Szuper Liga 2022
Férfi 100m (60m)
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Illovszky Dominik | 2002 | BHSE | 69 | 4 |
2 | Pap Márk | 2002 | Ikarus BSE | 47 | 3 |
3 | Máté Tamás | 1998 | FTC | 42 | 3 |
4 | Szabó Dániel | 1997 | ARAK UP Akadémia | 40 | 4 |
5 | Bundschu Patrik | 2001 | Vasas | 30 | 3 |
6 | Kádasi Zalán | 1994 | BHSE | 26 | 4 |
7 | Sipos János | 1991 | Szolnoki MÁV-SE | 24 | 3 |
8 | Kiss Csaba | 1996 | Tiszaújvárosi SC | 21 | 4 |
9 | Kovács Dániel | 1997 | FTC | 18 | 3 |
10 | Gaál Botond | 2000 | MTK Budapest | 11 | 2 |
11 | Dr. Osztrogonácz András | 1994 | BHSE | 10 | 4 |
12 | Orosz Zoltán István | 1992 | BHSE | 9 | 3 |
13 | Csornai János | 2003 | ARAK UP Akadémia | 9 | 2 |
14 | Szigeti Csongor Barnabás | 1997 | VEDAC | 8 | 1 |
15 | Zsolnai Bálint | 2001 | Vasas | 6 | 2 |
16 | Lindi Márton | 2005 | Tiszaújvárosi SC | 1 | 1 |
17 | Vecsey László | 2003 | Győri Atlétikai Club | 1 | 1 |
18 | Polyák Zoltán | 2003 | Ikarus BSE | 1 | 1 |
Férfi 200m
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Máté Tamás | 1998 | FTC | 40 | 2 |
2 | Pap Márk | 2002 | Ikarus BSE | 34 | 2 |
3 | Wahl Zoltán | 2000 | TSC-Geotech | 26 | 2 |
4 | Bundschu Patrik | 2001 | Vasas | 23 | 2 |
5 | Sipos János | 1991 | Szolnoki MÁV-SE | 23 | 3 |
6 | Kádasi Zalán | 1994 | BHSE | 23 | 3 |
7 | Steigerwald Ernő | 2002 | Békéscsabai AC | 16 | 2 |
8 | Dr. Osztrogonácz András | 1994 | BHSE | 16 | 3 |
9 | Deák Zalán | 2006 | KARC | 15 | 1 |
10 | Alexovics Dániel | 2006 | Győri Atlétikai Club | 12 | 1 |
11 | Mészáros Balázs | 2005 | ARAK UP Akadémia | 11 | 2 |
12 | Kubasi János | 2004 | SVSE | 10 | 1 |
13 | Orosz Zoltán István | 1992 | BHSE | 9 | 1 |
14 | Faragó Rómeó | 2005 | KARC | 9 | 1 |
15 | Enyingi Patrik Simon | 2001 | FTC | 9 | 1 |
16 | Kovács Dániel | 1997 | FTC | 8 | 1 |
17 | Szabó Kristóf | 1999 | Vasas | 8 | 1 |
18 | Barcza Bence | 1993 | Keszthely VDSE | 7 | 1 |
19 | Zuber Marcell | 2003 | FTC | 6 | 1 |
20 | Gönczi Pál | 1991 | BHSE | 6 | 1 |
21 | Czipó Marcell | 2001 | BHSE | 5 | 1 |
22 | Zsolnai Bálint | 2001 | Vasas | 5 | 1 |
23 | Csornai János | 2003 | ARAK UP Akadémia | 4 | 1 |
24 | Pócs Dominik Ádám | 2001 | EVSI | 4 | 1 |
25 | Blaumann Marcell | 2004 | ARAK UP Akadémia | 4 | 1 |
26 | Kalácska Áron Ajándok | 2000 | FTC | 3 | 1 |
27 | Vecsey László | 2003 | Győri Atlétikai Club | 3 | 1 |
28 | Gaál Botond | 2000 | MTK Budapest | 2 | 1 |
29 | Kiss Csaba | 1996 | Tiszaújvárosi SC | 2 | 1 |
30 | Czene Dániel Gábor | 2004 | DSC-SI | 1 | 1 |
31 | Vágvölgyi Csaba Rezső | 2002 | MTK Budapest | 1 | 1 |
Férfi 400m
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Molnár Attila | 2002 | FTC | 38 | 2 |
2 | Czipó Marcell | 2001 | BHSE | 29 | 4 |
3 | Enyingi Patrik Simon | 2001 | FTC | 25 | 2 |
4 | Kubasi János | 2004 | SVSE | 21 | 2 |
5 | Városi Roland | 2004 | AC Bonyhád | 20 | 3 |
6 | Steigerwald Ernő | 2002 | Békéscsabai AC | 19 | 2 |
7 | Nadj Levente László | 2003 | Békéscsabai AC | 16 | 1 |
8 | Ajide Dániel | 2000 | FTC | 15 | 1 |
9 | Wahl Zoltán | 2000 | TSC-Geotech | 12 | 1 |
10 | Kovács Árpád | 2005 | SZVSE | 12 | 1 |
11 | Kádas Roland | 2004 | DSC-SI | 10 | 1 |
12 | Bánóczy Árpád Nimród | 2002 | Vasas | 10 | 1 |
13 | Együd Máté | 1996 | MATE - GEAC | 9 | 1 |
14 | Vindics Balázs | 1994 | UTE | 9 | 1 |
15 | Kasoly Benedek | 2000 | KSI SE | 7 | 1 |
16 | Molnár Csaba Levente | 2004 | Ikarus BSE | 7 | 1 |
17 | Huller Dániel Gellért | 2001 | VSD | 6 | 1 |
18 | Valler Tamás | 2003 | PVSK | 6 | 1 |
19 | Mika Botond | 2005 | VSD | 5 | 1 |
20 | Vecsey László | 2003 | Győri Atlétikai Club | 4 | 1 |
21 | Türk András István | 2004 | Vasas | 3 | 1 |
22 | Tasi Tibor Dávid | 1996 | 3 | 1 | |
23 | Poór Simon | 1998 | TFSE | 2 | 1 |
24 | Birovecz Ben Jordán | 2001 | UTE | 1 | 1 |
25 | Szilveszter Marcell | 2005 | UTE | 1 | 1 |
Férfi 800m
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Kiss Gergő Xavér | 1995 | SVSE | 66 | 4 |
2 | Vindics Balázs | 1994 | UTE | 44 | 3 |
3 | Huller Dániel Gellért | 2001 | VSD | 38 | 2 |
4 | Szögi István Dániel | 1995 | SVSE | 28 | 2 |
5 | Szinte Bálint | 2003 | UTE | 26 | 3 |
6 | Együd Máté | 1996 | MATE - GEAC | 23 | 2 |
7 | Kubasi János | 2004 | SVSE | 23 | 2 |
8 | Oláh Máté Milán | 2003 | DSC-SI | 19 | 3 |
9 | Kasoly Benedek | 2000 | KSI SE | 17 | 4 |
10 | K. Nagy Tamás | 1998 | Margitszigeti AC | 16 | 3 |
