Versenynaptár

Versenynaptár

Dátum Verseny Város Liga Kiírás Eredmény
01.06 WA Cross Country Permit San Giorgio su Legnano, ITA
01.11 Sport XXI - ÉDR terem Mosonmagyaróvár
01.11 Vienna Indoor Gala Bécs, AUT
01.11 Újévi GyAC Kupa és Nemzetközi Súlylökő Verseny Győr
01.12 Dunakeszi VSE Fedettpályás Junior, Ifjúsági,... Dunakeszi
01.12 WA Cross Country Permit Elgoibar, ESP
01.12 Sport XXI - KDR terem Pápa
01.16 AC Bonyhád felkészülési ranglista versenysorozat... Bonyhád
01.18 Budapest Nyílt Fedettpályás Bajnoksága Budapest
01.18 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
01.19 WA Cross Country Permit Sevilla, ESP
01.19 ARAK újonc, serdülő és nyílt verseny Székesfehérvár
01.19 Kölyökatlétika terem Tatabánya
01.23 Kölyökatlétika terem Mosonmagyaróvár
01.24 Vám-Szakértő Kupa Újonc-Serdülő Verseny Zalaegerszeg
01.25 Sport XXI - KöMR terem Gödöllő
01.25 ORV Fedettpályás Verseny Pozsony, SVK
01.25 Sport XXI - DDR terem Bonyhád
01.25 WA World Indoor Tour Boston, USA
01.25 Sport XXI - NYDR terem Zalaegerszeg
01.25 Sport XXI - ÉMR terem Gödöllő
01.26 WA Cross Country Permit San Vittore Olona, ITA
01.26 ELAN Indoor Meeting Pozsony, SVK
01.31 WA World Indoor Tour Karlsruhe, GER
02.01 - 02.02 MASZ Nyílt Fedettpályás Versenye Budapest
02.01 - 02.02 Magyarország Fedettpályás Újonc Bajnoksága - 2020 Budapest
02.04 WA World Indoor Tour Düsseldorf, GER
02.05 Czech Indoor Gala 2020 Ostrava, CZE
02.06 International Track & Field Meeting Otrokovice, CZE
02.08 Gugl-Meeting Indoor Linz, AUT
02.08 - 02.09 Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága -... Budapest SL
02.08 WA World Indoor Tour Torun, POL
02.08 - 02.09 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny, egyben Szuper... Budapest SzL
02.13 AC Bonyhád felkészülési ranglista versenysorozat... Bonyhád
02.14 Sport XXI - DKMR terem Békés
02.15 - 02.16 MASZ Nyílt Fedettpályás Atlétikai Verseny Budapest
02.15 Magyarország Fedettpályás Ifjúsági és Junior... Budapest
02.15 MTK nyílt fedettpályás magasugró versenye Budapest
02.15 XV. Kondex Kupa Nyílt Fedettpályás Verseny Zalaegerszeg
02.15 - 02.16 Magyarország Felnőtt, Junior és Ifjúsági... Budapest
02.15 WA World Indoor Tour Glasgow, GBR
02.19 WA World Indoor Tour Liévin, FRA
02.20 AC Bonyhád felkészülési ranglista versenysorozat... Bonyhád
02.21 WA World Indoor Tour Madrid, ESP
02.22 VEDAC Dobóakadémia dobóversenye 2020/I. Veszprém
02.22 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
02.22 - 02.23 Magyarország Fedettpályás Atlétikai Bajnoksága -... Budapest SzL
02.23 Sport XXI - KMR terem Debrecen
02.27 Serbian Open Indoor Meeting Belgrade, SRB
02.29 - 03.01 Magyarország Fedettpályás Ifjúsági és Junior... Budapest JL, IfL
03.03 Kölyökatlétika terem Dombóvár
03.03 Sport XXI - Alföld Régió terem Szentes
03.06 Magyarország Fedettpályás Szenior Országos... Budapest
