Versenynaptár

Versenynaptár

Dátum Verseny Város Liga Kiírás Eredmény
01.09 Mezei Futó Liga 2. forduló Szekszárd ML, U20ML, U18ML, U16MF
01.16 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
01.20 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozata... Bonyhád
01.21 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozata 1.... Bonyhád
01.23 MASZ rúdugró felmérő Budapest
01.23 2. MTK nyílt fedettpályás ugró verseny Budapest
01.24 Fedettpályás Újévi GYAC Kupa Győr
01.24 ARAK fedettpályás verseny Székesfehérvár
01.27 TSC-Geotech nyílt fedett pályás magasugró verseny Tatabánya
01.27 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozat... Bonyhád
01.28 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozat 2.... Bonyhád
01.30 Indoor Track & Field Vienna Meeting Bécs, AUT
01.30 Vám-Szakértő Kupa Zalaegerszeg
01.30 - 01.31 Budapest Nyílt Fedettpályás Bajnoksága Budapest
02.06 - 02.07 Fedettpályás U16 Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Budapest
02.06 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny Budapest
02.06 - 02.07 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny és Szuper Liga 3... Budapest SzL
02.10 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozat... Bonyhád
02.11 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozat, 3.... Bonyhád
02.13 Fedettpályás U20 és U18 Gyalogló Magyar Bajnokság... Budapest
02.13 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny Budapest
02.13 - 02.14 Fedettpályás Felnőtt, U20 és U18 Összetett... Budapest
02.13 - 02.14 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny Budapest
02.17 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozat... Bonyhád
02.18 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozat, 4.... Bonyhád
02.19 XVI. Kondex Kupa Zalaegerszeg
02.20 FSE dobóverseny I. forduló Székesfehérvár
02.20 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
02.20 - 02.21 Fedettpályás Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Budapest SzL
02.26 MTK U14 Rúdugró Verseny Budapest
02.27 A Gödöllői EAC téli gerelyhajító versenye Gödöllő
02.27 - 02.28 Fedettpályás U20 és U18 Atlétikai Magyar... Budapest U20L, U18L
02.28 Fedettpályás MASZ meghívásos magasugró verseny Budapest
03.04 - 03.07 36. EA Fedettpályás Európa-bajnokság Toruń, POL
03.06 Mezei Futó Liga 3. forduló – Megoldás Kft. Kupa Szombathely ML, U20ML, U18ML, U16MF
03.06 U16 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely
03.06 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely SzL
03.07 Sport XXI - DDR terem Bonyhád
03.07 Maraton Magyar Bajnokság - 2021 Debrecen
03.19 Sport XXI - DKMR terem Szolnok
03.20 Sport XXI - ÉMR terem Budapest
03.20 50km Gyalogló Magyar Bajnokság Dudince, SVK
03.20 U20 és U18 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely U20L, U18L
03.20 Sport XXI - NYDR terem Zalaegerszeg
03.20 Sport XXI - KöMR pálya Budapest
03.21 113. Mezei Futó Magyar Bajnokság Kecskemét ML, U20ML, U18ML, U16MF
03.25 Paralimpiai Felkészítő Verseny Budapest
03.27 - 03.28 Fedettpályás U16 és U14 Összetett Atlétikai... Budapest, Budapest
04.10 FSE dobóverseny II. Forduló Székesfehérvár
04.10 24 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság Balatonalmádi
04.10 100km-es Ultrafutó Magyar Bajnokság Balatonalmádi
04.11 Nyílt Hegyifutó Félmaratoni Magyar Bajnokság Szentgál
04.17 A Vasas SC esti versenye Budapest
04.17 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
04.18 Felnőtt 20 km-es és Fiatalkorúak Hosszútávú... Békéscsaba SzL