11 | Makovinyi Attila | 2003 | GYAK | 13 | 2 |
12 | Pápai Márton | 1995 | MATE - GEAC | 12 | 2 |
13 | Kelemen Bence | 1995 | TFSE | 12 | 2 |
14 | Palkovics Tamás | 2005 | Tovafutók SE | 10 | 1 |
15 | Kovács Ferenc Soma | 2004 | SVSE | 9 | 1 |
16 | Sugár Botond | 2004 | Vasas | 7 | 1 |
17 | Poór Simon | 1998 | TFSE | 5 | 1 |
18 | Szabó Milán | 1998 | Vasas | 4 | 2 |
19 | Fritz László | 2005 | PVSK | 1 | 1 |
20 | Lents Barnabás | 2005 | VEDAC | 1 | 1 |
Férfi 1500m
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Kiss Gergő Xavér | 1995 | SVSE | 58 | 4 |
2 | Pápai Márton | 1995 | MATE - GEAC | 47 | 3 |
3 | Szögi István Dániel | 1995 | SVSE | 45 | 3 |
4 | Szinte Bálint | 2003 | UTE | 41 | 4 |
5 | Palkovits István | 2000 | KARC | 40 | 2 |
6 | Kovács Ferenc Soma | 2004 | SVSE | 28 | 2 |
7 | Vörös Márk | 1997 | KSI SE | 28 | 3 |
8 | Kasoly Benedek | 2000 | KSI SE | 22 | 4 |
9 | Honti Marcell | 2004 | VEDAC | 20 | 4 |
10 | Lomb Ádám | 2001 | PVSK | 15 | 2 |
11 | Zahorán Milán | 2005 | Békéscsabai AC | 7 | 1 |
12 | Süli Richárd | 1998 | TFSE | 6 | 1 |
13 | Fritz László | 2005 | PVSK | 6 | 2 |
14 | Árvai Róbert | 2005 | TSC-Geotech | 6 | 1 |
15 | Sós Barnabás | 2002 | Margitszigeti AC | 5 | 2 |
16 | Szirbek Albert | 2006 | SVSE | 4 | 1 |
17 | Makovinyi Attila | 2003 | GYAK | 3 | 1 |
18 | Szabó Milán | 1998 | Vasas | 3 | 1 |
19 | Lents Barnabás | 2005 | VEDAC | 2 | 1 |
20 | Karsai Gábor | 2004 | Békéscsabai AC | 2 | 1 |
21 | Valler Tamás | 2003 | PVSK | 1 | 1 |
22 | Pap Tamás | 2006 | UTE | 1 | 1 |
Férfi 5000m (10000/3000m)
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Lomb Ádám | 2001 | PVSK | 53 | 4 |
2 | Farkas Dárius Ádám | 1991 | BEAC | 20 | 2 |
3 | Pápai Márton | 1995 | MATE - GEAC | 17 | 1 |
4 | Szemerei Levente | 2000 | Szekszárdi Sportközpont | 16 | 1 |
5 | Sós Barnabás | 2002 | Margitszigeti AC | 14 | 2 |
6 | Szögi István Dániel | 1995 | SVSE | 14 | 1 |
7 | Kovács Attila | 1996 | SZoESE | 13 | 2 |
8 | Kovács Ferenc Soma | 2004 | SVSE | 12 | 1 |
9 | Palkovits István | 2000 | KARC | 12 | 1 |
10 | Vörös Márk | 1997 | KSI SE | 10 | 1 |
11 | Karsai Gábor | 2004 | Békéscsabai AC | 10 | 1 |
12 | Jenkei Péter | 1992 | Vasas | 10 | 1 |
13 | Karai Levente | 2000 | MATE - GEAC | 9 | 1 |
14 | Csere Gáspár | 1991 | BEAC | 8 | 1 |
15 | Honti Marcell | 2004 | VEDAC | 7 | 1 |
16 | Árvai Róbert | 2005 | TSC-Geotech | 7 | 1 |
16 | Marx Balázs | 2002 | Győri Atlétikai Club | 7 | 1 |
18 | Deák Bence Roland | 2001 | BHSE | 6 | 1 |
18 | Tóth Balázs Márton | 2004 | DVTK | 6 | 1 |
20 | Bácskai Bence | 2000 | Margitszigeti AC | 5 | 1 |
21 | Gyenes Donát | 1998 | BEAC | 5 | 1 |
21 | Vigh Zoltán Krisztián | 1999 | Csömöri Sport Kft. | 5 | 1 |
23 | Szabó Benjamin | 2006 | TSC-Geotech | 4 | 1 |
23 | Marx Bálint | 2002 | Győri Atlétikai Club | 4 | 1 |
25 | Borbély Sándor | 1997 | SZoESE | 3 | 1 |
25 | Baumholczer Máté | 1992 | PVSK | 3 | 1 |
27 | Lesták Ármin | 2004 | MATE - GEAC | 2 | 1 |
27 | Dr.Jakab András | 1991 | PVSK | 2 | 1 |
Férfi 110m (60m) gát
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Eszes Dániel | 1999 | VSD | 72 | 4 |
2 | Szeles Bálint | 1998 | EVSI | 57 | 3 |
3 | Tano Leonardo | 1999 | Ikarus BSE | 38 | 3 |
4 | Almási Olivér | 2002 | MTK Budapest | 35 | 3 |
5 | Nagy Richárd | 2002 | BHSE | 26 | 3 |
6 | Barczai Botond | 2001 | Vasas | 22 | 3 |
7 | Lovistyék Bálint | 1999 | VSD | 21 | 3 |
8 | Németh Benedek | 1999 | ZALASZÁM-ZAC | 9 | 1 |
9 | Dr. Bartalos Dávid Rafael | 1995 | ZALASZÁM-ZAC | 6 | 1 |
10 | Tóth Zsombor | 1998 | MATE - GEAC | 5 | 1 |
11 | Varga Bercel | 2001 | KSI SE | 4 | 1 |
12 | Sipos Boldizsár | 2002 | KSI SE | 3 | 1 |
Férfi 400m gát
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Koroknai Tibor | 1990 | DSC-SI | 57 | 3 |
2 | Szücs Richárd | 1995 | Csepeli DAC | 31 | 4 |
3 | Soos Levente | 2003 | MATE - GEAC | 29 | 2 |
4 | Molnár Csaba Levente | 2004 | Ikarus BSE | 26 | 2 |
5 | Perge Attila Zsolt | 2002 | EVSI | 26 | 3 |
6 | Bakó Martin Attila | 2003 | TFSE | 19 | 2 |
7 | Bencsik Ádám | 1999 | Ikarus BSE | 18 | 2 |
8 | Bánóczy Árpád Nimród | 2002 | Vasas | 16 | 1 |
9 | Horváth András | 1999 | SVSE | 9 | 1 |
10 | Birovecz Bátor Péter | 2004 | UTE | 8 | 1 |
11 | Fritz Bálint | 2004 | PVSK | 7 | 1 |
12 | Hegedűs Mátyás | 1987 | TSC-Geotech | 4 | 1 |
Férfi 3000m akadály
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Horváth Barnabás | 2002 | KSI SE | 52 | 4 |
