Versenynaptár

Versenynaptár

Dátum Verseny Város Liga Kiírás Eredmény
01.09 Mezei Futó Liga 2. forduló Szekszárd ML, U20ML, U18ML, U16MF
01.16 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
01.20 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozata... Bonyhád
01.21 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozata 1.... Bonyhád
01.23 2. MTK nyílt fedettpályás ugró verseny Budapest
01.23 MASZ rúdugró felmérő Budapest
01.24 Fedettpályás Újévi GYAC Kupa Győr
01.24 ARAK fedettpályás verseny Székesfehérvár
01.27 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozat... Bonyhád
01.27 TSC-Geotech nyílt fedett pályás magasugró verseny Tatabánya
01.28 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozat 2.... Bonyhád
01.30 Vám-Szakértő Kupa Zalaegerszeg
01.30 Indoor Track & Field Vienna Meeting Bécs, AUT
01.30 - 01.31 Budapest Nyílt Fedettpályás Bajnoksága Budapest
02.06 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny Budapest
02.06 - 02.07 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny és Szuper Liga 3... Budapest SzL
02.06 - 02.07 Fedettpályás U16 Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Budapest
02.10 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozat... Bonyhád
02.11 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozat, 3.... Bonyhád
02.13 - 02.14 Fedettpályás Felnőtt, U20 és U18 Összetett... Budapest
02.13 - 02.14 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny Budapest
02.13 Fedettpályás U20 és U18 Gyalogló Magyar Bajnokság... Budapest
02.13 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny Budapest
02.17 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozat... Bonyhád
02.18 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozat, 4.... Bonyhád
02.19 XVI. Kondex Kupa Zalaegerszeg
02.20 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
02.20 - 02.21 Fedettpályás Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Budapest SzL
02.20 FSE dobóverseny I. forduló Székesfehérvár
02.26 MTK U14 Rúdugró Verseny Budapest
02.27 A Gödöllői EAC téli gerelyhajító versenye Gödöllő
02.27 - 02.28 Fedettpályás U20 és U18 Atlétikai Magyar... Budapest U20L, U18L
02.28 Fedettpályás MASZ meghívásos magasugró verseny Budapest
03.04 - 03.07 36. EA Fedettpályás Európa-bajnokság Toruń, POL
03.06 Mezei Futó Liga 3. forduló – Megoldás Kft. Kupa Szombathely ML, U20ML, U18ML, U16MF
03.06 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely SzL
03.06 U16 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely
03.07 Maraton Magyar Bajnokság - 2021 Debrecen
03.07 Sport XXI - DDR terem Bonyhád
03.19 Sport XXI - DKMR terem Szolnok
03.20 50km Gyalogló Magyar Bajnokság Dudince, SVK
03.20 U20 és U18 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely U20L, U18L
03.20 Sport XXI - KöMR pálya Budapest
03.20 Sport XXI - ÉMR terem Budapest
03.20 Sport XXI - NYDR terem Zalaegerszeg
03.21 113. Mezei Futó Magyar Bajnokság Kecskemét ML, U20ML, U18ML, U16MF
03.25 Paralimpiai Felkészítő Verseny Budapest
03.27 - 03.28 Fedettpályás U16 és U14 Összetett Atlétikai... Budapest, Budapest
04.10 FSE dobóverseny II. Forduló Székesfehérvár
04.10 24 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság Balatonalmádi
04.10 100km-es Ultrafutó Magyar Bajnokság Balatonalmádi
04.11 Nyílt Hegyifutó Félmaratoni Magyar Bajnokság Szentgál
04.17 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
04.17 A Vasas SC esti versenye Budapest
04.18 Felnőtt 20 km-es és Fiatalkorúak Hosszútávú... Békéscsaba SzL
04.23 Vitanika Rúdugró Kupasorozat 1. forduló Biatorbágy
