Versenynaptár

Versenynaptár

Dátum Verseny Város Liga Kiírás Eredmény
01.07 MASZ rúdugró verseny Budapest
01.07 Dunakeszi VSE Fedettpályás Junior, Ifi, Serdülő... Dunakeszi
01.14 Sport XXI - KDR terematlétika Székesfehérvár
01.14 Sport XXI - DDR terematlétika Bonyhád
01.14 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
01.15 Nyílt Fedettpályás Újonc és Serdülő atlétikai... Nyíregyháza
01.18 AC Bonyhád 2017. évi téli felkészülési ranglista... Bonyhád
01.18 Kölyökatlétika Mosonmagyaróvár
01.20 Kölyökatlétika Békéscsaba
01.21 Sport XXI - ÉAR terematlétika Nyíregyháza
01.21 MASZ rúdugró verseny Budapest
01.22 Nyílt Fedettpályás Ifjúsági és Junior atlétikai... Nyíregyháza
01.22 ARAK nyílt regionális újonc, serdülő és... Székesfehérvár
01.22 Zalaegerszeg Nyílt Serdülő-Újonc Fedett Pályás... Zalaegerszeg
01.27 Sport XXI - DAR terematlétika Kecskemét
01.28 Sport XXI - NYMR terematlétika Sopron
01.28 Budapest Régió Nyílt Fedettpályás Bajnoksága Budapest
01.28 ORV fedettpályás verseny Pozsony
01.28 Sport XXI - KMR terematlétika Gödöllő
01.29 Elán fedett versenye Pozsony
01.31 - 02.01
AC Bonyhád 2017. évi téli felkészülési ranglista... Bonyhád
02.04 MASZ Nyílt Fedettpályás Atlétikai Verseny Budapest
02.04 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
02.04 - 02.05
Magyarország Újonc és Serdülő Fedettpályás... Budapest SL
02.05 MASZ Szuper Liga három próba verseny Budapest SzL
02.07 - 02.08
AC Bonyhád 2017. évi téli felkészülési ranglista... Bonyhád
02.11 Magyarország Fedettpályás Ifjúsági és Junior... Budapest
02.11 - 02.12
Magyarország Felnőtt, Junior és Ifjúsági... Budapest
02.11 - 02.12
MASZ Nyílt Fedettpályás Atlétikai Verseny Budapest
02.11 Zalaegerszeg Nyílt Fedett Pályás Atlétikai... Zalaegerszeg
02.14 - 02.15
Az AC Bonyhád téli felkészülési ranglista... Bonyhád
02.18 - 02.19
Magyarország Fedettpályás Atlétikai Bajnoksága... Budapest SzL
02.19 Sport XXI - ÉMR terematlétika Miskolc
02.22 TSC-Geotech nyílt fedett pályás magasugró verseny Tatabánya
02.25 Magyarország Téli Dobó Bajnoksága 2017 Szombathely SzL
02.25 Magyarország Serdülő és Újonc Téli Dobó... Szombathely SL
02.25 - 02.26
Magyarország Fedettpályás Ifjúsági és Junior... Budapest JL, IfL
02.26 MASZ meghívásos verseny Budapest
03.03 - 03.05
Fedettpályás Európa-bajnokság Belgrád/SRB
03.04 Magyarország Junior és Ifjúsági Téli Dobó... Szombathely JL, IfL
03.04 - 03.05
Magyarország Serdülő és Újonc Fedettpályás... Budapest
03.04 - 03.05
Magyarország Szenior Fedettpályás Bajnoksága 2017 Budapest
03.05 Mezei futó Magyar Liga 4. forduló Gödöllő ML
03.11 IAAF World Challenge Melbourne Melbourne/AUS
03.11 - 03.12
Dortmund Fedettpályás Serdülő és Gyermek Versenye Dortmund
03.11 - 03.12
Dobó Európa Kupa Las Palmas de Gran Canaria/ESP
03.11 Magyarország 100 km-es Ultrafutó Bajnoksága 2017 Velence
03.11 Magyarország Mezeifutó Bajnoksága 2017 Kecskemét ML
03.18 Sport XXI - DAR mezei Szeged
03.19 - 03.25
Szenior Fedettpályás Világbajnokság Daegu/KOR