2 | Nick Márton | 1997 | SVSE | 21 | 2 |
3 | Palkovits István | 2000 | KARC | 20 | 1 |
4 | Várkonyi Balázs Dániel | 2004 | KSI SE | 20 | 2 |
5 | Felber Balázs | 2001 | SVSE | 16 | 2 |
6 | Zsetnyai Ákos | 2002 | SVSE | 15 | 1 |
7 | Kovács Ferenc Soma | 2004 | SVSE | 14 | 1 |
8 | Lesták Ármin | 2004 | MATE - GEAC | 10 | 1 |
9 | Dénes Ervin | 1996 | Ikarus BSE | 9 | 1 |
10 | Deák Bence Roland | 2001 | BHSE | 8 | 1 |
11 | Szőke-Kiss Jácint | 2003 | MATE - GEAC | 7 | 1 |
12 | Dénes Mátyás | 1998 | Ikarus BSE | 5 | 1 |
Férfi Magasugrás
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Török Gergely | 2002 | DSC-SI | 58 | 4 |
2 | Bakosi Péter | 1993 | NYSC | 55 | 3 |
3 | Bándli Olivér | 1995 | BHSE | 34 | 3 |
4 | Jankovics Dániel János | 1995 | MTK Budapest | 29 | 3 |
5 | Horváth Koppány | 2000 | MMAC | 28 | 4 |
6 | Kovács Benedek | 2002 | BHSE | 27 | 4 |
7 | Guth Mátyás | 2003 | MATE - GEAC | 18 | 2 |
8 | Horváth Csaba Benjamin | 1997 | Ikarus BSE | 17 | 1 |
9 | Németh Mátyás | 2001 | KARC | 15 | 2 |
10 | Tóth Gergő | 2005 | Szolnoki SC-SI | 11 | 3 |
11 | Zelena Zalán | 1995 | MTK Budapest | 8 | 2 |
12 | Kótai Gábor | 1990 | ZALASZÁM-ZAC | 8 | 1 |
13 | Hodossy-Takács Sámuel | 2002 | DSC-SI | 6 | 1 |
14 | Sántik Dávid | 1994 | VEDAC | 3 | 1 |
15 | Kovács Gábor | 2004 | VEDAC | 2 | 1 |
Férfi Rúdugrás
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Bánovics József | 2003 | MATE - GEAC | 52 | 4 |
2 | Kéri Tamás | 1993 | Ikarus BSE | 39 | 3 |
3 | Nagy Marcell | 2002 | MTK Budapest | 36 | 2 |
4 | Bánházi Botond | 2003 | MATE - GEAC | 29 | 3 |
5 | Széplaki Balázs | 2004 | MATE - GEAC | 25 | 4 |
6 | Vajda Gábor | 2004 | MATE - GEAC | 24 | 4 |
7 | Böndör Márton | 2002 | AC Bonyhád | 22 | 2 |
8 | Mihály Ádám Bence | 2001 | MATE - GEAC | 18 | 2 |
9 | Szekeres Zsolt | 1986 | MATE - GEAC | 15 | 2 |
10 | Gálpál Zsombor | 2003 | BHSE | 11 | 2 |
11 | Varga Iván | 2008 | MTK Budapest | 10 | 1 |
12 | Szász Mátyás | 2005 | 9 | 2 | |
13 | Kőszegváry Balázs | 2004 | MATE - GEAC | 8 | 2 |
14 | Gábris Dávid | 1999 | KSI SE | 6 | 1 |
Férfi Távolugrás
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Galambos Tibor | 1991 | FTC | 48 | 3 |
2 | Pázmándi Dominik | 2000 | Szolnoki MÁV-SE | 39 | 3 |
3 | Salamon András | 2000 | TSC-Geotech | 32 | 3 |
4 | Pap Kristóf | 1998 | FTC | 26 | 2 |
5 | Gerics Roland | 2001 | TSC-Geotech | 22 | 2 |
6 | Hodossy-Takács Sámuel | 2002 | DSC-SI | 22 | 3 |
7 | Sajgó Dávid | 2001 | Vasas | 19 | 3 |
8 | Bánóczi Kristóf | 2004 | FTC | 17 | 2 |
9 | Bolla Gergő | 2003 | ARAK UP Akadémia | 13 | 2 |
10 | Lawson Richárd Hanh | 2005 | FTC | 10 | 1 |
11 | Kállai Balázs Zsolt | 2000 | BHSE | 10 | 2 |
12 | Horváth Barna Botond | 2004 | MATE - GEAC | 9 | 1 |
13 | Németh Miklós Fábián | 2004 | BHSE | 9 | 2 |
14 | Szabó László | 1991 | 8 | 1 | |
15 | Zuber Marcell | 2003 | FTC | 7 | 1 |
16 | Németh Mátyás | 2001 | KARC | 7 | 1 |
17 | Iván Zsombor | 2001 | DSC-SI | 6 | 1 |
18 | Pintér Erik | 2002 | DSC-SI | 5 | 1 |
Férfi Hármasugrás
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Galambos Tibor | 1991 | FTC | 71 | 4 |
2 | Szenderffy Dániel | 1999 | VSD | 53 | 4 |
3 | Prekli Zoltán | 1991 | FTC | 28 | 3 |
4 | Iván Zsombor | 2001 | DSC-SI | 27 | 3 |
5 | Ötvös Mihály | 2000 | Vasas | 24 | 4 |
6 | Pál Robin | 1991 | NYSC | 19 | 2 |
7 | Bazsó Levente | 2004 | FTC | 18 | 4 |
8 | Bánóczi Kristóf | 2004 | FTC | 15 | 2 |
9 | Nagy Alex | 2004 | FTC | 15 | 3 |
10 | Fejes Karsa Réva | 2001 | FTC | 13 | 3 |
11 | Monoki Benjámin László | 2003 | DVTK | 12 | 2 |
12 | Horváth Koppány | 2000 | MMAC | 9 | 1 |
13 | Pap Kristóf | 1998 | FTC | 8 | 1 |
14 | Lawson Richárd Hanh | 2005 | FTC | 5 | 1 |
15 | Dr. Bartalos Dávid Rafael | 1995 | ZALASZÁM-ZAC | 5 | 1 |
16 | Kovács Ármin Krisztián | 2004 | Győri Atlétikai Club | 3 | 1 |
17 | Kiss Mátyás | 2006 | FTC | 2 | 1 |
18 | Tóth Bence | 2005 | Győri Atlétikai Club | 2 | 1 |
Férfi Súlylökés
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Tóth Balázs | 2000 | NYSC | 55 | 4 |
2 | Fischer Márk | 1999 | SZVSE | 42 | 4 |
3 | Kovács László | 2000 | Ikarus BSE | 41 | 3 |
4 | Fekete István | 2001 | KARC | 28 | 3 |
5 | Sólyom László | 1994 | Tamási TAM - BAU AC | 28 | 4 |
6 | Detrik Balázs | 1995 | Ikarus BSE | 27 | 3 |
7 | Iwuafor Edward | 2003 | BEAC | 17 | 3 |
8 | Csapó Tamás | 1984 | DSC-SI | 16 | 3 |