03.07 - 03.08 Magyarország Újonc és Serdülő Fedettpályás... Budapest
03.07 Magyarország Serdülő és Újonc Téli Dobó... Szombathely SL
03.07 Magyarország Téli Dobó Bajnoksága - 2020 Szombathely SzL
03.08 X. Everling Tavaszváró Terepfutás Budapest
03.11 MASZ felnőtt és U18 fogyatékos sportolók... Budapest
03.14 Magyarország Junior és Ifjúsági Téli Dobó... Szombathely JL, IfL
03.14 Sport XXI - ÉKMR terem Miskolc
03.14 Mezei futó Magyar Liga 4. forduló Gödöllő ML
03.15 WA Cross Country Permit Albufeira, POR
03.21 Szombathelyi Dobó SE- Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
03.21 Magyarország Felnőtt 50 km és U23 35 km Gyalogló... Dudince
03.21 - 03.22 Dobó Európa Kupa Leiria, POR
03.27 - 03.29 Masters Hegyifutó Európa-bajnokság Madeira, POR
03.29 WA Félmaratoni Világbajnokság Gdynia, POL
04.04 Rózsavölgyi István Emlékverseny Tata
04.19 Magyarország 20km-es és Fiatalkorúak Hosszútávú... Békéscsaba SzL
04.25 DVTK Nemzetközi Atlétikai verseny Miskolc
04.25 GEAC gerelyhajító versenye Gödöllő
04.26 Magyarország Nyílt Hegyifutó Félmaraton... Győrújbarát
05.01 7. Ecsedi László Emlékverseny Albertirsa
05.02 - 05.03 WA Gyalogló Csapat Világbajnokság Minszk, BLR
05.02 Magyarország Serdülő Gyalogló Csapatbajnoksága (... Székesfehérvár JL, IfL
05.09 - 05.10 Magyarország Atlétikai Csapatbajnoksága –... Miskolc, Zalaegerszeg
05.16 Magyarország Atlétikai Váltófutó Bajnoksága Kecskemét
05.17 Magyarország 10000 méteres Országos Bajnoksága Budapest, Vasas SzL, JL, IfL, SL
05.23 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
05.24 Magyarország VIII. Nyílt Hegyifutó Maraton... Felsőtárkány
05.30 - 05.31 46th Hypomeeting Götzis, AUT
06.06 Szombathelyi Dobó Se - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
06.06 10000m Európa Kupa London, GBR
06.06 U20 válogatott viadal Karpacz, POL
06.08 Memorial Josef Odložil Prága, CZE
06.11 Diamond League Oslo, NOR
06.11 World Continental Tour Silver – P-T-S Meeting Somorja, SVK
06.13 VEDAC Dobóakadémia dobóversenye 2020/II. Tapolca
06.13 Diamond League Párizs, FRA
06.13 Dél-alföldi Dobó Versenysorozat - szegedi állomás Szeged
06.19 World Continental Tour Silver – Meeting Madrid Madris, ESP
06.20 VEDAC Dobóakadémia dobóversenye 2020/III. Tapolca
06.20 Dél-alföldi Dobó Versenysorozat - szentesi állomás Szentes
06.20 - 06.21 BAUHAUS Juniors Gala Mannheim, GER
06.23 Athletic League Telekom Slovenije 2020 - Memorial... Maribor, SLO
06.26 AC Bonyhád serdülő, ifjúsági, junior és felnőtt... Bonyhád
06.26 Kopp Kupa Nyílt Országos verseny - Dél-alföldi... Békéscsaba
06.27 A Gödöllői EAC gyermek, újonc, serdülő, ifjúsági... Gödöllő
07.01 World Continental Tour Silver – Spitzen... Luzern, SUI
07.02 Egyéni csúcsok versenysorozata I. forduló Veszprém
07.03 Szekszárd Város Nyílt Versenye Szekszárd
07.04 19. Hegyifutó Európa-bajnokság Cinfães, POR