04.23 Vitanika Rúdugró Kupasorozat 1. forduló Biatorbágy
04.24 III. Kis Károly Emléknap és a VEDAC Dobóakadémia... Pápa
04.24 IX. Nyílt Hosszútávú Hegyifutó Magyar Bajnokság Sirok-Kőkútpuszta
04.24 Szentesi Dobóverseny Szentes
04.25 Gödöllői EAC gerelyhajító- és felkészülési... Gödöllő U20L, U18L
04.25 50 kilométeres Ultrafutó Magyar Bajnokság Nagyatád
05.01 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
05.01 - 05.02 5. WA Váltófutó Világbajnokság Szilézia, POL
05.01 - 05.02 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság DNY terület 1.... Székesfehérvár
05.01 - 05.02 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság ÉK terület – 1.... Vác
05.01 Sport XXI - ÉKMR terem Miskolc
05.08 Váltófutó Magyar Bajnokság 2021 Kecskemét
05.08 - 05.09 21. EA Dobó Európa Kupa Split, CRO
05.09 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Elődöntő 2021 -... Budapest
05.09 47. Paulínyi Jenő Emlékverseny Budapest SzL, U20L, U18L
05.14 - 05.15 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság ÉNY terület - 1.... Győr
05.14 - 05.15 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság DK terület - 1.... Debrecen
05.15 - 05.16 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Elődöntő 2021... Debrecen
05.15 - 05.16 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Elődöntő 2021... Győr
05.16 9. EA Gyalogló Csapat Európa-bajnokság Poděbrady, CZE
05.16 50 mérföldes Ultrafutó Magyar Bajnokság 2021 Balatonfüred
05.21 Vitanika Rúdugró Kupasorozat 2. forduló Biatorbágy
05.21 Sport XXI - Alföld Régió terem Szeged
05.22 Hegyi Váltófutó Magyar Bajnokság Miskolc
05.22 - 05.23 Budapest Bajnokság és Budapest Open - Schulek... Budapest SzL, U20L, U18L
05.22 Sport XXI - KMR terem Debrecen
05.22 Sport XXI - DKMR pálya Szolnok
05.27 Sport XXI - DDR pálya Szekszárd
05.28 Sport XXI - NYDR "terem" Zalaegerszeg
05.28 Sport XXI - KDR terem Pápa
05.28 Sport XXI - AR pálya Kecskemét
05.29 Magyar Egyetemi – Főiskolai Országos Atlétikai... Győr
05.29 Válogatott váltó és Szuper Liga férfi magasugró... Győr SzL
05.29 Sport XXI - ÉDR terem Győr
05.29 Sport XXI - ÉKMR pálya Eger
05.29 Kiss Antal Gyalogló Emlékverseny Tatabánya SzL
05.29 FSE dobóverseny III. Forduló Székesfehérvár
05.30 Budapest Nyílt Felnőtt Bajnokság Budapest SzL
06.02 P-T-S Legendary Athletics Meeting Somorja, SVK
06.03 13. LIESE PROKOP Memorial St.Pölten
06.05 Magyar Nagydíj Sorozat Tatabánya - World... Tatabánya
06.05 8. Kis-Balaton Bajnokság Veszprém
06.05 Sport XXI - KMR pálya - 29. Kovács Gyula... Debrecen
06.05 Sport XXI - ÉKMR pálya I. Miskolc
06.05 10000m-es Európa Kupa Birmingham, GBR
06.06 62. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság Veszprém SzL, U20L, U18L
06.09 SVSE Egyéni csúcsok verseny sorozat I. forduló Veszprém SzL, U18L
06.09 Raiffeisen Austrian Open Eisenstadt
06.10 Sport XXI -DDR pálya Szekszárd
06.10 Sport XXI AR pálya I. - egyéni Kecskemét
06.11 Albertirsa U14 Összetett Bajnoksága Albertirsa
06.11 Sport XXI - NYDR pálya I. Zalaegerszeg
06.12 - 06.13 U23 és U20 Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Miskolc U20L
06.12 Sport XXI - DKMR pálya Békéscsaba
06.15 Vidékbajnokság Zalaegerszeg SzL
06.15 Sport XXI - WHC Kupa Zalaegerszeg
06.16 Sport XXI - KMR pálya Nyíregyháza
06.16 Sport XXI - ÉMR pálya Gödöllő
06.16 Sport XXI - KDR pálya Székesfehérvár
06.16 Sport XXI - KöMR pálya I. Gödöllő
06.16 Savaria Kupa Szombathely SzL, U20L, U18L
06.17 - 06.18 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság DNY terület - 2.... Pécs