9 | Strigencz Zalán | 2002 | VEDAC | 10 | 1 |
10 | Péringer Márk | 2001 | VEDAC | 8 | 1 |
11 | Varga Zsolt Csaba | 1972 | PVSK | 6 | 1 |
12 | Szalmási Tibor | 2002 | NYSC | 4 | 1 |
13 | Szőllősi István | 1995 | Reménység Vác | 3 | 1 |
14 | Bucsánszky Zsombor | 2003 | NYSC | 2 | 1 |
Férfi Diszkoszvetés
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szikszai Róbert | 1994 | NYSC | 59 | 3 |
2 | Csontos Márton | 2002 | BSC | 41 | 4 |
3 | Káplár János | 1994 | NYSC | 39 | 3 |
4 | Gulyás Norbert | 1983 | BSC | 28 | 4 |
5 | Strigencz Zalán | 2002 | VEDAC | 27 | 3 |
6 | Péringer Márk | 2001 | VEDAC | 26 | 4 |
7 | Thardi-Veress Zoltán Vajk | 2001 | Ikarus BSE | 21 | 3 |
8 | Sólyom László | 1994 | Tamási TAM - BAU AC | 19 | 3 |
9 | Mozsdényi Dávid | 1986 | VEDAC | 18 | 2 |
10 | Huszák János Richárd | 1992 | FTC | 15 | 1 |
11 | Halász Bence | 1997 | Dobó SE | 7 | 1 |
12 | Varga Donát | 2000 | Dobó SE | 6 | 1 |
13 | Király Martin | 1996 | Favorit AC | 5 | 1 |
14 | Csizmazia Áron | 2004 | Békéscsabai AC | 4 | 1 |
15 | Takács Zsombor | 2005 | FTC | 3 | 1 |
16 | Iwuafor Edward | 2003 | BEAC | 2 | 1 |
17 | Bucsánszky Zsombor | 2003 | NYSC | 1 | 1 |
Férfi Kalapácsvetés
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Halász Bence | 1997 | Dobó SE | 71 | 3 |
2 | Rába Dániel | 1998 | Dobó SE | 70 | 4 |
3 | Pars Krisztián | 1982 | Dobó SE | 54 | 4 |
4 | Pásztor Bence | 1995 | VEDAC | 51 | 4 |
5 | Varga Donát | 2000 | Dobó SE | 46 | 4 |
6 | Czeller Gábor Sándor | 1999 | VEDAC | 39 | 4 |
7 | Doma Benedek | 2001 | Dobó SE | 35 | 4 |
8 | Csekő Miklós | 2004 | VEDAC | 20 | 4 |
9 | Árvai Krisztián | 1993 | Pápai AC | 20 | 4 |
10 | Nagy Gergely | 1991 | Pápai AC | 18 | 4 |
11 | Varga Balázs | 1998 | Dobó SE | 8 | 3 |
12 | Füredi Dániel | 2004 | Pápai AC | 2 | 1 |
13 | Sztupák László | 2002 | Pápai AC | 2 | 1 |
14 | Mester László | 1994 | Dobó SE | 2 | 1 |
Férfi Gerelyhajítás
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Adame Máté | 1994 | Reménység Vác | 42 | 4 |
2 | Herczeg György | 2004 | FTC | 41 | 3 |
3 | Járvás Máté Tamás | 2001 | MTK Budapest | 41 | 3 |
4 | Kovács Noel | 1999 | Ikarus BSE | 31 | 2 |
5 | Gani Soufiane | 1999 | Ikarus BSE | 24 | 3 |
6 | Jancsik Martin | 2004 | MTK Budapest | 23 | 3 |
7 | Némethy Szabolcs | 2003 | MTK Budapest | 21 | 3 |
8 | Herczeg Attila | 2006 | FTC | 18 | 2 |
9 | Somodi Bálint | 2001 | Ikarus BSE | 8 | 2 |
10 | Németh Miklós Fábián | 2004 | BHSE | 5 | 1 |
11 | Vígvári Kende | 2003 | VEDAC | 5 | 1 |
Férfi Gyaloglás
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Bagdány Tomasz | 1995 | TSC-Geotech | 52 | 4 |
2 | Tóth Norbert | 2001 | H. Szondi SE | 45 | 4 |
3 | Venyercsán Bence Barnabás | 1996 | BHSE | 44 | 3 |
4 | Helebrandt Máté | 1989 | NYSC | 40 | 2 |
5 | Papp Ferenc | 1981 | SZVSE | 28 | 4 |
6 | Csontos Imre | 1992 | BEAC | 26 | 3 |
7 | Józsvai Dávid | 1985 | Margitszigeti AC | 23 | 3 |
8 | Tokodi Dávid | 1991 | FTC | 10 | 1 |
9 | Kovács András | 1966 | BHSE | 6 | 1 |
10 | Bánk Leon | 2003 | DVTK | 6 | 1 |
Férfi Összetett (Hárompróba)
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Gálpál Zsombor | 2003 | BHSE | 39 | 3 |
2 | Tóth Zsombor | 1998 | MATE - GEAC | 36 | 3 |
3 | Németh Miklós Fábián | 2004 | BHSE | 24 | 2 |
4 | Varga Bercel | 2001 | KSI SE | 16 | 2 |
5 | Kurucz Gergely | 1981 | ELTE SE Sashegyi gepárdok | 13 | 2 |
6 | Bándli Olivér | 1995 | BHSE | 13 | 1 |
6 | Gábris Dávid | 1999 | KSI SE | 13 | 2 |
8 | Raffai Péter | 1996 | TFSE | 12 | 1 |
9 | Palicsek Botond | 2002 | KSI SE | 11 | 2 |
10 | Chrobák Gergő | 2005 | DSC-SI | 9 | 1 |
10 | Berek András | 2002 | FTC | 9 | 1 |
12 | Hodossy-Takács Sámuel | 2002 | DSC-SI | 8 | 1 |
13 | Polk Bálint | 2000 | MAFC | 7 | 1 |
14 | Benkő László | 2003 | MAFC | 6 | 1 |
Női 100m (60m)
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Takács Boglárka | 2001 | BHSE | 72 | 4 |
2 | Kocsis Anna Luca | 2004 | Szolnoki MÁV-SE | 49 | 4 |
3 | Csóti Jusztina | 1998 | FTC | 28 | 2 |
4 | Sorok Klaudia | 1998 | BHSE | 25 | 3 |
5 | Skriván Bíbor | 2003 | BHSE | 24 | 4 |
6 | Hajdú Lotti | 1998 | Szolnoki MÁV-SE | 22 | 4 |
7 | Nagy Pálma | 2001 | ZALASZÁM-ZAC | 21 | 3 |
8 | Nádházy Evelin | 1995 | MATE - GEAC | 19 | 2 |
9 | Dr. Nguyen Anasztázia | 1993 | MTK Budapest | 19 | 1 |
10 | Kozák Luca | 1996 | DSC-SI | 15 | 1 |
11 | Kerekes Gréta | 1992 | DSC-SI | 12 | 1 |