07.04 MTK Budapest Felkészülési Versenye Budapest
07.04 U18 válogatott viadal CZE
07.04 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
07.05 Dél-alföldi Dobó Versenysorozat - kecskeméti... Kecskemét
07.07 - 07.12 WA U20 Világbajnokság Nairobi, KEN
07.09 Egyéni csúcsok versenysorozata II. forduló Veszprém
07.09 DSC-SI meghívásos 800m-es versenye Debrecen
07.11 Mid Summer Track Night 2020 Bécs, AUT
07.11 Gödöllői EAC Ugrónap Gödöllő
07.15 GYAC Felkészülési Ugró Verseny Győr
07.16 Athletic League Telekom Slovenije 2020 - Memorial... Ljubljana, SLO
07.16 DSC-SI Meghívásos versenye 2. forduló Debrecen
07.16 Egyéni csúcsok versenysorozata III. forduló Veszprém
07.16 - 07.19 U18 Európa-bajnokság Rieti, ITA
07.17 AC Bonyhád rúdugró versenye Bonyhád
07.18 TSC-Geotech pályaavató távol- és hármasugró... Tatabánya
07.18 Magyarország XII. Nyílt Hegyifutó Bajnoksága Parádfürdő-Kékestető
07.18 Austrian Top Meeting Graz 2020 Graz, AUT
07.18 VEDAC Dobóakadémia dobóversenye 2020/IV. Tapolca
07.18 MTK - Felkészülési verseny Budapest
07.19 Ikarus BSE újonc, serdülő, ifjúsági, junior,... Budapest
07.24 ARAK dobóverseny Székesfehérvár
07.25 XII. Németh Pál Emléknap Szombathely
07.25 - 07.26 36. Honvéd Kupa Nemzetközi Atlétikai Verseny Budapest SzL, JL, IfL
07.25 - 07.26 Magyarország Felnőtt, U23 és Junior Összetett... Budapest
08.01 - 08.02 Budapest OPEN és Budapest Bajnokság Budapest SzL, JL, IfL
08.01 LTU Graz Sommermeeting #3 Graz, AUT
08.08 - 08.09 125. Atlétikai Magyar Bajnokság Budapest SzL
08.14 Diamond League Monaco
08.15 - 08.16 Magyarország Junior és Utánpótlás Atlétikai... Budapest JL
08.16 Diamond League Gateshead, GBR
08.18 Egyéni csúcsok sorozata IV. forduló Veszprém
08.19 World Continental Tour Gold - 10. Gyulai István... Székesfehérvár
08.20 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
08.22 - 08.23 Magyarország Ifjúsági Atlétikai Bajnoksága - 2020 Debrecen IfL
08.23 Diamond League Stockholm, SWE
08.26 Magyar Egyetemi – Főiskolai Országos Atlétikai... Székesfehérvár
08.28 I. Viadukt Rúdugró Kupa Biatorbágy
08.28 Albertirsa Újonc Összetett Bajnoksága Albertirsa
08.28 ARAK dobóverseny II. forduló Székesfehérvár
08.29 - 08.30 4. Atlétikai Junior Magyar Liga Döntő Budapest JL
08.29 Válogatott váltóverseny Budapest
08.29 - 08.30 4. Atlétikai Ifjúsági Magyar Liga Döntő Budapest IfL
08.30 EuroHeroes Challenge – Olomouc Félmaraton Olomouc, CZE
09.01 36th Tomas Babiak Memorial 2020 Pozsony, SVK
09.02 Diamond League Lausanne
09.02 Athletic League Telekom Slovenije 2020 - Memorial... Novo Mesto, SLO
09.04 Masters Hegyifutó világbajnokság Telfes, AUT
09.04 Diamond League Brüsszel, BEL
09.05 - 09.06 Magyarország Atlétikai Csapatbajnokság Döntő -... Székesfehérvár
09.05 IV. Tisza-tavi Félmaraton és Futófesztivál Sarud
09.06 Magyarország Felnőtt és U23 Félmaraton Bajnoksága... Budapest