06.17 - 06.18 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság ÉK terület – 2.... Gödöllő
06.18 Nyílt Országos Atlétikai felkészítő verseny Békéscsaba
06.18 Sport XXI - ÉDR pálya Tatabánya
06.19 - 06.20 9. EA Csapat Európa-bajnokság 2. liga Stara Zagora, BUL
06.19 - 06.20 37. Honvéd Kupa Nemzetközi Atlétikai Verseny Székesfehérvár SzL, U20L, U18L
06.19 - 06.20 Felnőtt, U23 és U20 Összetett Atlétikai Magyar... Székesfehérvár
06.23 Sport XXI - KöMR pálya Budapest
06.24 - 06.25 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság ÉNY terület – 2.... Pápa
06.24 - 06.25 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság DK terület – 2.... Nyíregyháza
06.26 Banskobystrický chodecký míting Besztercebánya, SK
06.26 - 06.27 126. Atlétikai Magyar Bajnokság Debrecen SzL
06.29 TSC-Geotech nemzetközi ugróversenye Tatabánya
06.29 XIII. Németh Pál Emlékverseny 2021/5 Szombathely
06.29 UTE magasugró verseny Budapest
07.02 Sport XXI - ÉDR pálya Győr
07.02 GEAC Ugrónap Gödöllő U20L, U18L
07.03 FSE dobóverseny IV. forduló Székesfehérvár
07.03 19. Hegyifutó Európa-bajnokság Cinfaes, POR
07.03 - 07.04 Rába Kupa Győr SzL, U20L, U18L
07.03 - 07.04 BAUHAUS Juniors Gala Mannheim, GER
07.03 Magyarország Szenior Bajnoksága 2021 Budapest
07.03 - 07.04 U18, U16 és U14 Összetett Atlétikai Magyar... Győr
07.05 - 07.06 World Athletics Continental Tour Gold - Gyulai... Székesfehérvár
07.08 - 07.11 13. EA U23 Európa-bajnokság Tallinn, EST
07.15 - 07.18 26. EA U20 Európa-bajnokság Tallinn, EST
07.28 AC Bonyhád Ugró Verseny Bonyhád SzL
07.28 SVSE Egyéni csúcsok verseny sorozat II. forduló Veszprém SzL, U20L, U18L
07.31 - 08.08 XXXII. IOC Nyári Olimpiai Játékok Tokió, JPN
07.31 XIII. Nyílt Hegyifutó Magyar Bajnokság Parádfürdő-Kékestető
07.31 VEDAC Szintfelmérő dobóversenye Veszprém
08.07 - 08.08 U18 Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Szekszárd U18L
08.12 Dr. Papp Pál – Csermák József Kalapácsvető... Veszprém SzL
08.13 Vitanika Rúdugró Kupasorozat 3. forduló Biatorbágy
08.14 7. Ecsedi László Emlékverseny Albertirsa
08.14 U18 válogatott viadal Hodonín, CZE
08.17 - 08.22 18. WA U20 Világbajnokság Nairobi, KEN
08.18 SVSE Egyéni csúcsok verseny sorozat III. forduló Veszprém SzL
08.18 Nyíregyháza Szuper Liga Versenye 2021 Nyíregyháza SzL
08.23 - 08.28 FISU Nyári Egyetemi Világjátékok / Universiade Chengdu, CHI
08.24 Magyar Nagydíjsorozat, Budapest - World Athletics... Budapest
08.24 - 09.05 XVI. IOC Nyári Paralimpia Tokió, JPN
08.25 AC Bonyhád Ugró Verseny Bonyhád SzL, U20L, U18L
08.26 - 08.29 3. EA U18 Európa-bajnokság Rieti, ITA
08.26 - 08.27 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság DNY terület - 3.... Szekszárd
08.26 - 08.27 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság ÉK terület – 3.... Miskolc U20L, U18L
08.28 - 08.29 U20 és U18 ligaszámok - Szolnok Szolnok U20L, U18L
08.28 - 08.29 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság DK terület – 3.... Szolnok
08.28 - 08.29 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság ÉNY terület – 3.... Tatabánya
09.02 - 09.08 EMU 6 napos ultramarathoni világkupa - 2021 Balatonfüred
09.04 - 09.05 8. Atlétikai Magyar Szuper Liga Döntő Budapest SzL
09.05 International Track&Field Meeting Maribor, SLO
09.10 Vitanika Rúdugró Kupasorozat 4. forduló Biatorbágy
09.11 37. Tomas Babiak Memorial Meeting Pozsony, SVK
09.11 - 09.12 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Döntő 2021 Székesfehérvár
09.12 Felnőtt és U23 Félmaraton Magyar Bajnokság 2021 Székesfehérvár
