Versenynaptár

Versenynaptár

Dátum Verseny Város Liga Kiírás Eredmény
01.12 Sport XXI - KDR terematlétika Székesfehérvár
01.12 Sport XXI - ÉDR terematlétika Sopron
01.12 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
01.13 Nyíregyházi Sportcentrum Fedettpályás Serdülő és... Nyíregyháza
01.13 Dunakeszi VSE Fedettpályás Junior, Ifi, Serdülő... Dunakeszi
01.15 Kölyökatlétika terem Balassagyarmat
01.15 MASZ nyílt rúdugró felmérő Budapest
01.15 Kölyökatlétika terem Dombóvár
01.17 Kölyökatlétika terem Salgótarján
01.17 AC Bonyhád 2019. évi téli felkészülési... Bonyhád
01.18 Sport XXI - DDR terematlétika Bonyhád
01.18 Zalaegerszeg Újonc és Serdülő Fedettpályás... Zalaegerszeg
01.19 Budapest Régió Nyílt Fedettpályás Bajnokság Budapest
01.19 ERIMA Vienna Indoor Meeting Bécs/AUT
01.20 ARAK újonc, serdülő és nyílt verseny Székesfehérvár
01.20 Sport XXI - ÉMR terem Gödöllő
01.20 Nyíregyházi Sportcentrum Fedettpályás Ifjúsági... Nyíregyháza
01.22 MASZ nyílt rúdugró felmérő Budapest
01.23 Kölyökatlétika terem Tatabánya
01.23 Kölyökatlétika terem Tatabánya
01.24 Sport XXI - DKMR terem Békés
01.25 Kölyökatlétika terem Gödöllő
01.26 Indoor Track & Field Vienna Bécs/AUT
01.26 IAAF World Indoor Tour, Boston Boston, USA
01.26 ORV Fedettpályás Verseny Pozsony/SVK
01.26 - 01.27 Magyarország Fedettpályás Újonc Bajnoksága - 2019 Budapest
01.26 - 01.27 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny Budapest
01.27 Halový míting Elán – Bratislava Pozsony/SVK
01.27 Meeting de Paris Párizs, FRA
01.30 Kölyökatlétika terem Kaposvár
01.30 Kölyökatlétika terem Zalaegerszeg
02.01 Orlen Cup Łódź, POL
02.02 - 02.03 Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága -... Budapest SL
02.02 IAAF World Indoor Tour Karlsruhe, GER
02.02 ASVÖ Vienna Indoor Gala Bécs/AUT
02.02 Kölyökatlétika terem Tatabánya
02.02 - 02.03 MASZ fedettpályás nyílt verseny és SzL 3 próba Budapest SzL
02.04 Folksam GP Indoor Stockholm, SWE
02.06 IAAF World Indoor Tour Toruń, POL
02.06 TSC-Geotech nyílt fedettpályás magasugró verseny Tatabánya
02.07 AC Bonyhád 2019. évi téli felkészülési... Bonyhád
02.08 Zalaegerszeg Nyílt Fedettpályás Atlétikai... Zalaegerszeg
02.08 IAAF World Indoor Tour Madrid, ESP
02.08 International Gugl Meeting Linz, AUT
02.09 - 02.10 Magyarország Felnőtt, Junior és Ifjúsági... Budapest
02.09 - 02.10 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny Budapest
02.09 Sport XXI - NYDR terem Keszthely
02.09 Magyarország Fedettpályás Ifjúsági és Junior... Budapest
02.12 Czech Indoor Gala Ostrava, CZE
02.14 Kölyökatlétika terem Vác
02.14 AC Bonyhád 2019. évi téli felkészülési... Bonyhád
02.16 - 02.17 Magyarország Fedettpályás Bajnoksága - 2019 (... Budapest SzL
02.16 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
02.16 - 02.17 23. Nemzetközi Városok Viadala Dortmund (U12 –... Dortmund/GER
02.16 Sport XXI - ÉKMR terem Miskolc
02.19 MASZ meghívásos felmérő verseny Budapest
02.20 Serbian Open Indoor Meeting 2019 Belgrade, SRB
02.20 IAAF World Indoor Tour Düsseldorf, GER
02.23 Magyarország Ifjúsági és Junior Téli Dobó... Szombathely JL, IfL
02.23 - 02.24 Magyarország Fedettpályás Ifjúsági és Junior... Budapest JL, IfL
02.26 Sport XXI - Alföld Régió terem Szentes
03.01 - 03.03 Fedettpályás Európa-bajnokság Glasgow, GBR
03.02 Magyarország Újonc és Serdülő Téli Dobó... Szombathely SL
03.02 Magyarország Téli Dobó Bajnoksága - 2019 Szombathely SzL
03.02 - 03.03 Magyarország Újonc és Serdülő Fedettpályás... Budapest
03.09 Mezei futó Magyar Liga 4. forduló Zamárdi ML
03.09 - 03.10 Dobó Európa Kupa Somorja, SVK
03.09 Magyarország Fedettpályás Szenior Országos... Budapest, BOK csarnok
03.10 Sixárd Magyarország 6 órás Ultrafutó Bajnoksága... Szekszárd
03.13 Kölyökatlétika terem Kaposvár
03.14 VEDAC Dobóakadémia dobóversenye I. Veszprém
03.20 MASZ felnőtt és U18 fogyatékos sportolók... Budapest
03.23 Magyarország 111. Mezei Futó Bajnoksága - 2019 Kecskemét ML
03.23 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
03.23 38th Editon Dudinska 50 Dudince, SVK
03.23 Magyarország Felnőtt 50 km és U23 35 km Gyalogló... Dudince
03.24 - 03.30 WMACI Torun Fedett-pályás Világbajnokság POL
03.28 VEDAC Dobóakadémia dobóversenye II. Veszprém