03.19 Sport XXI - KMoR mezei Veresegyház
03.23 VEDAC Dobóakadémia Versenysorozata 2017/I Veszprém
03.25 Sport XXI - ÉAR mezei Szolnok
03.25 Sport XXI - KDR mezei Tatabánya
03.25 Sport XXI - NYMR mezei Szombathely
03.25 A MASZ fogyatékos sportolók U18 és felnőtt... Budapest
03.25 Magyarország Felnőtt 50 km és U23 35 km Gyalogló... Dudince
03.25 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
03.25 Sport XXI - ÉMR mezei Kazincbarcika
03.26 Mezeifutó Világbajnokság Kampala, UGA
03.30 Sport XXI - DDR mezei Bonyhád
04.01 Pólus Budapest Mezei Futó Bajnokság Budapest
04.01 GEAC gyermek, újonc, serdülő és ifjúsági... Gödöllő
04.05 Az AC Bonyhád 2017. évi dobó felkészülési... Bonyhád Nevezés
04.06 Vedac Dobóakadémia Versenysorozat 2017/II Veszprém Nevezés
04.08 Nemzetközi gyalogló verseny és gyalogló... Poděbrady/CZE
04.15 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
04.20 Az AC Bonyhád 2017. évi dobó felkészülési... Bonyhád Nevezés
04.21 EURO GEO Kupa Németh István Emlékverseny Zalaegerszeg
04.22 Szentesi Dobóverseny Szentes
04.22 Győri AC I. felkészülési versenye - EYOF dobó... Győr
04.22 26. Dr. Vanyek Béla Emlékverseny Vác
04.22 - 04.23
Magyarország 24 órás Ultrafutó Bajnoksága 2017 Sárvár
04.26 Szekszárd Város Atlétikai Versenye Szekszárd Nevezés
04.29 Tiszaújváros XVII. Nemzetközi Atlétikai Versenye Tiszaújváros SzL, IfL, SL
04.29 Savaria Kupa Szombathely SzL, JL, IfL, SL
04.30 Szenior Hegyi Futó Európa Bajnokság Montcada i Reixac/ESP
04.30 Magyarország 20km-es és Fiatalkorúak Hosszútávú... Békéscsaba SzL
04.30 Magyarország 10 000 méteres országos bajnoksága... Budapest SzL, JL, IfL, SL
05.05 Doha - IAAF Diamond League Meeting Doha/QAT
05.06 Kalenji Futónap Budaörs - Csillebérc
05.06 - 05.07
Ifjúsági és Serdülő Országos Ügyességi és Gátfutó... Székesfehérvár
05.06 Magyarország V. Hegyifutó Maraton és Félmaraton... Eger - Felsőtárkány
05.06 Serdülő Országos Gyalogló CSB (és nyílt női 3... Székesfehérvár SzL
05.07 - 05.09
Ungvár Barátság Kupa Ungvár
05.13 Shanghai - IAAF Diamond League Meeting Shanghai/CHN
05.13 - 05.14
Magyar Csapatbajnokság Elődöntő - Nyugat Szekszárd
05.13 - 05.14
Magyar Csapatbajnokság Elődöntő - Kelet Miskolc
05.16 Beijing IAAF World Challenge Peking/CHN
05.20 - 05.21
Ifjúsági összetett verseny Debrecen
05.20 - 05.21
Felnőtt, U23 és Junior Összetett Országos... Debrecen
05.20 Budapest Tavaszi Gyermekverseny Budapest
05.20 Jamaica International Invitational (IAAF World... Kingston/JAM
05.20 - 05.21
Kelet Kupa Debrecen SzL, JL, IfL, SL
05.21 Gyalogló Európa Kupa Podebrady/CZE
05.21 Seiko Golden GP (IAAF World Challenge) Kawasaki/JPN
05.24 Diákolimpia II. kcs. Országos döntő (összetett) Székesfehérvár
05.25 Dakar IAAF World Challenge Dakar/SEN
05.25 Diákolimpia IV. kcs. Országos döntő - egyéni Székesfehérvár
05.26 Diákolimpia IV. kcs. Országos döntő - összetett Székesfehérvár
05.27 Prefontaine Classic - IAAF Diamond League Eugene/USA
05.27 - 05.28
Egyetemi és Főiskolai OB (és további nyílt számok...