09.06 World Continental Tour Gold – Kamila Skolimowska... Silesia, POL
09.06 Magyarország Szenior Bajnoksága 2020 Budapest
09.08 World Continental Tour Gold – 59th Ostrava Golden... Ostrava, CZE
09.08 World Continental Tour Silver – 56th Palio Città... Rovereto, ITA
09.09 GEAC Serdülő és Újonc Versenye Gödöllő
09.10 62. Atlétikai Balaton Bajnokság és 8. Kis-Balaton... Veszprém
09.10 Szekszárd város ifjúsági, serdülő és újonc... Szekszárd
09.11 Sport XXI - DKMR pálya Békéscsaba
09.11 Sport XXI - NYDR pálya Zalaegerszeg
09.11 P-T-S Meeting 2020 Somorja, SVK
09.12 - 09.13 7. Atlétikai Magyar Szuper Liga Döntő Budapest SzL
09.12 World Continental Tour Gold – Jamaica... Kingston, JAM
09.12 Albertirsa Gyermek Bajnoksága Albertirsa
09.12 Válogatott váltóverseny Budapest
09.12 Sport XXI - KMR pálya Nyíregyháza
09.12 100km-es Ultrafutó Világbajnokság Winschoten, NED
09.13 World Continental Tour Silver – ISTAF Berlin Berlin, GER
09.13 Sport XXI - ÉKMR pálya Miskolc
09.15 World Continental Tour Gold – Memorial Borisa... Zágráb, CRO
09.16 PSN Zrt. rúdugró bemutatója Pécs
09.17 Diamond League Róma, ITA
09.17 Sport XXI - DDR pálya Szekszárd
09.18 - 09.20 Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai... Tatabánya SL
09.19 EuroHeroes Challenge – Ústí nad Labem Félmaraton Ústi nad Labem, CZE
09.19 Magyarország 100 km-es Ultrafutó Bajnoksága Budakalász
09.21 Sport XXI - AR pálya Hódmezővásárhely
09.24 - 09.30 EMU 6 napos ultramarathoni világkupa - 2020 Balatonfüred
09.24 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
09.25 Diamond League Doha, QAT
09.25 Sport XXI - ÉDR pálya Győr
09.25 Kölyökatlétika pálya Székesfehérvár
09.25 Sport XXI - KDR pálya Székesfehérvár
09.26 U23 válogatott viadal Zalaegerszeg
09.26 Sport XXI - ÉMR pálya Albertirsa
09.27 Magyarország 10 000 méteres Bajnoksága - 2020 Budapest Nevezés
09.27 Magyarország 20 km-es és Fiatalkorúak Hosszútávú... Békéscsaba Nevezés
09.27 Sport XXI - DDR pálya Kaposvár
09.27 XVI. Németh Miklós Gerelyhajító Verseny Vác Nevezés
09.27 Sport XXI - KMR pálya Budapest
09.30 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely Nevezés
10.02 II. Viadukt Rúdugró Kupa Biatorbágy Nevezés
10.03 Magyarország Serdülő Gyalogló Csapatbajnoksága -... Székesfehérvár Nevezés
10.03 Sport XXI - NYDR pálya Szombathely
10.03 Budapest Nyílt Gyermekbajnoksága - 2020 Budapest
10.03 - 10.04 Magyarország Ifjúsági és Serdülő Ügyességi és... Székesfehérvár Nevezés
10.07 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
10.10 - 10.11 Magyarország Ifjúsági, Serdülő és Újonc Összetett... Székesfehérvár
10.10 Podebrady Walking 2020 Poděbrady, CZE
10.10 - 10.11 VEDAC Dobóakadémia Évadzáró dobóversenye, Dr.... Veszprém, Tapolca
10.11 Magyarország Maraton Bajnoksága - 2020 Budapest
10.14 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
