Versenynaptár

Versenynaptár

Dátum Verseny Város Liga Kiírás Eredmény
01.09 Mezei Futó Liga 2. forduló Szekszárd ML, U20ML, U18ML, U16MF
01.16 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
01.20 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozata... Bonyhád
01.21 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozata 1.... Bonyhád
01.23 MASZ rúdugró felmérő Budapest
01.23 2. MTK nyílt fedettpályás ugró verseny Budapest
01.24 Fedettpályás Újévi GYAC Kupa Győr
01.24 ARAK fedettpályás verseny Székesfehérvár
01.27 TSC-Geotech nyílt fedett pályás magasugró verseny Tatabánya
01.27 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozat... Bonyhád
01.28 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozat 2.... Bonyhád
01.30 - 01.31 Budapest Nyílt Fedettpályás Bajnoksága Budapest
01.30 Vám-Szakértő Kupa Zalaegerszeg
01.30 Indoor Track & Field Vienna Meeting Bécs, AUT
02.06 - 02.07 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny és Szuper Liga 3... Budapest SzL
02.06 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny Budapest
02.06 - 02.07 Fedettpályás U16 Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Budapest
02.10 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozat... Bonyhád
02.11 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozat, 3.... Bonyhád
02.13 Fedettpályás U20 és U18 Gyalogló Magyar Bajnokság... Budapest
02.13 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny Budapest
02.13 - 02.14 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny Budapest
02.13 - 02.14 Fedettpályás Felnőtt, U20 és U18 Összetett... Budapest
02.17 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozat... Bonyhád
02.18 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozat, 4.... Bonyhád
02.19 XVI. Kondex Kupa Zalaegerszeg
02.20 FSE dobóverseny I. forduló Székesfehérvár
02.20 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
02.20 - 02.21 Fedettpályás Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Budapest SzL
02.26 MTK U14 Rúdugró Verseny Budapest
02.27 A Gödöllői EAC téli gerelyhajító versenye Gödöllő
02.27 - 02.28 Fedettpályás U20 és U18 Atlétikai Magyar... Budapest U20L, U18L
02.28 Fedettpályás MASZ meghívásos magasugró verseny Budapest
03.04 - 03.07 36. EA Fedettpályás Európa-bajnokság Toruń, POL
03.06 Mezei Futó Liga 3. forduló – Megoldás Kft. Kupa Szombathely ML, U20ML, U18ML, U16MF
03.06 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely SzL
03.06 U16 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely
03.07 Sport XXI - DDR terem Bonyhád
03.07 Maraton Magyar Bajnokság - 2021 Debrecen
03.13 - 03.14 21. EA Dobó Európa Kupa Leiria, POR
03.18 MASZ felnőtt és U18 fogyatékos sportolók... Budapest
03.19 - 03.21 18. WA Fedettpályás Világbajnokság Nanjing, CHI
03.19 Sport XXI - DKMR terem Békés
03.20 Sport XXI - ÉDR terem Mosonmagyaróvár
03.20 U20 és U18 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely U20L, U18L Nevezés
03.20 50km Gyalogló Magyar Bajnokság Dudince, SVK
03.20 Sport XXI - NYDR terem Zalaegerszeg
03.21 Sport XXI - ÉKMR terem Miskolc
03.21 Sport XXI - KMR terem Debrecen
03.21 113. Mezei Futó Magyar Bajnokság Kecskemét ML, U20ML, U18ML, U16MF Nevezés
03.25 Paralimpiai Felkészítő Verseny Budapest
03.26 Sport XXI - Alföld Régió terem Szeged
03.26 Sport XXI - KDR terem Pápa
03.27 - 03.28 Fedettpályás U16 és U14 Összetett Atlétikai... Budapest, Budapest
04.10 24 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság Balatonalmádi
04.10 100km-es Ultrafutó Magyar Bajnokság Balatonalmádi
04.11 Nyílt Hegyifutó Félmaratoni Magyar Bajnokság Győrújbarát
04.14 Diákolimpia – Mezei Futóbajnokság, II-VI.... Gödöllő
04.17 Vasas Esti Versenye Budapest
04.18 20km-es Gyalogló Magyar Bajnokság Békéscsaba
04.24 IX. Nyílt Hosszútávú Hegyifutó Magyar Bajnokság Sirok-Kőkútpuszta
04.25 50 kilométeres Ultrafutó Magyar Bajnokság Nagyatád
05.01 - 05.02 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság DNY terület – 1.... Székesfehérvár