09.17 Sport XXI - AR pálya II. Szeged
09.17 Sport XXI - KDR pálya Veszprém
09.18 - 09.19 U16 Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Győr
09.18 Sport XXI - ÉKMR pálya Eger
09.18 Sport XXI - ÉDR pálya Győr
09.19 10 000 méteres Magyar Bajnokság 2021 Budapest
09.23 Sport XXI - DDR pálya II. Szekszárd
09.24 Sport XXI - DKMR pálya Békéscsaba
09.25 12 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság Veszprém
09.25 Sport XXI - NYDR pálya Zalaegerszeg
09.25 Sport XXI - KMR pálya Debrecen
09.25 U16 Válogatott Viadal Znojmo, CZE
09.25 - 09.26 5. Atlétikai U18 Magyar Liga Döntő 2021 Budapest U18L
09.25 - 09.26 5. Atlétikai U20 Magyar Liga Döntő 2021 Budapest U20L
09.26 Sport XXI - KöMR pálya Budapest
09.26 Sport XXI - ÉMR pálya Budapest
09.28 Köztársaság Kupa Veszprém
09.29 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
09.30 VEDAC Dobóakadémia Kalapácsvető Versenye Veszprém
10.01 Sport XXI - AR pálya Hódmezővásárhely
10.01 Sport XXI - KDR pálya - egyéni Veszprém
10.02 Sport XXI - ÉKMR pálya Miskolc
10.02 - 10.03 U18 és U16 Ügyességi és Gátfutó Atlétikai Magyar... Székesfehérvár
10.02 - 10.03 IAU 24 órás Ultrafutó Világbajnokság Temesvár, ROM
10.02 Budapest Nyílt Gyermekbajnoksága - 2021 Budapest
10.03 U16 Gyalogló Atlétikai Magyar Csapatbajnokság 2021 Budapest
10.03 Felnőtt és U23 35 kilométeres Gyalogló Magyar... Budapest
10.06 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
10.07 VEDAC Dobóakadémia Dobóversenye Veszprém
10.08 Sport XXI - ÉDR pálya egyéni Tatabánya
10.09 Sport XXI - DDR pálya Kaposvár
10.09 Sport XXI - DKMR pálya II. Szolnok
10.09 FSE dobóverseny V. forduló Székesfehérvár
10.09 Szentesi Dobóverseny Szentes
10.09 Sport XXI - NYDR pálya Zalaegerszeg
10.10 XVII. Németh Miklós Gerelyhajító Verseny Vác
10.13 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
10.15 Sport XXI - KDR pálya II. Székesfehérvár
10.15 - 10.17 48 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság 2021 Balatonfüred
10.16 VEDAC Dobóakadémia Évadzáró Dobóversenye Veszprém
10.17 Sport XXI - KöMR pálya II. Gödöllő
10.17 Sport XXI - ÉMR pálya Gödöllő
10.17 VIII. Märcz Róbert Nemzetközi Gyaloglóverseny Pécs, Vasas
10.17 6 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság Balatonfüred
10.19 Sport XXI - DDR mezei Zamárdi
10.23 Mezei Futó Magyar Liga 1.forduló Békéscsaba ML, U20ML, U18ML, U16MF
10.31 IAU 50km-es Ultrafutó Világbajnokság TPE
11.05 Sport XXI - NYDR mezei I. Zalaegerszeg
11.06 Sport XXI - ÉKMR mezei I. Kazincbarcika
11.06 Mezei Futó Magyar Liga 2. forduló Nemesvámos ML, U20ML, U18ML, U16MF
11.06 Sport XXI - KDR mezei I. Nemesvámos
11.11 - 11.14 1. Hegyi- és Terepfutó Világbajnokság (WMTRC) Csiangmaj, THA
11.13 Sport XXI - KöMR mezei I. Budapest
11.13 Budapest Nyílt Mezeifutó Bajnoksága Budapest
11.13 Sport XXI - KMR mezei I. Debrecen
11.21 Terep Ultrafutó Magyar Bajnokság Várpalota
11.27 Mezei Futó Magyar Liga 3. forduló Szombathely ML, U20ML, U18ML, U16MF
12.05 Sport XXI - NYDR terem Zalaegerszeg
12.12 28. EA Mezei Futó Európa-bajnokság Dublin, IRL
Dátum Verseny Város Liga Kiírás Eredmény
02.06 - 02.07 Fedettpályás U16 Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Budapest
02.13 Fedettpályás U20 és U18 Gyalogló Magyar Bajnokság... Budapest
02.13 - 02.14 Fedettpályás Felnőtt, U20 és U18 Összetett... Budapest
02.20 - 02.21 Fedettpályás Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Budapest SzL
02.27 - 02.28 Fedettpályás U20 és U18 Atlétikai Magyar... Budapest U20L, U18L