10.17 15. Youth Cup Hegyifutó világbajnokság Ambleside, GBR
10.17 - 10.18 Atlétika Ügyességi- és Váltófutó Csapatbajnokság... Székesfehérvár
10.17 Magyarország 50 km-es Ultrafutó Bajnoksága Budakalász
10.18 VII. Märcz Róbert Nemzetközi Gyaloglóverseny Pécs, Vasas
10.23 - 10.25 Magyarország 24 órás Ultrafutó Bajnoksága 2020 Balatonfüred
10.24 Magyarország 112. Mezei Futó Bajnoksága - 2020 Kecskemét ML
10.24 EuroHeroes Challenge – Karlovy Vary Félmaraton Karlovy Vary, CZE
10.31 EuroHeroes Challenge – České Budějovice Félmaraton České Budějovice, CZE
11.06 - 11.11 ISF Iskolai Mezei Futó Világbajnokság Csorbató, SVK
11.14 Magyarország 6 órás Ultrafutó Bajnoksága 2020 Balatonalmádi
12.13 27. EA Mezei Futó Európa-bajnokság Fingal-Dublin, IRL
Dátum Verseny Város Liga Kiírás Eredmény
02.01 - 02.02 Magyarország Fedettpályás Újonc Bajnoksága - 2020 Budapest
02.08 - 02.09 Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága -... Budapest SL
02.15 Magyarország Fedettpályás Ifjúsági és Junior... Budapest
02.15 - 02.16 Magyarország Felnőtt, Junior és Ifjúsági... Budapest
02.22 - 02.23 Magyarország Fedettpályás Atlétikai Bajnoksága -... Budapest SzL
02.29 - 03.01 Magyarország Fedettpályás Ifjúsági és Junior... Budapest JL, IfL
03.06 Magyarország Fedettpályás Szenior Országos... Budapest
03.07 - 03.08 Magyarország Újonc és Serdülő Fedettpályás... Budapest
03.07 Magyarország Serdülő és Újonc Téli Dobó... Szombathely SL
03.07 Magyarország Téli Dobó Bajnoksága - 2020 Szombathely SzL
03.14 Magyarország Junior és Ifjúsági Téli Dobó... Szombathely JL, IfL
03.21 Magyarország Felnőtt 50 km és U23 35 km Gyalogló... Dudince
04.19 Magyarország 20km-es és Fiatalkorúak Hosszútávú... Békéscsaba SzL
04.26 Magyarország Nyílt Hegyifutó Félmaraton... Győrújbarát
05.02 Magyarország Serdülő Gyalogló Csapatbajnoksága (... Székesfehérvár JL, IfL
05.09 - 05.10 Magyarország Atlétikai Csapatbajnoksága –... Miskolc, Zalaegerszeg
05.16 Magyarország Atlétikai Váltófutó Bajnoksága Kecskemét
05.17 Magyarország 10000 méteres Országos Bajnoksága Budapest, Vasas SzL, JL, IfL, SL
05.24 Magyarország VIII. Nyílt Hegyifutó Maraton... Felsőtárkány
07.18 Magyarország XII. Nyílt Hegyifutó Bajnoksága Parádfürdő-Kékestető
07.25 - 07.26 Magyarország Felnőtt, U23 és Junior Összetett... Budapest
08.08 - 08.09 125. Atlétikai Magyar Bajnokság Budapest SzL
08.15 - 08.16 Magyarország Junior és Utánpótlás Atlétikai... Budapest JL
08.22 - 08.23 Magyarország Ifjúsági Atlétikai Bajnoksága - 2020 Debrecen IfL
09.05 - 09.06 Magyarország Atlétikai Csapatbajnokság Döntő -... Székesfehérvár
09.06 Magyarország Felnőtt és U23 Félmaraton Bajnoksága... Budapest
09.06 Magyarország Szenior Bajnoksága 2020 Budapest
09.18 - 09.20 Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai... Tatabánya SL
