Atlétikai Serdülő Magyar Liga 2018
Fiú 100m (60m)
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Tatai Zalán | 2004 | ARAK UP Akadémia | 36 | 4 |
2 | Chen Kevin | 2005 | FTC | 18 | 4 |
3 | Pesti Máté | 2004 | Csepeli DAC | 17 | 3 |
4 | Blaumann Marcell | 2004 | ARAK UP Akadémia | 17 | 4 |
5 | Schmidt Bence | 2004 | PSN Zrt. | 16 | 3 |
6 | Brunner Hugó | 2004 | PSN Zrt. | 16 | 3 |
7 | Helter Dániel | 2004 | Keszthely VDSE | 14 | 3 |
8 | Csoba Levente | 2004 | ARAK UP Akadémia | 11 | 3 |
9 | Dabosi Marcell | 2004 | SVSE | 5 | 1 |
10 | Romagnoli Gianluca | 2004 | UTE | 5 | 2 |
11 | Nagy Dávid | 2004 | ARAK UP Akadémia | 4 | 1 |
12 | Orosz Csaba | 2004 | AC Kisvárda | 4 | 1 |
13 | Szilágyi Péter | 2004 | Szekszárdi Sportközpont NKft. | 3 | 2 |
14 | Dászkál Bence | 2004 | Győri Atlétikai Club | 3 | 1 |
15 | Szabó Bence | 2004 | DSC-SI | 3 | 1 |
16 | Földi Gergő | 2005 | UTE | 2 | 1 |
17 | Faragó Rómeó | 2005 | KARC | 1 | 1 |
18 | Sánta Balázs | 2005 | UTE | 1 | 1 |
1. Tatai Zalán (2004) - ARAK UP Akadémia - 36 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 60m fp. | 1 | 7.18 | 9 | |
2019-05-18 | Kelet Kupa | 100m | 1 | 11.36 | -1.9 | 9 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 100m | 1 | 11.17 | -1.0 | 9 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 100m | 1 | 11.04 | +2.2 | 9 |
2. Chen Kevin (2005) - FTC - 18 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 100m | 2 | 11.39 | +2.2 | 7 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 100m | 2 | 11.46 | +0.4 | 7 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 100m | 6 | 11.95 | -1.0 | 3 |
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 60m fp. | 8 | 7.51 | 1 |
3. Pesti Máté (2004) - Csepeli DAC - 17 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Kelet Kupa | 100m | 3 | 11.99 | -1.9 | 6 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 100m | 3 | 11.44 | +2.2 | 6 |
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 60m fp. | 4 | 7.47 | 5 |
4. Blaumann Marcell (2004) - ARAK UP Akadémia - 17 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 100m | 3 | 11.77 | -1.0 | 6 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 100m | 4 | 11.52 | +2.2 | 5 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 100m | 5 | 11.78 | +0.4 | 4 |
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 60m fp. | 7 | 7.58 | 2 |
5. Schmidt Bence (2004) - PSN Zrt. - 16 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 60m fp. | 2 | 7.41 | 7 | |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 100m | 4 | 11.75 | +0.4 | 5 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 100m | 5 | 11.54 | +2.2 | 4 |
6. Brunner Hugó (2004) - PSN Zrt. - 16 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Kelet Kupa | 100m | 2 | 11.80 | -1.9 | 7 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 100m | 3 | 11.74 | +0.4 | 6 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 100m | 6 | 11.60 | +2.2 | 3 |
7. Helter Dániel (2004) - Keszthely VDSE - 14 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 100m | 2 | 11.73 | -1.0 | 7 |
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 60m fp. | 3 | 7.42 | 6 | |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 100m | 8 | 12.14 | +0.4 | 1 |
8. Csoba Levente (2004) - ARAK UP Akadémia - 11 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Kelet Kupa | 100m | 4 | 12.05 | -1.9 | 5 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 100m | 5 | 11.91 | -1.0 | 4 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 100m | 7 | 11.71 | +2.2 | 2 |
9. Dabosi Marcell (2004) - SVSE - 5 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 100m | 4 | 11.88 | -1.0 | 5 |
10. Romagnoli Gianluca (2004) - UTE - 5 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 100m | 6 | 11.96 | +0.4 | 3 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 100m | 7 | 11.96 | -1.0 | 2 |
11. Nagy Dávid (2004) - ARAK UP Akadémia - 4 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Kelet Kupa | 100m | 5 | 12.54 | -1.9 | 4 |
12. Orosz Csaba (2004) - AC Kisvárda - 4 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 60m fp. | 5 | 7.48 | 4 |
13. Szilágyi Péter (2004) - Szekszárdi Sportközpont NKft. - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 100m | 7 | 12.05 | +0.4 | 2 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 100m | 8 | 11.75 | +2.2 | 1 |
14. Dászkál Bence (2004) - Győri Atlétikai Club - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Kelet Kupa | 100m | 6 | 12.56 | -1.9 | 3 |
15. Szabó Bence (2004) - DSC-SI - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 60m fp. | 6 | 7.50 | 3 |
16. Földi Gergő (2005) - UTE - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Kelet Kupa | 100m | 7 | 12.69 | -1.9 | 2 |
17. Faragó Rómeó (2005) - KARC - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 100m | 8 | 11.98 | -1.0 | 1 |
18. Sánta Balázs (2005) - UTE - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Kelet Kupa | 100m | 8 | 12.38 | -1.8 | 1 |
Fiú 300m
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Tatai Zalán | 2004 | ARAK UP Akadémia | 36 | 4 |
2 | Kovács Árpád | 2005 | Titán TC | 22 | 4 |
3 | Szabó Bence | 2004 | DSC-SI | 20 | 3 |
4 | Dabosi Marcell | 2004 | SVSE | 18 | 4 |
5 | Csoba Levente | 2004 | ARAK UP Akadémia | 13 | 4 |
6 | Birovecz Bátor Péter | 2004 | UTE | 11 | 2 |
7 | Tóth Domonkos | 2004 | Csepeli DAC | 10 | 2 |
8 | Sánta Balázs | 2005 | UTE | 9 | 3 |
9 | Mészáros Balázs | 2005 | ARAK UP Akadémia | 8 | 2 |
10 | Földi Gergő | 2005 | UTE | 7 | 2 |
11 | Nagy Dávid | 2004 | ARAK UP Akadémia | 7 | 1 |
12 | Helter Dániel | 2004 | Keszthely VDSE | 6 | 2 |
13 | Blaumann Marcell | 2004 | ARAK UP Akadémia | 6 | 1 |
14 | Bazsó Levente | 2004 | FTC | 6 | 2 |
15 | Czene Dániel Gábor | 2004 | DSC-SI | 3 | 1 |
16 | Csúr Balázs | 2004 | Ikarus BSE | 2 | 1 |
17 | Bákai Péter Róbert | 2004 | GEAC | 1 | 1 |
18 | Tari Tibor György | 2004 | Csepeli DAC | 1 | 1 |
1. Tatai Zalán (2004) - ARAK UP Akadémia - 36 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 300m fp. | 1 | 38.27 | 9 |
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | 300m | 1 | 37.34 | 9 |
2019-05-18 | Kelet Kupa | 300m | 1 | 37.02 | 9 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 300m | 1 | 36.90 | 9 |
2. Kovács Árpád (2005) - Titán TC - 22 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 300m | 2 | 37.21 | 7 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 300m | 2 | 37.68 | 7 |
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 300m fp. | 5 | 39.12 | 4 |
2019-05-18 | Kelet Kupa | 300m | 5 | 38.16 | 4 |
3. Szabó Bence (2004) - DSC-SI - 20 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 300m | 1 | 36.98 | 9 |
2019-05-18 | Kelet Kupa | 300m | 3 | 37.84 | 6 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 300m | 4 | 37.51 | 5 |
4. Dabosi Marcell (2004) - SVSE - 18 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 300m fp. | 3 | 38.63 | 6 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 300m | 3 | 37.50 | 6 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 300m | 5 | 38.15 | 4 |
2019-05-18 | Kelet Kupa | 300m | 7 | 38.55 | 2 |
5. Csoba Levente (2004) - ARAK UP Akadémia - 13 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | 300m | 4 | 38.62 | 5 |
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 300m fp. | 5 | 39.12 | 4 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 300m | 6 | 38.53 | 3 |
2019-05-18 | Kelet Kupa | 300m | 8 | 38.82 | 1 |
6. Birovecz Bátor Péter (2004) - UTE - 11 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Kelet Kupa | 300m | 2 | 37.69 | 7 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 300m | 5 | 37.55 | 4 |
7. Tóth Domonkos (2004) - Csepeli DAC - 10 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 300m fp. | 2 | 38.48 | 7 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 300m | 6 | 37.78 | 3 |
8. Sánta Balázs (2005) - UTE - 9 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 300m | 4 | 38.05 | 5 |
2019-05-18 | Kelet Kupa | 300m | 6 | 38.44 | 3 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 300m | 8 | 38.13 | 1 |
9. Mészáros Balázs (2005) - ARAK UP Akadémia - 8 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 300m | 3 | 37.83 | 6 |
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | 300m | 7 | 39.99 | 2 |
10. Földi Gergő (2005) - UTE - 7 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 300m fp. | 4 | 38.98 | 5 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 300m | 7 | 37.90 | 2 |
11. Nagy Dávid (2004) - ARAK UP Akadémia - 7 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | 300m | 2 | 38.50 | 7 |
12. Helter Dániel (2004) - Keszthely VDSE - 6 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Kelet Kupa | 300m | 4 | 37.96 | 5 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 300m | 8 | 39.08 | 1 |
13. Blaumann Marcell (2004) - ARAK UP Akadémia - 6 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | 300m | 3 | 38.51 | 6 |
14. Bazsó Levente (2004) - FTC - 6 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | 300m | 5 | 39.15 | 4 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 300m | 7 | 38.87 | 2 |
15. Czene Dániel Gábor (2004) - DSC-SI - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | 300m | 6 | 39.72 | 3 |
16. Csúr Balázs (2004) - Ikarus BSE - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 300m fp. | 7 | 39.30 | 2 |
17. Bákai Péter Róbert (2004) - GEAC - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | 300m | 8 | 40.51 | 1 |
18. Tari Tibor György (2004) - Csepeli DAC - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 300m fp. | 8 | 39.36 | 1 |
Fiú 800m
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Jakab András | 2004 | DSC-SI | 34 | 4 |
2 | Lázár Marcell | 2004 | UTE | 29 | 4 |
3 | Kovács Ferenc Soma | 2004 | Budaörsi DSE | 21 | 3 |
4 | Földi Gergő | 2005 | UTE | 18 | 3 |
5 | Honti Marcell | 2004 | VEDAC | 16 | 4 |
6 | Sánta Balázs | 2005 | UTE | 14 | 3 |
7 | Marx Bence | 2004 | Győri Atlétikai Club | 8 | 2 |
8 | Palkovics Tamás | 2005 | Tovafutók SE | 8 | 2 |
9 | Everling Sámuel Kolos | 2004 | KSI SE | 7 | 1 |
10 | Fülöp Milán | 2004 | PSN Zrt. | 7 | 2 |
11 | Birovecz Bátor Péter | 2004 | UTE | 5 | 1 |
12 | Horváth Ervin Benjámin | 2004 | Horn-Bercsényi DSE | 4 | 2 |
13 | Almási Attila | 2005 | UTE | 4 | 2 |
14 | Takács András Szilveszter | 2004 | Keszthely VDSE | 2 | 1 |
15 | Szépvölgyi Bálint | 2004 | Miskolci Sportiskola | 2 | 1 |
16 | Rákosy Márton | 2005 | POSTÁS SE | 2 | 2 |
17 | Fritz László | 2005 | PVSK | 1 | 1 |
18 | Józsa Márk | 2005 | Győri Atlétikai Club | 1 | 1 |
1. Jakab András (2004) - DSC-SI - 34 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 800m fp. | 1 | 2:05.51 | 9 |
2019-04-28 | Magyarország 10 000 méteres Országos Bajnoksága - 2019 | 800m | 1 | 2:02.60 | 9 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 800m | 1 | 2:01.83 | 9 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 800m | 2 | 2:01.96 | 7 |
2. Lázár Marcell (2004) - UTE - 29 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | 800m | 1 | 2:05.98 | 9 |
2019-04-28 | Magyarország 10 000 méteres Országos Bajnoksága - 2019 | 800m | 2 | 2:03.80 | 7 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 800m | 2 | 2:02.76 | 7 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 800m | 3 | 2:04.35 | 6 |
3. Kovács Ferenc Soma (2004) - Budaörsi DSE - 21 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 800m | 1 | 2:01.25 | 9 |
2019-04-28 | Magyarország 10 000 méteres Országos Bajnoksága - 2019 | 800m | 3 | 2:04.53 | 6 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 800m | 3 | 2:03.50 | 6 |
4. Földi Gergő (2005) - UTE - 18 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | 800m | 2 | 2:06.33 | 7 |
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 800m fp. | 3 | 2:07.23 | 6 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 800m | 4 | 2:04.96 | 5 |
5. Honti Marcell (2004) - VEDAC - 16 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-28 | Magyarország 10 000 méteres Országos Bajnoksága - 2019 | 800m | 4 | 2:08.41 | 5 |
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | 800m | 5 | 2:08.74 | 4 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 800m | 5 | 2:09.00 | 4 |
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 800m fp. | 6 | 2:17.49 | 3 |
6. Sánta Balázs (2005) - UTE - 14 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | 800m | 3 | 2:06.99 | 6 |
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 800m fp. | 4 | 2:09.43 | 5 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 800m | 6 | 2:06.43 | 3 |
7. Marx Bence (2004) - Győri Atlétikai Club - 8 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-28 | Magyarország 10 000 méteres Országos Bajnoksága - 2019 | 800m | 5 | 2:09.59 | 4 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 800m | 5 | 2:06.39 | 4 |
8. Palkovics Tamás (2005) - Tovafutók SE - 8 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 800m | 4 | 2:08.43 | 5 |
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | 800m | 6 | 2:10.46 | 3 |
9. Everling Sámuel Kolos (2004) - KSI SE - 7 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 800m fp. | 2 | 2:06.12 | 7 |
10. Fülöp Milán (2004) - PSN Zrt. - 7 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 800m fp. | 5 | 2:15.47 | 4 |
2019-04-28 | Magyarország 10 000 méteres Országos Bajnoksága - 2019 | 800m | 6 | 2:15.85 | 3 |
11. Birovecz Bátor Péter (2004) - UTE - 5 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | 800m | 4 | 2:07.49 | 5 |
12. Horváth Ervin Benjámin (2004) - Horn-Bercsényi DSE - 4 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 800m | 6 | 2:13.58 | 3 |
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | 800m | 8 | 2:15.97 | 1 |
13. Almási Attila (2005) - UTE - 4 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 800m fp. | 7 | 2:19.09 | 2 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 800m | 7 | 2:21.03 | 2 |
14. Takács András Szilveszter (2004) - Keszthely VDSE - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | 800m | 7 | 2:11.62 | 2 |
15. Szépvölgyi Bálint (2004) - Miskolci Sportiskola - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-28 | Magyarország 10 000 méteres Országos Bajnoksága - 2019 | 800m | 7 | 2:16.37 | 2 |
16. Rákosy Márton (2005) - POSTÁS SE - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 800m fp. | 8 | 2:23.11 | 1 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 800m | 8 | 2:24.02 | 1 |
17. Fritz László (2005) - PVSK - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 800m | 8 | 2:09.16 | 1 |
18. Józsa Márk (2005) - Győri Atlétikai Club - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-28 | Magyarország 10 000 méteres Országos Bajnoksága - 2019 | 800m | 8 | 2:21.35 | 1 |
Fiú 1500m
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Árvai Róbert | 2005 | TSC-Geotech | 21 | 3 |
2 | Honti Marcell | 2004 | VEDAC | 15 | 2 |
3 | Biácsi Milán | 2004 | BEAC | 14 | 3 |
4 | Fritz László | 2005 | PVSK | 12 | 2 |
5 | Lázár Marcell | 2004 | UTE | 9 | 1 |
6 | Kovács Ferenc Soma | 2004 | Budaörsi DSE | 9 | 1 |
7 | Jakab András | 2004 | DSC-SI | 9 | 1 |
8 | Takács András Szilveszter | 2004 | Keszthely VDSE | 9 | 2 |
9 | Horváth Ervin Benjámin | 2004 | Horn-Bercsényi DSE | 7 | 2 |
10 | Lukonics Máté Kristóf | 2004 | Ikarus BSE | 5 | 1 |
11 | Várkonyi Balázs Dániel | 2004 | KSI SE | 5 | 2 |
12 | Takács Benedek Péter | 2004 | Keszthely VDSE | 5 | 1 |
13 | Béres Milán | 2005 | Szombathelyi SI | 4 | 1 |
14 | Czinege Dávid | 2004 | Miskolci Sportiskola | 3 | 1 |
15 | Szépvölgyi Bálint | 2004 | Miskolci Sportiskola | 3 | 1 |
16 | Balla István | 2004 | Zenit SE | 3 | 2 |
17 | Hansághy Gergely | 2005 | BEAC | 3 | 2 |
1. Árvai Róbert (2005) - TSC-Geotech - 21 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | 1500m | 2 | 4:27.61 | 7 |
2019-06-01 | Magyarország Vidékbajnoksága, Zalaszám Kupa - 2019 | 1500m | 2 | 4:37.77 | 7 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 1500m | 2 | 4:33.46 | 7 |
2. Honti Marcell (2004) - VEDAC - 15 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 1500m | 1 | 4:57.38 | 9 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 1500m | 3 | 4:34.58 | 6 |
3. Biácsi Milán (2004) - BEAC - 14 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | 1500m | 3 | 4:28.35 | 6 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 1500m | 5 | 4:35.73 | 4 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 1500m | 5 | 5:01.17 | 4 |
4. Fritz László (2005) - PVSK - 12 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 1500m | 2 | 4:57.82 | 7 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 1500m | 4 | 4:35.54 | 5 |
5. Lázár Marcell (2004) - UTE - 9 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | 1500m | 1 | 4:25.39 | 9 |
6. Kovács Ferenc Soma (2004) - Budaörsi DSE - 9 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-01 | Magyarország Vidékbajnoksága, Zalaszám Kupa - 2019 | 1500m | 1 | 4:26.14 | 9 |
7. Jakab András (2004) - DSC-SI - 9 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 1500m | 1 | 4:31.29 | 9 |
8. Takács András Szilveszter (2004) - Keszthely VDSE - 9 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 1500m | 4 | 5:00.77 | 5 |
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | 1500m | 5 | 4:34.12 | 4 |
9. Horváth Ervin Benjámin (2004) - Horn-Bercsényi DSE - 7 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-01 | Magyarország Vidékbajnoksága, Zalaszám Kupa - 2019 | 1500m | 3 | 5:00.63 | 6 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 1500m | 8 | 5:01.66 | 1 |
10. Lukonics Máté Kristóf (2004) - Ikarus BSE - 5 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | 1500m | 4 | 4:29.88 | 5 |
11. Várkonyi Balázs Dániel (2004) - KSI SE - 5 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 1500m | 6 | 5:01.17 | 3 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 1500m | 7 | 4:41.18 | 2 |
12. Takács Benedek Péter (2004) - Keszthely VDSE - 5 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-01 | Magyarország Vidékbajnoksága, Zalaszám Kupa - 2019 | 1500m | 4 | 5:01.15 | 5 |
13. Béres Milán (2005) - Szombathelyi SI - 4 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-01 | Magyarország Vidékbajnoksága, Zalaszám Kupa - 2019 | 1500m | 5 | 5:45.99 | 4 |
14. Czinege Dávid (2004) - Miskolci Sportiskola - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | 1500m | 6 | 4:36.77 | 3 |
15. Szépvölgyi Bálint (2004) - Miskolci Sportiskola - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 1500m | 6 | 4:40.79 | 3 |
16. Balla István (2004) - Zenit SE - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | 1500m | 7 | 4:41.26 | 2 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 1500m | 8 | 4:42.32 | 1 |
17. Hansághy Gergely (2005) - BEAC - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 1500m | 7 | 5:01.48 | 2 |
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | 1500m | 8 | 4:42.02 | 1 |
Fiú 5000m (10000/3000m)
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Karsai Gábor | 2004 | Békéscsabai AC | 29 | 4 |
2 | Tóth Balázs Márton | 2004 | DVTK SE | 22 | 3 |
3 | Baier Kristóf | 2004 | Tempo-Aqua | 18 | 2 |
4 | Biácsi Milán | 2004 | BEAC | 14 | 3 |
5 | Istlstekker Balázs | 2004 | Szekszárdi Sportközpont NKft. | 13 | 3 |
5 | Árvai Róbert | 2005 | TSC-Geotech | 13 | 3 |