03.30 Rózsavölgyi István Emlékverseny Tata
03.30 Mezei Világbajnokság Aarhus, DEN
03.31 Sport XXI - KöMR mezei Budapest
04.05 Kölyökatlétika pálya Budapest
04.06 Podebrady Walking 2019 Podebrady, CZE
04.06 Budapest Mezei Bajnoksága (Szenior OB is egyben) Budapest
04.07 Magyarország Nyílt Hegyifutó Félmaratoni... Győrújbarát
04.10 Diákolimpia – Mezei (II-VI. korcsoport) Gödöllő
04.11 Kölyökatlétika terem Székesfehérvár
04.12 VEDAC Dobóakadémia dobóversenye III. Veszprém
04.13 Szentesi Dobóverseny Szentes
04.14 Albert Kupa Atlétikai Minősítő Verseny 2019 Budapest
04.14 Sport XXI - ÉMR pálya Gödöllő
04.20 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
04.20 Ajka 60 diszkoszvető versenysorozat 2019 I.... Ajka
04.27 Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye Tiszaújváros SL
04.27 Euro Geo Kupa Németh István Emlékverseny Zalaegerszeg
04.27 II. Kis Károly Emléknap és a VEDAC Évadnyitó... Veszprém
04.27 A Gödöllői EAC gyermek, újonc, serdülő liga,... Gödöllő JL, IfL, SL
04.28 MASZ meghívásos 10 000 méteres verseny Budapest
04.28 Magyarország 10 000 méteres Országos Bajnoksága... Budapest SzL, JL, IfL, SL
04.28 Sport XXI - KMR pálya Debrecen
04.28 Sport XXI - KöMR pálya Budapest
04.28 Magyarország 20km-es és Fiatalkorúak Hosszútávú... Békéscsaba SzL
04.30 Szekszárd Város Atlétikai Versenye Szekszárd
05.01 6. Ecsedi László Emlékverseny Albertirsa
05.01 Magyarország 50 km-es Ultrafutó Bajnoksága 2019 Budakalász
05.02 ARAK dobóverseny Székesfehérvár
05.03 Diamond Legue Doha, QAT
05.04 - 05.05 Szuper Liga férfi 3 próba, valamint Junior és... Debrecen SzL, JL, IfL
05.04 Magyarország Serdülő Gyalogló Csapatbajnoksága -... Debrecen
05.04 1st EAP Malta International Athletics Meeting Marsa (MLT)
05.04 - 05.05 Magyarország Ifjúsági és Serdülő Ügyességi és... Debrecen
05.07 II. Veszprémi Súlylökő Párbaj Veszprém SzL, JL
05.09 - 05.15 EMU 6 napos ultramarathoni világkupa - 2019 Balatonfüred
05.11 - 05.12 Váltó Világbajnokság Jokohama, JPN
05.11 - 05.12 Magyarország Atlétikai Csapatbajnoksága Elődöntő... Győr
05.11 - 05.12 Magyarország Atlétikai Csapatbajnoksága Elődöntő... Miskolc
05.16 Sport XXI - Alföld Régió pálya Hódmezővásárhely
05.17 Sport XXI - NYDR pálya Zalaegerszeg
05.17 Sport XXI - KDR pálya Székesfehérvár
05.17 Sport XXI - DKMR pálya Békéscsaba
05.18 - 05.19 Kelet Kupa Debrecen SzL, JL, IfL, SL
05.18 Magyarország Nyílt Hegyifutó Bajnoksága Parádfürdő-(Mátraháza)-Kékestető
05.18 Sport XXI - ÉDR pálya Győr
05.18 Savaria Kupa Szombathely SzL, JL, IfL, SL
05.19 Gyalogló Európa Kupa Alytus, LTU
05.21 Kölyökatlétika pálya Zalaegerszeg
05.23 Sport XXI - DDR pálya Szekszárd
05.23 VEDAC Dobóakadémia dobóversenye 2019/IV. Veszprém
05.23 - 05.25 EMMRC Janské Lázně Hegyi-futó Európa Bajnokság CZE
05.25 - 05.26 45th Hypo-Meeting Götzis, AUT
05.25 Diamond Legue Shanghai, CHN
05.25 - 05.26 Diákolimpia - V., VI. korcsoport egyéni országos... Székesfehérvár
05.25 9. Görömbölyi Terepfutó verseny - Terepfutó... Miskolc
05.25 Török Sándorné Emlékverseny Szekszárd
05.25 Ajka 60 diszkoszvető versenysorozat 2019 II.... Ajka
05.25 - 05.26 Magyar Egyetemi-Főiskolai Országos Atlétikai... Budapest, Budapest
05.26 Sport XXI - KöMR és ÉMR pálya Gödöllő
05.26 Sport XXI - ÉKMR pálya Eger
05.27 Diákolimpia – III. korcsoport egyéni országos... Székesfehérvár
05.28 Diákolimpia – III. korcsoport többpróba egyéni és... Székesfehérvár
05.29 Kölyökatlétika pálya Bonyhád
05.29 Diákolimpia - II. korcsoport többpróba egyéni és... Székesfehérvár
05.29 MTK - rúdugró verseny Budapest
05.30 Kölyökatlétika pálya Nyíregyháza
05.30 Diákolimpia – IV. korcsoport egyéni országos döntő Székesfehérvár
05.31 Diákolimpia – IV. korcsoport többpróba egyéni és... Székesfehérvár
06.01 Olympic Hopes 2019 - ORV Brno/CZE
06.01 - 06.02 Magyarország 24 órás Ultrafutó Bajnoksága 2019 Palics/SRB
06.01 Sport XXI - NYDR pálya Zalaegerszeg
06.01 Magyarország Vidékbajnoksága, Zalaszám Kupa - 2019 Zalaegerszeg SzL, JL, IfL, SL
06.01 III. Tisza tavi Félmaraton és futófesztivál Sarud
06.02 Diamond Legue Stockholm, SWE
06.02 Sport XXI - ÉKMR pálya Miskolc
06.02 Magyarország Atlétikai Váltófutó Bajnoksága - 2019 Zalaegerszeg
06.03 XV. Hopp Parádé Tatabánya
