Szuper Liga 2021



Férfi 100m (60m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Máté Tamás1998FTC343
2Illovszky Dominik2002BHSE273
3Sipos János1991Szolnoki MÁV-SE183
4Boros Bence1996Szolnoki MÁV-SE151
5Kádasi Zalán1994BHSE91
6Orosz Zoltán István1992BHSE82
7Nagy Richárd2002BHSE71
8Haufe Rajmund2000FTC61
9Wahl Zoltán2000Budafoki MTE52
10Varga Dániel1997FTC41
11Dr. Osztrogonácz András1994BHSE31
12Klinkó Barnabás2003BHSE31
13Szép Marcell2003KARC21
14Móra Dániel1995Szolnoki MÁV-SE21
15Vágvölgyi Csaba Rezső2002MTK Budapest11

Férfi 200m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Wahl Zoltán2000Budafoki MTE283
2Kádasi Zalán1994BHSE172
3Dr. Osztrogonácz András1994BHSE163
4Máté Tamás1998FTC131
5Tasi Tibor Dávid1996DVTK91
6Nadj Levente László2003Békéscsabai AC72
7Enyingi Patrik Simon2001FTC72
8Bundschu Patrik2001Vasas72
9Sipos János1991Szolnoki MÁV-SE71
10Orosz Zoltán István1992BHSE72
11Molnár Attila2002SVSE51
12Varga Dániel1997FTC31
13Kemény Dávid1995Vasas21
14Farkas Bence2002PVSK11
15Vágvölgyi Csaba Rezső2002MTK Budapest11

Férfi 400m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Molnár Attila2002SVSE263
2Máté Tamás1998FTC121
3Huller Dániel Gellért2001VSD121
4Varga Dániel1997FTC112
5Enyingi Patrik Simon2001FTC91
6Vindics Balázs1994UTE91
7Kubasi János2004SVSE82
8Fekete Gábor1998Budafoki MTE71
9Együd Máté1996TFSE61
10Rády Bálint Gábor2002VSD51
11Czipó Marcell2001BHSE41
12Poór Simon1998TFSE41
13Bencsik Ádám1999Ikarus BSE41
14Csahóczi Csanád2002Keszthely VDSE31
15Birovecz Ben Jordán2001UTE21
16Koós Erik Elek1990Vasas21
17Tarlukács Ádám1993FTC21
18Sárközi Dominik1999MTK Budapest11
19Tóth Zsombor1998GEAC11
20Birovecz Bátor Péter2004UTE11

Férfi 800m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Huller Dániel Gellért2001VSD192
2Vindics Balázs1994UTE191
3Együd Máté1996TFSE162
4Pápai Márton1995GEAC152
5Kazi Tamás1985FTC152
6Szögi István Dániel1995SVSE131
7Kiss Gergő Xavér1995SVSE61
8Szinte Bálint2003UTE31
9Pintér-Horváth Mátyás2003Győri Atlétikai Club31
10K. Nagy Tamás1998Ikarus BSE21
11Jerémiás Donát2000SZVSE21
12Kelemen Bence1995TFSE11

Férfi 1500m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kiss Gergő Xavér1995SVSE263
2Vörös Márk1997UTE202
3Pápai Márton1995GEAC202
4Szinte Bálint2003UTE163
5Szögi István Dániel1995SVSE151
6Rókus Gellért2001TSC-Geotech82
7Kovács Ferenc Soma2004SVSE51
8Marx Balázs2002Győri Atlétikai Club41
9Süli Richárd1998TFSE31
10Zahorán Milán2005Békéscsabai AC31
11Zsetnyai Ákos2002SVSE21
12Háder Olivér2001TSC-Geotech21
13Honti Marcell2004VEDAC11

Férfi 5000m (10000/3000m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szemerei Levente2000Szekszárdi Sportközpont232
2Vörös Márk1997UTE192
3Bácskai Bence2000Ikarus BSE112
4Jenkei Péter1992Vasas91
5Kovács Attila1996SZoESE71
6Fazekas Milán Gábor1993KARC61
7Lomb Ádám2001PVSK51
8Nick Márton1997SVSE41
8Klis Krisztián1993Salgótarjáni AC41
10Gáll András2003Trion SC31
10Háder Olivér2001TSC-Geotech31
12Zsetnyai Ákos2002SVSE21
12Egri Balázs József1988MAC21