7 | Vig Bálint | 2005 | Győri Atlétikai Club | 9 | 2 |
7 | Hansághy Gergely | 2005 | BEAC | 9 | 2 |
7 | Szabó Hunor Benedek | 2005 | NYSC | 9 | 1 |
7 | Lukonics Máté Kristóf | 2004 | Ikarus BSE | 9 | 2 |
11 | Kovács Máté | 2005 | Miskolci Sportiskola | 6 | 2 |
12 | Solymári Máté | 2006 | Ikarus BSE | 4 | 1 |
12 | Zahorán Milán | 2005 | Békéscsabai AC | 4 | 1 |
14 | Simkó Máté Boldizsár | 2005 | Salgótarjáni AC | 3 | 2 |
14 | Fazekas András Máté | 2004 | Mohácsi TE | 3 | 1 |
14 | Kropkó Márton | 2005 | UTE | 3 | 1 |
17 | Silaghi Darius | 2005 | BHSE | 1 | 1 |
1. Karsai Gábor (2004) - Békéscsabai AC - 29 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-28 | Magyarország 10 000 méteres Országos Bajnoksága - 2019 | 3000m | 1 | 9:53.03 | 9 |
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 3000m fp. | 2 | 9:36.70 | 7 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 3000m | 2 | 9:34.75 | 7 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 3000m | 3 | 9:51.20 | 6 |
2. Tóth Balázs Márton (2004) - DVTK SE - 22 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 3000m | 1 | 9:46.66 | 9 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 3000m | 2 | 9:46.93 | 7 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 3000m | 3 | 9:39.72 | 6 |
3. Baier Kristóf (2004) - Tempo-Aqua - 18 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 3000m fp. | 1 | 9:32.98 | 9 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 3000m | 1 | 9:24.96 | 9 |
4. Biácsi Milán (2004) - BEAC - 14 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 3000m fp. | 3 | 9:42.07 | 6 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 3000m | 4 | 9:50.80 | 5 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 3000m | 6 | 10:03.11 | 3 |
5. Istlstekker Balázs (2004) - Szekszárdi Sportközpont NKft. - 13 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 3000m | 3 | 9:54.78 | 6 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 3000m | 4 | 9:54.50 | 5 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 3000m | 7 | 10:11.07 | 2 |
5. Árvai Róbert (2005) - TSC-Geotech - 13 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-28 | Magyarország 10 000 méteres Országos Bajnoksága - 2019 | 3000m | 3 | 10:15.99 | 6 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 3000m | 5 | 10:00.32 | 4 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 3000m | 6 | 10:06.25 | 3 |
7. Vig Bálint (2005) - Győri Atlétikai Club - 9 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-28 | Magyarország 10 000 méteres Országos Bajnoksága - 2019 | 3000m | 2 | 10:09.85 | 7 |
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 3000m fp. | 7 | 10:18.17 | 2 |
7. Hansághy Gergely (2005) - BEAC - 9 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 3000m | 4 | 10:06.61 | 5 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 3000m | 5 | 10:01.10 | 4 |
7. Szabó Hunor Benedek (2005) - NYSC - 9 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 3000m | 1 | 9:46.24 | 9 |
7. Lukonics Máté Kristóf (2004) - Ikarus BSE - 9 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 3000m | 2 | 9:47.35 | 7 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 3000m | 7 | 10:08.86 | 2 |
11. Kovács Máté (2005) - Miskolci Sportiskola - 6 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 3000m fp. | 4 | 10:01.88 | 5 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 3000m | 8 | 10:17.18 | 1 |
12. Solymári Máté (2006) - Ikarus BSE - 4 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 3000m | 5 | 10:53.23 | 4 |
12. Zahorán Milán (2005) - Békéscsabai AC - 4 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 3000m fp. | 5 | 10:09.59 | 4 |
14. Simkó Máté Boldizsár (2005) - Salgótarjáni AC - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 3000m | 7 | 11:10.26 | 2 |
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 3000m fp. | 8 | 10:24.61 | 1 |
14. Fazekas András Máté (2004) - Mohácsi TE - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 3000m | 6 | 10:57.21 | 3 |
14. Kropkó Márton (2005) - UTE - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 3000m fp. | 6 | 10:11.58 | 3 |
17. Silaghi Darius (2005) - BHSE - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 3000m | 8 | 10:12.13 | 1 |
Fiú 100m (60m) gát
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Pesti Máté | 2004 | Csepeli DAC | 36 | 4 |
2 | Takács Gergő László | 2005 | Ikarus BSE | 24 | 4 |
3 | Tari Tibor György | 2004 | Csepeli DAC | 21 | 4 |
4 | Nagy Dávid | 2004 | ARAK UP Akadémia | 16 | 3 |
5 | Szabó Máté | 2004 | Szekszárdi Sportközpont NKft. | 15 | 3 |
6 | Hrabovszki Balázs | 2004 | Békéscsabai AC | 13 | 2 |
7 | Molnár Csaba Levente | 2004 | Ikarus BSE | 9 | 3 |
8 | Szabó Bence | 2004 | DSC-SI | 7 | 1 |
9 | Hamar János | 2004 | Szekszárdi Sportközpont NKft. | 6 | 2 |
10 | Felber Farkas Ákos | 2005 | SVSE | 5 | 2 |
11 | Herczeg Áron | 2005 | UTE | 5 | 1 |
12 | Ráduly Marcell | 2004 | Egri Sportiskola SE | 4 | 2 |
13 | Ágoston Zsombor Szilveszter | 2005 | ZALASZÁM-ZAC | 4 | 1 |
14 | Almási Attila | 2005 | UTE | 2 | 1 |
15 | Barna Tamás | 2005 | Szekszárdi Sportközpont NKft. | 1 | 1 |
16 | Lawson Richárd Hanh | 2005 | FTC | 1 | 1 |
17 | Andi Péter | 2004 | Szekszárdi Sportközpont NKft. | 1 | 1 |
1. Pesti Máté (2004) - Csepeli DAC - 36 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 60m gát (0.84/8.50) fp. | 1 | 8.19 | 9 | |
2019-06-01 | Magyarország Vidékbajnoksága, Zalaszám Kupa - 2019 | 100m gát (0.84/8.50) | 1 | 13.55 | +0.1 | 9 |
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | 100m gát (0.84/8.50) | 1 | 13.69 | +0.4 | 9 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 100m gát (0.84/8.50) | 1 | 13.29 | +2.6 | 9 |
2. Takács Gergő László (2005) - Ikarus BSE - 24 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-06-01 | Magyarország Vidékbajnoksága, Zalaszám Kupa - 2019 | 100m gát (0.84/8.50) | 2 | 14.13 | +0.1 | 7 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 100m gát (0.84/8.50) | 2 | 13.72 | +2.6 | 7 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 100m gát (0.84/8.50) | 3 | 13.90 | +1.2 | 6 |
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 60m gát (0.84/8.50) fp. | 5 | 8.89 | 4 |
3. Tari Tibor György (2004) - Csepeli DAC - 21 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | 100m gát (0.84/8.50) | 2 | 14.16 | +0.4 | 7 |
2019-06-01 | Magyarország Vidékbajnoksága, Zalaszám Kupa - 2019 | 100m gát (0.84/8.50) | 3 | 14.50 | +0.1 | 6 |
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 60m gát (0.84/8.50) fp. | 4 | 8.78 | 5 | |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 100m gát (0.84/8.50) | 6 | 14.31 | +1.2 | 3 |
4. Nagy Dávid (2004) - ARAK UP Akadémia - 16 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 60m gát (0.84/8.50) fp. | 3 | 8.74 | 6 | |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 100m gát (0.84/8.50) | 4 | 14.13 | +2.6 | 5 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 100m gát (0.84/8.50) | 4 | 14.18 | +1.2 | 5 |
5. Szabó Máté (2004) - Szekszárdi Sportközpont NKft. - 15 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | 100m gát (0.84/8.50) | 3 | 14.57 | +0.4 | 6 |
2019-06-01 | Magyarország Vidékbajnoksága, Zalaszám Kupa - 2019 | 100m gát (0.84/8.50) | 4 | 14.91 | +0.1 | 5 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 100m gát (0.84/8.50) | 5 | 14.14 | +2.6 | 4 |
6. Hrabovszki Balázs (2004) - Békéscsabai AC - 13 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 100m gát (0.84/8.50) | 2 | 13.87 | +1.2 | 7 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 100m gát (0.84/8.50) | 3 | 13.74 | +2.6 | 6 |
7. Molnár Csaba Levente (2004) - Ikarus BSE - 9 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 100m gát (0.84/8.50) | 5 | 14.30 | +1.2 | 4 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 100m gát (0.84/8.50) | 6 | 14.31 | +2.6 | 3 |
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 60m gát (0.84/8.50) fp. | 7 | 9.23 | 2 |
8. Szabó Bence (2004) - DSC-SI - 7 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 60m gát (0.84/8.50) fp. | 2 | 8.43 | 7 |
9. Hamar János (2004) - Szekszárdi Sportközpont NKft. - 6 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | 100m gát (0.84/8.50) | 5 | 15.10 | +0.4 | 4 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 100m gát (0.84/8.50) | 7 | 14.93 | +2.6 | 2 |
10. Felber Farkas Ákos (2005) - SVSE - 5 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | 100m gát (0.84/8.50) | 6 | 15.58 | +0.4 | 3 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 100m gát (0.84/8.50) | 7 | 14.72 | +1.2 | 2 |
11. Herczeg Áron (2005) - UTE - 5 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | 100m gát (0.84/8.50) | 4 | 14.94 | +0.4 | 5 |
12. Ráduly Marcell (2004) - Egri Sportiskola SE - 4 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 60m gát (0.84/8.50) fp. | 6 | 9.03 | 3 | |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 100m gát (0.84/8.50) | 8 | 14.73 | +1.2 | 1 |
13. Ágoston Zsombor Szilveszter (2005) - ZALASZÁM-ZAC - 4 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-06-01 | Magyarország Vidékbajnoksága, Zalaszám Kupa - 2019 | 100m gát (0.84/8.50) | 5 | 15.28 | +0.1 | 4 |
14. Almási Attila (2005) - UTE - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | 100m gát (0.84/8.50) | 7 | 15.76 | +0.4 | 2 |
15. Barna Tamás (2005) - Szekszárdi Sportközpont NKft. - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | 100m gát (0.84/8.50) | 8 | 15.90 | +0.4 | 1 |
16. Lawson Richárd Hanh (2005) - FTC - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 100m gát (0.84/8.50) | 8 | 16.13 | +2.6 | 1 |
17. Andi Péter (2004) - Szekszárdi Sportközpont NKft. - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 60m gát (0.84/8.50) fp. | 8 | 9.51 | 1 |
Fiú 300m gát
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szabó Bence | 2004 | DSC-SI | 27 | 3 |
2 | Birovecz Bátor Péter | 2004 | UTE | 21 | 3 |
3 | Blaumann Marcell | 2004 | ARAK UP Akadémia | 19 | 3 |
4 | Farkas Bálint László | 2004 | UTE | 14 | 3 |
5 | Nagy Dávid | 2004 | ARAK UP Akadémia | 12 | 3 |
6 | Csoba Levente | 2004 | ARAK UP Akadémia | 12 | 3 |
7 | Tari Tibor György | 2004 | Csepeli DAC | 9 | 2 |
8 | Csúr Balázs | 2004 | Ikarus BSE | 8 | 3 |
9 | Molnár Csaba Levente | 2004 | Ikarus BSE | 6 | 2 |
10 | Czene Dániel Gábor | 2004 | DSC-SI | 2 | 1 |
11 | Marx Bence | 2004 | Győri Atlétikai Club | 1 | 1 |
1. Szabó Bence (2004) - DSC-SI - 27 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-19 | Kelet Kupa | 300m gát (0.76) | 1 | 39.64 | 9 |
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 300m gát (0.76) | 1 | 38.93 | 9 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 300m gát (0.76) | 1 | 39.36 | 9 |
2. Birovecz Bátor Péter (2004) - UTE - 21 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-19 | Kelet Kupa | 300m gát (0.76) | 2 | 40.79 | 7 |
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 300m gát (0.76) | 2 | 40.03 | 7 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 300m gát (0.76) | 2 | 40.18 | 7 |
3. Blaumann Marcell (2004) - ARAK UP Akadémia - 19 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 300m gát (0.76) | 2 | 40.62 | 7 |
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 300m gát (0.76) | 3 | 40.78 | 6 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 300m gát (0.76) | 3 | 41.17 | 6 |
4. Farkas Bálint László (2004) - UTE - 14 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 300m gát (0.76) | 3 | 41.35 | 6 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 300m gát (0.76) | 4 | 41.91 | 5 |
2019-05-19 | Kelet Kupa | 300m gát (0.76) | 6 | 42.28 | 3 |
5. Nagy Dávid (2004) - ARAK UP Akadémia - 12 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 300m gát (0.76) | 4 | 41.32 | 5 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 300m gát (0.76) | 5 | 42.20 | 4 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 300m gát (0.76) | 6 | 42.77 | 3 |
6. Csoba Levente (2004) - ARAK UP Akadémia - 12 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-19 | Kelet Kupa | 300m gát (0.76) | 5 | 42.16 | 4 |
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 300m gát (0.76) | 5 | 41.39 | 4 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 300m gát (0.76) | 5 | 42.77 | 4 |
7. Tari Tibor György (2004) - Csepeli DAC - 9 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-19 | Kelet Kupa | 300m gát (0.76) | 3 | 41.80 | 6 |
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 300m gát (0.76) | 6 | 41.65 | 3 |
8. Csúr Balázs (2004) - Ikarus BSE - 8 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-19 | Kelet Kupa | 300m gát (0.76) | 4 | 41.98 | 5 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 300m gát (0.76) | 7 | 42.32 | 2 |
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 300m gát (0.76) | 8 | 42.75 | 1 |
9. Molnár Csaba Levente (2004) - Ikarus BSE - 6 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 300m gát (0.76) | 4 | 41.88 | 5 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 300m gát (0.76) | 8 | 42.81 | 1 |
10. Czene Dániel Gábor (2004) - DSC-SI - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-19 | Kelet Kupa | 300m gát (0.76) | 7 | 44.06 | 2 |
11. Marx Bence (2004) - Győri Atlétikai Club - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-19 | Kelet Kupa | 300m gát (0.76) | 8 | 44.16 | 1 |
Fiú 1500m akadály
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Kovács Ferenc Soma | 2004 | Budaörsi DSE | 27 | 3 |
2 | Lukonics Máté Kristóf | 2004 | Ikarus BSE | 20 | 3 |
3 | Lesták Ármin | 2004 | GEAC | 18 | 3 |
4 | Tóth Benedek | 2004 | GEAC | 15 | 3 |
5 | Istlstekker Balázs | 2004 | Szekszárdi Sportközpont NKft. | 14 | 3 |
6 | Veres-Nagy Soma | 2005 | Csepeli DAC | 10 | 3 |
7 | Jakab András | 2004 | DSC-SI | 9 | 1 |
8 | Felkl Benjamin | 2005 | Szekszárdi Sportközpont NKft. | 8 | 2 |
9 | Beke Barnabás | 2004 | Ikarus BSE | 5 | 1 |
10 | Czinege Dávid | 2004 | Miskolci Sportiskola | 2 | 1 |
11 | Csoma Dávid Tibor | 2005 | Miskolci Sportiskola | 2 | 2 |
1. Kovács Ferenc Soma (2004) - Budaörsi DSE - 27 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-21 | Legrand 35. Honvéd Kupa nemzetközi atlétikai verseny | 1500m akadály | 1 | 4:40.58 | 9 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 1500m akadály | 1 | 4:32.83 | 9 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 1500m akadály | 1 | 4:32.23 | 9 |
2. Lukonics Máté Kristóf (2004) - Ikarus BSE - 20 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-21 | Legrand 35. Honvéd Kupa nemzetközi atlétikai verseny | 1500m akadály | 2 | 4:51.70 | 7 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 1500m akadály | 2 | 4:54.82 | 7 |
2019-05-18 | Kelet Kupa | 1500m akadály | 3 | 4:55.34 | 6 |
3. Lesták Ármin (2004) - GEAC - 18 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 1500m akadály | 2 | 5:02.45 | 7 |
2019-06-21 | Legrand 35. Honvéd Kupa nemzetközi atlétikai verseny | 1500m akadály | 3 | 5:04.21 | 6 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 1500m akadály | 4 | 4:59.98 | 5 |
4. Tóth Benedek (2004) - GEAC - 15 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 1500m akadály | 3 | 5:06.29 | 6 |
2019-06-21 | Legrand 35. Honvéd Kupa nemzetközi atlétikai verseny | 1500m akadály | 4 | 5:09.73 | 5 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 1500m akadály | 5 | 5:13.31 | 4 |
5. Istlstekker Balázs (2004) - Szekszárdi Sportközpont NKft. - 14 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 1500m akadály | 3 | 4:55.64 | 6 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 1500m akadály | 4 | 5:08.33 | 5 |
2019-05-18 | Kelet Kupa | 1500m akadály | 6 | 5:05.93 | 3 |
6. Veres-Nagy Soma (2005) - Csepeli DAC - 10 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-21 | Legrand 35. Honvéd Kupa nemzetközi atlétikai verseny | 1500m akadály | 5 | 5:14.87 | 4 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 1500m akadály | 6 | 5:13.42 | 3 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 1500m akadály | 6 | 5:25.68 | 3 |
7. Jakab András (2004) - DSC-SI - 9 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Kelet Kupa | 1500m akadály | 1 | 4:33.50 | 9 |
8. Felkl Benjamin (2005) - Szekszárdi Sportközpont NKft. - 8 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Kelet Kupa | 1500m akadály | 5 | 5:02.19 | 4 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 1500m akadály | 5 | 5:15.73 | 4 |
9. Beke Barnabás (2004) - Ikarus BSE - 5 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Kelet Kupa | 1500m akadály | 4 | 5:01.95 | 5 |
10. Czinege Dávid (2004) - Miskolci Sportiskola - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 1500m akadály | 7 | 5:17.70 | 2 |
11. Csoma Dávid Tibor (2005) - Miskolci Sportiskola - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Kelet Kupa | 1500m akadály | 8 | 5:27.80 | 1 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 1500m akadály | 8 | 5:21.98 | 1 |
Fiú Magasugrás
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Ráduly Marcell | 2004 | Egri Sportiskola SE | 34 | 4 |
2 | Tari Tibor György | 2004 | Csepeli DAC | 30 | 4 |
3 | Nagy Bálint | 2004 | Egri Sportiskola SE | 20 | 4 |
4 | Karkiss Máté | 2005 | FTC | 12 | 2 |
5 | Kovács Gábor | 2004 | VEDAC | 11 | 2 |
6 | Blaumann Marcell | 2004 | ARAK UP Akadémia | 11 | 2 |
7 | Tari Zoltán János | 2006 | Csepeli DAC | 10 | 3 |
8 | Lőw Gábor | 2005 | NYSC | 9 | 2 |
9 | Péceli Tamás | 2004 | Szekszárdi Sportközpont NKft. | 9 | 1 |
10 | Hamar János | 2004 | Szekszárdi Sportközpont NKft. | 8 | 2 |
11 | Merk Bálint | 2006 | Szekszárdi Sportközpont NKft. | 5 | 2 |
12 | Chrobák Gergő | 2005 | DSC-SI | 4 | 1 |
13 | Apostol Krisztián | 2005 | Egri Sportiskola SE | 4 | 2 |
14 | Bazsó Levente | 2004 | FTC | 3 | 1 |
15 | Ficzere Levente | 2006 | Egri Sportiskola SE | 3 | 1 |
16 | Kiss Benedek | 2004 | NYSC | 2 | 1 |
17 | Horváth Márton | 2004 | Egri Sportiskola SE | 1 | 1 |
17 | Kerék Patrik | 2006 | ARAK UP Akadémia | 1 | 1 |
19 | Irinyi István | 2005 | NYSC | 1 | 1 |
1. Ráduly Marcell (2004) - Egri Sportiskola SE - 34 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | Magasugrás | 1 | 1.74 | 9 |
2019-07-03 | GEAC Ugrónap | Magasugrás | 1 | 1.79 | 9 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Magasugrás | 1 | 1.71 | 9 |
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Magasugrás fp. | 2 | 1.78 | 7 |
2. Tari Tibor György (2004) - Csepeli DAC - 30 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Magasugrás | 1 | 1.76 | 9 |
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | Magasugrás | 2 | 1.65 | 7 |
2019-07-03 | GEAC Ugrónap | Magasugrás | 2 | 1.76 | 7 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Magasugrás | 2 | 1.71 | 7 |
3. Nagy Bálint (2004) - Egri Sportiskola SE - 20 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | Magasugrás | 3 | 1.62 | 6 |
2019-07-03 | GEAC Ugrónap | Magasugrás | 3 | 1.67 | 6 |
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Magasugrás fp. | 5 | 1.55 | 4 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Magasugrás | 5 | 1.61 | 4 |
4. Karkiss Máté (2005) - FTC - 12 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Magasugrás | 2 | 1.71 | 7 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Magasugrás | 4 | 1.72 | 5 |
5. Kovács Gábor (2004) - VEDAC - 11 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Magasugrás | 3 | 1.72 | 6 |