06.06 Sport XXI - DDR pálya Szekszárd
06.06 Diamond Legue Róma, ITA
06.07 Kölyökatlétika pálya Szentes
06.08 - 06.09 Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny Budapest SzL, JL, IfL, SL
06.08 Nemzetközi Gyermek Atlétikai Verseny és nyílt... Debrecen
06.08 2019 TRAIL World Championships Mirandha do Corvo, POR
06.08 Gyalogló Liga Verseny Tatabánya SzL, SL
06.09 FBK Games Hengelo, NED
06.11 Paavo Nurmi Games Turku, FIN
06.12 SVSE Esti és Gyermek Atlétikai Versenye Veszprém
06.13 - 06.16 4 Főváros Versenye (Budapest – Ljubljana –... Pozsony/SVK
06.13 Diamond Legue Oslo, NOR
06.15 PTS Meeting 2019 Somorja
06.15 - 06.16 Magyarország Junior és Utánpótlás Atlétikai... Budapest SzL, JL
06.16 Magyarország Nyílt Hosszútávú Hegyifutó Bajnoksága Eger-Felsőtárkány
06.16 Crosskovácsi Columbia Montrail Terepfutó verseny Nagykovácsi
06.16 Diamond Legue Rabat, MOR
06.19 MTK - Gyermek, újonc és serdülő rúdugró verseny Budapest
06.20 Golden Spike Ostrava, CZE
06.21 ARAK dobóverseny Székesfehérvár
06.21 Legrand 35. Honvéd Kupa nemzetközi atlétikai... Budapest SzL, JL, IfL, SL
06.22 - 06.23 Decastar Talence, FRA
06.22 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny Budapest SzL, JL, IfL, SL
06.23 - 06.28 II. Európa Játékok Minszk, BLR
06.26 Ajka 60 diszkoszvető versenysorozat 2019 III.... Ajka
06.28 - 06.29 Diamond Legue Eugene, USA
06.28 - 06.30 BAUHAUS Junioren Gala Mannheim, GER
06.29 - 06.30 Magyarország Ifjúsági Atlétikai Bajnoksága - 2019 Miskolc IfL
07.01 Szekszárd Város Újonc és Serdülő versenye Szekszárd
07.03 VEDAC Kis-Balaton Bajnokság Veszprém
07.03 GEAC Ugrónap Gödöllő SzL, SL
07.06 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság Veszprém SzL, IfL, SL
07.06 10000m-es Európa Kupa London, GBR
07.07 Négy Ország U20 Válogatott Viadala HUN - CZE -... Győr
07.07 Magyarország Szenior Bajnoksága Budapest, Ikarus pálya
07.07 18.EAA Hegyifutó Európa-bajnokság Zermatt/SUI
07.08 - 07.13 30. Universiade Nápoly, ITA
07.09 9. Gyulai István Memorial - Atlétikai Magyar... Székesfehérvár
07.11 - 07.14 12. EAA U23 Európa-bajnokság Gävle, SWE
07.12 - 07.14 Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai... Győr SL
07.12 Diamond Legue Monaco, MON
07.13 U18 válogatott viadal Trnava/SVK
07.18 - 07.21 25. EAA U20 Európa-bajnokság Borås, SWE
07.20 HUN-AUT-CRO-CZE-SLO-SUI Szenior Válogatott... Zalaegerszeg
07.20 - 07.21 Diamond Legue London, GBR
07.20 - 07.28 15. EOC Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál Baku, AZE
07.20 Nyílt Atlétikai Verseny Zalaegerszeg
07.26 - 08.04 European Masters Games Torino/ITA
07.27 - 07.28 124. Atlétikai Magyar Bajnokság Budapest SzL
07.30 - 07.31 124. Atlétikai Magyar Bajnokság Budapest, Szombathely SzL
08.03 - 08.04 Magyarország Felnőtt, U23 és Junior Összetett... Budapest
08.03 Ajka 60 Diszkoszvető versenysorozat 2019 IV.... Ajka
08.03 - 08.04 BHSE Ifjúsági, Junior és Szuper Liga versenye Budapest SzL, JL, IfL
08.09 - 08.11 EAA Csapat Európa-bajnokság, 1. Liga Sandnes/NOR
08.10 28. Fortuna Senior Atlétikai verseny Budapest/Iharos
08.10 Atlétikai Club Bonyhád Ugróversenye Bonyhád SzL, JL, IfL
08.15 Mid Summer Track Night Bécs/AUT
08.17 Budapest Nyílt Junior és Ifjúsági Bajnokság Budapest SzL, JL, IfL
08.17 Dr. Papp Pál – Csermák József Kalapácsvető... Tapolca SzL
08.18 Diamond Legue Birmingham, GBR
08.23 Albertirsa Újonc Összetett Bajnoksága Albertirsa
08.24 Diamond Legue Párizs, FRA
08.24 - 08.25 3. Atlétikai Ifjúsági Magyar Liga Döntő - 2019 Budapest IfL
08.24 - 08.25 3. Atlétikai Junior Magyar Liga Döntő - 2019 Budapest JL
08.27 IV. Németh Pál Memorial - IAAF Hammer Challenge... Szombathely
08.28 VEDAC Dobóakadémia Nyári dobóversenye 2019/I. Veszprém
08.29 Diamond Legue Zürich, SUI
08.31 - 09.01 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő Budapest SL
08.31 - 09.01 6. Atlétikai Magyar Szuper Liga Döntő Budapest SzL
08.31 Magyarország 100 km-es Ultrafutó Bajnoksága - 2019 Budakalász
09.01 ISTAF Berlin Berlin, GER
09.01 2019 IAU 50 km World Championship Brasov, ROU
09.03 IWC Zagreb Zágráb, CRO
09.05 MASZ meghívásos versenye Budapest
09.05 - 09.15 EMACS Venice Szenior Európa Bajnokság Velence/ITA
09.06 Diamond Legue Brüsszel, BEL