12 | Kéri Bettina | 1997 | SVSE | 12 | 1 |
13 | Furulyás Lili Fruzsina | 2000 | ZALASZÁM-ZAC | 11 | 1 |
14 | Bathó Borbála Dorka | 2001 | BHSE | 9 | 3 |
15 | Knipfer Ágnes | 2000 | Szolnoki MÁV-SE | 9 | 2 |
16 | Bottlik Judit | 1998 | BHSE | 8 | 2 |
17 | Pótha Johanna | 2000 | MATE - GEAC | 7 | 1 |
18 | Göblyös Csenge | 2001 | BHSE | 6 | 1 |
19 | Kőszegi Míra | 2002 | BHSE | 5 | 2 |
20 | Mészáros Luca | 2005 | ARAK UP Akadémia | 4 | 1 |
21 | Pfiszterer Dorina | 2008 | TSC-Geotech | 3 | 1 |
22 | Simon Virág Anna | 2002 | MATE - GEAC | 2 | 1 |
23 | Sipos Borbála | 1999 | KSI SE | 2 | 1 |
24 | Joó Dóra | 2005 | FTC | 1 | 1 |
25 | Fodor Júlia Boglárka | 2001 | Vasas | 1 | 1 |
Női 200m
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Csóti Jusztina | 1998 | FTC | 30 | 2 |
2 | Nádházy Evelin | 1995 | MATE - GEAC | 29 | 2 |
3 | Furulyás Lili Fruzsina | 2000 | ZALASZÁM-ZAC | 26 | 2 |
4 | Takács Boglárka | 2001 | BHSE | 19 | 1 |
5 | Rapai Fanni | 2000 | Ikarus BSE | 19 | 2 |
6 | Molnár Janka | 2001 | TSC-Geotech | 19 | 1 |
7 | Nagy Pálma | 2001 | ZALASZÁM-ZAC | 18 | 2 |
8 | Simon Virág Anna | 2002 | MATE - GEAC | 16 | 2 |
9 | Kocsis Anna Luca | 2004 | Szolnoki MÁV-SE | 15 | 1 |
10 | Hajdú Lotti | 1998 | Szolnoki MÁV-SE | 14 | 2 |
11 | Mohai Regina | 2003 | MTK Budapest | 12 | 1 |
12 | Krizsán Xénia | 1993 | MTK Budapest | 11 | 1 |
13 | Füleky Dorottya Filoména | 2000 | Vasas | 11 | 2 |
14 | Sulyán Alexa | 2005 | MATE - GEAC | 10 | 1 |
15 | Pótha Johanna | 2000 | MATE - GEAC | 9 | 1 |
16 | Molnár Viktória | 2007 | TSC-Geotech | 8 | 1 |
17 | Ecseri Angéla | 2006 | Szolnoki SC-SI | 8 | 1 |
18 | Pfiszterer Dorina | 2008 | TSC-Geotech | 7 | 1 |
19 | Kéri Bettina | 1997 | SVSE | 7 | 1 |
20 | Kőszegi Míra | 2002 | BHSE | 6 | 1 |
21 | Rózsahegyi Bori | 2007 | TSC-Geotech | 6 | 1 |
22 | Katona Emma | 2007 | UTE | 6 | 1 |
23 | Sorok Klaudia | 1998 | BHSE | 5 | 1 |
24 | Erdei Tamara | 1999 | MTK Budapest | 5 | 1 |
25 | Makovnyik Krisztina | 2002 | Eötvös DSE | 5 | 1 |
26 | Kovács Noémi | 2005 | SVSE | 5 | 1 |
27 | Bathó Borbála Dorka | 2001 | BHSE | 4 | 2 |
28 | Hanzlik Éva | 2004 | Győri Atlétikai Club | 4 | 1 |
29 | Hoós Nikolett | 2004 | BHSE | 4 | 1 |
30 | Szűcs Imola | 2007 | MTK Budapest | 4 | 1 |
31 | Bottlik Judit | 1998 | BHSE | 3 | 1 |
32 | Éva Viktória | 2005 | DOVASE | 3 | 1 |
33 | Sipos Borbála | 1999 | KSI SE | 3 | 1 |
34 | Lalik Petra | 2006 | DVTK | 2 | 1 |
Női 400m
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Erdei Tamara | 1999 | MTK Budapest | 35 | 3 |
2 | Bottlik Judit | 1998 | BHSE | 33 | 3 |
3 | Füleky Dorottya Filoména | 2000 | Vasas | 31 | 3 |
4 | Rapai Fanni | 2000 | Ikarus BSE | 25 | 2 |
5 | Széll Gyöngyi | 1991 | BEAC | 21 | 3 |
6 | Simon Virág Anna | 2002 | MATE - GEAC | 20 | 2 |
7 | Bartha - Kéri Bianka | 1994 | SVSE | 20 | 1 |
8 | Nádházy Evelin | 1995 | MATE - GEAC | 17 | 1 |
9 | Molnár Janka | 2001 | TSC-Geotech | 16 | 1 |
10 | Ferencz Anna | 1997 | MATE - GEAC | 13 | 1 |
11 | Ecseri Angéla | 2006 | Szolnoki SC-SI | 11 | 2 |
12 | Mátó Sára | 2000 | MTK Budapest | 11 | 1 |
13 | Mikulai Liza Bernadett | 2003 | FTC | 9 | 1 |
14 | K. Szabó Gabriella | 2002 | NYSC | 8 | 1 |
15 | Mórocz Boglárka | 2000 | Vasas | 7 | 1 |
16 | Dávid Anna | 2002 | DSC-SI | 7 | 1 |
17 | Fekete Júlia | 2005 | VEDAC | 6 | 1 |
18 | Szücs Dóra Zita | 2002 | FTC | 6 | 1 |
19 | Jó Alíz | 2004 | Győri Atlétikai Club | 5 | 1 |
20 | Dobránszky Laura Lola | 2002 | MATE - GEAC | 5 | 1 |
21 | Enesei Rita | 1997 | ARAK UP Akadémia | 4 | 1 |
22 | Decker Szonja | 2002 | Vasas | 4 | 1 |
23 | Németh Nóra | 2002 | MATE - GEAC | 3 | 1 |
24 | Grubits Liliána | 2004 | ARAK UP Akadémia | 3 | 1 |
25 | Kovács Noémi | 2005 | SVSE | 2 | 1 |
26 | Hornyik Anna | 2003 | BEAC | 1 | 1 |
27 | Muszil Ágnes | 2003 | ZALASZÁM-ZAC | 1 | 1 |
Női 800m
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Heffner Hédi | 2001 | BEAC | 65 | 4 |
2 | Bartha - Kéri Bianka | 1994 | SVSE | 42 | 2 |
3 | Muszil Ágnes | 2003 | ZALASZÁM-ZAC | 38 | 4 |
4 | Ferencz Anna | 1997 | MATE - GEAC | 31 | 3 |
5 | Farkas-Ohn Kinga | 1991 | BEAC | 28 | 2 |
6 | K. Szabó Gabriella | 2002 | NYSC | 25 | 3 |
7 | Enesei Rita | 1997 | ARAK UP Akadémia | 20 | 3 |
8 | Varga Gréta Barbara | 2003 | SVSE | 14 | 1 |
9 | Szemán Kata | 2006 | VEDAC | 11 | 2 |
10 | Urbán Zita | 2002 | BHSE | 11 | 1 |
11 | Kis Petra Sára | 2006 | Békéscsabai AC | 10 | 1 |