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Magasugrás fp. | 4 | 1.65 | 5 |
6. Blaumann Marcell (2004) - ARAK UP Akadémia - 11 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Magasugrás fp. | 3 | 1.70 | 6 |
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | Magasugrás | 4 | 1.59 | 5 |
7. Tari Zoltán János (2006) - Csepeli DAC - 10 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | Magasugrás | 5 | 1.56 | 4 |
2019-07-03 | GEAC Ugrónap | Magasugrás | 6 | 1.50 | 3 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Magasugrás | 6 | 1.51 | 3 |
8. Lőw Gábor (2005) - NYSC - 9 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Magasugrás | 4 | 1.71 | 5 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Magasugrás | 5 | 1.72 | 4 |
9. Péceli Tamás (2004) - Szekszárdi Sportközpont NKft. - 9 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Magasugrás fp. | 1 | 1.86 | 9 |
10. Hamar János (2004) - Szekszárdi Sportközpont NKft. - 8 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-03 | GEAC Ugrónap | Magasugrás | 4 | 1.60 | 5 |
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Magasugrás fp. | 6 | 1.50 | 3 |
11. Merk Bálint (2006) - Szekszárdi Sportközpont NKft. - 5 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Magasugrás | 6 | 1.51 | 3 |
2019-07-03 | GEAC Ugrónap | Magasugrás | 7 | 1.45 | 2 |
12. Chrobák Gergő (2005) - DSC-SI - 4 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-03 | GEAC Ugrónap | Magasugrás | 5 | 1.55 | 4 |
13. Apostol Krisztián (2005) - Egri Sportiskola SE - 4 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Magasugrás fp. | 7 | 1.45 | 2 |
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | Magasugrás | 7 | 1.45 | 2 |
14. Bazsó Levente (2004) - FTC - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Magasugrás | 6 | 1.64 | 3 |
15. Ficzere Levente (2006) - Egri Sportiskola SE - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | Magasugrás | 6 | 1.45 | 3 |
16. Kiss Benedek (2004) - NYSC - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Magasugrás | 7 | 1.60 | 2 |
17. Horváth Márton (2004) - Egri Sportiskola SE - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | Magasugrás | 8 | 1.45 | 1 |
17. Kerék Patrik (2006) - ARAK UP Akadémia - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-03 | GEAC Ugrónap | Magasugrás | 8 | 1.45 | 1 |
19. Irinyi István (2005) - NYSC - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Magasugrás fp. | 8 | 1.40 | 1 |
Fiú Rúdugrás
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Horváth Barna Botond | 2004 | Ikarus BSE | 34 | 4 |
2 | Kőszegváry Balázs | 2004 | Ikarus BSE | 30 | 4 |
3 | Vajda Gábor | 2004 | Ikarus BSE | 22 | 4 |
4 | Bodorovszky László Dezső | 2005 | Ikarus BSE | 20 | 4 |
5 | Rubint Péter | 2004 | Ikarus BSE | 18 | 4 |
6 | Molnár Barnabás | 2005 | KSI SE | 9 | 1 |
7 | Kerék Patrik | 2006 | ARAK UP Akadémia | 8 | 2 |
8 | Sárga Milán | 2006 | MTK Budapest | 6 | 2 |
9 | Makra Csongor Tamás | 2004 | MTK Budapest | 6 | 1 |
10 | Fülöp András | 2005 | ARAK UP Akadémia | 5 | 2 |
11 | Fülöp Zsombor Noel | 2005 | AC Bonyhád | 4 | 1 |
12 | László Gergő | 2006 | MTK Budapest | 3 | 1 |
13 | Garabics Dániel | 2006 | KSI SE | 2 | 1 |
14 | Gyóni-Maksa Levente | 2005 | KSI SE | 2 | 1 |
15 | Chripkó Gergő | 2005 | UTE | 1 | 1 |
16 | Fekete Csanád József | 2005 | GEAC | 1 | 1 |
1. Horváth Barna Botond (2004) - Ikarus BSE - 34 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Rúdugrás | 1 | 3.60 | 9 |
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | Rúdugrás | 1 | 3.50 | 9 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Rúdugrás | 1 | 3.80 | 9 |
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Rúdugrás fp. | 2 | 3.30 | 7 |
2. Kőszegváry Balázs (2004) - Ikarus BSE - 30 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Rúdugrás | 1 | 3.91 | 9 |
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Rúdugrás | 2 | 3.50 | 7 |
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | Rúdugrás | 2 | 3.40 | 7 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Rúdugrás | 2 | 3.70 | 7 |
3. Vajda Gábor (2004) - Ikarus BSE - 22 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | Rúdugrás | 3 | 3.10 | 6 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Rúdugrás | 3 | 3.00 | 6 |
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Rúdugrás fp. | 4 | 3.10 | 5 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Rúdugrás | 4 | 3.01 | 5 |
4. Bodorovszky László Dezső (2005) - Ikarus BSE - 20 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Rúdugrás | 3 | 3.00 | 6 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Rúdugrás | 3 | 3.41 | 6 |
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Rúdugrás | 4 | 3.10 | 5 |
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Rúdugrás fp. | 6 | 2.90 | 3 |
5. Rubint Péter (2004) - Ikarus BSE - 18 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Rúdugrás | 3 | 3.20 | 6 |
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | Rúdugrás | 4 | 2.70 | 5 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Rúdugrás | 5 | 3.00 | 4 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Rúdugrás | 6 | 3.01 | 3 |
6. Molnár Barnabás (2005) - KSI SE - 9 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Rúdugrás fp. | 1 | 3.30 | 9 |
7. Kerék Patrik (2006) - ARAK UP Akadémia - 8 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Rúdugrás | 4 | 3.01 | 5 |
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Rúdugrás | 6 | 2.90 | 3 |
8. Sárga Milán (2006) - MTK Budapest - 6 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | Rúdugrás | 5 | 2.30 | 4 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Rúdugrás | 7 | 2.41 | 2 |
9. Makra Csongor Tamás (2004) - MTK Budapest - 6 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Rúdugrás fp. | 3 | 3.20 | 6 |
10. Fülöp András (2005) - ARAK UP Akadémia - 5 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Rúdugrás | 6 | 3.00 | 3 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Rúdugrás | 7 | 2.41 | 2 |
11. Fülöp Zsombor Noel (2005) - AC Bonyhád - 4 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Rúdugrás fp. | 5 | 3.00 | 4 |
12. László Gergő (2006) - MTK Budapest - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | Rúdugrás | 6 | 2.10 | 3 |
13. Garabics Dániel (2006) - KSI SE - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Rúdugrás | 7 | 2.40 | 2 |
14. Gyóni-Maksa Levente (2005) - KSI SE - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Rúdugrás fp. | 7 | 2.80 | 2 |
15. Chripkó Gergő (2005) - UTE - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Rúdugrás | 8 | 2.20 | 1 |
16. Fekete Csanád József (2005) - GEAC - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Rúdugrás fp. | 8 | 2.50 | 1 |
Fiú Távolugrás
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szende Péter | 2004 | UTE | 30 | 4 |
2 | Brunner Hugó | 2004 | PSN Zrt. | 24 | 3 |
3 | Németh Miklós Fábián | 2004 | Németh-Gerely AC SE | 22 | 4 |
4 | Horváth Barna Botond | 2004 | Ikarus BSE | 20 | 4 |
5 | Bánóczi Kristóf | 2004 | FTC | 18 | 3 |
6 | Hrabovszki Balázs | 2004 | Békéscsabai AC | 17 | 3 |
7 | Városi Roland | 2004 | AC Bonyhád | 10 | 2 |
8 | Tatai Zalán | 2004 | ARAK UP Akadémia | 7 | 2 |
9 | Szabó Máté | 2004 | Szekszárdi Sportközpont NKft. | 5 | 1 |
10 | Klenovszki Benedek | 2004 | Ikarus BSE | 4 | 2 |
11 | Strényi Gábor Norbert | 2004 | Ikarus BSE | 4 | 1 |
12 | Fedor Dávid | 2005 | Reménység Vác | 4 | 2 |
13 | Everling Sámuel Kolos | 2004 | KSI SE | 4 | 1 |
14 | Blaumann Marcell | 2004 | ARAK UP Akadémia | 2 | 1 |
15 | Sándor Olivér | 2004 | KARC | 2 | 1 |
16 | Chrobák Gergő | 2005 | DSC-SI | 2 | 1 |
17 | Kovács Árpád | 2005 | Titán TC | 1 | 1 |
18 | Bákai Péter Róbert | 2004 | GEAC | 1 | 1 |
19 | Zsiga Levente | 2005 | Szekszárdi Sportközpont NKft. | 1 | 1 |
1. Szende Péter (2004) - UTE - 30 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Távolugrás | 1 | 6.29 | -0.1 | 9 |
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Távolugrás fp. | 2 | 6.16 | 7 | |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Távolugrás | 2 | 6.22 | 0.0 | 7 |
2019-07-03 | GEAC Ugrónap | Távolugrás | 2 | 5.97 | -0.2 | 7 |
2. Brunner Hugó (2004) - PSN Zrt. - 24 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Távolugrás fp. | 1 | 6.43 | 9 | |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Távolugrás | 1 | 6.55 | +5.6 | 9 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Távolugrás | 3 | 6.22 | -1.2 | 6 |
3. Németh Miklós Fábián (2004) - Németh-Gerely AC SE - 22 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Távolugrás | 1 | 6.36 | +1.4 | 9 |
2019-07-03 | GEAC Ugrónap | Távolugrás | 1 | 6.33 | +1.3 | 9 |
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Távolugrás fp. | 7 | 5.62 | 2 | |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Távolugrás | 7 | 5.85 | 0.0 | 2 |
4. Horváth Barna Botond (2004) - Ikarus BSE - 20 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-07-03 | GEAC Ugrónap | Távolugrás | 3 | 5.96 | -0.1 | 6 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Távolugrás | 3 | 6.06 | -0.2 | 6 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Távolugrás | 4 | 6.06 | +4.1 | 5 |
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Távolugrás fp. | 6 | 5.70 | 3 |
5. Bánóczi Kristóf (2004) - FTC - 18 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Távolugrás | 2 | 6.13 | 0.0 | 7 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Távolugrás | 3 | 6.18 | +2.0 | 6 |
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Távolugrás fp. | 4 | 5.92 | 5 |
6. Hrabovszki Balázs (2004) - Békéscsabai AC - 17 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Távolugrás | 2 | 6.43 | +2.8 | 7 |
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Távolugrás fp. | 3 | 6.01 | 6 | |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Távolugrás | 5 | 5.91 | +1.5 | 4 |
7. Városi Roland (2004) - AC Bonyhád - 10 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Távolugrás | 4 | 6.19 | +1.1 | 5 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Távolugrás | 4 | 6.03 | 0.0 | 5 |
8. Tatai Zalán (2004) - ARAK UP Akadémia - 7 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Távolugrás | 5 | 6.15 | +0.4 | 4 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Távolugrás | 6 | 5.91 | +2.7 | 3 |
9. Szabó Máté (2004) - Szekszárdi Sportközpont NKft. - 5 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-07-03 | GEAC Ugrónap | Távolugrás | 4 | 5.62 | +0.8 | 5 |
10. Klenovszki Benedek (2004) - Ikarus BSE - 4 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Távolugrás | 6 | 5.89 | +5.3 | 3 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Távolugrás | 8 | 5.78 | +0.7 | 1 |
11. Strényi Gábor Norbert (2004) - Ikarus BSE - 4 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-07-03 | GEAC Ugrónap | Távolugrás | 5 | 5.46 | 0.0 | 4 |
12. Fedor Dávid (2005) - Reménység Vác - 4 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-07-03 | GEAC Ugrónap | Távolugrás | 6 | 5.45 | +0.5 | 3 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Távolugrás | 8 | 5.35 | +0.2 | 1 |
13. Everling Sámuel Kolos (2004) - KSI SE - 4 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Távolugrás fp. | 5 | 5.71 | 4 |
14. Blaumann Marcell (2004) - ARAK UP Akadémia - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Távolugrás | 7 | 6.01 | +0.6 | 2 |
15. Sándor Olivér (2004) - KARC - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Távolugrás | 7 | 5.85 | +3.8 | 2 |
16. Chrobák Gergő (2005) - DSC-SI - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-07-03 | GEAC Ugrónap | Távolugrás | 7 | 5.36 | -0.4 | 2 |
17. Kovács Árpád (2005) - Titán TC - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Távolugrás | 8 | 5.68 | +3.3 | 1 |
18. Bákai Péter Róbert (2004) - GEAC - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-07-03 | GEAC Ugrónap | Távolugrás | 8 | 5.27 | +0.8 | 1 |
19. Zsiga Levente (2005) - Szekszárdi Sportközpont NKft. - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Távolugrás fp. | 8 | 5.49 | 1 |
Fiú Ötösugrás
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Bánóczi Kristóf | 2004 | FTC | 27 | 3 |
2 | Bazsó Levente | 2004 | FTC | 26 | 4 |
3 | Fedor Dávid | 2005 | Reménység Vác | 21 | 4 |
4 | Pallos Csaba Attila | 2005 | TSC-Geotech | 20 | 4 |
5 | Tatai Zalán | 2004 | ARAK UP Akadémia | 19 | 3 |
6 | Hrabovszki Balázs | 2004 | Békéscsabai AC | 16 | 3 |
7 | Tari Tibor György | 2004 | Csepeli DAC | 14 | 3 |
8 | Ráduly Marcell | 2004 | Egri Sportiskola SE | 14 | 3 |
9 | Nagy Dávid | 2004 | ARAK UP Akadémia | 4 | 1 |
10 | Antal Áron | 2004 | KSI SE | 3 | 2 |
11 | Chrobák Gergő | 2005 | DSC-SI | 3 | 2 |
12 | Nagy Bálint | 2004 | Egri Sportiskola SE | 3 | 1 |
13 | Holczer Norbert | 2004 | FTC | 3 | 1 |
14 | Blaumann Marcell | 2004 | ARAK UP Akadémia | 2 | 1 |
15 | Simon Péter | 2005 | Győri Atlétikai Club | 1 | 1 |
1. Bánóczi Kristóf (2004) - FTC - 27 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Ötösugrás fp. | 1 | 18.20 | 9 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Ötösugrás | 1 | 19.53 | 9 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Ötösugrás | 1 | 19.27 | 9 |
2. Bazsó Levente (2004) - FTC - 26 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Ötösugrás fp. | 2 | 17.80 | 7 |
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | Ötösugrás | 2 | 17.50 | 7 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Ötösugrás | 2 | 18.53 | 7 |
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | Ötösugrás | 4 | 17.84 | 5 |
3. Fedor Dávid (2005) - Reménység Vác - 21 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | Ötösugrás | 3 | 16.94 | 6 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Ötösugrás | 3 | 18.52 | 6 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Ötösugrás | 4 | 18.20 | 5 |
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Ötösugrás fp. | 5 | 16.87 | 4 |
4. Pallos Csaba Attila (2005) - TSC-Geotech - 20 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | Ötösugrás | 2 | 18.18 | 7 |
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Ötösugrás fp. | 4 | 17.02 | 5 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Ötösugrás | 5 | 18.02 | 4 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Ötösugrás | 5 | 17.76 | 4 |
5. Tatai Zalán (2004) - ARAK UP Akadémia - 19 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | Ötösugrás | 1 | 17.76 | 9 |
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | Ötösugrás | 1 | 18.32 | 9 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Ötösugrás | 8 | 17.69 | 1 |
6. Hrabovszki Balázs (2004) - Békéscsabai AC - 16 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Ötösugrás | 2 | 18.88 | 7 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Ötösugrás | 4 | 17.86 | 5 |
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | Ötösugrás | 5 | 17.75 | 4 |
7. Tari Tibor György (2004) - Csepeli DAC - 14 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | Ötösugrás | 3 | 18.14 | 6 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Ötösugrás | 3 | 18.33 | 6 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Ötösugrás | 7 | 17.71 | 2 |
8. Ráduly Marcell (2004) - Egri Sportiskola SE - 14 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Ötösugrás fp. | 3 | 17.35 | 6 |
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | Ötösugrás | 4 | 16.71 | 5 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Ötösugrás | 6 | 17.76 | 3 |
9. Nagy Dávid (2004) - ARAK UP Akadémia - 4 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | Ötösugrás | 5 | 15.96 | 4 |
10. Antal Áron (2004) - KSI SE - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Ötösugrás | 7 | 17.35 | 2 |
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | Ötösugrás | 8 | 17.01 | 1 |
11. Chrobák Gergő (2005) - DSC-SI - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Ötösugrás fp. | 7 | 15.95 | 2 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Ötösugrás | 8 | 17.10 | 1 |
12. Nagy Bálint (2004) - Egri Sportiskola SE - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | Ötösugrás | 6 | 14.28 | 3 |
13. Holczer Norbert (2004) - FTC - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Ötösugrás fp. | 6 | 16.34 | 3 |
14. Blaumann Marcell (2004) - ARAK UP Akadémia - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | Ötösugrás | 7 | 17.36 | 2 |
15. Simon Péter (2005) - Győri Atlétikai Club - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Ötösugrás fp. | 8 | 15.67 | 1 |
Fiú Súlylökés (4kg)
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Csekő Miklós | 2004 | VEDAC | 30 | 4 |
2 | Kovács Richárd | 2004 | JBDSE | 27 | 3 |
3 | Strényi Gábor Norbert | 2004 | Ikarus BSE | 25 | 4 |
4 | Jancsik Martin | 2004 | Reménység Vác | 25 | 4 |
5 | Csizmazia Áron | 2004 | Békéscsabai AC | 20 | 4 |
6 | Barta Zoltán | 2005 | Ikarus BSE | 9 | 3 |
7 | Kovács Roland | 2004 | NYSC | 8 | 3 |
8 | Németh Miklós Fábián | 2004 | Németh-Gerely AC SE | 7 | 2 |
9 | Takács Zsombor | 2005 | Ócsa SE | 7 | 2 |
10 | Keppel Tibor | 2005 | KSKSI | 5 | 1 |
11 | Mizere László | 2004 | 3 | 1 | |
12 | Gyaraki Benjámin Zsolt | 2005 | Békéscsabai AC | 3 | 2 |
13 | Kerkai Bence | 2004 | ZALASZÁM-ZAC | 3 | 1 |
14 | Volm Balázs Zoltán | 2004 | SZVSE | 2 | 1 |
15 | Jelasity Attila | 2004 | SZVSE | 2 | 2 |
16 | Horváth Kevin | 2005 | ZALASZÁM-ZAC | 1 | 1 |
1. Csekő Miklós (2004) - VEDAC - 30 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Savaria Kupa | Súlylökés (4kg) | 1 | 15.91 | 9 |
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Súlylökés (4kg) | 1 | 16.25 | 9 |
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Súlylökés (4kg) fp. | 2 | 15.89 | 7 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Súlylökés (4kg) | 4 | 15.92 | 5 |
2. Kovács Richárd (2004) - JBDSE - 27 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Súlylökés (4kg) fp. | 1 | 17.10 | 9 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Súlylökés (4kg) | 1 | 17.41 | 9 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Súlylökés (4kg) | 1 | 16.92 | 9 |
3. Strényi Gábor Norbert (2004) - Ikarus BSE - 25 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Súlylökés (4kg) | 2 | 16.47 | 7 |
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Súlylökés (4kg) fp. | 3 | 15.75 | 6 |
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Súlylökés (4kg) | 3 | 15.63 | 6 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Súlylökés (4kg) | 3 | 16.46 | 6 |
4. Jancsik Martin (2004) - Reménység Vác - 25 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Súlylökés (4kg) | 2 | 15.85 | 7 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Súlylökés (4kg) | 2 | 16.75 | 7 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Súlylökés (4kg) | 3 | 15.95 | 6 |
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Súlylökés (4kg) fp. | 4 | 14.97 | 5 |
5. Csizmazia Áron (2004) - Békéscsabai AC - 20 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Savaria Kupa | Súlylökés (4kg) | 2 | 14.78 | 7 |
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Súlylökés (4kg) | 4 | 15.44 | 5 |
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Súlylökés (4kg) fp. | 5 | 14.60 | 4 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Súlylökés (4kg) | 5 | 16.30 | 4 |