03.06 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely SzL
03.06 U16 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely
03.07 Maraton Magyar Bajnokság - 2021 Debrecen
03.20 50km Gyalogló Magyar Bajnokság Dudince, SVK
03.20 U20 és U18 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely U20L, U18L
03.21 113. Mezei Futó Magyar Bajnokság Kecskemét ML, U20ML, U18ML, U16MF
03.27 - 03.28 Fedettpályás U16 és U14 Összetett Atlétikai... Budapest, Budapest
04.10 24 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság Balatonalmádi
04.10 100km-es Ultrafutó Magyar Bajnokság Balatonalmádi
04.11 Nyílt Hegyifutó Félmaratoni Magyar Bajnokság Szentgál
04.18 Felnőtt 20 km-es és Fiatalkorúak Hosszútávú... Békéscsaba SzL
04.24 IX. Nyílt Hosszútávú Hegyifutó Magyar Bajnokság Sirok-Kőkútpuszta
04.25 50 kilométeres Ultrafutó Magyar Bajnokság Nagyatád
05.08 Váltófutó Magyar Bajnokság 2021 Kecskemét
05.09 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Elődöntő 2021 -... Budapest
05.15 - 05.16 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Elődöntő 2021... Győr
05.15 - 05.16 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Elődöntő 2021... Debrecen
05.22 Hegyi Váltófutó Magyar Bajnokság Miskolc
06.12 - 06.13 U23 és U20 Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Miskolc U20L
06.19 - 06.20 Felnőtt, U23 és U20 Összetett Atlétikai Magyar... Székesfehérvár
06.26 - 06.27 126. Atlétikai Magyar Bajnokság Debrecen SzL
07.03 Magyarország Szenior Bajnoksága 2021 Budapest
07.03 - 07.04 U18, U16 és U14 Összetett Atlétikai Magyar... Győr
07.31 XIII. Nyílt Hegyifutó Magyar Bajnokság Parádfürdő-Kékestető
08.07 - 08.08 U18 Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Szekszárd U18L
09.11 - 09.12 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Döntő 2021 Székesfehérvár
09.12 Felnőtt és U23 Félmaraton Magyar Bajnokság 2021 Székesfehérvár
09.18 - 09.19 U16 Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Győr
09.19 10 000 méteres Magyar Bajnokság 2021 Budapest
09.25 12 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság Veszprém
10.02 - 10.03 U18 és U16 Ügyességi és Gátfutó Atlétikai Magyar... Székesfehérvár
10.03 Felnőtt és U23 35 kilométeres Gyalogló Magyar... Budapest
10.03 U16 Gyalogló Atlétikai Magyar Csapatbajnokság 2021 Budapest
10.15 - 10.17 48 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság 2021 Balatonfüred
10.17 6 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság Balatonfüred
11.21 Terep Ultrafutó Magyar Bajnokság Várpalota
Dátum Verseny Város Liga Kiírás Eredmény
01.09 Mezei Futó Liga 2. forduló Szekszárd ML, U20ML, U18ML, U16MF
02.06 - 02.07 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny és Szuper Liga 3... Budapest SzL
02.20 - 02.21 Fedettpályás Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Budapest SzL
02.27 - 02.28 Fedettpályás U20 és U18 Atlétikai Magyar... Budapest U20L, U18L
03.06 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely SzL
03.06 Mezei Futó Liga 3. forduló – Megoldás Kft. Kupa Szombathely ML, U20ML, U18ML, U16MF
03.20 U20 és U18 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely U20L, U18L
03.21 113. Mezei Futó Magyar Bajnokság Kecskemét ML, U20ML, U18ML, U16MF
04.18 Felnőtt 20 km-es és Fiatalkorúak Hosszútávú... Békéscsaba SzL
04.25 Gödöllői EAC gerelyhajító- és felkészülési... Gödöllő U20L, U18L
05.09 47. Paulínyi Jenő Emlékverseny Budapest SzL, U20L, U18L
05.22 - 05.23 Budapest Bajnokság és Budapest Open - Schulek... Budapest SzL, U20L, U18L