05.27 - 05.28
Diákolimpia V. és a VI. kcs.Országos döntő Székesfehérvár
05.28 Magyarország IX. Nyílt Hegyifutó Bajnoksága 2017 Parád - Kékestető
05.31 VEDAC futószámok Veszprém
06.03 Grande Premio Brasil (IAAF World Challenge) São Bernardo do Campo/BRA
06.03 - 06.04
Budapest-bajnokság Budapest/Ikarus pálya
06.03 - 06.04
Gyalogló verseny (Liga) Tatabánya SzL, JL, IfL, SL
06.03 EAP Budapest OPEN - Schulek Ágoston Emlékverseny Budapest
06.08 Golden Gala - IAAF Diamond League Róma/ITA
06.09 - 06.11
Atlétikai Magyar Bajnokság Székesfehérvár SzL
06.10 Terep Ultrafutó Világbajnokság Badia Prataglia/ITA
06.10 10000m Európa Kupa Minszk/BLR
06.11 Fanny Blankers-Koen Games (IAAF World Challenge) Hengelo/NED
06.13 Paavo Nurmi Games (IAAF World Challenge) Turku/FIN
06.15 Bislett Games - IAAF Diamond League Oslo/NOR
06.16 Ifjúsági (U18) válogatott viadal HUN-CZE-SLO-SVK Budapest/Ikarus pálya
06.17 - 06.18
MASZ Serdülő verseny Budapest/Ikarus pálya SL
06.17 - 06.18
U23 és Junior Országos Bajnokság Budapest/Ikarus pálya JL
06.18 DN Galan - Samsung Diamond League Stockholm/SWE
06.21 - 06.25
Diákolimpia III. kcs. Országos döntő Debrecen
06.21 - 06.25
Diákolimpia III. kcs. Országos döntő - egyéni Debrecen
06.24 Magyarország Szenior Bajnoksága 2017 Budapest
06.24 - 06.25
Csapat Európa-bajnokság (2. liga) Tel Aviv/ISR
06.24 12. WMRA World Youth Cup (for 16 - 17 years old) Gagliano del Capo/ITA
06.24 - 06.25
Ifjúsági Országos Bajnokság Miskolc IfL
06.24 - 06.25
Junior Összetett verseny Miskolc
06.28 Golden Spike (IAAF World Challenge) Ostrava/CZE
06.29 - 07.02
Négy Főváros Viadala Zágráb
06.30 Honvéd Kupa Budapest/Iharos stadion
07.01 Meeting AREVA - IAAF Diamond League Párizs/FRA
07.01 - 07.02
24 órás Ultrafutó Világbajnokság Belfast/IRL
07.01 Paulinyi Emlékverseny Budapest/Ikarus pálya
07.02 Hopp Parádé Székesfehérvár
07.02 Budapest Újonc és Serdülő Bajnokság Budapest
07.03 Liga verseny (GyIM előnap) Székesfehérvár
07.04 Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíj Székesfehérvár
07.06 Junior (U20) válogatott viadal SVK-HUN-CZE-SLO …/SVK (?)
07.06 Athletissima - IAAF Diamond League Lausanne/SUI
07.08 - 07.09
London Grand Prix - IAAF Diamond League London/GBR
07.08 16. EA Mountain Running Championships (uphill) Kamnik/SLO
07.08 - 07.09
Serdülő és Újonc Országos Bajnokság Tatabánya (?) SL
07.08 - 07.09
Liga versenyszámok Tatabánya (?)