12 | Novák Natália | 1998 | Békéscsabai AC | 8 | 1 |
13 | Erdélyi Katinka | 2000 | BEAC | 8 | 1 |
14 | Répássy Hanna | 2001 | MTK Budapest | 8 | 1 |
15 | Köcsky Tamara | 2001 | SMAFC | 6 | 1 |
16 | Gedra Szabina | 2001 | SVSE | 5 | 1 |
17 | Janositz Gréta | 1995 | BEAC | 5 | 1 |
18 | Bálint Laura | 2002 | VEDAC | 4 | 1 |
19 | Rédling Renáta | 2005 | VEDAC | 3 | 1 |
20 | Mező Zsófia Márta | 2003 | SVSE | 2 | 1 |
21 | Biacsi Ilona | 1985 | SZVSE | 1 | 1 |
Női 1500m
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Varga Gréta Barbara | 2003 | SVSE | 47 | 3 |
2 | Farkas-Ohn Kinga | 1991 | BEAC | 43 | 3 |
3 | Urbán Zita | 2002 | BHSE | 35 | 3 |
4 | Vindics-Tóth Lili Anna | 1998 | BHSE | 28 | 2 |
5 | Erdélyi Katinka | 2000 | BEAC | 26 | 3 |
6 | Tóth Eszter | 2004 | VEDAC | 21 | 3 |
7 | Wagner-Gyürkés Viktória | 1992 | Ikarus BSE | 20 | 1 |
8 | Biacsi Ilona | 1985 | SZVSE | 18 | 3 |
9 | K. Szabó Gabriella | 2002 | NYSC | 16 | 2 |
10 | Dugasz Emese | 1999 | BHSE | 9 | 1 |
11 | Novák Natália | 1998 | Békéscsabai AC | 8 | 1 |
12 | Janositz Gréta | 1995 | BEAC | 8 | 1 |
13 | Gedra Bettina | 2006 | SVSE | 6 | 1 |
14 | Kocsis Kata | 2000 | FTC | 6 | 1 |
15 | Köcsky Tamara | 2001 | SMAFC | 5 | 1 |
16 | Szemán Kata | 2006 | VEDAC | 5 | 1 |
17 | Farkas Réka Luca | 2005 | Keszthely VDSE | 1 | 1 |
Női 5000m (10000/3000m)
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Böhm Lilla | 1994 | BHSE | 30 | 2 |
2 | Kocsis Kata | 2000 | FTC | 22 | 2 |
3 | Erdélyi Zsófia | 1987 | Csömöri Sport Kft. | 21 | 2 |
4 | Wagner-Gyürkés Viktória | 1992 | Ikarus BSE | 18 | 1 |
5 | Vindics-Tóth Lili Anna | 1998 | BHSE | 18 | 1 |
6 | Erdélyi Katinka | 2000 | BEAC | 16 | 2 |
7 | Imre Petra | 2005 | SZVSE | 15 | 1 |
8 | Szabó Nóra | 1988 | Margitszigeti AC | 14 | 1 |
9 | Máramarosi Rita | 2005 | KSI SE | 12 | 1 |
10 | Máté Anna | 1999 | Kaposvári AC | 9 | 1 |
11 | Nagy Nóra | 2004 | TSC-Geotech | 9 | 1 |
12 | Pataki Anna | 1997 | MATE - GEAC | 8 | 1 |
13 | Sarcia Borbála | 2001 | Team Újbuda SE | 8 | 1 |
14 | Baka Szilvia | 2001 | Margitszigeti AC | 7 | 1 |
15 | Szemán Kitti | 2004 | VEDAC | 6 | 1 |
16 | Zákányi Panna | 2000 | DVTK | 5 | 1 |
Női 100m (60m) gát
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Kozák Luca | 1996 | DSC-SI | 52 | 2 |
2 | Tóth Anna | 2003 | DVTK | 47 | 3 |
3 | Kerekes Gréta | 1992 | DSC-SI | 34 | 2 |
4 | Répási Petra | 1996 | FTC | 28 | 2 |
5 | Bacsa Fanni | 2001 | DVTK | 27 | 3 |
6 | Bognár Anna | 2003 | BHSE | 24 | 3 |
7 | Röszler Dóra | 2005 | ZALASZÁM-ZAC | 23 | 3 |
8 | Mohai Regina | 2003 | MTK Budapest | 22 | 2 |
9 | Schmiedt Lilla | 2004 | DSC-SI | 16 | 3 |
10 | Krizsán Xénia | 1993 | MTK Budapest | 15 | 1 |
11 | Kiricsi Berill | 1997 | Kőszegi Lóránt FC | 13 | 2 |
12 | Nemes Rita | 1989 | MTK Budapest | 11 | 1 |
13 | Kovács Léna | 2004 | UTE | 7 | 1 |
14 | Bálint Noémi | 1999 | EVSI | 7 | 1 |
15 | Szűcs Szabina | 2002 | BHSE | 5 | 1 |
16 | Juhász Anna | 2004 | Szolnoki MÁV-SE | 5 | 1 |
17 | Mátó Sára | 2000 | MTK Budapest | 5 | 1 |
18 | Gombolai Nóra Kata | 2003 | ARAK UP Akadémia | 2 | 1 |
Női 400m gát
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Mohai Regina | 2003 | MTK Budapest | 32 | 2 |
2 | Lalik Petra | 2006 | DVTK | 31 | 2 |
3 | Sipos Borbála | 1999 | KSI SE | 27 | 3 |
4 | Dobránszky Laura Lola | 2002 | MATE - GEAC | 25 | 2 |
5 | Kovács Léna | 2004 | UTE | 22 | 2 |
6 | Püski Zselyke Mara | 2005 | VSD | 22 | 3 |
7 | Molnár Janka | 2001 | TSC-Geotech | 20 | 1 |
8 | Lóránt Boróka | 2005 | FTC | 18 | 3 |
9 | Besenyődi Petra | 2006 | SVSE | 12 | 1 |
10 | Szabó Adél Julianna | 2002 | FTC | 12 | 2 |
11 | Gyenese Zsófia | 2006 | ZALASZÁM-ZAC | 10 | 1 |
12 | Ignácz Alexandra | 2001 | EVSI | 10 | 2 |
13 | Gombolai Nóra Kata | 2003 | ARAK UP Akadémia | 9 | 1 |
14 | Balogh Zsófi | 1998 | TFSE | 9 | 1 |
15 | Horváth Loretta | 1998 | Keszthely VDSE | 8 | 1 |
16 | Ritter Lola | 2005 | ARAK UP Akadémia | 6 | 1 |
17 | Kiss Enéh Anna | 2006 | MATE - GEAC | 4 | 1 |
18 | Simon Zsuzsanna | 2005 | Miskolci Sportiskola | 4 | 1 |
19 | Bornemissza Anna Sára | 2001 | EVSI | 3 | 1 |
20 | Bucsák Villő | 2006 | FTC | 2 | 1 |
21 | Deák Emese | 2005 | VSD | 1 | 1 |
22 | Decker Szonja | 2002 | Vasas | 1 | 1 |
Női 3000m akadály
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Varga Gréta Barbara | 2003 | SVSE | 38 | 2 |
2 | Jánosi Lilla Zsuzsanna | 1999 | BEAC | 28 | 2 |
