Versenynaptár

Versenynaptár

Dátum Verseny Város Liga Kiírás Eredmény
01.06 WA Cross Country Permit San Giorgio su Legnano, ITA
01.11 Újévi GyAC Kupa és Nemzetközi Súlylökő Verseny Győr
01.11 Vienna Indoor Gala Bécs, AUT
01.11 Sport XXI - ÉDR terem Mosonmagyaróvár
01.12 WA Cross Country Permit Elgoibar, ESP
01.12 Dunakeszi VSE Fedettpályás Junior, Ifjúsági,... Dunakeszi
01.12 Sport XXI - KDR terem Pápa
01.16 AC Bonyhád felkészülési ranglista versenysorozat... Bonyhád
01.18 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
01.18 Budapest Nyílt Fedettpályás Bajnoksága Budapest
01.19 WA Cross Country Permit Sevilla, ESP
01.19 ARAK újonc, serdülő és nyílt verseny Székesfehérvár
01.19 Kölyökatlétika terem Tatabánya
01.23 Kölyökatlétika terem Mosonmagyaróvár
01.24 Vám-Szakértő Kupa Újonc-Serdülő Verseny Zalaegerszeg
01.25 Sport XXI - KöMR terem Gödöllő
01.25 ORV Fedettpályás Verseny Pozsony, SVK
01.25 Sport XXI - ÉMR terem Gödöllő
01.25 Sport XXI - NYDR terem Zalaegerszeg
01.25 Sport XXI - DDR terem Bonyhád
01.25 WA World Indoor Tour Boston, USA
01.26 ELAN Indoor Meeting Pozsony, SVK
01.26 WA Cross Country Permit San Vittore Olona, ITA
01.31 WA World Indoor Tour Karlsruhe, GER
02.01 - 02.02 MASZ Nyílt Fedettpályás Versenye Budapest
02.01 - 02.02 Magyarország Fedettpályás Újonc Bajnoksága - 2020 Budapest
02.04 WA World Indoor Tour Düsseldorf, GER
02.05 Czech Indoor Gala 2020 Ostrava, CZE
02.06 International Track & Field Meeting Otrokovice, CZE
02.08 WA World Indoor Tour Torun, POL
02.08 - 02.09 Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága -... Budapest SL
02.08 Gugl-Meeting Indoor Linz, AUT
02.08 - 02.09 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny, egyben Szuper... Budapest SzL
02.13 AC Bonyhád felkészülési ranglista versenysorozat... Bonyhád
02.14 Sport XXI - DKMR terem Békés
02.15 - 02.16 Magyarország Felnőtt, Junior és Ifjúsági... Budapest
02.15 Magyarország Fedettpályás Ifjúsági és Junior... Budapest
02.15 XV. Kondex Kupa Nyílt Fedettpályás Verseny Zalaegerszeg
02.15 MTK nyílt fedettpályás magasugró versenye Budapest
02.15 - 02.16 MASZ Nyílt Fedettpályás Atlétikai Verseny Budapest
02.15 WA World Indoor Tour Glasgow, GBR
02.19 WA World Indoor Tour Liévin, FRA
02.20 AC Bonyhád felkészülési ranglista versenysorozat... Bonyhád
02.21 WA World Indoor Tour Madrid, ESP
02.22 - 02.23 Magyarország Fedettpályás Atlétikai Bajnoksága -... Budapest SzL
02.22 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
02.22 VEDAC Dobóakadémia dobóversenye 2020/I. Veszprém
02.23 Sport XXI - KMR terem Debrecen
02.27 Serbian Open Indoor Meeting Belgrade, SRB
02.29 - 03.01 Magyarország Fedettpályás Ifjúsági és Junior... Budapest JL, IfL
03.03 Kölyökatlétika terem Dombóvár
03.03 Sport XXI - Alföld Régió terem Szentes
03.06 Magyarország Fedettpályás Szenior Országos... Budapest
03.07 Magyarország Serdülő és Újonc Téli Dobó... Szombathely SL