07.12 - 07.16
U18 (Ifjúsági) Világbajnokság Nairobi/KEN
07.13 - 07.16
U23 Európa-bajnokság Bydgoszcz/POL
07.14 Meeting de Atletismo Madrid 2015 (IAAF World... Madrid/ESP
07.16 Mohammed VI d'Athletisme - IAAF Diamond... Rabat/MAR
07.20 - 07.23
U20 (Junior) Európa-bajnokság Grosseto/ITA
07.21 Ugró versenyszámok Budapest/UTE
07.21 Herculis - IAAF Diamond League Monaco/MON
07.22 Magyarország 12 órás Ultrafutó Bajnoksága 2017 Békéscsaba
07.22 Balaton Bajnokság Veszprém
07.23 - 07.29
Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF) Győr
07.27 - 08.06
Szenior Európa Bajnokság Aarhus/DEN
07.30 33.WMRA World Mountain Running Championships (up... Premana/ITA
08.04 - 08.13
Atlétikai Világbajnokság London/GBR
08.06 14. WMRA Long Distance Mountain Running... Premana/ITA
08.12 Ugró versenyszámok Bonyhád
08.19 - 08.20
Junior és Ifjúsági Budapest Bajnokság, nyílt és... Budapest/Ikarus
08.20 Birmingham GP - IAAF Diamond League Birmingham/GBR
08.23 - 08.28
Universiade Tajpej/TPE
08.24 Weltklasse Zürich - IAAF Diamond League Zürich/SUI
08.26 - 08.27
Ifjúsági Liga Döntő Budapest/MTK Lantos M. Spotközpont IfL
08.26 - 08.27
Junior Liga Döntő Budapest/MTK Lantos M. Spotközpont JL
08.27 ISTAF Berlin (IAAF World Challenge) Berlin/GER
08.29 IAAF World Challenge Zagreb Zágráb/CRO
09.01 Memorial Van Damme - IAAF Diamond League Brüsszel/BEL
09.01 - 09.03
Majano Nemzetközi Gyermek és Serdülő verseny Majano
09.02 - 09.03
Magyar Szuper Liga Döntő Budapest/MTK Lantos M. Spotközpont SzL
09.02 - 09.03
Serdülő Liga Döntő Budapest/MTK Lantos M. Spotközpont SL
09.09 - 09.10
Magyar Csapatbajnokság Döntő Székesfehérvár
09.09 - 09.10
Országos Serdülő CSB Székesfehérvár
09.10 Félmaratoni Országos Bajnokság - Wizz Air... Budapest
09.10 Szenior Maratonfutó Európa Bajnokság Wroclaw/POL
09.11 Rieti 2016 (IAAF World Challenge) Rieti/ITA
09.16 Váltófutó Országos Bajnokság Budapest/Ikarus pálya
09.23 - 09.24
Ifjúsági, Serdülő és Újonc Összetett Országos... Székesfehérvár
09.24 Budapest Futófesztivál - NATO Futás Budapest
09.24 Felnőtt, U23 és Junior Országúti 10 km Országos... Szombathely
09.24 XXIV. Történelmi Váltófutás Budapest
09.30 Magyarország 6 órás Ultrafutó Bajnoksága 2017 Balatonfüred
09.30 Serdülő (U16) válogatott viadal CRO-CZE-HUN-SLO-... …/CRO (?)
10.15 Országos Maratoni Bajnokság - SPAR Budapest... Budapest
10.21 - 10.22
Mezei Liga verseny (1.) ML
10.22 56-os Emlékfutás Budapest
11.04 Magyarország 50 km-es Ultrafutó Bajnoksága 2017 Balatonfüred
11.11 - 11.12
Mezei Liga verseny (2.) ML
11.25 - 11.26
Mezei Liga verseny (3.) ML
12.10 Mezeifutó Európa-bajnokság Somorja/SVK
Dátum Verseny Város Liga Kiírás Eredmény
02.04 - 02.05
Magyarország Újonc és Serdülő Fedettpályás... Budapest SL
02.11 - 02.12
Magyarország Felnőtt, Junior és Ifjúsági... Budapest
02.11 Magyarország Fedettpályás Ifjúsági és Junior... Budapest
02.18 - 02.19
Magyarország Fedettpályás Atlétikai Bajnoksága... Budapest SzL
02.25 Magyarország Serdülő és Újonc Téli Dobó... Szombathely SL
02.25 - 02.26
Magyarország Fedettpályás Ifjúsági és Junior... Budapest JL, IfL
02.25 Magyarország Téli Dobó Bajnoksága 2017 Szombathely SzL
03.04 - 03.05