05.29 Válogatott váltó és Szuper Liga férfi magasugró... Győr SzL
05.29 Kiss Antal Gyalogló Emlékverseny Tatabánya SzL
05.30 Budapest Nyílt Felnőtt Bajnokság Budapest SzL
06.06 62. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság Veszprém SzL, U20L, U18L
06.09 SVSE Egyéni csúcsok verseny sorozat I. forduló Veszprém SzL, U18L
06.12 - 06.13 U23 és U20 Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Miskolc U20L
06.15 Vidékbajnokság Zalaegerszeg SzL
06.16 Savaria Kupa Szombathely SzL, U20L, U18L
06.19 - 06.20 37. Honvéd Kupa Nemzetközi Atlétikai Verseny Székesfehérvár SzL, U20L, U18L
06.26 - 06.27 126. Atlétikai Magyar Bajnokság Debrecen SzL
07.02 GEAC Ugrónap Gödöllő U20L, U18L
07.03 - 07.04 Rába Kupa Győr SzL, U20L, U18L
07.28 AC Bonyhád Ugró Verseny Bonyhád SzL
07.28 SVSE Egyéni csúcsok verseny sorozat II. forduló Veszprém SzL, U20L, U18L
08.07 - 08.08 U18 Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Szekszárd U18L
08.12 Dr. Papp Pál – Csermák József Kalapácsvető... Veszprém SzL
08.18 Nyíregyháza Szuper Liga Versenye 2021 Nyíregyháza SzL
08.18 SVSE Egyéni csúcsok verseny sorozat III. forduló Veszprém SzL
08.25 AC Bonyhád Ugró Verseny Bonyhád SzL, U20L, U18L
08.26 - 08.27 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság ÉK terület – 3.... Miskolc U20L, U18L
08.28 - 08.29 U20 és U18 ligaszámok - Szolnok Szolnok U20L, U18L
09.04 - 09.05 8. Atlétikai Magyar Szuper Liga Döntő Budapest SzL
09.25 - 09.26 5. Atlétikai U18 Magyar Liga Döntő 2021 Budapest U18L
09.25 - 09.26 5. Atlétikai U20 Magyar Liga Döntő 2021 Budapest U20L
10.23 Mezei Futó Magyar Liga 1.forduló Békéscsaba ML, U20ML, U18ML, U16MF
11.06 Mezei Futó Magyar Liga 2. forduló Nemesvámos ML, U20ML, U18ML, U16MF
11.27 Mezei Futó Magyar Liga 3. forduló Szombathely ML, U20ML, U18ML, U16MF
Dátum Verseny Város Kiírás Eredmény
03.07 Sport XXI - DDR terem Bonyhád PDF ikon Kiírás
03.19 Sport XXI - DKMR terem Szolnok PDF ikon Kiírás
03.20 Sport XXI - ÉMR terem Budapest PDF ikon Kiírás
03.20 Sport XXI - KöMR pálya Budapest PDF ikon Kiírás
03.20 Sport XXI - NYDR terem Zalaegerszeg PDF ikon Kiírás
05.01 Sport XXI - ÉKMR terem Miskolc PDF ikon Kiírás
05.21 Sport XXI - Alföld Régió terem Szeged PDF ikon Kiírás
05.22 Sport XXI - DKMR pálya Szolnok PDF ikon Kiírás
05.22 Sport XXI - KMR terem Debrecen PDF ikon Kiírás
05.27 Sport XXI - DDR pálya Szekszárd PDF ikon Kiírás
05.28 Sport XXI - KDR terem Pápa PDF ikon Kiírás
05.28 Sport XXI - AR pálya Kecskemét PDF ikon Kiírás
05.28 Sport XXI - NYDR "terem" Zalaegerszeg PDF ikon Kiírás
05.29 Sport XXI - ÉKMR pálya Eger PDF ikon Kiírás
05.29 Sport XXI - ÉDR terem Győr PDF ikon Kiírás
06.05 Sport XXI - KMR pálya - 29. Kovács Gyula... Debrecen PDF ikon Kiírás
06.05 Sport XXI - ÉKMR pálya I. Miskolc PDF ikon Kiírás
06.10 Sport XXI -DDR pálya Szekszárd PDF ikon Kiírás
06.10 Sport XXI AR pálya I. - egyéni Kecskemét PDF ikon Kiírás
06.11 Sport XXI - NYDR pálya I. Zalaegerszeg PDF ikon Kiírás, PDF ikon Útmutató
06.12 Sport XXI - DKMR pálya Békéscsaba PDF ikon Kiírás
06.15 Sport XXI - WHC Kupa Zalaegerszeg PDF ikon Kiírás
06.16 Sport XXI - ÉMR pálya Gödöllő PDF ikon Kiírás
06.16 Sport XXI - KDR pálya Székesfehérvár PDF ikon Kiírás, Fájl Nevezési lap
06.16 Sport XXI - KöMR pálya I. Gödöllő PDF ikon Kiírás
06.16 Sport XXI - KMR pálya Nyíregyháza PDF ikon Kiírás
06.18 Sport XXI - ÉDR pálya Tatabánya PDF ikon Kiírás, Fájl Nevezési lap
06.23 Sport XXI - KöMR pálya Budapest PDF ikon Kiírás
07.02 Sport XXI - ÉDR pálya Győr PDF ikon Kiírás, Fájl Nevezési lap