03.07 - 03.08 Magyarország Újonc és Serdülő Fedettpályás... Budapest
03.07 Magyarország Téli Dobó Bajnoksága - 2020 Szombathely SzL
03.08 X. Everling Tavaszváró Terepfutás Budapest
03.11 MASZ felnőtt és U18 fogyatékos sportolók... Budapest
03.14 Magyarország Junior és Ifjúsági Téli Dobó... Szombathely JL, IfL
03.14 Mezei futó Magyar Liga 4. forduló Gödöllő ML
03.14 Sport XXI - ÉKMR terem Miskolc
03.15 WA Cross Country Permit Albufeira, POR
03.21 - 03.22 Dobó Európa Kupa Leiria, POR
03.21 Magyarország Felnőtt 50 km és U23 35 km Gyalogló... Dudince
03.21 Szombathelyi Dobó SE- Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
03.27 - 03.29 Masters Hegyifutó Európa-bajnokság Madeira, POR
03.29 WA Félmaratoni Világbajnokság Gdynia, POL
04.04 Rózsavölgyi István Emlékverseny Tata
04.19 Magyarország 20km-es és Fiatalkorúak Hosszútávú... Békéscsaba SzL
04.25 DVTK Nemzetközi Atlétikai verseny Miskolc
04.25 GEAC gerelyhajító versenye Gödöllő
04.26 Magyarország Nyílt Hegyifutó Félmaraton... Győrújbarát
05.01 7. Ecsedi László Emlékverseny Albertirsa
05.02 - 05.03 WA Gyalogló Csapat Világbajnokság Minszk, BLR
05.02 Magyarország Serdülő Gyalogló Csapatbajnoksága (... Székesfehérvár JL, IfL
05.09 - 05.10 Magyarország Atlétikai Csapatbajnoksága –... Miskolc, Zalaegerszeg
05.16 Magyarország Atlétikai Váltófutó Bajnoksága Kecskemét
05.17 Magyarország 10000 méteres Országos Bajnoksága Budapest, Vasas SzL, JL, IfL, SL
05.23 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
05.24 Magyarország VIII. Nyílt Hegyifutó Maraton... Felsőtárkány
05.30 - 05.31 46th Hypomeeting Götzis, AUT
06.06 10000m Európa Kupa London, GBR
06.06 IV. Tisza-tavi Félmaraton és Futófesztivál Sarud
06.06 U20 válogatott viadal Karpacz, POL
06.06 Szombathelyi Dobó Se - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
06.08 Memorial Josef Odložil Prága, CZE
06.11 World Continental Tour Silver – P-T-S Meeting Somorja, SVK
06.11 Diamond League Oslo, NOR
06.13 Diamond League Párizs, FRA
06.13 VEDAC Dobóakadémia dobóversenye 2020/II. Tapolca
06.13 Dél-alföldi Dobó Versenysorozat - szegedi állomás Szeged
06.19 World Continental Tour Silver – Meeting Madrid Madris, ESP
06.20 VEDAC Dobóakadémia dobóversenye 2020/III. Tapolca
06.20 - 06.21 BAUHAUS Juniors Gala Mannheim, GER
06.20 Dél-alföldi Dobó Versenysorozat - szentesi állomás Szentes
06.23 Athletic League Telekom Slovenije 2020 - Memorial... Maribor, SLO
06.26 Kopp Kupa Nyílt Országos verseny - Dél-alföldi... Békéscsaba
06.26 AC Bonyhád serdülő, ifjúsági, junior és felnőtt... Bonyhád
06.27 A Gödöllői EAC gyermek, újonc, serdülő, ifjúsági... Gödöllő
07.01 World Continental Tour Silver – Spitzen... Luzern, SUI
07.02 Egyéni csúcsok versenysorozata I. forduló Veszprém
07.03 Szekszárd Város Nyílt Versenye Szekszárd
07.04 MTK Budapest Felkészülési Versenye Budapest
07.04 19. Hegyifutó Európa-bajnokság Cinfães, POR
07.04 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