6. Barta Zoltán (2005) - Ikarus BSE - 9 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Súlylökés (4kg) | 5 | 15.03 | 4 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Súlylökés (4kg) | 6 | 14.07 | 3 |
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Súlylökés (4kg) fp. | 7 | 14.02 | 2 |
7. Kovács Roland (2004) - NYSC - 8 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Súlylökés (4kg) | 5 | 13.17 | 4 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Súlylökés (4kg) | 7 | 14.13 | 2 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Súlylökés (4kg) | 7 | 13.68 | 2 |
8. Németh Miklós Fábián (2004) - Németh-Gerely AC SE - 7 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Savaria Kupa | Súlylökés (4kg) | 3 | 12.99 | 6 |
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Súlylökés (4kg) fp. | 8 | 12.44 | 1 |
9. Takács Zsombor (2005) - Ócsa SE - 7 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Savaria Kupa | Súlylökés (4kg) | 5 | 12.25 | 4 |
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Súlylökés (4kg) | 6 | 12.50 | 3 |
10. Keppel Tibor (2005) - KSKSI - 5 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Savaria Kupa | Súlylökés (4kg) | 4 | 12.54 | 5 |
11. Mizere László (2004) - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Súlylökés (4kg) fp. | 6 | 14.28 | 3 |
12. Gyaraki Benjámin Zsolt (2005) - Békéscsabai AC - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Savaria Kupa | Súlylökés (4kg) | 7 | 10.94 | 2 |
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Súlylökés (4kg) | 8 | 12.25 | 1 |
13. Kerkai Bence (2004) - ZALASZÁM-ZAC - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Savaria Kupa | Súlylökés (4kg) | 6 | 11.88 | 3 |
14. Volm Balázs Zoltán (2004) - SZVSE - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Súlylökés (4kg) | 7 | 12.50 | 2 |
15. Jelasity Attila (2004) - SZVSE - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Súlylökés (4kg) | 8 | 13.68 | 1 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Súlylökés (4kg) | 8 | 13.35 | 1 |
16. Horváth Kevin (2005) - ZALASZÁM-ZAC - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Savaria Kupa | Súlylökés (4kg) | 8 | 10.65 | 1 |
Fiú Diszkoszvetés
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Csizmazia Áron | 2004 | Békéscsabai AC | 36 | 4 |
2 | Strényi Gábor Norbert | 2004 | Ikarus BSE | 27 | 4 |
3 | Németh Miklós Fábián | 2004 | Németh-Gerely AC SE | 22 | 3 |
4 | Takács Zsombor | 2005 | Ócsa SE | 22 | 4 |
5 | Varga Benjámin | 2004 | Dobó SE | 18 | 4 |
6 | Volm Balázs Zoltán | 2004 | SZVSE | 13 | 4 |
7 | Priskin István | 2005 | Békéscsabai AC | 10 | 3 |
8 | Jelasity Attila | 2004 | SZVSE | 9 | 3 |
9 | Kerkai Bence | 2004 | ZALASZÁM-ZAC | 6 | 2 |
10 | Csekő Miklós | 2004 | VEDAC | 5 | 2 |
11 | Kovács Roland | 2004 | NYSC | 3 | 2 |
12 | Gyaraki Benjámin Zsolt | 2005 | Békéscsabai AC | 3 | 1 |
13 | Tóth Gergő | 2004 | SZVSE | 2 | 1 |
14 | Bedőcs Barnabás | 2005 | Szombathelyi SI | 1 | 1 |
15 | Horváth Kevin | 2005 | ZALASZÁM-ZAC | 1 | 1 |
1. Csizmazia Áron (2004) - Békéscsabai AC - 36 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-03-02 | Magyarország Újonc és Serdülő Téli Dobó Bajnoksága - 2019 | Diszkoszvetés (1kg) | 1 | 55.57 | 9 |
2019-05-18 | Savaria Kupa | Diszkoszvetés (1kg) | 1 | 59.84 | 9 |
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Diszkoszvetés (1kg) | 1 | 56.36 | 9 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Diszkoszvetés (1kg) | 1 | 60.02 | 9 |
2. Strényi Gábor Norbert (2004) - Ikarus BSE - 27 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-03-02 | Magyarország Újonc és Serdülő Téli Dobó Bajnoksága - 2019 | Diszkoszvetés (1kg) | 2 | 51.02 | 7 |
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Diszkoszvetés (1kg) | 2 | 53.85 | 7 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Diszkoszvetés (1kg) | 2 | 51.00 | 7 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Diszkoszvetés (1kg) | 3 | 54.92 | 6 |
3. Németh Miklós Fábián (2004) - Németh-Gerely AC SE - 22 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Diszkoszvetés (1kg) | 1 | 56.39 | 9 |
2019-05-18 | Savaria Kupa | Diszkoszvetés (1kg) | 2 | 47.47 | 7 |
2019-03-02 | Magyarország Újonc és Serdülő Téli Dobó Bajnoksága - 2019 | Diszkoszvetés (1kg) | 3 | 49.72 | 6 |
4. Takács Zsombor (2005) - Ócsa SE - 22 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Savaria Kupa | Diszkoszvetés (1kg) | 3 | 42.35 | 6 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Diszkoszvetés (1kg) | 3 | 47.35 | 6 |
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Diszkoszvetés (1kg) | 4 | 44.56 | 5 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Diszkoszvetés (1kg) | 4 | 49.04 | 5 |
5. Varga Benjámin (2004) - Dobó SE - 18 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-03-02 | Magyarország Újonc és Serdülő Téli Dobó Bajnoksága - 2019 | Diszkoszvetés (1kg) | 4 | 43.63 | 5 |
2019-05-18 | Savaria Kupa | Diszkoszvetés (1kg) | 4 | 41.94 | 5 |
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Diszkoszvetés (1kg) | 5 | 44.17 | 4 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Diszkoszvetés (1kg) | 5 | 45.54 | 4 |
6. Volm Balázs Zoltán (2004) - SZVSE - 13 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Diszkoszvetés (1kg) | 3 | 45.17 | 6 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Diszkoszvetés (1kg) | 5 | 42.04 | 4 |
2019-03-02 | Magyarország Újonc és Serdülő Téli Dobó Bajnoksága - 2019 | Diszkoszvetés (1kg) | 7 | 37.44 | 2 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Diszkoszvetés (1kg) | 8 | 43.66 | 1 |
7. Priskin István (2005) - Békéscsabai AC - 10 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Diszkoszvetés (1kg) | 4 | 46.22 | 5 |
2019-03-02 | Magyarország Újonc és Serdülő Téli Dobó Bajnoksága - 2019 | Diszkoszvetés (1kg) | 6 | 38.91 | 3 |
2019-05-18 | Savaria Kupa | Diszkoszvetés (1kg) | 7 | 37.13 | 2 |
8. Jelasity Attila (2004) - SZVSE - 9 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-03-02 | Magyarország Újonc és Serdülő Téli Dobó Bajnoksága - 2019 | Diszkoszvetés (1kg) | 5 | 41.95 | 4 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Diszkoszvetés (1kg) | 6 | 45.13 | 3 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Diszkoszvetés (1kg) | 7 | 41.08 | 2 |
9. Kerkai Bence (2004) - ZALASZÁM-ZAC - 6 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Savaria Kupa | Diszkoszvetés (1kg) | 6 | 38.20 | 3 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Diszkoszvetés (1kg) | 6 | 41.34 | 3 |
10. Csekő Miklós (2004) - VEDAC - 5 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Savaria Kupa | Diszkoszvetés (1kg) | 5 | 38.70 | 4 |
2019-03-02 | Magyarország Újonc és Serdülő Téli Dobó Bajnoksága - 2019 | Diszkoszvetés (1kg) | 8 | 36.92 | 1 |
11. Kovács Roland (2004) - NYSC - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Diszkoszvetés (1kg) | 7 | 45.11 | 2 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Diszkoszvetés (1kg) | 8 | 41.08 | 1 |
12. Gyaraki Benjámin Zsolt (2005) - Békéscsabai AC - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Diszkoszvetés (1kg) | 6 | 39.79 | 3 |
13. Tóth Gergő (2004) - SZVSE - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Diszkoszvetés (1kg) | 7 | 39.74 | 2 |
14. Bedőcs Barnabás (2005) - Szombathelyi SI - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Diszkoszvetés (1kg) | 8 | 37.84 | 1 |
15. Horváth Kevin (2005) - ZALASZÁM-ZAC - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Savaria Kupa | Diszkoszvetés (1kg) | 8 | 35.85 | 1 |
Fiú Kalapácsvetés
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Füredi Dániel | 2004 | Pápai AC | 36 | 4 |
2 | Tóth Richárd Soma | 2004 | Pápai AC | 28 | 4 |
3 | Varga Benjámin | 2004 | Dobó SE | 22 | 4 |
4 | Lovas Patrik | 2005 | Szombathelyi SI | 18 | 4 |
5 | Csekő Miklós | 2004 | VEDAC | 14 | 4 |
6 | Görföl Benedek | 2004 | VEDAC | 14 | 4 |
7 | Koós Gábor | 2005 | Szombathelyi SI | 11 | 4 |
8 | Bedőcs Barnabás | 2005 | Szombathelyi SI | 10 | 4 |
9 | Németh Miklós Fábián | 2004 | Németh-Gerely AC SE | 6 | 1 |
10 | Bíró Benjámin | 2005 | Vitalitás SE | 1 | 1 |
1. Füredi Dániel (2004) - Pápai AC - 36 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-03-02 | Magyarország Újonc és Serdülő Téli Dobó Bajnoksága - 2019 | Kalapácsvetés (4kg) | 1 | 70.83 | 9 |
2019-05-18 | Savaria Kupa | Kalapácsvetés (4kg) | 1 | 74.22 | 9 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Kalapácsvetés (4kg) | 1 | 71.63 | 9 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Kalapácsvetés (4kg) | 1 | 69.32 | 9 |
2. Tóth Richárd Soma (2004) - Pápai AC - 28 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-03-02 | Magyarország Újonc és Serdülő Téli Dobó Bajnoksága - 2019 | Kalapácsvetés (4kg) | 2 | 63.08 | 7 |
2019-05-18 | Savaria Kupa | Kalapácsvetés (4kg) | 2 | 69.25 | 7 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Kalapácsvetés (4kg) | 2 | 65.32 | 7 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Kalapácsvetés (4kg) | 2 | 66.95 | 7 |
3. Varga Benjámin (2004) - Dobó SE - 22 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Kalapácsvetés (4kg) | 3 | 57.32 | 6 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Kalapácsvetés (4kg) | 3 | 60.92 | 6 |
2019-05-18 | Savaria Kupa | Kalapácsvetés (4kg) | 4 | 58.47 | 5 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Kalapácsvetés (4kg) | 4 | 60.24 | 5 |
4. Lovas Patrik (2005) - Szombathelyi SI - 18 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Savaria Kupa | Kalapácsvetés (4kg) | 3 | 60.25 | 6 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Kalapácsvetés (4kg) | 4 | 57.03 | 5 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Kalapácsvetés (4kg) | 5 | 58.68 | 4 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Kalapácsvetés (4kg) | 6 | 54.44 | 3 |
5. Csekő Miklós (2004) - VEDAC - 14 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Kalapácsvetés (4kg) | 3 | 62.66 | 6 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Kalapácsvetés (4kg) | 4 | 60.36 | 5 |
2019-05-18 | Savaria Kupa | Kalapácsvetés (4kg) | 7 | 54.54 | 2 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Kalapácsvetés (4kg) | 8 | 54.37 | 1 |
6. Görföl Benedek (2004) - VEDAC - 14 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-03-02 | Magyarország Újonc és Serdülő Téli Dobó Bajnoksága - 2019 | Kalapácsvetés (4kg) | 4 | 55.97 | 5 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Kalapácsvetés (4kg) | 5 | 54.94 | 4 |
2019-05-18 | Savaria Kupa | Kalapácsvetés (4kg) | 6 | 55.63 | 3 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Kalapácsvetés (4kg) | 7 | 55.74 | 2 |
7. Koós Gábor (2005) - Szombathelyi SI - 11 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Kalapácsvetés (4kg) | 5 | 56.72 | 4 |
2019-03-02 | Magyarország Újonc és Serdülő Téli Dobó Bajnoksága - 2019 | Kalapácsvetés (4kg) | 6 | 55.59 | 3 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Kalapácsvetés (4kg) | 6 | 58.17 | 3 |
2019-05-18 | Savaria Kupa | Kalapácsvetés (4kg) | 8 | 53.61 | 1 |
8. Bedőcs Barnabás (2005) - Szombathelyi SI - 10 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Savaria Kupa | Kalapácsvetés (4kg) | 5 | 55.98 | 4 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Kalapácsvetés (4kg) | 6 | 56.36 | 3 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Kalapácsvetés (4kg) | 7 | 52.68 | 2 |
2019-03-02 | Magyarország Újonc és Serdülő Téli Dobó Bajnoksága - 2019 | Kalapácsvetés (4kg) | 8 | 52.88 | 1 |
9. Németh Miklós Fábián (2004) - Németh-Gerely AC SE - 6 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-03-02 | Magyarország Újonc és Serdülő Téli Dobó Bajnoksága - 2019 | Kalapácsvetés (4kg) | 3 | 59.98 | 6 |
10. Bíró Benjámin (2005) - Vitalitás SE - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Kalapácsvetés (4kg) | 8 | 48.40 | 1 |
Fiú Gerelyhajítás
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Jancsik Martin | 2004 | Reménység Vác | 34 | 4 |
2 | Volm Balázs Zoltán | 2004 | SZVSE | 29 | 4 |
3 | Bényi Dániel | 2005 | Reménység Vác | 28 | 4 |
4 | Herczeg György | 2004 | FTC | 15 | 3 |
5 | Földesi Gergő | 2005 | Reménység Vác | 15 | 4 |
6 | Chrobák Gergő | 2005 | DSC-SI | 12 | 4 |
7 | Ragács Róbert Zoltán | 2005 | Reménység Vác | 8 | 3 |
8 | Strényi Gábor Norbert | 2004 | Ikarus BSE | 8 | 2 |
9 | Németh Miklós Fábián | 2004 | Németh-Gerely AC SE | 7 | 2 |
10 | Horváth Máté | 2005 | Veresegyház VSK | 6 | 1 |
11 | Roczkov Atilla Torda | 2005 | FTC | 5 | 3 |
12 | Dalmai Márton Boldizsár | 2004 | Győri Atlétikai Club | 4 | 1 |
13 | Hamar János | 2004 | Szekszárdi Sportközpont NKft. | 2 | 2 |
1. Jancsik Martin (2004) - Reménység Vác - 34 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-27 | A Gödöllői EAC gyermek, újonc, serdülő liga, ifjúsági liga és junior liga gerelyhajító versenye | Gerelyhajítás (600gr) | 1 | 57.83 | 9 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Gerelyhajítás (600gr) | 1 | 56.51 | 9 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Gerelyhajítás (600gr) | 1 | 58.82 | 9 |
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | Gerelyhajítás (600gr) | 2 | 56.64 | 7 |
2. Volm Balázs Zoltán (2004) - SZVSE - 29 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | Gerelyhajítás (600gr) | 1 | 57.63 | 9 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Gerelyhajítás (600gr) | 2 | 54.63 | 7 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Gerelyhajítás (600gr) | 2 | 54.27 | 7 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Gerelyhajítás (600gr) | 3 | 53.13 | 6 |
3. Bényi Dániel (2005) - Reménység Vác - 28 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Gerelyhajítás (600gr) | 1 | 54.42 | 9 |
2019-04-27 | A Gödöllői EAC gyermek, újonc, serdülő liga, ifjúsági liga és junior liga gerelyhajító versenye | Gerelyhajítás (600gr) | 2 | 50.38 | 7 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Gerelyhajítás (600gr) | 3 | 52.55 | 6 |
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | Gerelyhajítás (600gr) | 3 | 51.85 | 6 |
4. Herczeg György (2004) - FTC - 15 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Gerelyhajítás (600gr) | 2 | 56.89 | 7 |
2019-04-27 | A Gödöllői EAC gyermek, újonc, serdülő liga, ifjúsági liga és junior liga gerelyhajító versenye | Gerelyhajítás (600gr) | 4 | 48.84 | 5 |
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | Gerelyhajítás (600gr) | 6 | 42.39 | 3 |
5. Földesi Gergő (2005) - Reménység Vác - 15 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | Gerelyhajítás (600gr) | 4 | 45.89 | 5 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Gerelyhajítás (600gr) | 5 | 46.77 | 4 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Gerelyhajítás (600gr) | 6 | 43.85 | 3 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Gerelyhajítás (600gr) | 6 | 46.38 | 3 |
6. Chrobák Gergő (2005) - DSC-SI - 12 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | Gerelyhajítás (600gr) | 5 | 44.00 | 4 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Gerelyhajítás (600gr) | 5 | 44.80 | 4 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Gerelyhajítás (600gr) | 7 | 40.43 | 2 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Gerelyhajítás (600gr) | 7 | 43.47 | 2 |
7. Ragács Róbert Zoltán (2005) - Reménység Vác - 8 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Gerelyhajítás (600gr) | 5 | 49.84 | 4 |
2019-04-27 | A Gödöllői EAC gyermek, újonc, serdülő liga, ifjúsági liga és junior liga gerelyhajító versenye | Gerelyhajítás (600gr) | 6 | 46.96 | 3 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Gerelyhajítás (600gr) | 8 | 36.92 | 1 |
8. Strényi Gábor Norbert (2004) - Ikarus BSE - 8 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Gerelyhajítás (600gr) | 4 | 44.89 | 5 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Gerelyhajítás (600gr) | 6 | 45.06 | 3 |
9. Németh Miklós Fábián (2004) - Németh-Gerely AC SE - 7 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Gerelyhajítás (600gr) | 4 | 46.99 | 5 |
2019-04-27 | A Gödöllői EAC gyermek, újonc, serdülő liga, ifjúsági liga és junior liga gerelyhajító versenye | Gerelyhajítás (600gr) | 7 | 45.10 | 2 |
10. Horváth Máté (2005) - Veresegyház VSK - 6 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-27 | A Gödöllői EAC gyermek, újonc, serdülő liga, ifjúsági liga és junior liga gerelyhajító versenye | Gerelyhajítás (600gr) | 3 | 49.31 | 6 |
11. Roczkov Atilla Torda (2005) - FTC - 5 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | Gerelyhajítás (600gr) | 7 | 38.52 | 2 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Gerelyhajítás (600gr) | 7 | 40.24 | 2 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Gerelyhajítás (600gr) | 8 | 41.67 | 1 |
12. Dalmai Márton Boldizsár (2004) - Győri Atlétikai Club - 4 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-27 | A Gödöllői EAC gyermek, újonc, serdülő liga, ifjúsági liga és junior liga gerelyhajító versenye | Gerelyhajítás (600gr) | 5 | 48.65 | 4 |
13. Hamar János (2004) - Szekszárdi Sportközpont NKft. - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | Gerelyhajítás (600gr) | 8 | 38.31 | 1 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Gerelyhajítás (600gr) | 8 | 39.44 | 1 |
Fiú Gyaloglás
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Konczvald Tamás | 2004 | Miskolci Sportiskola | 27 | 3 |
2 | Csepregi Bence Áron | 2005 | BHSE | 22 | 3 |
3 | Kocsis Bernát Bendegúz | 2005 | Miskolci Sportiskola | 14 | 2 |
4 | Koc Róbert Kasim | 2005 | Miskolci Sportiskola | 5 | 1 |
1. Konczvald Tamás (2004) - Miskolci Sportiskola - 27 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-08 | Gyalogló Liga Verseny | 5km gyaloglás | 1 | 24:50 | 9 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 5000m gyaloglás | 1 | 25:00.55 | 9 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 5000m gyaloglás | 1 | 25:54.90 | 9 |
2. Csepregi Bence Áron (2005) - BHSE - 22 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | 3000m gyaloglás | 1 | 16:00.62 | 9 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 5000m gyaloglás | 2 | 29:19.52 | 7 |
2019-06-08 | Gyalogló Liga Verseny | 5km gyaloglás | 3 | 27:55 | 6 |
3. Kocsis Bernát Bendegúz (2005) - Miskolci Sportiskola - 14 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-08 | Gyalogló Liga Verseny | 5km gyaloglás | 2 | 27:35 | 7 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 5000m gyaloglás | 2 | 26:13.40 | 7 |
4. Koc Róbert Kasim (2005) - Miskolci Sportiskola - 5 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 5000m gyaloglás | 4 | 31:28.66 | 5 |
Leány 100m (60m)
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Kocsis Anna Luca | 2004 | Szolnoki SC-SI | 32 | 4 |
2 | Sulyán Alexa | 2005 | Veresegyház VSK | 28 | 4 |
3 | Mészáros Luca | 2005 | ARAK UP Akadémia | 22 | 4 |
4 | Joó Dóra | 2005 | BHSE | 21 | 4 |
5 | Szűcs Bianka | 2004 | Budaörsi DSE | 15 | 2 |
6 | May Alexandra | 2004 | TSC-Geotech | 15 | 4 |
7 | Vadászi Bíborka | 2004 | VEDAC | 14 | 4 |
8 | Szabó Gréta | 2004 | ARAK UP Akadémia | 13 | 4 |
9 | Veres Gréta | 2004 | Budaörsi DSE | 10 | 2 |
10 | Juhász Viola | 2004 | Budafoki MTE | 4 | 1 |
11 | Czepanecz Zsófi Dóra | 2004 | ARAK UP Akadémia | 2 | 1 |
12 | Nyilasi Diána | 2004 | UTE | 2 | 2 |
13 | Kovács Anna Mária | 2004 | ZALASZÁM-ZAC | 2 | 1 |
14 | Batfalszki Blanka | 2004 | Miskolci Sportiskola | 1 | 1 |