09.17 Sport XXI - KDR pálya Veszprém PDF ikon Kiírás
09.17 Sport XXI - AR pálya II. Szeged PDF ikon Kiírás
09.18 Sport XXI - ÉKMR pálya Eger PDF ikon Kiírás
09.18 Sport XXI - ÉDR pálya Győr PDF ikon Kiírás, Fájl Nevezési lap
09.23 Sport XXI - DDR pálya II. Szekszárd PDF ikon Kiírás
09.24 Sport XXI - DKMR pálya Békéscsaba PDF ikon Kiírás
09.25 Sport XXI - KMR pálya Debrecen PDF ikon Kiírás
09.25 Sport XXI - NYDR pálya Zalaegerszeg PDF ikon Kiírás
09.26 Sport XXI - KöMR pálya Budapest PDF ikon Kiírás
09.26 Sport XXI - ÉMR pálya Budapest PDF ikon Kiírás, Fájl Nevezési lap
10.01 Sport XXI - KDR pálya - egyéni Veszprém PDF ikon Kiírás
10.01 Sport XXI - AR pálya Hódmezővásárhely PDF ikon Kiírás
10.02 Sport XXI - ÉKMR pálya Miskolc PDF ikon Kiírás
10.08 Sport XXI - ÉDR pálya egyéni Tatabánya PDF ikon Kiírás
10.09 Sport XXI - DDR pálya Kaposvár PDF ikon Kiírás
10.09 Sport XXI - NYDR pálya Zalaegerszeg PDF ikon Kiírás
10.09 Sport XXI - DKMR pálya II. Szolnok PDF ikon Kiírás
10.15 Sport XXI - KDR pálya II. Székesfehérvár PDF ikon Kiírás, Fájl Nevezési lap
10.17 Sport XXI - ÉMR pálya Gödöllő PDF ikon Kiírás, Fájl Nevezési lap
10.17 Sport XXI - KöMR pálya II. Gödöllő PDF ikon Kiírás
10.19 Sport XXI - DDR mezei Zamárdi PDF ikon Kiírás
11.05 Sport XXI - NYDR mezei I. Zalaegerszeg PDF ikon Kiírás
11.06 Sport XXI - KDR mezei I. Nemesvámos PDF ikon Kiírás
11.06 Sport XXI - ÉKMR mezei I. Kazincbarcika PDF ikon Kiírás
11.13 Sport XXI - KMR mezei I. Debrecen PDF ikon Kiírás
11.13 Sport XXI - KöMR mezei I. Budapest PDF ikon Kiírás
12.05 Sport XXI - NYDR terem Zalaegerszeg PDF ikon Kiírás
Dátum Verseny Város Hivatkozás Kiírás Eredmény
01.09 Mezei Futó Liga 2. forduló Szekszárd PDF ikon Kiírás
01.16 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF ikon Kiírás
01.20 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozata... Bonyhád PDF ikon Kiírás
01.21 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozata 1.... Bonyhád PDF ikon Kiírás
01.23 2. MTK nyílt fedettpályás ugró verseny Budapest PDF ikon Kiírás
01.27 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozat... Bonyhád PDF ikon Kiírás
01.28 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozat 2.... Bonyhád PDF ikon Kiírás
01.30 Indoor Track & Field Vienna Meeting Bécs, AUT PDF ikon Kiírás
01.30 Vám-Szakértő Kupa Zalaegerszeg PDF ikon Kiírás
02.06 - 02.07 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny és Szuper Liga 3... Budapest PDF ikon Kiírás
02.06 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny Budapest PDF ikon Kiírás
02.10 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozat... Bonyhád PDF ikon Kiírás
02.11 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozat, 3.... Bonyhád PDF ikon Kiírás
02.13 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny Budapest PDF ikon Kiírás
02.13 - 02.14 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny Budapest PDF ikon Kiírás
02.17 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozat... Bonyhád PDF ikon Kiírás
02.18 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozat, 4.... Bonyhád PDF ikon Kiírás
02.19 XVI. Kondex Kupa Zalaegerszeg PDF ikon Kiírás
02.20 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF ikon Kiírás
03.04 - 03.07 36. EA Fedettpályás Európa-bajnokság Toruń, POL
04.17 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF ikon Kiírás
05.01 - 05.02 5. WA Váltófutó Világbajnokság Szilézia, POL
05.01 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF ikon Kiírás