07.04 U18 válogatott viadal CZE
07.05 Dél-alföldi Dobó Versenysorozat - kecskeméti... Kecskemét
07.07 - 07.12 WA U20 Világbajnokság Nairobi, KEN
07.09 Egyéni csúcsok versenysorozata II. forduló Veszprém
07.09 DSC-SI meghívásos 800m-es versenye Debrecen
07.11 Gödöllői EAC Ugrónap Gödöllő
07.11 Mid Summer Track Night 2020 Bécs, AUT
07.15 GYAC Felkészülési Ugró Verseny Győr
07.16 Egyéni csúcsok versenysorozata III. forduló Veszprém
07.16 - 07.19 U18 Európa-bajnokság Rieti, ITA
07.16 DSC-SI Meghívásos versenye 2. forduló Debrecen
07.16 Athletic League Telekom Slovenije 2020 - Memorial... Ljubljana, SLO
07.17 AC Bonyhád rúdugró versenye Bonyhád Nevezés
07.18 MTK - Felkészülési verseny Budapest Nevezés
07.18 TSC-Geotech pályaavató távol- és hármasugró... Tatabánya Nevezés
07.18 Austrian Top Meeting Graz 2020 Graz, AUT
07.18 VEDAC Dobóakadémia dobóversenye 2020/IV. Tapolca
07.18 Magyarország XII. Nyílt Hegyifutó Bajnoksága Parádfürdő-Kékestető
07.19 Ikarus BSE újonc, serdülő, ifjúsági, junior,... Budapest Nevezés
07.24 ARAK dobóverseny Székesfehérvár Nevezés
07.25 - 07.26 Magyarország Felnőtt, U23 és Junior Összetett... Budapest Nevezés
07.25 - 07.26 36. Honvéd Kupa Nemzetközi Atlétikai Verseny Budapest SzL, JL, IfL Nevezés
07.25 XII. Németh Pál Emléknap Szombathely
07.30 - 08.09 XXXII. Nyári Olimpiai Játékok Tokió, JPN
08.01 LTU Graz Sommermeeting #3 Graz, AUT
08.01 - 08.02 Budapest OPEN és Budapest Bajnokság Budapest SzL, JL, IfL
08.08 - 08.09 125. Atlétikai Magyar Bajnokság Budapest SzL
08.14 Diamond League Monaco
08.15 - 08.16 Magyarország Junior és Utánpótlás Atlétikai... Budapest JL
08.16 Diamond League Gateshead, GBR
08.19 World Continental Tour Gold - Gyulai István... Székesfehérvár
08.22 - 08.23 Magyarország Ifjúsági Atlétikai Bajnoksága Debrecen IfL
08.23 Diamond League Stockholm, SWE
08.25 - 08.30 Európa-bajnokság Párizs, FRA
08.26 MEFOB Székesfehérvár
08.28 Albertirsa Újonc Összetett Bajnoksága Albertirsa
08.29 - 08.30 4. Ifjúsági és Junior Liga Döntő Budapest, MTK JL, IfL
08.30 EuroHeroes Challenge – Olomouc Félmaraton Olomouc, CZE
09.02 Athletic League Telekom Slovenije 2020 - Memorial... Novo Mesto, SLO
09.02 Diamond League Lausanne
09.04 Masters Hegyifutó világbajnokság Telfes, AUT
09.04 Diamond League Brüsszel, BEL
09.05 - 09.06 Magyarország Atlétikai Csapatbajnoksága – döntő Székesfehérvár
09.06 World Continental Tour Gold – Kamila Skolimowska... Silesia, POL
09.06 Magyarország Szenior Bajnoksága 2020 Budapest
09.06 Magyarország Félmaraton Bajnoksága Budapest
09.08 World Continental Tour Silver – 56th Palio Città... Rovereto, ITA
09.08 World Continental Tour Gold – 59th Ostrava Golden... Ostrava, CZE
09.12 100km-es Ultrafutó Világbajnokság Winschoten, NED
09.12 World Continental Tour Gold – Jamaica... Kingston, JAM
09.12 - 09.13 7. Atlétikai Magyar Szuper Liga Döntő Budapest, MTK SzL
09.13 World Continental Tour Silver – ISTAF Berlin Berlin, GER
