Szuper Liga 2020



Férfi 100m (60m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szabó Dániel1997ARAK UP Akadémia131
2Boros Bence1996Szolnoki MÁV-SE91
3Máté Tamás1998FTC81
4Haufe Rajmund2000FTC71
5Sipos János1991Szolnoki MÁV-SE51
6Kiss Csaba1996Tiszaújvárosi SC41
7Pap Márk2002Ikarus BSE31
8Wahl Zoltán2000Budafoki MTE11

Férfi 200m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Máté Tamás1998FTC131
2Farkas Bence2002PSN Zrt.101
3Wahl Zoltán2000Budafoki MTE81
4Boros Bence1996Szolnoki MÁV-SE71
5Sipos János1991Szolnoki MÁV-SE41
6Kemény Dávid1995Vasas31
7Dr. Osztrogonácz András1994BHSE21
8Fekete Gábor1998Budafoki MTE11

Férfi 400m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Huller Dániel Gellért2001Dunakeszi VSE111
2Pozsgai Dániel1993UTE91
3Molnár Attila2002SVSE81
4Vindics Balázs1994UTE61
5Fekete Gábor1998Budafoki MTE51
6Csókás Nikolasz2000ARAK UP Akadémia31
7Kemény Dávid1995Vasas21
8Felsmann Balázs2000Vasas11

Férfi 800m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Vindics Balázs1994UTE211
2Kazi Tamás1985FTC151
3Pápai Márton1995GEAC111
4Kiss Gergő Xavér1995SVSE101
5Varga Lőrinc Mihály2000FTC71
6Polyánki Bence1999BHSE41
7Együd Máté1996TFSE31
8Pintér-Horváth Mátyás2003Győri Atlétikai Club11

Férfi 1500m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szögi István Dániel1995SVSE131
2Kiss Gergő Xavér1995SVSE111
3Kovács Marcell András1998BHSE101
4Vörös Márk1997UTE71
5Zsetnyai Ákos2002SVSE61
6Palkovits István2000KARC41
7Szinte Bálint2003UTE21

Férfi 5000m (10000/3000m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szögi István Dániel1995SVSE111
2Kovács Marcell András1998BHSE91
3Palkovits István2000KARC81
4Szemerei Levente2000Szekszárdi Sportközpont51
5Fazekas Milán Gábor1993KARC41
6Zsetnyai Ákos2002SVSE31
7Matkó Csaba1993GEAC21

Férfi 110m (60m) gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szűcs Valdó1995ZALASZÁM-ZAC191
2Dr. Baji Balázs1989BHSE111
3Eszes Dániel1999Dunakeszi VSE81
4Kalácska Áron2000Horn-Bercsényi DSE51
5Balogh Péter2001AC Bonyhád41
6Szamosi András1999GEAC31
7Kemenes Ákos1996GEAC21
8Bartalos Dávid1995Haladás VSE11

Férfi Magasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Jankovics Dániel János1995MTK Budapest121
2Agárdi Péter1998BHSE91
3Bándli Olivér1995BHSE71
4Hodossy-Takács Sámuel2002DSC-SI51
4Abdul Kevin Kristóf1999FTC51
6Guth Mátyás2003Ikarus BSE31
7Horváth László1992BHSE21
7Sántik Dávid1994VEDAC21

Férfi Rúdugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Nagy Marcell2002MTK Budapest121
2Mihály Ádám Bence2001GEAC81
3Kéri Tamás1993Ikarus BSE61
3Böndör Márton2002AC Bonyhád61
5Böndör Dániel1998TFSE41
6Scheidler Dávid2002AC Bonyhád31
7Bánovics József2003GEAC21
8Kovács Ákos1975MTK Budapest11

Férfi Távolugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szabó László1991FTC131
2Pázmándi Dominik2000Szolnoki MÁV-SE101
3Galambos Tibor1991FTC81
4Gerics Roland2001TSC-Geotech61
5Virovecz István1989FTC51
6Fedor Benjámin1998TSC-Geotech41
7Nagy Milán2001Szolnoki MÁV-SE21
8Kállai Balázs Zsolt2000BHSE11