05.01 - 05.02 5. WA Váltófutó Világbajnokság Szilézia, POL
05.01 - 05.02 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság ÉK terület – 1.... Vác
05.07 - 05.08 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság DK terület – 1.... Debrecen
05.07 - 05.08 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság ÉNY terület – 1.... Győr
05.08 - 05.09 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Elődöntő – nyugat Győr
05.08 - 05.09 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Elődöntő – kelet Debrecen
05.15 Váltófutó Magyar Bajnokság Kecskemét
05.16 47. Paulínyi Jenő Emlékverseny Budapest
05.16 9. EA Gyalogló Csapat Európa-bajnokság Poděbrady, CZE
05.22 IAU 24 órás Ultrafutó Világbajnokság Temesvár, ROM
05.22 Hegyi Váltófutó Magyar Bajnokság Miskolc
05.22 Budapest OPEN Budapest
05.23 Budapest Bajnokság Budapest
05.26 Diákolimpia – Többpróba, II. korcsoport Győr
05.27 Diákolimpia – Egyéni- és Váltófutó Pályabajnokság... Győr
05.28 Diákolimpia – Többpróba, IV. korcsoport Győr
05.29 - 05.30 Diákolimpia – Egyéni- és Váltófutó Pályabajnokság... Győr
05.31 Diákolimpia – Egyéni- és Váltófutó Pályabajnokság... Győr
06.01 Diákolimpia – Többpróba, III. korcsoport Győr
06.05 10000m-es Európa Kupa London, GBR
06.05 WA Continental Tour Bronze – Magyar Nagydíj... Tatabánya
06.06 Balaton Bajnokság Pápa
06.12 - 06.13 U23 és U20 Atlétikai Magyar Bajnokság Miskolc U20L
06.17 - 06.18 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság DNY terület – 2....
06.17 - 06.18 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság ÉK terület – 2.... Gödöllő
06.19 Honvéd Kupa Budapest
06.19 - 06.20 Felnőtt, U23 és U20 Összetett Atlétikai Magyar... Budapest
06.19 - 06.20 EA Csapat Európa-bajnokság 2. liga Stara Zagora, BUL
06.24 - 06.25 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság ÉNY terület – 2.... Zalaegerszeg
06.24 - 06.25 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság DK terület– 2.... Nyíregyháza/Szolnok
06.26 Banskobystrický chodecký míting Besztercebánya, SK
06.26 - 06.27 126. Atlétikai Magyar Bajnokság Debrecen SzL
06.29 Németh Pál Emléknap Szombathely
07.03 - 07.04 U18, U16 és U14 Összetett Atlétikai Magyar... Győr
07.03 19. Hegyifutó Európa-bajnokság Cinfaes, POR
07.03 - 07.04 BAUHAUS Juniors Gala Mannheim, GER
07.06 WA Continental Tour Gold – Gyulai István Memorial... Székesfehérvár
07.08 - 07.11 13. EA U23 Európa-bajnokság Bergen, NOR
07.15 - 07.18 26. EA U20 Európa-bajnokság Tallinn, EST
07.31 - 08.08 XXXII. IOC Nyári Olimpiai Játékok Tokió, JPN
07.31 XIII. Nyílt Hegyifutó Magyar Bajnokság Parádfürdő-Kékestető
08.07 - 08.08 U18 Atlétikai Magyar Bajnokság Szekszárd U18L
08.14 U18 válogatott viadal Hodonín, CZE
08.17 - 08.22 18. WA U20 Világbajnokság Nairobi, KEN
08.23 - 08.28 FISU Nyári Egyetemi Világjátékok / Universiade Chengdu, CHI
08.24 WA Continental Tour Bronze – Magyar Nagydíj... Budapest
08.24 - 09.05 XVI. IOC Nyári Paralimpia Tokió, JPN
08.26 - 08.27 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság DNY terület – 3.... Szekszárd
08.26 - 08.27 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság ÉK terület – 3.... Miskolc
08.26 - 08.29 3. EA U18 Európa-bajnokság Rieti, ITA
08.28 - 08.29 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság ÉNY terület – 3.... Tatabánya
08.28 - 08.29 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság DK terület – 3.... Szolnok/Nyíregyháza
08.29 Félmaraton Magyar Bajnokság / 36. Wizz Air... Budapest
09.04 - 09.05 8. Atlétikai Magyar Szuper Liga Döntő Budapest SzL
09.11 - 09.12 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Döntő Székesfehérvár
09.18 - 09.19 U16 Atlétikai Magyar Bajnokság Győr
09.19 10000 méteres Magyar Bajnokság Budapest
09.25 12 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság Veszprém
09.25 U16 Válogatott Viadal Znojmo, CZE
09.25 - 09.26 5. Atlétikai Magyar U18 Liga Döntő Budapest U18L
09.25 - 09.26 5. Atlétikai Magyar U20 Liga Döntő Budapest U20L