09.07 - 09.08 28. Majano Város Nemzetközi Gyermek és Serdülő... Majano/ITA
09.07 - 09.08 Magyarország Serdülő Csapatbajnoksága - 2019 Székesfehérvár
09.07 - 09.08 Magyarország Atlétikai Csapatbajnoksága Döntő 2019 Székesfehérvár
09.08 Magyarország Felnőtt és U23 Félmaraton Bajnoksága... Budapest
09.09 - 09.10 Európa vs. USA Minszk, BLR
09.11 VEDAC Dobóakadémia Őszi dobóversenye 2019/I. Veszprém
09.13 Messe Ried LA-Meeting 2019 Ried im Innkreis
09.14 Sport XXI - KöMR pálya Budapest
09.14 V. Bányász Kupa és Király János Diszkoszvető és... Ajka
09.14 Sport XXI - ÉDR pálya Győr
09.14 Sport XXI - DKMR pálya Békéscsaba
09.19 Sport XXI - DDR pálya Szekszárd
09.20 Sport XXI - Alföld Régió pálya Kecskemét
09.20 Sport XXI - KDR pálya Veszprém
09.20 VEDAC pályaverseny Veszprém
09.21 - 09.22 Ifjúsági, Serdülő és Újonc Összetett Atlétikai... Székesfehérvár
09.21 Sport XXI - KMR pálya Nyíregyháza
09.22 Magyarország 10 km-es Országúti Futó Bajnoksága... Szombathely
09.22 MTK Gyermek és újonc rúdugró versenye Budapest
09.25 VEDAC Dobóakadémia Őszi dobóversenye 2019/II. Veszprém
09.27 - 10.06 IAAF Világbajnokság Doha, QAT
09.28 Sport XXI - ÉMR pálya Gödöllő
09.28 U16 válogatott viadal Ptuj/SLO
09.28 Sport XXI - ÉKMR pálya Miskolc
09.28 - 09.29 19.WMRA/WMA Masters Hegyifutó Világbajnokság Gagliano del Capo/ITA
09.28 Sport XXI - DDR pálya Kaposvár
09.29 Magyarország Maraton Bajnoksága - 2019 Budapest
09.29 XV. Németh Miklós Gerelyhajító Verseny Vác
10.02 Köztársaság Kupa Veszprém
10.04 Sport XXI - Alföld Régió pálya Kecskemét
10.04 Sport XXI - KDR pálya Székesfehérvár
10.04 Kölyökatlétika pálya Miskolc
10.04 Sport XXI - ÉDR pálya Győr
10.05 Tisza Kupa Utánpótlás Atlétikai Dobóverseny Szeged
10.05 ARAK dobóverseny Székesfehérvár
10.05 Budapest Gyermek Bajnoksága Budapest
10.05 Sport XXI - NYDR pálya Szombathely
10.12 Mezei futó Magyar Liga 1. forduló Békéscsaba ML
10.12 VI. Märcz Róbert Nemzetközi Gyaloglóverseny Pécs, Vasas
10.12 VEDAC Dobóakadémia Évadzáró dobóversenye Veszprém
10.12 Tisza Kupa és Szentesi Dobóverseny Szeged
10.12 Sport XXI - DKMR mezei Békéscsaba
10.12 Kölyökatlétika pálya Zalaegerszeg
10.15 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
10.18 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
10.18 - 10.20 Balatonfüred Ultramarathon Balatonfüred
10.20 14. Budapest Futófesztivál - NATO Futás 10 km... Budapest
10.23 56-os Emlékfutás Budapest
10.24 Kölyökatlétika mezei Dombóvár
10.24 Sport XXI - DDR mezei Dombóvár
10.25 Kölyökatlétika pálya Szentes
10.26 Kölyökatlétika mezei Nemesvámos
10.26 - 10.27 2019 24H World Championships Albi, FRA
10.26 Mezei futó Magyar Liga 2. forduló Nemesvámos ML
10.26 Sport XXI - KDR mezei Nemesvámos
10.26 Sport XXI - KMR mezei Debrecen
10.27 Kölyökatlétika mezei Kazincbarcika
10.27 Sport XXI - ÉKMR mezei Kazincbarcika
11.01 Magyarország Terep-Ultrafutó Bajnoksága 2019 Budapest - Budaörs
11.08 Kölyökatlétika mezei Zalaegerszeg
11.08 Sport XXI - NYDR mezei Zalaegerszeg
11.09 Sport XXI - DKMR pálya Szolnok
11.09 Kölyökatlétika mezei Környe
11.09 Sport XXI - ÉDR mezei Környe
11.13 Sport XXI - Alföldi régió mezei Kiskunhalas
11.15 35.IAAF/WMRA Hegyifutó Világbajnokság Villa La Angostura/ARG
11.16 16.IAAF/WMRA Hosszútávú Hegyifutó Világbajnokság Villa La Angostura/ARG
11.17 Sport XXI - ÉMR mezei Salgótarján
11.17 Mezei futó Magyar Liga 3. forduló Salgótarján ML
11.22 Kölyökatlétika terem Kiskunhalas
11.27 Sport XXI - Alföld Régió terem Szentes
11.30 Sport XXI - NYDR terem Zalaegerszeg
11.30 Sport XXI - KDR terem Székesfehérvár
11.30 Sport XXI - ÉKMR terem Miskolc
12.01 Sport XXI - KMR terem Debrecen
12.07 Sport XXI - DDR terem Bonyhád
12.08 26. EAA Mezei Futó Európa-bajnokság Lisszabon, POR
Dátum Verseny Város Liga Kiírás Eredmény
01.26 - 01.27 Magyarország Fedettpályás Újonc Bajnoksága - 2019 Budapest
02.02 - 02.03 Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága -... Budapest SL
02.09 Magyarország Fedettpályás Ifjúsági és Junior... Budapest
02.09 - 02.10 Magyarország Felnőtt, Junior és Ifjúsági... Budapest
02.16 - 02.17 Magyarország Fedettpályás Bajnoksága - 2019 (... Budapest SzL
02.23 Magyarország Ifjúsági és Junior Téli Dobó... Szombathely JL, IfL