09.19 Magyarország 100 km-es Ultrafutó Bajnoksága Budakalász
09.27 Magyarország 10 000 méteres Bajnoksága - 2020 Budapest Nevezés
09.27 Magyarország 20 km-es és Fiatalkorúak Hosszútávú... Békéscsaba Nevezés
10.03 - 10.04 Magyarország Ifjúsági és Serdülő Ügyességi és... Székesfehérvár Nevezés
10.03 Magyarország Serdülő Gyalogló Csapatbajnoksága -... Székesfehérvár Nevezés
10.10 - 10.11 Magyarország Ifjúsági, Serdülő és Újonc Összetett... Székesfehérvár
10.11 Magyarország Maraton Bajnoksága - 2020 Budapest
10.17 Magyarország 50 km-es Ultrafutó Bajnoksága Budakalász
10.23 - 10.25 Magyarország 24 órás Ultrafutó Bajnoksága 2020 Balatonfüred
10.24 Magyarország 112. Mezei Futó Bajnoksága - 2020 Kecskemét ML
11.14 Magyarország 6 órás Ultrafutó Bajnoksága 2020 Balatonalmádi
Dátum Verseny Város Liga Kiírás Eredmény
02.08 - 02.09 Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága -... Budapest SL
02.08 - 02.09 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny, egyben Szuper... Budapest SzL
02.22 - 02.23 Magyarország Fedettpályás Atlétikai Bajnoksága -... Budapest SzL
02.29 - 03.01 Magyarország Fedettpályás Ifjúsági és Junior... Budapest JL, IfL
03.07 Magyarország Téli Dobó Bajnoksága - 2020 Szombathely SzL
03.07 Magyarország Serdülő és Újonc Téli Dobó... Szombathely SL
03.14 Magyarország Junior és Ifjúsági Téli Dobó... Szombathely JL, IfL
03.14 Mezei futó Magyar Liga 4. forduló Gödöllő ML
04.19 Magyarország 20km-es és Fiatalkorúak Hosszútávú... Békéscsaba SzL
05.02 Magyarország Serdülő Gyalogló Csapatbajnoksága (... Székesfehérvár JL, IfL
05.17 Magyarország 10000 méteres Országos Bajnoksága Budapest, Vasas SzL, JL, IfL, SL
07.25 - 07.26 36. Honvéd Kupa Nemzetközi Atlétikai Verseny Budapest SzL, JL, IfL
08.01 - 08.02 Budapest OPEN és Budapest Bajnokság Budapest SzL, JL, IfL
08.08 - 08.09 125. Atlétikai Magyar Bajnokság Budapest SzL
08.15 - 08.16 Magyarország Junior és Utánpótlás Atlétikai... Budapest JL
08.22 - 08.23 Magyarország Ifjúsági Atlétikai Bajnoksága - 2020 Debrecen IfL
08.29 - 08.30 4. Atlétikai Junior Magyar Liga Döntő Budapest JL
08.29 - 08.30 4. Atlétikai Ifjúsági Magyar Liga Döntő Budapest IfL
09.12 - 09.13 7. Atlétikai Magyar Szuper Liga Döntő Budapest SzL
09.18 - 09.20 Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai... Tatabánya SL
10.24 Magyarország 112. Mezei Futó Bajnoksága - 2020 Kecskemét ML
Dátum Verseny Város Hivatkozás Kiírás Eredmény
01.06 WA Cross Country Permit San Giorgio su Legnano, ITA
01.11 Vienna Indoor Gala Bécs, AUT
01.11 Újévi GyAC Kupa és Nemzetközi Súlylökő Verseny Győr PDF ikon Kiírás
01.12 WA Cross Country Permit Elgoibar, ESP
01.16 AC Bonyhád felkészülési ranglista versenysorozat... Bonyhád PDF ikon Kiírás
01.18 Budapest Nyílt Fedettpályás Bajnoksága Budapest PDF ikon Kiírás
01.18 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF ikon Kiírás