04.24 Szentesi Dobóverseny Szentes
04.24 III. Kis Károly Emléknap és a VEDAC Dobóakadémia... Pápa
04.24 IX. Nyílt Hosszútávú Hegyifutó Magyar Bajnokság Sirok-Kőkútpuszta
04.25 50 kilométeres Ultrafutó Magyar Bajnokság Nagyatád
04.25 Gödöllői EAC gerelyhajító- és felkészülési... Gödöllő U20L, U18L
05.01 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely
05.01 - 05.02 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság ÉK terület – 1.... Vác
05.01 Sport XXI - ÉKMR terem Miskolc
05.01 - 05.02 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság DNY terület 1.... Székesfehérvár
05.01 - 05.02 5. WA Váltófutó Világbajnokság Szilézia, POL
05.08 Váltófutó Magyar Bajnokság 2021 Kecskemét
05.08 - 05.09 21. EA Dobó Európa Kupa Split, CRO
05.09 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Elődöntő 2021 -... Budapest
05.09 47. Paulínyi Jenő Emlékverseny Budapest SzL, U20L, U18L
05.14 - 05.15 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság ÉNY terület - 1.... Győr
05.14 - 05.15 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság DK terület - 1.... Debrecen
05.15 - 05.16 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Elődöntő 2021... Debrecen
05.15 - 05.16 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Elődöntő 2021... Győr
05.16 50 mérföldes Ultrafutó Magyar Bajnokság 2021 Balatonfüred
05.16 9. EA Gyalogló Csapat Európa-bajnokság Poděbrady, CZE
05.21 Vitanika Rúdugró Kupasorozat 2. forduló Biatorbágy
05.21 Sport XXI - Alföld Régió terem Szeged
05.22 Sport XXI - KMR terem Debrecen
05.22 Hegyi Váltófutó Magyar Bajnokság Miskolc
05.22 - 05.23 Budapest Bajnokság és Budapest Open - Schulek... Budapest SzL, U20L, U18L Nevezés
05.27 Sport XXI - DDR terem Szekszárd
05.28 Sport XXI - KDR terem Pápa
05.29 Válogatott váltóverseny Győr
05.29 Kiss Antal Gyalogló Emlékverseny Tatabánya SzL Nevezés
05.29 FSE dobóverseny III. Forduló Székesfehérvár Nevezés
05.29 Magyar Egyetemi – Főiskolai Országos Atlétikai... Győr
05.29 Sport XXI - ÉDR terem Győr
06.03 13. LIESE PROKOP Memorial St.Pölten
06.05 Magyar Nagydíj Sorozat Tatabánya - World... Tatabánya
06.05 Sport XXI - KMR pálya - 29. Kovács Gyula... Debrecen
06.05 8. Kis-Balaton Bajnokság Veszprém
06.05 10000m-es Európa Kupa Birmingham, GBR
06.06 62. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság Veszprém SzL, U20L, U18L
06.09 SVSE Egyéni csúcsok verseny sorozat I. forduló Veszprém SzL, U18L
06.09 Raiffeisen Austrian Open Eisenstadt
06.11 Albertirsa U14 Összetett Bajnoksága Albertirsa
06.12 - 06.13 U23 és U20 Atlétikai Magyar Bajnokság Miskolc U20L
06.15 Vidékbajnokság Zalaegerszeg
06.16 Savaria Kupa Szombathely
06.17 - 06.18 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság DNY terület – 2.... Pécs
06.17 - 06.18 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság ÉK terület – 2.... Gödöllő
06.19 - 06.20 Felnőtt, U23 és U20 Összetett Atlétikai Magyar... Budapest
06.19 - 06.20 9. EA Csapat Európa-bajnokság 2. liga Stara Zagora, BUL
06.19 Honvéd Kupa Budapest
06.24 - 06.25 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság DK terület– 2.... Nyíregyháza/Szolnok
06.24 - 06.25 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság ÉNY terület – 2.... Zalaegerszeg
06.26 Banskobystrický chodecký míting Besztercebánya, SK
06.26 - 06.27 126. Atlétikai Magyar Bajnokság Debrecen SzL
06.29 Németh Pál Emléknap Szombathely
07.02 GEAC Ugrónap Gödöllő
07.03 19. Hegyifutó Európa-bajnokság Cinfaes, POR
07.03 - 07.04 BAUHAUS Juniors Gala Mannheim, GER
07.03 - 07.04 U18, U16 és U14 Összetett Atlétikai Magyar... Győr