09.15 World Continental Tour Gold – Memorial Borisa... Zágráb, CRO
09.17 Diamond League Nápoly, ITA
09.18 - 09.20 Magyarország Újonc és Serdülő Atlétikai Bajnoksága Tatabánya SL
09.19 Magyarország 100 km-es Ultrafutó Bajnoksága Budakalász
09.19 Diamond League Sanghai, CHI
09.19 - 09.20 Decastar Talence, FRA
09.19 EuroHeroes Challenge – Ústí nad Labem Félmaraton Ústi nad Labem, CZE
09.24 - 09.30 EMU 6 napos ultramarathoni világkupa - 2020 Balatonfüred
09.26 U23 válogatott viadal Zalaegerszeg
09.26 U16 válogatott viadal CZE
09.27 Magyarország Felnőtt és U23 20 km Gyalogló... Békéscsaba
10.03 - 10.04 Magyarország Serdülő és Ifjúsági Atlétikai... Székesfehérvár
10.04 Diamond League Eugene, USA
10.09 Diamond League Doha, QAT
10.10 - 10.11 Magyarország Újonc, Serdülő és Ifjúsági Összetett... Székesfehérvár
10.10 Podebrady Walking 2020 Poděbrady, CZE
10.11 Magyarország Maraton Bajnoksága - 2020 Budapest
10.17 Magyarország 50 km-es Ultrafutó Bajnoksága Budakalász
10.17 15. Youth Cup Hegyifutó világbajnokság Ambleside, GBR
10.17 Dr. Papp Pál – Csermák József Kalapácsvető... Veszprém
10.23 - 10.25 Magyarország 12 órás és 24 órás Ultrafutó... Balatonfüred
10.24 EuroHeroes Challenge – Karlovy Vary Félmaraton Karlovy Vary, CZE
10.24 Magyarország 112. Mezei Futó Bajnoksága - 2020 Kecskemét ML
10.31 EuroHeroes Challenge – České Budějovice Félmaraton České Budějovice, CZE
11.06 - 11.11 ISF Iskolai Mezei Futó Világbajnokság Csorbató, SVK
11.14 Magyarország 6 órás Ultrafutó Bajnoksága 2020 Balatonalmádi
12.13 27. EA Mezei Futó Európa-bajnokság Fingal-Dublin, IRL
Dátum Verseny Város Liga Kiírás Eredmény
02.01 - 02.02 Magyarország Fedettpályás Újonc Bajnoksága - 2020 Budapest
02.08 - 02.09 Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága -... Budapest SL
02.15 - 02.16 Magyarország Felnőtt, Junior és Ifjúsági... Budapest
02.15 Magyarország Fedettpályás Ifjúsági és Junior... Budapest
02.22 - 02.23 Magyarország Fedettpályás Atlétikai Bajnoksága -... Budapest SzL
02.29 - 03.01 Magyarország Fedettpályás Ifjúsági és Junior... Budapest JL, IfL
03.06 Magyarország Fedettpályás Szenior Országos... Budapest
03.07 Magyarország Téli Dobó Bajnoksága - 2020 Szombathely SzL
03.07 - 03.08 Magyarország Újonc és Serdülő Fedettpályás... Budapest
03.07 Magyarország Serdülő és Újonc Téli Dobó... Szombathely SL
03.14 Magyarország Junior és Ifjúsági Téli Dobó... Szombathely JL, IfL
03.21 Magyarország Felnőtt 50 km és U23 35 km Gyalogló... Dudince
04.19 Magyarország 20km-es és Fiatalkorúak Hosszútávú... Békéscsaba SzL
04.26 Magyarország Nyílt Hegyifutó Félmaraton... Győrújbarát
05.02 Magyarország Serdülő Gyalogló Csapatbajnoksága (... Székesfehérvár JL, IfL
05.09 - 05.10 Magyarország Atlétikai Csapatbajnoksága –... Miskolc, Zalaegerszeg
05.16 Magyarország Atlétikai Váltófutó Bajnoksága Kecskemét
05.17 Magyarország 10000 méteres Országos Bajnoksága Budapest, Vasas SzL, JL, IfL, SL