10.02 - 10.03 U18 és U16 Ügyességi- és Gátfutó Atlétikai Magyar... Székesfehérvár
10.23 6 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság Budakalász
10.23 6 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság Budakalász
10.30 Terep Ultrafutó Magyar Bajnokság Várpalota
10.31 IAU 50km-es Ultrafutó Világbajnokság TPE
11.11 - 11.14 1. Hegyi- és Terepfutó Világbajnokság (WMTRC) Csiangmaj, THA
12.12 28. EA Mezei Futó Európa-bajnokság Dublin, IRL
Dátum Verseny Város Liga Kiírás Eredmény
02.06 - 02.07 Fedettpályás U16 Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Budapest
02.13 - 02.14 Fedettpályás Felnőtt, U20 és U18 Összetett... Budapest
02.13 Fedettpályás U20 és U18 Gyalogló Magyar Bajnokság... Budapest
02.20 - 02.21 Fedettpályás Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Budapest SzL
02.27 - 02.28 Fedettpályás U20 és U18 Atlétikai Magyar... Budapest U20L, U18L
03.06 U16 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely
03.06 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely SzL
03.07 Maraton Magyar Bajnokság - 2021 Debrecen
03.20 U20 és U18 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely U20L, U18L Nevezés
03.20 50km Gyalogló Magyar Bajnokság Dudince, SVK
03.21 113. Mezei Futó Magyar Bajnokság Kecskemét ML, U20ML, U18ML, U16MF Nevezés
03.27 - 03.28 Fedettpályás U16 és U14 Összetett Atlétikai... Budapest, Budapest
04.10 100km-es Ultrafutó Magyar Bajnokság Balatonalmádi
04.10 24 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság Balatonalmádi
04.11 Nyílt Hegyifutó Félmaratoni Magyar Bajnokság Győrújbarát
04.18 20km-es Gyalogló Magyar Bajnokság Békéscsaba
04.24 IX. Nyílt Hosszútávú Hegyifutó Magyar Bajnokság Sirok-Kőkútpuszta
04.25 50 kilométeres Ultrafutó Magyar Bajnokság Nagyatád
05.08 - 05.09 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Elődöntő – kelet Debrecen
05.08 - 05.09 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Elődöntő – nyugat Győr
05.15 Váltófutó Magyar Bajnokság Kecskemét
05.22 Hegyi Váltófutó Magyar Bajnokság Miskolc
06.12 - 06.13 U23 és U20 Atlétikai Magyar Bajnokság Miskolc U20L
06.19 - 06.20 Felnőtt, U23 és U20 Összetett Atlétikai Magyar... Budapest
06.26 - 06.27 126. Atlétikai Magyar Bajnokság Debrecen SzL
07.03 - 07.04 U18, U16 és U14 Összetett Atlétikai Magyar... Győr
07.31 XIII. Nyílt Hegyifutó Magyar Bajnokság Parádfürdő-Kékestető
08.07 - 08.08 U18 Atlétikai Magyar Bajnokság Szekszárd U18L
08.29 Félmaraton Magyar Bajnokság / 36. Wizz Air... Budapest
09.11 - 09.12 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Döntő Székesfehérvár
09.18 - 09.19 U16 Atlétikai Magyar Bajnokság Győr
09.19 10000 méteres Magyar Bajnokság Budapest
09.25 12 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság Veszprém
10.02 - 10.03 U18 és U16 Ügyességi- és Gátfutó Atlétikai Magyar... Székesfehérvár
10.23 6 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság Budakalász
10.23 6 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság Budakalász
10.30 Terep Ultrafutó Magyar Bajnokság Várpalota
Dátum Verseny Város Liga Kiírás Eredmény
01.09 Mezei Futó Liga 2. forduló Szekszárd ML, U20ML, U18ML, U16MF
02.06 - 02.07 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny és Szuper Liga 3... Budapest SzL
02.20 - 02.21 Fedettpályás Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Budapest SzL
02.27 - 02.28 Fedettpályás U20 és U18 Atlétikai Magyar... Budapest U20L, U18L
03.06 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely SzL
03.06 Mezei Futó Liga 3. forduló – Megoldás Kft. Kupa Szombathely ML, U20ML, U18ML, U16MF
03.20 U20 és U18 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely U20L, U18L Nevezés
03.21 113. Mezei Futó Magyar Bajnokság Kecskemét ML, U20ML, U18ML, U16MF Nevezés
06.12 - 06.13 U23 és U20 Atlétikai Magyar Bajnokság Miskolc U20L
06.26 - 06.27 126. Atlétikai Magyar Bajnokság Debrecen SzL
08.07 - 08.08 U18 Atlétikai Magyar Bajnokság Szekszárd U18L
09.04 - 09.05 8. Atlétikai Magyar Szuper Liga Döntő Budapest SzL