07.03 - 07.04 Rába Kupa Győr
07.06 WA Continental Tour Gold – Gyulai István Memorial... Székesfehérvár
07.08 - 07.11 13. EA U23 Európa-bajnokság Bergen, NOR
07.15 - 07.18 26. EA U20 Európa-bajnokság Tallinn, EST
07.28 SVSE Egyéni csúcsok sorozata 2. forduló Veszprém SzL, U20L, U18L
07.31 - 08.08 XXXII. IOC Nyári Olimpiai Játékok Tokió, JPN
07.31 XIII. Nyílt Hegyifutó Magyar Bajnokság Parádfürdő-Kékestető
08.07 - 08.08 U18 Atlétikai Magyar Bajnokság Szekszárd U18L
08.14 U18 válogatott viadal Hodonín, CZE
08.14 7. Ecsedi László Emlékverseny Albertirsa
08.17 - 08.22 18. WA U20 Világbajnokság Nairobi, KEN
08.18 SVSE Egyéni csúcsok sorozata 3. forduló Veszprém SzL
08.21 Dr. Szécsényi József Emlékverseny - Szentesi... Szentes
08.23 - 08.28 FISU Nyári Egyetemi Világjátékok / Universiade Chengdu, CHI
08.24 - 09.05 XVI. IOC Nyári Paralimpia Tokió, JPN
08.24 WA Continental Tour Bronze – Magyar Nagydíj... Budapest
08.26 - 08.29 3. EA U18 Európa-bajnokság Rieti, ITA
08.26 - 08.27 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság ÉK terület – 3.... Miskolc
08.26 - 08.27 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság DNY terület – 3.... Szekszárd
08.28 - 08.29 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság DK terület – 3.... Szolnok/Nyíregyháza
08.28 - 08.29 U16 és U14 Atlétikai Bajnokság ÉNY terület – 3.... Tatabánya
09.04 - 09.05 8. Atlétikai Magyar Szuper Liga Döntő Budapest SzL
09.05 International Track&Field Meeting Maribor, SLO
09.11 - 09.12 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Döntő Székesfehérvár
09.18 - 09.19 U16 Atlétikai Magyar Bajnokság Győr
09.19 10000 méteres Magyar Bajnokság Budapest
09.25 12 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság Veszprém
09.25 - 09.26 5. Atlétikai Magyar U20 Liga Döntő Budapest U20L
09.25 U16 Válogatott Viadal Znojmo, CZE
09.25 - 09.26 5. Atlétikai Magyar U18 Liga Döntő Budapest U18L
10.02 - 10.03 U18 és U16 Ügyességi- és Gátfutó Atlétikai Magyar... Székesfehérvár
10.02 - 10.03 IAU 24 órás Ultrafutó Világbajnokság Temesvár, ROM
10.23 6 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság Budakalász
10.23 6 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság Budakalász
10.30 Terep Ultrafutó Magyar Bajnokság Várpalota
10.31 IAU 50km-es Ultrafutó Világbajnokság TPE
11.11 - 11.14 1. Hegyi- és Terepfutó Világbajnokság (WMTRC) Csiangmaj, THA
12.12 28. EA Mezei Futó Európa-bajnokság Dublin, IRL
Dátum Verseny Város Liga Kiírás Eredmény
02.06 - 02.07 Fedettpályás U16 Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Budapest
02.13 Fedettpályás U20 és U18 Gyalogló Magyar Bajnokság... Budapest
02.13 - 02.14 Fedettpályás Felnőtt, U20 és U18 Összetett... Budapest
02.20 - 02.21 Fedettpályás Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Budapest SzL
02.27 - 02.28 Fedettpályás U20 és U18 Atlétikai Magyar... Budapest U20L, U18L
03.06 U16 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely
03.06 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely SzL
03.07 Maraton Magyar Bajnokság - 2021 Debrecen
03.20 50km Gyalogló Magyar Bajnokság Dudince, SVK
03.20 U20 és U18 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely U20L, U18L
03.21 113. Mezei Futó Magyar Bajnokság Kecskemét ML, U20ML, U18ML, U16MF
03.27 - 03.28 Fedettpályás U16 és U14 Összetett Atlétikai... Budapest, Budapest
04.10 100km-es Ultrafutó Magyar Bajnokság Balatonalmádi
04.10 24 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság Balatonalmádi
04.11 Nyílt Hegyifutó Félmaratoni Magyar Bajnokság Szentgál