05.24 Magyarország VIII. Nyílt Hegyifutó Maraton... Felsőtárkány
07.18 Magyarország XII. Nyílt Hegyifutó Bajnoksága Parádfürdő-Kékestető
07.25 - 07.26 Magyarország Felnőtt, U23 és Junior Összetett... Budapest Nevezés
08.08 - 08.09 125. Atlétikai Magyar Bajnokság Budapest SzL
08.15 - 08.16 Magyarország Junior és Utánpótlás Atlétikai... Budapest JL
08.22 - 08.23 Magyarország Ifjúsági Atlétikai Bajnoksága Debrecen IfL
09.05 - 09.06 Magyarország Atlétikai Csapatbajnoksága – döntő Székesfehérvár
09.06 Magyarország Félmaraton Bajnoksága Budapest
09.06 Magyarország Szenior Bajnoksága 2020 Budapest
09.18 - 09.20 Magyarország Újonc és Serdülő Atlétikai Bajnoksága Tatabánya SL
09.19 Magyarország 100 km-es Ultrafutó Bajnoksága Budakalász
09.27 Magyarország Felnőtt és U23 20 km Gyalogló... Békéscsaba
10.03 - 10.04 Magyarország Serdülő és Ifjúsági Atlétikai... Székesfehérvár
10.10 - 10.11 Magyarország Újonc, Serdülő és Ifjúsági Összetett... Székesfehérvár
10.11 Magyarország Maraton Bajnoksága - 2020 Budapest
10.17 Magyarország 50 km-es Ultrafutó Bajnoksága Budakalász
10.23 - 10.25 Magyarország 12 órás és 24 órás Ultrafutó... Balatonfüred
10.24 Magyarország 112. Mezei Futó Bajnoksága - 2020 Kecskemét ML
11.14 Magyarország 6 órás Ultrafutó Bajnoksága 2020 Balatonalmádi
Dátum Verseny Város Liga Kiírás Eredmény
02.08 - 02.09 Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága -... Budapest SL
02.08 - 02.09 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny, egyben Szuper... Budapest SzL
02.22 - 02.23 Magyarország Fedettpályás Atlétikai Bajnoksága -... Budapest SzL
02.29 - 03.01 Magyarország Fedettpályás Ifjúsági és Junior... Budapest JL, IfL
03.07 Magyarország Téli Dobó Bajnoksága - 2020 Szombathely SzL
03.07 Magyarország Serdülő és Újonc Téli Dobó... Szombathely SL
03.14 Magyarország Junior és Ifjúsági Téli Dobó... Szombathely JL, IfL
03.14 Mezei futó Magyar Liga 4. forduló Gödöllő ML
04.19 Magyarország 20km-es és Fiatalkorúak Hosszútávú... Békéscsaba SzL
05.02 Magyarország Serdülő Gyalogló Csapatbajnoksága (... Székesfehérvár JL, IfL
05.17 Magyarország 10000 méteres Országos Bajnoksága Budapest, Vasas SzL, JL, IfL, SL
07.25 - 07.26 36. Honvéd Kupa Nemzetközi Atlétikai Verseny Budapest SzL, JL, IfL Nevezés
08.01 - 08.02 Budapest OPEN és Budapest Bajnokság Budapest SzL, JL, IfL
08.08 - 08.09 125. Atlétikai Magyar Bajnokság Budapest SzL
08.15 - 08.16 Magyarország Junior és Utánpótlás Atlétikai... Budapest JL
08.22 - 08.23 Magyarország Ifjúsági Atlétikai Bajnoksága Debrecen IfL
08.29 - 08.30 4. Ifjúsági és Junior Liga Döntő Budapest, MTK JL, IfL
09.12 - 09.13 7. Atlétikai Magyar Szuper Liga Döntő Budapest, MTK SzL
09.18 - 09.20 Magyarország Újonc és Serdülő Atlétikai Bajnoksága Tatabánya SL
10.24 Magyarország 112. Mezei Futó Bajnoksága - 2020 Kecskemét ML
Dátum Verseny Város Hivatkozás Kiírás Eredmény
01.06 WA Cross Country Permit San Giorgio su Legnano, ITA