Férfi 110m (60m) gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Dr. Baji Balázs1989BHSE292
2Tano Leonardo1999Ikarus BSE202
3Balogh Péter2001AC Bonyhád122
4Szeles Bálint1998Egri Sportiskola SE91
5Raffai Péter1996TFSE72
6Bartalos Dávid1995Haladás VSE72
7Kalácska Áron2000Győri Atlétikai Club41
8Barczai Botond2001Vasas42
9Kemenes Ákos1996GEAC21
10Németh Benedek1999ZALASZÁM-ZAC11

Férfi 400m gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Varga Dániel1997FTC111
2Lovistyék Bálint1999VSD71
3Perge Attila2002Egri Sportiskola SE61

Férfi 3000m akadály

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Palkovits István2000KARC131
2Szemerei Levente2000Szekszárdi Sportközpont91
3Kovács Ferenc Soma2004SVSE61
4Dani Áron1991BEAC51
5Dénes Mátyás1998Ikarus BSE41
6Horváth Barnabás2002Kaposvári AC31

Férfi Magasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Jankovics Dániel János1995MTK Budapest222
2Bakosi Péter1993NYSC212
3Agárdi Péter1998BHSE192
4Török Gergely2002DSC-SI112
5Németh Mátyás2001KARC92
6Hodossy-Takács Sámuel2002DSC-SI51
7Bándli Olivér1995BHSE42
8Sántik Dávid1994VEDAC31
9Horváth Koppány2000MMAC21
10Deutsch Domonkos1998MTK Budapest11
10Guth Mátyás2003MTK Budapest11

Férfi Rúdugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Nagy Marcell2002MTK Budapest222
2Mihály Ádám Bence2001GEAC172
3Scheidler Dávid2002AC Bonyhád132
4Kéri Tamás1993Ikarus BSE62
5Böndör Márton2002AC Bonyhád61
6Bánovics József2003GEAC51
7Horváth Barna Botond2004Ikarus BSE41
8Vári Péter2002MTK Budapest42
9Szamosi András1999GEAC31
10Bánházi Botond2003Ikarus BSE31
11Tóth Zsombor1998GEAC11

Férfi Távolugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Pap Kristóf1998FTC252
2Virovecz István1989FTC162
3Salamon András2000TSC-Geotech142
4Galambos Tibor1991FTC132
5Gerics Roland2001TSC-Geotech92
6Smelka Dániel2002FTC31
7Bánóczi Kristóf2004FTC31
8Bolla Gergő2003ARAK UP Akadémia21
9Papp Tamás2002FTC21
10Pintér Erik2002Miskolci Sportiskola11

Férfi Hármasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Galambos Tibor1991FTC283
2Szenderffy Dániel1999VSD172
3Prekli Zoltán1991FTC163
4Bánóczi Kristóf2004FTC153
5Pap Kristóf1998FTC132
6Bartalos Dávid1995Haladás VSE83
7Böröndy Hunor1993KARC62
8Pál Robin1991NYSC51
9Fejes Karsa2001FTC42
10Bánhidi Bence1989BHSE31
11Homonnai Dávid2001ARAK UP Akadémia21

Férfi Súlylökés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Tóth Balázs2000NYSC192
2Kovács László2000Ikarus BSE192
3Detrik Balázs1995Ikarus BSE122
4Fischer Márk1999SZVSE102
5Csapó Tamás1984DSC-SI62
6Sólyom László1994Tamási TAM - BAU AC41
7Péringer Márk2001VEDAC31
8Strigencz Zalán2002VEDAC11

Férfi Diszkoszvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Szikszai Róbert1994NYSC262
2Gulyás Norbert1983BSC92
3Káplár János1994NYSC71
4Sólyom László1994Tamási TAM - BAU AC71
5Fischer Márk1999SZVSE72
6Strigencz Zalán2002VEDAC61
7Csontos Márton2002BSC61
8Péringer Márk2001VEDAC51
9Szabó Gyula1995Dobó SE21
10Czeller Gábor Sándor1999VEDAC11

Férfi Kalapácsvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Rába Dániel1998Dobó SE242
2Pásztor Bence1995VEDAC182
3Halász Bence1997Dobó SE141
4Czeller Gábor Sándor1999VEDAC132
5Pars Krisztián1982Dobó SE101
6Varga Donát2000Dobó SE61
7Árvai Krisztián1993Pápai AC52
8Doma Benedek2001Dobó SE41
9Mester László1994Haladás VSE31
10Nagy Gergely1991Pápai AC31
11Csekő Miklós2004VEDAC21
12Minyó Bence János2001VEDAC11