1. Kocsis Anna Luca (2004) - Szolnoki SC-SI - 32 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 100m | 1 | 12.33 | +1.0 | 9 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 100m | 1 | 12.27 | +2.4 | 9 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 100m | 1 | 12.41 | +0.9 | 9 |
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 60m fp. | 4 | 8.09 | 5 |
2. Sulyán Alexa (2005) - Veresegyház VSK - 28 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 60m fp. | 2 | 8.02 | 7 | |
2019-05-18 | Kelet Kupa | 100m | 2 | 12.72 | 7 | |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 100m | 2 | 12.39 | +2.4 | 7 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 100m | 2 | 12.75 | +0.9 | 7 |
3. Mészáros Luca (2005) - ARAK UP Akadémia - 22 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 60m fp. | 3 | 8.08 | 6 | |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 100m | 3 | 12.50 | +2.4 | 6 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 100m | 3 | 12.81 | +0.9 | 6 |
2019-05-18 | Kelet Kupa | 100m | 5 | 12.95 | 4 |
4. Joó Dóra (2005) - BHSE - 21 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 100m | 2 | 12.65 | +1.0 | 7 |
2019-05-18 | Kelet Kupa | 100m | 4 | 12.94 | 5 | |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 100m | 4 | 12.55 | +2.4 | 5 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 100m | 5 | 12.93 | +0.9 | 4 |
5. Szűcs Bianka (2004) - Budaörsi DSE - 15 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Kelet Kupa | 100m | 1 | 12.69 | 9 | |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 100m | 3 | 12.67 | +1.0 | 6 |
6. May Alexandra (2004) - TSC-Geotech - 15 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 60m fp. | 1 | 8.00 | 9 | |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 100m | 6 | 13.01 | +0.9 | 3 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 100m | 7 | 12.89 | +1.0 | 2 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 100m | 8 | 12.88 | +2.4 | 1 |
7. Vadászi Bíborka (2004) - VEDAC - 14 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 100m | 4 | 12.83 | +0.9 | 5 |
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 60m fp. | 5 | 8.11 | 4 | |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 100m | 6 | 12.82 | +1.0 | 3 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 100m | 7 | 12.81 | +2.4 | 2 |
8. Szabó Gréta (2004) - ARAK UP Akadémia - 13 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 100m | 4 | 12.71 | +1.0 | 5 |
2019-05-18 | Kelet Kupa | 100m | 6 | 12.96 | 3 | |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 100m | 6 | 12.78 | +2.4 | 3 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 100m | 7 | 13.17 | +0.9 | 2 |
9. Veres Gréta (2004) - Budaörsi DSE - 10 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Kelet Kupa | 100m | 3 | 12.88 | 6 | |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 100m | 5 | 12.79 | +1.0 | 4 |
10. Juhász Viola (2004) - Budafoki MTE - 4 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 100m | 5 | 12.59 | +2.4 | 4 |
11. Czepanecz Zsófi Dóra (2004) - ARAK UP Akadémia - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Kelet Kupa | 100m | 7 | 13.05 | 2 |
12. Nyilasi Diána (2004) - UTE - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Kelet Kupa | 100m | 8 | 13.22 | 1 | |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 100m | 8 | 13.00 | +1.0 | 1 |
13. Kovács Anna Mária (2004) - ZALASZÁM-ZAC - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 60m fp. | 7 | 8.18 | 2 |
14. Batfalszki Blanka (2004) - Miskolci Sportiskola - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 60m fp. | 8 | 8.19 | 1 |
Leány 300m
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szűcs Bianka | 2004 | Budaörsi DSE | 28 | 4 |
2 | Tóth Laura | 2004 | POSTÁS SE | 26 | 4 |
3 | Kucsma Kinga | 2004 | Miskolci Sportiskola | 22 | 4 |
4 | Fekete Júlia | 2005 | VEDAC | 17 | 3 |
5 | Kriszt Sarolta Mária | 2006 | GEAC | 17 | 3 |
6 | Veres Gréta | 2004 | Budaörsi DSE | 16 | 2 |
7 | Jó Alíz | 2004 | Győri Atlétikai Club | 11 | 2 |
8 | Sulyán Alexa | 2005 | Veresegyház VSK | 6 | 1 |
9 | Kovács Léna | 2004 | UTE | 6 | 3 |
10 | Szabó Gréta | 2004 | ARAK UP Akadémia | 6 | 1 |
11 | Dobák Panna | 2004 | ARAK UP Akadémia | 6 | 2 |
12 | Fein Jázmin | 2004 | ARAK UP Akadémia | 5 | 1 |
13 | Grabecz Hanna | 2005 | ARAK UP Akadémia | 4 | 1 |
14 | Joó Dóra | 2005 | BHSE | 3 | 2 |
15 | Nyilasi Diána | 2004 | UTE | 2 | 1 |
16 | Mergl Zoja | 2004 | ARAK UP Akadémia | 2 | 1 |
17 | Grubits Liliána | 2004 | ARAK UP Akadémia | 1 | 1 |
18 | Szabó Blanka | 2004 | KSI SE | 1 | 1 |
1. Szűcs Bianka (2004) - Budaörsi DSE - 28 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Kelet Kupa | 300m | 1 | 40.97 | 9 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 300m | 2 | 41.29 | 7 |
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 300m fp. | 3 | 42.54 | 6 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 300m | 3 | 42.43 | 6 |
2. Tóth Laura (2004) - POSTÁS SE - 26 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 300m | 1 | 41.21 | 9 |
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | 300m | 2 | 42.36 | 7 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 300m | 2 | 41.52 | 7 |
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 300m fp. | 6 | 42.78 | 3 |
3. Kucsma Kinga (2004) - Miskolci Sportiskola - 22 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 300m fp. | 2 | 42.37 | 7 |
2019-05-18 | Kelet Kupa | 300m | 4 | 41.62 | 5 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 300m | 4 | 41.82 | 5 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 300m | 4 | 42.72 | 5 |
4. Fekete Júlia (2005) - VEDAC - 17 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 300m | 1 | 41.17 | 9 |
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 300m fp. | 5 | 42.74 | 4 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 300m | 5 | 42.21 | 4 |
5. Kriszt Sarolta Mária (2006) - GEAC - 17 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | 300m | 1 | 42.32 | 9 |
2019-05-18 | Kelet Kupa | 300m | 5 | 42.37 | 4 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 300m | 5 | 42.89 | 4 |
6. Veres Gréta (2004) - Budaörsi DSE - 16 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 300m fp. | 1 | 41.69 | 9 |
2019-05-18 | Kelet Kupa | 300m | 2 | 41.12 | 7 |
7. Jó Alíz (2004) - Győri Atlétikai Club - 11 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Kelet Kupa | 300m | 3 | 41.60 | 6 |
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 300m fp. | 4 | 42.61 | 5 |
8. Sulyán Alexa (2005) - Veresegyház VSK - 6 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 300m | 3 | 41.79 | 6 |
9. Kovács Léna (2004) - UTE - 6 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 300m | 6 | 42.43 | 3 |
2019-05-18 | Kelet Kupa | 300m | 7 | 42.85 | 2 |
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 300m fp. | 8 | 43.75 | 1 |
10. Szabó Gréta (2004) - ARAK UP Akadémia - 6 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | 300m | 3 | 42.73 | 6 |
11. Dobák Panna (2004) - ARAK UP Akadémia - 6 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | 300m | 6 | 43.97 | 3 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 300m | 6 | 45.84 | 3 |
12. Fein Jázmin (2004) - ARAK UP Akadémia - 5 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | 300m | 4 | 43.67 | 5 |
13. Grabecz Hanna (2005) - ARAK UP Akadémia - 4 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | 300m | 5 | 43.90 | 4 |
14. Joó Dóra (2005) - BHSE - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 300m fp. | 7 | 43.74 | 2 |
2019-05-18 | Kelet Kupa | 300m | 8 | 43.28 | 1 |
15. Nyilasi Diána (2004) - UTE - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 300m | 7 | 42.54 | 2 |
16. Mergl Zoja (2004) - ARAK UP Akadémia - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | 300m | 7 | 44.05 | 2 |
17. Grubits Liliána (2004) - ARAK UP Akadémia - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 300m | 8 | 42.64 | 1 |
18. Szabó Blanka (2004) - KSI SE - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | 300m | 8 | 44.48 | 1 |
Leány 800m
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Babinyecz Anna | 2005 | Csepeli DAC | 27 | 3 |
2 | Jó Alíz | 2004 | Győri Atlétikai Club | 21 | 3 |
3 | Rédling Renáta | 2005 | VEDAC | 20 | 3 |
4 | Turcsányi Eszter | 2004 | UTE | 18 | 2 |
5 | Tóth Laura | 2004 | POSTÁS SE | 17 | 4 |
6 | Haralyi Zsófia | 2005 | BEAC | 14 | 4 |
7 | Peiker Csenge | 2004 | BSC | 14 | 4 |
8 | Szűcs Bianka | 2004 | Budaörsi DSE | 10 | 2 |
9 | Máramarosi Rita | 2005 | KSI SE | 9 | 2 |
10 | Tóth Lenke | 2005 | DOVASE | 8 | 3 |
11 | Imre Petra | 2005 | SZVSE | 7 | 3 |
12 | Utasi Alexa Éva | 2004 | POSTÁS SE | 7 | 2 |
13 | Veres Gréta | 2004 | Budaörsi DSE | 5 | 1 |
14 | Szemán Kata | 2006 | VEDAC | 4 | 2 |
15 | Falcz Zsófia | 2006 | POSTÁS SE | 4 | 2 |
1. Babinyecz Anna (2005) - Csepeli DAC - 27 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 800m fp. | 1 | 2:19.91 | 9 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 800m | 1 | 2:18.33 | 9 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 800m | 1 | 2:17.23 | 9 |
2. Jó Alíz (2004) - Győri Atlétikai Club - 21 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 800m fp. | 2 | 2:21.09 | 7 |
2019-04-28 | Magyarország 10 000 méteres Országos Bajnoksága - 2019 | 800m | 2 | 2:24.21 | 7 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 800m | 2 | 2:18.68 | 7 |
3. Rédling Renáta (2005) - VEDAC - 20 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | 800m | 2 | 2:20.80 | 7 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 800m | 2 | 2:18.86 | 7 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 800m | 3 | 2:20.99 | 6 |
4. Turcsányi Eszter (2004) - UTE - 18 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-28 | Magyarország 10 000 méteres Országos Bajnoksága - 2019 | 800m | 1 | 2:23.83 | 9 |
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | 800m | 1 | 2:19.64 | 9 |
5. Tóth Laura (2004) - POSTÁS SE - 17 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | 800m | 3 | 2:22.36 | 6 |
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 800m fp. | 5 | 2:25.42 | 4 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 800m | 5 | 2:22.70 | 4 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 800m | 6 | 2:22.12 | 3 |
6. Haralyi Zsófia (2005) - BEAC - 14 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-28 | Magyarország 10 000 méteres Országos Bajnoksága - 2019 | 800m | 3 | 2:24.32 | 6 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 800m | 5 | 2:22.01 | 4 |
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 800m fp. | 6 | 2:25.90 | 3 |
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | 800m | 8 | 2:26.91 | 1 |
7. Peiker Csenge (2004) - BSC - 14 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 800m | 4 | 2:22.65 | 5 |
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | 800m | 5 | 2:24.61 | 4 |
2019-04-28 | Magyarország 10 000 méteres Országos Bajnoksága - 2019 | 800m | 6 | 2:26.48 | 3 |
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 800m fp. | 7 | 2:26.34 | 2 |
8. Szűcs Bianka (2004) - Budaörsi DSE - 10 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 800m fp. | 3 | 2:24.07 | 6 |
2019-04-28 | Magyarország 10 000 méteres Országos Bajnoksága - 2019 | 800m | 5 | 2:26.12 | 4 |
9. Máramarosi Rita (2005) - KSI SE - 9 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 800m | 3 | 2:19.12 | 6 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 800m | 6 | 2:23.31 | 3 |
10. Tóth Lenke (2005) - DOVASE - 8 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 800m | 4 | 2:21.95 | 5 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 800m | 7 | 2:23.82 | 2 |
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 800m fp. | 8 | 2:26.73 | 1 |
11. Imre Petra (2005) - SZVSE - 7 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | 800m | 4 | 2:24.34 | 5 |
2019-04-28 | Magyarország 10 000 méteres Országos Bajnoksága - 2019 | 800m | 8 | 2:29.99 | 1 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 800m | 8 | 2:24.86 | 1 |
12. Utasi Alexa Éva (2004) - POSTÁS SE - 7 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 800m fp. | 4 | 2:25.32 | 5 |
2019-04-28 | Magyarország 10 000 méteres Országos Bajnoksága - 2019 | 800m | 7 | 2:29.04 | 2 |
13. Veres Gréta (2004) - Budaörsi DSE - 5 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-28 | Magyarország 10 000 méteres Országos Bajnoksága - 2019 | 800m | 4 | 2:24.91 | 5 |
14. Szemán Kata (2006) - VEDAC - 4 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | 800m | 6 | 2:24.79 | 3 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 800m | 8 | 2:29.82 | 1 |
15. Falcz Zsófia (2006) - POSTÁS SE - 4 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | 800m | 7 | 2:26.04 | 2 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 800m | 7 | 2:25.94 | 2 |
Leány 1500m
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Csuta Dorottya | 2004 | Pegazus Atlétika | 16 | 2 |
2 | Szemán Kitti | 2004 | VEDAC | 12 | 2 |
3 | Gyimóthy Réka | 2004 | Győri Atlétikai Club | 11 | 2 |
4 | Rédling Renáta | 2005 | VEDAC | 11 | 3 |
5 | Imre Petra | 2005 | SZVSE | 11 | 3 |
6 | Kovács Abigél Csenge | 2005 | KSKSI | 11 | 3 |
7 | Valkó Júlia | 2004 | TSC-Geotech | 10 | 2 |
8 | Babinyecz Anna | 2005 | Csepeli DAC | 9 | 1 |
9 | Turcsányi Eszter | 2004 | UTE | 9 | 1 |
10 | Iker Natália | 2005 | Szombathelyi SI | 9 | 1 |
11 | Máramarosi Rita | 2005 | KSI SE | 8 | 2 |
12 | Arnhoffer Kata | 2004 | VEDAC | 7 | 2 |
13 | Kovács Mariann | 2004 | TSC-Geotech | 6 | 1 |
14 | Horváth Zsuzsanna | 2005 | KSKSI | 5 | 1 |
15 | Farkas Réka Luca | 2005 | Keszthely VDSE | 2 | 1 |
16 | Kovács Gyöngyvirág | 2004 | Salgótarjáni AC | 1 | 1 |
1. Csuta Dorottya (2004) - Pegazus Atlétika - 16 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 1500m | 1 | 4:51.13 | 9 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 1500m | 2 | 4:49.41 | 7 |
2. Szemán Kitti (2004) - VEDAC - 12 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | 1500m | 2 | 4:59.24 | 7 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 1500m | 4 | 4:59.44 | 5 |
3. Gyimóthy Réka (2004) - Győri Atlétikai Club - 11 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 1500m | 3 | 4:57.75 | 6 |
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | 1500m | 4 | 5:03.55 | 5 |
4. Rédling Renáta (2005) - VEDAC - 11 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 1500m | 3 | 4:58.44 | 6 |
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | 1500m | 5 | 5:04.68 | 4 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 1500m | 8 | 5:07.32 | 1 |
5. Imre Petra (2005) - SZVSE - 11 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | 1500m | 3 | 5:02.08 | 6 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 1500m | 6 | 5:05.62 | 3 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 1500m | 7 | 5:07.15 | 2 |
6. Kovács Abigél Csenge (2005) - KSKSI - 11 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-01 | Magyarország Vidékbajnoksága, Zalaszám Kupa - 2019 | 1500m | 2 | 5:10.38 | 7 |
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | 1500m | 6 | 5:05.56 | 3 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 1500m | 8 | 5:22.81 | 1 |
7. Valkó Júlia (2004) - TSC-Geotech - 10 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 1500m | 2 | 4:55.96 | 7 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 1500m | 6 | 5:06.50 | 3 |
8. Babinyecz Anna (2005) - Csepeli DAC - 9 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 1500m | 1 | 4:48.10 | 9 |
9. Turcsányi Eszter (2004) - UTE - 9 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | 1500m | 1 | 4:54.68 | 9 |
10. Iker Natália (2005) - Szombathelyi SI - 9 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-01 | Magyarország Vidékbajnoksága, Zalaszám Kupa - 2019 | 1500m | 1 | 4:59.68 | 9 |
11. Máramarosi Rita (2005) - KSI SE - 8 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 1500m | 5 | 5:06.09 | 4 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 1500m | 5 | 5:01.11 | 4 |
12. Arnhoffer Kata (2004) - VEDAC - 7 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 1500m | 4 | 5:04.94 | 5 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 1500m | 7 | 5:21.06 | 2 |
13. Kovács Mariann (2004) - TSC-Geotech - 6 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-01 | Magyarország Vidékbajnoksága, Zalaszám Kupa - 2019 | 1500m | 3 | 5:16.86 | 6 |
14. Horváth Zsuzsanna (2005) - KSKSI - 5 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-01 | Magyarország Vidékbajnoksága, Zalaszám Kupa - 2019 | 1500m | 4 | 5:43.05 | 5 |
15. Farkas Réka Luca (2005) - Keszthely VDSE - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | 1500m | 7 | 5:11.00 | 2 |
16. Kovács Gyöngyvirág (2004) - Salgótarjáni AC - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | 1500m | 8 | 5:14.36 | 1 |
Leány 5000m (10000/3000m)
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Csuta Dorottya | 2004 | Pegazus Atlétika | 27 | 3 |
2 | Szemán Kitti | 2004 | VEDAC | 23 | 4 |
3 | Iker Natália | 2005 | Szombathelyi SI | 20 | 3 |
4 | Tóth Dorka Sára | 2004 | Dunakeszi VSE | 18 | 3 |
5 | Gyimóthy Réka | 2004 | Győri Atlétikai Club | 13 | 2 |
5 | Valkó Júlia | 2004 | TSC-Geotech | 13 | 2 |
7 | Esküdt Luca | 2005 | DOVASE | 9 | 3 |
7 | Schmidt Martina Kármen | 2004 | BHSE | 9 | 1 |
7 | Nagy Nóra | 2004 | VEDAC | 9 | 2 |
7 | Kovács Mariann | 2004 | TSC-Geotech | 9 | 3 |
11 | Kovács Gyöngyvirág | 2004 | Salgótarjáni AC | 8 | 2 |
11 | Imre Petra | 2005 | SZVSE | 8 | 2 |
13 | Birnbauer Dalma | 2005 | SVSE | 5 | 2 |
14 | Bodrogi Zsófia Zsuzsanna | 2004 | UTE | 4 | 2 |
15 | Moser Boglárka | 2005 | Soproni AC | 3 | 2 |
16 | Hajdú Barbara | 2006 | DSC-SI | 2 | 1 |
16 | Kovács Abigél Csenge | 2005 | KSKSI | 2 | 1 |
1. Csuta Dorottya (2004) - Pegazus Atlétika - 27 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-28 | Magyarország 10 000 méteres Országos Bajnoksága - 2019 | 3000m | 1 | 10:51.90 | 9 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 3000m | 1 | 10:03.97 | 9 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 3000m | 1 | 10:06.70 | 9 |
2. Szemán Kitti (2004) - VEDAC - 23 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 3000m | 2 | 10:48.68 | 7 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 3000m | 3 | 10:55.45 | 6 |
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 3000m fp. | 4 | 10:58.48 | 5 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 3000m | 4 | 10:46.05 | 5 |
3. Iker Natália (2005) - Szombathelyi SI - 20 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 3000m | 1 | 10:41.43 | 9 |
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 3000m fp. | 3 | 10:56.80 | 6 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 3000m | 4 | 11:07.12 | 5 |
4. Tóth Dorka Sára (2004) - Dunakeszi VSE - 18 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 3000m fp. | 2 | 10:50.82 | 7 |
2019-04-28 | Magyarország 10 000 méteres Országos Bajnoksága - 2019 | 3000m | 2 | 11:13.14 | 7 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 3000m | 5 | 11:12.50 | 4 |
5. Gyimóthy Réka (2004) - Győri Atlétikai Club - 13 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 3000m | 2 | 10:35.98 | 7 |
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 3000m | 3 | 11:14.86 | 6 |
5. Valkó Júlia (2004) - TSC-Geotech - 13 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 3000m | 2 | 10:50.31 | 7 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 3000m | 3 | 10:43.83 | 6 |