Magyarország Szenior Fedettpályás Bajnoksága 2017 Budapest
03.04 Magyarország Junior és Ifjúsági Téli Dobó... Szombathely JL, IfL
03.04 - 03.05
Magyarország Serdülő és Újonc Fedettpályás... Budapest
03.11 Magyarország 100 km-es Ultrafutó Bajnoksága 2017 Velence
03.11 Magyarország Mezeifutó Bajnoksága 2017 Kecskemét ML
03.25 Magyarország Felnőtt 50 km és U23 35 km Gyalogló... Dudince
04.22 - 04.23
Magyarország 24 órás Ultrafutó Bajnoksága 2017 Sárvár
04.30 Magyarország 10 000 méteres országos bajnoksága... Budapest SzL, JL, IfL, SL
05.06 Serdülő Országos Gyalogló CSB (és nyílt női 3... Székesfehérvár SzL
05.06 Magyarország V. Hegyifutó Maraton és Félmaraton... Eger - Felsőtárkány
05.06 - 05.07
Ifjúsági és Serdülő Országos Ügyességi és Gátfutó... Székesfehérvár
05.13 - 05.14
Magyar Csapatbajnokság Elődöntő - Kelet Miskolc
05.13 - 05.14
Magyar Csapatbajnokság Elődöntő - Nyugat Szekszárd
05.20 - 05.21
Felnőtt, U23 és Junior Összetett Országos... Debrecen
05.28 Magyarország IX. Nyílt Hegyifutó Bajnoksága 2017 Parád - Kékestető
06.09 - 06.11
Atlétikai Magyar Bajnokság Székesfehérvár SzL
06.17 - 06.18
U23 és Junior Országos Bajnokság Budapest/Ikarus pálya JL
06.24 Magyarország Szenior Bajnoksága 2017 Budapest
06.24 - 06.25
Ifjúsági Országos Bajnokság Miskolc IfL
07.02 Budapest Újonc és Serdülő Bajnokság Budapest
07.08 - 07.09
Serdülő és Újonc Országos Bajnokság Tatabánya (?) SL
07.22 Magyarország 12 órás Ultrafutó Bajnoksága 2017 Békéscsaba
09.09 - 09.10
Országos Serdülő CSB Székesfehérvár
09.09 - 09.10
Magyar Csapatbajnokság Döntő Székesfehérvár
09.10 Félmaratoni Országos Bajnokság - Wizz Air... Budapest
09.16 Váltófutó Országos Bajnokság Budapest/Ikarus pálya
09.23 - 09.24
Ifjúsági, Serdülő és Újonc Összetett Országos... Székesfehérvár
09.24 Felnőtt, U23 és Junior Országúti 10 km Országos... Szombathely
09.30 Magyarország 6 órás Ultrafutó Bajnoksága 2017 Balatonfüred
10.15 Országos Maratoni Bajnokság - SPAR Budapest... Budapest
11.04 Magyarország 50 km-es Ultrafutó Bajnoksága 2017 Balatonfüred
Dátum Verseny Város Liga Kiírás Eredmény
02.04 - 02.05
Magyarország Újonc és Serdülő Fedettpályás... Budapest SL
02.05 MASZ Szuper Liga három próba verseny Budapest SzL
02.18 - 02.19
Magyarország Fedettpályás Atlétikai Bajnoksága... Budapest SzL
02.25 Magyarország Serdülő és Újonc Téli Dobó... Szombathely SL
02.25 - 02.26
Magyarország Fedettpályás Ifjúsági és Junior... Budapest JL, IfL
02.25 Magyarország Téli Dobó Bajnoksága 2017 Szombathely SzL
03.04 Magyarország Junior és Ifjúsági Téli Dobó... Szombathely JL, IfL
03.05 Mezei futó Magyar Liga 4. forduló Gödöllő ML
03.11 Magyarország Mezeifutó Bajnoksága 2017 Kecskemét ML
04.29 Savaria Kupa Szombathely SzL, JL, IfL, SL
04.29 Tiszaújváros XVII. Nemzetközi Atlétikai Versenye Tiszaújváros SzL, IfL, SL
04.30 Magyarország 10 000 méteres országos bajnoksága... Budapest SzL, JL, IfL, SL
04.30 Magyarország 20km-es és Fiatalkorúak Hosszútávú... Békéscsaba SzL
05.06 Serdülő Országos Gyalogló CSB (és nyílt női 3... Székesfehérvár SzL
05.20 - 05.21
Kelet Kupa Debrecen SzL, JL, IfL, SL
06.03 - 06.04
Gyalogló verseny (Liga) Tatabánya SzL, JL, IfL, SL