Férfi Gerelyhajítás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Járvás Máté Tamás2001UTE91
2Gulyás Tamás1993Ikarus BSE71
3Rab Attila1994Ikarus BSE61
4Jancsik Tamás2001MTK Budapest51
5Mihajlovic Alex2002GEAC41
6Gál Mihály1994Szolnoki MÁV-SE31
7Jancsik Martin2004MTK Budapest21
8Adame Máté1994Reménység Vác11

Férfi Gyaloglás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Venyercsán Bence Barnabás1996BHSE222
2Srp Miklós Domonkos1993BHSE172
3Helebrandt Máté1989NYSC141
4Bagdány Tomasz1995TSC-Geotech101
5Tóth Norbert2001Hunyadi DSE92
6Horváth Dániel2000DSC-SI72
7Tokodi Dávid1991FTC61
8Papp Ferenc1981SZVSE52
9Józsvai Dávid1985Margitszigeti AC22
10Burger Donát1997TSC-Geotech21

Férfi Összetett (Hárompróba)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Tóth Zsombor1998GEAC263
2Raffai Péter1996TFSE162
3Varga Bercel2001KSI SE102
4Gábris Dávid1999KSI SE92
5Rab Attila1994Ikarus BSE81
6Kriszt Botond András1996GEAC61
7Gálpál Zsombor2003Ikarus BSE61
8Kurucz Gergely1981ELTE SE Sashegyi gepárdok51
9Németh Miklós Fábián2004Németh-Gerely AC SE41
9Gladys Bálint1999KSI SE41
11Szamosi András1999GEAC21
12Antal Bálint2002KSI SE11

Női 100m (60m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kéri Bettina1997SVSE263
2Csóti Jusztina1998FTC242
3Ecseki-Tóth Zsófi1995Szolnoki MÁV-SE183
4Sorok Klaudia1998BHSE172
5Furulyás Lili Fruzsina2000ZALASZÁM-ZAC112
6Takács Boglárka2001ARAK UP Akadémia81
7Pótha Johanna2000GEAC71
8Kriszt Sarolta Mária2006GEAC61
9Knipfer Ágnes2000Szolnoki MÁV-SE41
10Hajdú Lotti1998Szolnoki MÁV-SE41
11Hujber Zsófi2006ARAK UP Akadémia31
12Skriván Bíbor2003BHSE31
13Sipos Borbála1999KSI SE21
14Fodor Júlia Boglárka2001Vasas21
15Őri Veronika2003AC Bonyhád11

Női 200m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Nádházy Evelin1995GEAC283
2Csóti Jusztina1998FTC242
3Molnár Janka2001Budafoki MTE212
4Mohai Regina2003ARAK UP Akadémia152
5Furulyás Lili Fruzsina2000ZALASZÁM-ZAC112
6Kéri Bettina1997SVSE71
7Pótha Johanna2000GEAC61
8Mátó Sára2000ARAK UP Akadémia61
9Takács Boglárka2001ARAK UP Akadémia51
10Kriszt Sarolta Mária2006GEAC51
11Sulyán Alexa2005GEAC41
12Víg Zsanett2000Eötvös DSE42
13Sorok Klaudia1998BHSE41
14Ecseki-Tóth Zsófi1995Szolnoki MÁV-SE21
15Nagy Pálma2001ZALASZÁM-ZAC21
16Hajdú Lotti1998Szolnoki MÁV-SE21
17Fekete Júlia2005VEDAC11
18Répássy Hanna2001MTK Budapest11

Női 400m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Nádházy Evelin1995GEAC212
2Répássy Hanna2001MTK Budapest142
3Mátó Sára2000ARAK UP Akadémia131
4Bartha - Kéri Bianka1994SVSE111
5Molnár Janka2001Budafoki MTE101
6Erdei Tamara1999MTK Budapest82
7Ferencz Anna1997TFSE71
8Széll Gyöngyi1991BEAC72
9Rapai Fanni2000Ikarus BSE61
10Simon Virág2002GEAC51
11Bottlik Judit1998BHSE21
12Számuel Júlia2003UTE11