02.23 - 02.24 Magyarország Fedettpályás Ifjúsági és Junior... Budapest JL, IfL
03.02 Magyarország Újonc és Serdülő Téli Dobó... Szombathely SL
03.02 Magyarország Téli Dobó Bajnoksága - 2019 Szombathely SzL
03.02 - 03.03 Magyarország Újonc és Serdülő Fedettpályás... Budapest
03.09 Magyarország Fedettpályás Szenior Országos... Budapest, BOK csarnok
03.10 Sixárd Magyarország 6 órás Ultrafutó Bajnoksága... Szekszárd
03.23 Magyarország 111. Mezei Futó Bajnoksága - 2019 Kecskemét ML
03.23 Magyarország Felnőtt 50 km és U23 35 km Gyalogló... Dudince
04.07 Magyarország Nyílt Hegyifutó Félmaratoni... Győrújbarát
04.28 Magyarország 20km-es és Fiatalkorúak Hosszútávú... Békéscsaba SzL
04.28 Magyarország 10 000 méteres Országos Bajnoksága... Budapest SzL, JL, IfL, SL
05.01 Magyarország 50 km-es Ultrafutó Bajnoksága 2019 Budakalász
05.04 - 05.05 Magyarország Ifjúsági és Serdülő Ügyességi és... Debrecen
05.04 Magyarország Serdülő Gyalogló Csapatbajnoksága -... Debrecen
05.11 - 05.12 Magyarország Atlétikai Csapatbajnoksága Elődöntő... Miskolc
05.11 - 05.12 Magyarország Atlétikai Csapatbajnoksága Elődöntő... Győr
05.18 Magyarország Nyílt Hegyifutó Bajnoksága Parádfürdő-(Mátraháza)-Kékestető
06.01 - 06.02 Magyarország 24 órás Ultrafutó Bajnoksága 2019 Palics/SRB
06.02 Magyarország Atlétikai Váltófutó Bajnoksága - 2019 Zalaegerszeg
06.15 - 06.16 Magyarország Junior és Utánpótlás Atlétikai... Budapest SzL, JL
06.16 Magyarország Nyílt Hosszútávú Hegyifutó Bajnoksága Eger-Felsőtárkány
06.29 - 06.30 Magyarország Ifjúsági Atlétikai Bajnoksága - 2019 Miskolc IfL
07.07 Magyarország Szenior Bajnoksága Budapest, Ikarus pálya
07.12 - 07.14 Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai... Győr SL
07.27 - 07.28 124. Atlétikai Magyar Bajnokság Budapest SzL
07.30 - 07.31 124. Atlétikai Magyar Bajnokság Budapest, Szombathely SzL
08.03 - 08.04 Magyarország Felnőtt, U23 és Junior Összetett... Budapest
08.31 Magyarország 100 km-es Ultrafutó Bajnoksága - 2019 Budakalász
09.07 - 09.08 Magyarország Serdülő Csapatbajnoksága - 2019 Székesfehérvár
09.07 - 09.08 Magyarország Atlétikai Csapatbajnoksága Döntő 2019 Székesfehérvár
09.08 Magyarország Felnőtt és U23 Félmaraton Bajnoksága... Budapest
09.21 - 09.22 Ifjúsági, Serdülő és Újonc Összetett Atlétikai... Székesfehérvár
09.22 Magyarország 10 km-es Országúti Futó Bajnoksága... Szombathely
09.29 Magyarország Maraton Bajnoksága - 2019 Budapest
11.01 Magyarország Terep-Ultrafutó Bajnoksága 2019 Budapest - Budaörs
Dátum Verseny Város Liga Kiírás Eredmény
02.02 - 02.03 Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága -... Budapest SL
02.02 - 02.03 MASZ fedettpályás nyílt verseny és SzL 3 próba Budapest SzL
02.16 - 02.17 Magyarország Fedettpályás Bajnoksága - 2019 (... Budapest SzL
02.23 Magyarország Ifjúsági és Junior Téli Dobó... Szombathely JL, IfL
02.23 - 02.24 Magyarország Fedettpályás Ifjúsági és Junior... Budapest JL, IfL
03.02 Magyarország Téli Dobó Bajnoksága - 2019 Szombathely SzL
03.02 Magyarország Újonc és Serdülő Téli Dobó... Szombathely SL
03.09 Mezei futó Magyar Liga 4. forduló Zamárdi ML
03.23 Magyarország 111. Mezei Futó Bajnoksága - 2019 Kecskemét ML
04.27 Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye Tiszaújváros SL
04.27 A Gödöllői EAC gyermek, újonc, serdülő liga,... Gödöllő JL, IfL, SL
04.28 Magyarország 20km-es és Fiatalkorúak Hosszútávú... Békéscsaba SzL
04.28 Magyarország 10 000 méteres Országos Bajnoksága... Budapest SzL, JL, IfL, SL
05.04 - 05.05 Szuper Liga férfi 3 próba, valamint Junior és... Debrecen SzL, JL, IfL
05.07 II. Veszprémi Súlylökő Párbaj Veszprém SzL, JL
05.18 Savaria Kupa Szombathely SzL, JL, IfL, SL
05.18 - 05.19 Kelet Kupa Debrecen SzL, JL, IfL, SL
06.01 Magyarország Vidékbajnoksága, Zalaszám Kupa - 2019 Zalaegerszeg SzL, JL, IfL, SL
06.08 Gyalogló Liga Verseny Tatabánya SzL, SL
06.08 - 06.09 Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny Budapest SzL, JL, IfL, SL
06.15 - 06.16 Magyarország Junior és Utánpótlás Atlétikai... Budapest SzL, JL
06.21 Legrand 35. Honvéd Kupa nemzetközi atlétikai... Budapest SzL, JL, IfL, SL
06.22 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny Budapest SzL, JL, IfL, SL
06.29 - 06.30 Magyarország Ifjúsági Atlétikai Bajnoksága - 2019 Miskolc IfL