Férfi Hármasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Galambos Tibor1991FTC101
2Pál Robin1991NYSC81
3Prekli Zoltán1991FTC61
4Szenderffy Dániel1999Dunakeszi VSE51
5Bartalos Dávid1995Haladás VSE41
6Rivasz Martin2002Mezőtúri AC31
7Iván Zsombor2001Miskolci Sportiskola21
8Fejes Karsa2001KSI SE11

Férfi Súlylökés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Tóth Balázs2000NYSC91
2Fischer Márk1999Maximus SE71
3Fekete István2001KARC61
4Kovács László2000Ikarus BSE51
5Sólyom László1994Tamási TAM - BAU AC41
6Kürthy Lajos Imre1986Mohácsi TE31
7Csapó Tamás1984DSC-SI21
8Luka Ádám2000Győri Atlétikai Club11

Férfi Diszkoszvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Huszák János1992FTC141
2Szikszai Róbert1994NYSC111
3Halász Bence1997Dobó SE81
4Szebegyinszki Richárd1998Békéscsabai AC51
5Gulyás Norbert1983BSC41
6Thardi-Veress Vajk2001ARAK UP Akadémia31
7Rába Dániel1998Dobó SE21
8Péringer Márk2001VEDAC11

Férfi Kalapácsvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Halász Bence1997Dobó SE151
2Pars Krisztián1982Dobó SE111
3Rába Dániel1998Dobó SE101
4Pásztor Bence1995ARAK UP Akadémia81
5Varga Balázs1998Dobó SE71
6Hudi Ákos1991ARAK UP Akadémia51
7Varga Donát2000Dobó SE31
8Doma Benedek2001Dobó SE21
9Czeller Gábor Sándor1999VEDAC11
10Mester László1994Haladás VSE11

Férfi Összetett (Hárompróba)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Grnovic Aleksandar1996121
2Tóth Zsombor1998GEAC71
3Raffai Péter1996TFSE61
4Galambos Tibor1991FTC51
5Szamosi András1999GEAC41
6Jovanovic Djordje200231
7Kemenes Ákos1996GEAC21
8Kun-Szabó Balázs1989Vasas11

Női 100m (60m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Farkas Petra Beáta1999BHSE121
2Takács Boglárka2001ARAK UP Akadémia101
3Csóti Jusztina1998FTC81
4Furulyás Lili Fruzsina2000ZALASZÁM-ZAC71
5Nagy Vanessza Noémi2003FTC61
6Skriván Bíbor2003BHSE51
7Kéri Bettina1997SVSE41
8Göblyös Csenge2001Ikarus BSE21

Női 200m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Csóti Jusztina1998FTC111
2Takács Boglárka2001ARAK UP Akadémia91
3Nádházy Evelin1995GEAC81
4Molnár Janka2001Budafoki MTE71
5Furulyás Lili Fruzsina2000ZALASZÁM-ZAC61
6Kőszegi Míra2002Budafoki MTE41
7Pótha Johanna2000GEAC31
8Tóth Rebeka1999UTE11

Női 400m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Molnár Janka2001Budafoki MTE131
2Bartha - Kéri Bianka1994SVSE91
3Répássy Hanna2001Horn-Bercsényi DSE81
4Simon Virág2002Horn-Bercsényi DSE71
5Tóth Rebeka1999UTE61
6Széll Gyöngyi1991BEAC41
7Erdei Tamara1999Ikarus BSE21
8Tóth Fruzsina2000Vasas11

Női 800m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Wagner-Gyürkés Viktória1992Ikarus BSE131
2Bartha - Kéri Bianka1994SVSE101
3Ferencz Anna1997TFSE81
4Apáthy Sophie1991Vasas71
5Répássy Hanna2001Horn-Bercsényi DSE61
6K. Szabó Gabriella2002DSC-SI41
7Heffner Hédi2001BEAC21
8Zahorán Adrienn1998Békéscsabai AC11

Női 1500m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Wagner-Gyürkés Viktória1992Ikarus BSE121
2Varga Gréta Barbara2003SVSE91
3Molnár Léda1999BHSE71
4Heffner Hédi2001BEAC51
5Kirsch Natália2003SVSE41
6Babinyecz Anna2005Csepeli DAC31
7Köcsky Tamara2001Soproni AC21
8Jánosi Lilla Zsuzsanna1999BEAC11