04.18 Felnőtt 20 km-es és Fiatalkorúak Hosszútávú... Békéscsaba SzL
04.24 IX. Nyílt Hosszútávú Hegyifutó Magyar Bajnokság Sirok-Kőkútpuszta
04.25 50 kilométeres Ultrafutó Magyar Bajnokság Nagyatád
05.08 Váltófutó Magyar Bajnokság 2021 Kecskemét
05.09 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Elődöntő 2021 -... Budapest
05.15 - 05.16 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Elődöntő 2021... Győr
05.15 - 05.16 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Elődöntő 2021... Debrecen
05.22 Hegyi Váltófutó Magyar Bajnokság Miskolc
06.12 - 06.13 U23 és U20 Atlétikai Magyar Bajnokság Miskolc U20L
06.19 - 06.20 Felnőtt, U23 és U20 Összetett Atlétikai Magyar... Budapest
06.26 - 06.27 126. Atlétikai Magyar Bajnokság Debrecen SzL
07.03 - 07.04 U18, U16 és U14 Összetett Atlétikai Magyar... Győr
07.31 XIII. Nyílt Hegyifutó Magyar Bajnokság Parádfürdő-Kékestető
08.07 - 08.08 U18 Atlétikai Magyar Bajnokság Szekszárd U18L
09.11 - 09.12 Atlétikai Magyar Csapatbajnokság Döntő Székesfehérvár
09.18 - 09.19 U16 Atlétikai Magyar Bajnokság Győr
09.19 10000 méteres Magyar Bajnokság Budapest
09.25 12 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság Veszprém
10.02 - 10.03 U18 és U16 Ügyességi- és Gátfutó Atlétikai Magyar... Székesfehérvár
10.23 6 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság Budakalász
10.23 6 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság Budakalász
10.30 Terep Ultrafutó Magyar Bajnokság Várpalota
Dátum Verseny Város Liga Kiírás Eredmény
01.09 Mezei Futó Liga 2. forduló Szekszárd ML, U20ML, U18ML, U16MF
02.06 - 02.07 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny és Szuper Liga 3... Budapest SzL
02.20 - 02.21 Fedettpályás Atlétikai Magyar Bajnokság 2021 Budapest SzL
02.27 - 02.28 Fedettpályás U20 és U18 Atlétikai Magyar... Budapest U20L, U18L
03.06 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely SzL
03.06 Mezei Futó Liga 3. forduló – Megoldás Kft. Kupa Szombathely ML, U20ML, U18ML, U16MF
03.20 U20 és U18 Téli Dobó Magyar Bajnokság 2021 Szombathely U20L, U18L
03.21 113. Mezei Futó Magyar Bajnokság Kecskemét ML, U20ML, U18ML, U16MF
04.18 Felnőtt 20 km-es és Fiatalkorúak Hosszútávú... Békéscsaba SzL
04.25 Gödöllői EAC gerelyhajító- és felkészülési... Gödöllő U20L, U18L
05.09 47. Paulínyi Jenő Emlékverseny Budapest SzL, U20L, U18L
05.22 - 05.23 Budapest Bajnokság és Budapest Open - Schulek... Budapest SzL, U20L, U18L Nevezés
05.29 Kiss Antal Gyalogló Emlékverseny Tatabánya SzL Nevezés
06.06 62. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság Veszprém SzL, U20L, U18L
06.09 SVSE Egyéni csúcsok verseny sorozat I. forduló Veszprém SzL, U18L
06.12 - 06.13 U23 és U20 Atlétikai Magyar Bajnokság Miskolc U20L
06.26 - 06.27 126. Atlétikai Magyar Bajnokság Debrecen SzL
07.28 SVSE Egyéni csúcsok sorozata 2. forduló Veszprém SzL, U20L, U18L
08.07 - 08.08 U18 Atlétikai Magyar Bajnokság Szekszárd U18L
08.18 SVSE Egyéni csúcsok sorozata 3. forduló Veszprém SzL
09.04 - 09.05 8. Atlétikai Magyar Szuper Liga Döntő Budapest SzL
09.25 - 09.26 5. Atlétikai Magyar U18 Liga Döntő Budapest U18L
09.25 - 09.26 5. Atlétikai Magyar U20 Liga Döntő Budapest U20L
Dátum Verseny Város Hivatkozás Kiírás Eredmény
01.09 Mezei Futó Liga 2. forduló Szekszárd PDF ikon Kiírás
01.16 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF ikon Kiírás
01.20 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozata... Bonyhád PDF ikon Kiírás
01.21 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozata 1.... Bonyhád PDF ikon Kiírás