01.19 WA Cross Country Permit Sevilla, ESP
01.24 Vám-Szakértő Kupa Újonc-Serdülő Verseny Zalaegerszeg PDF ikon Kiírás
01.25 WA World Indoor Tour Boston, USA
01.25 ORV Fedettpályás Verseny Pozsony, SVK PDF ikon Kiírás, PDF ikon Kiírás (szlovák)
01.26 ELAN Indoor Meeting Pozsony, SVK PDF ikon Kiírás (angol)
01.26 WA Cross Country Permit San Vittore Olona, ITA
01.31 WA World Indoor Tour Karlsruhe, GER
02.01 - 02.02 MASZ Nyílt Fedettpályás Versenye Budapest PDF ikon Kiírás
02.04 WA World Indoor Tour Düsseldorf, GER
02.05 Czech Indoor Gala 2020 Ostrava, CZE PDF ikon Kiírás (angol)
02.06 International Track & Field Meeting Otrokovice, CZE PDF ikon Kiírás (angol)
02.08 - 02.09 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny, egyben Szuper... Budapest PDF ikon Kiírás
02.08 Gugl-Meeting Indoor Linz, AUT PDF ikon Kiírás (angol)
02.08 WA World Indoor Tour Torun, POL
02.13 AC Bonyhád felkészülési ranglista versenysorozat... Bonyhád PDF ikon Kiírás
02.15 XV. Kondex Kupa Nyílt Fedettpályás Verseny Zalaegerszeg PDF ikon Kiírás
02.15 WA World Indoor Tour Glasgow, GBR
02.15 - 02.16 MASZ Nyílt Fedettpályás Atlétikai Verseny Budapest PDF ikon Kiírás
02.19 WA World Indoor Tour Liévin, FRA
02.20 AC Bonyhád felkészülési ranglista versenysorozat... Bonyhád PDF ikon Kiírás
02.21 WA World Indoor Tour Madrid, ESP
02.22 VEDAC Dobóakadémia dobóversenye 2020/I. Veszprém PDF ikon Kiírás
02.22 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF ikon Kiírás
02.27 Serbian Open Indoor Meeting Belgrade, SRB PDF ikon Kiírás (angol)
03.14 Mezei futó Magyar Liga 4. forduló Gödöllő PDF ikon Kiírás
03.15 WA Cross Country Permit Albufeira, POR
03.21 - 03.22 Dobó Európa Kupa Leiria, POR PDF ikon Elhalasztva!
03.21 Szombathelyi Dobó SE- Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF ikon Kiírás
03.27 - 03.29 Masters Hegyifutó Európa-bajnokság Madeira, POR PDF ikon Elhalasztva!
03.29 WA Félmaratoni Világbajnokság Gdynia, POL PDF ikon Elhalasztva!
05.30 - 05.31 46th Hypomeeting Götzis, AUT PDF ikon Elmarad!
06.06 U20 válogatott viadal Karpacz, POL PDF ikon Elhalasztva!
06.06 10000m Európa Kupa London, GBR PDF ikon Elhalasztva!
06.08 Memorial Josef Odložil Prága, CZE
06.11 World Continental Tour Silver – P-T-S Meeting Somorja, SVK PDF ikon Elhalasztva!
06.11 Diamond League Oslo, NOR
06.13 Diamond League Párizs, FRA PDF ikon Elhalasztva!
06.19 World Continental Tour Silver – Meeting Madrid Madris, ESP PDF ikon Elmarad!
06.20 - 06.21 BAUHAUS Juniors Gala Mannheim, GER PDF ikon Elmarad!
06.23 Athletic League Telekom Slovenije 2020 - Memorial... Maribor, SLO PDF ikon Kiírás (angol)
07.01 World Continental Tour Silver – Spitzen... Luzern, SUI PDF ikon Elmarad!
07.02 Egyéni csúcsok versenysorozata I. forduló Veszprém PDF ikon Kiírás
07.04 19. Hegyifutó Európa-bajnokság Cinfães, POR PDF ikon Elhalasztva!