7. Esküdt Luca (2005) - DOVASE - 9 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 3000m fp. | 5 | 11:11.01 | 4 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 3000m | 5 | 11:18.31 | 4 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 3000m | 8 | 11:49.69 | 1 |
7. Schmidt Martina Kármen (2004) - BHSE - 9 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 3000m fp. | 1 | 10:50.06 | 9 |
7. Nagy Nóra (2004) - VEDAC - 9 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-28 | Magyarország 10 000 méteres Országos Bajnoksága - 2019 | 3000m | 3 | 11:21.07 | 6 |
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 3000m fp. | 6 | 11:27.46 | 3 |
7. Kovács Mariann (2004) - TSC-Geotech - 9 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-28 | Magyarország 10 000 méteres Országos Bajnoksága - 2019 | 3000m | 4 | 11:55.89 | 5 |
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 3000m | 6 | 12:08.79 | 3 |
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 3000m fp. | 8 | 11:48.28 | 1 |
11. Kovács Gyöngyvirág (2004) - Salgótarjáni AC - 8 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-28 | Magyarország 10 000 méteres Országos Bajnoksága - 2019 | 3000m | 5 | 11:56.34 | 4 |
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 3000m | 5 | 11:40.95 | 4 |
11. Imre Petra (2005) - SZVSE - 8 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 3000m | 4 | 11:34.38 | 5 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 3000m | 6 | 11:14.72 | 3 |
13. Birnbauer Dalma (2005) - SVSE - 5 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 3000m | 6 | 11:19.24 | 3 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 3000m | 7 | 11:15.15 | 2 |
14. Bodrogi Zsófia Zsuzsanna (2004) - UTE - 4 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-28 | Magyarország 10 000 méteres Országos Bajnoksága - 2019 | 3000m | 6 | 12:39.93 | 3 |
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 3000m | 8 | 12:27.74 | 1 |
15. Moser Boglárka (2005) - Soproni AC - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 3000m fp. | 7 | 11:46.03 | 2 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 3000m | 8 | 11:33.60 | 1 |
16. Hajdú Barbara (2006) - DSC-SI - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 3000m | 7 | 12:21.04 | 2 |
16. Kovács Abigél Csenge (2005) - KSKSI - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 3000m | 7 | 11:27.80 | 2 |
Leány 80m (60m) gát
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Botos Katalin Ilona | 2004 | Csepeli DAC | 34 | 4 |
2 | Röszler Dóra | 2005 | ZALASZÁM-ZAC | 24 | 3 |
3 | Veres Gréta | 2004 | Budaörsi DSE | 21 | 3 |
4 | Gál Nikolett | 2004 | Miskolci Sportiskola | 18 | 3 |
5 | Fülöp Alexa | 2004 | Miskolci Sportiskola | 18 | 4 |
6 | Papp Jázmin | 2006 | HÓDIÁK SE | 12 | 2 |
7 | Nyilasi Diána | 2004 | UTE | 11 | 3 |
8 | Carrol Júlia | 2004 | Vasas | 9 | 4 |
9 | Szabó Dóra | 2004 | Szolnoki SC-SI | 6 | 1 |
10 | Foki Laura | 2004 | Szombathelyi SI | 5 | 2 |
11 | Aradi Júlia | 2004 | POSTÁS SE | 5 | 2 |
12 | Kratochwill Réka | 2005 | FTC | 4 | 1 |
13 | T. Kovács Adrienn | 2004 | FTC | 4 | 1 |
14 | Frei Nóra | 2005 | Szekszárdi Sportközpont NKft. | 4 | 2 |
15 | Szűcs Bianka | 2004 | Budaörsi DSE | 4 | 1 |
16 | Sulyán Alexa | 2005 | Veresegyház VSK | 3 | 1 |
17 | Schmiedt Lilla | 2004 | DSC-SI | 1 | 1 |
18 | Szőke Anna | 2004 | Vasas | 1 | 1 |
1. Botos Katalin Ilona (2004) - Csepeli DAC - 34 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 60m gát (0.76/8) fp. | 1 | 9.10 | 9 | |
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | 80m gát (0.76/8.00) | 1 | 12.04 | -1.1 | 9 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 80m gát (0.76/8.00) | 1 | 11.70 | +1.4 | 9 |
2019-06-01 | Magyarország Vidékbajnoksága, Zalaszám Kupa - 2019 | 80m gát (0.76/8.00) | 2 | 12.28 | 0.0 | 7 |
2. Röszler Dóra (2005) - ZALASZÁM-ZAC - 24 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-06-01 | Magyarország Vidékbajnoksága, Zalaszám Kupa - 2019 | 80m gát (0.76/8.00) | 1 | 12.01 | 0.0 | 9 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 80m gát (0.76/8.00) | 1 | 12.21 | +0.7 | 9 |
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 60m gát (0.76/8) fp. | 3 | 9.14 | 6 |
3. Veres Gréta (2004) - Budaörsi DSE - 21 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 60m gát (0.76/8) fp. | 2 | 9.11 | 7 | |
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | 80m gát (0.76/8.00) | 2 | 12.24 | -1.1 | 7 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 80m gát (0.76/8.00) | 2 | 11.88 | +1.4 | 7 |
4. Gál Nikolett (2004) - Miskolci Sportiskola - 18 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 80m gát (0.76/8.00) | 2 | 12.58 | +0.7 | 7 |
2019-06-01 | Magyarország Vidékbajnoksága, Zalaszám Kupa - 2019 | 80m gát (0.76/8.00) | 3 | 12.56 | 0.0 | 6 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 80m gát (0.76/8.00) | 4 | 12.29 | +1.4 | 5 |
5. Fülöp Alexa (2004) - Miskolci Sportiskola - 18 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 60m gát (0.76/8) fp. | 4 | 9.25 | 5 | |
2019-06-01 | Magyarország Vidékbajnoksága, Zalaszám Kupa - 2019 | 80m gát (0.76/8.00) | 4 | 12.61 | 0.0 | 5 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 80m gát (0.76/8.00) | 4 | 12.78 | +0.7 | 5 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 80m gát (0.76/8.00) | 6 | 12.48 | +1.4 | 3 |
6. Papp Jázmin (2006) - HÓDIÁK SE - 12 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | 80m gát (0.76/8.00) | 3 | 12.54 | -1.1 | 6 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 80m gát (0.76/8.00) | 3 | 12.59 | +0.7 | 6 |
7. Nyilasi Diána (2004) - UTE - 11 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | 80m gát (0.76/8.00) | 4 | 12.77 | -1.1 | 5 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 80m gát (0.76/8.00) | 5 | 12.34 | +1.4 | 4 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 80m gát (0.76/8.00) | 7 | 13.34 | +0.7 | 2 |
8. Carrol Júlia (2004) - Vasas - 9 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | 80m gát (0.76/8.00) | 6 | 13.09 | -1.1 | 3 |
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 60m gát (0.76/8) fp. | 7 | 9.71 | 2 | |
2019-06-01 | Magyarország Vidékbajnoksága, Zalaszám Kupa - 2019 | 80m gát (0.76/8.00) | 7 | 13.23 | 0.0 | 2 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 80m gát (0.76/8.00) | 7 | 12.63 | +1.4 | 2 |
9. Szabó Dóra (2004) - Szolnoki SC-SI - 6 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 80m gát (0.76/8.00) | 3 | 12.25 | +1.4 | 6 |
10. Foki Laura (2004) - Szombathelyi SI - 5 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 80m gát (0.76/8.00) | 5 | 12.84 | +0.7 | 4 |
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 60m gát (0.76/8) fp. | 8 | 9.86 | 1 |
11. Aradi Júlia (2004) - POSTÁS SE - 5 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-06-01 | Magyarország Vidékbajnoksága, Zalaszám Kupa - 2019 | 80m gát (0.76/8.00) | 6 | 13.10 | 0.0 | 3 |
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | 80m gát (0.76/8.00) | 7 | 13.44 | -1.1 | 2 |
12. Kratochwill Réka (2005) - FTC - 4 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | 80m gát (0.76/8.00) | 5 | 12.82 | -1.1 | 4 |
13. T. Kovács Adrienn (2004) - FTC - 4 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-06-01 | Magyarország Vidékbajnoksága, Zalaszám Kupa - 2019 | 80m gát (0.76/8.00) | 5 | 12.94 | 0.0 | 4 |
14. Frei Nóra (2005) - Szekszárdi Sportközpont NKft. - 4 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 80m gát (0.76/8.00) | 6 | 13.11 | +0.7 | 3 |
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | 80m gát (0.76/8.00) | 8 | 13.49 | -1.1 | 1 |
15. Szűcs Bianka (2004) - Budaörsi DSE - 4 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 60m gát (0.76/8) fp. | 5 | 9.27 | 4 |
16. Sulyán Alexa (2005) - Veresegyház VSK - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | 60m gát (0.76/8) fp. | 6 | 9.41 | 3 |
17. Schmiedt Lilla (2004) - DSC-SI - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 80m gát (0.76/8.00) | 8 | 12.74 | +1.9 | 1 |
18. Szőke Anna (2004) - Vasas - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-06-01 | Magyarország Vidékbajnoksága, Zalaszám Kupa - 2019 | 80m gát (0.76/8.00) | 8 | 13.25 | 0.0 | 1 |
Leány 300m gát
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Veres Gréta | 2004 | Budaörsi DSE | 27 | 3 |
2 | Kovács Léna | 2004 | UTE | 23 | 3 |
3 | Kucsma Kinga | 2004 | Miskolci Sportiskola | 18 | 3 |
4 | Fekete Júlia | 2005 | VEDAC | 17 | 3 |
5 | Ritter Lola | 2005 | ARAK UP Akadémia | 13 | 3 |
6 | Szűcs Bianka | 2004 | Budaörsi DSE | 12 | 2 |
7 | Grubits Liliána | 2004 | ARAK UP Akadémia | 6 | 3 |
8 | Kovács Luca | 2005 | Ikarus BSE | 6 | 2 |
9 | Grabecz Hanna | 2005 | ARAK UP Akadémia | 6 | 2 |
10 | Karai Júlia | 2004 | Vasas | 3 | 1 |
11 | Dobák Panna | 2004 | ARAK UP Akadémia | 2 | 2 |
12 | Nyilasi Diána | 2004 | UTE | 2 | 1 |
13 | Katona Menta Hanna | 2005 | Ikarus BSE | 1 | 1 |
1. Veres Gréta (2004) - Budaörsi DSE - 27 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-19 | Kelet Kupa | 300m gát | 1 | 45.18 | 9 |
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 300m gát | 1 | 44.25 | 9 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 300m gát | 1 | 43.31 | 9 |
2. Kovács Léna (2004) - UTE - 23 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 300m gát | 1 | 45.54 | 9 |
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 300m gát | 2 | 45.04 | 7 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 300m gát | 2 | 45.26 | 7 |
3. Kucsma Kinga (2004) - Miskolci Sportiskola - 18 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-19 | Kelet Kupa | 300m gát | 2 | 45.81 | 7 |
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 300m gát | 3 | 45.10 | 6 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 300m gát | 4 | 45.97 | 5 |
4. Fekete Júlia (2005) - VEDAC - 17 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 300m gát | 3 | 45.64 | 6 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 300m gát | 3 | 47.45 | 6 |
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 300m gát | 4 | 46.80 | 5 |
5. Ritter Lola (2005) - ARAK UP Akadémia - 13 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 300m gát | 4 | 49.50 | 5 |
2019-05-19 | Kelet Kupa | 300m gát | 5 | 47.98 | 4 |
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 300m gát | 5 | 47.75 | 4 |
6. Szűcs Bianka (2004) - Budaörsi DSE - 12 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 300m gát | 2 | 47.17 | 7 |
2019-05-19 | Kelet Kupa | 300m gát | 4 | 47.81 | 5 |
7. Grubits Liliána (2004) - ARAK UP Akadémia - 6 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-19 | Kelet Kupa | 300m gát | 6 | 48.60 | 3 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 300m gát | 7 | 47.72 | 2 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 300m gát | 8 | 54.56 | 1 |
8. Kovács Luca (2005) - Ikarus BSE - 6 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 300m gát | 5 | 49.60 | 4 |
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 300m gát | 7 | 49.32 | 2 |
9. Grabecz Hanna (2005) - ARAK UP Akadémia - 6 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 300m gát | 6 | 48.79 | 3 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 300m gát | 6 | 50.73 | 3 |
10. Karai Júlia (2004) - Vasas - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 300m gát | 6 | 47.30 | 3 |
11. Dobák Panna (2004) - ARAK UP Akadémia - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-19 | Kelet Kupa | 300m gát | 8 | 49.12 | 1 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 300m gát | 8 | 48.22 | 1 |
12. Nyilasi Diána (2004) - UTE - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-19 | Kelet Kupa | 300m gát | 7 | 48.72 | 2 |
13. Katona Menta Hanna (2005) - Ikarus BSE - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | 300m gát | 8 | 49.59 | 1 |
Leány 1500m akadály
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Tóth Lenke | 2005 | DOVASE | 27 | 3 |
2 | Iker Natália | 2005 | Szombathelyi SI | 23 | 3 |
3 | Nagy Nóra | 2004 | VEDAC | 18 | 3 |
4 | Esküdt Luca | 2005 | DOVASE | 16 | 3 |
5 | Bödők Lili Napsugár | 2005 | Győri Atlétikai Club | 12 | 3 |
6 | Utasi Alexa Éva | 2004 | POSTÁS SE | 9 | 2 |
7 | Erdős Judit Eszter | 2005 | POSTÁS SE | 6 | 1 |
8 | Schmidt Martina Kármen | 2004 | BHSE | 5 | 1 |
9 | Tóth Karolina | 2004 | Csepeli DAC | 4 | 1 |
10 | Herman Dalma | 2005 | GEAC | 3 | 1 |
11 | Moser Boglárka | 2005 | Soproni AC | 2 | 1 |
12 | Szilágyi Luca | 2004 | KSI SE | 1 | 1 |
1. Tóth Lenke (2005) - DOVASE - 27 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-21 | Legrand 35. Honvéd Kupa nemzetközi atlétikai verseny | 1500m akadály | 1 | 5:23.14 | 9 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 1500m akadály | 1 | 5:20.52 | 9 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 1500m akadály | 1 | 5:30.19 | 9 |
2. Iker Natália (2005) - Szombathelyi SI - 23 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Kelet Kupa | 1500m akadály | 1 | 5:18.69 | 9 |
2019-06-21 | Legrand 35. Honvéd Kupa nemzetközi atlétikai verseny | 1500m akadály | 2 | 5:23.81 | 7 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 1500m akadály | 2 | 5:21.14 | 7 |
3. Nagy Nóra (2004) - VEDAC - 18 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Kelet Kupa | 1500m akadály | 2 | 5:43.40 | 7 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 1500m akadály | 3 | 5:31.46 | 6 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 1500m akadály | 4 | 5:48.72 | 5 |
4. Esküdt Luca (2005) - DOVASE - 16 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-21 | Legrand 35. Honvéd Kupa nemzetközi atlétikai verseny | 1500m akadály | 3 | 5:41.50 | 6 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 1500m akadály | 3 | 5:46.78 | 6 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 1500m akadály | 5 | 5:42.78 | 4 |
5. Bödők Lili Napsugár (2005) - Győri Atlétikai Club - 12 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-21 | Legrand 35. Honvéd Kupa nemzetközi atlétikai verseny | 1500m akadály | 4 | 5:45.39 | 5 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 1500m akadály | 5 | 5:53.42 | 4 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 1500m akadály | 6 | 5:49.93 | 3 |
6. Utasi Alexa Éva (2004) - POSTÁS SE - 9 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Kelet Kupa | 1500m akadály | 4 | 5:49.90 | 5 |
2019-06-21 | Legrand 35. Honvéd Kupa nemzetközi atlétikai verseny | 1500m akadály | 5 | 5:53.28 | 4 |
7. Erdős Judit Eszter (2005) - POSTÁS SE - 6 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Kelet Kupa | 1500m akadály | 3 | 5:46.87 | 6 |
8. Schmidt Martina Kármen (2004) - BHSE - 5 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 1500m akadály | 4 | 5:35.56 | 5 |
9. Tóth Karolina (2004) - Csepeli DAC - 4 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Kelet Kupa | 1500m akadály | 5 | 6:41.18 | 4 |
10. Herman Dalma (2005) - GEAC - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-21 | Legrand 35. Honvéd Kupa nemzetközi atlétikai verseny | 1500m akadály | 6 | 6:28.97 | 3 |
11. Moser Boglárka (2005) - Soproni AC - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 1500m akadály | 7 | 5:50.68 | 2 |
12. Szilágyi Luca (2004) - KSI SE - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 1500m akadály | 8 | 6:03.54 | 1 |
Leány Magasugrás
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Keszthelyi Luca | 2004 | Szolnoki SC-SI | 36 | 4 |
2 | Bán Eszter | 2005 | UTE | 21 | 4 |
3 | Szegner Kitti Veronika | 2004 | Reménység Vác | 19 | 4 |
4 | Varga Lizandra | 2004 | ARAK UP Akadémia | 14 | 2 |
5 | Rőczei Gréta | 2004 | Miskolci Sportiskola | 13 | 3 |
6 | Kriszt Sarolta Mária | 2006 | GEAC | 11 | 2 |
7 | Vrabecz Anna | 2005 | FTC | 10 | 2 |
8 | Beke Anna | 2005 | Törökszentmiklósi DAK | 10 | 3 |
9 | Lippai Tünde | 2004 | GEAC | 10 | 2 |
10 | Vancsik Petra | 2006 | Egri Sportiskola SE | 6 | 1 |
11 | Vincze Ágnes | 2004 | KARC | 6 | 1 |
12 | Luterán Fanni | 2005 | TSC-Geotech | 5 | 2 |
13 | T. Kovács Adrienn | 2004 | FTC | 3 | 2 |
14 | Szabó Eszter | 2004 | FTC | 3 | 2 |
14 | Barabás Kata | 2005 | Szekszárdi Sportközpont NKft. | 3 | 1 |
16 | Rónai Milda | 2005 | Soproni AC | 3 | 1 |
17 | Bányai Netta | 2005 | DSC-SI | 2 | 1 |
18 | Weber Kata | 2004 | Szekszárdi Sportközpont NKft. | 1 | 1 |
19 | Szabó Barbara Katalin | 2005 | Albertirsai SE | 1 | 1 |
19 | Frei Nóra | 2005 | Szekszárdi Sportközpont NKft. | 1 | 1 |
1. Keszthelyi Luca (2004) - Szolnoki SC-SI - 36 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Magasugrás fp. | 1 | 1.59 | 9 |
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | Magasugrás | 1 | 1.66 | 9 |
2019-07-03 | GEAC Ugrónap | Magasugrás | 1 | 1.67 | 9 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Magasugrás | 1 | 1.67 | 9 |
2. Bán Eszter (2005) - UTE - 21 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Magasugrás fp. | 2 | 1.56 | 7 |
2019-07-03 | GEAC Ugrónap | Magasugrás | 2 | 1.60 | 7 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Magasugrás | 5 | 1.45 | 4 |
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | Magasugrás | 6 | 1.54 | 3 |
3. Szegner Kitti Veronika (2004) - Reménység Vác - 19 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | Magasugrás | 2 | 1.60 | 7 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Magasugrás | 3 | 1.54 | 6 |
2019-07-03 | GEAC Ugrónap | Magasugrás | 4 | 1.54 | 5 |
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Magasugrás fp. | 8 | 1.48 | 1 |
4. Varga Lizandra (2004) - ARAK UP Akadémia - 14 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Magasugrás | 2 | 1.58 | 7 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Magasugrás | 2 | 1.59 | 7 |
5. Rőczei Gréta (2004) - Miskolci Sportiskola - 13 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Magasugrás | 3 | 1.54 | 6 |
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | Magasugrás | 4 | 1.57 | 5 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Magasugrás | 7 | 1.51 | 2 |
6. Kriszt Sarolta Mária (2006) - GEAC - 11 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-03 | GEAC Ugrónap | Magasugrás | 3 | 1.54 | 6 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Magasugrás | 4 | 1.51 | 5 |
7. Vrabecz Anna (2005) - FTC - 10 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Magasugrás | 3 | 1.55 | 6 |
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Magasugrás fp. | 5 | 1.52 | 4 |
8. Beke Anna (2005) - Törökszentmiklósi DAK - 10 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | Magasugrás | 5 | 1.54 | 4 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Magasugrás | 5 | 1.51 | 4 |
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Magasugrás fp. | 7 | 1.48 | 2 |
9. Lippai Tünde (2004) - GEAC - 10 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Magasugrás fp. | 3 | 1.52 | 6 |
2019-07-03 | GEAC Ugrónap | Magasugrás | 5 | 1.50 | 4 |
10. Vancsik Petra (2006) - Egri Sportiskola SE - 6 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | Magasugrás | 3 | 1.57 | 6 |
11. Vincze Ágnes (2004) - KARC - 6 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Magasugrás fp. | 3 | 1.52 | 6 |
12. Luterán Fanni (2005) - TSC-Geotech - 5 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Magasugrás | 5 | 1.45 | 4 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Magasugrás | 8 | 1.46 | 1 |