06.09 - 06.11
Atlétikai Magyar Bajnokság Székesfehérvár SzL
06.17 - 06.18
MASZ Serdülő verseny Budapest/Ikarus pálya SL
06.17 - 06.18
U23 és Junior Országos Bajnokság Budapest/Ikarus pálya JL
06.24 - 06.25
Ifjúsági Országos Bajnokság Miskolc IfL
07.08 - 07.09
Serdülő és Újonc Országos Bajnokság Tatabánya (?) SL
08.26 - 08.27
Junior Liga Döntő Budapest/MTK Lantos M. Spotközpont JL
08.26 - 08.27
Ifjúsági Liga Döntő Budapest/MTK Lantos M. Spotközpont IfL
09.02 - 09.03
Magyar Szuper Liga Döntő Budapest/MTK Lantos M. Spotközpont SzL
09.02 - 09.03
Serdülő Liga Döntő Budapest/MTK Lantos M. Spotközpont SL
10.21 - 10.22
Mezei Liga verseny (1.) ML
11.11 - 11.12
Mezei Liga verseny (2.) ML
11.25 - 11.26
Mezei Liga verseny (3.) ML
Dátum Verseny Város Hivatkozás Kiírás Eredmény
01.14 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF ikon Kiírás
01.18 AC Bonyhád 2017. évi téli felkészülési ranglista... Bonyhád PDF ikon Kiírás
01.22 Zalaegerszeg Nyílt Serdülő-Újonc Fedett Pályás... Zalaegerszeg PDF ikon Kiírás
01.28 Budapest Régió Nyílt Fedettpályás Bajnoksága Budapest PDF ikon Kiírás
01.31 - 02.01
AC Bonyhád 2017. évi téli felkészülési ranglista... Bonyhád PDF ikon Kiírás
02.04 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF ikon Kiírás
02.04 MASZ Nyílt Fedettpályás Atlétikai Verseny Budapest PDF ikon Kiírás
02.05 MASZ Szuper Liga három próba verseny Budapest PDF ikon Kiírás
02.11 - 02.12
MASZ Nyílt Fedettpályás Atlétikai Verseny Budapest PDF ikon Kiírás
02.11 Zalaegerszeg Nyílt Fedett Pályás Atlétikai... Zalaegerszeg PDF ikon Kiírás
02.14 - 02.15
Az AC Bonyhád téli felkészülési ranglista... Bonyhád PDF ikon Kiírás
02.22 TSC-Geotech nyílt fedett pályás magasugró verseny Tatabánya PDF ikon Kiírás
03.03 - 03.05
Fedettpályás Európa-bajnokság Belgrád/SRB
03.05 Mezei futó Magyar Liga 4. forduló Gödöllő PDF ikon Kiírás
03.11 - 03.12
Dobó Európa Kupa Las Palmas de Gran Canaria/ESP
03.11 - 03.12
Dortmund Fedettpályás Serdülő és Gyermek Versenye Dortmund PDF ikon Kiírás
03.11 IAAF World Challenge Melbourne Melbourne/AUS
03.19 - 03.25
Szenior Fedettpályás Világbajnokság Daegu/KOR
03.23 VEDAC Dobóakadémia Versenysorozata 2017/I Veszprém PDF ikon Kiírás
03.25 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF ikon Kiírás
03.26 Mezeifutó Világbajnokság Kampala, UGA
04.06 Vedac Dobóakadémia Versenysorozat 2017/II Veszprém PDF ikon Kiírás
04.08 Nemzetközi gyalogló verseny és gyalogló... Poděbrady/CZE
04.15 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF ikon Kiírás
04.20 Az AC Bonyhád 2017. évi dobó felkészülési... Bonyhád PDF ikon Kiírás
04.21 EURO GEO Kupa Németh István Emlékverseny Zalaegerszeg PDF ikon Kiírás
04.22 Szentesi Dobóverseny Szentes PDF ikon Kiírás
04.22 26. Dr. Vanyek Béla Emlékverseny Vác PDF ikon Kiírás
04.29 Tiszaújváros XVII. Nemzetközi Atlétikai Versenye Tiszaújváros PDF ikon Kiírás
04.29 Savaria Kupa Szombathely PDF ikon Kiírás
04.30 Magyarország 20km-es és Fiatalkorúak Hosszútávú... Békéscsaba PDF ikon Kiírás
04.30 Szenior Hegyi Futó Európa Bajnokság Montcada i Reixac/ESP
05.05 Doha - IAAF Diamond League Meeting Doha/QAT
05.06 Kalenji Futónap Budaörs - Csillebérc