Női 5000m (10000/3000m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Varga Gréta Barbara2003SVSE121
2Tóth Lili Anna1998BHSE91
3Járdi Emese2000KSI SE61
4Jánosi Lilla Zsuzsanna1999BEAC51
5Magyar Veronika2001SVSE41

Női 100m (60m) gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kozák Luca1996DSC-SI171
2Kerekes Gréta1992DSC-SI131
3Sorok Klaudia1998Horn-Bercsényi DSE101
4Répási Petra1996GEAC81
5Nemes Rita1989DVTK SE61
6Edőcs Fanni Andrea1998FTC41
7Bálint Noémi1999Egri Sportiskola SE21
8Varga Eszter2000Haladás VSE11

Női Magasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szabó Barbara1990UTE121
2Renner Luca Boglárka1998MTK Budapest101
3Szűcs Szabina2002KARC81
4Kriszt Katalin Viktória1999GEAC61
5Fekete Fédra1998BHSE41
6Nemes Rita1989DVTK SE31
7Keszthelyi Luca2004Szolnoki SC-SI21
8Barna Patrícia2003KARC11

Női Rúdugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Klekner Hanga Csenge1999DSC-SI121
2Garamvölgyi Petra2003PSN Zrt.81
3Siskó Zsófia1994ARAK UP Akadémia71
4Szabó Diana Rozália1993MTK Budapest51
5Ballai Júlia2005KSI SE41
5Borhy Anna Mária2002PSN Zrt.41
7Németh Kitti1997MTK Budapest21
8Lakos Dóra2006KSI SE11

Női Távolugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Dr. Nguyen Anasztázia1993MTK Budapest141
2Farkas Petra Beáta1999BHSE121
3Lesti Diana1998TSC-Geotech91
4Endrész Klaudia2001ARAK UP Akadémia71
5Szűcs Szabina2002KARC51
6Gődény Pálma2000FTC31
7Gazdag Florina1998MTK Budapest21
8Fekete Fanni2000BHSE11

Női Hármasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szűcs Szabina2002KARC101
2Nyisztor Petra1996NYSC81
3Szabó Beatrix1995MTK Budapest71
4Hoffer Krisztina1990TSC-Geotech51
5Hargitai Vanda1997BSC41
6Barna Patrícia2003KARC31
7Tóth Virág2001Horn-Bercsényi DSE21

Női Súlylökés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Márton Anita1989Békéscsabai AC131
2Veiland Violetta1998Maximus SE71
3Váradi Krisztina1993Maximus SE61
4Losonczi Blanka2002SZVSE51
5Nemes Rita1989DVTK SE41
6Szatló Nóra2000Ikarus BSE31
7Kling Réka2003AC Bonyhád21
8Tucsa Veronika1997NYSC11

Női Diszkoszvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Márton Anita1989Békéscsabai AC111
2Kerekes Dóra1994NYSC71
3Váradi Krisztina1993Maximus SE61
4Gyurátz Réka1996Dobó SE51
5Orbán Éva1984VEDAC41
6Veiland Violetta1998Maximus SE31
7Péter-Szabó Sára2002SZVSE21
8Kocsis Alexandra1994Maximus SE11

Női Kalapácsvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Gyurátz Réka1996Dobó SE131
2Orbán Éva1984VEDAC91
3Németh Zsanett2000Dobó SE71
4Gergelics Cintia1991Dobó SE51
5Brandl Lilla2001ARAK UP Akadémia41
6Gombás Petra2001VEDAC31
7Rajczi Bianka2001Dobó SE21
8Csatári Jázmin2004VEDAC11

Női Összetett (Hárompróba)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Nemes Rita1989DVTK SE111
2Szűcs Szabina2002KARC71
3Kovács Vivien1991MTK Budapest61
4Fodor Nikolett2001III. kerület TVE51
5Borhy Anna Mária2002PSN Zrt.41
6Gődény Pálma2000FTC31
7Fekete Fanni2000BHSE21
8Mórocz Boglárka2000Vasas11
Back to Top

Közösségi oldalaink:




© 2020 Magyar Atlétikai Szövetség.
Minden jog fenntartva.