3 | Nagy Nóra | 2004 | TSC-Geotech | 19 | 2 |
4 | Szemán Kitti | 2004 | VEDAC | 17 | 2 |
5 | Dobó Eszter | 2005 | Vasas | 12 | 1 |
6 | Szemán Kata | 2006 | VEDAC | 10 | 1 |
7 | Zákányi Panna | 2000 | DVTK | 8 | 1 |
8 | Reicher Dorka | 2006 | Tovafutók SE | 7 | 1 |
9 | Esső Dóra | 2007 | VEDAC | 6 | 1 |
Női Magasugrás
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Fekete Fédra | 1998 | BHSE | 60 | 4 |
2 | Szabó Barbara | 1990 | MTK Budapest | 54 | 3 |
3 | Pénzes Júlia | 2006 | TSC-Geotech | 23 | 3 |
4 | Renner Luca Boglárka | 1998 | MTK Budapest | 21 | 2 |
5 | Papp Zsófia Edina | 2006 | Ikarus BSE | 19 | 2 |
6 | Barna Patrícia | 2003 | KARC | 19 | 2 |
7 | Keszthelyi Luca | 2004 | Szolnoki MÁV-SE | 18 | 2 |
8 | van Doremalen Dóra | 1999 | FTC | 17 | 2 |
9 | Mórocz Boglárka | 2000 | Vasas | 11 | 2 |
10 | Kriszt Sarolta Mária | 2006 | MATE - GEAC | 10 | 1 |
11 | Sinka Noémi | 1991 | III. kerület TVE | 8 | 1 |
12 | Macsali Blanka Zoé | 2005 | Vasas | 7 | 1 |
13 | Szűcs Szabina | 2002 | BHSE | 7 | 1 |
14 | Beke Anna | 2005 | Törökszentmiklósi DAK | 6 | 1 |
15 | Szegner Kitti Veronika | 2004 | Reménység Vác | 5 | 1 |
Női Rúdugrás
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Klekner Hanga Csenge | 1999 | DSC-SI | 54 | 3 |
2 | Garamvölgyi Petra | 2003 | PVSK | 53 | 4 |
3 | Kováts Fanni Virág | 2004 | MTK Budapest | 38 | 4 |
4 | Petry Alexandra | 2000 | MTK Budapest | 32 | 4 |
5 | Szabó Diana Rozália | 1993 | MATE - GEAC | 28 | 3 |
6 | Döme Adél | 2000 | Békéscsabai AC | 17 | 2 |
7 | Erős Eszter | 2005 | Békéscsabai AC | 17 | 3 |
8 | Borhy Anna Mária | 2002 | PVSK | 16 | 2 |
9 | Szabó Vivien Krisztina | 2009 | MTK Budapest | 14 | 2 |
10 | Becsák Dorina | 2006 | MATE - GEAC | 10 | 2 |
11 | Fedor Veronika | 2003 | Reménység Vác | 6 | 1 |
12 | Mészáros Emma | 2006 | KSI SE | 5 | 1 |
13 | Lakos Dóra | 2006 | RKSK | 5 | 1 |
14 | Kovács Luca | 2005 | Ikarus BSE | 4 | 1 |
15 | Hegyi Boróka | 2006 | Ikarus BSE | 2 | 1 |
16 | Szegner Kitti Veronika | 2004 | Reménység Vác | 1 | 1 |
Női Távolugrás
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Bánhidi-Farkas Petra Beáta | 1999 | BHSE | 74 | 4 |
2 | Endrész Klaudia | 2001 | FTC | 52 | 4 |
3 | Lesti Diana | 1998 | TSC-Geotech | 48 | 3 |
4 | Dr. Nguyen Anasztázia | 1993 | MTK Budapest | 42 | 3 |
5 | Knipfer Ágnes | 2000 | Szolnoki MÁV-SE | 23 | 3 |
6 | Rózsahegyi Bori | 2007 | TSC-Geotech | 20 | 2 |
7 | Szűcs Szabina | 2002 | BHSE | 14 | 2 |
8 | Svercsók Barbara | 2001 | DSC-SI | 13 | 2 |
9 | Boczonádi Bora | 2007 | MTK Budapest | 12 | 2 |
10 | Krizsán Xénia | 1993 | MTK Budapest | 11 | 1 |
11 | Francisco-Lucas Laura | 2006 | FTC | 11 | 2 |
12 | Ekler Luca | 1998 | TFSE | 10 | 2 |
13 | Szabó Gréta | 2004 | ARAK UP Akadémia | 9 | 1 |
14 | Besenyődi Petra | 2006 | SVSE | 5 | 1 |
15 | Kapuy Júlia | 2006 | Győri Atlétikai Club | 4 | 1 |
16 | Hajdú Lotti | 1998 | Szolnoki MÁV-SE | 3 | 1 |
17 | Bartha Lilla | 2003 | MTK Budapest | 3 | 1 |
18 | Nyilasi Diána | 2004 | BHSE | 2 | 1 |
19 | Gimesi Kata | 2003 | ARAK UP Akadémia | 2 | 1 |
20 | Fekete Fanni | 2000 | BHSE | 1 | 1 |
Női Hármasugrás
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Áts Viktória | 2001 | TSC-Geotech | 41 | 3 |
2 | Nyisztor Petra | 1996 | NYSC | 33 | 2 |
3 | Kapuy Júlia | 2006 | Győri Atlétikai Club | 32 | 4 |
4 | Hoffer Krisztina | 1990 | TSC-Geotech | 26 | 2 |
5 | Szabó Beatrix | 1995 | MTK Budapest | 17 | 2 |
6 | Francisco-Lucas Laura | 2006 | FTC | 17 | 2 |
7 | Sütő Napsugár | 2004 | FTC | 14 | 2 |
8 | Szűcs Szabina | 2002 | BHSE | 12 | 1 |
9 | Dr. Abiwu-Türk Bettina | 1982 | NYSC | 12 | 2 |
10 | Marosi Viktória | 2001 | FTC | 10 | 1 |
11 | Berger Júlia | 2006 | 10 | 1 | |
12 | Karkiss Léna | 2003 | 10 | 1 | |
13 | Kónya Enikő | 2002 | FTC | 7 | 1 |
14 | Tóth Virág | 2001 | Győri Atlétikai Club | 7 | 1 |
15 | Erát Dalma | 2005 | PVSK | 6 | 1 |
16 | Rőczei Gréta | 2004 | DVTK | 4 | 1 |
Női Súlylökés
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Veiland Violetta | 1998 | SZVSE | 53 | 4 |
2 | Márton Anita | 1989 | Békéscsabai AC | 52 | 3 |
3 | Beregszászi Renáta | 2001 | SZVSE | 42 | 4 |
4 | Losonczi Blanka | 2002 | Győri Atlétikai Club | 27 | 3 |
5 | Rácz Luca | 2002 | Szolnoki MÁV-SE | 26 | 3 |
6 | Kling Réka | 2003 | AC Bonyhád | 20 | 3 |
7 | Kovács Luca | 2004 | Győri Atlétikai Club | 19 | 3 |