05.07 - 05.09
Ungvár Barátság Kupa Ungvár
05.13 Shanghai - IAAF Diamond League Meeting Shanghai/CHN
05.16 Beijing IAAF World Challenge Peking/CHN
05.20 Jamaica International Invitational (IAAF World... Kingston/JAM
05.21 Seiko Golden GP (IAAF World Challenge) Kawasaki/JPN
05.21 Gyalogló Európa Kupa Podebrady/CZE
05.25 Dakar IAAF World Challenge Dakar/SEN
05.27 Prefontaine Classic - IAAF Diamond League Eugene/USA
06.03 EAP Budapest OPEN - Schulek Ágoston Emlékverseny Budapest
06.03 Grande Premio Brasil (IAAF World Challenge) São Bernardo do Campo/BRA
06.08 Golden Gala - IAAF Diamond League Róma/ITA
06.10 Terep Ultrafutó Világbajnokság Badia Prataglia/ITA
06.10 10000m Európa Kupa Minszk/BLR
06.11 Fanny Blankers-Koen Games (IAAF World Challenge) Hengelo/NED
06.13 Paavo Nurmi Games (IAAF World Challenge) Turku/FIN
06.15 Bislett Games - IAAF Diamond League Oslo/NOR
06.16 Ifjúsági (U18) válogatott viadal HUN-CZE-SLO-SVK Budapest/Ikarus pálya
06.18 DN Galan - Samsung Diamond League Stockholm/SWE
06.24 - 06.25
Csapat Európa-bajnokság (2. liga) Tel Aviv/ISR
06.24 12. WMRA World Youth Cup (for 16 - 17 years old) Gagliano del Capo/ITA
06.28 Golden Spike (IAAF World Challenge) Ostrava/CZE
06.30 Honvéd Kupa Budapest/Iharos stadion
07.01 Meeting AREVA - IAAF Diamond League Párizs/FRA
07.01 - 07.02
24 órás Ultrafutó Világbajnokság Belfast/IRL
07.02 Hopp Parádé Székesfehérvár
07.04 Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíj Székesfehérvár
07.06 Junior (U20) válogatott viadal SVK-HUN-CZE-SLO …/SVK (?)
07.06 Athletissima - IAAF Diamond League Lausanne/SUI
07.08 - 07.09
London Grand Prix - IAAF Diamond League London/GBR
07.08 16. EA Mountain Running Championships (uphill) Kamnik/SLO
07.12 - 07.16
U18 (Ifjúsági) Világbajnokság Nairobi/KEN
07.13 - 07.16
U23 Európa-bajnokság Bydgoszcz/POL
07.14 Meeting de Atletismo Madrid 2015 (IAAF World... Madrid/ESP
07.16 Mohammed VI d'Athletisme - IAAF Diamond... Rabat/MAR
07.20 - 07.23
U20 (Junior) Európa-bajnokság Grosseto/ITA
07.21 Herculis - IAAF Diamond League Monaco/MON
07.23 - 07.29
Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF) Győr
07.27 - 08.06
Szenior Európa Bajnokság Aarhus/DEN
07.30 33.WMRA World Mountain Running Championships (up... Premana/ITA
08.04 - 08.13
Atlétikai Világbajnokság London/GBR
08.06 14. WMRA Long Distance Mountain Running... Premana/ITA
08.20 Birmingham GP - IAAF Diamond League Birmingham/GBR
08.23 - 08.28
Universiade Tajpej/TPE
08.24 Weltklasse Zürich - IAAF Diamond League Zürich/SUI
08.27 ISTAF Berlin (IAAF World Challenge) Berlin/GER
08.29 IAAF World Challenge Zagreb Zágráb/CRO
09.01 - 09.03
Majano Nemzetközi Gyermek és Serdülő verseny Majano
09.01 Memorial Van Damme - IAAF Diamond League Brüsszel/BEL
09.10 Szenior Maratonfutó Európa Bajnokság Wroclaw/POL
09.11 Rieti 2016 (IAAF World Challenge) Rieti/ITA
09.24 Budapest Futófesztivál - NATO Futás Budapest
09.30 Serdülő (U16) válogatott viadal CRO-CZE-HUN-SLO-... …/CRO (?)
10.22 56-os Emlékfutás Budapest
12.10 Mezeifutó Európa-bajnokság Somorja/SVK
Back to Top

Közösségi oldalaink:




© 2017 Magyar Atlétikai Szövetség.
Minden jog fenntartva.