07.03 GEAC Ugrónap Gödöllő SzL, SL
07.06 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság Veszprém SzL, IfL, SL
07.12 - 07.14 Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai... Győr SL
07.27 - 07.28 124. Atlétikai Magyar Bajnokság Budapest SzL
07.30 - 07.31 124. Atlétikai Magyar Bajnokság Budapest, Szombathely SzL
08.03 - 08.04 BHSE Ifjúsági, Junior és Szuper Liga versenye Budapest SzL, JL, IfL
08.10 Atlétikai Club Bonyhád Ugróversenye Bonyhád SzL, JL, IfL
08.17 Dr. Papp Pál – Csermák József Kalapácsvető... Tapolca SzL
08.17 Budapest Nyílt Junior és Ifjúsági Bajnokság Budapest SzL, JL, IfL
08.24 - 08.25 3. Atlétikai Ifjúsági Magyar Liga Döntő - 2019 Budapest IfL
08.24 - 08.25 3. Atlétikai Junior Magyar Liga Döntő - 2019 Budapest JL
08.31 - 09.01 6. Atlétikai Magyar Szuper Liga Döntő Budapest SzL
08.31 - 09.01 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő Budapest SL
10.12 Mezei futó Magyar Liga 1. forduló Békéscsaba ML
10.26 Mezei futó Magyar Liga 2. forduló Nemesvámos ML
11.17 Mezei futó Magyar Liga 3. forduló Salgótarján ML
Dátum Verseny Város Kiírás Eredmény
01.12 Sport XXI - KDR terematlétika Székesfehérvár PDF ikon Kiírás
01.12 Sport XXI - ÉDR terematlétika Sopron PDF ikon Kiírás
01.18 Sport XXI - DDR terematlétika Bonyhád PDF ikon Kiírás
01.20 Sport XXI - ÉMR terem Gödöllő PDF ikon Kiírás
01.24 Sport XXI - DKMR terem Békés PDF ikon Kiírás
02.09 Sport XXI - NYDR terem Keszthely PDF ikon Kiírás
02.16 Sport XXI - ÉKMR terem Miskolc PDF ikon Kiírás
02.26 Sport XXI - Alföld Régió terem Szentes PDF ikon Kiírás
03.31 Sport XXI - KöMR mezei Budapest PDF ikon Kiírás, Fájl Nevezési lap
04.14 Sport XXI - ÉMR pálya Gödöllő PDF ikon Kiírás
04.28 Sport XXI - KMR pálya Debrecen PDF ikon Kiírás
04.28 Sport XXI - KöMR pálya Budapest PDF ikon Kiírás
05.16 Sport XXI - Alföld Régió pálya Hódmezővásárhely PDF ikon Kiírás
05.17 Sport XXI - KDR pálya Székesfehérvár PDF ikon Kiírás, Fájl Nevezési lap
05.17 Sport XXI - DKMR pálya Békéscsaba PDF ikon Kiírás
05.17 Sport XXI - NYDR pálya Zalaegerszeg PDF ikon Kiírás
05.18 Sport XXI - ÉDR pálya Győr PDF ikon Kiírás
05.23 Sport XXI - DDR pálya Szekszárd PDF ikon Kiírás
05.26 Sport XXI - ÉKMR pálya Eger PDF ikon Kiírás
05.26 Sport XXI - KöMR és ÉMR pálya Gödöllő PDF ikon Kiírás
06.01 Sport XXI - NYDR pálya Zalaegerszeg PDF ikon Kiírás
06.02 Sport XXI - ÉKMR pálya Miskolc PDF ikon Kiírás
06.06 Sport XXI - DDR pálya Szekszárd PDF ikon Kiírás
09.14 Sport XXI - DKMR pálya Békéscsaba PDF ikon Kiírás
09.14 Sport XXI - KöMR pálya Budapest PDF ikon Kiírás
09.14 Sport XXI - ÉDR pálya Győr PDF ikon Kiírás
09.19 Sport XXI - DDR pálya Szekszárd PDF ikon Kiírás
09.20 Sport XXI - Alföld Régió pálya Kecskemét PDF ikon Kiírás
09.20 Sport XXI - KDR pálya Veszprém PDF ikon Kiírás, Fájl Nevezési lap
09.21 Sport XXI - KMR pálya Nyíregyháza PDF ikon Kiírás
09.28 Sport XXI - DDR pálya Kaposvár PDF ikon Kiírás
09.28 Sport XXI - ÉKMR pálya Miskolc PDF ikon Kiírás
09.28 Sport XXI - ÉMR pálya Gödöllő PDF ikon Kiírás
10.04 Sport XXI - ÉDR pálya Győr PDF ikon Kiírás
10.04 Sport XXI - KDR pálya Székesfehérvár PDF ikon Kiírás, Fájl Nevezési lap
10.04 Sport XXI - Alföld Régió pálya Kecskemét PDF ikon Kiírás
10.05 Sport XXI - NYDR pálya Szombathely PDF ikon Kiírás
10.12 Sport XXI - DKMR mezei Békéscsaba PDF ikon Kiírás
10.24 Sport XXI - DDR mezei Dombóvár PDF ikon Kiírás
10.26 Sport XXI - KDR mezei Nemesvámos PDF ikon Kiírás
10.26 Sport XXI - KMR mezei Debrecen PDF ikon Kiírás
10.27 Sport XXI - ÉKMR mezei Kazincbarcika PDF ikon Kiírás
11.08 Sport XXI - NYDR mezei Zalaegerszeg PDF ikon Kiírás, Office táblázat ikonja Nevezési lap
11.09 Sport XXI - DKMR pálya Szolnok PDF ikon Kiírás
11.09 Sport XXI - ÉDR mezei Környe PDF ikon Kiírás, Office táblázat ikonja Nevezési lap
11.13 Sport XXI - Alföldi régió mezei Kiskunhalas PDF ikon Kiírás
11.17 Sport XXI - ÉMR mezei Salgótarján PDF ikon Kiírás
11.27 Sport XXI - Alföld Régió terem Szentes PDF ikon Kiírás
11.30 Sport XXI - NYDR terem Zalaegerszeg PDF ikon Kiírás
11.30 Sport XXI - ÉKMR terem Miskolc PDF ikon Kiírás
11.30 Sport XXI - KDR terem Székesfehérvár PDF ikon Kiírás
12.01 Sport XXI - KMR terem Debrecen PDF ikon Kiírás