Női 800m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Ferencz Anna1997TFSE323
2Ohn Kinga1991BEAC223
3K. Szabó Gabriella2002DSC-SI192
4Heffner Hédi2001BEAC172
5Bartha - Kéri Bianka1994SVSE151
6Janositz Gréta1995BEAC82
7Muszil Ágnes2003ZALASZÁM-ZAC61
8Gedra Szabina2001SVSE52
9Babinyecz Anna2005Csepeli DAC41
10Kindl Júlia2002BEAC42
11Rédling Renáta2005VEDAC41
12Mező Zsófia Márta2003SVSE32
13Dugasz Emese1999TFSE31
14Maka Anna1999TFSE11

Női 1500m

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Wagner-Gyürkés Viktória1992Ikarus BSE141
2Ohn Kinga1991BEAC132
3Varga Gréta Barbara2003SVSE111
4Tóth Lili Anna1998BHSE101
5Urbán Zita2002BHSE81
6K. Szabó Gabriella2002DSC-SI61
7Molnár Léda1999Ikarus BSE51
8Jánosi Lilla Zsuzsanna1999BEAC11

Női 5000m (10000/3000m)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Wagner-Gyürkés Viktória1992Ikarus BSE141
2Szabó Nóra1988Margitszigeti AC101
3Tóth Lili Anna1998BHSE91
3Imre Petra2005SZVSE91
5Molnár Léda1999Ikarus BSE81
6Kácser Zita1988DSC-SI71
7Mag Viktória2003Salgótarjáni AC51
8Jánosi Lilla Zsuzsanna1999BEAC41
9Mag Fruzsina2003Salgótarjáni AC31

Női 100m (60m) gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Edőcs Fanni Andrea1998FTC182
2Kerekes Gréta1992DSC-SI141
3Répási Petra1996FTC101
4Tóth Anna2003Miskolci Sportiskola91
5Bacsa Fanni2001Miskolci Sportiskola82
6Gődény Pálma2000FTC61
6Ledinszky Virág2003Vasas61
8Rácz Vivien2002DSC-SI51
9Szilágyi Petra2000Győri Atlétikai Club41
10Bartha Lilla2003BHSE41
11Borhy Anna Mária2002PVSK31
12Röszler Dóra2005ZALASZÁM-ZAC21

Női 400m gát

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Tóth Rebeka1999UTE101
2Dobránszky Laura 2002GEAC81
3Kovács Léna2004UTE61
4Kiszel Zsófia2001DSC-SI51
5Gombolai Nóra2003ARAK UP Akadémia41
6Maszárovits Lili2003VSD31
7Ignácz Alexandra2001Egri Sportiskola SE21
8Veres Gréta2004Budaörsi DSE11

Női 3000m akadály

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Jánosi Lilla Zsuzsanna1999BEAC91
2Kocsis Kata2000FTC71
3Nagy Nóra2004TSC-Geotech61
4Kozák Rebeka1997Győri Atlétikai Club51

Női Magasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Fekete Fédra1998BHSE232
2Barna Patrícia2003KARC142
3Renner Luca Boglárka1998MTK Budapest132
4Keszthelyi Luca2004Szolnoki SC-SI132
5Nemes Rita1989DVTK91
6Szabó Barbara1990UTE71
7Luterán Fanni2005TSC-Geotech31
8Kriszt Katalin Viktória1999GEAC31
9Bányai Netta2005DSC-SI21
9Krizsán Xénia1993MTK Budapest21
11Papp Jázmin2006HÓDIÁK SE21

Női Rúdugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Klekner Hanga Csenge1999DSC-SI212
2Szabó Diana Rozália1993MTK Budapest152
3Garamvölgyi Petra2003PVSK112
4Mészáros Emma2006KSI SE72
5Hornácsik Gréta2002MTK Budapest72
6Petry Alexandra2000MTK Budapest62
7Erős Eszter2005Békéscsabai AC41
7Kováts Fanni Virág2004MTK Budapest42
9Borhy Anna Mária2002PVSK31

Női Távolugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Dr. Nguyen Anasztázia1993MTK Budapest252
2Lesti Diana1998TSC-Geotech252
3Farkas Petra Beáta1999BHSE222
4Endrész Klaudia2001MTK Budapest122
5Krizsán Xénia1993MTK Budapest71
6Nemes Rita1989DVTK61
7Francisco-Lucas Laura 2006FTC41
8Szabó Gréta2004ARAK UP Akadémia31
9Gődény Pálma2000FTC21
10Boczonádi Bora2007TSC-Geotech22
11Barna Patrícia2003KARC21