01.11 Vienna Indoor Gala Bécs, AUT
01.11 Újévi GyAC Kupa és Nemzetközi Súlylökő Verseny Győr PDF ikon Kiírás
01.12 WA Cross Country Permit Elgoibar, ESP
01.16 AC Bonyhád felkészülési ranglista versenysorozat... Bonyhád PDF ikon Kiírás
01.18 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF ikon Kiírás
01.18 Budapest Nyílt Fedettpályás Bajnoksága Budapest PDF ikon Kiírás
01.19 WA Cross Country Permit Sevilla, ESP
01.24 Vám-Szakértő Kupa Újonc-Serdülő Verseny Zalaegerszeg PDF ikon Kiírás
01.25 WA World Indoor Tour Boston, USA
01.25 ORV Fedettpályás Verseny Pozsony, SVK PDF ikon Kiírás, PDF ikon Kiírás (szlovák)
01.26 ELAN Indoor Meeting Pozsony, SVK PDF ikon Kiírás (angol)
01.26 WA Cross Country Permit San Vittore Olona, ITA
01.31 WA World Indoor Tour Karlsruhe, GER
02.01 - 02.02 MASZ Nyílt Fedettpályás Versenye Budapest PDF ikon Kiírás
02.04 WA World Indoor Tour Düsseldorf, GER
02.05 Czech Indoor Gala 2020 Ostrava, CZE PDF ikon Kiírás (angol)
02.06 International Track & Field Meeting Otrokovice, CZE PDF ikon Kiírás (angol)
02.08 - 02.09 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny, egyben Szuper... Budapest PDF ikon Kiírás
02.08 WA World Indoor Tour Torun, POL
02.08 Gugl-Meeting Indoor Linz, AUT PDF ikon Kiírás (angol)
02.13 AC Bonyhád felkészülési ranglista versenysorozat... Bonyhád PDF ikon Kiírás
02.15 XV. Kondex Kupa Nyílt Fedettpályás Verseny Zalaegerszeg PDF ikon Kiírás
02.15 WA World Indoor Tour Glasgow, GBR
02.15 - 02.16 MASZ Nyílt Fedettpályás Atlétikai Verseny Budapest PDF ikon Kiírás
02.19 WA World Indoor Tour Liévin, FRA
02.20 AC Bonyhád felkészülési ranglista versenysorozat... Bonyhád PDF ikon Kiírás
02.21 WA World Indoor Tour Madrid, ESP
02.22 VEDAC Dobóakadémia dobóversenye 2020/I. Veszprém PDF ikon Kiírás
02.22 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF ikon Kiírás
02.27 Serbian Open Indoor Meeting Belgrade, SRB PDF ikon Kiírás (angol)
03.14 Mezei futó Magyar Liga 4. forduló Gödöllő PDF ikon Kiírás
03.15 WA Cross Country Permit Albufeira, POR
03.21 - 03.22 Dobó Európa Kupa Leiria, POR PDF ikon Elhalasztva!
03.21 Szombathelyi Dobó SE- Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF ikon Kiírás
03.27 - 03.29 Masters Hegyifutó Európa-bajnokság Madeira, POR PDF ikon Elhalasztva!
03.29 WA Félmaratoni Világbajnokság Gdynia, POL PDF ikon Elhalasztva!
05.30 - 05.31 46th Hypomeeting Götzis, AUT PDF ikon Elmarad!
06.06 U20 válogatott viadal Karpacz, POL PDF ikon Elhalasztva!
06.06 10000m Európa Kupa London, GBR PDF ikon Elhalasztva!
06.08 Memorial Josef Odložil Prága, CZE
06.11 Diamond League Oslo, NOR
06.11 World Continental Tour Silver – P-T-S Meeting Somorja, SVK PDF ikon Elhalasztva!
06.13 Diamond League Párizs, FRA PDF ikon Elhalasztva!
06.19 World Continental Tour Silver – Meeting Madrid Madris, ESP PDF ikon Elmarad!
06.20 - 06.21 BAUHAUS Juniors Gala Mannheim, GER PDF ikon Elmarad!