13. T. Kovács Adrienn (2004) - FTC - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | Magasugrás | 7 | 1.48 | 2 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Magasugrás | 8 | 1.45 | 1 |
14. Szabó Eszter (2004) - FTC - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-03 | GEAC Ugrónap | Magasugrás | 7 | 1.40 | 2 |
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | Magasugrás | 8 | 1.45 | 1 |
14. Barabás Kata (2005) - Szekszárdi Sportközpont NKft. - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-03 | GEAC Ugrónap | Magasugrás | 6 | 1.45 | 3 |
16. Rónai Milda (2005) - Soproni AC - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Magasugrás fp. | 6 | 1.52 | 3 |
17. Bányai Netta (2005) - DSC-SI - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Magasugrás | 7 | 1.45 | 2 |
18. Weber Kata (2004) - Szekszárdi Sportközpont NKft. - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-03 | GEAC Ugrónap | Magasugrás | 8 | 1.35 | 1 |
19. Szabó Barbara Katalin (2005) - Albertirsai SE - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-03 | GEAC Ugrónap | Magasugrás | 8 | 1.35 | 1 |
19. Frei Nóra (2005) - Szekszárdi Sportközpont NKft. - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-03 | GEAC Ugrónap | Magasugrás | 8 | 1.35 | 1 |
Leány Rúdugrás
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Kováts Fanni Virág | 2004 | MTK Budapest | 36 | 4 |
2 | Simonváros Zille | 2004 | GEAC | 28 | 4 |
3 | Nonn Eszter | 2004 | MTK Budapest | 23 | 4 |
4 | Visontai Orsolya | 2004 | UTE | 22 | 4 |
5 | Ballai Júlia | 2005 | KSI SE | 15 | 3 |
6 | Erős Eszter | 2005 | Békéscsabai AC | 13 | 3 |
7 | Kiss Kiara | 2004 | Ikarus BSE | 11 | 3 |
8 | Hornácsik Lili | 2004 | MTK Budapest | 8 | 3 |
9 | Becsák Dorina | 2006 | Ikarus BSE | 7 | 2 |
10 | Csányi Réka | 2005 | UTE | 5 | 1 |
11 | Kovács Vanda Marianna | 2004 | Ikarus BSE | 4 | 3 |
12 | Pintér Blanka Ilona | 2005 | UTE | 3 | 1 |
13 | Tugyi Andrea | 2005 | ARAK UP Akadémia | 2 | 2 |
14 | Nyilasi Dorina | 2006 | UTE | 2 | 1 |
15 | Nyilasi Diána | 2004 | UTE | 2 | 1 |
1. Kováts Fanni Virág (2004) - MTK Budapest - 36 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Rúdugrás fp. | 1 | 3.55 | 9 |
2019-06-21 | Legrand 35. Honvéd Kupa nemzetközi atlétikai verseny | Rúdugrás | 1 | 3.50 | 9 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Rúdugrás | 1 | 3.50 | 9 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Rúdugrás | 1 | 3.41 | 9 |
2. Simonváros Zille (2004) - GEAC - 28 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Rúdugrás | 1 | 3.41 | 9 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Rúdugrás | 2 | 3.21 | 7 |
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Rúdugrás fp. | 3 | 3.30 | 6 |
2019-06-21 | Legrand 35. Honvéd Kupa nemzetközi atlétikai verseny | Rúdugrás | 3 | 3.40 | 6 |
3. Nonn Eszter (2004) - MTK Budapest - 23 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-21 | Legrand 35. Honvéd Kupa nemzetközi atlétikai verseny | Rúdugrás | 2 | 3.40 | 7 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Rúdugrás | 3 | 3.40 | 6 |
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Rúdugrás fp. | 4 | 3.25 | 5 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Rúdugrás | 4 | 3.11 | 5 |
4. Visontai Orsolya (2004) - UTE - 22 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Rúdugrás fp. | 2 | 3.30 | 7 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Rúdugrás | 2 | 3.40 | 7 |
2019-06-21 | Legrand 35. Honvéd Kupa nemzetközi atlétikai verseny | Rúdugrás | 4 | 3.30 | 5 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Rúdugrás | 6 | 3.01 | 3 |
5. Ballai Júlia (2005) - KSI SE - 15 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Rúdugrás | 2 | 3.20 | 7 |
2019-06-21 | Legrand 35. Honvéd Kupa nemzetközi atlétikai verseny | Rúdugrás | 5 | 3.10 | 4 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Rúdugrás | 5 | 3.30 | 4 |
6. Erős Eszter (2005) - Békéscsabai AC - 13 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Rúdugrás | 3 | 3.21 | 6 |
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Rúdugrás fp. | 5 | 3.20 | 4 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Rúdugrás | 6 | 3.20 | 3 |
7. Kiss Kiara (2004) - Ikarus BSE - 11 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Rúdugrás | 3 | 2.90 | 6 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Rúdugrás | 5 | 3.01 | 4 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Rúdugrás | 8 | 2.80 | 1 |
8. Hornácsik Lili (2004) - MTK Budapest - 8 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Rúdugrás fp. | 6 | 3.10 | 3 |
2019-06-21 | Legrand 35. Honvéd Kupa nemzetközi atlétikai verseny | Rúdugrás | 6 | 2.70 | 3 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Rúdugrás | 7 | 3.01 | 2 |
9. Becsák Dorina (2006) - Ikarus BSE - 7 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Rúdugrás | 4 | 2.50 | 5 |
2019-06-21 | Legrand 35. Honvéd Kupa nemzetközi atlétikai verseny | Rúdugrás | 7 | 2.60 | 2 |
10. Csányi Réka (2005) - UTE - 5 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Rúdugrás | 4 | 2.50 | 5 |
11. Kovács Vanda Marianna (2004) - Ikarus BSE - 4 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Rúdugrás | 7 | 2.90 | 2 |
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Rúdugrás fp. | 8 | 2.70 | 1 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Rúdugrás | 8 | 2.81 | 1 |
12. Pintér Blanka Ilona (2005) - UTE - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Rúdugrás | 6 | 2.50 | 3 |
13. Tugyi Andrea (2005) - ARAK UP Akadémia - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Rúdugrás | 8 | 2.20 | 1 |
2019-06-21 | Legrand 35. Honvéd Kupa nemzetközi atlétikai verseny | Rúdugrás | 8 | 2.60 | 1 |
14. Nyilasi Dorina (2006) - UTE - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Rúdugrás | 7 | 2.50 | 2 |
15. Nyilasi Diána (2004) - UTE - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Rúdugrás fp. | 7 | 2.80 | 2 |
Leány Távolugrás
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Almási Emese | 2005 | Dunakeszi VSE | 32 | 4 |
2 | Komlósi Panni | 2005 | Miskolci Sportiskola | 31 | 4 |
3 | Szabó Gréta | 2004 | ARAK UP Akadémia | 20 | 4 |
4 | Kucsma Kinga | 2004 | Miskolci Sportiskola | 12 | 3 |
5 | Bakai Petra | 2004 | HÓDIÁK SE | 11 | 2 |
6 | Vrabecz Anna | 2005 | FTC | 10 | 3 |
7 | Nyilasi Diána | 2004 | UTE | 10 | 2 |
8 | Jávori Csenge | 2005 | FTC | 9 | 2 |
9 | Poharanszki Anna | 2004 | VEDAC | 9 | 1 |
10 | Szabó Dóra | 2004 | Szolnoki SC-SI | 7 | 1 |
11 | Posta Flóra | 2004 | Szekszárdi Sportközpont NKft. | 7 | 1 |
12 | Rendes Hanna | 2006 | Győri Atlétikai Club | 7 | 3 |
13 | Ecseri Angéla | 2006 | Szolnoki SC-SI | 6 | 2 |
14 | Mergl Zoja | 2004 | ARAK UP Akadémia | 5 | 4 |
15 | Joó Dóra | 2005 | BHSE | 4 | 1 |
16 | Aradi Júlia | 2004 | POSTÁS SE | 3 | 1 |
17 | Kalmár Alíz Dorottya | 2005 | UTE | 1 | 1 |
18 | Pintér Nóra | 2006 | Csepeli DAC | 1 | 1 |
1. Almási Emese (2005) - Dunakeszi VSE - 32 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Távolugrás | 1 | 5.49 | 9 | |
2019-07-03 | GEAC Ugrónap | Távolugrás | 1 | 5.29 | -0.5 | 9 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Távolugrás | 2 | 5.49 | +3.0 | 7 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Távolugrás | 2 | 5.11 | 0.0 | 7 |
2. Komlósi Panni (2005) - Miskolci Sportiskola - 31 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Távolugrás | 1 | 5.56 | +4.1 | 9 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Távolugrás | 1 | 5.26 | -0.9 | 9 |
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Távolugrás fp. | 2 | 5.35 | 7 | |
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Távolugrás | 3 | 5.14 | 6 |
3. Szabó Gréta (2004) - ARAK UP Akadémia - 20 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Távolugrás fp. | 3 | 5.25 | 6 | |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Távolugrás | 3 | 5.04 | 0.0 | 6 |
2019-07-03 | GEAC Ugrónap | Távolugrás | 4 | 4.96 | +0.1 | 5 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Távolugrás | 6 | 5.14 | +3.2 | 3 |
4. Kucsma Kinga (2004) - Miskolci Sportiskola - 12 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Távolugrás fp. | 5 | 5.03 | 4 | |
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Távolugrás | 5 | 5.04 | 4 | |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Távolugrás | 5 | 5.24 | +1.5 | 4 |
5. Bakai Petra (2004) - HÓDIÁK SE - 11 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Távolugrás | 3 | 5.35 | +5.6 | 6 |
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Távolugrás fp. | 4 | 5.16 | 5 |
6. Vrabecz Anna (2005) - FTC - 10 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Távolugrás | 4 | 5.34 | +3.0 | 5 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Távolugrás | 6 | 4.73 | -1.8 | 3 |
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Távolugrás fp. | 7 | 5.01 | 2 |
7. Nyilasi Diána (2004) - UTE - 10 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Távolugrás | 4 | 5.10 | 5 | |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Távolugrás | 4 | 4.97 | +0.5 | 5 |
8. Jávori Csenge (2005) - FTC - 9 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-07-03 | GEAC Ugrónap | Távolugrás | 3 | 4.97 | +0.5 | 6 |
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Távolugrás | 6 | 4.99 | 3 |
9. Poharanszki Anna (2004) - VEDAC - 9 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Távolugrás fp. | 1 | 5.55 | 9 |
10. Szabó Dóra (2004) - Szolnoki SC-SI - 7 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Távolugrás | 2 | 5.27 | 7 |
11. Posta Flóra (2004) - Szekszárdi Sportközpont NKft. - 7 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-07-03 | GEAC Ugrónap | Távolugrás | 2 | 5.02 | 0.0 | 7 |
12. Rendes Hanna (2006) - Győri Atlétikai Club - 7 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-07-03 | GEAC Ugrónap | Távolugrás | 6 | 4.87 | +0.4 | 3 |
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Távolugrás | 7 | 4.99 | 2 | |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Távolugrás | 7 | 4.60 | -1.1 | 2 |
13. Ecseri Angéla (2006) - Szolnoki SC-SI - 6 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Távolugrás | 5 | 4.73 | -0.4 | 4 |
2019-07-03 | GEAC Ugrónap | Távolugrás | 7 | 4.87 | +0.3 | 2 |
14. Mergl Zoja (2004) - ARAK UP Akadémia - 5 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Távolugrás | 7 | 5.12 | +3.0 | 2 |
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Távolugrás fp. | 8 | 4.96 | 1 | |
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Távolugrás | 8 | 4.97 | 1 | |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Távolugrás | 8 | 4.51 | -0.9 | 1 |
15. Joó Dóra (2005) - BHSE - 4 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-07-03 | GEAC Ugrónap | Távolugrás | 5 | 4.93 | -0.2 | 4 |
16. Aradi Júlia (2004) - POSTÁS SE - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-02-03 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Távolugrás fp. | 6 | 5.03 | 3 |
17. Kalmár Alíz Dorottya (2005) - UTE - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Távolugrás | 8 | 5.09 | +4.3 | 1 |
18. Pintér Nóra (2006) - Csepeli DAC - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Szél | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|---|
2019-07-03 | GEAC Ugrónap | Távolugrás | 8 | 4.85 | -0.6 | 1 |
Leány Ötösugrás
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Komlósi Panni | 2005 | Miskolci Sportiskola | 34 | 4 |
2 | Keszthelyi Luca | 2004 | Szolnoki SC-SI | 29 | 4 |
3 | Kocsis Anna Luca | 2004 | Szolnoki SC-SI | 25 | 4 |
4 | Ritter Lola | 2005 | ARAK UP Akadémia | 23 | 4 |
5 | Rőczei Gréta | 2004 | Miskolci Sportiskola | 14 | 4 |
6 | Almási Emese | 2005 | Dunakeszi VSE | 12 | 3 |
7 | Bodnár Lili | 2005 | ARAK UP Akadémia | 11 | 3 |
8 | Aubermann Olívia | 2004 | ARAK UP Akadémia | 9 | 4 |
9 | Posta Flóra | 2004 | Szekszárdi Sportközpont NKft. | 5 | 1 |
10 | Hegyes Zsanett | 2004 | Csepeli DAC | 5 | 2 |
11 | Mergl Zoja | 2004 | ARAK UP Akadémia | 5 | 1 |
12 | Grabecz Hanna | 2005 | ARAK UP Akadémia | 4 | 1 |
13 | Rónai Milda | 2005 | Soproni AC | 4 | 2 |
14 | Molnár Eszter | 2005 | Ikarus BSE | 2 | 1 |
15 | Sütő Napsugár | 2004 | FTC | 2 | 1 |
16 | Perenyei Nóra | 2004 | TSC-Geotech | 1 | 1 |
1. Komlósi Panni (2005) - Miskolci Sportiskola - 34 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Ötösugrás fp. | 1 | 16.07 | 9 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Ötösugrás | 1 | 17.01 | 9 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Ötösugrás | 1 | 16.47 | 9 |
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | Ötösugrás | 2 | 15.77 | 7 |
2. Keszthelyi Luca (2004) - Szolnoki SC-SI - 29 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | Ötösugrás | 1 | 16.19 | 9 |
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | Ötösugrás | 1 | 16.18 | 9 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Ötösugrás | 2 | 16.75 | 7 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Ötösugrás | 5 | 15.76 | 4 |
3. Kocsis Anna Luca (2004) - Szolnoki SC-SI - 25 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Ötösugrás fp. | 2 | 15.80 | 7 |
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | Ötösugrás | 3 | 15.56 | 6 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Ötösugrás | 3 | 16.62 | 6 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Ötösugrás | 3 | 15.98 | 6 |
4. Ritter Lola (2005) - ARAK UP Akadémia - 23 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | Ötösugrás | 2 | 15.77 | 7 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Ötösugrás | 2 | 16.12 | 7 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Ötösugrás | 4 | 16.57 | 5 |
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | Ötösugrás | 5 | 15.29 | 4 |
5. Rőczei Gréta (2004) - Miskolci Sportiskola - 14 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Ötösugrás fp. | 3 | 15.62 | 6 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Ötösugrás | 4 | 15.77 | 5 |
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | Ötösugrás | 7 | 15.08 | 2 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Ötösugrás | 8 | 15.59 | 1 |
6. Almási Emese (2005) - Dunakeszi VSE - 12 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | Ötösugrás | 4 | 15.44 | 5 |
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Ötösugrás fp. | 5 | 15.57 | 4 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Ötösugrás | 6 | 15.97 | 3 |
7. Bodnár Lili (2005) - ARAK UP Akadémia - 11 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | Ötösugrás | 3 | 15.64 | 6 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Ötösugrás | 6 | 15.72 | 3 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Ötösugrás | 7 | 15.95 | 2 |
8. Aubermann Olívia (2004) - ARAK UP Akadémia - 9 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | Ötösugrás | 6 | 15.12 | 3 |
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | Ötösugrás | 6 | 15.28 | 3 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Ötösugrás | 7 | 15.39 | 2 |
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Ötösugrás fp. | 8 | 15.10 | 1 |
9. Posta Flóra (2004) - Szekszárdi Sportközpont NKft. - 5 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | Ötösugrás | 4 | 15.40 | 5 |
10. Hegyes Zsanett (2004) - Csepeli DAC - 5 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | Ötösugrás | 5 | 15.38 | 4 |
2019-04-27 | Tiszaújváros XIX. Nemzetközi Atlétikai Versenye | Ötösugrás | 8 | 14.75 | 1 |
11. Mergl Zoja (2004) - ARAK UP Akadémia - 5 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Ötösugrás fp. | 4 | 15.59 | 5 |
12. Grabecz Hanna (2005) - ARAK UP Akadémia - 4 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Ötösugrás | 5 | 16.06 | 4 |
13. Rónai Milda (2005) - Soproni AC - 4 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Ötösugrás fp. | 6 | 15.39 | 3 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Ötösugrás | 8 | 15.34 | 1 |
14. Molnár Eszter (2005) - Ikarus BSE - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | Ötösugrás | 7 | 15.27 | 2 |
15. Sütő Napsugár (2004) - FTC - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Ötösugrás fp. | 7 | 15.20 | 2 |
16. Perenyei Nóra (2004) - TSC-Geotech - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | Ötösugrás | 8 | 15.23 | 1 |
Leány Súlylökés (3kg)
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Zimmermann Lili | 2004 | ARAK UP Akadémia | 29 | 4 |
2 | Harkai Anna | 2004 | KARC | 27 | 3 |
3 | Doma Csenge | 2004 | Dobó SE | 23 | 4 |
4 | Zsigovics Panna | 2004 | ARAK UP Akadémia | 20 | 4 |
5 | Csata Panna | 2004 | ZALASZÁM-ZAC | 18 | 3 |
6 | Retkes Réka | 2005 | KARC | 14 | 2 |
7 | Baukó Petra | 2005 | Békéscsabai AC | 13 | 3 |
8 | Varga Dóra Krisztina | 2005 | KARC | 12 | 3 |
9 | Viszkeleti Villő Anna | 2005 | Szombathelyi SI | 8 | 4 |
10 | Vári Petra | 2004 | KARC | 6 | 2 |
11 | Fekete Boglárka | 2005 | Csepeli DAC | 3 | 1 |
12 | Vér Vivien Rozália | 2004 | SZVSE | 2 | 1 |
13 | Beke Petra | 2005 | Tamási TAM - BAU AC | 2 | 1 |
14 | Németh Zsófia | 2005 | Csepeli DAC | 1 | 1 |
15 | Pilinszky Dóra Rita | 2006 | Szombathelyi SI | 1 | 1 |
15 | Kardos Fédra | 2005 | UTE | 1 | 1 |
1. Zimmermann Lili (2004) - ARAK UP Akadémia - 29 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Savaria Kupa | Súlylökés (3kg) | 1 | 11.68 | 9 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Súlylökés (3kg) | 1 | 12.07 | 9 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Súlylökés (3kg) | 3 | 12.24 | 6 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Súlylökés (3kg) | 4 | 11.13 | 5 |
2. Harkai Anna (2004) - KARC - 27 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Súlylökés (3kg) fp. | 1 | 13.35 | 9 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Súlylökés (3kg) | 1 | 13.80 | 9 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Súlylökés (3kg) | 1 | 13.63 | 9 |
3. Doma Csenge (2004) - Dobó SE - 23 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Súlylökés (3kg) | 2 | 11.36 | 7 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Súlylökés (3kg) | 2 | 11.95 | 7 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Súlylökés (3kg) | 4 | 12.05 | 5 |
2019-05-18 | Savaria Kupa | Súlylökés (3kg) | 5 | 9.83 | 4 |
4. Zsigovics Panna (2004) - ARAK UP Akadémia - 20 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Súlylökés (3kg) | 3 | 11.24 | 6 |
2019-05-18 | Savaria Kupa | Súlylökés (3kg) | 4 | 10.55 | 5 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Súlylökés (3kg) | 4 | 10.74 | 5 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Súlylökés (3kg) | 5 | 10.87 | 4 |
5. Csata Panna (2004) - ZALASZÁM-ZAC - 18 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Súlylökés (3kg) fp. | 3 | 11.74 | 6 |
2019-05-18 | Savaria Kupa | Súlylökés (3kg) | 3 | 11.21 | 6 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Súlylökés (3kg) | 3 | 11.37 | 6 |
6. Retkes Réka (2005) - KARC - 14 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Súlylökés (3kg) fp. | 2 | 11.92 | 7 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Súlylökés (3kg) | 2 | 12.63 | 7 |
7. Baukó Petra (2005) - Békéscsabai AC - 13 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Savaria Kupa | Súlylökés (3kg) | 2 | 11.48 | 7 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Súlylökés (3kg) | 5 | 10.35 | 4 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Súlylökés (3kg) | 7 | 10.61 | 2 |