12.07 Sport XXI - DDR terem Bonyhád PDF ikon Kiírás
Dátum Verseny Város Hivatkozás Kiírás Eredmény
01.12 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF ikon Kiírás
01.17 AC Bonyhád 2019. évi téli felkészülési... Bonyhád PDF ikon Kiírás
01.18 Zalaegerszeg Újonc és Serdülő Fedettpályás... Zalaegerszeg PDF ikon Kiírás
01.19 ERIMA Vienna Indoor Meeting Bécs/AUT
01.19 Budapest Régió Nyílt Fedettpályás Bajnokság Budapest PDF ikon Kiírás
01.26 IAAF World Indoor Tour, Boston Boston, USA
01.26 Indoor Track & Field Vienna Bécs/AUT
01.26 ORV Fedettpályás Verseny Pozsony/SVK PDF ikon Kiírás
01.26 - 01.27 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny Budapest PDF ikon Kiírás
01.27 Meeting de Paris Párizs, FRA
01.27 Halový míting Elán – Bratislava Pozsony/SVK PDF ikon Kiírás
02.01 Orlen Cup Łódź, POL
02.02 - 02.03 MASZ fedettpályás nyílt verseny és SzL 3 próba Budapest PDF ikon Kiírás
02.02 IAAF World Indoor Tour Karlsruhe, GER
02.02 ASVÖ Vienna Indoor Gala Bécs/AUT
02.04 Folksam GP Indoor Stockholm, SWE
02.06 IAAF World Indoor Tour Toruń, POL
02.07 AC Bonyhád 2019. évi téli felkészülési... Bonyhád PDF ikon Kiírás
02.08 International Gugl Meeting Linz, AUT
02.08 IAAF World Indoor Tour Madrid, ESP
02.08 Zalaegerszeg Nyílt Fedettpályás Atlétikai... Zalaegerszeg PDF ikon Kiírás
02.09 - 02.10 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny Budapest PDF ikon Kiírás
02.12 Czech Indoor Gala Ostrava, CZE
02.14 AC Bonyhád 2019. évi téli felkészülési... Bonyhád PDF ikon Kiírás
02.16 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF ikon Kiírás
02.16 - 02.17 23. Nemzetközi Városok Viadala Dortmund (U12 –... Dortmund/GER
02.20 Serbian Open Indoor Meeting 2019 Belgrade, SRB PDF ikon Kiírás (angol)
02.20 IAAF World Indoor Tour Düsseldorf, GER
03.01 - 03.03 Fedettpályás Európa-bajnokság Glasgow, GBR
03.09 Mezei futó Magyar Liga 4. forduló Zamárdi PDF ikon Kiírás
03.09 - 03.10 Dobó Európa Kupa Somorja, SVK
03.14 VEDAC Dobóakadémia dobóversenye I. Veszprém PDF ikon Kiírás
03.23 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF ikon Kiírás
03.23 38th Editon Dudinska 50 Dudince, SVK
03.24 - 03.30 WMACI Torun Fedett-pályás Világbajnokság POL
03.28 VEDAC Dobóakadémia dobóversenye II. Veszprém PDF ikon Kiírás
03.30 Mezei Világbajnokság Aarhus, DEN
04.06 Podebrady Walking 2019 Podebrady, CZE
04.12 VEDAC Dobóakadémia dobóversenye III. Veszprém PDF ikon Kiírás
04.13 Szentesi Dobóverseny Szentes PDF ikon Kiírás
04.20 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF ikon Kiírás
04.27 II. Kis Károly Emléknap és a VEDAC Évadnyitó... Veszprém PDF ikon Kiírás
04.27 Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye Tiszaújváros PDF ikon Kiírás
04.27 Euro Geo Kupa Németh István Emlékverseny Zalaegerszeg PDF ikon Kiírás
04.30 Szekszárd Város Atlétikai Versenye Szekszárd PDF ikon Kiírás
05.03 Diamond Legue Doha, QAT
05.04 1st EAP Malta International Athletics Meeting Marsa (MLT) PDF ikon Kiírás, PDF ikon Időrend
05.04 - 05.05 Szuper Liga férfi 3 próba, valamint Junior és... Debrecen PDF ikon Kiírás
05.07 II. Veszprémi Súlylökő Párbaj Veszprém PDF ikon Kiírás
05.09 - 05.15 EMU 6 napos ultramarathoni világkupa - 2019 Balatonfüred PDF ikon Kiírás
05.11 - 05.12 Váltó Világbajnokság Jokohama, JPN
05.18 Savaria Kupa Szombathely PDF ikon Kiírás
05.18 - 05.19 Kelet Kupa Debrecen PDF ikon Kiírás
05.19 Gyalogló Európa Kupa Alytus, LTU
05.23 - 05.25 EMMRC Janské Lázně Hegyi-futó Európa Bajnokság CZE
05.23 VEDAC Dobóakadémia dobóversenye 2019/IV. Veszprém PDF ikon Kiírás
05.25 - 05.26 Magyar Egyetemi-Főiskolai Országos Atlétikai... Budapest, Budapest PDF ikon Kiírás
05.25 - 05.26 45th Hypo-Meeting Götzis, AUT
05.25 Diamond Legue Shanghai, CHN
06.01 Magyarország Vidékbajnoksága, Zalaszám Kupa - 2019 Zalaegerszeg PDF ikon Kiírás
06.01 Olympic Hopes 2019 - ORV Brno/CZE PDF ikon Kiírás (angol)
06.02 Diamond Legue Stockholm, SWE
06.03 XV. Hopp Parádé Tatabánya PDF ikon Kiírás
06.06 Diamond Legue Róma, ITA
06.08 Gyalogló Liga Verseny Tatabánya PDF ikon Kiírás
06.08 Nemzetközi Gyermek Atlétikai Verseny és nyílt... Debrecen PDF ikon Kiírás
06.08 - 06.09 Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny Budapest PDF ikon Kiírás