07.04 U18 válogatott viadal CZE PDF ikon Elhalasztva 2021-re!
07.07 - 07.12 WA U20 Világbajnokság Nairobi, KEN PDF ikon Elhalasztva!
07.09 Egyéni csúcsok versenysorozata II. forduló Veszprém PDF ikon Kiírás
07.11 Mid Summer Track Night 2020 Bécs, AUT PDF ikon Kiírás (angol)
07.16 - 07.19 U18 Európa-bajnokság Rieti, ITA PDF ikon Elhalasztva!
07.16 Athletic League Telekom Slovenije 2020 - Memorial... Ljubljana, SLO PDF ikon Kiírás (angol)
07.16 Egyéni csúcsok versenysorozata III. forduló Veszprém PDF ikon Kiírás
07.18 Austrian Top Meeting Graz 2020 Graz, AUT PDF ikon Kiírás (angol)
07.25 - 07.26 36. Honvéd Kupa Nemzetközi Atlétikai Verseny Budapest PDF ikon Kiírás
08.01 LTU Graz Sommermeeting #3 Graz, AUT PDF ikon Kiírás (angol)
08.01 - 08.02 Budapest OPEN és Budapest Bajnokság Budapest PDF ikon Kiírás
08.14 Diamond League Monaco
08.16 Diamond League Gateshead, GBR
08.18 Egyéni csúcsok sorozata IV. forduló Veszprém PDF ikon Kiírás
08.19 World Continental Tour Gold - 10. Gyulai István... Székesfehérvár PDF ikon Kiírás
08.20 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF ikon Kiírás
08.23 Diamond League Stockholm, SWE
09.01 36th Tomas Babiak Memorial 2020 Pozsony, SVK PDF ikon Kiírás
09.02 Athletic League Telekom Slovenije 2020 - Memorial... Novo Mesto, SLO PDF ikon Kiírás
09.02 Diamond League Lausanne
09.04 Masters Hegyifutó világbajnokság Telfes, AUT
09.04 Diamond League Brüsszel, BEL
09.06 World Continental Tour Gold – Kamila Skolimowska... Silesia, POL
09.08 World Continental Tour Silver – 56th Palio Città... Rovereto, ITA
09.08 World Continental Tour Gold – 59th Ostrava Golden... Ostrava, CZE
09.11 P-T-S Meeting 2020 Somorja, SVK PDF ikon Kiírás
09.12 World Continental Tour Gold – Jamaica... Kingston, JAM
09.12 100km-es Ultrafutó Világbajnokság Winschoten, NED PDF ikon Elmarad!
09.13 World Continental Tour Silver – ISTAF Berlin Berlin, GER
09.15 World Continental Tour Gold – Memorial Borisa... Zágráb, CRO
09.17 Diamond League Róma, ITA
09.24 - 09.30 EMU 6 napos ultramarathoni világkupa - 2020 Balatonfüred PDF ikon Kiírás
09.24 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF ikon Kiírás
09.25 Diamond League Doha, QAT
09.26 U23 válogatott viadal Zalaegerszeg PDF ikon Elmarad!
09.27 XVI. Németh Miklós Gerelyhajító Verseny Vác PDF ikon Kiírás
09.30 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF ikon Kiírás
10.07 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF ikon Kiírás
10.10 Podebrady Walking 2020 Poděbrady, CZE
10.14 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF ikon Kiírás
10.17 15. Youth Cup Hegyifutó világbajnokság Ambleside, GBR
10.18 VII. Märcz Róbert Nemzetközi Gyaloglóverseny Pécs, Vasas PDF ikon Kiírás
Back to Top

Közösségi oldalaink:




© 2020 Magyar Atlétikai Szövetség.
Minden jog fenntartva.