8. Varga Dóra Krisztina (2005) - KARC - 12 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Súlylökés (3kg) fp. | 4 | 11.15 | 5 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Súlylökés (3kg) | 5 | 10.76 | 4 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Súlylökés (3kg) | 6 | 10.62 | 3 |
9. Viszkeleti Villő Anna (2005) - Szombathelyi SI - 8 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Savaria Kupa | Súlylökés (3kg) | 6 | 9.55 | 3 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Súlylökés (3kg) | 7 | 9.20 | 2 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Súlylökés (3kg) | 7 | 9.66 | 2 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Súlylökés (3kg) | 8 | 10.29 | 1 |
10. Vári Petra (2004) - KARC - 6 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Súlylökés (3kg) fp. | 6 | 10.60 | 3 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Súlylökés (3kg) | 6 | 10.61 | 3 |
11. Fekete Boglárka (2005) - Csepeli DAC - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Súlylökés (3kg) | 6 | 10.16 | 3 |
12. Vér Vivien Rozália (2004) - SZVSE - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-02-02 | Magyarország Fedettpályás Serdülő Bajnoksága - 2019 | Súlylökés (3kg) fp. | 7 | 10.29 | 2 |
13. Beke Petra (2005) - Tamási TAM - BAU AC - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Savaria Kupa | Súlylökés (3kg) | 7 | 8.78 | 2 |
14. Németh Zsófia (2005) - Csepeli DAC - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Súlylökés (3kg) | 8 | 9.54 | 1 |
15. Pilinszky Dóra Rita (2006) - Szombathelyi SI - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Savaria Kupa | Súlylökés (3kg) | 8 | 8.52 | 1 |
15. Kardos Fédra (2005) - UTE - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Súlylökés (3kg) | 8 | 9.15 | 1 |
Leány Diszkoszvetés
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Kövér Fanni | 2004 | VEDAC | 36 | 4 |
2 | Viszkeleti Villő Anna | 2005 | Szombathelyi SI | 27 | 4 |
3 | Doma Csenge | 2004 | Dobó SE | 26 | 4 |
4 | Baukó Petra | 2005 | Békéscsabai AC | 19 | 4 |
5 | Zimmermann Lili | 2004 | ARAK UP Akadémia | 14 | 4 |
6 | Vass Anett | 2004 | NYSC | 9 | 2 |
7 | Zsigovics Panna | 2004 | ARAK UP Akadémia | 8 | 3 |
8 | Pilinszky Dóra Rita | 2006 | Szombathelyi SI | 6 | 3 |
9 | Beke Petra | 2005 | Tamási TAM - BAU AC | 5 | 2 |
10 | Dósa Jázmin Petra | 2005 | VEDAC | 3 | 1 |
11 | Vér Vivien Rozália | 2004 | SZVSE | 2 | 1 |
12 | Boros Luca Nóra | 2005 | Bódéért HE | 2 | 1 |
13 | Kiri Viktória | 2004 | SZVSE | 2 | 2 |
14 | Czékó Boglárka | 2005 | NYSC | 1 | 1 |
1. Kövér Fanni (2004) - VEDAC - 36 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-03-02 | Magyarország Újonc és Serdülő Téli Dobó Bajnoksága - 2019 | Diszkoszvetés | 1 | 41.41 | 9 |
2019-05-18 | Savaria Kupa | Diszkoszvetés | 1 | 40.86 | 9 |
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Diszkoszvetés | 1 | 40.67 | 9 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Diszkoszvetés | 1 | 44.95 | 9 |
2. Viszkeleti Villő Anna (2005) - Szombathelyi SI - 27 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-03-02 | Magyarország Újonc és Serdülő Téli Dobó Bajnoksága - 2019 | Diszkoszvetés | 2 | 32.29 | 7 |
2019-05-18 | Savaria Kupa | Diszkoszvetés | 2 | 36.73 | 7 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Diszkoszvetés | 2 | 36.50 | 7 |
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Diszkoszvetés | 3 | 35.22 | 6 |
3. Doma Csenge (2004) - Dobó SE - 26 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Diszkoszvetés | 2 | 36.33 | 7 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Diszkoszvetés | 2 | 37.50 | 7 |
2019-03-02 | Magyarország Újonc és Serdülő Téli Dobó Bajnoksága - 2019 | Diszkoszvetés | 3 | 31.70 | 6 |
2019-05-18 | Savaria Kupa | Diszkoszvetés | 3 | 35.16 | 6 |
4. Baukó Petra (2005) - Békéscsabai AC - 19 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Savaria Kupa | Diszkoszvetés | 4 | 29.34 | 5 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Diszkoszvetés | 4 | 29.95 | 5 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Diszkoszvetés | 4 | 34.62 | 5 |
2019-03-02 | Magyarország Újonc és Serdülő Téli Dobó Bajnoksága - 2019 | Diszkoszvetés | 5 | 27.97 | 4 |
5. Zimmermann Lili (2004) - ARAK UP Akadémia - 14 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-03-02 | Magyarország Újonc és Serdülő Téli Dobó Bajnoksága - 2019 | Diszkoszvetés | 4 | 30.59 | 5 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Diszkoszvetés | 5 | 28.83 | 4 |
2019-05-18 | Savaria Kupa | Diszkoszvetés | 6 | 27.59 | 3 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Diszkoszvetés | 7 | 28.13 | 2 |
6. Vass Anett (2004) - NYSC - 9 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Diszkoszvetés | 4 | 32.59 | 5 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Diszkoszvetés | 5 | 31.40 | 4 |
7. Zsigovics Panna (2004) - ARAK UP Akadémia - 8 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Savaria Kupa | Diszkoszvetés | 5 | 29.00 | 4 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Diszkoszvetés | 6 | 26.99 | 3 |
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Diszkoszvetés | 8 | 25.17 | 1 |
8. Pilinszky Dóra Rita (2006) - Szombathelyi SI - 6 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-09-01 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Diszkoszvetés | 6 | 28.26 | 3 |
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Diszkoszvetés | 7 | 23.79 | 2 |
2019-05-18 | Savaria Kupa | Diszkoszvetés | 8 | 24.05 | 1 |
9. Beke Petra (2005) - Tamási TAM - BAU AC - 5 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-03-02 | Magyarország Újonc és Serdülő Téli Dobó Bajnoksága - 2019 | Diszkoszvetés | 6 | 26.54 | 3 |
2019-05-18 | Savaria Kupa | Diszkoszvetés | 7 | 26.27 | 2 |
10. Dósa Jázmin Petra (2005) - VEDAC - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Diszkoszvetés | 6 | 25.33 | 3 |
11. Vér Vivien Rozália (2004) - SZVSE - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-03-02 | Magyarország Újonc és Serdülő Téli Dobó Bajnoksága - 2019 | Diszkoszvetés | 7 | 24.36 | 2 |
12. Boros Luca Nóra (2005) - Bódéért HE - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Diszkoszvetés | 7 | 23.56 | 2 |
13. Kiri Viktória (2004) - SZVSE - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-03-02 | Magyarország Újonc és Serdülő Téli Dobó Bajnoksága - 2019 | Diszkoszvetés | 8 | 18.07 | 1 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Diszkoszvetés | 8 | 23.41 | 1 |
14. Czékó Boglárka (2005) - NYSC - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-09 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Diszkoszvetés | 8 | 22.99 | 1 |
Leány Kalapácsvetés
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Csatári Jázmin | 2004 | VEDAC | 34 | 4 |
2 | Viszkeleti Villő Anna | 2005 | Szombathelyi SI | 32 | 4 |
3 | Zimmermann Lili | 2004 | ARAK UP Akadémia | 24 | 4 |
4 | Zsigovics Panna | 2004 | ARAK UP Akadémia | 23 | 4 |
5 | Doma Csenge | 2004 | Dobó SE | 17 | 4 |
6 | Pilinszky Dóra Rita | 2006 | Szombathelyi SI | 10 | 3 |
7 | Péter Dorina | 2005 | Vitalitás SE | 5 | 2 |
8 | Bödei Enikő | 2006 | Szombathelyi SI | 4 | 2 |
9 | Szeghalmi Anna Katalin | 2005 | Vitalitás SE | 3 | 2 |
10 | Budai Alina | 2004 | Vitalitás SE | 1 | 1 |
11 | Homoki Szidónia | 2006 | ARAK UP Akadémia | 1 | 1 |
1. Csatári Jázmin (2004) - VEDAC - 34 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Savaria Kupa | Kalapácsvetés (3kg) | 1 | 61.33 | 9 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Kalapácsvetés (3kg) | 1 | 59.02 | 9 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Kalapácsvetés (3kg) | 1 | 62.42 | 9 |
2019-03-02 | Magyarország Újonc és Serdülő Téli Dobó Bajnoksága - 2019 | Kalapácsvetés (3kg) | 2 | 58.14 | 7 |
2. Viszkeleti Villő Anna (2005) - Szombathelyi SI - 32 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-03-02 | Magyarország Újonc és Serdülő Téli Dobó Bajnoksága - 2019 | Kalapácsvetés (3kg) | 1 | 59.88 | 9 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Kalapácsvetés (3kg) | 1 | 61.85 | 9 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Kalapácsvetés (3kg) | 2 | 58.15 | 7 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Kalapácsvetés (3kg) | 2 | 60.86 | 7 |
3. Zimmermann Lili (2004) - ARAK UP Akadémia - 24 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Savaria Kupa | Kalapácsvetés (3kg) | 2 | 60.30 | 7 |
2019-03-02 | Magyarország Újonc és Serdülő Téli Dobó Bajnoksága - 2019 | Kalapácsvetés (3kg) | 3 | 54.60 | 6 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Kalapácsvetés (3kg) | 3 | 56.34 | 6 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Kalapácsvetés (3kg) | 4 | 55.06 | 5 |
4. Zsigovics Panna (2004) - ARAK UP Akadémia - 23 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Kalapácsvetés (3kg) | 2 | 59.82 | 7 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Kalapácsvetés (3kg) | 3 | 59.80 | 6 |
2019-05-18 | Savaria Kupa | Kalapácsvetés (3kg) | 4 | 58.53 | 5 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Kalapácsvetés (3kg) | 4 | 55.26 | 5 |
5. Doma Csenge (2004) - Dobó SE - 17 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-03-02 | Magyarország Újonc és Serdülő Téli Dobó Bajnoksága - 2019 | Kalapácsvetés (3kg) | 4 | 44.02 | 5 |
2019-05-18 | Savaria Kupa | Kalapácsvetés (3kg) | 5 | 47.01 | 4 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Kalapácsvetés (3kg) | 5 | 47.30 | 4 |
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Kalapácsvetés (3kg) | 5 | 47.20 | 4 |
6. Pilinszky Dóra Rita (2006) - Szombathelyi SI - 10 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Kalapácsvetés (3kg) | 5 | 46.20 | 4 |
2019-05-18 | Savaria Kupa | Kalapácsvetés (3kg) | 6 | 46.41 | 3 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Kalapácsvetés (3kg) | 6 | 46.91 | 3 |
7. Péter Dorina (2005) - Vitalitás SE - 5 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Kalapácsvetés (3kg) | 6 | 34.48 | 3 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Kalapácsvetés (3kg) | 7 | 30.03 | 2 |
8. Bödei Enikő (2006) - Szombathelyi SI - 4 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Savaria Kupa | Kalapácsvetés (3kg) | 7 | 37.79 | 2 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Kalapácsvetés (3kg) | 7 | 38.86 | 2 |
9. Szeghalmi Anna Katalin (2005) - Vitalitás SE - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-14 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Kalapácsvetés (3kg) | 7 | 32.32 | 2 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Kalapácsvetés (3kg) | 8 | 33.83 | 1 |
10. Budai Alina (2004) - Vitalitás SE - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-05-18 | Savaria Kupa | Kalapácsvetés (3kg) | 8 | 30.62 | 1 |
11. Homoki Szidónia (2006) - ARAK UP Akadémia - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Kalapácsvetés (3kg) | 8 | 28.74 | 1 |
Leány Gerelyhajítás
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Kövér Fanni | 2004 | VEDAC | 36 | 4 |
2 | Makai Anna | 2004 | Szolnoki Honvéd | 28 | 4 |
3 | Gál Zita | 2004 | Szolnoki SC-SI | 24 | 4 |
4 | Fekete Boglárka | 2005 | Csepeli DAC | 20 | 4 |
5 | Horváth Zsófi | 2004 | Reménység Vác | 14 | 3 |
6 | Németh Zsófia | 2005 | Csepeli DAC | 11 | 3 |
7 | Bencsik Adél | 2005 | KARC | 8 | 3 |
8 | Szabó Henrietta | 2006 | Csepeli DAC | 7 | 2 |
9 | Szoboszlai Tamara | 2004 | Szolnoki SC-SI | 7 | 4 |
10 | Gergely Fanni | 2005 | Veresegyház VSK | 5 | 2 |
11 | Posta Flóra | 2004 | Szekszárdi Sportközpont NKft. | 3 | 1 |
12 | Csata Panna | 2004 | ZALASZÁM-ZAC | 2 | 1 |
13 | Dósa Jázmin Petra | 2005 | VEDAC | 2 | 1 |
14 | Szécsi Kitti Alexandra | 2004 | Szolnoki SC-SI | 1 | 1 |
1. Kövér Fanni (2004) - VEDAC - 36 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-27 | A Gödöllői EAC gyermek, újonc, serdülő liga, ifjúsági liga és junior liga gerelyhajító versenye | Gerelyhajítás (500gr) | 1 | 48.92 | 9 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Gerelyhajítás (500gr) | 1 | 47.81 | 9 |
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | Gerelyhajítás (500gr) | 1 | 52.00 | 9 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Gerelyhajítás (500gr) | 1 | 49.22 | 9 |
2. Makai Anna (2004) - Szolnoki Honvéd - 28 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Gerelyhajítás (500gr) | 2 | 46.79 | 7 |
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | Gerelyhajítás (500gr) | 2 | 47.07 | 7 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Gerelyhajítás (500gr) | 2 | 47.50 | 7 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Gerelyhajítás (500gr) | 2 | 46.35 | 7 |
3. Gál Zita (2004) - Szolnoki SC-SI - 24 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-27 | A Gödöllői EAC gyermek, újonc, serdülő liga, ifjúsági liga és junior liga gerelyhajító versenye | Gerelyhajítás (500gr) | 3 | 39.96 | 6 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Gerelyhajítás (500gr) | 3 | 38.96 | 6 |
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | Gerelyhajítás (500gr) | 3 | 38.45 | 6 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Gerelyhajítás (500gr) | 3 | 39.39 | 6 |
4. Fekete Boglárka (2005) - Csepeli DAC - 20 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-27 | A Gödöllői EAC gyermek, újonc, serdülő liga, ifjúsági liga és junior liga gerelyhajító versenye | Gerelyhajítás (500gr) | 2 | 40.27 | 7 |
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | Gerelyhajítás (500gr) | 4 | 36.70 | 5 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Gerelyhajítás (500gr) | 5 | 38.47 | 4 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Gerelyhajítás (500gr) | 5 | 38.00 | 4 |
5. Horváth Zsófi (2004) - Reménység Vác - 14 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Gerelyhajítás (500gr) | 4 | 38.77 | 5 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Gerelyhajítás (500gr) | 4 | 38.96 | 5 |
2019-04-27 | A Gödöllői EAC gyermek, újonc, serdülő liga, ifjúsági liga és junior liga gerelyhajító versenye | Gerelyhajítás (500gr) | 5 | 33.79 | 4 |
6. Németh Zsófia (2005) - Csepeli DAC - 11 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-27 | A Gödöllői EAC gyermek, újonc, serdülő liga, ifjúsági liga és junior liga gerelyhajító versenye | Gerelyhajítás (500gr) | 4 | 34.06 | 5 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Gerelyhajítás (500gr) | 6 | 36.62 | 3 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Gerelyhajítás (500gr) | 6 | 35.58 | 3 |
7. Bencsik Adél (2005) - KARC - 8 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Gerelyhajítás (500gr) | 4 | 33.93 | 5 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Gerelyhajítás (500gr) | 7 | 35.98 | 2 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Gerelyhajítás (500gr) | 8 | 32.91 | 1 |
8. Szabó Henrietta (2006) - Csepeli DAC - 7 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Gerelyhajítás (500gr) | 5 | 33.88 | 4 |
2019-04-27 | A Gödöllői EAC gyermek, újonc, serdülő liga, ifjúsági liga és junior liga gerelyhajító versenye | Gerelyhajítás (500gr) | 6 | 31.18 | 3 |
9. Szoboszlai Tamara (2004) - Szolnoki SC-SI - 7 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Gerelyhajítás (500gr) | 6 | 33.37 | 3 |
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | Gerelyhajítás (500gr) | 7 | 32.87 | 2 |
2019-04-27 | A Gödöllői EAC gyermek, újonc, serdülő liga, ifjúsági liga és junior liga gerelyhajító versenye | Gerelyhajítás (500gr) | 8 | 30.02 | 1 |
2019-06-08 | Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny | Gerelyhajítás (500gr) | 8 | 32.91 | 1 |
10. Gergely Fanni (2005) - Veresegyház VSK - 5 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | Gerelyhajítás (500gr) | 5 | 33.27 | 4 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | Gerelyhajítás (500gr) | 8 | 30.20 | 1 |
11. Posta Flóra (2004) - Szekszárdi Sportközpont NKft. - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | Gerelyhajítás (500gr) | 6 | 33.06 | 3 |
12. Csata Panna (2004) - ZALASZÁM-ZAC - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | Gerelyhajítás (500gr) | 7 | 34.67 | 2 |
13. Dósa Jázmin Petra (2005) - VEDAC - 2 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-04-27 | A Gödöllői EAC gyermek, újonc, serdülő liga, ifjúsági liga és junior liga gerelyhajító versenye | Gerelyhajítás (500gr) | 7 | 30.40 | 2 |
14. Szécsi Kitti Alexandra (2004) - Szolnoki SC-SI - 1 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-06 | 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság | Gerelyhajítás (500gr) | 8 | 27.85 | 1 |
Leány Gyaloglás
Helyezés | Atléta | Születési év | Egyesület | Pontszám | Versenyek |
---|---|---|---|---|---|
1 | Erdős Judit Eszter | 2005 | POSTÁS SE | 25 | 3 |
2 | Mészáros Dorottya | 2004 | UTE | 23 | 3 |
3 | Kovács Alexandra | 2006 | Békéscsabai AC | 16 | 2 |
4 | Hassan Mirjam | 2005 | Miskolci Sportiskola | 14 | 3 |
5 | Sustik Barbara | 2005 | Békéscsabai AC | 11 | 3 |
5 | Török Viola | 2004 | Békéscsabai AC | 11 | 2 |
7 | Kolmer Jázmin | 2004 | Hunyadi DSE | 4 | 2 |
8 | Bíró Borbála | 2006 | BEAC | 3 | 1 |
1. Erdős Judit Eszter (2005) - POSTÁS SE - 25 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | 3000m gyaloglás | 1 | 15:49.56 | 9 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 3000m gyaloglás | 1 | 15:50.44 | 9 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 3000m gyaloglás | 2 | 16:11.75 | 7 |
2. Mészáros Dorottya (2004) - UTE - 23 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-08 | Gyalogló Liga Verseny | 5km gyaloglás | 1 | 27:12 | 9 |
2019-06-22 | 46. Paulínyi Jenő Emlékverseny | 3000m gyaloglás | 2 | 16:51.41 | 7 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 3000m gyaloglás | 2 | 16:18.36 | 7 |
3. Kovács Alexandra (2006) - Békéscsabai AC - 16 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 3000m gyaloglás | 1 | 15:52.25 | 9 |
2019-06-08 | Gyalogló Liga Verseny | 5km gyaloglás | 2 | 27:22 | 7 |
4. Hassan Mirjam (2005) - Miskolci Sportiskola - 14 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-08 | Gyalogló Liga Verseny | 5km gyaloglás | 4 | 30:49 | 5 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 3000m gyaloglás | 4 | 16:49.88 | 5 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 3000m gyaloglás | 5 | 18:28.66 | 4 |
5. Sustik Barbara (2005) - Békéscsabai AC - 11 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-08 | Gyalogló Liga Verseny | 5km gyaloglás | 5 | 32:50 | 4 |
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 3000m gyaloglás | 5 | 18:05.82 | 4 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 3000m gyaloglás | 6 | 18:48.41 | 3 |
5. Török Viola (2004) - Békéscsabai AC - 11 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-07-13 | Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2019 | 3000m gyaloglás | 3 | 16:39.62 | 6 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 3000m gyaloglás | 4 | 17:04.41 | 5 |
7. Kolmer Jázmin (2004) - Hunyadi DSE - 4 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-08 | Gyalogló Liga Verseny | 5km gyaloglás | 7 | 36:00 | 2 |
2019-08-31 | 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga Döntő | 3000m gyaloglás | 7 | 19:53.27 | 2 |
8. Bíró Borbála (2006) - BEAC - 3 pont
Dátum | Verseny | Versenyszám | Hely. | Eredmény | Pontszám |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-08 | Gyalogló Liga Verseny | 5km gyaloglás | 6 | 34:27 | 3 |