09.25 - 09.26 5. Atlétikai Magyar U20 Liga Döntő Budapest U20L
09.25 - 09.26 5. Atlétikai Magyar U18 Liga Döntő Budapest U18L
Dátum Verseny Város Kiírás Eredmény
03.07 Sport XXI - DDR terem Bonyhád PDF ikon Kiírás
03.19 Sport XXI - DKMR terem Békés PDF ikon Kiírás
03.20 Sport XXI - NYDR terem Zalaegerszeg PDF ikon Kiírás
03.20 Sport XXI - ÉDR terem Mosonmagyaróvár PDF ikon Kiírás, Fájl Nevezési lap
03.21 Sport XXI - ÉKMR terem Miskolc PDF ikon Kiírás
03.21 Sport XXI - KMR terem Debrecen PDF ikon Kiírás
03.26 Sport XXI - KDR terem Pápa PDF ikon Kiírás
03.26 Sport XXI - Alföld Régió terem Szeged PDF ikon Kiírás
Dátum Verseny Város Hivatkozás Kiírás Eredmény
01.09 Mezei Futó Liga 2. forduló Szekszárd PDF ikon Kiírás
01.16 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF ikon Kiírás
01.20 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozata... Bonyhád PDF ikon Kiírás
01.21 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozata 1.... Bonyhád PDF ikon Kiírás
01.23 2. MTK nyílt fedettpályás ugró verseny Budapest PDF ikon Kiírás
01.27 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozat... Bonyhád PDF ikon Kiírás
01.28 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozat 2.... Bonyhád PDF ikon Kiírás
01.30 Indoor Track & Field Vienna Meeting Bécs, AUT PDF ikon Kiírás
01.30 Vám-Szakértő Kupa Zalaegerszeg PDF ikon Kiírás
02.06 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny Budapest PDF ikon Kiírás
02.06 - 02.07 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny és Szuper Liga 3... Budapest PDF ikon Kiírás
02.10 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozat... Bonyhád PDF ikon Kiírás
02.11 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozat, 3.... Bonyhád PDF ikon Kiírás
02.13 - 02.14 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny Budapest PDF ikon Kiírás
02.13 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny Budapest PDF ikon Kiírás
02.17 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozat... Bonyhád PDF ikon Kiírás
02.18 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozat, 4.... Bonyhád PDF ikon Kiírás
02.19 XVI. Kondex Kupa Zalaegerszeg PDF ikon Kiírás
02.20 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF ikon Kiírás
03.04 - 03.07 36. EA Fedettpályás Európa-bajnokság Toruń, POL
03.13 - 03.14 21. EA Dobó Európa Kupa Leiria, POR PDF ikon Elmarad!
03.19 - 03.21 18. WA Fedettpályás Világbajnokság Nanjing, CHI PDF ikon Elmarad!
05.01 - 05.02 5. WA Váltófutó Világbajnokság Szilézia, POL
05.16 9. EA Gyalogló Csapat Európa-bajnokság Poděbrady, CZE
05.22 Budapest OPEN Budapest
05.22 IAU 24 órás Ultrafutó Világbajnokság Temesvár, ROM
05.23 Budapest Bajnokság Budapest
06.05 10000m-es Európa Kupa London, GBR
06.05 WA Continental Tour Bronze – Magyar Nagydíj... Tatabánya
06.06 Balaton Bajnokság Pápa
06.19 Honvéd Kupa Budapest
06.19 - 06.20 EA Csapat Európa-bajnokság 2. liga Stara Zagora, BUL
06.26 Banskobystrický chodecký míting Besztercebánya, SK
06.29 Németh Pál Emléknap Szombathely
07.03 - 07.04 BAUHAUS Juniors Gala Mannheim, GER
07.03 19. Hegyifutó Európa-bajnokság Cinfaes, POR
07.06 WA Continental Tour Gold – Gyulai István Memorial... Székesfehérvár
07.08 - 07.11 13. EA U23 Európa-bajnokság Bergen, NOR
07.15 - 07.18 26. EA U20 Európa-bajnokság Tallinn, EST
07.31 - 08.08 XXXII. IOC Nyári Olimpiai Játékok Tokió, JPN
08.14 U18 válogatott viadal Hodonín, CZE
08.17 - 08.22 18. WA U20 Világbajnokság Nairobi, KEN
08.23 - 08.28 FISU Nyári Egyetemi Világjátékok / Universiade Chengdu, CHI
08.24 - 09.05 XVI. IOC Nyári Paralimpia Tokió, JPN
08.24 WA Continental Tour Bronze – Magyar Nagydíj... Budapest
08.26 - 08.29 3. EA U18 Európa-bajnokság Rieti, ITA
09.25 U16 Válogatott Viadal Znojmo, CZE
10.31 IAU 50km-es Ultrafutó Világbajnokság TPE
11.11 - 11.14 1. Hegyi- és Terepfutó Világbajnokság (WMTRC) Csiangmaj, THA
Back to Top

Közösségi oldalaink:




© 2021 Magyar Atlétikai Szövetség.
Minden jog fenntartva.