05.08 - 05.09 21. EA Dobó Európa Kupa Split, CRO
05.16 9. EA Gyalogló Csapat Európa-bajnokság Poděbrady, CZE
05.22 - 05.23 Budapest Bajnokság és Budapest Open - Schulek... Budapest PDF ikon Kiírás
05.30 Budapest Nyílt Felnőtt Bajnokság Budapest PDF ikon Kiírás
06.02 P-T-S Legendary Athletics Meeting Somorja, SVK PDF ikon Kiírás
06.03 13. LIESE PROKOP Memorial St.Pölten PDF ikon Kiírás
06.05 Magyar Nagydíj Sorozat Tatabánya - World... Tatabánya PDF ikon Kiírás
06.05 10000m-es Európa Kupa Birmingham, GBR
06.06 62. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság Veszprém PDF ikon Kiírás
06.09 SVSE Egyéni csúcsok verseny sorozat I. forduló Veszprém PDF ikon Kiírás
06.09 Raiffeisen Austrian Open Eisenstadt
06.15 Vidékbajnokság Zalaegerszeg PDF ikon Kiírás
06.16 Savaria Kupa Szombathely PDF ikon Kiírás
06.19 - 06.20 37. Honvéd Kupa Nemzetközi Atlétikai Verseny Székesfehérvár PDF ikon Kiírás
06.19 - 06.20 9. EA Csapat Európa-bajnokság 2. liga Stara Zagora, BUL
06.26 Banskobystrický chodecký míting Besztercebánya, SK PDF ikon Kiírás
06.29 XIII. Németh Pál Emlékverseny 2021/5 Szombathely PDF ikon Kiírás
06.29 TSC-Geotech nemzetközi ugróversenye Tatabánya PDF ikon Kiírás
06.29 UTE magasugró verseny Budapest PDF ikon Kiírás
07.03 - 07.04 Rába Kupa Győr PDF ikon Kiírás
07.03 - 07.04 BAUHAUS Juniors Gala Mannheim, GER
07.03 19. Hegyifutó Európa-bajnokság Cinfaes, POR
07.05 - 07.06 World Athletics Continental Tour Gold - Gyulai... Székesfehérvár PDF ikon Kiírás
07.08 - 07.11 13. EA U23 Európa-bajnokság Tallinn, EST
07.15 - 07.18 26. EA U20 Európa-bajnokság Tallinn, EST
07.28 SVSE Egyéni csúcsok verseny sorozat II. forduló Veszprém PDF ikon Kiírás
07.28 AC Bonyhád Ugró Verseny Bonyhád PDF ikon Kiírás
07.31 VEDAC Szintfelmérő dobóversenye Veszprém PDF ikon Kiírás
07.31 - 08.08 XXXII. IOC Nyári Olimpiai Játékok Tokió, JPN
08.12 Dr. Papp Pál – Csermák József Kalapácsvető... Veszprém PDF ikon Kiírás
08.14 U18 válogatott viadal Hodonín, CZE
08.17 - 08.22 18. WA U20 Világbajnokság Nairobi, KEN
08.18 SVSE Egyéni csúcsok verseny sorozat III. forduló Veszprém PDF ikon Kiírás
08.23 - 08.28 FISU Nyári Egyetemi Világjátékok / Universiade Chengdu, CHI PDF ikon Elhalasztva!
08.24 Magyar Nagydíjsorozat, Budapest - World Athletics... Budapest PDF ikon Kiírás
08.24 - 09.05 XVI. IOC Nyári Paralimpia Tokió, JPN
08.25 AC Bonyhád Ugró Verseny Bonyhád PDF ikon Kiírás
08.26 - 08.29 3. EA U18 Európa-bajnokság Rieti, ITA PDF ikon Elmarad!
09.02 - 09.08 EMU 6 napos ultramarathoni világkupa - 2021 Balatonfüred PDF ikon Kiírás
09.05 International Track&Field Meeting Maribor, SLO PDF ikon Kiírás
09.11 37. Tomas Babiak Memorial Meeting Pozsony, SVK PDF ikon Kiírás
09.25 U16 Válogatott Viadal Znojmo, CZE
09.29 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF ikon Kiírás
10.02 - 10.03 IAU 24 órás Ultrafutó Világbajnokság Temesvár, ROM
10.06 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF ikon Kiírás
10.09 Szentesi Dobóverseny Szentes PDF ikon Kiírás
10.10 XVII. Németh Miklós Gerelyhajító Verseny Vác PDF ikon Kiírás
10.13 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF ikon Kiírás
10.16 VEDAC Dobóakadémia Évadzáró Dobóversenye Veszprém PDF ikon Kiírás
10.17 VIII. Märcz Róbert Nemzetközi Gyaloglóverseny Pécs, Vasas PDF ikon Kiírás
10.31 IAU 50km-es Ultrafutó Világbajnokság TPE
11.11 - 11.14 1. Hegyi- és Terepfutó Világbajnokság (WMTRC) Csiangmaj, THA
Back to Top

Közösségi oldalaink:




© 2021 Magyar Atlétikai Szövetség.
Minden jog fenntartva.