8 | Váradi Krisztina | 1993 | Maximus SE | 14 | 2 |
9 | Szűcs Szabina | 2002 | BHSE | 10 | 2 |
10 | Nemes Rita | 1989 | MTK Budapest | 7 | 1 |
11 | Péter-Szabó Sára | 2002 | SZVSE | 5 | 1 |
12 | Pap Kincső | 2006 | KARC | 4 | 1 |
13 | Hargitai Barbara | 2000 | 3 | 1 |
Női Diszkoszvetés
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Kerekes Dóra | 1994 | NYSC | 56 | 4 |
2 | Váradi Krisztina | 1993 | Maximus SE | 39 | 4 |
3 | Márton Anita | 1989 | Békéscsabai AC | 32 | 2 |
4 | Dr. Stefanovits Ágnes | 1985 | Tamási TAM - BAU AC | 23 | 4 |
5 | Péter-Szabó Sára | 2002 | SZVSE | 20 | 3 |
6 | Gyurátz Réka | 1996 | Dobó SE | 19 | 2 |
7 | Viszkeleti Villő Anna | 2005 | Dobó SE | 12 | 2 |
8 | Rajczi Bianka | 2001 | Dobó SE | 10 | 1 |
9 | Losonczi Blanka | 2002 | Győri Atlétikai Club | 9 | 1 |
10 | Németh Zsanett | 2000 | Dobó SE | 9 | 2 |
11 | Németh Mimi Liza | 2008 | Németh-Gerely AC SE | 9 | 1 |
12 | Kling Réka | 2003 | AC Bonyhád | 8 | 1 |
13 | Beregszászi Renáta | 2001 | SZVSE | 8 | 1 |
14 | Veiland Violetta | 1998 | SZVSE | 7 | 1 |
Női Kalapácsvetés
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Gyurátz Réka | 1996 | Dobó SE | 76 | 4 |
2 | Németh Zsanett | 2000 | Dobó SE | 56 | 4 |
3 | Viszkeleti Villő Anna | 2005 | Dobó SE | 40 | 4 |
4 | Rajczi Bianka | 2001 | Dobó SE | 33 | 4 |
5 | Csatári Dominika Lilla | 2002 | VEDAC | 23 | 4 |
6 | Zimmermann Lili | 2004 | Dobó SE | 22 | 3 |
7 | Csatári Jázmin Anna | 2004 | VEDAC | 20 | 2 |
8 | Csernyik Dzsenifer | 2000 | Pápai AC | 19 | 4 |
9 | Gombás Petra | 2001 | VEDAC | 16 | 2 |
10 | Decsi Dorka | 2002 | Dobó SE | 13 | 4 |
11 | Major Mirtill Anna | 2004 | Pápai AC | 12 | 3 |
12 | Zsigovics Panna | 2004 | Feketehegy SE | 6 | 1 |
13 | Fertig Fanni | 2007 | VEDAC | 5 | 1 |
14 | Bödei Enikő | 2006 | Dobó SE | 2 | 1 |
Női Gerelyhajítás
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Máté Fanni Szabina | 1999 | VEDAC | 39 | 4 |
2 | Eszenyi Napsugár | 2002 | MATE - GEAC | 29 | 3 |
3 | Kövér Fanni | 2004 | VEDAC | 28 | 2 |
4 | Makai Anna | 2004 | UTE | 27 | 3 |
5 | Moravcsik Angéla | 1996 | MTK Budapest | 25 | 2 |
6 | Till Adél | 2002 | VEDAC | 23 | 3 |
7 | Bogdán Annabella | 1992 | Békéscsabai AC | 18 | 2 |
8 | Szilágyi Réka | 1996 | DSC-SI | 17 | 1 |
9 | Forsthoffer Réka Flóra | 2000 | Ikarus BSE | 16 | 2 |
10 | Sári Pálma | 2002 | MTK Budapest | 15 | 2 |
11 | Horváth Zsófi | 2004 | MTK Budapest | 12 | 2 |
12 | Dósa Jázmin Petra | 2005 | VEDAC | 10 | 2 |
13 | Krizsán Xénia | 1993 | MTK Budapest | 7 | 1 |
14 | Nemes Rita | 1989 | MTK Budapest | 5 | 1 |
15 | Nagy Viktória | 2002 | Szolnoki MÁV-SE | 4 | 1 |
16 | Gál Zita | 2004 | Szolnoki MÁV-SE | 3 | 1 |
17 | Kállai-Kiss Blanka | 2004 | UTE | 2 | 1 |
18 | Mórocz Boglárka | 2000 | Vasas | 1 | 1 |
19 | Csefkó Bianka | 2006 | Ikarus BSE | 1 | 1 |
Női Gyaloglás
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Oláh Barbara | 1993 | Békéscsabai AC | 72 | 4 |
2 | Récsei Rita | 1996 | BHSE | 51 | 4 |
3 | Csörgő Dóra | 2001 | BHSE | 28 | 4 |
4 | Spiller Tiziana Kinga | 2003 | BHSE | 20 | 2 |
5 | Torma Anett | 1984 | Győri Atlétikai Club | 18 | 2 |
6 | Molnár Valéria | 1977 | BEAC | 17 | 2 |
6 | Mészáros Dorottya | 2004 | UTE | 17 | 2 |
8 | Zahorán Petra | 2002 | Békéscsabai AC | 10 | 1 |
9 | Erdős Judit Eszter | 2005 | BHSE | 9 | 1 |
10 | Bor Bernadett | 2006 | Békéscsabai AC | 8 | 1 |
10 | Ruzsa Kata | 2000 | BEAC | 8 | 1 |
12 | Komáromy Andrea | 1971 | BHSE | 7 | 1 |
13 | Kolmer Jázmin | 2004 | H. Szondi SE | 6 | 1 |
13 | Halászy Tamara Zsófia | 2006 | Csonteam Atlétika | 6 | 1 |
Női Összetett (Hárompróba)
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Nemes Rita | 1989 | MTK Budapest | 32 | 2 |
2 | Szűcs Szabina | 2002 | BHSE | 23 | 2 |
3 | Krizsán Xénia | 1993 | MTK Budapest | 19 | 1 |
4 | Fekete Fanni | 2000 | BHSE | 15 | 2 |
5 | Kovács Vivien | 1991 | MTK Budapest | 14 | 2 |
6 | Nyilasi Diána | 2004 | BHSE | 12 | 2 |
7 | Mórocz Boglárka | 2000 | Vasas | 11 | 2 |
8 | Fekete Fédra | 1998 | BHSE | 10 | 1 |
9 | Mandeville Dominika | 2000 | Vasas | 9 | 1 |
10 | Szilágyi Petra | 2000 | Győri Atlétikai Club | 6 | 1 |
11 | Stikkel Lili | 2005 | KSI SE | 5 | 1 |
12 | Nemes Kincső | 2003 | KSI SE | 4 | 1 |
13 | Dr. Urbán Kitti | 1998 | UTE | 4 | 1 |
14 | Kovács Nóra | 2004 | KARC | 3 | 1 |
15 | Deák Emese | 2005 | VSD | 3 | 1 |
16 | Kerezsi Judit | 2004 | KARC | 1 | 1 |