06.08 2019 TRAIL World Championships Mirandha do Corvo, POR
06.09 FBK Games Hengelo, NED
06.11 Paavo Nurmi Games Turku, FIN
06.13 Diamond Legue Oslo, NOR
06.13 - 06.16 4 Főváros Versenye (Budapest – Ljubljana –... Pozsony/SVK
06.15 PTS Meeting 2019 Somorja PDF ikon Kiírás
06.16 Diamond Legue Rabat, MOR
06.20 Golden Spike Ostrava, CZE
06.21 Legrand 35. Honvéd Kupa nemzetközi atlétikai... Budapest PDF ikon Kiírás
06.22 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny Budapest PDF ikon Kiírás
06.22 - 06.23 Decastar Talence, FRA
06.23 - 06.28 II. Európa Játékok Minszk, BLR
06.28 - 06.29 Diamond Legue Eugene, USA
06.28 - 06.30 BAUHAUS Junioren Gala Mannheim, GER
07.03 GEAC Ugrónap Gödöllő PDF ikon Kiírás
07.06 10000m-es Európa Kupa London, GBR
07.06 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság Veszprém PDF ikon Kiírás
07.07 18.EAA Hegyifutó Európa-bajnokság Zermatt/SUI
07.07 Négy Ország U20 Válogatott Viadala HUN - CZE -... Győr PDF ikon Kiírás
07.08 - 07.13 30. Universiade Nápoly, ITA
07.09 9. Gyulai István Memorial - Atlétikai Magyar... Székesfehérvár PDF ikon Kiírás
07.11 - 07.14 12. EAA U23 Európa-bajnokság Gävle, SWE
07.12 Diamond Legue Monaco, MON
07.13 U18 válogatott viadal Trnava/SVK PDF ikon Kiírás
07.18 - 07.21 25. EAA U20 Európa-bajnokság Borås, SWE
07.20 Nyílt Atlétikai Verseny Zalaegerszeg PDF ikon Kiírás
07.20 - 07.28 15. EOC Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál Baku, AZE
07.20 - 07.21 Diamond Legue London, GBR
07.20 HUN-AUT-CRO-CZE-SLO-SUI Szenior Válogatott... Zalaegerszeg PDF ikon Kiírás
07.26 - 08.04 European Masters Games Torino/ITA
08.03 - 08.04 BHSE Ifjúsági, Junior és Szuper Liga versenye Budapest PDF ikon Kiírás
08.03 Ajka 60 Diszkoszvető versenysorozat 2019 IV.... Ajka PDF ikon Kiírás
08.09 - 08.11 EAA Csapat Európa-bajnokság, 1. Liga Sandnes/NOR
08.10 Atlétikai Club Bonyhád Ugróversenye Bonyhád PDF ikon Kiírás
08.15 Mid Summer Track Night Bécs/AUT PDF ikon Kiírás
08.17 Dr. Papp Pál – Csermák József Kalapácsvető... Tapolca PDF ikon Kiírás
08.17 Budapest Nyílt Junior és Ifjúsági Bajnokság Budapest PDF ikon Kiírás
08.18 Diamond Legue Birmingham, GBR
08.24 Diamond Legue Párizs, FRA
08.24 - 08.25 3. Atlétikai Ifjúsági Magyar Liga Döntő - 2019 Budapest PDF ikon Kiírás
08.24 - 08.25 3. Atlétikai Junior Magyar Liga Döntő - 2019 Budapest PDF ikon Kiírás
08.27 IV. Németh Pál Memorial - IAAF Hammer Challenge... Szombathely PDF ikon Kiírás
08.29 Diamond Legue Zürich, SUI
09.01 ISTAF Berlin Berlin, GER
09.01 2019 IAU 50 km World Championship Brasov, ROU
09.03 IWC Zagreb Zágráb, CRO
09.05 - 09.15 EMACS Venice Szenior Európa Bajnokság Velence/ITA
09.06 Diamond Legue Brüsszel, BEL
09.07 - 09.08 28. Majano Város Nemzetközi Gyermek és Serdülő... Majano/ITA
09.09 - 09.10 Európa vs. USA Minszk, BLR
09.13 Messe Ried LA-Meeting 2019 Ried im Innkreis PDF ikon Kiírás
09.14 V. Bányász Kupa és Király János Diszkoszvető és... Ajka PDF ikon Kiírás
09.27 - 10.06 IAAF Világbajnokság Doha, QAT
09.28 - 09.29 19.WMRA/WMA Masters Hegyifutó Világbajnokság Gagliano del Capo/ITA
09.28 U16 válogatott viadal Ptuj/SLO PDF ikon Kiírás
09.29 XV. Németh Miklós Gerelyhajító Verseny Vác PDF ikon Kiírás
10.05 Tisza Kupa Utánpótlás Atlétikai Dobóverseny Szeged PDF ikon Kiírás
10.12 Mezei futó Magyar Liga 1. forduló Békéscsaba PDF ikon Kiírás
10.12 Tisza Kupa és Szentesi Dobóverseny Szeged PDF ikon Kiírás
10.12 VI. Märcz Róbert Nemzetközi Gyaloglóverseny Pécs, Vasas PDF ikon Kiírás
10.12 VEDAC Dobóakadémia Évadzáró dobóversenye Veszprém PDF ikon Kiírás
10.15 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF ikon Kiírás
10.18 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF ikon Kiírás
10.26 - 10.27 2019 24H World Championships Albi, FRA
10.26 Mezei futó Magyar Liga 2. forduló Nemesvámos PDF ikon Kiírás
11.15 35.IAAF/WMRA Hegyifutó Világbajnokság Villa La Angostura/ARG
11.16 16.IAAF/WMRA Hosszútávú Hegyifutó Világbajnokság Villa La Angostura/ARG
11.17 Mezei futó Magyar Liga 3. forduló Salgótarján PDF ikon Kiírás
12.08 26. EAA Mezei Futó Európa-bajnokság Lisszabon, POR
Back to Top

Közösségi oldalaink:




© 2019 Magyar Atlétikai Szövetség.
Minden jog fenntartva.