anna1998DSC-SI41
10Kis Zsófia1998KSI SE31
11Balogh Zsófi1998KARC31
12Besszer Rebeka1998ARAK UP Akadémia21
13Csorba Eszter1997VEDAC11
14Ferencz Anna1997Ikarus BSE11

Női 800m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Novák Natália1998Békéscsabai AC344
2Ferencz Anna1997Ikarus BSE294
3Takács Eliza1998Győri Atlétikai Club203
4Kozák Rebeka1997Győri Atlétikai Club173
5Tóth Lili Anna1998DOVASE91
6Ferencz Flóra1998Salgótarjáni AC61
7Besszer Rebeka1998ARAK UP Akadémia51
8Bérces Dóra1998Keszthely VDSE51
9Németh Nikolett1998BEAC41
10Jahola Dóra1997ARAK UP Akadémia31
11Zahorán Adrienn1998Békéscsabai AC31
12Horvát Kármen1997PVSK21

Női 1500m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Novák Natália1998Békéscsabai AC344
2Ladányi Fruzsina1997VEDAC294
3Pataki Anna1997MVSI234
4Mezei Sára Dorottya1997DSC-SI193
5Szalai Anett1998POSTÁS SE194
6Kozák Rebeka1997Győri Atlétikai Club112
7Veisz Adrienn1997Győri Atlétikai Club91
8Horvát Kármen1997PVSK41
9Ragó Nikolett1998ARAK UP Akadémia31
10Megyeri Krisztina1998GYAC21

Női 5000m (10000/3000m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Ladányi Fruzsina1997VEDAC334
2Pataki Anna1997MVSI254
3Veisz Adrienn1997Győri Atlétikai Club223
4Mezei Sára Dorottya1997DSC-SI152
5Szalai Anett1998POSTÁS SE153
6Sági Barbara1998VISE Vác142
7Tóth Lili Anna1998DOVASE91
8Molnár Zita1997SZoESE71

Női 100m (60m) gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Sorok Klaudia1998Győri Atlétikai Club273
2Kiss Diána1997BSC183
3Hári Anna Teréz1997ZALASZÁM-ZAC162
4Tácsik Anna1998DSC-SI122
5Osváth Erzsébet1997Haladás VSE102
6Ajkler Eszter Sarolta1997Gödöllői EAC82
7Szűcs Noémi1997HÓDIÁK71
8Renner Luca1998Gödöllői EAC61
9Soltész Gréta1998Ócsa SE51
10Hargitai Vanda1997BSC21

Női 400m gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Csernyák Rita1997BSC224
2Tácsik Anna1998DSC-SI213
3Konkoly Virág1998SZVSE183
4Nyeste Ágnes1997Békési DAC152
5Besszer Rebeka1998ARAK UP Akadémia132
6Szűcs Noémi1997HÓDIÁK91
7Kis Zsófia1998KSI SE71
8Zahorán Adrienn1998Békéscsabai AC62
9Ferencz Anna1997Ikarus BSE62
10Urbán Kitti1998Bp. Honvéd SE31
11Steinbach Anna1997FTC21

Női 3000m akadály (2000m akadály)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Tóth Lili Anna1998DOVASE182
2Kozák Rebeka1997Győri Atlétikai Club162
3Ragó Nikolett1998ARAK UP Akadémia132
4Molnár Zita1997SZoESE91

Női Magasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Fekete Fédra1998Reménység Vác324
2Renner Luca1998Gödöllői EAC233
3Kovács Emma1998Gödöllői EAC152
4Ajkler Eszter Sarolta1997Gödöllői EAC102
5Luterán Petra1997TSC-Geotech91
6Varga Fanni1998KARC72
7Gyurka Borbála1998Favorit AC51

Női Rúdugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Németh Kitti1997MTK Budapest273
2Horváth Noémi Anna1997KSI SE233
3Lafferthon Viktória1997AC Bonyhád193

Női Távolugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Bajnok Eszter1997Favorit AC273
2Lesti Diana1998KARC162
3Gyurka Borbála1998Favorit AC142
4Gyöngyösi Terézia1998Békési DAC112
5Varga Nikolett1998Haladás VSE102
6Őry Boglárka1998Bp. Honvéd SE102
7Balázs Klaudia1997FTC102
8Gazdag Florina1998MTK Budapest91
9Soltész Gréta1998Ócsa SE92
10Renner Luca1998Gödöllői EAC71
11Hajdú Lotti1998Szolnoki MÁV-SE61
12Németh Nikolett1998BEAC51
13Ekler Luca1998Haladás VSE51
14Kusztor Kitti1997Keszthely VDSE31

Női Hármasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Gyurka Borbála1998Favorit AC294
2Bajnok Eszter1997Favorit AC273
3Hargitai Vanda1997BSC194
4Szalai Szimonetta1998UTE183
5Filyó Fanni1998Szolnoki MÁV-SE163
6Uzsoki Virág1998Mezőtúr SSE113
7Varga Nikolett1998Haladás VSE102
8Lesti Diana1998KARC91
9Kusztor Kitti1997Keszthely VDSE71
10Tarnóczy Virág1998KARC32
11Varga Fanni1998KARC11

Női Súlylökés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Veiland Violetta1998ZALASZÁM-ZAC364
2Varga Barbara1998Dobó SE294
3Zimonyi Fanni1998Reménység Vác264
4Csihar Szandra1997Győri Atlétikai Club224
5Varga Anita1998Dobó SE113
6Tremmel Barbara1998UTE71
7Kontra Margit1998AC Bonyhád71

Női Diszkoszvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Varga Barbara1998Dobó SE364
2Veiland Violetta1998ZALASZÁM-ZAC274
3Ódor Vivien1998Vitalitás SE264
4Kontra Margit1998AC Bonyhád223
5Csihar Szandra1997Győri Atlétikai Club102
6Varga Anita1998Dobó SE103
7Bordás Diána1997AC Bonyhád92
8Uzsoki Virág1998Mezőtúr SSE51

Női Kalapácsvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Varga Barbara1998Dobó SE364
2Ódor Vivien1998Vitalitás SE324
3Varga Anita1998Dobó SE163
4Németh Eszter1998Dobó SE132
5Kékesi Regina Éva1998Vitalitás SE112

Női Gerelyhajítás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Papp Zsófia1998AC Bonyhád284
2Veres Bettina1997Szolnoki MÁV-SE243
3Tremmel Barbara1998UTE182
4Canea Éva1997Gödöllői EAC163
5Renner Luca1998Gödöllői EAC153
6Uzsoki Virág1998Mezőtúr SSE92
7Urbán Kitti1998Bp. Honvéd SE91
8Török Eliza1998Haladás VSE82
9Vass Kata1997AC Bonyhád71
10Magos Anita1997Szolnoki MÁV-SE61
11Györe Fanni1998Gödöllői EAC31
12Papp Margaréta1998Soproni AC21

Női Gyaloglás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Elek Dóra1998Hunyadi DSE233
2Südi Anna1997BEAC182
Back to Top

Közösségi oldalaink:




© 2019 Magyar Atlétikai Szövetség.
Minden jog fenntartva.