Női Hármasugrás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Áts Viktória2001TSC-Geotech313
2Hargitai Vanda1997MTK Budapest183
3Virók Erna Sára2000FTC102
4Szabó Beatrix1995MTK Budapest102
5Szűcs Szabina2002KARC81
6Hoffer Krisztina1990TSC-Geotech71
7Aubermann Olívia2004ARAK UP Akadémia72
8Nyisztor Petra1996NYSC61
9Marosi Viktória2001MTK Budapest41
10Rőczei Gréta2004Miskolci Sportiskola31
11Tóth Virág2001Győri Atlétikai Club31
12Erát Dalma2005PVSK21
13Hamvas Johanna2003Vasas21
14Papp Dorina2002Miskolci Sportiskola21
15Csighy Adrienn2000FTC11
16Szirbucz Andrea1972REAC SI SE11
17Komlósi Panni2005Miskolci Sportiskola11

Női Súlylökés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Veiland Violetta1998SZVSE192
2Beregszászi Renáta2001KARC122
3Losonczi Blanka2002SZVSE102
4Rácz Luca2002Szolnoki MÁV-SE72
5Krizsán Xénia1993MTK Budapest71
6Nemes Rita1989DVTK51
7Péter-Szabó Sára2002SZVSE41
8Monoki Katalin1999SZVSE42
9Kling Réka2003AC Bonyhád41
10Fábián Orsolya2002Győri Atlétikai Club21
11Fábián Eszter1999Győri Atlétikai Club11

Női Diszkoszvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Kerekes Dóra1994NYSC192
2Veiland Violetta1998SZVSE102
3Péter-Szabó Sára2002SZVSE102
4Losonczi Blanka2002SZVSE92
5Kövér Fanni2004VEDAC71
6Gyurátz Réka1996Dobó SE61
7Monoki Katalin1999SZVSE52
8Viszkeleti Villő Anna2005Dobó SE31
9Pap Kincső2006Hernádi KA31
10Vass Anett2004NYSC21

Női Kalapácsvetés

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Gyurátz Réka1996Dobó SE262
2Németh Zsanett2000Dobó SE152
3Viszkeleti Villő Anna2005Dobó SE122
4Csatári Jázmin2004VEDAC102
5Zimmermann Lili2004Feketehegy SE72
6Gombás Petra2001VEDAC42
7Gergelics Cintia1991Dobó SE41
8Brandl Lilla2001Ikarus BSE32
9Zsigovics Panna2004Feketehegy SE21

Női Gerelyhajítás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Bogdán Annabella1992Békéscsabai AC101
2Moravcsik Angéla1996MTK Budapest81
3Kövér Fanni2004VEDAC61
4Máté Fanni Szabina1999VEDAC51
5Makai Anna2004Szolnoki Honvéd41
6Besenyődi Fédra1995FTC31
7Marosi Viktória2001MTK Budapest21
8Szűcs Szabina2002KARC11

Női Gyaloglás

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Récsei Rita1996BHSE192
2Kovács Barbara1993Békéscsabai AC131
3Bánhidi Eszter2000BHSE122
4Spiller Tiziana Kinga2003BHSE81
5Biróné dr Molnár Valéria1977BEAC51
6Komoróczy Laura Petronella1999BHSE52
7Erdős Judit Eszter2005BHSE51
8Csörgő Dóra2001Hunyadi DSE41
9Torma Anett1984Győri Atlétikai Club41
10Bodorkós-Horváth Katalin1967Dobó SE31
11Molnár Boglárka2003Miskolci Sportiskola21

Női Összetett (Hárompróba)

HelyezésAtlétaSzületési évEgyesületPontszámVersenyek
1Krizsán Xénia1993MTK Budapest141
2Bartha Lilla2003BHSE122
3Nemes Rita1989DVTK111
4Barna Patrícia2003KARC102
5Marosi Viktória2001MTK Budapest102
6Szűcs Szabina2002KARC82
7Szilágyi Petra2000Győri Atlétikai Club71
8Kovács Nóra2004KARC41
9Nemes Kincső2003KSI SE31
10Fekete Fédra1998BHSE21
11Fekete Fanni2000BHSE21
12Gődény Pálma2000FTC11
Back to Top

Közösségi oldalaink:




© 2021 Magyar Atlétikai Szövetség.
Minden jog fenntartva.