01.23 2. MTK nyílt fedettpályás ugró verseny Budapest PDF ikon Kiírás
01.27 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozat... Bonyhád PDF ikon Kiírás
01.28 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozat 2.... Bonyhád PDF ikon Kiírás
01.30 Vám-Szakértő Kupa Zalaegerszeg PDF ikon Kiírás
01.30 Indoor Track & Field Vienna Meeting Bécs, AUT PDF ikon Kiírás
02.06 - 02.07 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny és Szuper Liga 3... Budapest PDF ikon Kiírás
02.06 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny Budapest PDF ikon Kiírás
02.10 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozat... Bonyhád PDF ikon Kiírás
02.11 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozat, 3.... Bonyhád PDF ikon Kiírás
02.13 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny Budapest PDF ikon Kiírás
02.13 - 02.14 MASZ Nyílt Fedettpályás Verseny Budapest PDF ikon Kiírás
02.17 AC Bonyhád téli dobó felkészülési versenysorozat... Bonyhád PDF ikon Kiírás
02.18 AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozat, 4.... Bonyhád PDF ikon Kiírás
02.19 XVI. Kondex Kupa Zalaegerszeg PDF ikon Kiírás
02.20 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF ikon Kiírás
03.04 - 03.07 36. EA Fedettpályás Európa-bajnokság Toruń, POL
04.17 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF ikon Kiírás
05.01 Szombathelyi Dobó SE - Németh Pál Dobóakadémia... Szombathely PDF ikon Kiírás
05.01 - 05.02 5. WA Váltófutó Világbajnokság Szilézia, POL
05.08 - 05.09 21. EA Dobó Európa Kupa Split, CRO
05.16 9. EA Gyalogló Csapat Európa-bajnokság Poděbrady, CZE
05.22 - 05.23 Budapest Bajnokság és Budapest Open - Schulek... Budapest PDF ikon Kiírás
06.03 13. LIESE PROKOP Memorial St.Pölten PDF ikon Kiírás
06.05 10000m-es Európa Kupa Birmingham, GBR
06.05 Magyar Nagydíj Sorozat Tatabánya - World... Tatabánya PDF ikon Kiírás
06.06 62. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság Veszprém PDF ikon Kiírás
06.09 Raiffeisen Austrian Open Eisenstadt
06.09 SVSE Egyéni csúcsok verseny sorozat I. forduló Veszprém PDF ikon Kiírás
06.19 Honvéd Kupa Budapest
06.19 - 06.20 9. EA Csapat Európa-bajnokság 2. liga Stara Zagora, BUL
06.26 Banskobystrický chodecký míting Besztercebánya, SK
06.29 Németh Pál Emléknap Szombathely
07.03 - 07.04 BAUHAUS Juniors Gala Mannheim, GER
07.03 19. Hegyifutó Európa-bajnokság Cinfaes, POR
07.06 WA Continental Tour Gold – Gyulai István Memorial... Székesfehérvár
07.08 - 07.11 13. EA U23 Európa-bajnokság Bergen, NOR
07.15 - 07.18 26. EA U20 Európa-bajnokság Tallinn, EST
07.28 SVSE Egyéni csúcsok sorozata 2. forduló Veszprém
07.31 - 08.08 XXXII. IOC Nyári Olimpiai Játékok Tokió, JPN
08.14 U18 válogatott viadal Hodonín, CZE
08.17 - 08.22 18. WA U20 Világbajnokság Nairobi, KEN
08.18 SVSE Egyéni csúcsok sorozata 3. forduló Veszprém
08.21 Dr. Szécsényi József Emlékverseny - Szentesi... Szentes PDF ikon Kiírás
08.23 - 08.28 FISU Nyári Egyetemi Világjátékok / Universiade Chengdu, CHI PDF ikon Elhalasztva!
08.24 WA Continental Tour Bronze – Magyar Nagydíj... Budapest
08.24 - 09.05 XVI. IOC Nyári Paralimpia Tokió, JPN
08.26 - 08.29 3. EA U18 Európa-bajnokság Rieti, ITA PDF ikon Elmarad!
09.05 International Track&Field Meeting Maribor, SLO PDF ikon Kiírás
09.25 U16 Válogatott Viadal Znojmo, CZE
10.02 - 10.03 IAU 24 órás Ultrafutó Világbajnokság Temesvár, ROM
10.31 IAU 50km-es Ultrafutó Világbajnokság TPE
11.11 - 11.14 1. Hegyi- és Terepfutó Világbajnokság (WMTRC) Csiangmaj, THA
Back to Top

Közösségi oldalaink:




© 2021 Magyar Atlétikai Szövetség.
Minden jog fenntartva.