06.23 Athletic League Telekom Slovenije 2020 - Memorial... Maribor, SLO PDF ikon Kiírás (angol)
07.01 World Continental Tour Silver – Spitzen... Luzern, SUI PDF ikon Elmarad!
07.02 Egyéni csúcsok versenysorozata I. forduló Veszprém PDF ikon Kiírás
07.04 19. Hegyifutó Európa-bajnokság Cinfães, POR PDF ikon Elhalasztva!
07.04 U18 válogatott viadal CZE PDF ikon Elhalasztva 2021-re!
07.07 - 07.12 WA U20 Világbajnokság Nairobi, KEN PDF ikon Elhalasztva!
07.09 Egyéni csúcsok versenysorozata II. forduló Veszprém PDF ikon Kiírás
07.11 Mid Summer Track Night 2020 Bécs, AUT PDF ikon Kiírás (angol)
07.16 Egyéni csúcsok versenysorozata III. forduló Veszprém PDF ikon Kiírás
07.16 Athletic League Telekom Slovenije 2020 - Memorial... Ljubljana, SLO PDF ikon Kiírás (angol)
07.16 - 07.19 U18 Európa-bajnokság Rieti, ITA PDF ikon Elhalasztva!
07.18 Austrian Top Meeting Graz 2020 Graz, AUT PDF ikon Kiírás (angol)
07.25 - 07.26 36. Honvéd Kupa Nemzetközi Atlétikai Verseny Budapest PDF ikon Kiírás
07.30 - 08.09 XXXII. Nyári Olimpiai Játékok Tokió, JPN PDF ikon Elhalasztva!
08.01 LTU Graz Sommermeeting #3 Graz, AUT PDF ikon Kiírás (angol)
08.01 - 08.02 Budapest OPEN és Budapest Bajnokság Budapest PDF ikon Kiírás
08.14 Diamond League Monaco
08.16 Diamond League Gateshead, GBR
08.19 World Continental Tour Gold - Gyulai István... Székesfehérvár
08.23 Diamond League Stockholm, SWE
08.25 - 08.30 Európa-bajnokság Párizs, FRA PDF ikon Elmarad!
09.02 Athletic League Telekom Slovenije 2020 - Memorial... Novo Mesto, SLO
09.02 Diamond League Lausanne
09.04 Masters Hegyifutó világbajnokság Telfes, AUT
09.04 Diamond League Brüsszel, BEL
09.06 World Continental Tour Gold – Kamila Skolimowska... Silesia, POL
09.08 World Continental Tour Gold – 59th Ostrava Golden... Ostrava, CZE
09.08 World Continental Tour Silver – 56th Palio Città... Rovereto, ITA
09.12 100km-es Ultrafutó Világbajnokság Winschoten, NED PDF ikon Elmarad!
09.12 World Continental Tour Gold – Jamaica... Kingston, JAM
09.13 World Continental Tour Silver – ISTAF Berlin Berlin, GER
09.15 World Continental Tour Gold – Memorial Borisa... Zágráb, CRO
09.17 Diamond League Nápoly, ITA
09.19 - 09.20 Decastar Talence, FRA PDF ikon Elmarad!
09.19 Diamond League Sanghai, CHI
09.24 - 09.30 EMU 6 napos ultramarathoni világkupa - 2020 Balatonfüred PDF ikon Kiírás
09.26 U16 válogatott viadal CZE PDF ikon Elmarad!
09.26 U23 válogatott viadal Zalaegerszeg
10.04 Diamond League Eugene, USA
10.09 Diamond League Doha, QAT
10.10 Podebrady Walking 2020 Poděbrady, CZE
10.17 15. Youth Cup Hegyifutó világbajnokság Ambleside, GBR
10.17 Dr. Papp Pál – Csermák József Kalapácsvető... Veszprém
Back to Top

Közösségi oldalaink:




© 2020 Magyar Atlétikai Szövetség.
Minden jog fenntartva.